PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Football Manager 2014

صفحه ها : 1 2 [3]

pato77
18-04-2014, 22:26
اونایی که قبلا نسخه اسکایدرو رو بازی میکردن و بعد از نصب ویندوز جدید نتونستن دیگه بازی کنن برن موقع نصب ویندوز همه هاردشون رو فرمت کنن اونوقت بازی درست نصب میشه . من خودم این مشکل رو داشتم همین کارو کردم مشکلم حل شد ولی سیومو از دست دادم و الانم میخوام با میلان از اول شروع کنم

ERPF
19-04-2014, 19:07
سلام به دوستان من همیشه این بازی رو با لیورپول شروع میکردم ولی چون این فصل لیورپول با مربیگیری راجرز عالی کارد کرده رفتم و از دسته دوم آلمان با کایزرسلاترن شروع کنم

ERPF
20-04-2014, 15:40
سلام به دوستان من همیشه این بازی رو با لیورپول شروع میکردم ولی چون این فصل لیورپول با مربیگیری راجرز عالی کارد کرده رفتم و از دسته دوم آلمان با کایزرسلاترن شروع کنم
هر چی فکر میکنم هیچ لیگی مثل لیگ جزیره هیجان نداره پس با استوک سیتی شروع میکنم

Arrowtic
21-04-2014, 20:48
سلام ، من بعد مدت ها اومدم سراغ بازی دوباره و هنوز اون مشکل قدیمیمو دارم : وسط خود بازی(یعنی وقتی تیما دارن بازی می کنن) هر چند ثانیه بازی کاملا متوفق میشه بعد دوباره برا چند ثانیه راه میفته!)

ERPF
22-04-2014, 12:33
سلام ، من بعد مدت ها اومدم سراغ بازی دوباره و هنوز اون مشکل قدیمیمو دارم : وسط خود بازی(یعنی وقتی تیما دارن بازی می کنن) هر چند ثانیه بازی کاملا متوفق میشه بعد دوباره برا چند ثانیه راه میفته!)
سلام ، دوست عزیز در قسمت prefrences در سربرگ match ببین به توانایی گرافیکی کامپیوترت چند ستاره داده و دقت کن که تنظیمات فریم بازیت روی auto باشه
یک سئوال فقط در همین بازی با این مشکل مواجه میشی یا نه ؟
بهتره که درایو کارت گرافیکت رو هم آپدیت کنی

ERPF
22-04-2014, 12:43
من يه لب تاب جديد خريدم بازيو براساس لينك صفحه ي اول نصب كردم ولي اجرا تميشه اصن..كسي نميدونه چيكار كنم؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
سهیل جان بازی اجرا نمیشه ، پیغام خاصی میده یا کلا هیچ اتفاقی نمیفته ؟
بازی رو به این روشی که میگم نصب کن ( بازی که من گرفتم نسخه ای پیشنهادی صفحه نخسته ) بعد از این که بازی رو گرفتی به همراه آپدیت 14.3 که لینکش در کنار لینک بازیست اگر بازی رو از حالت فشرده خارج کنی بازی بصورت نصب شده است و تو فقط باید فایل آپدیت رو اجرا کنی ، اگر دقت کنی در پوشه اپدیت ، پوشه کرک وجود داره که باید تمام محتویات اون رو در جایی که بازی نصب شده یا از حالت فشرده خارج کردی کپی پیست کنی ( همه این کارها رو وقتی باید انجام بدی که آنتی ویروست غیر فعال باشه و یاد باشه در تنظیمات انتی ویروست پوشه بازی رو جزو آدرس هایی قرار بدی که انتی ویروست نتونه چیزی ازش پاک کنه . ارادت

Arrowtic
22-04-2014, 12:50
سلام ، دوست عزیز در قسمت prefrences در سربرگ match ببین به توانایی گرافیکی کامپیوترت چند ستاره داده و دقت کن که تنظیمات فریم بازیت روی auto باشه
یک سئوال فقط در همین بازی با این مشکل مواجه میشی یا نه ؟
بهتره که درایو کارت گرافیکت رو هم آپدیت کنی
سلام
5 ستاره .
بله فقط همین بازی .
آپدیت کردم دیشب ، خیلی بهتر شد ولی هنوزم تو هر بازی چند باری اینطوری میشه .

ERPF
22-04-2014, 17:12
سلام
5 ستاره .
بله فقط همین بازی .
آپدیت کردم دیشب ، خیلی بهتر شد ولی هنوزم تو هر بازی چند باری اینطوری میشه .
البته میتونه از دایرکس هم باشه
در همین تنظیماتی که گفتم در قسمت graphics quality یک گزینه داره به نام recommended for this pc این رو انتخاب کن ببین تغییری میکنه یا نه

ERPF
22-04-2014, 17:19
دوستانی که مشکل زیاد باختن دارند ، برای تمام پست های کمک مربی ، یک مربی خوب استخدام کنید و بعد در قسمت تنظیمات کمک مربیان کل تمرینات رو در اختیار کمک هاتون بگذارید ( البته این نصف راهه و تاکتیک و بقیه چیزها دست خودتونه ) . موفق باشید

راستی دوستان کسی میدونه در پیش بازی ها که نشون میده این اعدادی که مینویسه یعنی چی ؟
مثال : stoke 5-4
draw 11-5
swanrea 7-4

فعلا که پنج هفته از لیگ گذشته و من با استوک پنجم هستم

Arrowtic
22-04-2014, 18:13
من گرافیک رو روی کمترین هم بردم فرقی نکرده . بازی های خیلی سنگین تر رو دارم بدون مشکل اجرا می کنم !

دوستانی که مشکل زیاد باختن دارند ، برای تمام پست های کمک مربی ، یک مربی خوب استخدام کنید و بعد در قسمت تنظیمات کمک مربیان کل تمرینات رو در اختیار کمک هاتون بگذارید ( البته این نصف راهه و تاکتیک و بقیه چیزها دست خودتونه ) . موفق باشید

راستی دوستان کسی میدونه در پیش بازی ها که نشون میده این اعدادی که مینویسه یعنی چی ؟
مثال : stoke 5-4
draw 11-5
swanrea 7-4

فعلا که پنج هفته از لیگ گذشته و من با استوک پنجم هستم
اینا نسبتای شرط بندین :
به این صورت حساب میشن : عدد دوم تقسیم بر مجموع عدد اول و دوم .
مثلا 9/1 میشه 1 تقسیم بر 10 یعنی 10 درصد . اینو برای تیم شما نوشته باشه یعنی تو شرط بندی ها و پیش بینی ها برای تیمت 10 درصد شانس برد قائل شدن .
ژابی آلونسو ، خدیرا ، ایاراماندی(آخرش اسمشو درست نفهمیدم : دی) و کاسمیرو . خدیرا رو میخوام بدم بره ، ژابی هم پیره دیگه . بین دو تای دیگه هم ایارا خوب به دلم نشسته فقط بازیش و کاسمیرو بگیر نگیر داره و بیشتر نقش Rotation رو داره واسم .

ERPF
22-04-2014, 20:26
من گرافیک رو روی کمترین هم بردم فرقی نکرده . بازی های خیلی سنگین تر رو دارم بدون مشکل اجرا می کنم !
والا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ، مگر اینکه مشکل از بازی باشه

soheilnouri
22-04-2014, 20:26
سهیل جان بازی اجرا نمیشه ، پیغام خاصی میده یا کلا هیچ اتفاقی نمیفته ؟
بازی رو به این روشی که میگم نصب کن ( بازی که من گرفتم نسخه ای پیشنهادی صفحه نخسته ) بعد از این که بازی رو گرفتی به همراه آپدیت 14.3 که لینکش در کنار لینک بازیست اگر بازی رو از حالت فشرده خارج کنی بازی بصورت نصب شده است و تو فقط باید فایل آپدیت رو اجرا کنی ، اگر دقت کنی در پوشه اپدیت ، پوشه کرک وجود داره که باید تمام محتویات اون رو در جایی که بازی نصب شده یا از حالت فشرده خارج کردی کپی پیست کنی ( همه این کارها رو وقتی باید انجام بدی که آنتی ویروست غیر فعال باشه و یاد باشه در تنظیمات انتی ویروست پوشه بازی رو جزو آدرس هایی قرار بدی که انتی ویروست نتونه چیزی ازش پاک کنه . ارادت

مرسی فدات بشم...یعنی لینک اصلی بازی رو صفحه اول دانلود کنم و اونو دیگه اینستال نکنم..درسته؟

ERPF
22-04-2014, 20:29
مرسی فدات بشم...یعنی لینک اصلی بازی رو صفحه اول دانلود کنم و اونو دیگه اینستال نکنم..درسته؟
وقتی که دو تا پارت رو دانلود کردی ، اگر اولی رو اکسترکت کنی ( از حالت فشرده خارج کنی ) پارت دوم هم به طور اتوماتیک همراه اولی اکسترکت میشه و یک پوشه بهت میده که در این پوشه بازی بصورت نصب شده است و دیگه نیازی به نصب نداره

ERPF
22-04-2014, 20:32
ژابی آلونسو ، خدیرا ، ایاراماندی(آخرش اسمشو درست نفهمیدم : دی) و کاسمیرو . خدیرا رو میخوام بدم بره ، ژابی هم پیره دیگه . بین دو تای دیگه هم ایارا خوب به دلم نشسته فقط بازیش و کاسمیرو بگیر نگیر داره و بیشتر نقش Rotation رو داره واسم .
همین دو تا خودشون ختم آینده داری ان ، بازی رو با رئال شروع کردی ، اتفاقا من طرفدار رئالم ولی همیشه با یک تیم درجه سوم شروع میکنم و منتظر میشم که بعد رئال بهم پیشنهاد بده

ERPF
22-04-2014, 20:42
باشگاه منچستريونايتد خبر جدايي مويس، سرمربي اسکاتلندي خود را تاييد کرد.

اين باشگاه در بيانيه رسمي خود آورده است منچستر يونايتد از تلاش‌هاي فراوان و صادقانه مويس قدرداني مي‌کند.

mehdi_mz
22-04-2014, 20:45
چه بازي بشه امشب

ERPF
22-04-2014, 21:15
این هم نتایج من در 8 بازی فصل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farshad.88
23-04-2014, 07:08
بهترین هافبک دفاعی جوان پوگبا است از یوونتوس
من فصل نقل و انتقالات رو بیشتر دوس دارم. الان 4 فصله که هیچ بازیکنی رو نخریدیم. اما بازیکنی که جذب میکنم ارزشش بالای 20 میلیون هست
همیشه 6 ماه قبل از اتمام قرارداد یک بازیکن. باهاش برای فصل بعد قرارداد میبندم. اینجوری دیگه لازم نیست پولی به باشگاهش پرداخت کنم. همیشه هم بازیکن خوب وجود داره. مثلا برای نقل و انتقالات تابستانی اول ژانویه که میشه جستجو میکنم که کدام بازیکن 6 ماه دیگه قراردادش تموم میشه و من لازمش دارم. اینجا دیگه به جای کلمه offer کلمه approach قرار داره که فقط باید با خود بازیکن قرارداد ببندیم و دیگه لازم نیست به باشگاهش پول بدیم
برای نقل و انتقالات زمستانی هم اول تابستون واسه بازیکنایی که قراردادشون 6 ماه دیگه تموم میشه اقدام میکنم ( معمولا بازیکنای امریکای جنوبی رو میاره چون لیگ اونا اول زمستون تموم میشه )
با همین استراتژی من الان 350 میلیون بودجه برای خرید بازیکن دارم. پوگبا رو به منچستر سیتی به قیمت 45 میلیون و ایکاردی رو به رئال مادرید به قیمت 60 میلیون و براردی رو به منچستر یونایتد به قیمت 70 میلیون فروختم و به جاشون بازیکنای رایگان اما با ارزش بالا رو خریداری کردم.
در بحث تاکتیک و سیستم بازی هم معمولا از سیستم های پیشنهادی که کمک مربی بهم میده استفاده میکنم. در زمینه چینش مربیان برای تمرین هم نگاه میکنم که ستاره کدوم تمرین کمتره و مربی ای رو استخدام میکنم که قابلیت اون تمرین رو افزایش بده و برای اون تمرین قرارش میدم. هم برای تیم اصلی و هم تیم زیر 19 سال . تیم دوم یا ذخیره هم از همون مربیان تیم اصلی استفاده میکنه

ERPF
23-04-2014, 12:18
من فصل نقل و انتقالات رو بیشتر دوس دارم. الان 4 فصله که هیچ بازیکنی رو نخریدیم. اما بازیکنی که جذب میکنم ارزشش بالای 20 میلیون هست
البته فکر نکنم بازیکنانی که ارزششون بالای 20 میلیون باشه حاضر شوند به تیم درجه س من بیایند
با کدوم تیم شروع کردی ؟ یوونتوس ؟

farshad.88
23-04-2014, 16:15
با یوونتوس
اره اون نکته مهمیه. اگه چند تا تیم دنبال یک بازیکن باشن.بازیکن تیمی رو انتخاب میکنه که در پست مورد نظر بازیکن خوبی نداره و البته شانس قهرمان شدنش زیاده و دستمزدی که بازیکن میخواهد را بتونه پرداخت کنه
اگه تیمت ضعیقه پیشنهاد میکنم از پایه شروع کنی. یعنی تیم زیر 19 سال قوی داشته باشی. من معمولا بازیکنایی که زیر 19 سال هستند و قیمتشون 1 یا 2 میلیون تومان هست رو میخرم.لیگ زیر 19 سال رو هم دنبال میکنم و اخر فصل بهترین بازیکن لیگ رو میخرم. حداقل 2 یا 3 سال بعد با 10 برابر قیمتی که خریدیمش میتونیم بفروشیمش
سرمربی تیم زیر 19 سال رو حتما قوی انتخاب کنید. تا بازیکنای 15 و 16 ساله ای انتخاب میکنه با استعداد و خوب باشن

soheilnouri
23-04-2014, 19:47
در نسخه ١٣ بازي به گونه افراطي راحت ميشد...

ERPF
24-04-2014, 10:44
در نسخه ١٣ بازي به گونه افراطي راحت ميشد...

سهیل به نظر میاد موفق شدی نسخه 14 رو نصب کنی
در 13 راحت میشد ؟

soheilnouri
24-04-2014, 11:03
نه هنوز امتحان نكردم..من تو ١٣ تيمم هميشه بازيكن زير ٢١ سال تو تركيب اصليم ٧ نفر بودن..اين فلسفه ام بود.ميخاستم از لاتسيوً برم سال ٢٠٢٠ كه كرش شد.فك كن بازي رو از استيم خريده بودم.چرا باس اينطورًميشد؟

ERPF
24-04-2014, 11:22
نه هنوز امتحان نكردم..من تو ١٣ تيمم هميشه بازيكن زير ٢١ سال تو تركيب اصليم ٧ نفر بودن..اين فلسفه ام بود.ميخاستم از لاتسيوً برم سال ٢٠٢٠ كه كرش شد.فك كن بازي رو از استيم خريده بودم.چرا باس اينطورًميشد؟

احتمالا بازی دیگه کشش نداره !! شوخی میکنم ، ولی برای یک بازی اصل عجیبه ، شاید یک مشکل باشه که با اپدیت رفعش کرده باشند ، ببین بعدش اپدیتی براش نیومده

soheilnouri
24-04-2014, 12:16
خيلي سخت به استيم وصل ميشم.تو ميتوني با team viewer چك كني؟از خجالتتم در ميام:(

ERPF
24-04-2014, 15:23
چه طوری باید این کار رو بکنم ، باید بروم به سایت ؟

team viewe چیه ؟ یکم توضیح میدی

Arrowtic
24-04-2014, 16:49
میگم من الآن چه کنم به نظرتون ؟ تیمم رئاله(با سیستم چهار دو سه یک) که ماشالله خودش همه چی داره برای چند فصل ! حمله Benzema رو دارم که دو سه بار زدم زیر گوشش(: دی) الآن عین چی داره بازی می کنه ، ذخیره هم که خسه هست بازیش عالیه با توجه به سنش . هافبک هجومی هم مودریچ و ایسکو هستن . وینگر چپ رونالدو هست ، بیل هست دی ماریا هم هست . از بیل و دی ماریا تو راست کار کشیدم اونجا هم بازیشون دیگه عالی شده . هافبک دفاعی ژابی ، ایاراماندی ، کاسمیرو و خدیرا رو دارم(ژابی بره بازم 2 نفر دارم با یه ذخیره) . دفاع وسطم په په ، راموس ، ناچو و واران . دفاع چپ مارسلو و کوئنترائو ، راستم آربلوا و کارواخال . تنها چیزی که به ذهن می رسه خرید یه بازیکن به جای آربلو است که بگیرم و کارواخال رو ذخیره بذارم . دروازه هم کاسیاس و لوپز !
موندم بمونم تو تیم همینطوری جام ببرم واسه خودم یا برم تو لیگای دیگه ؟
در ضمن کجا میشه فهمید نظر بازیکنام دربارم چیه ؟ نظر طرفدارا چطور ؟

farshad.88
24-04-2014, 23:05
میگم من الآن چه کنم به نظرتون ؟ تیمم رئاله(با سیستم چهار دو سه یک) که ماشالله خودش همه چی داره برای چند فصل ! حمله Benzema رو دارم که دو سه بار زدم زیر گوشش(: دی) الآن عین چی داره بازی می کنه ، ذخیره هم که خسه هست بازیش عالیه با توجه به سنش . هافبک هجومی هم مودریچ و ایسکو هستن . وینگر چپ رونالدو هست ، بیل هست دی ماریا هم هست . از بیل و دی ماریا تو راست کار کشیدم اونجا هم بازیشون دیگه عالی شده . هافبک دفاعی ژابی ، ایاراماندی ، کاسمیرو و خدیرا رو دارم(ژابی بره بازم 2 نفر دارم با یه ذخیره) . دفاع وسطم په په ، راموس ، ناچو و واران . دفاع چپ مارسلو و کوئنترائو ، راستم آربلوا و کارواخال . تنها چیزی که به ذهن می رسه خرید یه بازیکن به جای آربلو است که بگیرم و کارواخال رو ذخیره بذارم . دروازه هم کاسیاس و لوپز !
معمولا افرادی که منجر بازی میکنند افت کلاسه براشون که با تیم قوی شروع کنن. دیگه قوی تر از رتال هم تیم وجود داره ؟
این رونالدو تا سن 37 سالگی همچنان گلزن خطرناکیه. توی 36 سالگی اقای گل لا لیگا شده. به عنوان بازیکن ازاد میخواستم جذبش کنم. اما دستمزدش رو هقته ای 350 هزار دلار پیشنهاد داده بود. نتونستم بگیرمش

Arrowtic
25-04-2014, 06:09
من به 2 دلیل برش داشتم :
1 . رئالیه شدیدم .
2 . فوق العاده تازه کارم !

farshad.88
25-04-2014, 09:59
ما هم مثل شما. اخرین بازی که منیجر بازی کردم 2007 بود کث اسمش total club manager بود.
برای 2014 هم اول بلد نبودم. اما اینقدر بازی کردم تا یاد گرفتم. مثلا جلوی بارسلونا 4231 ( 3 تا AMC ) میزارم و هجومی. گل رو که زدم بازی رو کنترل میکنم ( تبدیل هجومی به کنترل ) . با این شیوه 2 تا بازی رفت و برگشت رو ازش بردم. منظورم اینه که جلوی هر تیمی معمولا باید سیستم خاصی رو بازی کنیم. این رو هم بعد از چند تا رویای با تیم مورد نظر متوجه میشیم
یه مورد جالب هم داره اینه که من اگه جلوی تیم قعر نشین لیگ با هر سیستمی هجومی بازی کنم میبازم. نمیدونم چرا. مجبورم استاندارد بازی کنم

ERPF
25-04-2014, 10:47
کاملا با فرشاد موافقم ، من هم طرفدار رئالم ، ولی اگر با رئال بازی رو شروع کنی بازی کم کم جذابیتش رو از دست میده ، بهتره که با یک تیم درجه 3 شروع کنی یا اگر تازه این بازی رو انجام میدی با یک تیم درجه 2 ، اینطوری برای خودت هدف داری و این هدف باعث جذابیت بازی میشه ، اگر میخواهی بازی دیگه واقعا سخت بشه و جالب بهتر که در ابتدای شروع بازی experience خودت رو روی حالت sunday league player بگذاری اینطوری یک مربی هستی کاملا ناشناخته که اگر با یک تیم درجه 3 شروع کنی و کمی موفق باشی بیشتر به چشم تیمهای بزرگتر میایی ، البته به نفعته که در ابتدای لیگ یکم موفق بشی تا روحیه تیمت بهتر بشه ( اگر به قسمت اینفورمیشن بازیکنات نگاه کنی در ابتدا میگویند نگران این هستند که این مربی به اهداف باشگاه اسیب بزنه ) ، اگر هم به این خاطر رئال رو برداشتی که مثلا رونالدو رو تو تیمت داشته باشی باز هم نباید نگران باشی چون تا 37 سالگی بازی میکنه و بازیکن خوبی هم هست وتو تقریبا 10 سال وقت داری که به رئال برسی ( بهتره اینقدر موفق باشی که بعد از 6 سال رسیده باشی )

Arrowtic
25-04-2014, 10:50
برای کسب سه گانه برش داشتم !
تیم درجه 2 چی پیشنهاد می کنید ؟ خودم تو فکر لاتزیو یا ناپولی هستم . شایدم فیورنتینا .

Sent from my LG-G2 using Tapatalk

ERPF
25-04-2014, 10:56
اما اگر با تیمهای ضعیف بازی رو شروع میکنی نباید نگران باخت و مساوی باشی و حتی ممکنه که تیمت دچار افت هم بشه و چند بازی رو ببازی ، اصلا مهم نیست فقط به بازیت ادامه بده و حتی در صورت باخت هم ( البته اگر شکست سختی نخودردی ) به بازیکنات بگو شما خوب بازی کردید و به صورت تکی با بازیکنات صحبت کن و از بازی خوبشون تشکر کن

در این فصل یک بازی داشتم با وستهم که بازی رو 1 بر 0 باختیم در حالی که موقعیت های تیم ما خیلی بیشتر بود و اونها تقریبا همین یک موقعیت رو داشتند ، یاد جمله همایون شاهرخی ( مربی چندین سال قبل پاس تهران ) افتادم که میگفت : فوتبال یک قانون نانوشته داره که میگه : تیمی که در بهترین زمان موقعیت های خودش رو گل نزنه در بدترین زمان گل میخوره ( یادش بخیر خدایی عجب تیم خوبی داشت ، حیف که پاس رو نابود کردند )
در پست بعدی عکس بازی های تیم رو میگذارم

farshad.88
25-04-2014, 10:58
برای کسب سه گانه برش داشتم !
تیم درجه 2 چی پیشنهاد می کنید ؟ خودم تو فکر لاتزیو یا ناپولی هستم . شایدم فیورنتینا .

Sent from my LG-G2 using Tapatalk
برای لیگ ایتالیا :
ناپولی توی ایتالیا تیم درجه یک حساب میشه. توی اروپا تیم درجه دو . آ اس رم هم درجه دو حساب میشه کلا
تیم درجه 3 همون لاتزیو خوبه . البته توی ایتالیا درجه 2 حسابش کن

ERPF
25-04-2014, 11:03
این هم عکس بازی ها که قبلش تا هفته 8 گذاشته بودم الان هم تا هفته 23

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ERPF
25-04-2014, 11:08
برای لیگ ایتالیا :
ناپولی توی ایتالیا تیم درجه یک حساب میشه. توی اروپا تیم درجه دو . آ اس رم هم درجه دو حساب میشه کلا
تیم درجه 3 همون لاتزیو خوبه . البته توی ایتالیا درجه 2 حسابش کن
اگر لاتزیو رو برداری هر توضیحی که در مورد این تیم و قابلیت های بازیکناش بخواهی دوست خوبمون سهیل ، استاد لازیوست ، احتمالا بهت کمک میکنه ولی اگر تیم درجه دو خواستی به نظرم فیورنتینا خوبه ( البته در مورد لیگ ایتالیا سهیل خیلی بیشتر میدونه )
اگر در لیگ انگلیس خواستی شروع کنی به نظرم با اورتون ( که امسال واقعا تیم خوبیه ) یا نیوکاسل یا لیورپول شروع کنی بهتره

ERPF
25-04-2014, 11:09
این هم جدول لیگ

farshad.88
25-04-2014, 11:10
پولدار ترین تیم ها برای زمان نقل و انتقالات عبارتند از :
رئال مادرید . پاریسن ژرمن . منچستر سیتی . چلسی .موناکو . بورسیا دورتموند .منچستر یونایتد. لیورپول . بارسلونا . شاختار .میلان
اگه یکی از این تیم ها به بازیکن شما پیشنهاد داد. مطوئن باشید به قیمت خوبی میتونید بازیکن رو بفروشید. بعضی تیم ها مثل ارسنال و اینتر فقط به همون قیمت خودشون اصرار دارند و هیچ انعطافی ندارن
البته اینا تجربه های من از نقل و انتقالاته. شاید اگه یه لیگ دیگه جز ایتالیا بازی میکردم تیم های ایتالیایی هم وارد این لیست میشدن. چون معمولا بازیکن به تیم هم لیگی نمیفروشم :n02:

ERPF
25-04-2014, 11:16
چون معمولا بازیکن به تیم هم لیگی نمیفروشم
من هم معمولا همین کار رو میکنم ، مگر اینکه مشتری پیدا نشه و مجبور بشم
در مورد بازیکنانی که قراردادشون تموم میشه من دو تا بازیکن خوب پیدا کردم که بخریمشون به توافق هم رسیدیم ولی چون باشگاه حتی 1 پوند هم نداشت پول ایجنتشو نداشتیم بدیم قراردادها فسخ شدند

farshad.88
25-04-2014, 11:30
این قانون لیگ ایتالیا خیلی مسخره است که هر فصل بیشتر از 2 تا بازیکن غیر اروپایی نمیشه خرید. 3 تا بازیکن بزریلی و ارژانتینی رو مفت از دست دادم. ارزش هر کدوم تقریبا 20 میلیون بود. میخواستم به عنوان بازیکن ازاد جذبشون کنم
3 فصله بازیکن مجانی خریدم با حقوق کم و کلی بازیکن گرون قیمت فروختم.اما همچنان رتبه 11 ثروتمندترین باشگاها هستم با 760 میلیون دلار ( البته سال 2013 رتبه 23 بود ) . 1 سال و نیمه دارند استادیوم رو ارتقا میدن. 15 هزار تا صندلی قرار ه اضافه کنن.فکر کنم روزی 1 اجر میزارن
به اون تیم های ثروتمند پست قبلی در فصل نقل و انتقالات بارن مونیخ رو به اینتر و ارسنال اضافه کنید هیچوقت ازش پیشنهاد نداشتم. تیم رده 8 ثروتمند ترین هاس اما دست به جیبش افتضاحه

Arrowtic
25-04-2014, 17:06
این Training کل تیم دقیق چطوره ؟ من 4 نوع میتونم بذارم :
1 . از منوی سمت چپ میتونم به طور هفته ای تنظیم کنم .
2 . قبل هر بازی توی تقویم Match Preparation دارم .
3 . بالا یه General Training هست .
4 . بالا یه Match Training هست .
فرق مورد 1 و 3 و همچنین مورد 2 و 4 چیه دقیق ؟

farshad.88
26-04-2014, 10:42
تمرین در حقیقت 2 تا بیشتر نیست.
1. تیمی 2. فردی
general : تمرینی گروهی بازیکنان. مثلا دفاع کردن یا حمله کردن و ...
match training : تمرین روز قبل از بازی. که میتونیم با توجه به استراتژی که میخواهیم در مقابل حریف فردامون داشته باشیم. روی یکی از حالت تمرکز میکنیم. مثلا دفاع منطقه ای . هجومی . ضربات استگاهی برای دفاع و حمله کردن و تاکتیکی که در حقیقت روی این استراتژی ها main focus کردیم و سعی داریم فردا اینجوری بازی کنیم
اون مواردی هم که گفتید همینه. در اصل تفاوتی نداره. مثلا میگیم این هفته تمرین گروهی به صورت بدنسازی باشه. یا ریکاوری کنند یا تمرینات حمله ای یا تاکتیکی انجام بدن
intensity هم که میشه شدت تمرین. یعنی تمرین سبک . معمولی و سنگین
تمرین فردی به این صورته که هر بازیکن به صورت انفرادی روی یک تمرین تمرکز کنه تا توانایی هاش در اون زمینه بهتر بشه. مثلا میتونه یکی از حالت های سانتر کردن. پنالتی زدن. ضربات ایستگاهی . دفاع کردن. بدنسازی . سر زدن و ... باشه
من اوایل خیلی با تمرین ها ور میرفتم. اما نتونستم موفق بشم. در نتیجه تمرین هارو سپردم به کمک مربی. یه کمک مربی استخدام کردم که تمرینات دهنده است. از اون زمان تا الان بازیکنانم پیشرفت میکنند

Arrowtic
26-04-2014, 11:55
میدونم تمرین گروهی و فردی چیه .
مشکل اینه که از دو جا میشه گروهی رو تنظیم کرد برای مثال ، یعنی سمت چپ به صورت هفتگی و در بالا . وقتی هم هر کدومو عوض می کنم ، اون یکی باهاش عوض نمیشه و جدای همن یعنی . فرق این دو تا چیه دقیق ؟ یعنی فرض کنید بگم این هفته Attacking تمرین کنید و همزمان در بخش General هم Ball Control رو انتخاب کنم . الآن چی میشه ؟

soheilnouri
26-04-2014, 17:44
يه تمرين عمومي هست كه در طول هفته بازيكنان در اون شاخه تمرين ميكنند.مثلا(هجوم)..اما يكي هست بنام match prepration كه دو تا يك روز قبل از بازي ميتوني تو يك شاخه ديگه مثل دفاع متمركز كني!

farshad.88
26-04-2014, 18:40
منظور اروتیک ( اخه این چه ID یه ؟سریال arrow و مسائل ج نس ی ؟ :n02: ) match prepration نیست . منظورش اینه که چرا تمرین هفته جاری ( منوی سمت چپ ) و تمرین اصلی ) بالای صفحه ) با هم تغییر نمیکنند. در حالی که باید با هم تغییر کنند.
من نظرم اینه که تمرین اصلی ( general ) تمرینیه که حتما انجام میشه. بعد از اون تمرینی انجام میشه که مخصوص این هفته است. . بعد از اون برخی بازیکنا تمرین مخصوص به خودشون رو انجام میدن. یعنی در یک جلسه تمرین یک بازیکن 2 یا 3 توع تمرین رو انجام میده
همینا باعث شد من تمرین دهنده بخرم. چون نمیتونستم جوری تمرین بگذارم که بازیکنام پیشرفت کنن. اما الان کمک مربیم خیلی خوب تمرین میده. طوری که هر هفته بهم اطلاع میده که کدام بازیکن در چه زمینه ای پیشرفت داشته

soheilnouri
26-04-2014, 18:40
درسته! حرف شما..فك كنم ابهام رفع شد

ERPF
27-04-2014, 12:05
کلا با این تمرین دهنده خیلی موافقم ، کار ها رو راحتر میکنند و باعث پیشرفت بازیکنانت در اون زمینه که فکر میکنند بهتر میشوند بخصوص در مورد بازیکنانی که شناخت زیادی ازشون نداریم

من که فصل اول رو با استوک با مقام هفتمی به پایان رسوندم ( تیمی که از نظر خبرنگاران در اول فصل باید 17 میشد )

چهار هفته آخر رو که با منچستر ، لیورپول و چلسی و تاتنهام داشتم ، همه رو باختم ، ولی خدایی خیلی نزدیک میباختیم ، به غیر از بازی لیورپول
عکس ها رو تو پست بعدی میگذارم

farshad.88
27-04-2014, 12:24
( تیمی که از نظر خبرنگاران در اول فصل باید 17 میشد )

برای من هیچ وقت نگفت که چندم میشم. فقط اول فصل شانس های قهرمانی رو میگه. جای خاصی اعلام میکنه یا توی اخبار ؟

ERPF
27-04-2014, 12:32
الان عکس اون قسمتی رو که باید نگاه کنی میگذارم

ERPF
27-04-2014, 12:36
باید در تابلو لیگ اون قسمتی که با فلش نشون دادم نگاه منی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ERPF
27-04-2014, 12:38
این هم عکس نتایج و جدول لیگ

ERPF
27-04-2014, 12:41
دوستان یک سئوال من این بازیکن رو بخرم یا نه ؟
توضیحات : خیلی تلنته و توانایی های خوبی با توجه به سنش داره ولی یک مشکلی هست هرچی با باشگاه سر قیمت چونه میزنم کمتر از 13 میلیون پوند راضی نمیشه البته بصورت ماهیانه هم میفروشه و اینکه بودجه باقیمانده من 7.5 میلیون پونده

این هم عکسش

farshad.88
27-04-2014, 13:03
نظر من :
با توجه به استعدادی که داره ( 16 ) و سن کمش و بعدا میتونه مهاجم خوبی بشه. اما واسه کناره های زمین مناسب نیست
ولی 13 میلیون هم گرونه به نظرم. اگر 16ساله بود و یکی 2 تا قابلیت بالای 15 داشت خوب بود
13 پوند به دلار چقدر میشه ؟ من واحد رو دلار انتخاب کردم

soheilnouri
27-04-2014, 13:15
دوستان یک سئوال من این بازیکن رو بخرم یا نه ؟
توضیحات : خیلی تلنته و توانایی های خوبی با توجه به سنش داره ولی یک مشکلی هست هرچی با باشگاه سر قیمت چونه میزنم کمتر از 13 میلیون پوند راضی نمیشه البته بصورت ماهیانه هم میفروشه و اینکه بودجه باقیمانده من 7.5 میلیون پونده

این هم عکسش

اينا مهمً نيست.ببين تو potential ability چند ستاره است؟

soheilnouri
27-04-2014, 13:22
ديدم عكستو..كلا بازيكنيه كه توانايي هاش شلوغه..چطوري بگم 'جنس'قابليتاش جور نيست.چون تينيجره راحت ميتوني پستشو عوض كني..

مهاجم:اگر اينجا بذاري finishing اش عاليه.به ٢٠ هم ميرسه اما composure خيلي داغونه.اين خصوصيت براي تك به تك ها مناسبه كه زير ٩ هست.

بال:سرعتش خوبه اما crossing اش فاجعست.

هافبك هجومي:creativity اش بده

هافبك دفاعي:حتي ميشه اينجا گذاشت با توجه به تكل خوب اما anticipation اش بده.

ردش كن

ERPF
27-04-2014, 13:43
ديدم عكستو..كلا بازيكنيه كه توانايي هاش شلوغه..چطوري بگم 'جنس'قابليتاش جور نيست.چون تينيجره راحت ميتوني پستشو عوض كني..

مهاجم:اگر اينجا بذاري finishing اش عاليه.به ٢٠ هم ميرسه اما composure خيلي داغونه.اين خصوصيت براي تك به تك ها مناسبه كه زير ٩ هست.

بال:سرعتش خوبه اما crossing اش فاجعست.

هافبك هجومي:creativity اش بده

هافبك دفاعي:حتي ميشه اينجا گذاشت با توجه به تكل خوب اما anticipation اش بده.

ردش كن

به چه نکاتی دقت میکنی سهیل جان ، هنوز باید پیشت درس پس بدیم

ERPF
27-04-2014, 13:46
13 پوند به دلار چقدر میشه ؟ من واحد رو دلار انتخاب کردم

تقریبا میشه 19 میلیون

soheilnouri
27-04-2014, 14:26
اختيار داري عزيزم..:)

mazzi
28-04-2014, 13:03
شاید جاش اینجا نباشه
ولی کسی لینک صحیح و سالم داره از بازی برای دانلود؟
تا حالا ده تا دانلود کردم که همشون خراب بودن

ERPF
29-04-2014, 08:57
شاید جاش اینجا نباشه
ولی کسی لینک صحیح و سالم داره از بازی برای دانلود؟
تا حالا ده تا دانلود کردم که همشون خراب بودن

در پست اول نسخه پیشنهادی رو دانلود کن ( به همراه آپدیت 14.1.3 ) ، بعد که اکسترکت کردی بازی بصورت نصب شده است ، فایل اپدیت رو هم اکسترکت کن که دوتا پوشه بهت میده آپدیت و کرک بازی ، بازی رو آپدیت کن و سپس کرک کن

وین رونی
29-04-2014, 09:39
لیگ قهرمانان بازی اول مهمان ناپولی بودم(با منچستر)که 5 به 2 باختم اما بازی بعدی با یه بازی هجومی و زیبا 4 به 0 بردیم و صعود کردیم.خیلی لذت بخش بود

ERPF
29-04-2014, 12:16
لیگ قهرمانان بازی اول مهمان ناپولی بودم(با منچستر)که 5 به 2 باختم اما بازی بعدی با یه بازی هجومی و زیبا 4 به 0 بردیم و صعود کردیم.خیلی لذت بخش بود
آره تجربه کردم خیلی حال میده
تو نسخه 2012 بود فکر کنم که با لیورپول بازی رفت 4بر 1 از اینتر باخته بودیم ، بازی برگشت نیمه اول دو گل زدیم ، ولی نیمه دوم هرچی زدیم گل نشد که نشد ، در اخر با همون دو هیچ تموم شد و حذف شدیم ولی ده دقیقه آخر بازی خیلی هیجان داشت

stealer
30-04-2014, 09:51
خواهشا میشه یکی اپدیت نقل و انتقالات جدید رو بده؟
مثلا صلاح و ماتیچ رفته باشن چلسی و ماتا یونایتد
در ضمن اگه زحت نیست این اپدیت 14.3 رو هم قرار بدین

251251
30-04-2014, 10:45
بچه ها من این بازی رو تازه دانلود کردم
منو های بازی خیلی گیج کننده و فشرده هستش و من اصلا نمیفهمم باید چیکار کنم تا استارت تیم رو خوب بزنم !! یه راهنمای خلاصه میکنید که مهم ترین کارها چی هستش و از چه منویی باید انجام بدم ؟

jr07
01-05-2014, 19:35
سلام دوستان
من این بازی رو نصب کردم ولی هیچ صدایی نداره
یعنی از همون اول که به بازی وارد میشه هیچ صدایی نمیاد و فقط موقع مسابقات بازی صدا داره
تو تنظیمات هم چک کردم چیزی برای فعال کردنش نبود
اشکال از بازیه منه؟

stealer
01-05-2014, 20:26
سلام دوستان
من این بازی رو نصب کردم ولی هیچ صدایی نداره
یعنی از همون اول که به بازی وارد میشه هیچ صدایی نمیاد و فقط موقع مسابقات بازی صدا داره
تو تنظیمات هم چک کردم چیزی برای فعال کردنش نبود
اشکال از بازیه منه؟
بازی بدون صدا هست
میتونی خودت صدا بذاری روش

bigarash
01-05-2014, 22:47
بچه ها این نسخه ای که تو صفحه ی اول هست کار میکنه؟ یا از تورنت دانلود کنم؟

bigarash
01-05-2014, 22:53
من همیشه از تورنت دانلود می کنم!

ERPF
04-05-2014, 15:24
بچه ها من این بازی رو تازه دانلود کردم
منو های بازی خیلی گیج کننده و فشرده هستش و من اصلا نمیفهمم باید چیکار کنم تا استارت تیم رو خوب بزنم !! یه راهنمای خلاصه میکنید که مهم ترین کارها چی هستش و از چه منویی باید انجام بدم ؟
سلام دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای شروع این بازی اول باید ببینی که تو میخواهی براساس تاکتیک خودت یا سیستمی که میخواهی بازی کنی ترکیب تیمت رو بچینی یا براساس بازیکنهایی که داری یک تاکتیک انتخاب کنی که اگر در عکس نگاه کنی از قسمت اسم تیم که در بالا سمت چپ عکس هست میتونی به تاکتیک تیم ، فهرست بازیکنان ، تمرینات و هرچه که مربوط به تیم است دست پیدا کنی
و البته اینکه چه تیمی رو برداشتی و بودجه باشگاه برای خرید بازیکن و همچنین میزان پرداخت حقوق هفتگی باشگاه نیز مهمه که این هم از آیکونی که شکل دو تا فلش هسته میتونی استفاده کنی
نکته بعدی داشتن کمک مربیان خوب هسته که این هم در سربرگ نام تیم هسته که میتونی از قسمت staff این قسمت رو نگاه کنی ، برای پیدا کردن مربیان و بازیکنان جدید میتونی از قسمت نام خودت از قسمت سرچ دنبال مربی و بازیکن باشی
نکات کوتاه
خرید بازیکن بصورت قسطی نیز امکان دارد
بهتره که در تنظیمات کمک مربیان تمرینات رو در اختیار اونها بگذاری
در این بازی میتونی تا سه تاکتیک برای تیمت داشته باشی
بازی خیلی گسترده است و اگر یک ساعت باهاش کارکنی متوجه خیلی از قسمت ها میشی به نظر پیچیده میاد

ERPF
04-05-2014, 15:27
بچه ها این نسخه ای که تو صفحه ی اول هست کار میکنه؟ یا از تورنت دانلود کنم؟
آرش گرامی ، نسخه پیشنهادی که در پست اول هست رو دانلود کن چند صفحه قبل نحوه نصب بازی رو با این نسخه توضیح داده ام

بردیا
08-05-2014, 15:58
بالاخره فصل اول رو با گلادباخ تموم کردم
یه مدت ولش کرده بودم بعد نیم فصل اول که افتضاح بود،ولی دوباره رفتم سراغش و تو تعطیلات نیم فصل،سیستم تیم رو عوض کردم گذاشتم 1-1-3-1-4
4دفاع خطی،یه هافبک دفاعی،جلوش یه پلی میکر،دوتا وینگر اطرافش،یه هافبک تهاجمی پشت سر تک مهاجمی که به عنوان target man عمل کرد
اصن این سیستم معجزه کرد لامصب.فکر کنم تو نیم فصل دوم فقط 3تا باخت دادم اونم به دورتموند و بایرن و ولفسبورگ بود
بزرگترین تاثیر روی لوک دی یانگ بود به عنوان مهاجم هدفم،توی سیستمایی که نیم فصل اول تست کردم فقط تونسته بود 6تا گل بزنه ولی نیم فصل دوم 16-17 تا گل زد.
تو لیگ پنجم شدم اونم با یک امتیاز اختلاف نسبت به اشتوتگارت که چهارم شد در حالی که نیم فصل اول نهم شده بودم
+
ولی تو جام حذفی موفق شدم قهرمان بشم،تا قبل نیمه نهایی خوش شانس بودم به تیمای دسته دو و سه میخوردم و میومدم بالا.
نیمه نهایی 0-1 ولفسبورگ رو بردم اونم با یه بازی پرسینگ شدید،تقریبا اکثر بازیکناشونو روی closing down گذاشته بودم و دستور hassle opponents دادم برای پرسینگ شدید.
توی فینال هم به دورتموند خوردم که اونم با یه بازی دفاعی 1-1 کردم((دهنم سرویس شد ظرف 120 دقیقه از بس توپ ریختن رو دروازم))کشوندم به پنالتی که تر اشتگن 2تا پنالتی گرفت تا قهرمان بشم:n20:

stealer
08-05-2014, 16:31
دوستان خواهشا کمک کنید
چجوری میتونم نقل و انتقالاتو به روز کنم؟

بردیا
08-05-2014, 17:04
دوستان خواهشا کمک کنید

دنبال یه سری لینک آپدیت گشتم من واست ولی متاسفانه همشون پاک شده بودن.

juve327
09-05-2014, 01:13
دوستان خواهشا کمک کنید

من همیشه از آپدیت مارشال استفاده می کنم، علاوه بر کوچکترین نقل و انتقالات حتی با توجه به درخشش و یا افت بازیکنا در طول فصل اُورال اونارو تغییر میده، از پیج زیر دانلود کن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

stealer
09-05-2014, 10:53
من همیشه از آپدیت مارشال استفاده می کنم، علاوه بر کوچکترین نقل و انتقالات حتی با توجه به درخشش و یا افت بازیکنا در طول فصل اُورال اونارو تغییر میده، از پیج زیر دانلود کن:

خیلی ممنون فقط این اپدیت دیتا بیس رو از کجا میشه دانلود کرد؟
منظورم اپدیت 1.4.3 هست

ERPF
22-05-2014, 15:15
این تغییر ندادن ترکیب و فامیلاریتی عجب معجزه میکنه ، هرچند که تا نیم فصل ممکنه نتایج زیاد خوبی نگیری ولی از نیم فصل به بعد عالی میشی ، البته امیدوارم انتهای فصل افت نکنیم

soheilnouri
24-05-2014, 19:57
من هنوز این بازی رو انجام ندادم..نمیدونم چرا قسمت نمیشه...

shahrooz1222
24-05-2014, 20:04
منم از دست مدارس نمیتونم خیلی کم بازیش کردم

soheilnouri
26-05-2014, 19:57

معلمي يا دانش اموز؟

shahrooz1222
26-05-2014, 21:03
دانش اموزم

shahrooz1222
26-05-2014, 21:18
ی سوال چجوری تمرینات رو به کمک مربی بسپارم؟

soheilnouri
27-05-2014, 00:33

معلمي يا دانش اموز؟

ERPF
27-05-2014, 13:25
ی سوال چجوری تمرینات رو به کمک مربی بسپارم؟

این مسیر رو دنبال کن staff/ change staff responsibilities در قسمت ترینینگ بخش هایی که مربوط به تمرینات هست رو به کمک اولت بسپار

ERPF
27-05-2014, 13:30
من فصل دوم رو با استوک با مقام پنجمی به پایان رسوندم ، دوپله از سال قبل بالاتر شدیم
در F.A.CUP قهرمان شدیم
در جام حذفی مرحله دوم حذف شدم
در جام یوفا نیمه نهایی به آژاکس در دو بازی 1 بر 0 باختیم ، حیف شد اگر میبردیم قهرمانی تو مشتمون بود :n02:
در فصل نقل و انتقلات هم آرسن ونژه از مربیگری بازنشست شد من هم برای مربیگری ارسنال اپلای کردم که مورد قبول واقع شد و الان مربی ارسنالم

misagh8900
27-05-2014, 14:49
آقا فرق این بازی با fifa 14 چیه؟؟
تو این بازی علاوه بر اینکه بازی میکنم، میتونم مربیگری هم بکنم آیا؟؟
من تا الان اصلا fifa بازی نکردم و تازه میخوام از pes خداحافظی کنم و بیام سمت fifa، به نظر شما این بازی رو بگیرم یا Fifa 14 رو؟؟؟؟

shahrooz1222
27-05-2014, 16:50
میثاق عزیز در این بازی شما فقط مربی گری میکنی و نمیتونی بازی بکنی مثل پیس و فیفا یعنی فقط میتونی بازی تیمت رو نگاه بکنی اونا خودشون بازی میکنن حالا اگه اطلاعات دیگه میخوای از بقیه میتونی بپرسی که خیلی حرفه ای ترن از من

:n02:

shahrooz1222
27-05-2014, 17:21
منم با پس اس وی شروع کردم دارم بازی میکنم بازی های پیش فصلم تازه شروع کردم 2 تا برد داشتم 1 باخت که از لاتزیو 3 بر 1 باختیم هر تاکتیکی زدم لامصب نتونستیم ببریم خیلی بد بازی کردیم:n30::n02:

6774
28-05-2014, 19:48
سلام دوستان عزیز از همتون میخوام تا از لیگ ایران حمایت کنین تا در فیفا 15 بالاتر از همه قرار بگیره و تا میتونین این سایت رو تبلیغ کنین تا لیگ ایران در فیفا 15 حضور داشته باشه و اگه سایت یا وبلاگی دارین در صفحه ی اول بخواهین که به ایران رای بدن . ممنونم از همتون غیرت خودتونو به دیگر تیم ها نشون بدین . در ضمن لیگ اسرائیل هم با ایران رقابت داره. اینم آدرس سایت فیفا 15

soheilnouri
29-05-2014, 11:44
اين كارا فايده نداره

وین رونی
29-05-2014, 11:55
سلام دوستان عزیز از همتون میخوام تا از لیگ ایران حمایت کنین تا در فیفا 15 بالاتر از همه قرار بگیره و تا میتونین این سایت رو تبلیغ کنین تا لیگ ایران در فیفا 15 حضور داشته باشه و اگه سایت یا وبلاگی دارین در صفحه ی اول بخواهین که به ایران رای بدن . ممنونم از همتون غیرت خودتونو به دیگر تیم ها نشون بدین . در ضمن لیگ اسرائیل هم با ایران رقابت داره. اینم آدرس سایت فیفا 15

ببخشید الآن که ایران در فیفا ورلد کاپ حضور داره خیلی خوب شده؟بازیکنان شبیه واقعیت هستن یا تماشاچیان ایران که شبیه عربها هستن؟یا ورزشگاه آزادی؟

mahyarmvm
07-06-2014, 11:51
من وقتی میخوام بازی رو بریزم فایل berkelium.dll رو نمیتونم کپی کنم. واسه همین بازی باز نمیشه:n28: کمکم کنید

offlineinternet
09-06-2014, 12:12
من بازی رو دانلود کردم از تورنت ولی اسم بازیکنان واقعی نیست در ضمن لیگ ایران هم ندارد! چکارکنم درست بشه؟

stealer
09-06-2014, 12:34
من بازی رو دانلود کردم از تورنت ولی اسم بازیکنان واقعی نیست در ضمن لیگ ایران هم ندارد! چکارکنم درست بشه؟
لیگ ایران که کلا وجود نداره و باید با پچ و مود درست کنی
چه نسخه ای رو دانلود کردین؟
پیشنهاد میشه نسخه ای رو که تو صفحه اول اومده دانلود کنید به همراه پچ که تست هم شده و کار میکنه بدون مشکل!!

shahrooz1222
10-06-2014, 09:03
دوستان واسه هزارمین بار میگم نسخه ریلودد رو دانلود نفرمائید چون که اسم بازیکنان فیک هست

Click here to view the original image of 504x360px.

ادیتور بازی افزوده شد

| کرک و اپدیت جدید ۱۴٫۱٫۳٫۴۵۵۱۹ به پست اضافه شد |

بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کامپیوتر مدیریت فوتبال Football Manager 2014 یکی از سری بازی های شبیه ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ورزشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زیبا و جذاب است که توسط کمپانی Sports Interactive طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی مشهور SEGA به طور اختصاصی برای پلتفرم PCمنتشر شده است . در این نسخه هزاران امکان جدید فراهم شده است تا بتواند پلیر به عنوان یک مدیر باشگاه , تجربه ای جدید و متفاوت را لمس کند . برای اولین بار تکنولوژی در این بازی به کار رفته است که این اجازه را به مدیران می دهد تا عکس ها , آرم های باشگاه و چالش هایی که در طول مدیریت پیش رو دارند را با سایر مدیرهای باشگاه ها به اشتراک بگذارند . در موتور بازی تغییرات بسیار اعمال شده است و این نسخه از بازی به صورت ۱ بعدی در آمده است و پیشرفت های گسترده ای از جمله بهبود روشنایی , حرکات بازیکنان , واکنش بازیکنان نسبت به وقایع بازی و طیف وسیعی از تغییرات که باعث محبوبیت این بازی شده است .
تاکتیک های جدیدی به بازی اضافه شده است که برای تبدیل شدن به یک تیم برجسته , به راحتی می توانید نقش بازیکنان را در زمین مشخص کنید و هرکس در زمین وظایف خود را اجرا کند . در دنیای فوتبال هر ساله نقل و انتقالات بسیاری صورت می گیرئ که این نسخه از بازی نیز این اجازه رات به شما می دهد تا با سایر باشگاه ها به مذاکره بپردازید و بازیکن مورد نطر خود را جذب کنید همچنین تعدادی بند جدید از دنیای واقعی اضافه شده است که تسهیلاتی را به همراه دارد از جمله گرفت وام و موارد دیگر . برای پیشرفت می توانید با اعضای کادر فنی به مذاکره بپردازید و در صورت برد بازی های مهم می توانید به بازیکنان خود پاداش دهید . پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

ویژگی های بازی :
- گرافیک عالی
- وجود امکانات بیشتر نسبت به نسخه قبل
- مذاکرات برای خرید بازیکن
- بهبود حرکات بازیکنان

مشخصات بازی :
نام بازی : Football Manager 2014
نام بازی (فارسی) : مدیریت فوتبال ۲۰۱۴
پلتفرم : PC
زبان : انگلیسی
سال انتشار : ۲۰۱۳
شرکت سازنده : Sports Interactive
منتشر کننده : SEGA
سبک بازی : شبیه ساز و ورزشی

حداقل سیستم مورد نیاز :

Processor: Intel Pentium 4, Intel Core AMD, Athlon. Windows XP: 1.6GHz+, Windows Vista/7/8: 2.2GHz
Memory: 1 GB RAM
Graphics: NVidia GeForce FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800, Intel GMA X3100: 128MB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 3 GB available space
سایت اصلی بازی : Football Manager 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود از سایت تاپ 2 دانلود

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.
Click here to view the original image of 536x58px.

لینک های دانلود

رمز فایل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه پیشنهادی

لینک های دانلود

دانلود پارت ۱ : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود پارت ۲ : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اپدیت جدید ۱۴٫۱٫۳٫۴۵۵۱۹
دانلود از لینک مستقیم : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ownload.com%29.rar)

منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

سازنده: Sports Interactive

WBS
19-06-2014, 17:01
من همین نسخه تاپ دانلود رو گرفتم آپدیت رو ریختم کرک رو هم ریختم اما ارور زیر رو میده :
من بازی skyrim رو با گرافیک خیلی خوب دارم و مشکلی هم ندارم
ویندوز 8.1 هست64bit
cpu intel core i5
Nvidia GTS 450
16 گیگ رم

soheilnouri
19-06-2014, 17:28
دوستان واسه هزارمین بار میگم نسخه ریلودد رو دانلود نفرمائید چون که اسم بازیکنان فیک هست

ادیتور بازی افزوده شد

بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کامپیوتر مدیریت فوتبال Football Manager 2014 یکی از سری بازی های شبیه ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ورزشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زیبا و جذاب است که توسط کمپانی Sports Interactive طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی مشهور SEGA به طور اختصاصی برای پلتفرم PCمنتشر شده است . در این نسخه هزاران امکان جدید فراهم شده است تا بتواند پلیر به عنوان یک مدیر باشگاه , تجربه ای جدید و متفاوت را لمس کند . برای اولین بار تکنولوژی در این بازی به کار رفته است که این اجازه را به مدیران می دهد تا عکس ها , آرم های باشگاه و چالش هایی که در طول مدیریت پیش رو دارند را با سایر مدیرهای باشگاه ها به اشتراک بگذارند . در موتور بازی تغییرات بسیار اعمال شده است و این نسخه از بازی به صورت ۱ بعدی در آمده است و پیشرفت های گسترده ای از جمله بهبود روشنایی , حرکات بازیکنان , واکنش بازیکنان نسبت به وقایع بازی و طیف وسیعی از تغییرات که باعث محبوبیت این بازی شده است .
تاکتیک های جدیدی به بازی اضافه شده است که برای تبدیل شدن به یک تیم برجسته , به راحتی می توانید نقش بازیکنان را در زمین مشخص کنید و هرکس در زمین وظایف خود را اجرا کند . در دنیای فوتبال هر ساله نقل و انتقالات بسیاری صورت می گیرئ که این نسخه از بازی نیز این اجازه رات به شما می دهد تا با سایر باشگاه ها به مذاکره بپردازید و بازیکن مورد نطر خود را جذب کنید همچنین تعدادی بند جدید از دنیای واقعی اضافه شده است که تسهیلاتی را به همراه دارد از جمله گرفت وام و موارد دیگر . برای پیشرفت می توانید با اعضای کادر فنی به مذاکره بپردازید و در صورت برد بازی های مهم می توانید به بازیکنان خود پاداش دهید . پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

ویژگی های بازی :
- گرافیک عالی
- بهبود حرکات بازیکنان

مشخصات بازی :

حداقل سیستم مورد نیاز :

Processor: Intel Pentium 4, Intel Core AMD, Athlon. Windows XP: 1.6GHz+, Windows Vista/7/8: 2.2GHz
Graphics: NVidia GeForce FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800, Intel GMA X3100: 128MB VRAM
سایت اصلی بازی : Football Manager 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

لینک های دانلود

رمز فایل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه پیشنهادی

لینک های دانلود

دانلود پارت ۱ : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود پارت ۲ : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اپدیت جدید ۱۴٫۱٫۳٫۴۵۵۱۹
دانلود از لینک مستقیم : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ownload.com%29.rar)

نحوه ي درست و ودضح رو به من ميگي؟هر كاري ميكنم نميشه اين نسخه رو بازي كنم!

shahrooz1222
19-06-2014, 19:48
من خیلی زیاد باهاش ور رفته بودم قاطی پاتی شده بود . فایل اصلی بازی رو Extract کنید . بعدش محتویات پوشه Update رو کپی کنید توی جایی که فایلای بازی هست(همون جایی که fm.exe هستش) . بعدم محتویات پوشه کرک رو همونجا کپی کنید . حالا بازیو اجرا کنید .من همچنان این گیر کردن رو دارم که بازیو نابود کرده واسم . هر یه پاسی که میدن به هم بازی 30 ثانیه وای میسه . اصلا مزه بازی رفته برام .
گرافیک : GTS 450
رم : 4 گیگ
CPU : Core i5 3.00 GHz

اقا سهیل اینو نوشته بود اقا arrowtic همین کارو بکنید برا بازی بعد دانلود دوپوشه بازی نصب میشه

WBS
19-06-2014, 23:26
اقا سهیل اینو نوشته بود اقا arrowtic همین کارو بکنید برا بازی بعد دانلود دوپوشه بازی نصب میشه

من دقیقا همین کار رو کردم اما نمیشه ... این بازی با ویندوز 8.1 مشکل داره ؟ کسی رو 8.1 نصب کرده ؟
چیزی نیاز داره برای اجرای بازی ؟ steam ? ... ؟

WBS
20-06-2014, 01:08
خوب تو پوشه دانلودی یه فولدر به اسم _CommonRedist هست از توی اون dxwebsetup.exe رو اجرا کنید برای من که یه فایل 3.8 مگ رو دانلود کرد و تموم مشکل حل شد ...

ERPF
20-06-2014, 15:15
من دقیقا همین کار رو کردم اما نمیشه ... این بازی با ویندوز 8.1 مشکل داره ؟ کسی رو 8.1 نصب کرده ؟
چیزی نیاز داره برای اجرای بازی ؟ steam ? ... ؟

روش نصب به این گونه است

در پست اول نسخه پیشنهادی رو دانلود کن ( به همراه آپدیت 14.1.3 ) ، بعد که اکسترکت کردی بازی بصورت نصب شده است ، فایل اپدیت رو هم اکسترکت کن که دوتا پوشه بهت میده آپدیت و کرک بازی ، بازی رو آپدیت کن و سپس کرک کن

در ضمن ویندوز من 8.1 است و بازی با این نسخه از ویندوز مشکلی نداره

sina shams
24-06-2014, 14:39
سلام اقا من یه مدت تو خماری نصب این بازیم یکیش بازیکناش فیکه :n27::n27::n27: یکم نصب نداره کلا بازی بالا نمیاد . یکی بهم بگه کجا سالمشو میتونم دانلود کنم ممنون میشم .دیگه خسته شدم بس که گشتم:n03:

soheilnouri
26-06-2014, 12:00
اين دفعه ديگه ميخام موفق بشم تو نصب..كمك كنيد لطفا بچه ها..ايني كه الان هست براي ٧ هستش؟

yakimura sanada
28-06-2014, 16:06
حل مشکل اسامی فیک
اول بازی را کاملا پاک و دوباره نصب کنید اما کرک نکنید سپس محتویات فایل زیر را بعد از استخراج در پوشه ی اصلیه بازی پیست کنید و لذت ببرید

دانلود
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](irangame.xzn.ir).7z)

yakimura sanada
28-06-2014, 16:12
دلتون بسوزه من با رئال سه گانه گرفتم دستیارمم زیدانه هی وسط بازی تز میده :n19::n20::n05::n02:

yakimura sanada
28-06-2014, 16:24
اقا یه چیز خیلی باحال پیدا کردم موقعی که عقب بودید تو اواخر بازی در منویinstructions گزینه ی take more risks رو فعال کنید معجزه می کنه توی یه بازی 2-0 عقب بودم تو دقیقه ی هفتاد یه بازیکن هجومی اوردم اینو هم فعال کردم 2-2 مساوی کردم بازیرو حتما امتحان کنید

yakimura sanada
29-06-2014, 11:00
کسی دیگه منیجر بازی نمیکنه؟؟؟

spirit's
06-07-2014, 16:48
کسی دیگه منیجر بازی نمیکنه؟؟؟
اره منم بازی می کنم و چندتا دیگه ولی زیاد وقت ندارم براش

atma1994
07-07-2014, 23:11
سلام دوستان. من دوباره این بازی رو شروع کردم اما مثل نسخه 2013 مشکل کرش دمپ دارم.میشه ی نسخه سالم از کرک رو برام بذارید که این مشکل حل بشه؟؟؟؟؟؟

onlyroma
10-07-2014, 15:36
سلام بچه های منیجری:n12:
من خواستم شما رو با لینک زیر که همه آپدیت های رسمی ارائه شده بازی تا الان رو داره آشنا کنم همچنین آخرین آپدیت بازی یعنی آپدیت 14.3.1 که حدودا اردیبهشت ماه اومده رو هم به همراه کرک سالم زده و من همین الان بازیمو به راحتی آپدیت کردم:n05:
فقط کافیه به یکی از لینک ها(ترجیحا لینک سوم)از آپدیت 14.3.1 برید و 3 پارت اون رو دانلود کنید و بعد با کپی کردن آپدیت در محل بازی و بعدش هم کپی کردن کرک بازی رو با آخرین آپدیت رسمی ارائه شده دنبال کنید:n20:
تازه خودش هم یه فایل ادیتور داره که مخصوص همین آپدیت هست
رمز فایل های زیپ:
رمز فایل زیپ اول UpLOadED_Zenion@JokergameTH
رمز فایل های زیپ بعدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم لینک برید حالشو ببرید:

فقط زبونش تایلندیه که اونم مهم نیست اون توضیحاتی که نوشته من همینجا به صورت فارسی نوشتمش!

atma1994
10-07-2014, 15:40
داداش لینکت ایراد داره.

onlyroma
10-07-2014, 18:11
لینک مشکلی نداره همین الان دوباره تستش کردم!

atma1994
11-07-2014, 15:40
لینک مشکلی نداره همین الان دوباره تستش کردم!

داداش منم دوباره چک کردم. اصلا سایت رو بالا نمیاره. ی لینک دیگه نداری؟؟/
این کرک جدید نسخه چنده؟؟؟

soheilnouri
11-07-2014, 20:36
سلام بالاخره من کدوم لینک رو دانلود کنم..میشه شیوه درستش رو اینجا بگین...خیلی ظلمه که هنوز نتونستم اینو بازی کنم.

shahrooz1222
11-07-2014, 21:14
داداش سهیل من همون روشی رو که گفتم رفتم و کار میکنه نمیدونم چرا شما نمیتونید!

onlyroma
12-07-2014, 03:11
اگه کسی تو باز کردن سایت آپدیت مشکل داره من لینک پارت های آپدیت 14.3.1 رو پایین قراردادم

پارت 1 (600Mb)

پارت 2 (600Mb)

پارت 3 (239Mb)

onlyroma
12-07-2014, 03:13
نسخه 14.3.1

soheilnouri
12-07-2014, 16:42

يه باز ديگه ميگي عزيزم

shahrooz1222
12-07-2014, 19:35
فایل اصلی بازی رو Extract کنید . بعدش محتویات پوشه Update رو کپی کنید توی جایی که فایلای بازی هست(همون جایی که fm.exe هستش) . بعدم محتویات پوشه کرک رو همونجا کپی کنید . حالا بازیو اجرا کنید .

soheilnouri
12-07-2014, 21:45

يه باز ديگه ميگي عزيزم

soheilnouri
12-07-2014, 22:20
الان لینکی که تو بست دو صفحه فبل داده بودی و اولش گفتی مال رلودد رو دانلود نکنید اونو دانلود کنم شهروز؟

shahrooz1222
13-07-2014, 10:17
نه ریلودد رو من شنیدم اسما فیک هست نسخه اصلی که اپدیت بازی هم داره دانلود کنید!

soheilnouri
13-07-2014, 21:44
shahrooz جون الان من هم دو قسمت لینک دانلود رو دانلود کردم و هم ابدیت...تموم شد...الان باید دقیق چیکار کنم برادر؟

atma1994
14-07-2014, 02:53
سلام. کسی از دوستان fmrte 14.3.1 رو نمیتونه گیر بیاره؟؟؟؟؟؟؟؟ نسخه 14.3.1
ممنون میشم کسی بتونه پیداش کنه.

atma1994
14-07-2014, 05:18
خدمت دوستان اینم fmrte 14.3.1:n02:

shahrooz1222
14-07-2014, 10:22
یعنی دو تا فایل اصلی رو extract بکن بعد محتویات بوشه اپدیت رو همون جایی که fm .exe هس که باهاش وارد بازی میشی بریز اخر کار هم محتویات پوشه کرک رو بریز بعد از fm .exe وارد بازی شد

onlyroma
14-07-2014, 13:11
ایول داداش:n12:

soheilnouri
14-07-2014, 17:46
شهروز اینکارایی که گفتی الان کردم باز بیغام ارور میده...من فایل ابدیت رو محتویاتش رو ریختم تو همون فولدری که fm.exe داره....تو گفتی یه بار کرک بریز یه بار محتویات ابدیت رو...در حالیکه یکی از محویات ابدیت کرک هست....بیغام AOL میده...

soheilnouri
14-07-2014, 20:02
یعنی دو تا فایل اصلی رو extract بکن بعد محتویات بوشه اپدیت رو همون جایی که fm .exe هس که باهاش وارد بازی میشی بریز اخر کار هم محتویات پوشه کرک رو بریز بعد از fm .exe وارد بازی شد

شهروز جون ببين اين پيغامو ميده

shahrooz1222
14-07-2014, 21:34
نمیدونم عجیبه کس دیگه ای این مشکلو نداره؟؟؟!؟؟!!؟

onlyroma
15-07-2014, 01:02
سهیل جان بیا این فایل dll رو توی مسیر بازی و توی فولدر system 32 توی ویندوزت بریز ببین درست نمیشه

soheilnouri
15-07-2014, 21:37
سلام اينو تو فولدر بازي بريزم يا ويندوز؟

soheilnouri
15-07-2014, 21:42

اونو اكستركت كردم ريختم تو فولدر ٣٢ ويندوز(اما نه تو مسير بازي)اين پيغام مياد

onlyroma
15-07-2014, 22:32
سهیل جان مثل اینکه مشکلت از یه فایل dll فراتره:n13:
برو 2-3 صفحه قبل و آپدیت 14.3.1 رو که خودم گذاشتم دانلود کن و همون کارا رو انجام بده یکی از بچه های همین جا با این کار منیجرش درست شد تازه بازیتم یا آخرین آپدیت رسمی ارائه شده اجرا میشه
فقط یادت باشه اول آپدیت رو کپی کن بعدش کرکش رو بریز!

soheilnouri
16-07-2014, 00:33
من ابدیت و کرک رو ریختم تو فولدر اصلی بازی...مشکل باز همینه...حالا دیگه یادم نیست نوبت رو رعایت کردم یعنی اول ابدیت ریختم و بعد کرک...

onlyroma
16-07-2014, 00:40
منظورت آپدیت آخر بازی یا 14.3.1 ه یا همونی که صفحه اول تاپیک گداشته؟؟؟

soheilnouri
16-07-2014, 00:53
منظورت آپدیت آخر بازی یا 14.3.1 ه یا همونی که صفحه اول تاپیک گداشته؟؟؟

صفحه ٦٠ گذاشته شده نفسم:)

نگاه ببين فولدر بنديم درسته:

Sent from my iPad using Tapatalk HD

soheilnouri
16-07-2014, 00:56

soheilnouri
16-07-2014, 00:57

onlyroma
16-07-2014, 01:46
محتویات داخل پوشه آپدیت و کرک رو کپی کردی؟؟؟

soheilnouri
16-07-2014, 09:59
محتویات داخل پوشه آپدیت و کرک رو کپی کردی؟؟؟

اره همه رو

onlyroma
16-07-2014, 15:25
هنوزم نمیاد؟؟؟یعنی تا حالا یه بارم وارد بازی نشده؟؟؟

soheilnouri
16-07-2014, 17:49
هنوزم نمیاد؟؟؟یعنی تا حالا یه بارم وارد بازی نشده؟؟؟

نه

onlyroma
16-07-2014, 18:43
نمیتونم دلیلشو بفهمم!
میدونم که بارها این کار رو تکرار کردی ولی ازت میخوام کل فایلی که الان برای منیجر ساختی رو پاک کنی و دوباره همون مراحل رو به ترتیب(اول آپدیت بعد کرک)با آپدیت جدید انجام بدی

soheilnouri
18-07-2014, 19:26
كسي ميتونه مرام بزاره با تيم ويور واسم درست كنه داستانو؟؛(

shahrooz1222
19-07-2014, 14:46
کسی این بازی رو برای گوشی اندروید نداره؟؟؟من هرکاری میکنم نصب نمیشه؟

shahrooz1222
21-07-2014, 16:20
اقا اپدیت بازی 14.31 رو میتونید بزارید؟؟

shahrooz1222
21-07-2014, 16:22
بعدش ی سوال دیگه تو نسخه 14.3.1 بازی چه فرقی میکنه؟

onlyroma
22-07-2014, 15:51
بعدش ی سوال دیگه تو نسخه 14.3.1 بازی چه فرقی میکنه؟

شهروز جان چند صفحه قبل خودم گذاشتم
آپدیت 14.3.1 آخرین آپدیت ارائه شدست که بعد از اون هم آپدیتی نمیاد
تغییرات مهمش اینه که نقل و انتقالات زمستونی رو کامل انجام داده و حتی پست های جدید بازیکن ها رو هم اضافه کرده و تغییراتی رو هم روی قدرت بازیکن ها با توجه به عملکردشون اعمال کرده و از همه مهمتر تقریبا تمام باگ های بازی رو رفع کرده
آپدیت نقل و انتقالات تابستونی رو هم باید از سایت های fmscout.com و fm-base.com دانلود کرد که غیر رسمی هستن ولی آپدیت های بسیار خوبی داره مخصوصا آپدیت های LFC marshal و Pr0 خیلی خوبن

shahrooz1222
22-07-2014, 19:10
اره من از pro استفاده میکنم عالیه

soheilnouri
22-07-2014, 20:40
شهروز نميتونيً مشكلمو حل كني؟شايد بخاطر اين باشه كه استيم دارم و ورژن ١٣ اين بازي رو ارجنيتال نصب دارمه

shahrooz1222
23-07-2014, 10:42
نه داداش سهیل متاسفم!

soheilnouri
23-07-2014, 11:29
چرا اخه؟

shahrooz1222
23-07-2014, 19:10
اخه نمیدونم چرا اینجوری میشه عجیبه!!

shahrooz1222
23-07-2014, 21:30
بچه ها کسی دفاع راست خوب نمیشناسه واسه بارسا میخوام بخرم تازه ی سیو جدید با بارسا زدم طمع کردم دنی الوس رو فروختم!!

soheilnouri
25-07-2014, 08:55
با اينكه بازي نكردم نديد ميگم serge aurier و sebastian corchia
اينا جوونن..تو باتجربه هم دبوشي يا رافينيا

shahrooz1222
25-07-2014, 11:42
مرسی دیشیلیو رو از میلان خریدم اول خاستم والکر تاتنهام رو بگیرم!!گفت 100 میلیون یورو!!

yakimura sanada
28-07-2014, 17:25
سلام کسی اگه بازیکن جوون میخواد بفرما

yakimura sanada
28-07-2014, 17:27
اونایی هم ک بودجه کمی دارن و بازیکن مناسب میخوان بفرما

mohammad.2mt
02-08-2014, 13:56
دوستان روشی برای درست کردن اسامی و لوگوها وجود داره؟

naalosar
03-08-2014, 00:09
سلام دوستان هیچ پچی چیزی نیست که بشه باهاش این بازی رو لن کرد ؟؟

shahrooz1222
04-08-2014, 14:11
نمیدوونم من ندیدم ولی اگه میتونید چندتا رو یک کامپیوتر بازی کنید!

MH7313
16-08-2014, 18:17
سلام دوستان کسی فایل Football manager 2014 editor رو نداره که ادرسش رو بذاره برای دانلود چون این فایلی که تو سایت قرار دادید مشکل داره و بعد از اینکه بالا میاد یه صفحه سفید هست که نمیشه دیتا بیس رو لود کرد -کسی میدونه مشکل کجاست؟
:n28:

sajad7330
18-08-2014, 18:19
سلام به همگی...بچه ها من عاشق این بازیم ولی ازونجا که شاغلم وقت نکردم...سی دی 2013 نسخه cpy رو چند وقته خریدم اما وقت نکرده بودم نصب کنم الان که نصب کردم به مشکل خوردم...میشه کمک کنید....ارور میده خیلی ارور میده همه هم یجوره از فایل های مختلف ایراد میگیره...اینم عکس ارور

sajad7330
18-08-2014, 18:21
روی آپدیت های مختلف و فایل های مختلف ارور میده

ali-u
18-08-2014, 19:54
سلام به همگی...بچه ها من عاشق این بازیم ولی ازونجا که شاغلم وقت نکردم...سی دی 2013 نسخه cpy رو چند وقته خریدم اما وقت نکرده بودم نصب کنم الان که نصب کردم به مشکل خوردم...میشه کمک کنید....ارور میده خیلی ارور میده همه هم یجوره از فایل های مختلف ایراد میگیره...اینم عکس ارور

شما گذینه ingnore بزنید ببینید به چندتا فایل ارور میده

sajad7330
18-08-2014, 20:19
شما گذینه ingnore بزنید ببینید به چندتا فایل ارور میده

کلا از آپدیت 1310 تا آپدیت آخر ارور میده ... حتی دایرکتس هم ارور میده آخرش... یعنی از همین درصدی که قرمز شده توی عکس تا آخرش همش باشد ایگنر بزنم که بره..فایل دایرتکس خالیه..آپدیت ها خالیه .. کلا چیزایی که ارور داده خالی میمونه آخرش...وگرنه تا آخرش که ایگنر میزنم نصب میشه حتی آیکن رو دسکتاپ هم میاد ولی اجرا نمیشه..از چیه مشکل؟
سی دی رو از سایت top2download اینترنتی خریدم..نسخه cpy

MH7313
18-08-2014, 20:21
سلام دوستان کسی فایل Football manager 2014 editor رو نداره که ادرسش رو بذاره برای دانلود چون این فایلی که تو سایت قرار دادید مشکل داره و بعد از اینکه بالا میاد یه صفحه سفید هست که نمیشه دیتا بیس رو لود کرد -کسی میدونه مشکل کجاست؟
بازی رو وقتی میریزم درست کار میکنه ولی وقتی که ادیتور رو میریزم به هم میریزه و تو بازی هم یه صفحه سفید میاد و حروف تو هم میرن کسی مشکل چیه و چطور باید از ادیتور استفاده کرد مثل نسخه های قبل؟

ali-u
18-08-2014, 20:39
بازی رو وقتی میریزم درست کار میکنه ولی وقتی که ادیتور رو میریزم به هم میریزه و تو بازی هم یه صفحه سفید میاد و حروف تو هم میرن کسی مشکل چیه و چطور باید از ادیتور استفاده کرد مثل نسخه های قبل؟

می تونی از لینک پایین دان کنی
تیک پایینی رو بردار ی

football manager 2014 editor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MH7313
18-08-2014, 22:07
ممنون دوست عزیز بعد از دانلود باید پوشه رو تو محل بازی قرار بدم چون این ادیتوری که توسایت هست بعد از اینکه میزنی که باز بشه میگه زبان رو نمیشناسه؟شما این لینک رو استفاده کردید کار میکنه یا نه؟شما کدوم نسخه رو از این سایت دانلود کردید؟

ali-u
19-08-2014, 04:50
ممنون دوست عزیز بعد از دانلود باید پوشه رو تو محل بازی قرار بدم چون این ادیتوری که توسایت هست بعد از اینکه میزنی که باز بشه میگه زبان رو نمیشناسه؟شما این لینک رو استفاده کردید کار میکنه یا نه؟شما کدوم نسخه رو از این سایت دانلود کردید؟

در حال حاضر بازی رو ندارم
ولی هردو پوشه رو باید تو یک محل کپی کنی

این هم تصویر ی از برنامه

aaasadi
19-08-2014, 11:09
دوستان من ویندوز عوض کردم بعد دوباره صب کردم و شروع کردم فقط یه مشکلی که هست اینه که فایل graphic.fmf رو ارور میداد موقع نصب و ignore کردمش الان لوگو تیم ها رو نشون نمیده باید چیکار کنم؟؟

ali_mohandes
19-08-2014, 11:40
دوستان من ویندوز عوض کردم بعد دوباره صب کردم و شروع کردم فقط یه مشکلی که هست اینه که فایل graphic.fmf رو ارور میداد موقع نصب و ignore کردمش الان لوگو تیم ها رو نشون نمیده باید چیکار کنم؟؟

ازروی سی دی نصب کردید؟اگه بازی رو از روی سی دی نصب کردیدباید سی دی رو تمیز کنید وداخل دی وی دی رام قرار دهید وهیچ وقت نبایدIggnoreکنید این یعنی سی دی کثیفه ونمی تونه فایل رو انتقال بده

aaasadi
19-08-2014, 12:13
ازروی سی دی نصب کردید؟اگه بازی رو از روی سی دی نصب کردیدباید سی دی رو تمیز کنید وداخل دی وی دی رام قرار دهید وهیچ وقت نبایدIggnoreکنید این یعنی سی دی کثیفه ونمی تونه فایل رو انتقال بده
نه دانلود کردم

ali-u
19-08-2014, 13:45
نه دانلود کردم

اینو دانلود کن
graphic.fmf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط باید عضو بشی ( عضویت رایگانه)

MH7313
19-08-2014, 21:06
ممنون دوست عزیز مشکل حل شد:n19::n02:

aaasadi
20-08-2014, 17:38
اینو دانلود کن
graphic.fmf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط باید عضو بشی ( عضویت رایگانه)
کجا بریزمش؟

ali-u
20-08-2014, 18:56
کجا بریزمش؟

Football Manager 2014 / data / graphics.fmf

aaasadi
20-08-2014, 19:33
Football Manager 2014 / data / graphics.fmf
درست نشد :|

Ramin khuzestan
27-08-2014, 11:24

ادیتور بازی افزوده شد

ویژگی های بازی :
- گرافیک عالی
- بهبود حرکات بازیکنان

مشخصات بازی :

حداقل سیستم مورد نیاز :

لینک های دانلود

نسخه پیشنهادی

لینک های دانلود

اپدیت جدید ۱۴٫۱٫۳٫۴۵۵۱۹

اینو دانلود کنیم بدون مشکل نصب میشه ؟ با اسامی واقعی؟

soheilnouri
27-08-2014, 11:25
نه بابا من نتونستم

shahrooz1222
27-08-2014, 12:24

واسه من ک کارکرده درست بوده الان اقا سهیل مشکل داره نمیدونم چرا؟!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

aaasadi
27-08-2014, 18:54
شما اگه نسخه ریلودد نصب کردی فقط اپدیت رو دانلود کن و بریز با کرکی داخلش هست مال گروهه 3dm مشکل حل میشه

arash-king
29-08-2014, 02:38
دوستان این بازی بهتره یا FIFA Manager ؟؟
درضمن این نسخه ای که پست اول گذاشته شده ، سالمه ؟!
چندصفحه از نظرات بچه ها را خوندم ،گویا چندنفر با بازی مشکل داشتن و
بازی مثلا فریز میشده یا مثلا اسامی بازیکنا فیک بوده :n13:

Ramin khuzestan
30-08-2014, 01:58
واسه من ک کارکرده درست بوده الان اقا سهیل مشکل داره نمیدونم چرا؟!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
من اینو که معرفی کرده بودین رو دانلود کردم با همون لینکی که داده بودین (top2download) الان هم بدون مشکل وارد بازی شدم
ولی بین پوشه هایی که اکسترکت شدن پوشه ای به نام آپدیت نیست ، باید جدا دانلود کنم؟ کرک هم نریختم ولی وارد بازی شد بدون مشکل
الان کرک و آپدیت باید انجام بدم؟ آپدیت چه تاثیری تو بازی داره؟

Ramin khuzestan
30-08-2014, 10:27
دوستان این بازی بهتره یا FIFA Manager ؟؟
درضمن این نسخه ای که پست اول گذاشته شده ، سالمه ؟!
چندصفحه از نظرات بچه ها را خوندم ،گویا چندنفر با بازی مشکل داشتن و
بازی مثلا فریز میشده یا مثلا اسامی بازیکنا فیک بوده :n13:

من ار سال 2008 که با منیجر ها آشنا شدم هم فوتبال منیجر بازی کردم هم فیفا منیجر
فیفا رو تا 2011 ادامه دادم ولی فوتبال منیجر تا الان همیشه یک عضو جدایی ناپذیر از لپ تاپ من بوده :n06:
فوتبال منیجر یه جورایی تخصصی تر و حرفه ای تره نسبت به فیفا ولی فیفا رنگ و لعاب بیشتری به بازیش داده
اگر میخوای منیجر واقعی رو تجربه کنی فوتبال منیجر انتخاب عالی هست

soheilnouri
03-09-2014, 12:34
سلام دوستاي گلم.من مشتري امازونم.امروز ديدم فوتبال منجر ١٥ رو پيش فروش ميكنه ولي داخل پرانتز زذه (انلاين كد)...عملي هست براي ما كه بازي پي سي از امازون بخريم.يعني فقط سي دي كي ميده؟بايد بريم در استيم يا اوريجين رديم كنيم؟

arash-king
03-09-2014, 17:27
دوستان من این بازی رو دانلود کردم و آپدیت هم ریختم و خداروشکر بدون مشکل وارد بازی شدم
خودم تیم جنوا رو انتخاب کردم و شدم سرمربی اون تیم :n02: ولی خداشاهده اصلا نمیدونم باید چه کنم :n02: یعنی نمیدونم با تیم چیکار کنم !؟
تا حالا تجربه سرمربیگری نداشتم واسه همین گیج شدم . من قبل از این فقط 1 بار فیفا منیجر 11 رو بازی کرده بودم (تازه توی اونم نمیدونستم چیکار کنم:n02:)
یه چیزی باعث تعجبم شد ! من جنوا رو که انتخاب کردم ، از هفته 14 به بعد شدم سرمربی !!!! مگه نباید از هفته اول شروع بشه !؟؟
الان تیم 17 جدول (3تا مونده به آخر) رو تحویل گرفتم. گفتن پیش بینی میشه تیم 13ام بشه ! هوادارا توقعاتشون بالاس دیگه :n02:

خواهشا یکم راهنمایی کنین من الان چه کنم !؟ بازیکن خوب سراغ ندارین !؟ درضمن بودجه نقل و انتقالاتم 7 میلیونه :n28::n02:

ERPF
03-09-2014, 23:02
چهار هفته مانده به پایان لیگ و فقط کافیه از 4 بازی دوتا رو ببرم تا قهرمان لیگ انگستان بشم ، اونهم با استوک سیتی ، فصل اول هفتم شدیم فصل دوم پنجم و این فصل در استانه قهرمانی ( حتی خودم هم باورم نمیشد )
در جام یوفا هم تا نیمه نهایی رسیدم ، از شانس بد خوردم به بارسلونای لعنتی که در جام باشگاه ها سوم شده بود و به جام یوفا رسیده بود تمام تیم های قبلی رو هم با 5 ، 6 گل برده

ERPF
03-09-2014, 23:06
دوستان من این بازی رو دانلود کردم و آپدیت هم ریختم و خداروشکر بدون مشکل وارد بازی شدم
خودم تیم جنوا رو انتخاب کردم و شدم سرمربی اون تیم :n02: ولی خداشاهده اصلا نمیدونم باید چه کنم :n02: یعنی نمیدونم با تیم چیکار کنم !؟
تا حالا تجربه سرمربیگری نداشتم واسه همین گیج شدم . من قبل از این فقط 1 بار فیفا منیجر 11 رو بازی کرده بودم (تازه توی اونم نمیدونستم چیکار کنم:n02:)
یه چیزی باعث تعجبم شد ! من جنوا رو که انتخاب کردم ، از هفته 14 به بعد شدم سرمربی !!!! مگه نباید از هفته اول شروع بشه !؟؟
الان تیم 17 جدول (3تا مونده به آخر) رو تحویل گرفتم. گفتن پیش بینی میشه تیم 13ام بشه ! هوادارا توقعاتشون بالاس دیگه :n02:

خواهشا یکم راهنمایی کنین من الان چه کنم !؟ بازیکن خوب سراغ ندارین !؟ درضمن بودجه نقل و انتقالاتم 7 میلیونه :n28::n02:

آرش جان مطمئنی اشتباه نمیکنی ، از هفته 14 هم !!!!! من که تا حالا ندیدم ، یک گزینه ای در مرحله شروع بود که ازت میپرسید تاریخ بازی ها از کی شروع بشه ولی فکر کنم مربوط به پیش فصل باشه

arash-king
04-09-2014, 02:17
آرش جان مطمئنی اشتباه نمیکنی ، از هفته 14 هم !!!!! من که تا حالا ندیدم ، یک گزینه ای در مرحله شروع بود که ازت میپرسید تاریخ بازی ها از کی شروع بشه ولی فکر کنم مربوط به پیش فصل باشه

آره عزیز مطمئنم ! آخه 14 هفته گذشته ، یوونتوس با 39 امتیاز اوله بعد میلان با 38 امتیاز دوم
جنوا (تیم من) هم با 17 امتیاز تیم 3تامونده به آخر :n02: البته اینو همینطوری برداشتم تا ببینم بازی از چه قراره !!
آخه با جوّ و فضای بازی تا الان آشنا نشدم و خیلی کم بازی میکنم .

همینطوری الکی دارم میرم جلو تا ببینم چی میشه ، با فضای بازی آشنا بشم یه تیم معمولی دیگه برمیدارم

آقا راستی یه سوال : نمیشه من سرمربی خودمو بسازم ، بعد منتظر بشم تا یه تیم (از هر لیگی) بهم پیشنهاد بده !؟؟؟؟
نمیخوام خودم تیم انتخاب کنم !

ERPF
04-09-2014, 08:43
آره عزیز مطمئنم ! آخه 14 هفته گذشته ، یوونتوس با 39 امتیاز اوله بعد میلان با 38 امتیاز دوم
جنوا (تیم من) هم با 17 امتیاز تیم 3تامونده به آخر :n02: البته اینو همینطوری برداشتم تا ببینم بازی از چه قراره !!
آخه با جوّ و فضای بازی تا الان آشنا نشدم و خیلی کم بازی میکنم .

همینطوری الکی دارم میرم جلو تا ببینم چی میشه ، با فضای بازی آشنا بشم یه تیم معمولی دیگه برمیدارم

آقا راستی یه سوال : نمیشه من سرمربی خودمو بسازم ، بعد منتظر بشم تا یه تیم (از هر لیگی) بهم پیشنهاد بده !؟؟؟؟
نمیخوام خودم تیم انتخاب کنم !
در مورد هفته چهاردهم والا چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه ، البته در بازی قسمتی به نام challenge وجود داره که البته تا حالا امتحان نکردم شاید مربوط به اون باشه
در مورد سرمربی آزاد یعنی اینکه بهش پیشنهاد بدهند ، فوتبال منیجر مثل فیفا منیجر نیست که سه تا پیشنهاد بهت بدهند ، در واقع اینگونه است که در مراحل استارت بازی وقتی به انتخاب تیم میرسی یک گزینه بالا سمت راست هست که میتونی بدون تیم کار رو شروع کنی ولی از اونجایی که مربی شناخته شده ای نیستی ( البته بستگی به این داره که سطح خودت رو در ابتدای بازی چی انتخاب کردی ) نمیتونی مربی تیمهای خوب یا متوسط بشی ، باید در قسمت job نگاه کنی ببینی کدام تیمها بدون مربی هستند و بهشون لینک بدی که تو رو به عنوان مربی تیمشون انتخاب کنند که بیشتر تیمهای درپیت گیرت میاد
بهتر که با یک تیم درجه سه شروع کنی در یک لیگ خوب ، اگر خوب کار کنی پیشنهاد خوب هم میاد

ERPF
05-09-2014, 11:14
خوب بالاخره در لیگ انگلستان با استوک قهرمان شدم ، جالب اینکه هر چهار بازی آخر رو هم بردم
در جام یوفا که در نیمه نهایی با بارسا بازی داشتیم در بازی اول در زمین خودمان صفر صفر شد بازی در بازی برگشت بهترین مدافع ام رو نداشتم بازی رو یک بر صفر عقب بودیم ، رابرت هوت دفاع وسطم اخراج شد ، ولی با این حال یک گل زدیم ، داشتیم صعود میکردیم به فینال که دقیقه 91 یک گل خوردیم و 2 بر 1 باختیم
سال اول در استوک هفتم شدیم ، سال دوم پنجم و قهرمان اف ای کاپ ، سال سوم قهرمان کامنتی شیلد ، قهرمان لیگ کاپ و قهرمان لیگ
منتظر بودم از رئال یا بایرن پیشنهاد بهم برسه که گواردیولا و انجلوتی هر دو قراردادشون رو تمدید کردند ( تیمهاشون قهرمان لیگ شده بود ) من هم رفتم مربی موناکو شدم
این فیر پلی مالی یوفا هم خیلی بده ، بودجه باشگاه از 40 میلیون در عرض یک هفته کاهش یافت شد 17 میلیون

وین رونی
05-09-2014, 11:23
خوب بالاخره در لیگ انگلستان با استوک قهرمان شدم ، جالب اینکه هر چهار بازی آخر رو هم بردم
در جام یوفا که در نیمه نهایی با بارسا بازی داشتیم در بازی اول در زمین خودمان صفر صفر شد بازی در بازی برگشت بهترین مدافع ام رو نداشتم بازی رو یک بر صفر عقب بودیم ، رابرت هوت دفاع وسطم اخراج شد ، ولی با این حال یک گل زدیم ، داشتیم صعود میکردیم به فینال که دقیقه 91 یک گل خوردیم و 2 بر 1 باختیم
سال اول در استوک هفتم شدیم ، سال دوم پنجم و قهرمان اف ای کاپ ، سال سوم قهرمان کامنتی شیلد ، قهرمان لیگ کاپ و قهرمان لیگ
منتظر بودم از رئال یا بایرن پیشنهاد بهم برسه که گواردیولا و انجلوتی هر دو قراردادشون رو تمدید کردند ( تیمهاشون قهرمان لیگ شده بود ) من هم رفتم مربی موناکو شدم
این فیر پلی مالی یوفا هم خیلی بده ، بودجه باشگاه از 40 میلیون در عرض یک هفته کاهش یافت شد 17 میلیون
شما بازی رو در چه حالتی نگاه می کنی؟خیلی وقته بازی نکردم اصطلاحاتش یادم رفته.منظورم اینه که کامل می بینی یا لحظات حساسش را می بینی؟

ERPF
05-09-2014, 18:21
شما بازی رو در چه حالتی نگاه می کنی؟خیلی وقته بازی نکردم اصطلاحاتش یادم رفته.منظورم اینه که کامل می بینی یا لحظات حساسش را می بینی؟
من بازی رو در حالت Extended نگاه میکنم ، البته بطور مداوم هم بازی نمیکنم هر چند وقت که بیکار باشم

ERPF
05-09-2014, 18:34
این هم چند تا عکس از جدول لیگ و نقل و انتقالات دو سال آخر و ترکیب تیم و نتایج

وین رونی
08-09-2014, 20:40

یک کمی در مورد تاکتیکتون(یا تاکتیک ها)تمرین ها و موارد مهم بازیتون توضیح بدید.ممنون

bigarash
09-09-2014, 00:50
این دوستمون که پرسیدن میشه بدون تیم شروع کرد یا نه، آره میشه، بستگی به سطحی که برا خودت انتخاب می کنی به مرور زمان تیم ها برا مصاحبه دعوتت می کنن، منی که Sunday league player رو انتخاب کرده بودم بعد از چند هفته بیکاری بالاخره از چند تا تیم دسته ی 3 ایران بهم پیشنهاد دادن که نهایتاً استیل آذین رو انتخاب کردم! :D

ERPF
09-09-2014, 11:31
یک کمی در مورد تاکتیکتون(یا تاکتیک ها)تمرین ها و موارد مهم بازیتون توضیح بدید.ممنون
خوب در مورد بازیکنان ، من سعی میکنم زیاد ترکیب تیم رو در فصل نقل و انتقالات تغییر ندم ( البته خیلی دوست دارم بازیکنان تیمم زیر 23 سال باشند تقریبا نصف تیم ) بازیکنانی رو که میخواهم بخرم قبل از شروع تمرینات پیش فصل میخرم ، البته سعی میکنم ، در مورد تمرینات بهتره که در هر قسمت تمرینات یک کمک خوب داشته باشید که در بعضی قسمت ها مانند دفاع و حمله و تاکتیک دو کمک خوب میگذارم در اکثر مواقع تمرینات رو به کمک هام میسپارم ، در مورد تاکتیک و سیستم اولیه تیم بر اساس بازیکنانی که دارم یک سیستم انتخاب میکنم مثل همین سیستمی که در عکس بود ، خیلی به ندرت سیستم تیم رو عوض میکنم یا در کل میشه گفت اصلا عوض نمیکنم البته بستگی به فامیلاریتی تیم داره اگر این فامیلاریتی زیاد باشه حتی میتونی در خانه حریفان مثل خودت هم هجومی بازی کنی
زیاد به حرف کمک هام در طول بازی گوش نمیدم ( دقیقه 5 بازی کمکم بهم میگه بهتر از پاس های بلند استفاده کنیم !!!:n04: ) از تاکتیک هام حفظ توپ ، ارسال های سریع ، کار با توپ درون محوطه و تحت فشار قرار دادن حریفانه

وین رونی
11-09-2014, 18:40
ایرادی که این بازی داره اینه که مثلاً شما در حین بازی می فهمید جناح چپ حریف ضعیفه یا رو توپ های بلند پشت دفاع ضعف دارن، با اینکه دستوراتی در این ضمینه گذاشتن اما باز هم با دادن این دستورات تغییری در روند بازی تیمت انجام نمیشه... که همین باعث شده یک کمی از بازی زده بشم

soheilnouri
18-09-2014, 10:48
سلام خوبين؟١٥ كي مياد؟

وین رونی
18-09-2014, 10:54
سلام خوبين؟١٥ كي مياد؟

چند جا دیدم نوشته بود نوامبر میاد

mehran_3233
18-09-2014, 13:02
سلام خوبين؟١٥ كي مياد؟

چیه از الان دنبال تقلب و fmrte هستی ؟ آبروی هر چی منیجر باز 13 رو با تقلبات و fmrte و دروغات و تخیلات مضحکت بردی ... تو رو که میبینم یاد fmrte میوفتم

soheilnouri
18-09-2014, 13:44
سلام پست قبلي رو يه كاربر رواني نوشته.جالبهً مسي هم واكنش نشون نميده

sub▬zero
18-09-2014, 14:08
سلام خوبين؟١٥ كي مياد؟

چند بار میپرسی؟!:n13:

soheilnouri
18-09-2014, 14:12
چیه از الان دنبال تقلب و fmrte هستی ؟ آبروی هر چی منیجر باز 13 رو با تقلبات و fmrte و دروغات و تخیلات مضحکت بردی ... تو رو که میبینم یاد fmrte میوفتم

خوبي؟داروهاتو اشتباه خوردي پسرم؟يا بابات دعوات كرده؟

mehran_3233
18-09-2014, 15:20
خوبي؟داروهاتو اشتباه خوردي پسرم؟يا بابات دعوات كرده؟

مودب باش ... احترام خودتو نگه دار ... ننه بزرگ منم با این همه توضیحی که بچه ها دادن میتونست 2014 رو نصب کنه ... البته مطمئنم تو هم نصب کردی ولی چون fmrte پیدا نکردی که مثل همیشه تقلب کنی و از شاهکارای متقلبانت بگی میگی نتونستم نصب کنم ... برای منم ادای تنگا رو در نیار ... اگر دوباره بی ادبی کنی بد مدل میشونمت سره جات بیسواد

ebrahim.fakhraee
30-09-2014, 15:39
سلام من تازه عضو شدم
بازیو نصب کردم بالا میاد میشه بازی کرد ولی تنها مشکلش اینه که اسامی بازیکنان اشتباه هست باید چیکار کنم؟؟
لطفا راهنماییم کنید

vahid_4000
01-10-2014, 13:37
سلام به همه دوستان اقا من بازی را تازه نصب کردم کلا هم خیلی خیلی مبتدی هستم
ولی یه مشکلی که هست تو بازی اسم بازیکنا قاطی هست مثلا مسی را نوشته متلیو و.... هیچ کدوم از بازیکنا اسم خودشون نیست چرا

ali-u
02-10-2014, 11:41
سلام من تازه عضو شدم
بازیو نصب کردم بالا میاد میشه بازی کرد ولی تنها مشکلش اینه که اسامی بازیکنان اشتباه هست باید چیکار کنم؟؟
لطفا راهنماییم کنید

سلام به همه دوستان اقا من بازی را تازه نصب کردم کلا هم خیلی خیلی مبتدی هستم
ولی یه مشکلی که هست تو بازی اسم بازیکنا قاطی هست مثلا مسی را نوشته متلیو و.... هیچ کدوم از بازیکنا اسم خودشون نیست چرا

از نسخه 3DM استفاده کنید - تو پست اول - لینک 1

vahid_4000
02-10-2014, 17:53
از نسخه 3DM استفاده کنید - تو پست اول - لینک 1
اول اون را دانلود کردم ولی اجرا نکرد

ali-u
02-10-2014, 18:41
اول اون را دانلود کردم ولی اجرا نکرد

همون نسخه 3dm و نصب کن بعد از کرک زیر استفاده کن

fix 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آخرین پچ + کرک

3DMGAME-Football.Manager 2014.v14.1.4.53145.Update.and.Crack-3DM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ck_3DM_7z_3DMGAME_torrent.html)

-FOOTBALL MANAGER 2014 V14.1.4.53145 ALL.3DM.RVTFIX.NODVD-ONLY.CRACK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahid_4000
03-10-2014, 00:58
همون نسخه 3dm و نصب کن بعد از کرک زیر استفاده کن

fix 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آخرین پچ + کرک

3DMGAME-Football.Manager 2014.v14.1.4.53145.Update.and.Crack-3DM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ck_3DM_7z_3DMGAME_torrent.html)

-FOOTBALL MANAGER 2014 V14.1.4.53145 ALL.3DM.RVTFIX.NODVD-ONLY.CRACK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خیلی ممنون
فقط مثل مشکلی که دوستان در پستهای اول گفتن یعنی در یه تاریخ خاص از بازی می یاد بیرون
کرکش را هم دانلود کردم ولی بازم خوب نشد:((

ali-u
03-10-2014, 10:32
خیلی ممنون
فقط مثل مشکلی که دوستان در پستهای اول گفتن یعنی در یه تاریخ خاص از بازی می یاد بیرون
کرکش را هم دانلود کردم ولی بازم خوب نشد:((

ممنون

اگه مشکل منظور همون نام بازیکن هاس
احتمالا نسخه ریلود و نصبه
بازی رو باید کامل انیستال کنی- - نسخه 3dm رو نصب کنی

Top 6 Fixes for Football Manager 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahid_4000
03-10-2014, 10:45
ممنون

اگه مشکل منظور همون نام بازیکن هاس
احتمالا نسخه ریلود و نصبه
بازی رو باید کامل انیستال کنی- - نسخه 3dm رو نصب کنی

Top 6 Fixes for Football Manager 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نه مشکل اسامی خوب شده ولی سر یه تاریخ خاص از بازی می اد بیرون تمام کارهایی هم که دوستان رد پستای اول گفتن را انجام دادم چند کرک مختلف هم گرفتم ولی بازم فرقی نکرده

ali-u
03-10-2014, 16:41
نه مشکل اسامی خوب شده ولی سر یه تاریخ خاص از بازی می اد بیرون تمام کارهایی هم که دوستان رد پستای اول گفتن را انجام دادم چند کرک مختلف هم گرفتم ولی بازم فرقی نکرده

خوشبختانه ما چند مدتی که بازی کزدیم به مشکل کرش بر نخوردیم

البته تو سایت چند راه کار مثل نصب نسخه کامل DirectX 11 - نصب Steam آوردن
تو لینک بالای هم لینک پایین راه کار های دستی هم برای حل مشکل ذکر شده

Fix Football Manager 2014 Crashes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه نسخه نصبی ورژن فیکس کرش هم تو تورنت است -البته به شخصه تست نکرده ام

Football Manager 2014 crash dumps fixed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _fixed_torrent.html)

vahid_4000
04-10-2014, 21:31
خوشبختانه ما چند مدتی که بازی کزدیم به مشکل کرش بر نخوردیم

البته تو سایت چند راه کار مثل نصب نسخه کامل DirectX 11 - نصب Steam آوردن
تو لینک بالای هم لینک پایین راه کار های دستی هم برای حل مشکل ذکر شده

Fix Football Manager 2014 Crashes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه نسخه نصبی ورژن فیکس کرش هم تو تورنت است -البته به شخصه تست نکرده ام

Football Manager 2014 crash dumps fixed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _fixed_torrent.html)

ممنون ولی اخرش حل نشد یه لینک دیگه باری دانلود که سالم باشه سراغ ندارید؟

ali-u
04-10-2014, 23:06
ممنون ولی اخرش حل نشد یه لینک دیگه باری دانلود که سالم باشه سراغ ندارید؟

از تورنت نسخه Football Manager 2014 crash dumps fixed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _fixed_torrent.html) رو دانلود کن

leo_meb
31-10-2014, 11:38
سلام
اقا این بازیش چطوریه ،ما هر تیمی رفتیم بازی 6-7 اخراج شدیم!!!:n02:

leo_meb
31-10-2014, 21:05
فرق کلاسیک با غیر کلاسیکش! چیه؟

meranbana
09-11-2014, 13:29
من خیلی نابلد بودم ، با یکم اینگیلیسی دست و پا شکسته تونستم با بازی اُخت شم . سومین فصلشو تموم کردم با فورتونا دوسلدورف و بطرز غیر قابل باوری قهرمان یورو لگ شدم .فصل سوم وتو بوندسلیگا پنجم شدم تا سال بعدم تو یورو لیگ باشم در حالی فصلقبلش خیلی میلی متری با رقابت سه تا تیم هفتم شدم رفتم یورو لیگ :n10:، به هر صورت ولی حالا متوجه شدم نسخه 2015 بازی اومده ، اونو دانلود کنم سیومو میشه انتقال بدم 2015 ؟!

pato77
12-11-2014, 13:55
کسی 2015 رو دانلود کرده

spirit's
14-11-2014, 10:19
کسی 2015 رو دانلود کرده
نه هنوز نیومده تاپیک جدید براش هست برو توش