PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Football Manager 2014

صفحه ها : [1] 2 3

shahrooz1222
31-10-2013, 21:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ادیتور بازی افزوده شد

| کرک و اپدیت جدید ۱۴٫۱٫۳٫۴۵۵۱۹ به پست اضافه شد |

بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کامپیوتر مدیریت فوتبال Football Manager 2014 یکی از سری بازی های شبیه ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ورزشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زیبا و جذاب است که توسط کمپانی Sports Interactive طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی مشهور SEGA به طور اختصاصی برای پلتفرم PCمنتشر شده است . در این نسخه هزاران امکان جدید فراهم شده است تا بتواند پلیر به عنوان یک مدیر باشگاه , تجربه ای جدید و متفاوت را لمس کند . برای اولین بار تکنولوژی در این بازی به کار رفته است که این اجازه را به مدیران می دهد تا عکس ها , آرم های باشگاه و چالش هایی که در طول مدیریت پیش رو دارند را با سایر مدیرهای باشگاه ها به اشتراک بگذارند . در موتور بازی تغییرات بسیار اعمال شده است و این نسخه از بازی به صورت ۱ بعدی در آمده است و پیشرفت های گسترده ای از جمله بهبود روشنایی , حرکات بازیکنان , واکنش بازیکنان نسبت به وقایع بازی و طیف وسیعی از تغییرات که باعث محبوبیت این بازی شده است .
تاکتیک های جدیدی به بازی اضافه شده است که برای تبدیل شدن به یک تیم برجسته , به راحتی می توانید نقش بازیکنان را در زمین مشخص کنید و هرکس در زمین وظایف خود را اجرا کند . در دنیای فوتبال هر ساله نقل و انتقالات بسیاری صورت می گیرئ که این نسخه از بازی نیز این اجازه رات به شما می دهد تا با سایر باشگاه ها به مذاکره بپردازید و بازیکن مورد نطر خود را جذب کنید همچنین تعدادی بند جدید از دنیای واقعی اضافه شده است که تسهیلاتی را به همراه دارد از جمله گرفت وام و موارد دیگر . برای پیشرفت می توانید با اعضای کادر فنی به مذاکره بپردازید و در صورت برد بازی های مهم می توانید به بازیکنان خود پاداش دهید . پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

ویژگی های بازی :
- گرافیک عالی
- وجود امکانات بیشتر نسبت به نسخه قبل
- مذاکرات برای خرید بازیکن
- بهبود حرکات بازیکنان

مشخصات بازی :
نام بازی : Football Manager 2014
نام بازی (فارسی) : مدیریت فوتبال ۲۰۱۴
پلتفرم : PC
زبان : انگلیسی
سال انتشار : ۲۰۱۳
شرکت سازنده : Sports Interactive
منتشر کننده : SEGA
سبک بازی : شبیه ساز و ورزشی

حداقل سیستم مورد نیاز :

Processor: Intel Pentium 4, Intel Core AMD, Athlon. Windows XP: 1.6GHz+, Windows Vista/7/8: 2.2GHz
Memory: 1 GB RAM
Graphics: NVidia GeForce FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800, Intel GMA X3100: 128MB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 3 GB available space
سایت اصلی بازی : Football Manager 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود از سایت تاپ 2 دانلود

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک های دانلود

رمز فایل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه پیشنهادی

لینک های دانلود

دانلود پارت ۱ : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود پارت ۲ : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اپدیت جدید ۱۴٫۱٫۳٫۴۵۵۱۹
دانلود از لینک مستقیم : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ownload.com%29.rar)

منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

سازنده: Sports Interactive

منبع: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه ریلودد {نسخه پیشنهادی ما نسخه بالا میباشد}

لینک های دانلود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت ۱ : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت ۲ : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کرک Reloaded
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود از لینک مستقیم : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سازنده: Sports Interactive
حجم فایل: 2037 مگابایت
رمز فایل دانلود، به صورت زیر است :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم fmrte 14 تست شده
تورنت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود ادیتور بازی

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وین رونی
31-10-2013, 21:15
ای بچه زرنگ :n02:
من می خواستم تاپیکشو بزنم
رزو برای تحلیل خودم از بازی
فردا بازی رو دان می کنم شنبه تحلیل بازی

راستی شهروز جان یک فصل را simulate کن ببین اون crash dump لعنتی پارسال که پیش نمیاد؟

shahrooz1222
31-10-2013, 21:19
من هنوز دانلود نکردم ولی از سایت توپ 2 دانلود پرسیدم گفتند تست شده هست دیگه رونی جان من دیدم تو گفتی باید کم کم زد گفتم بزنم سریعتر از بقیه :n02:

shahrooz1222
31-10-2013, 21:23
اگر کسی لینک دیگه ای داره بگه فقط فراموش نشه اونی که من گذاشتم اپدیت جدید هست

bigarash
31-10-2013, 23:05
مشکل کرش رو داره الکی دانلود نکنید!

وین رونی
02-11-2013, 09:49
مشکل کرش رو داره الکی دانلود نکنید!

دانلود کردم
بله مشکل داره بازی
دو تا ارور داریم
اگر ویندوزی xp به بالا هستید همون اول وارد بازی نمیشه تا دایرکت x را از پوشه _CommonRedist نصب کنید
بعد که وارد بازی بشید دقیقاً در یک تاریخ مشخص همون ارور پارسال( crash dump)میاد و بازی خارج میشه
ملت هم ریختن تو سایت اسکیدرو همین مشکلات را گزارش کردند البته محترمانه نه مثل پارسال که دری وری بار اسکیدرو کردن و اونها هم قهر کردن چند ماه کرک درست و حسابی ندادن

soheilnouri
02-11-2013, 12:30
اخه این بازی هایی که میاد هر سال به سال خیلی تغییر خاصی نمیکنه...بیشترین تغییر نسبت به سالهای اخیر نسخه 12 داشت که 13 اومد یکم بهش نظم داد و بهتر کرد...اگر میخایین بازی کنید فعلا همون 13 رو ادامه بدین.

وین رونی
02-11-2013, 22:26
نسخه کرک proper بازی منتشر شد اما این هم همون مشکل قبل را فعلاً داره

mpirayesh
02-11-2013, 22:55
من میخواستم بدونم سبک این بازی با بازی fifa manager چه فرقی داره
خصوصیات هر کدوم چیه

shahrooz1222
02-11-2013, 23:04
اپدیت فیکس شده بازی رسید لطفا دانلود کنید و خبر بدهید نسخه proper هم لینک ها را بدهید تا بزارم

وین رونی
02-11-2013, 23:07
اپدیت فیکس شده بازی رسید لطفا دانلود کنید و خبر بدهید نسخه proper هم لینک ها را بدهید تا بزارم
لینک آپدیت لطفاً

shahrooz1222
02-11-2013, 23:08
در پست اول گذاشتم همون بالا تر از منبع نوشتم

دانلود از لینک مستقیم : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) { اپدیت فیکس شده بازی هست }

وین رونی
03-11-2013, 00:11
با آپدیت جدید مشکل کرش دامپ حل شده اما همونطور که کاربران دیگر هم گزارش دادن و خودم هم تست کردم در تاریخ 9 سپتامبر بازی فریز میشه و فقط باید با task manager بازی را خارج کرد

داشتم عین چی کیف می کردم که مشکل حل شده اما دیدم فریز شد تو اون تاریخ رفتم تو صفحه اسکیدرو در فیس بوق دیدم بله خیلی ها در این تاریخ به مشکل هنگ بازی رسیدن

soheilnouri
03-11-2013, 00:32
رونی عزیز شما 13 رو چقد بازی کردی؟این سری در قیاس با 13 بهتره؟

وین رونی
03-11-2013, 00:38
رونی عزیز شما 13 رو چقد بازی کردی؟این سری در قیاس با 13 بهتره؟

نباید در این نسخه منتظر تغییرات انقلابی باشیم
این طور که در عکسها و همین کمی که بازی کردم دیدم بهبود گرافیک 3D و اضافه شدن دستوراتی در تمرینات بود
بیشتر از این شاید باشه که من ندیدم

soheilnouri
03-11-2013, 01:18
شما نسخه ی 13 رو چرا بازی نکردی زیاد؟

وین رونی
03-11-2013, 10:49
شما نسخه ی 13 رو چرا بازی نکردی زیاد؟

کلاً من تو هفت هشت ماه پیش مشکلات زیادی برام پیش اومد مثل اسباب کشی های متعدد،سوختن هارد لپ تاپم و ...
کلاً زیاد طرف بازی های کامپیوتری نبودم تو این چندوقت؟
دیگه پای بچه هم اومده وسط بیشتر وقتم را با اون می گذرونم
امسال هم بعد ارظهری هستم شب که میام خونه زیاد حال بازی کردن ندارم
صبح هم که تا بچه بلند میشه باید به اون برسم(همسرم صبحی هست)
فکر کنم دارم میرسم به مرز بازنشستگی از بازی های کامپیوتری :n02:

soheilnouri
03-11-2013, 10:52
مبارک باشه عمو.....ایشالله زوودتر بزرگ باشه با هم فوتبال منجیر 2022 رو بازی کنید....:n12:

soheilnouri
03-11-2013, 13:32

همونطور که مستحضرید یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین رسانه های مجازی و نوشتاری در دنیای فوتبال و ورزش سایت soccernet یا espn هستش..

نویسندگان بزرگی مثل فیل بال،سید لو؛جان بروین؛اولی هسه و تیم ویکری در این وبسایت قلم میزنن...در اخرین نوشته ایی که یکی از نویسندگان این سایت داشته از football manager 2014 صحبت کرده و از اینکه این بازی باز هم یک گام رو به جلو برای سازندگان بازی برای شبیه سازی مربیگری فوتبال بود.

رابین هاکت نویسنده ی این نوشته از این بازی مثبت یاد کرده.

soheilnouri
03-11-2013, 18:54
سلام.اقا هر دو بارت رو دانلود کردم.الان باید چیکار کنم؟به نوبت اینستال کنم هر بارت رو؟ابدیت رو کجا بریزم؟

Sepehr SS
03-11-2013, 19:13
سهیل، تو که میگفتی من 14 رو نمیرم و میخوام 13 رو ادامه بدم. نظرت عوض شد؟

وین رونی
03-11-2013, 19:21
این صفحه را از دست ندید:
How to create a successful tactic on Football Manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

soheilnouri
03-11-2013, 21:23
سپهر جون اینو میخام یه کم بازی کنم فقط ببینم چطوریه...بعید میدونم پیگیر برم دنبالش...

soheilnouri
04-11-2013, 10:36
اقا من الان هر دو بارت رو دانلودد کردم...هر دو رو تو یه فایل extract کنم؟اینکارو کردم ولی گزینه ی install نداره چرا؟

وین رونی
04-11-2013, 10:56
اقا من الان هر دو بارت رو دانلودد کردم...هر دو رو تو یه فایل extract کنم؟اینکارو کردم ولی گزینه ی install نداره چرا؟

بله گزینه اینستال نداره
شما وقتی اکسترکت کردی روی آیکون fm.exe کلیک کن وارد بازی میشه البته شاید نیاز باشه از پوشه _CommonRedist دایرکت x را نصب کنی

soheilnouri
04-11-2013, 12:15
Fm.exe ندارم من روني جان...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

soheilnouri
04-11-2013, 13:07
اين هردو فايل رو تو كدوم پوشه بذارم؟

وین رونی
04-11-2013, 18:59
Fm.exe ندارم من روني جان...

به جان خودم داری اگه نباشه احتمالاً بازی gta رو دانلود کردی :n02:
اصلاً fm.exe داخل همون پارت 1 هست

soheilnouri
04-11-2013, 20:41
دارمًfm.exe رو ولي همه فايل هاي بارت يك و دو با اينكه ezrract شدن ولي جلوي حجمشون هيچي نيست و كاملا اير خاصيت و غير فعالن..كليك ميكنم روي fm.exe انگار نه انگار..

وین رونی
04-11-2013, 20:49
دارمًfm.exe رو ولي همه فايل هاي بارت يك و دو با اينكه ezrract شدن ولي جلوي حجمشون هيچي نيست و كاملا اير خاصيت و غير فعالن..كليك ميكنم روي fm.exe انگار نه انگار..

خوب وقتی کلیک می کنی و خبری نمیشه برو تو task manager ببین fm14 اونجا هست یا نه؟

soheilnouri
05-11-2013, 12:56
خوب وقتی کلیک می کنی و خبری نمیشه برو تو task manager ببین fm14 اونجا هست یا نه؟

اقا ممکنه مشکل از 32 بیت بودن ویندوز باشه؟چون رو fm.exe کلیک میکنم یه پیغام با این محتوا میاد که 32 بیت هست ویندوزت...نباید ولی اینجوری باشه منطقا..

وین رونی
05-11-2013, 18:15
اقا ممکنه مشکل از 32 بیت بودن ویندوز باشه؟چون رو fm.exe کلیک میکنم یه پیغام با این محتوا میاد که 32 بیت هست ویندوزت...نباید ولی اینجوری باشه منطقا..

بعید می دونم مشکل از این باشه.اون کاری رو که گفتم کردی؟

وین رونی
05-11-2013, 18:28
مژده مژده

بالاخره اسکیدرو کرک جدید و بدون مشکل را منتشر کرد.لینک دانلود:
سایت top2download هم احتمالا لینکشو در سرور خودشون میذاره:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-46862

shopezoon
05-11-2013, 18:36
سلام دوستان یکم توضیح میدهید قیافه تو فوتبال منجیر واقعی هست یا نه مثلا کریس رونالدو همون قیافه هست یا نه بعد هم این نسخه جدیدش چه فرقی با نسخه قبلیش داره لطفا جواب بدید

وین رونی
05-11-2013, 18:56
سلام دوستان یکم توضیح میدهید قیافه تو فوتبال منجیر واقعی هست یا نه مثلا کریس رونالدو همون قیافه هست یا نه بعد هم این نسخه جدیدش چه فرقی با نسخه قبلیش داره لطفا جواب بدید

شما در این بازی دنبال قیافه بازیکنان نباید باشی اصلاً 3D بازی جوری نیست که قیافه ببینی بلکه مربیگری واقعی می کنی.مدیریت واقعی
معرکه است

soheilnouri
05-11-2013, 19:19
رونی عزیز درست شد.اما fm.exe رو زدم ایراد داد که steam.ddl files نصب نداری تو سیستم.چون من ورژن 13 رو اوریجنال خریدم با استیم....نمیدونم چرا اینطوری شد.رفتم سرچ کردم steam.ddl files رو بیدا کنم تا شاید درست بشه..

