PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به کمک دوستان برای خرید هدیه تولد

nvn.ab
07-11-2013, 02:29
سلام ...
من میخوام برای دوستم که دختره (اگه خدا بخواد تا سال دیگه نامزد میشیم) کادو تولد بگیرم چند وقته دارم به چیزایی که میتونم بخرم فکر میکنم ولی واقعا گیج شدم چون نمیتونم یه چیزه خوب پیدا کنم اینم بگم که شرایط اون دختر طوریه که نمیتونم کادویی بهش بدم که تو چشم خونوادش باشه چون هنوز رابطمون رسم نشده از 300تا500 هزار میتونم هزینه کنم واقعا از همتون ممنون میشم اگه منو راهنمای کنین چون دیگه دارم عصبی میشم از اینکه نمیتونم تصمیمی بگیرم
راستی یادم رفت بگم 21 سالشه دانشجوی مهندسی صنایع .یه مقدارم حساس و احساساتی

ملا نصرالدین
07-11-2013, 13:52
هم میخواهید مبلغ بالا باشه.هم میخواهید توی چشم نیاد

اولین چیزی که به ذهن من رسید یه انگشتر بود.ولی از اینهایی که خیلی توی چشم نیاد.یعنی یه جوری اگر مادر یا پدر دختر پرسیدند بگه بدل هست و انها هم باور کنند

کارت هدیه یا کارت یک حساب بانکی...اینجوری دختر خانم خودش بهتر میتونه چیزی که دوست داره رو بخره

عطر و اتوکلن هم خوبه.شما میتونید اصلش رو براش بخرید.ایشان به همه بگه از دستفروش خریدم:n02:

Atghia
07-11-2013, 16:32
سلام ...
من میخوام برای دوستم که دختره (اگه خدا بخواد تا سال دیگه نامزد میشیم) کادو تولد بگیرم چند وقته دارم به چیزایی که میتونم بخرم فکر میکنم ولی واقعا گیج شدم چون نمیتونم یه چیزه خوب پیدا کنم اینم بگم که شرایط اون دختر طوریه که نمیتونم کادویی بهش بدم که تو چشم خونوادش باشه چون هنوز رابطمون رسم نشده از 300تا500 هزار میتونم هزینه کنم واقعا از همتون ممنون میشم اگه منو راهنمای کنین چون دیگه دارم عصبی میشم از اینکه نمیتونم تصمیمی بگیرم

ساعت مچی با بودجه و خواسته شما انطباق داره از طرفی نوع تقلبی ساعتهای اصلی خیلی زیاده اگر کسی هم ببینه میتونن بگن که خودشون از این الکی ها خریدن :دی
نظرسنجی گذاشتید که بدل و عطر نباشه؟:n13:
عطر خیلی خوشاینده برای خانمها! بودجه مدنظر شما هم دست رو برای انتخاب عطر خوب بسیار بازمیگذاره:n06:
دیگه هم اینکه میشه ام پی تری پلیر براشون تهیه کنید که وسیله خوب و مناسبیه:n17:
و حتما از یک عروسک فانتزی در کنار هدیه اصلیتون استفاده کنید:n09:

----Ali----
07-11-2013, 16:48
ببین چی بت میگم,2 تا کارت شارژ 20 تومنی بخر قاله قضیه رو بکن بره:n02:
یا یه حساب وا کن واسش و بگو که از پول خرج نکن میخوام برا آینده:n02: با یه تیر 2 نشونو میزنی:n02: سال دیگه با سود پول که دقیقا (اگه مثلا 500 باشه پولت با سود 18 درصد) میشه 520 تومن:n02:
برو حالشو ببر:n02: یکمم اقتصادی باش:n02:

کاربر شماره ی یک
07-11-2013, 20:06
میتونی پرتره از چهره خودش بهش هدیه بدی ، حالا پرتره اش چه قلمی باشه و چه قیمتی رو میتونی خودت دیگه انتخاب کنی ...

اگه اینقدری که گفتی حساسه ، ممکنه اگه یکم پرتره اش خوب درنیاد ، هدیه ات راهی سطل آشغال بشه ، پس میتونی به خریدن کارهایی مثل کارهای این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم فکر کنی ...(اما تابلوئه دیگه ممکنه تابلو بشه ، چطور پنهون کردنش با خودتون )

به نقره و جواهرات هم میتونی فک کنی ...

عینک آفتابی اصل هم میشه ...

چیزهایی که از چرم اصل هم درست میشه میتونن جالب باشن ...

یا یه حساب وا کن واسش و بگو که از پول خرج نکن میخوام برا آینده:n02: با یه تیر 2 نشونو میزنی:n02: سال دیگه با سود پول که دقیقا (اگه مثلا 500 باشه پولت با سود 18 درصد) میشه 520 تومن:n02:
برو حالشو ببر:n02: یکمم اقتصادی باش:n02:

خب به جاش میتونی سهام یه شرکت خوب رو بخری ، سودشم بیشتره ...
بعد هر سری قیمتش رو کنترل میکنه ، به یادت میافته :biggrin: بانک رو امروز میزاری تو بانک رفت تا سال بعد ، هیجان هم نداره :biggrin:

بانو . ./
07-11-2013, 20:25
هر هدیه ای براشون تهیه میکنید در کنارش یک دسته گل زیبا فرانوش نشه .

delta7
07-11-2013, 20:32
عروسک
دخترا عاشق عروسکن
قیمتش کمه ولی جواب میده

nvn.ab
08-11-2013, 02:08
ممنون از راهنمایی که کردی . خودمم قبلا ب ساعت فکر کرده بودم ولی در نهایت منصرف شدم . اگه توی ساعت سر رشته داری ممنون میشم بازم راهنماییم کنی به غیر از trچه برند دیگه ایی خوبه ust و viulet

----Ali----
08-11-2013, 08:24
خب به جاش میتونی سهام یه شرکت خوب رو بخری ، سودشم بیشتره ...
بعد هر سری قیمتش رو کنترل میکنه ، به یادت میافته :biggrin: بانک رو امروز میزاری تو بانک رفت تا سال بعد ، هیجان هم نداره :biggrin:
اگه دوس داشته باشه قضیه رو هیجانی کنه,منم پیشنهاد دوستمونو بت میکنم:n02:
یا مثلا یه کیف چرم اصل بخر براش بعد با خودکار بنویس روش (made in china) :n02: کلا خیلی کار میتونی کنی بستگی به خودت داره............

enigma110
09-11-2013, 11:23
بايد ديد براي كسي كه هديه تهيه مي كني ، چقدر براي شما ارزش قائل هستش اگه شما رو دوست داشته باشه هر چي بخري براش با ارزش هست و هيچوقت اون هديه از يادش نمي ره

Saeed Dz
09-11-2013, 13:53
سلام ...
سلام.

گوشواره نقره بهترین گزینه هستش و مطمئن باش خوشش میاد ضمن اینکه چون رابطتون هنوز رسمی نشده نقره بهتره. نکته بعد اینکه کاغذ خریدش رو پیش خود نگه دار و بهش نشون نده. دسته گل هم لازم نیست بگیری چون با هزینه ای که برای دسته گل میکنی که الانم شدیدن بالا رفته میتونی به مبلغی که برای گوشواره اختصاص دادی اضافه و نقره نوع بهتری بگیری. یک شاخه گل رز هم فراموش نشه.

موفق باشی.

ملا نصرالدین
14-11-2013, 00:50
دوستانی که مشورت میگیرند خوبه که اخرش بیان و بگویند چی گرفتند و عکس العمل طرف مقابل چی بود

یه جورایی هم باعث میشه دیگران تجربه پیدا کنند.هم اینکه حس کنجکاوی ادم ارضا میشه. و هم باعث میشه خانم ها به جنس مخالف بیشتر گیر بدن ...یه کم توقع ها بالا بره:n05:(البته این اخری رو زیاد جدی نگیرید):n16:

Lt.Ali
15-11-2013, 13:28
یه عطر خوب براش بگیر. دستتم بازه.

Gilopa
15-11-2013, 15:24
ما واسه یه خانومی گل مصنوعی گرفتیم ! البته خیلی هم شیک بودا:n02: اما جوری بهش برخورده بود که نزدیک بود منو بفرسته اون دنیا . جدا یعنی گل مصنوعی انقدر بده ؟

Saeed Dz
15-11-2013, 15:39
ما واسه یه خانومی گل مصنوعی گرفتیم ! البته خیلی هم شیک بودا:n02: اما جوری بهش برخورده بود که نزدیک بود منو بفرسته اون دنیا . جدا یعنی گل مصنوعی انقدر بده ؟
بعضی از خانما غیر قابل پیشبینی هستن و اخلاق های خاصی دارن. در کل به نظرم وقتی میخوای برای یه خانم هدیه بگیری باید قبلش غیر مستقیم ازش سوالاتی کنی و به علایقش در اینباره پی ببری.

mehrdad-hp
15-11-2013, 15:39
سلام ...

