PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحی پوستر با موضوع یک بازی (به دلخواه)

mohammad ashena
19-08-2006, 15:46
با سلام :rolleye:
از تمام دوستان و علاقه مندان به نرم افزار فتوشاپ دعوت به عمل می اید که طرح های خودشان را که توسط نرم افزار فتوشاپ ساخته اند را در این تاپیک به نمایش بگذارند و در باره انها به بحث و تبادل نظر بپردازد

موضوع کار :طراحی پوستر درباره یک بازی به دلخواه (مثلا همین بازی هایی که به تازگی در فروشگاه انجمن اراائه شده)

دوستان توجه داشته باشند که این یک مسابقه نیست بلکه محلی است تا اموخته های یک دیگر را به هم اموزش دهیم
و عیب طرح هایمان را به هم گوشزد کنیم
این موضوع تا دو هفته یا حد اکثر سه هفته دیگر باقی می ماند و بعد از ان مو ضوع دیگری جایگزین ان خواهد شد
با تشکر از آقای Elfin-D (همکار انجمن)

pixeldesign
19-08-2006, 17:11
با سلام خدمت دوستان و اجازه از اساتيد بزرگ طراحي و گرافيك به نظر من موضوع طراحي راجع به بازي ها زياد جالب نيست چون همه بازي ها طرح هاشون هست تو خود سايت و اينكه عكسهاي لازم براي اين طراحي بازيها به اندازه كافي بزرگ نيستن و خيلي كوچيكن و نمي شه از اون عكس ها استفاده كرد و بدون عكس هم طرح معناي خاصي نداره و مخصوصاَ طرح بازي البته اين نظر شخصي منه.

mahsoft
19-08-2006, 17:32
منم با حرف وحید جان موافقم

البته اگه برای یه موضوع خاسی طرح زده بشه بهتره

موفق باشید

Aminneo
19-08-2006, 20:27
بسیار عالی!

Elfin-D
19-08-2006, 21:25
وحید جان و مه سافت جان
پیشنهاد شما چی هست؟!

pixeldesign
20-08-2006, 12:34
با سلام خدمت دوستان

الفين جان خودتون مي دونين كه موضوع خيلي زياده ولي من ترجيح مي دم كه اساتيد تصميم و انتخاب موضوع رو بگيرن.

mexo
20-08-2006, 12:36
آقا من هم موافقم اول یه نمونه خودت بزار تا بقیه هم دست بکار شن

Elfin-D
20-08-2006, 13:05
من نميدونم وحيد جان
موشضوع اين طرح با شما!
هر چي امر كردي من اجرا ميكنم

faghat AMD
20-08-2006, 14:53
آقا من بگم؟
پوستر از خود SELFPOSTER x

OK? x

mahsoft
20-08-2006, 15:01
الفین جان سوجه که زیاده من چیزی به زحنم نمی رسه اگه عزیزان لطف کنن زحمتشو بکشن ما دست بکار بشیم

موفق باشید

pixeldesign
20-08-2006, 22:34
با سلام خدمت دوستان
اول از همه الفين جان من رو واقعاَ خجالت ميدين من در حضور شما همچين جسارتي نمي كنم، ولي اگه نظر من و بخواين به نظر من هر كسي براي اسم يوسر خودش تو فاروم يك ژوستر كار كنه انگار هر كدوم از دوستان يك كانون آگهي و تبليغات دارن به اسم يوسرشون مثلا من :Pixel design Advertising Agency و توضیحاتی راجع به کارها و خدماتی که میده

مشخصات کار پوستر اندازه 20 در 15 سانتیمتر
ریزولیشن 72

faghat AMD
21-08-2006, 01:41
وحيد جان نظرت راجع به پيشنهاد من چيه؟

پوستر از خود

همه كه شركت ندارن، مثلا خود من. من تنها به عنوان طراح كار مي كنم.

pixeldesign
21-08-2006, 03:43
با سلام خدمت دوستان

ای ام دی عزیز من هم به عنوان طراح کار می کنم و شرکت ندارم خود گفتم دوستان فرض کنن به اسم یوسر شون شرکت دارن خوب یه کمی هم قدرت تخیل دوستانو میسنجه که اگه برای خودشون و شرکت خودشون بخوان طرح بزنن چه طرحی میزنن اینقدر برای همه طراحی می کنن برا خودشون چه طرحی رو میزنن به نظر من پیشنهاد جالبی هست حالا بازم اساتید و بزرگا چه تصمیمی داشته باشن ما اطاعت می کنیم.

safety
21-08-2006, 07:45
سلام
اگر در باره موضوع به نتيجه رسيديد عنوان تاپيك را هم اصلاح كنيد تا من هم متوجه بشم.
ممنون

Elfin-D
21-08-2006, 10:26
سلام
مشكلي نست
به نظرم پيشنهاد وحيد جان خيلي مناسب باشه
پس چون اينجا خيلي شلوغ شده من يك تاپيك جديد استيكي درست ميكنم و اين رو قفل ميكنم.