نمیخای تحلیل کنی بازیو واسه ما؟

وین رونی
05-11-2013, 19:26
داداشی فردا تحلیل می کنم
اینم فایلی که می خواستی:

shopezoon
05-11-2013, 22:28
اقا من میخوام بدونم مثل فیفا منجیر یک بخش داره 3d اینم داره بعد این چه فرقی با فیفا منجیر داره وبعد بازها را میبینی یارد میکنید یا اصلا میشه بازهای تیم خودت را دید واونجا بهشون تذکر داد یکی لطفا راهنمایی کنه اقا وین رونی شما بهتر میتونی راهنمایی کنید

shahrooz1222
05-11-2013, 22:35
وین رونی جان بهتر میدونن ولی اقا سهیل و بقیه هم سابقه های زیادی در این بازی دارند پست هم اپدیت شد و نسخه جدید رسید
بله قسمت 3d داره

shopezoon
05-11-2013, 22:56
وین رونی جان بهتر میدونن ولی اقا سهیل و بقیه هم سابقه های زیادی در این بازی دارند پست هم اپدیت شد و نسخه جدید رسید
بله قسمت 3d داره

اقا شما بیشتر توضیح میدید ممنون میشم

shopezoon
05-11-2013, 22:57
اقا شما بیشتر توضیح میدید ممنون میشم

واین بازی فوتبال منجیر 14 مشکل نداره مثل قبلی نیست

soheilnouri
05-11-2013, 23:55
ببین دوست عزیز فوتبال منیجر کلا یه روند منطقی و ثابتی داره....من از سال 1998 دارم این بازی رو انجام میدم...بیش از 10 سال...و میتونم بگم یکی از اعتیاد اورترین بازی های تاریخه...شبیه ساز مربیگری فوتبال...بدون هیچ زرق و برق گرافیکی...فیفا منجیر بعد از سال 2002 افت فاحشی کرد و فقط گرافیک و زرق و برق داره..اگر فوتبال رو حرفه ایی دنبال میکنی فوتبال منجیر فقط...

Sepehr SS
06-11-2013, 00:07
نسخه Mac هم برای دانلود اومده ؟

shopezoon
06-11-2013, 00:20
ببین دوست عزیز فوتبال منیجر کلا یه روند منطقی و ثابتی داره....من از سال 1998 دارم این بازی رو انجام میدم...بیش از 10 سال...و میتونم بگم یکی از اعتیاد اورترین بازی های تاریخه...شبیه ساز مربیگری فوتبال...بدون هیچ زرق و برق گرافیکی...فیفا منجیر بعد از سال 2002 افت فاحشی کرد و فقط گرافیک و زرق و برق داره..اگر فوتبال رو حرفه ایی دنبال میکنی فوتبال منجیر فقط...

اقا مشکل بیرون اومدن را نداره

وین رونی
06-11-2013, 10:16
اقا مشکل بیرون اومدن را نداره

نه با این کرک آخریه مشکل حل شد

aliano
06-11-2013, 10:24
تو سایت اسکیدرو یه نفر نوشته با این کرک جدید هم 30 سپتامبر فریز می شه

وین رونی
06-11-2013, 11:15
تو سایت اسکیدرو یه نفر نوشته با این کرک جدید هم 30 سپتامبر فریز می شه

من به اکتبر هم رسیدم و فریز نداشتم

soheilnouri
06-11-2013, 13:33
من نمیدونم چرا چون ورژن 13 من اورجینال هستش این fm.exe 2014 رو میزنم یهو برنامه استیم من وا میشه و میگه این برنامه تو لیست بازی های شما در استیم نیست...وا نمیشه...در حالی که همه چی مرتبه....

ERPF
06-11-2013, 15:27
گذاشتم برای دانلود ، امیدوارم مشکلی در نصب و راه اندازی نداشته باشه

Arrowtic
06-11-2013, 18:09
من همین نسخه top2download رو دانلود کنم بدون مشکله ؟(یعنی خوده بازی و اون آپدیتی که تو سایت گذاشته که میشه ورژن ۱۴٫۱٫۳٫۴۵۵۱۹ )

وین رونی
06-11-2013, 18:13
من همین نسخه top2download رو دانلود کنم بدون مشکله ؟(یعنی خوده بازی و اون آپدیتی که تو سایت گذاشته که میشه ورژن ۱۴٫۱٫۳٫۴۵۵۱۹ )

آره همینا رو دانلود کنی حله

وین رونی
06-11-2013, 21:19
رئال برای خرید آرتتا این درخواست را به من داده.یعنی چی این عبارات:

منظور از fee چیه؟
می خواد پول را در 36 قسط 6 میلیونی بده؟؟؟!!!!

van der sar
06-11-2013, 21:38
رئال برای خرید آرتتا این درخواست را به من داده.یعنی چی این عبارات:

منظور از fee چیه؟
می خواد پول را در 36 قسط 6 میلیونی بده؟؟؟!!!!

نه دوست عزيز، اين ميگه كه در حال حاضر 2/1 ميليون رو رئال ميده، بقيه پول اين انتقال رو هم كه 6 ميليون ميشه رو در اقساط 36 ماهه بهت ميده. يعني در واقع همون طور كه پايين نوشته ، ارزش كلي اين انتقال 7.2 ميليونه. :n01:

وین رونی
06-11-2013, 21:40
نه دوست عزيز، اين ميگه كه در حال حاضر 2/1 ميليون رو رئال ميده، بقيه پول اين انتقال رو هم كه 6 ميليون ميشه رو در اقساط 36 ماهه بهت ميده. يعني در واقع همون طور كه پايين نوشته ، ارزش كلي اين انتقال 7.2 ميليونه. :n01:

یعنی رئال ثروتمند نداره 6 میلیون رو یهو بده؟؟؟!!!!شما جای من باشید قبول می کنید؟

van der sar
06-11-2013, 21:49
یعنی رئال ثروتمند نداره 6 میلیون رو یهو بده؟؟؟!!!!شما جای من باشید قبول می کنید؟

اصلا، چون علاوه بر اينكه زير قيمت هم ميخواد بخره، 2.5 درصد از اين پول هم به باشگاههاي قبلي آرتتا تعلق ميگيره. فروشش منطقي نيست.

pato77
06-11-2013, 22:43
اقا من بازی رو با تیم ساوهمتون شروع کردم که یه تیم بی افتخاره

ERPF
06-11-2013, 23:38
اگر حالت مذاکره کار میکنه میتونی سر قیمت چونه بزنی ، ولی فکر نمیکنم بیشتر از این پیشنهاد بدن ( بستگی به وضعیت بازیکنت داره )

وین رونی
06-11-2013, 23:42
اگر حالت مذاکره کار میکنه میتونی سر قیمت چونه بزنی ، ولی فکر نمیکنم بیشتر از این پیشنهاد بدن ( بستگی به وضعیت بازیکنت داره )

اصلاً رئال انگار منو قاق گیر آورده الآنم دست گذاشته رو مرته ساکر اونم با قیمت پایین و با اقساط 36 ماهه

soheilnouri
07-11-2013, 13:46
وین رونی جان من فک میکردم تو قدیمی این بازی باشی...این پیشنهادی که مادرید داده پیشنهادی که به هر گیمری میده که....

soheilnouri
07-11-2013, 13:51
یکی بیاد بگه بازی چطوری کلا....

ERPF
07-11-2013, 16:09
اصلاً رئال انگار منو قاق گیر آورده الآنم دست گذاشته رو مرته ساکر اونم با قیمت پایین و با اقساط 36 ماهه

توی تنظینات ترانسفر بازیکنت نگاه کن ببین asking price مبلغش چقدره شاید اون پایین باشه ( این قیمتی هسته که باشگاه یا مربی برای بازیکنش میزاره که اگر باشگاهی خواست بر سر بازیکنی مذاکره کنه بدونه تقریبا چه پیشنهادی باید بده واگر قیمت پایینی باشه عمرا باشگاه خریدار بیشتر بده ، که معمولا با قیمتی پایینتر هم شروع میکنند )

Arrowtic
07-11-2013, 18:47
این آپدیته چطور نصب میشه ؟! آخه به قیافش نمیاد یه کپی ساده باشه . حجم پوشه data ی بازی چند گیگه ولی data آپدیت خیلی کم حجمه .
اجرا هم نمیشه و نصبی نیست .(میزنمش هیچی نمیشه)

ویرایش : باهاش بیشتر ور رفتم . حالا اجراش میکنم میگه یه فایل dll میخواد . اونو که دانلود میکنم میریزم یه فایل دیگه میخواد و الی آخر !

shahrooz1222
07-11-2013, 19:31
یه ذره عکس بزارین ببینم چجوری شده بازی
لیگ ایران رو داره ؟

وین رونی
07-11-2013, 20:35
گفتم که تغییر چندانی نسبت به 13 نداشته
گیم پلی همون 13 هست و هیچ تغییری نداشته
فقط Scott ها کمی فعال تر شدند و البته ایرادی هم دارن اینه که مثلاً منکه آرسنال را برداشتم یهو میان یه بازیکن تاپ از رئال یا بارسلون پیشنهاد میدن
البته نقاطی که نیاز به بازیکن دارم را خوب می فهمند و می دونن برای کدوم پست دنبال بازیکن باشند
توصیه های کمک مربی در هنگام بازی را با زدن دکمه apply زیر توصیه میشه سریع اعمال کرد
اطلاعات آماری و نموداری خوبی هم در مورد تمرینات و نوع تمرین و اینکه تمرین بیشتر در چه زمینه ای تمرکز داشته وجود داره
فعلاً همین

shahrooz1222
07-11-2013, 22:11
یه چند تا عکس بزار ببینیم کجای کاری

Arrowtic
07-11-2013, 22:13
بالاخره درستش کردم !
دوستان توی بازی وقتی در حالت سه بعدی هستم هی بازی وای میسه ! مشکل از چیه ؟(تماشاچیا حرکت میکنن ولی بازیکنا همه ثابت میشن و معمولا Mouse ـم هم ثابت میمونه)
بعدش این تاکتیک چیدن چطوره ؟ من دو تا تاکتیک ساختم . وقتی ترتیب بازیکنا تو یکیو عوض میکنم تو اون یکی هم عوض میشن(ترتیب و نه خود بازیکنا) . مثلا تو یکیشون که 1-3-2-4 هست کاکا رو وقتی میذارم هافبک وسط تو اون یکی(که چهار سه سه هست) میره سمت چپ ! وقتی تو اون یکی میذارمش وسط اینور میره چپ ! جریان چیه ؟
سوال آخرم این که برای میلان چه بازیکن ارزونی پیشنهاد میکنید ؟ و کلا چه خطی به نظرتون باید تقویت بشه ؟(خیر سرم میلانم ، اونوقت کلا 7 میلیون دارم برای خرید بازیکن !!!)

وین رونی
07-11-2013, 22:48
من چون خیلی در طول روز این بازی رو انجام نمی دم از پریروز که بازی رو شروع کردم با آرسنال هنوز به لیگ نرسیدم و فعلاً دارم دوستاه بازی می کنم.ولی چندتا عکس می ذارم به زودی
Arrowtic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما در چه پستهایی نیاز به بازیکن احساس می کنی؟بگو تا معرفی کنیم
برای من هم بعضی مواقع بازی تیکهای لحظه ای داره
در مورد تغییر جای بازیکنان در فورمیشن های مختلف من چیزی نمی دونم

pato77
08-11-2013, 00:44
بالاخره درستش کردم !
دوستان توی بازی وقتی در حالت سه بعدی هستم هی بازی وای میسه ! مشکل از چیه ؟(تماشاچیا حرکت میکنن ولی بازیکنا همه ثابت میشن و معمولا Mouse ـم هم ثابت میمونه)
بعدش این تاکتیک چیدن چطوره ؟ من دو تا تاکتیک ساختم . وقتی ترتیب بازیکنا تو یکیو عوض میکنم تو اون یکی هم عوض میشن(ترتیب و نه خود بازیکنا) . مثلا تو یکیشون که 1-3-2-4 هست کاکا رو وقتی میذارم هافبک وسط تو اون یکی(که چهار سه سه هست) میره سمت چپ ! وقتی تو اون یکی میذارمش وسط اینور میره چپ ! جریان چیه ؟
سوال آخرم این که برای میلان چه بازیکن ارزونی پیشنهاد میکنید ؟ و کلا چه خطی به نظرتون باید تقویت بشه ؟(خیر سرم میلانم ، اونوقت کلا 7 میلیون دارم برای خرید بازیکن !!!)
داوید استوری رو از کالیاری بخر دفاع عالیه

nbausa
08-11-2013, 01:09
سلام بچه ها!
فقط میخواستم بپرسم ببینم کسی مشکل crash dump رو تو fm14 نداشته؟؟؟
یعنی همین لینک top2download رو دانلود کنم و آپدیت بریزم کاملا درست میشه؟؟؟

van der sar
08-11-2013, 03:09
دوستان اگه ميشه يه نفر مراحل نصب بازي رو به طور كامل توضيح بده تا ماهم بتونيم بازي كنيم.

Arrowtic
08-11-2013, 07:53
من چون خیلی در طول روز این بازی رو انجام نمی دم از پریروز که بازی رو شروع کردم با آرسنال هنوز به لیگ نرسیدم و فعلاً دارم دوستاه بازی می کنم.ولی چندتا عکس می ذارم به زودی
Arrowtic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما در چه پستهایی نیاز به بازیکن احساس می کنی؟بگو تا معرفی کنیم
برای من هم بعضی مواقع بازی تیکهای لحظه ای داره
در مورد تغییر جای بازیکنان در فورمیشن های مختلف من چیزی نمی دونم

خودم بیشتر توی هافبک هجومی چپ/وینگر چپ نیازمند بازیکنم با دفاع چپ و وسط .(البته هافبک رو میخوام کسی باشه که ذخیره باشه ناراحت نشه . یه کسی که وقتی روبینیو خسته شه جای اون بفرستمش تو)
تیک های من لحظه ای نیستن ! تقریبا سر هر پاس اینطور میشه . مشخصات کامپیوترمم خوبه و ایراد از اون فکر نکنم باشه .

aaasadi
08-11-2013, 10:39
دوستان fmrte این ورژن نیمده؟؟؟ من تو یه سایت خوندم که یه برنامه مثلش هست مال خوده بازیه در واقع یه افزونست باید بخریش بعد از توی خود بازی هر موقع که خواستی ادیت میکنی
بازیکنای به در بخور هم معرفی کنید

van der sar
08-11-2013, 10:57
بالاخره درستش کردم !

ميشه بگيد چه جوري درستش كردي؟ آخه منم دقيقا همين مشكل شما رو دارم.

Arrowtic
08-11-2013, 11:23
ميشه بگيد چه جوري درستش كردي؟ آخه منم دقيقا همين مشكل شما رو دارم.

من خیلی زیاد باهاش ور رفته بودم قاطی پاتی شده بود . فایل اصلی بازی رو Extract کنید . بعدش محتویات پوشه Update رو کپی کنید توی جایی که فایلای بازی هست(همون جایی که fm.exe هستش) . بعدم محتویات پوشه کرک رو همونجا کپی کنید . حالا بازیو اجرا کنید .من همچنان این گیر کردن رو دارم که بازیو نابود کرده واسم . هر یه پاسی که میدن به هم بازی 30 ثانیه وای میسه . اصلا مزه بازی رفته برام .
گرافیک : GTS 450
رم : 4 گیگ
CPU : Core i5 3.00 GHz

وین رونی
08-11-2013, 12:11
من خیلی زیاد باهاش ور رفته بودم قاطی پاتی شده بود . فایل اصلی بازی رو Extract کنید . بعدش محتویات پوشه Update رو کپی کنید توی جایی که فایلای بازی هست(همون جایی که fm.exe هستش) . بعدم محتویات پوشه کرک رو همونجا کپی کنید . حالا بازیو اجرا کنید .من همچنان این گیر کردن رو دارم که بازیو نابود کرده واسم . هر یه پاسی که میدن به هم بازی 30 ثانیه وای میسه . اصلا مزه بازی رفته برام .
از داخل پوشه _CommonRedist جایی که بازی نصبه directx را نصب کنید
جزئیات گرافیکی بازی را هم کم کنید
ببینید با این دوکار درست میشه

Arrowtic
08-11-2013, 13:04
نه تست کردم . خود بازی هم پیشنهاد شدش واسم روی ماکسیمم همه چیز هست .

وین رونی
08-11-2013, 13:21
نه تست کردم . خود بازی هم پیشنهاد شدش واسم روی ماکسیمم همه چیز هست .
برای من هم پیشنهادی داده بود اما بازی سنگین اجرا میشد که من جزئیات را کم کردم بهتر شد اجرای بازی
این هم چندتا عکس:

Arrowtic
08-11-2013, 14:20
آقا چی کار کنم این مونتولیوو سر عقل بیاد ؟ : دی
هر کاریش میکنم نمیشه فقط شوت می زنه . تمرین اختصاصی بهش دادم ، پستشو قشنگ مشخص کردم و خلاصه هر کاری به ذهنم رسید انجام دادم ولی بازم تا توپ بهش می رسه شوت میزنه سریع !

ERPF
08-11-2013, 14:46
آقا چی کار کنم این مونتولیوو سر عقل بیاد ؟ : دی
هر کاریش میکنم نمیشه فقط شوت می زنه . تمرین اختصاصی بهش دادم ، پستشو قشنگ مشخص کردم و خلاصه هر کاری به ذهنم رسید انجام دادم ولی بازم تا توپ بهش می رسه شوت میزنه سریع !
این جزء خصلت بازیشه در قسمت تمرینات بازیکن جایی که از کمک مربیت میخواهی برای بازیکنت تمرینات خاص بگذاره در قسمت پاس دادن روی گزینه ای که نوشته بیشتر پاس بده تا شوت بزنه کلیک کن اگر هم کمکت نظر دیگه ای داشنت گزینه ای که میگه ، همینی من میگم انجام بدید رو انتخاب کن شاید دست از شوت زدن برداره

البته یادم رفت بگم یک مدتی طول میکشه تا ببینی تمرینات به کجا میرسه

ERPF
08-11-2013, 15:10
یک چیزی که به بازی اضافه شده اینکه میتونی کمک مربی خودتو بفرستی تا باشگاه مقابل رو متقاعد کنه که بازیکنشون رو به تو بفروشن ( اگر درست ترجمه کرده باشم )

teraktor2003
08-11-2013, 15:52
سلام
تو محیط بازی اهنگی پخش نمی شه؟ من تازه این بازیو شروع کردم...

pato77
08-11-2013, 17:16

این گیر کردن نیست . تو بازی حالت پیشفرض بازی روی بازی کامل نیست به خاطر همین فقط صحنه های حساس تر نشون داده میشه .برای دیدن کل بازی حالت تماشا بازی رو روی full game بزار

وین رونی
08-11-2013, 17:33

به درد تیم هایی می خوره که بازیکن سرعتی در کناره ها دارن
لینک توضیخات:

Arrowtic
08-11-2013, 17:46
این گیر کردن نیست . تو بازی حالت پیشفرض بازی روی بازی کامل نیست به خاطر همین فقط صحنه های حساس تر نشون داده میشه .برای دیدن کل بازی حالت تماشا بازی رو روی full game بزار

چرا گیر کردنه . روی Full Game هم همینطور میشه هی . بعدشم قبل از رفتن رو صحنه های حساس(در حالت Extended) اینطور نمیشه . بازی خیلی روون داره انجام میشه که یهو برا 30 ثانیه گیر میکنه بعد ادامشو میره . بارها شده قشنگ تو لحظه حساس اینطور شده مثلا لحظه ای که بازیکن داره پنالتی میزنه یهویی وای میسه بعد 30 ثانیه ادامه میدش !

وین رونی
08-11-2013, 17:58
اسکین بسیار زیبا و باکلاس OPZ Elite

لینک دانلود:

soheilnouri
08-11-2013, 19:19
این اسکین تو 13 هم اجرا میشه رونی عزیزم؟

Ramin khuzestan
08-11-2013, 19:24
حالا که تغییر خاصی نداره احتمالأ همون 2013 رو ادامه میدم:n13:
به نظر من فوتبال منیجر فقط 2 بعدی :n02: تا حالا 3 بعدی بازی نکردم و علاقه ای هم ندارم

t.sunami
08-11-2013, 20:41
توی این بازی هم میشه مثل فیفا منیجر از همون اول یه تیم ساخت و از لیگ های برتر شروع به کار کرد؟

وین رونی
08-11-2013, 21:11
توی این بازی هم میشه مثل فیفا منیجر از همون اول یه تیم ساخت و از لیگ های برتر شروع به کار کرد؟

بله میشه البته با ادیتور

soheilnouri
08-11-2013, 21:33
به نظر من فوتبال منجیر اگر در سیو فعلیتون اوضاع خوبی دارین باید هر دو سال یه بار نسخه ی جدید رو بکوب شروع کنید...

juve327
09-11-2013, 00:49
الان دقیقا میشه بگین لینک سالم بازی کجاست؟ :دی

وین رونی
09-11-2013, 08:43
الان دقیقا میشه بگین لینک سالم بازی کجاست؟ :دی

پست اول هم لینک سالم بازی هست هم کرکی که مشکل کرش و فریز را حل می کنه

shahrooz1222
09-11-2013, 17:10
وین رونی جان بازی سالم هست ؟؟

وین رونی
09-11-2013, 19:42
وین رونی جان بازی سالم هست ؟؟

آره فعلاً که مشکلی نداشتم
به موردی برخوردی؟

shahrooz1222
09-11-2013, 20:32
نه میخوام برای دانلود مطمئن باشم

shahrooz1222
09-11-2013, 20:36
بچه ها اگر چیزی مثل عکس،اسکین،اپدیت نقلو انتقالات و لیگ و ادیتور دیدید برای دانلود بزارید

ERPF
10-11-2013, 17:42
skin بسیار جالب
لینک دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ERPF
10-11-2013, 22:35
من یک بازی در این بازی انجام دادم و تحلیلم از 2014 اینه :
1_ خبر خوب ، گرافیک بازی نسبت به قبل پیشرفت کرده و بهتر شده ، هم ورزشگاه ها هم بازیکنان و هم ...
2_ خبر بهتر ، ضربات سر واقعی تر شدن ( باید بگم نسبت به قبل عالی شدن ) لوکاس لیوا ضربه سری زد که تا حالا در سری های قبل بازی ندیده بودم ، خیلی واقعی بود ، حتی گلی که تیمم روی ضربه هد خورد هم جالب بود
3_ دفاع ها کمی خنگتر شدن یکم به نظر بیخیال میومدن ( شاید چون یک بازی دوستانه بود و هنوز هماهنگ نبودن )
4_ دستورات مربی در این بازی بهتر اجرا میشه ( به مدافعین کناریم گفتم مدام توپ رو روی دروازه سانتر کنن و اون ها هم مدام این کار رو میکردن ، این کار در 2013 برام عقده شده بود:n30: هرچی میگفتم سانتر کنید یارو میرفت تا کنار خط کرنر و سانتر نمیکرد
5_ بازی به نظرم پر گل تر شده یا شاید مهاجم ها دیگه به راحتی موقعیت ها رو از دست نمیدن ( البته باز هم چون اولین بازی بود شاید این مورد کاملا صحیح نباشه )
6_ حرکات و کنش های دروازه بان ها طبیعی تر شده
7_ و اما این مورد آخر اینکه از بازیکنان خاص فوتبال در این سری باید ترسید ، دیگه مثل سری قبل نیست که مسی یا رونالدو در تیم مقابل شما باشن و کار خاصی انجام ندن ، در این بازی که من انجام دادم سوارز زیاد توپ بدست نیاورد ولی پشت به دروازه حریف روی دو موقعیت خطرناک نشون داد و شوت هایی زد که بقیه نمیزدن

soheilnouri
11-11-2013, 12:44
ممنون از تحلیل خوبت عزیزم....من میخام دایرکت ایکس 11 رو نصب کنم...یه لب تاب تازه خریدم که گرافیکش 7100 جی فورث هست با دو گیگ حافظه..

وین رونی
11-11-2013, 13:54
من یک بازی در این بازی انجام دادم و تحلیلم از 2014 اینه :
1_ خبر خوب ، گرافیک بازی نسبت به قبل پیشرفت کرده و بهتر شده ، هم ورزشگاه ها هم بازیکنان و هم ...
2_ خبر بهتر ، ضربات سر واقعی تر شدن ( باید بگم نسبت به قبل عالی شدن ) لوکاس لیوا ضربه سری زد که تا حالا در سری های قبل بازی ندیده بودم ، خیلی واقعی بود ، حتی گلی که تیمم روی ضربه هد خورد هم جالب بود
3_ دفاع ها کمی خنگتر شدن یکم به نظر بیخیال میومدن ( شاید چون یک بازی دوستانه بود و هنوز هماهنگ نبودن )
4_ دستورات مربی در این بازی بهتر اجرا میشه ( به مدافعین کناریم گفتم مدام توپ رو روی دروازه سانتر کنن و اون ها هم مدام این کار رو میکردن ، این کار در 2013 برام عقده شده بود:n30: هرچی میگفتم سانتر کنید یارو میرفت تا کنار خط کرنر و سانتر نمیکرد
5_ بازی به نظرم پر گل تر شده یا شاید مهاجم ها دیگه به راحتی موقعیت ها رو از دست نمیدن ( البته باز هم چون اولین بازی بود شاید این مورد کاملا صحیح نباشه )
6_ حرکات و کنش های دروازه بان ها طبیعی تر شده
7_ و اما این مورد آخر اینکه از بازیکنان خاص فوتبال در این سری باید ترسید ، دیگه مثل سری قبل نیست که مسی یا رونالدو در تیم مقابل شما باشن و کار خاصی انجام ندن ، در این بازی که من انجام دادم سوارز زیاد توپ بدست نیاورد ولی پشت به دروازه حریف روی دو موقعیت خطرناک نشون داد و شوت هایی زد که بقیه نمیزدن

نقد من نسبت به تحلیل شما!!! :n02:
1-به نظر من گرافک بازی خیلی تغییر نکرده و فقط بازیکنان کمی گنده تر شدن.البته من تنظیمات گرافیک را آوردم پایین تا لپ تاپم بکشه
2-دقیقاً درسته اینو کاملاً قبول دارم حتی شاید کمی هم زیاده روی کردن.اوزیل در تیم من دو بار از روی ضربات سر گل زده
3-این خنگی دفاع به خصوص کناره ها و ساپورت بازیکن حریف تا داخل 18 حتی،در نسخه های قبل هم بوده و در این نسخه هم حل نشده
4-درسته
5-این هم نظر من هم هست
6-به نظر من مثل قبله
7-فعلاً به بازیکن خاص بر نخوردم

ERPF
11-11-2013, 13:54
ممنون از تحلیل خوبت عزیزم....من میخام دایرکت ایکس 11 رو نصب کنم...یه لب تاب تازه خریدم که گرافیکش 7100 جی فورث هست با دو گیگ حافظه..
سلام سهیل ، ممنون gpu کارت گرافیکت چقدره ؟ و از همه مهمتر چند بیتی ؟ اگر 256 بیتی باشه ( که در بازار بسیار گران قیمت هستند ) عالیه

ERPF
11-11-2013, 13:59
نقد من نسبت به تحلیل شما!!! :n02:
1-به نظر من گرافک بازی خیلی تغییر نکرده و فقط بازیکنان کمی گنده تر شدن.البته من تنظیمات گرافیک را آوردم پایین تا لپ تاپم بکشه
2-دقیقاً درسته اینو کاملاً قبول دارم حتی شاید کمی هم زیاده روی کردن.اوزیل در تیم من دو بار از روی ضربات سر گل زده
3-این خنگی دفاع به خصوص کناره ها و ساپورت بازیکن حریف تا داخل 18 حتی،در نسخه های قبل هم بوده و در این نسخه هم حل نشده
4-درسته
5-این هم نظر من هم هست
6-به نظر من مثل قبله
7-فعلاً به بازیکن خاص بر نخوردم

ممنون از نقدت وین رونی عزیز
البته این تحلیل من بر اساس یک بازی بود و ممکنه بعضی موارد صحیح نباشه

soheilnouri
11-11-2013, 18:37
اقا سلام...من لب تاب جدید گرفتم این فوتبال منجیری که تو صفحه اول بود رو هر دو بارت رو ریختم ولی اجرا نشد....اینم بگم کرک اسکیدرو رو نریخدم..اخه اصن تو منو بازی هم نمیره....مثلا میگه game already have been running....اما بازی اصلا اجرا نمیشه...مشکل چیه واقعا؟یعنی فقط من نمیتونم برم منو بازی؟

juve327
11-11-2013, 19:37
بچه ها این بازی ادیتور نداره؟

aaasadi
11-11-2013, 19:52
اقا سلام...من لب تاب جدید گرفتم این فوتبال منجیری که تو صفحه اول بود رو هر دو بارت رو ریختم ولی اجرا نشد....اینم بگم کرک اسکیدرو رو نریخدم..اخه اصن تو منو بازی هم نمیره....مثلا میگه game already have been running....اما بازی اصلا اجرا نمیشه...مشکل چیه واقعا؟یعنی فقط من نمیتونم برم منو بازی؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این کرک رو دانلود کن و کپی کن

aaasadi
11-11-2013, 19:53
بچه ها این بازی ادیتور نداره؟
باید از استیم دانلود کنی

shahrooz1222
11-11-2013, 19:54
یه سوال این استیم چی هست ؟

shahrooz1222
11-11-2013, 19:59
باید از استیم دانلود کنی

Step 1: Open Steam.

Step 2: Hover over the 'Library' button until the drop-down menu shows.

Step 3: Click on 'Tools' from the drop-down menu.

Step 4: Scroll down until you find 'Football Manager 2014 Editor'.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Step 5: Double click 'Football Manager 2014 Editor' and follow the instructions to install it.

Keep in mind that you need version 14.1.2(the full game) or later to find the editor. →

yikilmish
11-11-2013, 20:05
سلام رفقا
ممنون میشم یکی زحمت ساخت لیگ ایران رو بکشه و تمام شهرها رو در دیتابیسش بزاره که بشه محل تولد رو انتخاب کرد
و ممنون میشم اگه کسی لینک رایگان ادیتور رو داره زحمت بکشه و آپدیت کنه
من الان اول ماه سپتامبرم خدا کنه آخرش کرش نکنه:n12:
:n12:

shahrooz1222
11-11-2013, 20:08
اره لیگ ایران را لطفا بسازید و شهر شاهرود رو هم قرار بدید

yikilmish
11-11-2013, 20:14
شهروز جان تو ادیتور رو داری ؟

soheilnouri
11-11-2013, 20:17
افا تبم کرکی که بالا بود همینه؟همینو دانلود کنم؟

shahrooz1222
11-11-2013, 20:18
نه ولی دارم میگیرمش

bigarash
11-11-2013, 20:21
من که حالاحالاها با 2013 ادامه میدم، چون اونطوری که دیدم فرق چندانی نکرده، مشکل کرک و اینجور چیزا هم که هست، تا چند ماه دیگه که کرک درست حسابی بیاد!

shahrooz1222
11-11-2013, 20:24
من که نتونستم تو استیم عضو بشم
وین رونی میگفت هنوز بازی براش کرش نکرده

soheilnouri
11-11-2013, 21:30
اقا شهروز شما موقعی میتونی تو استیم عضو بشی که بتونی بازی رو با قیمت واقعی خریداری کنی...من عضو هستم و تنها بازی که دارم فوتبال منجیر 13 هستش...

منم مثل bigarash 13 رو میخام تا 2040 ادامه بدم ببینم تا کی عمر میکنم؟

کلا فوتبال منجیر رو هر دو سال یک بار باید عوضو کرد و خرید...14 رو فقط میخام ببینم که قدرت بازیکنا چطوری شده...:n06:

ERPF
11-11-2013, 23:11
سلام رفقا
ممنون میشم یکی زحمت ساخت لیگ ایران رو بکشه و تمام شهرها رو در دیتابیسش بزاره که بشه محل تولد رو انتخاب کرد
و ممنون میشم اگه کسی لینک رایگان ادیتور رو داره زحمت بکشه و آپدیت کنه
من الان اول ماه سپتامبرم خدا کنه آخرش کرش نکنه:n12:
:n12:
مگر شما نمیتونید محل تولد رو انتخاب کنید ، من که وقتی منو بازی اومد کشور رو انتخاب کردم بعد شهر محل تولد رو هم انتخاب کردم

ERPF
11-11-2013, 23:12
احتمالا مشکل از اپدیت کارت گرافیک باید باشه

soheilnouri
11-11-2013, 23:36
فک نکنما...ابدیت کارت گرافیک...واسه جی فورت کجا برم ابدیت کنم؟

yikilmish
12-11-2013, 00:18
سلام رفیق
شهر من یه شهر کوچیک تو آذربایجان غربیه , شهر زیاد بزرگی نیست اما دوست دارم شهر خودم رو محل تولدم بزنم نه شهرای دیگه رو دادا:n12:

soheilnouri
12-11-2013, 00:22
کمک کمک....اقا من کرک هم نصب کردم...الان تو دوتا فایل مجرا هر کدوم از این بارت ها رو گذاشتم...تو بارت اول این کرک اسکیدرو رو گذاشتم تو همون فایل اصلی خودش...اما وقتی میزنم رو ایکن fm در فایل اسکیدرو میگه : dl32 is missing form your compuet....یا یه بیام دیگه هم میده.....: cannot run games:setup prottectiong failed

AlexMercer
12-11-2013, 00:53
این نسخه ریلودد رو نگیرید که همه اسم بازیکن ها و مربی ها فیک هست و حتی مثلا بری منچستر هنوز دیوید مویس جزو اعضای کادر فنی باقی میمونه! :n04::n08: فعلا ریلودد کرکش خیلی خرابه. ترجیحا برین 2013 رو بازی کنید بزارید بعد از پایان دی ماه که اپدیت جدید بازی و نقل و انتقالات میاد بازی کنید من همیشه همینکارو میکنم.

ERPF
12-11-2013, 01:50
فک نکنما...ابدیت کارت گرافیک...واسه جی فورت کجا برم ابدیت کنم؟
از سایت geforce البته با ف ی ل ت ر ش ک ن باید بری

ERPF
12-11-2013, 01:53
کمک کمک....اقا من کرک هم نصب کردم...الان تو دوتا فایل مجرا هر کدوم از این بارت ها رو گذاشتم...تو بارت اول این کرک اسکیدرو رو گذاشتم تو همون فایل اصلی خودش...اما وقتی میزنم رو ایکن fm در فایل اسکیدرو میگه : dl32 is missing form your compuet....یا یه بیام دیگه هم میده.....: cannot run games:setup prottectiong failed
اگر از top2download دانلود کردی باید اول اکسترکت کنی ( که خود بازی است و نیاز به نصب نداره ) بعد فایل آپدیت رو کپی کنی داخل پوشه بازی و بعد فایل کرک رو کپی کنی اونجا

soheilnouri
12-11-2013, 02:08
اگر از top2download دانلود کردی باید اول اکسترکت کنی ( که خود بازی است و نیاز به نصب نداره ) بعد فایل آپدیت رو کپی کنی داخل پوشه بازی و بعد فایل کرک رو کپی کنی اونجا
یعنی تو یه فولدر هر دو بارت رو با فولدر جداگانه گذاشتم...درسته؟ابدیت رو باید تو کدوم بارت بریزم؟فایل کرک رو چی؟

ERPF
12-11-2013, 02:43
یعنی تو یه فولدر هر دو بارت رو با فولدر جداگانه گذاشتم...درسته؟ابدیت رو باید تو کدوم بارت بریزم؟فایل کرک رو چی؟
دو تا فایل rar داری یکی 1 گیگ و یکی 700 مگا بایت و یک فایل rar دیگه که فایل آپدیته 285 مگا بایت حجمشه
اول دوتای اولی رو اکسترکت میکنی ( دو تا فایل باید کنار هم باشن در یک پوشه ) یک پوشه بهت میده که داخلش نوشته fifa manager 2014 که همین پوشه بازیست ( نیاز به نصب نداره خودش حالت نصب شدس )
حالا فایل سوم رو اکسترکت کن داخلش دو تا پوشست یکی کرک بازیه که اول محتویات این پوشه رو باید کپی پیست کنی به پوشه بازی و بعد باید محتویات داخل پوشه آپدیت رو بریزی در پوشه بازی و بعد به قول این کرک کننده ها enjoy

soheilnouri
12-11-2013, 13:17
اقا من دارم رواني ميشم..درايو e بنده دوتا فايل اكست كركت شدست.اولي با يه اسم طولاني ١ گيگ و دومي با همون اسم٧٥٠ گيگ.هر دو تويه فولدري بنامfm14 هستن.هر دو هم محتوياتشون مثل همه و هر دو هم داخلش فايلي بنام football manager 2014 داره كه فايل اجرايي دارن..من crack بازي و ابديت رو(كمپلت خود فايل كرك و ابديت رو و نه اينكه باز كنم و محتويات داخلشو توش بريزم)ريختم تو اون فولدر football manager 14 ايي كه ١ گيگ هست.هم ابديت هم كرك...بازم نشد....!!!!!!!

shahrooz1222
12-11-2013, 18:22
این نسخه ریلودد بازی بهتره یا اینی که من تو وبلاگ و تو تاپیک قرار دادم؟

Arrowtic
12-11-2013, 18:35
اقا من دارم رواني ميشم..درايو e بنده دوتا فايل اكست كركت شدست.اولي با يه اسم طولاني ١ گيگ و دومي با همون اسم٧٥٠ گيگ.هر دو تويه فولدري بنامfm14 هستن.هر دو هم محتوياتشون مثل همه و هر دو هم داخلش فايلي بنام football manager 2014 داره كه فايل اجرايي دارن..من crack بازي و ابديت رو(كمپلت خود فايل كرك و ابديت رو و نه اينكه باز كنم و محتويات داخلشو توش بريزم)ريختم تو اون فولدر football manager 14 ايي كه ١ گيگ هست.هم ابديت هم كرك...بازم نشد....!!!!!!!
اگه همون فایلای پست اول رو دانلود کردی :
شما فایل 1 گیگی رو کلیک راست کن(پوشه نه ، فایل .rar منظورمه) و Extract Here رو بزن . خودش به دنبالش فایل 750 مگی رو هم Extract می کنه و نیازی نیست خودت دستی با اون کاری بکنی . حالا محتویات پوشه آپدیت رو خیلی ساده کپی کن تو این پوشه(که توش فایل .exe بازی هم هست) . بعدشم محتویات پوشه کرک رو کپی کن . حالا اجرا کن بازیو .

soheilnouri
13-11-2013, 03:12
محتویات کرک رو هم کبی کنم تو همون قایب exe بازی؟

spirit's
13-11-2013, 12:53
ماهم توانستیم بنصبیمش و بازی کنیم
همین شروع تم خوشگلی که رونی عزیز داده بود البته نسخه جدیدش رو ریخیم که فوق العاده بود...:n16::sq_24:
حالا یه سوال دارم لیگ ایران رو چیکار کنیم میشه نبسخه قبل استفاده کرد و توش تغییرات داد؟ یا نه... ادیتور رو چیکار میشه کرد:n02:

Arrowtic
13-11-2013, 13:11
محتویات کرک رو هم کبی کنم تو همون قایب exe بازی؟

محتویات پوشه کرک و آپدیت رو در پوشه ای که توش فایل exe هستش کپی کنید .

shahrooz1222
13-11-2013, 13:43
برای ادیتور اگه کسی قابلیت استفاده از استیم رو داره بزاره تا بقیه هم دانلود کنن

soheilnouri
13-11-2013, 13:56
محتویات پوشه کرک و آپدیت رو در پوشه ای که توش فایل exe هستش کپی کنید .

ابنکارو کردم..من الان سه تا application دارم...یکیش که تو کرک هستش...دو تا دیگش تو همون فایل یه گیگ و اون یکی دو همون 700 گیگه...برای اجرای بازی میرم تو فولدر کرک و روی fm برای اجرای بازی کلیک میکنم مینویسته cannot play cause OPENAL32.dll missing from your pc.reinstall it and fix the problem.

مشکل چیه؟

Arrowtic
13-11-2013, 14:31
نه نه .
عزیز ، عین این کارایی که من میگمو از اول بکن .
شما اول کار سه تا فایل .rar داری که اسم دو تاشون عین همه تو سومی هم دو پوشه کرک و آپدیت هست . اون پوشه 1 گیگی رو Extract کن ، خودش دنبالش دومی رو هم Extract میکنه .(یعنی شما با دومی کاری نداری)
بعدش فایل سوم رو هم Extract کن . حالا دو پوشه اصلی داری ، یکی حجمش زیاده ، اون یکی هم توش دو پوشه کرک و آپدیت هست . کل محتویات پوشه آپدیت رو کپی کن توی اون پوشه حجیمه .(یعنی همون جایی که فایل fm.exe هست)
حالا برو پوشه کرک ، کل محتویاتشو کپی کن تو پوشه حجیمه . حالا فایل fm.exe موجود در پوشه اصلی بازی(یعنی حجیمه و نه اونی که توی پوشه کرک و آپدیت هست) رو اجرا کن .
اصلا شما نباید با پوشه 700 مگیه کاری داشته باشی وقتی 1 گیگیه رو Extract می کنی ، اونم خود به خود دنبالش Extract میشه .
از کل مراحل کار عکس گرفتم گذاشتم تو یه پوشه rar . اینو دانلود کن شما دقیق طبقش پیش برو .(تو سه تا عکس اون بالا آدرس پوشه رو قرمز کردم ، شما احتمالا یکی از اون مراحل و البته کل مرحله عکس اول رو اشتباه رفتی)
دقیق طبق عکسای زیر برو و کار اضافی نکن اجرا میشه بازی :

وین رونی
13-11-2013, 15:01
ابنکارو کردم..من الان سه تا application دارم...یکیش که تو کرک هستش...دو تا دیگش تو همون فایل یه گیگ و اون یکی دو همون 700 گیگه...برای اجرای بازی میرم تو فولدر کرک و روی fm برای اجرای بازی کلیک میکنم مینویسته cannot play cause OPENAL32.dll missing from your pc.reinstall it and fix the problem.

مشکل چیه؟

از محل نصب بازی از داخل پوشه _CommonRedist دایرکت x را نصب کن مشکلت باید حل بشه

Arrowtic
13-11-2013, 15:24
نه ، این ارور دلیلش اون نیست . دلیلش اینه که دوستمون فایل داخل پوشه کرکو اجرا کرده جای فایل اصلی(توی پوشه چند گیگی) .

nimuli
13-11-2013, 20:00
سلام
اسم بازیکنای من FAKE هست چکار کنم درست شه؟

وین رونی
13-11-2013, 21:05
سلام

چه نسخه ای را دانلود کردی؟

nimuli
13-11-2013, 21:06
چه نسخه ای را دانلود کردی؟

از این ادرس دانلود کردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-49961

shahrooz1222
13-11-2013, 21:12
وین رونی جان کجای کاری ؟ کرش نکرده ؟

shahrooz1222
13-11-2013, 21:14
از این ادرس دانلود کردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-49961

یکی از دوستان هم گفته بود ریلودد همش فیکه
شما اینو دانلود کن
من ازشون پرسیدم گفتن زیری بهتره
دانلود

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ERPF
13-11-2013, 21:47
سلام
وقتی پروفایل میساختی در قسمتی که دیتابیس بازی تو انتخاب میکنی اگر گزینه ای تیک داره تیک ها رو بردار مخصوصا قسمتی که نوشته playable player یا همچین چیزی

nimuli
13-11-2013, 22:43
وقتی پروفایل میساختی در قسمتی که دیتابیس بازی تو انتخاب میکنی اگر گزینه ای تیک داره تیک ها رو بردار مخصوصا قسمتی که نوشته playable player یا همچین چیزی

این کارم کردم جواب نداد:n28:

shahrooz1222
13-11-2013, 23:13
مشکلت از نسخه بازیه توضیح هم دادم اگه درست نشد صد درصد همونه راستی این playable player یعنی چی؟

g33k
14-11-2013, 09:38
من تاحالا این نوع منجر رو بازی نکردم
1- شما آنلاین بازی میکنید؟ با کرک میشه آنلاین بازی کرد؟ و اگر خیر اصلا افلاین چه لذتی داره؟ :n02:
2- زبان قوی میخواد؟

MCSE MAN
14-11-2013, 17:35
بازی چقدر سخت شده! دیگه داره میره رو اعصابم!
تیم ته جدولی رو به زور میبرم در پوست خودم نمیگنجم!

البته اینجور بازی ها رو باید لمش رو پیدا کرد. مثلا تو 2013 با 4.3.3 و یه سری دستورات اکثر بازی ها رو میشد برد. حالا باید دید این نسخه لمش چیه. 4.3.3 که فعلا جواب نداده!
در ضمن دوستانی که بازی کردن،چجوری میشه به دروازه بان گفت بازی رو کوتاه شروع کنه و هی نزنه زیر توپ؟ من هر کاری کردم نشد!

shahrooz1222
14-11-2013, 18:53
کسی استیم داره ؟اگه اره این ادیتور رو دانلود کنه و بزاره تا ما هم دانلود کنیم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m-base.co.uk/forum/football-manager-2014-transfer-updates-custom-leagues/144540-fm14-transfers-data-update-packs-by_pr0.html
فاصله بین f و m رو بردارید
اپدیت نقل و انتقالات هست

nimuli
14-11-2013, 20:23
کسی استیم داره ؟اگه اره این ادیتور رو دانلود کنه و بزاره تا ما هم دانلود کنیم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m-base.co.uk/forum/football-manager-2014-transfer-updates-custom-leagues/144540-fm14-transfers-data-update-packs-by_pr0.html
فاصله بین f و m رو بردارید
اپدیت نقل و انتقالات هست

مشکل منم با دانلود نسخه ای دیگه حل شد...
این لینکی که دادی ارور Page not found میده
این اپدیت با اون اپدیتی که به همراه بازی دانلود کردیم چه تفاوتی داره؟

shahrooz1222
14-11-2013, 20:53
نه این اپدیت نیست رفیق عزیز
این نقل وانتقالات رو درست میکنه توسط یکی مثل ما ساخته شده شما همون کارایی که برا نصب گفته انجام میدید بعد موقع شروع بازی تو قسمت انتخاب دیتابیس یه جایی زده editordata از اونجا وارد بازی میکنی

shahrooz1222
14-11-2013, 20:54
This update contains over 5.349 changes from 1st of October 2013 until the 12th of November 2013 that the game itself does not include ! Inside the .rar file you can also find all the texts that contain all the database changes and the instructions file to give some more info !
Also find the instructions down on this post..
Make your suggestions and feel free to tell me your idea and hopefully i can do something about it !

Lets see what each file includes :

Lets see what each file will include :

Transfers Update :
1. Transfers from all around the world from the very best leagues to the small ones.
2. Contract changes to reflect corrected wages.
3. Managerial changes.
4. Passed away players/staff are removed from database.
5. Corrected squad numbers.
6. In some cases adjusted personal attributes such as height and weight.
7. Added favorite clubs, favourite staffs and so.
8. Nationality changes.

General Changes :
1. Chairman changes. Newly created chairmans take the place of the ones who left.
2. Added affiliations between clubs
3. New people created that are not in the game , and are not wonderkids.
4. Stadium removals.
5. Corrected captains.

Injured Players :
1. Players who were injured , corrected injury dates.
2. Players who were injured , but mistakenly not added to the game.

Wonderkids :
1. New young players created ,who will become world class players in the future ( wonderkids ).
2. In some cases adjusted CA/PA abilities of players under 21,and set wonderkids.

Current Ability / Potential Ability Changes :
1. Adjusted stats and current ability attributes.
2. Adjusted potential ability.

Instructions:
Download and extract the files to : C:\Users\USERNAME\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\Editor Data.
If editor data folder is not there, create one with this name only. Other names will not recognize the files inside the game.
Mac Users:
Download and extract the files to : Macintosh HD\users\USERNAME\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\Editor Data.
If editor data folder is not there, create one with this name only. Other names will not recognize the files inside the game.

Then open the game , click Start a new game , and then a box will open. Under the database you have to choose, you will find a small box
beside the Editor Data Files , with a small box and next to it Changes. Make sure the box is ticked and then ok. It will take you to a new
screen where you have to choose the files. Choose only my files if you are not sure about the changes in every file. Many creators files
together can cause crashes to the game , duplicates and other problems.Avoid to use different creators files.

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %29.rar)

ERPF
14-11-2013, 22:07
کسانی که 2013 بازی میکنن ( مثل خودم ) توصیه میکنم همون 2013 رو ادامه بدید تا نسخه سال آینده بازی یعنی 2015 بیاد ببینیم آیا مشکلات این نسخه بر طرف شده یا نه
حاصل سه بازی دوستانه من در این نسخه 2014 پانزده گل زده و 9 گل خورده ، اینقدر گل در این بازی رد و بدل میشه که من فکر میکنم چیزی به نام دفاع وجود نداره
مدافع تیم من توپ رو پاس میده به مهاجم حریف و شروع میکنه به دویدن طرف دروازه حریف
هر توپی که روی دروازه میاد احتمال گل شدنش بالاست در انتهای کار یک لحظه فکر کردم دارم هندبال منیجر بازی میکنم
دوستان عزیز که این نسخه 2014 رو بازی میکنند آیا همین مشکل در بازی هست یا فقط از من اینطوریه ؟

وین رونی
14-11-2013, 23:40
کسانی که 2013 بازی میکنن ( مثل خودم ) توصیه میکنم همون 2013 رو ادامه بدید تا نسخه سال آینده بازی یعنی 2015 بیاد ببینیم آیا مشکلات این نسخه بر طرف شده یا نه
حاصل سه بازی دوستانه من در این نسخه 2014 پانزده گل زده و 9 گل خورده ، اینقدر گل در این بازی رد و بدل میشه که من فکر میکنم چیزی به نام دفاع وجود نداره
مدافع تیم من توپ رو پاس میده به مهاجم حریف و شروع میکنه به دویدن طرف دروازه حریف
هر توپی که روی دروازه میاد احتمال گل شدنش بالاست در انتهای کار یک لحظه فکر کردم دارم هندبال منیجر بازی میکنم
دوستان عزیز که این نسخه 2014 رو بازی میکنند آیا همین مشکل در بازی هست یا فقط از من اینطوریه ؟

نه من این مشکل را ندارم
به عکس زیر که نگاه کنید متوجه میشید
درسته در بازیهای اول با تیمهای ضعیف بازی داشتم و کم گل خوردم.اما اون بازی هایی هم که باختم ایراد از خودم بود که به فرمیشینی سوئیچ کردم که تا ه حال بازی نکرده بودم

MCSE MAN
14-11-2013, 23:42
نه واسه من اینجوری نیست ولی بازی خیلی سخت شده
حتما سیستم و سبک بازیتون هجومیه.سیستمتون رو دفاعی بچینید ببینید باز گل زیاد میخورید یا نه
2013 هم من حدود 10 فصل بازی کردم و همونجوری که هدفم بود رم رو یکی از بهترین تیم های جهان کردم پس حالا دیگه نوبت 2014 است

nimuli
15-11-2013, 02:07
منم ارسنال رو برداشتم..فعلا 2 تا بازی تو لیگ داشتم که یکی رو 3 بر 1 بردم یکی دیگه رو 4 بر 1

جوینکو بازیکن یوو رو با 10 میلیون خریدم تا اینجا 2 تا گل زده 4 تا ÷اس گل

جیرود هم 4 تا گل زده

yikilmish
15-11-2013, 02:44
سلام دوستان
این لینک ادیتور رو پیدا کردم اجاره نمیشه و خطا میده متاسفانه ببینید در سیستم شما هم خطا میده
تورنت بود که آپلود کردم براتون

yikilmish
15-11-2013, 02:44
Football_Manager_2014_Editor.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

spirit's
15-11-2013, 12:05
Football_Manager_2014_Editor.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
الان اینو باید تو پوشه بازی بریزیم؟؟

ERPF
15-11-2013, 12:24
نه واسه من اینجوری نیست ولی بازی خیلی سخت شده
حتما سیستم و سبک بازیتون هجومیه.سیستمتون رو دفاعی بچینید ببینید باز گل زیاد میخورید یا نه
2013 هم من حدود 10 فصل بازی کردم و همونجوری که هدفم بود رم رو یکی از بهترین تیم های جهان کردم پس حالا دیگه نوبت 2014 است
نمیدونم شاید من زود قضاوت کردم ، من با سیستم 2-1-3-4 بازی میکنم و در حالت هجومی ، ولی فکر کنم در این نسخه مهاجم ها راحتر گل میزنن ، یا شاید هم در این نسخه کارهای دفاعی اهمیت بیشتری داره و باید تمرینات بیشتری برای دفاع داشته باشیم ، پس باید حوصله داشته باشم ، یکم سیستم رو تغییر بدم ببینم چه اتفاقی میوفته ( چون در نسخه 2013 من با این روش بازی میکردم و در 20 بازی فقط 7 گل خوردم )

shakerifar
15-11-2013, 13:17
الان من فقط دارم شاخ درمیارم... باورم نمی شه بازی اینجوری شده
طبق روال نسخه های قبلی یه تیم از دسته سه انگلیس برداشتم... تا الان 12 تا بازی کردم تو هر بازی هم تیم من و هم تیم مقابلم میانگین 17 تا موقعیت داشتیم
تو چندتا بازی اول که کلا سینوسی کار می کردیم یه بازی 5تا می زدیم بازی بعد با همون ترکیب و با همون بازیکنا و تازه با تمرین بیشتر روی کارهای دفاعی 6 تا میخوردیم
کلا خیلی تخیلی شده...شده شبیه مربیگری بسکتبال ...
شما تا حالا به همچین چیزایی برنخوردین؟؟؟؟؟؟؟؟
فک کنم برم ادامه 13 رو برم بهتر باشه

shahrooz1222
15-11-2013, 15:06
واقعا انقدر بازی بد شده ؟ اگه اینجوریه من دانلود نکنم

shahrooz1222
15-11-2013, 15:06
ادیتور بازی کار میکنه که بزارمش پست اول ؟

nimuli
15-11-2013, 16:24
واس من باز شد ..نحوه جابجایی بازیکن تو ادیتور به چه شکله؟

وین رونی
15-11-2013, 17:29
نه بازی بد نشده اما پیشرفتی هم از نظر گیم پلی داخل خود بازی نداشته

shahrooz1222
15-11-2013, 18:32
خوبه چون من فقط بازی های حساس رو میبینم بقیه رو فقط صحنه های حساس

spirit's
15-11-2013, 18:54
ادیتور بازی کار میکنه که بزارمش پست اول ؟
کار با این ادیتور چطوره؟نمیدونم درسته یا نه؟ من تو پوشه بازی کپی کردم،خودش باز میشه اما بازی رو بالا نمیاره یعنی بالا میاد بازی اما قبل صفحه منو گیر میکنه و سیاه میمونه...:n27:
فکر کنم باید بیخیالش بشم:n24:

yikilmish
16-11-2013, 01:55
برای منم کار نکرد اما چون دانلود کرده بودم گفتم برای شما عزیزان آپلود کنم ، امیدوارم به درد یکیتون بخوره من فقط میخواستم شهر خودم رو به ایران اضافه کنم وگرنه کاری با ادیتور ندارم و منتظر لیگ ایرانم

shopezoon
16-11-2013, 03:09
سلام دوستان واقعا چقدر سخته من که انگیلسیم خوب نیست چیکار کنم من هرچی به هر بازیکنی پیشنهاد میدم نمیتونم بگیریم بایدچیکار کنم بازیکن بگیریم بعد هم خیلی هم با فیفا منجیر فرقی نمیکنه کاش حداقل این بازی ها را دوسال ندن ولی حداقل یکسال بدندمثل فیفا 14 یا پیس 14 درست کنند هم قیافه داشته باشه وهم مربی گری حرفه ای باشه وکلا همه چی را درست کنند انصافی هردوتاشون خوب درست نشدن و حتی میری بازی تیمت را میبنی حال نمیکنی واصلا ذوق میزنه قافیه بازیکن ها را میبنی وحتی پاس های بد میدازند وکاملا میتونند بازی را به شکل فیفا 14 در بیارند وتعداد بیشتری این بازی را میکنند من خودم عاشق مربی گری هستم اما زیاد با این حال نکردم وفیفا منجیر 14 بازم از این بهتره حداقل تو قافیه و تو پاس دادن و حداقل تو قرداد امضا کردن راحت تر قرداد میبندم انصافی ذوق ادم را میزنه با این کرافیک پایینش خدایش نمیدونم چه طوری بعضی از دوستان این بازی را دوست دارند اصلا باید حتما انگیلسی خوب باشه اگر نباشه اصلا از این بازی سر در نمیاری حداقل یکی ازز بچه ها که انگیلسیش خوبه بیاد بگو چیکار کرد تو این بازی چه طوری یار بگیریم چه طوری وام بگیریم من خودم به شخصه ازمربی گری خوشم میاد دوستان توضیح بدیدممنون

yikilmish
16-11-2013, 03:12
کلا زبان بلد نباشی دنبال دنبال بازی های مدیریتی بری دادا

shopezoon
16-11-2013, 03:20
کلا زبان بلد نباشی دنبال دنبال بازی های مدیریتی بری دادا

عزیزم این بازی زیاد هم بازی نیست هرچی باشه این انگیلسی هست اما فیفا هم انگیلسی هست اما اون راحت میشه فهمید اما برای این را نه وبعد هم پرچم منچستر اشتباه اصلا کلا این بازی زیاد هم تعریفی نداره باید حداقل مربی گری فوتبال گرافیک بالایی داشته باشه

shopezoon
16-11-2013, 03:24
عزیزم این بازی زیاد هم بازی نیست هرچی باشه این انگیلسی هست اما فیفا هم انگیلسی هست اما اون راحت میشه فهمید اما برای این را نه وبعد هم پرچم منچستر اشتباه اصلا کلا این بازی زیاد هم تعریفی نداره باید حداقل مربی گری فوتبال گرافیک بالایی داشته باشه
این بازی که میگی داش گلم گرافیک اصلا نداره و راحت هم گل میخوری بازم به فیفا منجیر گرافیکش از این بهتره ولی این فقط مربیگریش یکم بهتر هست اما بقیه اش در حد صفره باید برای دوستانی که عاشق مربی گری هستند گرافیک بالا درست کنند

spirit's
16-11-2013, 07:09
این بازی که میگی داش گلم گرافیک اصلا نداره و راحت هم گل میخوری بازم به فیفا منجیر گرافیکش از این بهتره ولی این فقط مربیگریش یکم بهتر هست اما بقیه اش در حد صفره باید برای دوستانی که عاشق مربی گری هستند گرافیک بالا درست کنند
من یه دوسال هست با هردوشون بازی کردم اوایل فهمیدن اینکه چی به چیه سخت بود تا یکم بهتر شدم:n06:
اره گرافیک زمان بازی برای هرکدومش افتضاحه مثل بازی های پیس و فیفا نیست:n02: ولی این بازی مدیریتی اون قسمتش زیاد اهمیت نداره فکر کنم یه حجم گنده ای میبرد اگه پر گرافیک بشه حتی بیشتر از خود فیفا و پیس...
این تو هرسیستمی اجرا میشه راحت:n12: نیاز به سیستم بالا نداره:n02:
حتی برای مک و لینوکس هم اومده برای ایفون و اندروید هم هست که نسخه اندروید رو هم دارم...:n24:
من که هردوتاشونو دارم بازی میکنم ولی فوتبال بیشتر:n12:

shahriar traxtor
16-11-2013, 11:53
آقا دستتون درد نکنه که لینک بازی رو گذاشتین
برا من یه مشکلی پیش اومده بعد اکسترکت کردن وقتی بازی رو اجرا میکنم صفحه اول که آرم شرکت هست رو میاره بعد از اونم آرم لیگارو ولی بعدش صفحه سیاه میشه دیگه هیچی نمیاد کسی میدونه مشکل از کجاست؟

yikilmish
16-11-2013, 15:08
این بازی نیاز شدیدی به گرافیک نداره مهم دیتابیس این بازیه که واقعا کامله من خودم فیفا منیجر رو دوست دارم اما امسال بیخیالش شدم چون واقعا ناامیدم کرد ، فیفا منیجر درسته گرافیکش بهتره اما دیتابیس ناقصی داره و این آزار دهنده است ، انشاالله روز به روز پیشرفتشون رو شاهد باشیم

دوستان من همچنان منتظر لیگ ایران هستم ممنون میشم یکی دست به کار بشه و بسم الله رو بگه:n12:

shopezoon
16-11-2013, 15:34
این بازی نیاز شدیدی به گرافیک نداره مهم دیتابیس این بازیه که واقعا کامله من خودم فیفا منیجر رو دوست دارم اما امسال بیخیالش شدم چون واقعا ناامیدم کرد ، فیفا منیجر درسته گرافیکش بهتره اما دیتابیس ناقصی داره و این آزار دهنده است ، انشاالله روز به روز پیشرفتشون رو شاهد باشیم

دوستان من همچنان منتظر لیگ ایران هستم ممنون میشم یکی دست به کار بشه و بسم الله رو بگه:n12:

اقا چه طوری بازیکن بخرم هرچی پیشنهاد میدم نمیاد

shopezoon
16-11-2013, 15:37

اما اگر گرافیکش را بهتر کنند بیشتر ادمها بازی میکنند این بازی باید حتما گرافیکش بهتربشه واخرش باید رم را بالا ببریم وگرا فیک را مهم نیست حداقل از بازی لذت میبریم بعد تو فیفا منجیر راحت تر میشه فهمید همه چی را اما برای این خیلی سخته وپیچیده اما باید بهتر کنند وبعد اصلا ارم باشگاه هم درست نیست انصافی باید درست کنند یکسال وقت دارند دیگه باید کی این را درست کنند انصافی اگر به ما میدادند خودمون بهتر درست میکردیم

shahrooz1222
16-11-2013, 15:47
ارم باشگاه به خاطر اینه لایسنس نیست اون باشگاه و لایسنس انگلیس خیلی گرونه پس شرکت سازنده بازی لایسنس اونجا رو نخریده

spirit's
16-11-2013, 15:55
ارم باشگاه به خاطر اینه لایسنس نیست اون باشگاه و لایسنس انگلیس خیلی گرونه پس شرکت سازنده بازی لایسنس اونجا رو نخریده
من که از سایتی که دوستان دادند تمام لباسا و ارم ها رو درست کردم حتی یه تم خوشگل هم روش ریختم که محشر شده...

aaasadi
16-11-2013, 17:12
چرا این تیم ملی المان رو ندارههههههههههههههههههههه هههههههه

spirit's
16-11-2013, 18:48
اما اگر گرافیکش را بهتر کنند بیشتر ادمها بازی میکنند این بازی باید حتما گرافیکش بهتربشه واخرش باید رم را بالا ببریم وگرا فیک را مهم نیست حداقل از بازی لذت میبریم بعد تو فیفا منجیر راحت تر میشه فهمید همه چی را اما برای این خیلی سخته وپیچیده اما باید بهتر کنند وبعد اصلا ارم باشگاه هم درست نیست انصافی باید درست کنند یکسال وقت دارند دیگه باید کی این را درست کنند انصافی اگر به ما میدادند خودمون بهتر درست میکردیم
چینش منوها در فیفا بهتر از فوتباله دسته بندی درستی توی فیفا هست اما فوتبال دقیقا یه شبیه ساز عالی مربیگریه خب میتونید پیشنهادهاتونو بهشون میل کنید:n01:

ERPF
16-11-2013, 20:13
بیشتر توضیح میدید ، شما کدوم تیم هستید و کدوم بازیکن رو میخواهید بخرید ، باشگاه قبول نمیکنه یا بازیکن یا ایجنتش ؟
در مورد لوگو باشگاه ها و فیس پک میتونید به چند تا سایت مثل fmscout.com بروید و آنها رو دانلود کنید و در پوشه C:\Users\***\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\graphics ذخیره کنید تا هم لوگو داشته باشید و هم ...

وین رونی
16-11-2013, 22:08
کیت لیگ برتر انگلیس:

وین رونی
17-11-2013, 00:20
Big run in the big game
بله فرار کردم از یک شکست که می تونست تیم را تا رده نهم بیاره پایین
بازی بین تیمهای آرسنال و منچستر سیتی
یک بازی پربرخورد که 3 تا مصدوم هم داشت
نیمه اول بسیار عالی بازی کردیم و میشه گفت کلاً میانه حریف از کار افتاده بود تا اینکه دقیقه 45 نیمه اول کلیشی از man c اخراج شد و دیگه احساس می کردم به واقع رنده بازی خواهم بود!!
اما نیمه دوم تیم بازی رو شل گرفت و دقیقه 66 در کمال ناباوری گل خوردم.ناگفته نماند man c از ابتدای نیمه دوم به علت جایگاه بدش در جدول با توجه به یک یار کمتر بود اما سیستمش را به 1-5-3 تغییر داد.البته من هم همون 1-2-2-1-4 بودم
تا اینکه از دقیقه 75 سیستم را به 3-4-3 دیاموند تغییر دادم و بنتنر را آوردم تو زمین و کنار پودلسکی و کاسورلا شدند سه مهاجم و پشتشون اوزیل
چپ و راست حمله می کردم تا اینکه اوزیل دقیقه 85 آرسنال را از یک شکست تحقیر آمیز آن هم در خانه نجات داد
این هم عکس های از بازی نظرتون در مورد این بازی چیه:

نظرتون در مورد این مقایسه چیه؟

yikilmish
17-11-2013, 01:47
Drive Name:\Football.Manager.2014.Skidrow_-----------.com\data\db\1400\lnc

به این مسیر رفته و تمام موارد رو پاک کنید تا تیم ملی آلمان هم ظاهر بشه

برای خرید بازیکن ها هم اول به سطح باگاه خودت نگاه کن و سپس حداقل قیمت خروجش و خواست های بازیکنت که آیا مثلا دوست داره کشور تو کار کنه یا نه و آیا سطح باشگاهت برابر یا بالاتر از باشگاه خودشه ا نه
مثلا یه دنیا پولم داشته باشی آوردن مسی به فرضا گالاتاسرای جز محالاته :n12:

منتظر لیگ ایرانم همچنان:n16::n23:

shopezoon
17-11-2013, 03:20
بیشتر توضیح میدید ، شما کدوم تیم هستید و کدوم بازیکن رو میخواهید بخرید ، باشگاه قبول نمیکنه یا بازیکن یا ایجنتش ؟
در مورد لوگو باشگاه ها و فیس پک میتونید به چند تا سایت مثل fmscout.com بروید و آنها رو دانلود کنید و در پوشه C:\Users\***\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\graphics ذخیره کنید تا هم لوگو داشته باشید و هم ...

داش من من الان رفتم منچستر وهرچی میزنم نمیاد توی تیم من بعد هم ارم باشگاه را چی طوری درست کنم که مثل واقعیت شه یکم توضیح دهید کلا چه سیستمی جواب میده

shopezoon
17-11-2013, 03:26
چینش منوها در فیفا بهتر از فوتباله دسته بندی درستی توی فیفا هست اما فوتبال دقیقا یه شبیه ساز عالی مربیگریه خب میتونید پیشنهادهاتونو بهشون میل کنید:n01:

داش کجا برم نظرم را بگم حالا اونها واقعا نظر من را میخونند ولی میتونند از این بهتر درست کنند واقعا منوش سخته وانصافی لذت نداره منوش اما فیفا خیلی راحت تر وقشنگ تره وتواین بازی گل ها یکم غیر واقعی هستند وهر لحظه تیمم گل میخوره ومن بازی دوستانه را سه بر صفر باختم از تیم خیلی ضعیف واصلا نمیدونم قدرت بازیکنم چنده باید کجا برم ببینم قدرتش چند هست یکم کمک کنید ولی به امید بازی زیبا تر و قشنگ تر با گرافیک بالا ومربیگری حرفه ای تر

spirit's
17-11-2013, 06:56
داش کجا برم نظرم را بگم حالا اونها واقعا نظر من را میخونند ولی میتونند از این بهتر درست کنند واقعا منوش سخته وانصافی لذت نداره منوش اما فیفا خیلی راحت تر وقشنگ تره وتواین بازی گل ها یکم غیر واقعی هستند وهر لحظه تیمم گل میخوره ومن بازی دوستانه را سه بر صفر باختم از تیم خیلی ضعیف واصلا نمیدونم قدرت بازیکنم چنده باید کجا برم ببینم قدرتش چند هست یکم کمک کنید ولی به امید بازی زیبا تر و قشنگ تر با گرافیک بالا ومربیگری حرفه ای تر
توی فیفا پیش‌فرض لولش و ستاره که داره اما برای فوتبال یا باید بری توی صفحه بازیکن اطلاعات جامعی داره و همین‌طور قسمت عکسش یه گزینه هست مثل پیس و فیفا یه نمودار حلقه ای قدرت تو پستش مشخص میکنه
اما اگه نمیخوای بری تک تک ببینی توی لیست بازیکنا اخرین سر لیست یه بعلاوه هست باهاش چیزای که میخوای رو اضافه میکنی...
دوستان اطلاعاتشون بیشتره ...
خود سایتش دیگه فوتبال منجر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

spirit's
17-11-2013, 08:01
Big run in the big game
نیمه اول بسیار عالی بازی کردیم و میشه گفت کلاً میانه حریف از کار افتاده بود تا اینکه دقیقه 45 نیمه اول کلیشی از man c اخراج شد و دیگه احساس می کردم به واقع رنده بازی خواهم بود!!
اما نیمه دوم تیم بازی رو شل گرفت و دقیقه 66 در کمال ناباوری گل خوردم.ناگفته نماند man c از ابتدای نیمه دوم به علت جایگاه بدش در جدول با توجه به یک یار کمتر بود اما سیستمش را به 1-5-3 تغییر داد.البته من هم همون 1-2-2-1-4 بودم
تا اینکه از دقیقه 75 سیستم را به 3-4-3 دیاموند تغییر دادم و بنتنر را آوردم تو زمین و کنار پودلسکی و کاسورلا شدند سه مهاجم و پشتشون اوزیل
چپ و راست حمله می کردم تا اینکه اوزیل دقیقه 85 آرسنال را از یک شکست تحقیر آمیز آن هم در خانه نجات داد
این هم عکس های از بازی نظرتون در مورد این بازی چیه:

بازی باحالی بود این تصویر جالبیه
من تازه تو فیتنس اول فصل هستم با یونایتد اسکاتام بهم پیتر چک پیشنهاد دادن که بگیرم...

ERPF
17-11-2013, 13:33
داش من من الان رفتم منچستر وهرچی میزنم نمیاد توی تیم من بعد هم ارم باشگاه را چی طوری درست کنم که مثل واقعیت شه یکم توضیح دهید کلا چه سیستمی جواب میده
توضیح دادم شما میرید به این سایت fmscout.com در قسمت دانلود روی فوتبال منیجر 2013 کلیک کنید سمت چپ نوشته logopack روی این گزینه کلیک کنید در صفحه جدید چند تا از لوگو پک ها رو بهتون نشون میده هرکدوم رو خواستید دانلود کنید و پس از دانلود فایل دانلود شده رو اگر فشرده بود اکسترکت کنید و محتویات اون رو به مسیری که در کامنت قبلی گفتم بریزید ، بهتره یک skin هم دانلود کنی و در مسیر
C:\Users\***\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\skins ذخیره کنید ، حالا بازی رو باز کنید و از قسمت prefrences> interface > appearance از منوی کمبو اسکین خودتون رو انتخاب کنید و در نهایت دکمه confirm v رو بزنید

ERPF
17-11-2013, 13:45
داش من من الان رفتم منچستر وهرچی میزنم نمیاد توی تیم من بعد هم ارم باشگاه را چی طوری درست کنم که مثل واقعیت شه یکم توضیح دهید کلا چه سیستمی جواب میدهاگر میخواهید بازیکنی را بخرید ابتدا به استعداد یاب های خودتون بگید که یک گزارش از بازیکن مد نظر شما بهتون بدن ، یا اینکه روی بازیکن کلیک کنید و از منوی ترانسفر به قسمت asking price نگاه کنید ببینید مبلغ مد نظر باشگاه مقابل برای فروش این بازیکن چقدره اگر مبلغی بود خوب شما میتونید پیشنهادتون رو نزدیک این مبلغ بدید ( بهتر که برای شروع 2/3 این مبلغ رو پیشنهاد بدبد ) اگر باشگاه پیشنهادتون رو رد کرد دوباره با مبلغ بیشتری نسبت به پیشنهاد اولتون اقدام کنید تا اینکه سر مبلغی توافق کنید ، حالا اگر در قسمت asking price چیزی ننوشته به قسمت value بازیکن نگاه کنید هرچی بود 30% بهش اضافه کنید و پیشنهاد بدید تا باشگاه مقابلتون ذوق مرگ بشه شاید راضی شه بازیکنشو بفروشه

nimuli
17-11-2013, 16:05
کسی نتونست یه ادیتور خوب واس بازی پیدا کنه؟:n03:

shahriar traxtor
17-11-2013, 17:59
Big run in the big game
این هم عکس های از بازی نظرتون در مورد این بازی چی

بازی قشنگی بوده فکر میکنم اگه مهاجمات بیشتر دقت میکردن میتونستید ببرید شایدم تو حرفات بهشون استرس وارد کردی.

aaasadi
17-11-2013, 21:21
Drive Name:\Football.Manager.2014.Skidrow_-----------.com\data\db\1400\lnc

به این مسیر رفته و تمام موارد رو پاک کنید تا تیم ملی آلمان هم ظاهر بشه

برای خرید بازیکن ها هم اول به سطح باگاه خودت نگاه کن و سپس حداقل قیمت خروجش و خواست های بازیکنت که آیا مثلا دوست داره کشور تو کار کنه یا نه و آیا سطح باشگاهت برابر یا بالاتر از باشگاه خودشه ا نه
مثلا یه دنیا پولم داشته باشی آوردن مسی به فرضا گالاتاسرای جز محالاته :n12:

منتظر لیگ ایرانم همچنان:n16::n23:
اقا المان نیومد که

yikilmish
18-11-2013, 01:15
بازی رو باید از ابتدا شروع کنی نه با سیوت دادا

soheilnouri
18-11-2013, 12:55
استعداد یاب ها مهمترین عامل در شکل گیری فونداسیون محکم شما برای 5 6 سال آتی در تیمتون هستند...((اگر طالب برنامه ی بلند مدتین))

spirit's
18-11-2013, 13:04
استعداد یاب ها مهمترین عامل در شکل گیری فونداسیون محکم شما برای 5 6 سال آتی در تیمتون هستند...((اگر طالب برنامه ی بلند مدتین))
خب اقا سهیل چیکار کنیم...

soheilnouri
18-11-2013, 18:35
5 تا 9 تا استعداد یاب بگیر از امریکای لاتین...مرکز اروبا...شرق اروبا....جنوب اروبا(برتغال)اسکاندیناوی... فریقا و روسیه اوکراین و....تو تنظیمات حداکثر بازیکنان رو بذار 20 سال...

وین رونی
19-11-2013, 01:32
اصطلاحات مهم
General Football Manager Terminology
SI - Sports Interactive - Creators of the Football Manager series
FM - Football Manager
FMH - Football Manager Handheld (PSP/iphone)
FML - Football Manager Live (now defunct)
FMO - Football Manager Online (in testing)
FMC - Football Manager Classic (mode)
CM - Championship Manager - Game once made by Sports Interactive and Eidos, now made by Eidos
CA - Current Ability
PA - Potential Ability
PPM - Player Preferred Moves
GS - Genie Scout
FMRTE - Football Manager Real Time Editor
DB - Database
ME - Match Engine
AssMan - Assistant Manager
LLM - Lower League Management
LLaMa - Lower League Manager
OI - Opposition Instructions
Patch - Piece of software that fixes bugs as well as providing a database update.
AI - Artificial intelligence

Positions
GK - Goalkeeper
SW - Sweeper
DR - Right Back
DL - Left Back
DC - Centre Back
WBR - Wing Back Right
WBL - Wing Back Left
DMC - Central Defensive Midfielder
MCd - Defensive minded Centre Midfielder
MCa - Attacking minded Centre Midfielder
MR - Right Midfielder
ML - Left Midfielder
AMR - Attacking Midfielder Right
AML - Attacking Midfielder Left
AMC - Attacking Midfielder Centre
FC - Centre Forward
ST - Striker
FS - Fast Striker
TM - Target Man

Roles & Mentalities
G - Goalkeeper
SK - Sweeper Keeper
S or SW - Sweeper
L - Libero
CD - Central Defender
BPD - Ball Playing Defender
LD - Limited Defender
FB - Full Back
WB - Wing Back
DM - Defensive Midfielder
A or ANC - Anchor Man
DLP - Deep Lying Playmaker
CM - Central Midfielder
BWM - Ball winning Midfielder
BBM or B2B - Box To Box Midfielder
AP - Advanced Playmaker
DW - Defensive Winger
WM - Wide Midfielder
W - Winger
AM - Attacking Midfielder
IF - Inside Forward
T or Treq - Trequartista
DLF - Deep Lying Forward
AF - Advanced Forward
TM - Target Man
P - Poacher
CF - Complete Forward
DF - Defensive Forward

D or Def - Defend
S or Sup - Support
A or Att - Attack

Player Status Icons
Wnt - A club is interested in the player.
Bid - A club has made a transfer offer for the player.
Trn - Player has a future transfer agreed with another club.
Req - Player has been placed on the transfer list at his own request.
Unh - Player is currently unhappy.
Fut - Player is unsure about his future.
Ctr - Player is currently out of contract at the club.
Ine - Player is ineligible to play in the next match.
Loa - Player has been made available for loan.
Int - Player is currently away on international duty.
Lst - Player has been placed on the transfer list by the club.
Lmp - Player is lacking in match practice.
Fgn - Player is foreign.
Inj - Player is currently injured.
Frt - Player is leaving on a free transfer at the end of his contract.
PR - Player has reacted to a media comment.
iPR - Same as PR, but in regards to international affairs.
Cup - Player is cup-tied and ineligible to play in the cup match.
Rst - Player is in need of a rest.
Sus - Player is currently suspended.
Yel - Player is one yellow card away from picking up a suspension.
Yth - Player is on a youth contract.
Hol - Player is currently away on holiday.
Wdn - Player has been withdrawn from international duty by his club manager.
Unf - Player is not fully fit.
Wp - Player requires a work permit before he can play.
Slt - Player has a slight concern about something.
Tut - Player is currently acting as mentor for a youngster at the club.
Lrn - Player is currently learning from an experienced player at the club.

aaasadi
20-11-2013, 11:05
اینم fmrte 14 تست شده
تورنت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aaasadi
20-11-2013, 15:29
ادیتور هم که گذاشتین پست اول برا من باز میشه ولی دیتابیس رو لود نمی کنه

aaasadi
20-11-2013, 16:14
اینم لیگ ایران : دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک تصحیح شد دوباره دانلود کنید
نقل و انتقالات خیلی ضعیفه مثلا استقلال بازیکناش نسبت 12 هیچ تغییری نکرده فقط لاوره و سامویل اومدن توش هنوز امیر ابادی و روانخواه هستن طالب لو و محمدی هم هستن خیلی مذخرفه رحمان احمدی هم هنوز تو پرسپولیسه

nimuli
20-11-2013, 16:24
اینم fmrte 14 تست شده
تورنت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fmrte 14 چی هست؟
بازم نمیشه

aaasadi
20-11-2013, 16:32
fmrte 14 چی هست؟
بازم نمیشه
fmrte یه برنامس برای ویرایش دیتابیس هنگام بازی مثلا افزایش پول و ...

aaasadi
20-11-2013, 16:45
اینم فیکس نقل و انتقالات : دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (از این لینک اخرین نقل و انتقالات رو میتونین بگیرین لینک هم مستقیمه)
کپی کنین تو فولدر editor data
فایل لیگ ایران رو هم همونجا بریزین

nimuli
20-11-2013, 17:22
fmrte یه برنامس برای ویرایش دیتابیس هنگام بازی مثلا افزایش پول و ...

وقتی صفحه باز میشه چی رو باید بزنیم تا دانلود شه؟

aaasadi
20-11-2013, 18:19
وقتی صفحه باز میشه چی رو باید بزنیم تا دانلود شه؟
download this torrent یا get this torrent نوشته روش کلیک میکنی باید برنامه ی میکرو تورنت رو داشته باشی خودش اتوماتیک میره داخل برنامه و شروع میکنه به دانلود حجمشم 12 مگ

shahrooz1222
20-11-2013, 18:36
لیگ ایران درسته؟ نقل وانتقالاتش درسته؟

nimuli
20-11-2013, 19:17
ممنون...فقط چجوری باید بازی رو لود کنم؟ لود رو که میزنم میگه فوتبال منجر رو پیدا نمیکنه
این ارور رو میده:
FMRTE does supports your game version (14.1.3 438735), but it seems that your savegame is not loaded yet..

If you are sure that your savegame is fully loaded, save it (without exiting FM) and then try again.

Supported Versions:
14.1.3 (438735)

shahrooz1222
20-11-2013, 20:22
منم بازی رو با تاتنهام شروع کردم بد نیست بازی فقط یک مشکل من دروازه بان جوان ارزون چی بگیرم ؟

aaasadi
20-11-2013, 20:44
ممنون...فقط چجوری باید بازی رو لود کنم؟ لود رو که میزنم میگه فوتبال منجر رو پیدا نمیکنه
این ارور رو میده:
FMRTE does supports your game version (14.1.3 438735), but it seems that your savegame is not loaded yet..

If you are sure that your savegame is fully loaded, save it (without exiting FM) and then try again.

Supported Versions:
14.1.3 (438735)

شما بازی رو لود کن بعد با fmrte لودش کن یعنی اول باید سیوت رو باز کنی که بری تو محیط بازی بعد بعد با fmrte کارت رو شروع کنی

aaasadi
20-11-2013, 20:46
منم بازی رو با تاتنهام شروع کردم بد نیست بازی فقط یک مشکل من دروازه بان جوان ارزون چی بگیرم ؟
اگه دروازه بان دوم میخوای از تیم های المانی بگیر
وایدنفلر هام با 3و4 ملیون میشه گرفت ولی پیره اما خوبه

nimuli
20-11-2013, 21:47

فوستر رو از سلتیک بگیر

nimuli
20-11-2013, 22:09
شما بازی رو لود کن بعد با fmrte لودش کن یعنی اول باید سیوت رو باز کنی که بری تو محیط بازی بعد بعد با fmrte کارت رو شروع کنی

ممنون جواب داد..نقل و انتقال بازیکن هم میشه انجام داد؟

aaasadi
20-11-2013, 22:29
ممنون جواب داد..نقل و انتقال بازیکن هم میشه انجام داد؟
نقل وانتقالات نمیشه ولی میتونی پولتو زیاد کنی بعد با پیشنهاد بالا تیم مقابل رو قانع کنی که بازیکنو بهت بفروشن

shahrooz1222
21-11-2013, 19:11
اه این تاتنهام هم بودجه نداد راستی یه تاکتیک خوب که کم گل بخورم و یک تاکتیک تهاجمی رو کسی بلده؟ من با تاتنهام شروع کردم

spirit's
21-11-2013, 19:37
اه این تاتنهام هم بودجه نداد راستی یه تاکتیک خوب که کم گل بخورم و یک تاکتیک تهاجمی رو کسی بلده؟ من با تاتنهام شروع کردم

من که با یونایتد شروع کردم فقط 50میلیون داد منم فعلا یه بازیکن جوون خریدم فعلا هنوز پیش فصلم زیاد پیش نرفتم نمیدونم بازیکن جوون بخرم یا نه...
ترکیب به خودت بستگی داره و شرایط تیمت
من سه تا ترکیب چیدم یه تهاجمی یه استابل یه تدافعی حالا اگه خواستی اپ میکنم

shahrooz1222
21-11-2013, 21:31
اپ کن خیلی الکی دارم میبازم از تیم های ضعیف

nimuli
21-11-2013, 21:41
بابا این چرا اینقدر سخته...تیم های ضعیفم با زور میبرم تا زه اگه ببرم.

هر جور ترکیب میچنیم هر جور تنظیمات بازیکنان رو عوض میکنم بازم میبازم

shahrooz1222
21-11-2013, 21:54
دقیقا واسه منم همینطوره خیلی سخت هست تو 13 خیلی راحت تر میبردم

shahrooz1222
21-11-2013, 22:00
الحمدالله الحمدالله الحمدالله خدا رو شکر با نوریچ سیتی مساوی کردم این یارو لوریس که واقعا شوت هست معلوم نیست حواسش تو بازی کجا هس!!!!

aaasadi
21-11-2013, 22:57
با سیستم 4-2-3-1 deep بازی کنید عالیه من همش میبرم
البته دو تا هافبک دفاعی ها رو بکنید هافبک میانی

spirit's
22-11-2013, 05:21
اپ کن خیلی الکی دارم میبازم از تیم های ضعیف

من تازه پیش فصل با تمرین سنگین فیتنس تموم کردم تنها نتیجه بدم یه مساوی بود، این تاکتیکای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که من چیدم البته دادو فریاد و دستورات اضافه رو تو زمین میدم و از دستیارا هم مشورت میگیرم
بقیه هم نظر بدن ممنون میشم اشکالاتم رو درست کنم

shahrooz1222
22-11-2013, 10:46
لطفا عکس هم بزارید ببینم کجا کارید منم میزارم بعدا

shahrooz1222
22-11-2013, 10:52
با سیستم 4-2-3-1 deep بازی کنید عالیه من همش میبرم
البته دو تا هافبک دفاعی ها رو بکنید هافبک میانی

واقعا ازت متشکرم تونستم بازی رفت لیگ اروپا که 2 بر 0 باخته بودم رو 4 بر 0 ببرم و برم مرحله گروهی عکس هم بزودی میزارم

ERPF
22-11-2013, 13:28
بابا این چرا اینقدر سخته...تیم های ضعیفم با زور میبرم تا زه اگه ببرم.

هر جور ترکیب میچنیم هر جور تنظیمات بازیکنان رو عوض میکنم بازم میبازم
سعی کن ترکیب تیمتو عوض نکنی اگر 3-3-4 بازی میکنی همون رو ادامه بده اگر سیستمتو مدام عوض کنی نتیجه نمیگیری ، در پیش فصل حداقل 7 بازی دوستانه برگزار کن تا تیمت هماهنگتر بشه
البته من هنوز به خود فصل نرسیدم ولی در پیش فصل که تا حالا نباختم هرچند خط حمله ام مثل توپخانه گل میزه و خط دفاعم هم زیاد گل میخوره ( 10 روز آخر پیش فصل رو میخواهم کارهای دفاعی تمرین کنیم

spirit's
22-11-2013, 16:38
سعی کن ترکیب تیمتو عوض نکنی اگر 3-3-4 بازی میکنی همون رو ادامه بده اگر سیستمتو مدام عوض کنی نتیجه نمیگیری ، در پیش فصل حداقل 7 بازی دوستانه برگزار کن تا تیمت هماهنگتر بشه
البته من هنوز به خود فصل نرسیدم ولی در پیش فصل که تا حالا نباختم هرچند خط حمله ام مثل توپخانه گل میزه و خط دفاعم هم زیاد گل میخوره ( 10 روز آخر پیش فصل رو میخواهم کارهای دفاعی تمرین کنیم
میشه راجب چینش تمرینات بیشتر توضیح بدین یعنی شدت چقدر باشه و استراحت چطور؟و بقیه گزینه ها

aaasadi
22-11-2013, 18:30
وقتی با یه تیم ضعیف بازی می کنید دفاع رو فقط دو تا دفاع وسط بزارید و دفاع های کنار رو بیارید جلو یا مهاجم اضافه کنید یا هافبک تا تیم هجومی تر بشه و تفاضل گلتون خوب بشه

aaasadi
22-11-2013, 18:33
وقتی هم تک مهاجم بازی میکنید حتما دو تا بازیکن کناری بزارید وقتی هم زیاد به گل احتیاج ندارید فاصله ی هافبک ودفاع رو زیاد نکنید که گل کمتر بخوین یعنی از یک یا دو تا هافبک دفاعی استفاده کنید
وقتی هم به یه تیم قوی گل زیاد زدید سریع نکشید 10-15 دقیقه ی اخر رو دفاع کنید چون امکانش هست که گل های بیشتر زدید

soheilnouri
22-11-2013, 19:25
الان دیگه سیستم دو مهاجمی زیاد رواج نداره...جز لیوربول...

spirit's
22-11-2013, 19:25
من با این ضربه سر زدن مشکل دارم بازیکن بجای اینکه تو چهار چوب هد بزنه میپره میرنه زیر توپ،و توپ از بالای دربازه بیرون میره...:sq_3:

spirit's
22-11-2013, 19:27
خب چیکار کنم...؟البته تا اینجا باخت نداشتم...

spirit's
22-11-2013, 19:33
گرچه سیستم های که بازی میکنم فقط یکیش دوتا مهاجم داره یکیش ساپورته...

aaasadi
22-11-2013, 21:48
PSG و MAN CITY هم دو مهاجمی بازی می کنن اگه وینگر خوب ندارید دو مهاجمه بازی کنید

وین رونی
22-11-2013, 22:09
غیر از FMRTE ادیتور دیگه ای سراغ ندارید؟
می خوام لیگ ایران رو ویرایش کنم.نقل و انتقالاتش را

اگه کسی نسخه fmrte 14.1.3 (Build 7) را پیدا کرد لینکشو اینجا بذاره

mehran_3233
23-11-2013, 02:46
بازیکنهای من همه fake هستن .... چیکار کنم درست بشه ؟

spirit's
23-11-2013, 09:01
بازیکنهای من همه fake هستن .... چیکار کنم درست بشه ؟
مگه نسخه ریلود رو دانلود کردین؟؟توش اسامی فیکه باید نسخه اول دان میکردی...
فکرکنم براش پچ باشه درستش کنه...

mehran_3233
23-11-2013, 10:47
مگه نسخه ریلود رو دانلود کردین؟؟توش اسامی فیکه باید نسخه اول دان میکردی...
فکرکنم براش پچ باشه درستش کنه...

دوست عزیز ممنون که جواب دادی .... من هر 2 نسخه رو دانلود کردم .... نسخه اول وقتی فصل دوم رو شروع میکنی قبل از نیم فصل کرش میکنه یعنی در فصل دوم ... نیم فصل اول .... نسخه ریلودد هم متاسفانه تمام بازیکنهاش fake هستن .... بچی سراغ دارین که مشکل رو حل کنه ؟

aminkaka5530
23-11-2013, 12:43
سلام ذوستان
میخوام بدونم واسه بازی کردن بی دردسر کدوم رودانلود کنم و چی بهش اضافه کنم
ممنون

ERPF
23-11-2013, 14:33
میشه راجب چینش تمرینات بیشتر توضیح بدین یعنی شدت چقدر باشه و استراحت چطور؟و بقیه گزینه ها
در پیش فصل کل تمرینات رو روی حالت high به بالا بگذار ، نیاز هم نیست کل پیش فصل رو فیتنس کار کنی دو هفته کافیه تمرینات اصلی ( general training ) رو تقریبا هفته ای یکبار عوض کن ( بسته به قدرت و ضعت تیمت ) اگر در هفته بیش از یک بازی داری تمرینات رو روی حالت متوسط و کم بگذار ( در لیگ انگلیس بعضی وقت ها در هفته 3 بازی باید انجام بدی ) اگر بازیکنانت خیلی خسته هستند زیر 75 استراحت بعد از بازی یادت نره
تمرینات قبل از بازی بستگی به حریفت داره قوی باشه یا نه اگر تیم مقابل ضعیفه روی حالت حمله کار کن یا ضربات ایستگاهی در حالت هجومی
البته یک مورد دیگه هم هست اینکه چند تا بازیکن داری و آیا ذخیره ها نزدیک سطح اصلی ها هستند یا نه

ERPF
23-11-2013, 14:38
من هم که میدونی همیشه با لیورپول شروع میکنم و سیستمم 2_1_3_4 خط میانی تیمم از سه تا cm و یک am تشکیل شده سیستم دوم تیمم 1_2_3_4 حالت درختی هسته و سیستم سوم 2_1_2_1_4

ERPF
23-11-2013, 14:39
بچه ها کسی مهاجم جوان زیر 21 سال و قیمت زیر 8 میلیون معرفی میکنه ( گلزن هم باشه )

shahrooz1222
23-11-2013, 14:51
اه فقط بخاطر این لوریس ما الکی به لیورپول باختیم دومی رو از دست دادیم باید نیم فصل بفروشمش

aaasadi
23-11-2013, 15:21
kevin volland رو بخر عالیه سنش رو نمیدونم ولی ارزونه
با این پولی که داری خوب میتونی بازیکنای خوبی رو قرضی بگیری مثلن واران خدیرا الکس سانگ و ...

aaasadi
23-11-2013, 15:21
اه فقط بخاطر این لوریس ما الکی به لیورپول باختیم دومی رو از دست دادیم باید نیم فصل بفروشمش
نفروشش حقوقش رو قطع کن به مدت 2 هفته تا ادم شه

aminkaka5530
23-11-2013, 15:24
کسی جواب منو نمیده؟!!!!!!

spirit's
23-11-2013, 17:12
سلام ذوستان
میخوام بدونم واسه بازی کردن بی دردسر کدوم رودانلود کنم و چی بهش اضافه کنم
ممنون
نسخه اول بهتره یکی از دوستان میگه نیم فصل فصل دوم کرش داره نمیدونم خودم نسخه اول دارم
تازه اولین بازی رو بردم اول فصلم تو رمین ستی بسختی یکی بهش زدم بردمش
نسخه اول یه پچ اپدیت داره...

spirit's
23-11-2013, 17:24
در پیش فصل کل تمرینات رو روی حالت high به بالا بگذار ، نیاز هم نیست کل پیش فصل رو فیتنس کار کنی دو هفته کافیه تمرینات اصلی ( general training ) رو تقریبا هفته ای یکبار عوض کن ( بسته به قدرت و ضعت تیمت ) اگر در هفته بیش از یک بازی داری تمرینات رو روی حالت متوسط و کم بگذار ( در لیگ انگلیس بعضی وقت ها در هفته 3 بازی باید انجام بدی ) اگر بازیکنانت خیلی خسته هستند زیر 75 استراحت بعد از بازی یادت نره
تمرینات قبل از بازی بستگی به حریفت داره قوی باشه یا نه اگر تیم مقابل ضعیفه روی حالت حمله کار کن یا ضربات ایستگاهی در حالت هجومی
البته یک مورد دیگه هم هست اینکه چند تا بازیکن داری و آیا ذخیره ها نزدیک سطح اصلی ها هستند یا نه
دمت گرم
استراحت قبل بازی چی ؟الان قرعه کشی لیگ قهرمانان و حذفی شده هفته رو شلوغ میکنه البته از دوهفته دیگه شروع میشه یه باز دوستانه اینجا گذاشتم...
با این ضربه سر مشکل دارم همش میزنن هوا

ERPF
23-11-2013, 18:20
دمت گرم
استراحت قبل بازی چی ؟الان قرعه کشی لیگ قهرمانان و حذفی شده هفته رو شلوغ میکنه البته از دوهفته دیگه شروع میشه یه باز دوستانه اینجا گذاشتم...
با این ضربه سر مشکل دارم همش میزنن هوا
من از استراحت قبل از بازی تا حالا استفاده نکردم بهتر بازی هات رو اولویت بندی کنی و اگر در یک هفته دو بازی پشت سر هم داری در بازی که زیاد مهم نیست به بازیکنای تاپت استراحت بدی یا اینکه میتونی از شیوه چرخشی استفاده کنی ( خودم معمولا این کار رو میکنم )
برای اینکه ضربات سر خوب بشه در قسمت تمرینات بازی match training ضربات ایستگاهی رو انتخاب کن

ERPF
23-11-2013, 18:24
مطمئن باش فصل بعد جزو بهترین بازیکنات خواهد بود ، باهاش صحبت کن بگو اگر میخواهی فیکس باشی بهتر بازی کنه ( یه جورایی تهدیدش کن )

shahrooz1222
23-11-2013, 22:16
من زبانم خیلی خوب نیست کجا بهش بگم