PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ویندوز 8

ir22
01-11-2013, 22:43
چطور میشه از باز شدن اتومات فلش یا رم درویندوز 8.1جلوگیری کرد
2.من موقع اجرای زیر نویس بصورت مربع میاد تنظیمات وزبان هم درست کردم ولی همچنان مشکل هست
. چطور میشه برنامه ها رو تو فایروال قرار دادتو windows defender
ایا همین windows defende بعنوان انتی ویروس خوی هست یا باید چیز دیگه ایی نصب کرد
الان من پسورد گذاشتم ایا میشه برداشت

FerineFast
02-11-2013, 00:20
1- فایل رو دانلود و هر مورد را که خواستید اجرا کنید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- تنظیمات زبان باید در Administrative و قسمت locale به فارسی تغییر بدید. از چه برنامه پلیری استفاده میکنید؟
3- داخل کنترل پنل سرچ کنید Firewall و در قسمت advance در بخش inbound یا outbound دستور خودتون رو قرار بدید.
4- آنتی ویروس مایکروسافت حداقل است بهتره یک آنتی ویروس قوی بریزید
5- پسورد روی چی؟

ir22
02-11-2013, 17:20
منون رو ویندوز پسورد گذاشتم میخوام بردارم هنگام بالا اومدن
2.پلیر چند تا نصب کردم ولی همینطوری هست تنظیمات رو هم چک کردم ایران هست وفارسی

FerineFast
02-11-2013, 22:46
دکمه windows + I رو بزنید اون پایین وارد Change PC setting بشید در بخش چپ Users را انتخاب کنید و Change password رو بزنید و پسورد قبلی رو وارد کنید و جای پسورد جدید را خالی بگذارید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای نمونه اگر از VLC استفاده میکنید برای بعضی از زیر نویس های باید UNICODE بزارید برای بعضی Arabic .

ir22
11-11-2013, 12:46
سلام من موقه اجرای نویس تو vcl بصورت مربع میاد تنظیمات هم درست هست تو یه پلیر مثل کداک 123ولی درست میاد

FerineFast
11-11-2013, 17:54
شما باید از داخل تنظیمات VLC و بخشی بخش SUBTITLE بخش Encoding رو روی UTF8 و Arabic قرار بدید تست کنید ببینید با کدوم زیرنویستون درست میاد.

ir22
12-11-2013, 12:33
ممنون ولی این بخش رو نداره زیر نویس هست ولی تنظیماتی براش نیست این تنظیمات فکرکنم هنگام تبدیل زیر نویس رخ میده وداخا برنامه نیست

FerineFast
12-11-2013, 20:22
منوی tools و preferences رو بزنید یا از دکمه های ترکیبی Ctrl + P استفاده کنید تا این بخش بیاد.