PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قارچهای بی دفاع ! "اندروید"

Reza Azimy_RW
03-11-2013, 19:17
Fungi defenseless

سلام دوستان
اسم انگلیسی بازی رو تو عنوان ننوشتم چون مطمئن نبودم از نظر قواعدی درسته یا نه :دی

داستان از جایی شروع شد که حیوونا رژیم گیاه خواری گرفتند ... و فقط چهار قارچ دیگر باقی مانده بود ... :دی

حیوونا به سمت قارچها حمله میکنند و باید ازشون دفاع کنید
دانلود نسخه دمو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای اندروید

شاتها:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود نسخه دمو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای اندروید

Hotsun
03-11-2013, 22:53
خوب بود,این سبک تو موبایل هنوز مثل Runing اشباع نشده,میتونه خوب بفروشه,فقط چند تا مسئله,یکی اینکه صدا اصلاً نداشت,حالا نمیدونم داشته و برای من پخش نشده یا اینکه فعلاً نذاشتی...
دوم اینکه فکر میکنم اگر جادوها به دیوارا بخوره برگرده بهتر میشه,البته اینجوری ممکنه بعضیا سو استفاده کنن تند تند تیر با زاویه کم بزنن تا خودش تا ته بره و همه رو بزنه اما خیلی راحت میتونی یکار کنی بعد از هر برخورد قدرتشون کم بشه و بعد از 3-4 تا برخورد کاملاً از بین برن.
مسئله بعدی گذاشتن درجه سختی و آپگرید هست,فکر کنم چند تا آپگرید بذاری و درجه سختی هم بذاری بازی میتونه قضیه رو متفاوت تر کنه,الان هر بازیکنی تو دنیا این رو بازی کنه دقیقاً یکجور مراحل رو تموم میکنه,اما میتونی درجه سختی بذاری که حرفه ای ترها سخت برن و از طرفی امتیاز بیشتر جمع کنن و بیشتر آپگرید بخرن :n10:
در ضمن میتونی یه علامت 2X بالای صفحه اضافه کنی تا هر کی از سرعت کم بازی داشت حوصلش سر میرفت ازش استفاده که و بازی رو با سرعت 2 برابر بره.
یه مسئله دیگه میمونه و اونم به نظرم از همه مهمتره اینه که توی هر جهتی که میخوایم نمیتونیم جادو رو پرت کنیم,انگار زاویه بندی شده هست,مثل این میمونه که زده باشی زاویه بین 0 تا 60 رو به سمت 30 درجه , 60 تا 120 رو به سمت 90 و در نهایت 120 تا 180 رو به سمت 150 بفرسته,حالا یکم دقیقتر,این خیلی آزار دهنده خواهد بود...

Reza Azimy_RW
04-11-2013, 10:04
مرسی پیام دمت گرم وقت گذاشتی :n12:

ه,یکی اینکه صدا اصلاً نداشت,
کلا یادم رفته بود صداگذاری :دی

دوم اینکه فکر میکنم اگر جادوها به دیوارا بخوره برگرده بهتر میشه,البته اینجوری ممکنه بعضیا سو استفاده کنن تند تند تیر با زاویه کم بزنن تا خودش تا ته بره و همه رو بزنه اما خیلی راحت میتونی یکار کنی بعد از هر برخورد قدرتشون کم بشه و بعد از 3-4 تا برخورد کاملاً از بین برن.

عالیه یه کار دیگه هم میشه بکنی که فقط بعضی از جادوها این قابلیتو داشته باشه که بخوره به درو دیوارو برگرده ... مثلا جادوی بنفش :دی

مسئله بعدی گذاشتن درجه سختی و آپگرید هست,فکر کنم چند تا آپگرید بذاری و درجه سختی هم بذاری بازی میتونه قضیه رو متفاوت تر کنه,الان هر بازیکنی تو دنیا این رو بازی کنه دقیقاً یکجور مراحل رو تموم میکنه,اما میتونی درجه سختی بذاری که حرفه ای ترها سخت برن و از طرفی امتیاز بیشتر جمع کنن و بیشتر آپگرید بخرن :n10:
به فکر این قضیه بودم ولی خیلی وقت گیره کلا بیخیالش شدم ...

