PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد ویندوز فون ۸

thelastblack
31-10-2013, 20:38
با سلام
من احتمالا یه گوشی ویندوزی بگیرم. اهل بازی نیستم. یکم وب‌گردی می‌کنم و ایمیل چک می‌کنم. PDF میخونم و از این کارا. تو اینا ویندوزفون کم نداره که؟
برنامه‌ای مثل tapatalk داره؟
با فارسی مشکلی نداره؟ کیبوردش فارسی داره؟ وب فارسی رو خوب نشون می‌ده؟
قندشکن داره؟
عمر باتری گوشی‌هاش چطورن؟
من احتمالا ۸۲۰ یا ۹۲۰ شایدم ۷۲۰ خریدم، اینا خوبن؟ کدومشون آپدیت جدید GDR3‌ رو میگیرن؟
سیستم عامل ویندوزفون جیلبرک (نمی‌دونم دقیقا چی می‌گن بهش) شده؟ میشه غیر از استور، از کامپیوتر روش برنامه بریزی؟ عکس، فیلم، آهنگ چطور؟

فعلا همیناست ( :دی )

دست همتون درد نکنه.

pahama1
01-11-2013, 14:06
با سلام
من احتمالا یه گوشی ویندوزی بگیرم. اهل بازی نیستم. یکم وب‌گردی می‌کنم و ایمیل چک می‌کنم. PDF میخونم و از این کارا. تو اینا ویندوزفون کم نداره که؟
قندشکن داره؟
من احتمالا ۸۲۰ یا ۹۲۰ شایدم ۷۲۰ خریدم، اینا خوبن؟ کدومشون آپدیت جدید GDR3‌ رو میگیرن؟
سیستم عامل ویندوزفون جیلبرک (نمی‌دونم دقیقا چی می‌گن بهش) شده؟ میشه غیر از استور، از کامپیوتر روش برنامه بریزی؟ عکس، فیلم، آهنگ چطور؟

دست همتون درد نکنه.

با فارسی مشکلی نداره، اما تا اونجا که من میدونم در مورد وب گردی فقط می تونید از اکسپلوره پیش فرض ویندوز استفاده کنید که یه مقدار یا html 5 روان کار نمیکنه و مثل اندروید نیست که چندین اکسپلوره روش بریزین
در مورد pdf هم بنظرم برنامه های اندروید خیلی بهتر این موضوع رو پوشش می دن
قند شکن نداره ولی از پ ر ا ک س ی گویا پشتیبانی می کنه ، وینفون 8 هنوز کرک نشده و همه برنامه ها رو باید از استور دانلود کنید یا اگه رو رم میریزید باز توسط استور باید دستور نصب رو اجرا کنید که با یه سرچ می تونید اطلاعات بیشتر در این مورد کسب کنید
اما از نظر روان بودن واقعا قابل قبوله و سخت افزار و نرم افزار به خوبی با هم مچ شدن. دوربین هم بسیار عالی هست صفحه نمایش ips هم به خوبی به وظایفش عمل میکنه و از این نظر قانع کنندست
موفق باشید

thelastblack
01-11-2013, 18:38
ممنون
در مورد عمر باتری چی؟ اگه 3g تمام روز روشن باشه چقدر دووم میاره؟
گوشی فعلی من با 3g روشن حدودا یه روز میمونه، البته با استفاده خودم.
Tapatalk چی؟ داره؟
اپدیت چی؟ اونایی که گفتم اپیت جدید رو میگیرن؟

تا اوجایی که فهمیدم واسه ریختن فایل باید zune نصب کنی، اره؟ راه دیگه نداره؟

Who said "Sent from my Xperia Arc S using tapatalk 2"?

mosicr77
02-11-2013, 20:19
ممنون
در مورد عمر باتری چی؟ اگه 3g تمام روز روشن باشه چقدر دووم میاره؟
گوشی فعلی من با 3g روشن حدودا یه روز میمونه، البته با استفاده خودم.
Tapatalk چی؟ داره؟
اپدیت چی؟ اونایی که گفتم اپیت جدید رو میگیرن؟

تا اوجایی که فهمیدم واسه ریختن فایل باید zune نصب کنی، اره؟ راه دیگه نداره؟

داداش سمت وینفون و محصولاتش نرو که پشیمون میشی مثله من
آخه همه این موارد که کاره شمارو راه میندازه تویه آندروید همه جوره هست چه کاریه که خودتون رو تو دردسری به اسم ویندوز فون بندازی(ی فایل منیجر نداره.یه برنامه نمیتونی دانلود کنی درست.یه عکس نمیتونی رویه صفحه نمایشت واسه دسکتاپ بذاری هزار دنگ و فنگه دیگه)
از قدیم گفتن سری که درد نمیکنه رو چرا دستمال ببندیم:n02:

thelastblack
02-11-2013, 20:34
داداش سمت وینفون و محصولاتش نرو که پشیمون میشی مثله من
آخه همه این موارد که کاره شمارو راه میندازه تویه آندروید همه جوره هست چه کاریه که خودتون رو تو دردسری به اسم ویندوز فون بندازی(ی فایل منیجر نداره.یه برنامه نمیتونی دانلود کنی درست.یه عکس نمیتونی رویه صفحه نمایشت واسه دسکتاپ بذاری هزار دنگ و فنگه دیگه)
از قدیم گفتن سری که درد نمیکنه رو چرا دستمال ببندیم:n02:

راستش من فقط تو مورد از اندروید راضی نیستم
یکی عمر باتریه
یکی هم فایلای افیس
فکر میکردم این دو مورد تو ویندوز بهتر باشه. حداقل افیس زبون فارسی رو درست نشون بده.

parsicola
03-11-2013, 15:01
فقط میتونم بگم که اگه میخوای گوشیت مدام هنگ نکنه و مجبور نشی مدام ریست فکتوری کنی سراغ اندروید نرو. وینوز فون نرم افزار کمتر داره اما خیلی روون و بدون هنگ و دردسره. مایکروسافت هم پشتشه و روز به روز داره برنامه هاش بیشتر میشه. مصرف باتری هم در گوشی های ویندوزی به مراتب کمتر از اندرویدیه. دیگه این موضوع رو همه میدونن. درضمن گوشی های نوکیا سری لومیا نسبت به قیمتشون بسیار عالی و با کیفیت و با دوام بسیار بالا هستند. در خریدشون شک نکن. من که میخوام 1020 بخرم (الان 2200 قیمتشه با دوربین بدون رقیب 41 مگاپیکسلی ، رم 2 گیگ و هارد 32 گیگ). البته 925 هم بسیار بسیار عالیه و با قیمت حدودا 1.500 مفته.

thelastblack
03-11-2013, 15:35
من الان اندروید دارم.....
ولی باتری بهتری میخوام، علاوه بر افیس بهتر
از نظر اینترنت مشکلی ندارم، هم رایتل دارم هم وایرلس.

mosicr77
20-11-2013, 09:53
من الان اندروید دارم.....
ولی باتری بهتری میخوام، علاوه بر افیس بهتر
از نظر اینترنت مشکلی ندارم، هم رایتل دارم هم وایرلس.

اگه میخوای بدترشو داشته باشی گوشی با وینفون 8 بخر

h!tman
20-11-2013, 12:51
باتری گوشی های وینفونی زیاد جالب نیستند ، دیگه زیادی فکر کردن سیستم عامل بهینس!
نرم افزار و بازی هم که کلا نداره! داره ها ، ولی اونقدری که داره بدرد خودش میخوره
گوشی باتری خوب هم تو اندروید هست ،مثل نکسوس 4، نوت 2 ، باترفلای اس ، اسند میت
کلا سیستم عامل یا آی او اس یا اندروید . وینفون از اولش تا الان ،حرفی برای گفتن نداشته

saeed2u
06-02-2014, 23:22
با سلام
قندشکن داره؟

دست همتون درد نکنه.

سلام
tapatalk داره
کامل از فارسی پشتیبانی میکنه
تمام گوشی هایی که ذکر کردی نه تنها به gdr3 اپدیت میشن بلکه 100 درصد به 8.1 هم آپدیت میشن
چیزپی ان نداره
عمر باتری ها متوسطه
جیلبریک نشده

shamoj1
24-11-2015, 20:27
سلام دوستان میگم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چرا این ویندوز فون 8 قفل صحفه پترن مثل اندروید نمیاد براش؟

h_kh_1367
25-11-2015, 09:44
سلام دوستان میگم چرا این ویندوز فون 8 قفل صحفه پترن مثل اندروید نمیاد براش؟

شاید به این خاطره که پترن از امنیت پایینتری نسبت به رمز عبور برخوردار هست !!

مایکروسافت قابلیت windows hello رو تو ویندوز 10 معرفی کرده که امنیت بسیار بالاتری حتی از حسگر اثر انگشت برخوردار هست .