یکی از عکسهای خوبشو بگیر و بده روی تندیس یا سنگ حک کنن. اندازش هم زیاد بزرگ نیست اندازه یه تبلت 7 اینچیه حدودا.
میتونه بگه از نمایشگاهی جایی گرفتم.

اگه یه وقتی خواستی عطر بگیری عطر jador بگیر که فوق العادست.
حالا من این همه نوشتم تاریخ تولدش نگذشته باشه

send from my Galaxy slll using Tapatalk

Atghia
15-11-2013, 17:07

سلام البته ببخشیدا ولی چون پرسیدید نظرمو میگم:n02:
اخه اینهمه وسیله جورواجور چرا گل مصنوعی؟:n29:منم بودم خوشم نمی اومد:n22::n02:

کاربر شماره ی یک
15-11-2013, 17:25

توی اولین برخورد آره ، خوب نیست ، معنیشم زیاد جالب نیست ...

اما واسه رابطه ای که چند ماه از روش گذشته باز توی مناسب مهم مثل تولد نمیشه ریسک گل مصنوعی رو پذیرفت ....

کلا آقا بیخیال گل مصنوعی شو ، فقط واسه کسی که از کربلا و مکه اومده ببر ... :biggrin:

Gilopa
15-11-2013, 18:07
سلام البته ببخشیدا ولی چون پرسیدید نظرمو میگم:n02:
اخه اینهمه وسیله جورواجور چرا گل مصنوعی؟:n29:منم بودم خوشم نمی اومد:n22::n02:

خواهش میشه
آخه صرفا برای ابراز تشکر بود ...
به قولی مناسبتی نبود و قرار نبود هدیه ای در کار باشه :n02: ما آقایون یه مثالی داریم مگه اسب پیشکشی رو دندونش رو میشمرند ؟ حالا جدا چرا شما خانومها با گل مصنوعی مشکل دارید ! البته داشتم دوستانی که برای خانومهاشون گل مصنوعی گرفتند و طرف خیلی هم خوشش اومده .

Gilopa
15-11-2013, 18:12
توی اولین برخورد آره ، خوب نیست ، معنیشم زیاد جالب نیست ...

اما واسه رابطه ای که چند ماه از روش گذشته باز توی مناسب مهم مثل تولد نمیشه ریسک گل مصنوعی رو پذیرفت ....

کلا آقا بیخیال گل مصنوعی شو ، فقط واسه کسی که از کربلا و مکه اومده ببر ... :biggrin:

بعضی از خانما غیر قابل پیشبینی هستن و اخلاق های خاصی دارن. در کل به نظرم وقتی میخوای برای یه خانم هدیه بگیری باید قبلش غیر مستقیم ازش سوالاتی کنی و به علایقش در اینباره پی ببری.

منم یه بار برای یکی از دوستانم رمان گرفته بودم و حسابی ناراحت شد و گفت که مگر من بچه دبستانی ام؟!
در حالی که اون رمان به قدری سنگین بودن از نظر محتوا که خودمم چیزی ازش نفهمیدم. :n02:

آخه چرا ؟:n02:این همه تو خونه ها گل مصنوعی میذارند زشت نیست اما ما میگیریم زشته ؟:n01:
ولی جدا قیمتش هم خوب بود و تزئین شده ..

پس نتیجه گیری این شد که خانومها گل مصنوعی رو بی احترامی میدونند . پس برم به خانومهای دوستانم بگم واقعا که! شوهراتون براتون گل مصنوعی میخریدند بی احترامی میکردند شما هم سکوت کردید:n09:

----Ali----
15-11-2013, 18:41
چی ؟!! گل مصنوعی گرفتی؟:n02:
من جات بودم هیچی نمیگرفتم:n02:
اگه کسی واقعا دوستت داره حتی واسش یه لنگ جورابم بگیری ناراحت نمیشه و براش خیلی مهمه چه برسه به گل که واقعا هدیه با ارزشیه.....

mehrdad-hp
15-11-2013, 19:40
خوب دوست من تا وقتی که گل طبیعی هست چرا مصنوعی؟
مگه توقع داری گل رو نگه داره؟
خیلی شیک یه شاخه رز قرمز میگرفتی با تزیین و حتی کارت تشکر. قیمتش هم خیلی مناسبه و اصلا به حساب نمیاد.
اگه دقت کنین وقتی یه خانوم گل طبیعی میگیره انقد اونو داره تا کلا خشک بشه.

Gilopa
15-11-2013, 21:58
خوب دوست من تا وقتی که گل طبیعی هست چرا مصنوعی؟
مگه توقع داری گل رو نگه داره؟
خیلی شیک یه شاخه رز قرمز میگرفتی با تزیین و حتی کارت تشکر. قیمتش هم خیلی مناسبه و اصلا به حساب نمیاد.
اگه دقت کنین وقتی یه خانوم گل طبیعی میگیره انقد اونو داره تا کلا خشک بشه.

اتفاقا من میخواستم این شاخه گل مصنوعی براش بمونه به عنوان یه یادگاری.. حالا بگذریم دیگه گذشته ها گذشته من هم اون خانوم رو اصلا نمیبینم فقط یادآوری اون روز همیشه یه لبخندی رو لبام میاره:n02:

بانو . ./
21-11-2013, 22:43
اتفاقا من میخواستم این شاخه گل مصنوعی براش بمونه به عنوان یه یادگاری.. حالا بگذریم دیگه گذشته ها گذشته من هم اون خانوم رو اصلا نمیبینم فقط یادآوری اون روز همیشه یه لبخندی رو لبام میاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد مساله شما اولا باید به خودتون تبریک بگید به دلیل رفتار جنتلمنانه تون با اون خانوم . شما برای ایشون بدون مناسبت بدون این که برنامه ای باشه گل خریدید ( طبیعی یا

مصنوعی ) و یا قیمتش که حالا شما اشاره میکنید که از قضا قیمتی هم بوده اون گل . به نظرم اون خانوم در حد شخصیتی شما نبوده و احتمالا دنبال مقاصد مالی بوده چون من اصلا

ندیدم تا این لحظه که یک خانوم بدون مناسبت هدیه ای (حتی در حد خرید خوراکی ) دریافت کنه و شروع به رفتار خارج از شان بکنه ( کمی مورد مشکوک هست )چون اساسا بر اساس سیستم امتیاز دهی این رفتارهای مرد

برای خانوم نشونه علاقه و توجه مرد هست و خوش شانس بودید که دیگه خانوم رونمیبینید به قول همسر بنده امان از دست شما خانوم ها :D

بانو . ./
21-11-2013, 23:52
پس نتیجه گیری این شد که خانومها گل مصنوعی رو بی احترامی میدونند . پس برم به خانومهای دوستانم بگم واقعا که! شوهراتون براتون گل مصنوعی میخریدند بی احترامی میکردند شما هم سکوت کردید:n09:
.

چه کار خوبی میکنند گل خریدن برای یک خانوم نشونه احترام به اون خانوم هست و در مورد همسر بنده اصلا این کار و پیشنهاد نمیکنم به این دلیل که خانوم ها به دلیل

حس بویایی و زیبا شناسی نسبت به گل طبیعی به خاطر رنگ و عطرش واکنش خوبی نشون میدند و در مورد تاهل به این دلیل که حالا مسایل احساسی رو اگه در نظر نگیریم

وقتی مرد به خونه با گل وارد میشه و گل رو به خانوم تقدیم میکنه فرزندان با دیدن حس علاقه پدر به مادر وواکنش خوب مادر احساس امنیت میکنند و در ناخوداگاه اون ها این مساله

که پدر و مادر به هم علاقه دارند سبب القای حس امنیت روانی کودکان میشه و این که همون گل طبیعی عطر اگین میکنه محیط منزل رو .

nvn.ab
28-11-2013, 10:53
سلام دوستان ...
ممنونم از پیشنهاد های خوب همتون بالاخره برای روز تولدش یه ساعت گرفتم با یه خرس کوچیک و یه شاخه رز آبی چون رز آبی خیلی دوست داره رز آبی گرفتم و ایشون خیلی خششون اومد کلا حدود 620 برام هزینه برداشت