در ضمن میتونی یه علامت 2X بالای صفحه اضافه کنی تا هر کی از سرعت کم بازی داشت حوصلش سر میرفت ازش استفاده که و بازی رو با سرعت 2 برابر بره.

حتما این کارو میکنم :n06: البته هر مرحله سرعت بیشتر میشه

یه مسئله دیگه میمونه و اونم به نظرم از همه مهمتره اینه که توی هر جهتی که میخوایم نمیتونیم جادو رو پرت کنیم,انگار زاویه بندی شده هست,مثل این میمونه که زده باشی زاویه بین 0 تا 60 رو به سمت 30 درجه , 60 تا 120 رو به سمت 90 و در نهایت 120 تا 180 رو به سمت 150 بفرسته,حالا یکم دقیقتر,این خیلی آزار دهنده خواهد بود...

الگوریتمش اینه که جادو لوک ات میشه بسمت محل تاچ و حرکت میکنه به همون سمت . یعنی زاویه بندی نشده و تو هر جهتی میشه فرستاد . البته خوب هدف گیری واسه کسی که اولین باره بازی میکنه یکم سخته که نمیدونم چیکارش کنم :n13: ولی خوب کم کم راه می افته :دی
در کل ممنون :n12:

AMIR REZAs
04-11-2013, 12:30
خیلی خوب ود فقط سرعت بین دو پرتاب گلوله( یا هرچیزی :n13:) کم بود یعنی من انتظار دارم به محض اینکه اولی رو پرتاب کردم بتونم برگردم و دومی رو بپرتابم ولی خیلی Delay داشت بین دو پرتاب و این اذیت میکرد( نمیدونم شاید افت فریم بود)

Reza Azimy_RW
04-11-2013, 12:48
خیلی خوب ود فقط سرعت بین دو پرتاب گلوله( یا هرچیزی :n13:) کم بود یعنی من انتظار دارم به محض اینکه اولی رو پرتاب کردم بتونم برگردم و دومی رو بپرتابم ولی خیلی Delay داشت بین دو پرتاب و این اذیت میکرد( نمیدونم شاید افت فریم بود)
مرسی امیر رضا میخاستم یه جور محدودیت باشه تو پرتاب ولی خوب مثل اینکه یکم زیاده delay رو کمتر میکنم :n06:
کلید 2x رو هم اضافه کردم

parvizamd
04-11-2013, 18:44
خيلي خوبه رضا متاسفانه من اندرويد ندارم تست اش كنم ولي خوب

كيفيت متن بالا چندان جالب نيست
كلفتي شيدر تون يكم زيادي بزرگه.

گرافيك فانتزي قشنگي داره

موفق باشي رضا جون:n12:

Reza Azimy_RW
04-11-2013, 22:24
خيلي خوبه رضا متاسفانه من اندرويد ندارم تست اش كنم ولي خوب

كيفيت متن بالا چندان جالب نيست
كلفتي شيدر تون يكم زيادي بزرگه.

گرافيك فانتزي قشنگي داره

دمت گرم پرویز نوکرتم :n12: حتما اصلاح میکنم ولی منظورتو از متن نفهمیدم کدوم متن ؟!

راستی عکسا رو هم اپیدت کردم «ِّّ«ـ

M0hsen3D
04-11-2013, 22:38
ایول میترکونی :n11:
این استایل گرافیکی خاص ت تو اکثر بازی هات هستا یه استایل فانتزی با افکت های مختلف نوری و دکوریشن بازم فانتزی :n01:

حالا این بازیت چی فک میکنی این فروش میره به نظرت تو بازار ؟ :دی

Reza Azimy_RW
05-11-2013, 09:53
ایول میترکونی :n11:
این استایل گرافیکی خاص ت تو اکثر بازی هات هستا یه استایل فانتزی با افکت های مختلف نوری و دکوریشن بازم فانتزی :n01:

حالا این بازیت چی فک میکنی این فروش میره به نظرت تو بازار ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوکرتم محسن :n12:
نه اینو قبلا ساخته بودم یه مدت بود داشت خاک میخورد تغریبا" تکمیل هم بود گفتم حیفه به تاریخ بپیونده :دی

parvizamd
05-11-2013, 10:20
منظورم فونت سايز متن هاي امتياز و متن كناريش هست

aliscan
05-11-2013, 11:38
ــــــلام

بہ بہ ایول رضا جاטּ ماشالل کم کم میخواهے بازار رو בست بگیرے:n02:

بازیت با حال بوב، یکم شبیہ Plant Zombie بوב ولے سبکش واسم جالب بوב

اینکہ جهت میـבاבے به گلولہ با حال بوב.:n25:

انجینت یونیتے بوב בیگہ؟ :n06:

اوטּ Hud ها هم یه فکر واسشوטּ بکـטּ،پرویز عزیز هم بهش اشاره کرב
اوטּ فونت ها انگارے Scale شـבטּ.:n23:

فکر کنم یه کوچولو مشکل رزولیشـטּ هم בاره،آخه روی گوشی مـטּ اینطور به نظر میومـב.:n13:

בر کل خستہ نباشید بهت میگم.:n16:

موفق باشے:n12:

Reza Azimy_RW
05-11-2013, 13:16
بہ بہ ایول رضا جاטּ ماشالل کم کم میخواهے بازار رو בست بگیرے:n02:

بازیت با حال بوב، یکم شبیہ Plant Zombie بوב ولے سبکش واسم جالب بوב

اینکہ جهت میـבاבے به گلولہ با حال بوב.:n25:

فکر کنم یه کوچولو مشکل رزولیشـטּ هم בاره،آخه روی گوشی مـטּ اینطور به نظر میومـב.:n13:

בر کل خستہ نباشید بهت میگم.:n16:

به نوکرتم علی جان نظر لطفته :n12: کمرنگ شدی :دی اره مشکل رزولیشن رو برطرف کردم فک کنم همون کشیدگی صفحه توی منوها منظورته

:n09:

منظورم فونت سايز متن هاي امتياز و متن كناريش هست

فونتشو عوض کردم خوب شد الان :دی

Hotsun
07-11-2013, 01:01
راستی ببین من مطمئن نیستم با 2X چجوری میشه,خودت تست کن ببین اگه بازم ممکنه بعضیا حوصلشون سر بره به جای آیکون 2X بذار 1X,دفعه اول روش بزنی میشه 2 و دفعه بعدی میشه 3 و هر چند تای دیگه که مناسب به نظر میومد,اگر همین خوبه که بازم 2 تا Icon میخوای,یکی حالتی که 2X فعال شده و یکی هم حالت غیر فعال :n01:

Reza Azimy_RW
07-11-2013, 11:54
راستی ببین من مطمئن نیستم با 2X چجوری میشه,خودت تست کن ببین اگه بازم ممکنه بعضیا حوصلشون سر بره به جای آیکون 2X بذار 1X,دفعه اول روش بزنی میشه 2 و دفعه بعدی میشه 3 و هر چند تای دیگه که مناسب به نظر میومد,اگر همین خوبه که بازم 2 تا Icon میخوای,یکی حالتی که 2X فعال شده و یکی هم حالت غیر فعال :n01:

همین حالت 1xو 2x خوب بود. روی همون دکمه هم وقتی میزنیم حالتا عوض میشه . یعنی یه بار معمولی یه بار 2x :n01:

ehsan_wwe
08-11-2013, 20:22
خدایی کارات ترکیب رنگای متنوع و سبکای قشنگی داره ایشالا حسابی بفروشه

Reza Azimy_RW
09-11-2013, 12:57
خدایی کارات ترکیب رنگای متنوع و سبکای قشنگی داره ایشالا حسابی بفروشه

نوکریو احسان نظر لطفته :n12: