PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغيير آرم موجود در كليپ

ahmad.es.es.2atisheh
19-08-2006, 21:57
سلام دوستان عزیز
من احمد از شیراز16ساله هستم

می خواستم بپرسم که کسی هست که بتونه آرمی که در زیر یک کلیپ یک دقیقه ای هست رو برداره و به جاش یه اسم دیگه بزاره به عبارت بهتر نام آرم رو تغییر بده ..........؟
و یا یه جوری بشه اون آرم رو برداشت .........
و یا آرم رو مشکی کنه تا دیده نشه ...........
و یا این که آرم رو کامل برداشت و یه نام دیگه بزاره؟
ممنونم
بای

HR
20-08-2006, 04:21
بله
شما میتونید با نرم افزار های مختلف مثل ulead video studio تصویری رو روی آرم قرار بدین .

ahmad.es.es.2atisheh
20-08-2006, 22:56
سلام آقای hr
درسته و استدیو یولید 9هم دارم ولی..........
آیا می شه کل ارم رو برداشت و یا فقط می شه اون رو سیاه کرد و به جاش اسم دیگه نوشت

vast_vision_office
21-08-2006, 00:31
سلام احمد جون
هموني كه خودم گفتم فقط با يوليد ويديو استديو مي شه اگر تو اونطوري بخواي صدا و سيماي آمريكا هم ببري نمي تونه درستش كنه مگر اينكه تصوير اصلي بدون آرم رو داشته باشن كه بازم نمي شه اصلا تو هيچ جوري نمي توني اين كار رو بكني فقط روش يه آرم ديگه بزاري دستت هم درد نكنه بعد از اين همه حرف زدن من اومدي اينجا درخواست مي دي باشه تا من باشم ديگه واست كاري كنم

باي

Mohammad Modarresi
21-08-2006, 00:41
سلام دوستان عزیز
من احمد از شیراز16ساله هستم

احمد جان يكم مشكوكي چجوري همزمان هم شيراز هستي هم بوشهر

ahmad.es.es.2atisheh
21-08-2006, 00:44
سلام علی
من قصد بدی نداشتم فقط می خواستم مطمن بشم که دیگر راهی برای اینکه ارم رو بردارین وجود وجود داره یا نه
حالا اگه می شه خود شما یه تاریخ دقیقی رو که بیکار هستید وققتتو در اختیارم بزار تا کارامو انجام بدم...
راستی از تا حالا تو پی سی ورد هستی (کی اومدی)؟

masoodghn
21-08-2006, 12:31
احمد آقا من هم گشتم و هیچ برنامه ایی پیدا نکردم.
اصلاً قابل حل نیست تا این لحظه در هیچ کجای دنیا.

emad.h
24-06-2007, 16:13
سلام به همه دوستان

بابا اين حرفا چيه ميزنين ! (صداو سيماي آمريكا--هيچ جاي دنيا )

آدم وقتي يه چيزي نميدونه ميگه نميدونم نه اينكه بگه اصلا نميشه

اين كار با چند روش انجام ميشه

1. مات كردن يا سياه كردن آرم توسط نرم افزارهاي موجود در بازار مثل : Premiere و video studio
2. قرار دادن آرم يا نشانه ديگر توسط نرم افزارهاي موجود در بازار مثل : Premiere و video studio
3. برداشتن كل آرم : به روش زير
با استفاده از يكي از نرم افزارهاي شركت ulead ميتوان روي فيلم نقاشي كرد اين نرم افزار فكر كنم در هنگام نصب media studio به صورت پيش فرض نصب ميشه.. هنگام لود فيلمي در اين نرم افزار آن را به صورت فريم هاي جداگانه در زير برنامه نشون ميده..مثل يه حلقه فيلم عكاسي كه هر ثانيه از فيلم در يك فريم هست .
شما ميتوانيد با كليك بر روي هر فريم تغييرات خود را اعمال كنيد
در اين برنامه همانند فتوشاپ ابزارهايي براي رتوش هم موجود است كه ميتونيين با استفاده از اونها يكي يكي فريمها رو از ارم پاك كنين
من قبلا اين كار رو كردم و جواب هم داده
فعلا باي

عماد هوشمند از بوشهر ايميل من emadevil666@yahoo.com

ahmad.es.es.2atisheh
24-06-2007, 20:52
سلام به همه دوستان

بابا اين حرفا چيه ميزنين ! (صداو سيماي آمريكا--هيچ جاي دنيا )

آدم وقتي يه چيزي نميدونه ميگه نميدونم نه اينكه بگه اصلا نميشه

اين كار با چند روش انجام ميشه

1. مات كردن يا سياه كردن آرم توسط نرم افزارهاي موجود در بازار مثل : Premiere و video studio
2. قرار دادن آرم يا نشانه ديگر توسط نرم افزارهاي موجود در بازار مثل : Premiere و video studio
3. برداشتن كل آرم : به روش زير
با استفاده از يكي از نرم افزارهاي شركت ulead ميتوان روي فيلم نقاشي كرد اين نرم افزار فكر كنم در هنگام نصب media studio به صورت پيش فرض نصب ميشه.. هنگام لود فيلمي در اين نرم افزار آن را به صورت فريم هاي جداگانه در زير برنامه نشون ميده..مثل يه حلقه فيلم عكاسي كه هر ثانيه از فيلم در يك فريم هست .
شما ميتوانيد با كليك بر روي هر فريم تغييرات خود را اعمال كنيد
در اين برنامه همانند فتوشاپ ابزارهايي براي رتوش هم موجود است كه ميتونيين با استفاده از اونها يكي يكي فريمها رو از ارم پاك كنين
من قبلا اين كار رو كردم و جواب هم داده
فعلا باي

عماد هوشمند از بوشهر ايميل من emadevil666@yahoo.com

سلام آقا عماد
من احمد هستم
آقا عماد می خواستم باهاتون تلفنی در همین مورد بیشتر صحبت کنم
09171708658
این شماره منه
و این ایدی من : avz_group

منتظر تماست هستم