PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA MANAGER14

shopezoon
05-11-2013, 04:05
اکنون بعد از ۱۳ سال از ارائه بازی FIFA Manager با آمدن نسخه ۱۴ این بازی تمام مدیران Electronic Arts الکترونیک آرتز امیدوارند با انتشار این سری از بازی ها قدم بزرگی را برای علاقه مندان به این بازی ها بردارند . پس از اینکه بازی محبوب و پرطرفدار FIFA 14 منتشر شد و توانست گوی سبقت را از حریف دیرینه خود یعنی PES برباید این بار نیز بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کامپیوتر مدیریت حرفه ای فیفا FIFA Manager 14 که توسط کمپانی Bright Future طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی مشهور Electronic Arts به طور اختصاصی برای پلتفرم PC منتشر شده است و تصمیم دارد تا بسیاری از نگاه ها را به خود جلب کند . صد ها تغییر جزیی و کلی که در این بازی اعمال شده قدرت و آزادی عمل بازیکن را بیشتر می کند . تا حدی که پلیر قادر خواهد بود سبک بازی خود را در زمین پیاده کند و این طور که به نظر می رسد یکی از بهترین بازی های شبیه سازی مدیریت فوتبال است که تا به امروز منتشر شده است . شما به راحتی می توانید تیم مورد علاقه خود را بسازید و توانایی های خود را به اثبات برسانید , مدیریت بخش مالی باشگاه , ایجاد زیر ساخت های مناسب , بهره گیری از تیم های جوانان و حمایت از آنها , اجازه به بازیکن به عنوان بازیکن آزاد تا هر کجای زمین بازی کند , باز شدن قسمت هایی که در نسخه قبل قفل بود مانند به وجود آوردن شایعه از طریق مربی و ماترسی تیم , دارا بودن بیش از ۱۰۰۰ باشگاه با مجوز , ۳۵۰۰۰ بازیکن و بیش از ۷۰ لیگ دارای مجوز در جهان تنها تعدادی از ویژگی های این بازی پرهیجان است . شما در این بازی می توانید خود را به دیگران اثبات کنید و به عنوان بهتری مدیر خود را مطرح کنید . تمام نقل و انتقالات کنونی در این نسخه از بازی اعمال شده است و تغییرات قدرت بازیکنان و بسیاری از عناصر واقعی دیگر نیز در آن لحاظ شده است .بقیه در ادامه مطلب
مشخصات بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :
نام بازی : FIFA Manager 14
نام بازی (فارسی) : مدیریت حرفه ای فیفا ۱۴
پلتفرم : PC
زبان : انگلیسی
سال انتشار : ۲۰۱۳
شرکت سازنده : Bright Future
منتشر کننده : Electronic Arts
سبک بازی : ورزشی
حداقل سیستم مورد نیاز :

CPU: Intel Pentium 4 (or equivalent) running at 3.00GHz or greater / AMD Athlon 64 (or equivalent) running at 2.00GHz or greater
RAM: ۱۰۲۴MB or greater
Video Adapter: NVIDIA GeForce 6800 GT 256MB or ATI Radeon 9800 SE 128MB or greater

CPU: Intel Pentium 4 (or equivalent) running at 3.00GHz or greater / AMD Athlon 64 (or equivalent) running at 2.00GHz or greater
RAM: 1536MB
Video Adapter: NVIDIA GeForce 6800 GT 256MB or ATI Radeon 9800 SE 128MB or greater
Windows Index Rating: 3.5
RAM: 1536MB or greater
Windows Index Rating: 3.5

سایت اصلی بازی : FIFA Manager 14
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مشخصات
شرکت سازنده: Bright Future

حجم فایل: 4.21 گیگابایت

تاریخ انتشار: 1392/08/06

دانلود

دانلود با لینک مستقیم:

دانلود بازی FIFA Manager 14 نسخه RELOADED پارت 01 : 1 گیگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Download.ir].part1.rar)
دانلود بازی FIFA Manager 14 نسخه RELOADED پارت 02 : 1 گیگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Download.ir].part2.rar)
دانلود بازی FIFA Manager 14 نسخه RELOADED پارت 03 : 1 گیگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Download.ir].part3.rar)
دانلود بازی FIFA Manager 14 نسخه RELOADED پارت 04 : 1 گیگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Download.ir].part4.rar)
دانلود بازی FIFA Manager 14 نسخه RELOADED پارت 05 : 220 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Download.ir].part5.rar)

رمز عبور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aidin64
05-11-2013, 12:12
جالبه، این نسخه کوچکترین تغییری به جز بروز شدن نقل و انتقالات با نسخه 13 نداره ، بزرگترین باگش هم اینه که بازی از فصل 12-13 شروع میشه و به همین دلیل اگه به زمان مصدومیتها نگاه کنید می بینید که هر کدوم 50، 60 هفته مصدوم هستن :n04:

soheilnouri
05-11-2013, 12:55
واقعا این بازی داره به کجا میره؟یه شوخی مسخره در مقایسه با هیولایی چون football manager

shopezoon
05-11-2013, 18:37
اقا کسی این بازی را کرده بازی قشنگی هست

shopezoon
05-11-2013, 18:37
اره درسته اما این از نظر من بهتر از فوتبال منجیر تو قیافه هست ولی بقیقه چیز فوتبال منجیر بهتره

Aqreza
06-11-2013, 11:56
دوستان من این بازی و از سایت پی سی دانلود گرفتم
بعد کلی زحمت و 4 گیگ دانلود خالا تا میام نصب کنم میگه اورجینال نیس
چیکار کنم؟

shopezoon
08-11-2013, 00:20
اقا برید تو اوپن تاکتیک وهمه تیک را بالا ببرید تا گل نخورید واز بازی لذت ببرید

t.sunami
08-11-2013, 17:33
من خودم از طرفدارای پرو پاقرص منیجر هستم ولی بعد از نسخه 11 که باز هم شاهد تکرار بودیم دیگه گذاشتمش کنار...

واقعا اگه گروه طراحی بازی حال ساختن بازی ندارن به نظرم درشو گل بگیرن بهتره...

mss_195
12-11-2013, 14:11
اگه این بازی به عنوان یه پچ برای نسخه قبلی میومد من الان فحشش میدادم، چه برسه به اینکه بعد از یه سال نسخه جدید دادن و حتی زحمت عوض کردن سر و شکل منو هم به خودشون ندادن..واقعا احساس میکنم واسه خالی نبودن عریضه میدن بیرون..

spirit's
13-11-2013, 13:01
واقعا این بازی داره به کجا میره؟یه شوخی مسخره در مقایسه با هیولایی چون football manager
حودم هم نمیدونم چرا اینو هر سال دان میکنم ولی میچسبم به فوتبال منجر :n12:
هردوتا رو سیستمم نصبه ولی انقدری که تو منج فوتبال کار شده :n09: تو این نشده گرچه خیلی ژیگوله :n13:
اگه تیم سازندش ایده بهتر کردن نداره بگه حداقل بدونیم:n24::n25::n24:

shahrooz1222
15-11-2013, 15:10
خیلی مسخره هست من کلا از فیفا زیاد خوشم نمیاد فقط بخاطر کریر نسبت بهترش از پیس میگیرم فیفا منیجر هم که نسخه 11 رو بازی کردم گیم پلی خیلی مسخره داشت از اون موقع دیگه طرف بازی هم نمیرم

AC MILAN.
22-11-2013, 15:43
شاید میخوان تمرکزشون بره رو نسخه 2015 اونو بترکونن
روی خود جلد منیجر هم نوشته بود edition....

aidin64
24-11-2013, 18:37
جرالد یکی از سازندگان بازی فیفا منیجر تو صفحه رسمی بازی نوشته این نسخه آخرین نسخه از این بازی بود و دیگه تولید نمیشه :n03:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AC MILAN.
24-11-2013, 23:46
جرالد یکی از سازندگان بازی فیفا منیجر تو صفحه رسمی بازی نوشته این نسخه آخرین نسخه از این بازی بود و دیگه تولید نمیشه :n03:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شوخی بدی کردی :n03::n27::n28:

aidin64
25-11-2013, 12:25
شوخی بدی کردی :n03::n27::n28:

نه کاملا جدی بود :n03::n03::n03:

mehdiporbaba
25-11-2013, 19:25
زمانی که من اولین بار این بازی رو انجام دادم اسمش بود total club manager طرف شوت می زد گل می شد تور دروازه از استادیوم بیرون می رفت اما خدای هیجان بود بازی اما الان حتی نکردن 1% شکل بازی رو عوض کنن،واقعا مزخرف بود یه مقدار سیستم تمرین دهیش برام جالب بود اما بقیه اش اصلا

spirit's
26-11-2013, 10:03
گرافیکش مثل اینکه نسبت به نسخه قبل بهتر شده تمرین و مدیریتش نسبت به فوتبال بهتره و قابل درک تر اما باز یجوریه اونطوری که فوتبال معقول تره این نیست
فوتبال منیجر هم نیاز به یه تکون اساسی داره ...

bigarash
27-11-2013, 00:10
خداحافظ فیفا منیجر
خاطران خوبی باهات داشتم...! :n14: