PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [درخواست راهنمایی] حجم ویندوز P30World بیشتر از 4.3GB !!! چرا؟!!

جناب مهندس
07-11-2013, 19:22
سلام دوستان

میرم سر اصل موضوع. این نسخه از ویندوز 8.1 رو از P30world دانلود کردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پسوند فایل ها iso نیست که مستقیم write کنم روی DVD. پسوند RAR هست. وقتی Unrar میکنم، حجم ویندوز میشه 4.7 گیگ و روی DVD رایت نمیشه (چون بیشتر از 4.3 گیگ هست).

چطوری باید این نسخه از ویندوز رو write کنم؟؟؟

sayanermia
07-11-2013, 19:45
شما باید روی دی وی دی های Nine یا همون 9 گیگ رایت کنید

ms368
07-11-2013, 19:49
لازم نیست حتما روی dvd-9 رایت بشه
روی فلش بریزید
آموزش رو از طریق سایت سافت ۹۸ پیدا کنید .

FerineFast
08-11-2013, 00:08
چون این ورژنی که شما دانلود کردید All In One هستش و حجمش بیشتر از یک DVD میشه همونطور که دوستان گفتن یا از DVD 9 یا از فلش استفاده کنید.

این هم تاپیک مربوطه : آموزش کامل بوت کردن فلش برای نصب ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

که برای ویندوز های دیگه مثل 8 هم سازگار هست و فقط کافیه بعد از بوتیبل کردن فلش فایل های دانلودی رو روش کپی کنید.

Ali_RNT
08-11-2013, 03:47
در ضمن از WinToFlash هم میتونید استفاده کنید...

جناب مهندس
09-11-2013, 00:50
ممنون از راهنمایی شما عزیزان:n16:

amir3852
16-11-2013, 16:04
با سلام
من يك مشكلي دارم توي نصب ويندوز شما
دوستان كه بالا عرض كردند اولا فايل ISO نيستش و مشكل ديگه اينه كه توي ويندوز 7 كه برنامه setup رو اجرا ميكنم هيچ گزينه اي براي نصب جديد نشون نميده و فقط آپديت نشون ميده
هر كاري هم كردم با روشهاي فلش شما اين DVD بوت نميشه
راهي داره كه بشه با همون DVD بوت شم بيام بالا يا نه
اصلا راهي هستش كه با DVD خود ويندوز 81 بوت بشم بيام و نصب رو شروع كنم
مرسي ممنون

FerineFast
17-11-2013, 01:23
دوست عزیز بهتر بود برای این سوال یک تاپیک جدید باز کنید تا بقیه هم اگر به مشکل خوردند از اسم تاپیک راه حل رو پیدا کنند!

شما با روش Diskpart روی فلش بوت رو فعال کنید و بعد فایل های نصب رو روی فلش بریزید.(COPY & PASTE)

حتما گزینه نصب داره Custom هست و احتمالا دقت نکردید.

برای بوت کردن DVD هم باید فایل ها رو روی یک DVD رایت کنید و بعد از طریق بایوس اولویت بوت رو روی DVD ROM قرار بدید.