PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خردید هارد 2 اکسترنال

mohsen19x
31-10-2013, 17:17
سلام دوستان بعد از یک تصمیم نهایی بر آن شدم تا یک هارد اکسترنال بگیریم

نیاز من یک هارد 2 هست ... قیمت گرفتم segate 2000 GB back up plus حدود 310 تومان , WD 2000 G MY BOOK حدود 310

به نظر شما کارایی این هارد ها چگونه است مقرون بصرفه هستند ؟ 7200 هستند ؟ قابل حمل وضد ضربه هستند یا مثل هارد اینترنال حساس هستند ...... با اینکه آداپتور دارند مشکل ساز نیستند ...... شما چه مدلی پیشنهاد میدین ... اکثر کا من آرشیو و دیدن فیلم 3D و رایت زیاد هست ؟
با تشکر

ata.royalfalcon
31-10-2013, 19:29
سلام دوستان بعد از یک تصمیم نهایی بر آن شدم تا یک هارد اکسترنال بگیریم

نیاز من یک هارد 2 هست ... قیمت گرفتم segate 2000 GB back up plus حدود 310 تومان , WD 2000 G MY BOOK حدود 310

به نظر شما کارایی این هارد ها چگونه است مقرون بصرفه هستند ؟ 7200 هستند ؟ قابل حمل وضد ضربه هستند یا مثل هارد اینترنال حساس هستند ...... با اینکه آداپتور دارند مشکل ساز نیستند ...... شما چه مدلی پیشنهاد میدین ... اکثر کا من آرشیو و دیدن فیلم 3D و رایت زیاد هست ؟
با تشکر

سلام .
1. فقط مدلهای Backup plus و expansionد، 7200rpm هستند .
2. به هیچ عنوان ضد ضربه یا آنتی شوک نیستند. با توجه به اندازه آن و لزوم به همراه داشتن آداپتور و کابل ، حمل و نقل این مدلها بسادگی مدلهای پرتابل نیستند .
3. تفاوتهای سه مدل Backup plus و expansion و WD my book بطور اجمالی در این پست توضیح دادم (لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) .

mohsen19x
31-10-2013, 21:25
ممنون از پاسخ ....

به نظر من همان هارد اینترنال برای من بهتره چون جابجایی نزدیک صفره و از ضربه خوردن هارد میترسم ......

فقط یک سوال من مادربوردم قدیمی هست و sata 2 رو ساپورت میکنه با توجه اینکه الان هارد های جدید sata 3 هست ...امکان نصب هارد روی مادربوردم هست ؟؟؟ (البته هارد 2 ترا بایت سامسونگ ساتا 2 نصب هست)

ata.royalfalcon
31-10-2013, 22:39
ممنون از پاسخ ....

به نظر من همان هارد اینترنال برای من بهتره چون جابجایی نزدیک صفره و از ضربه خوردن هارد میترسم ......

فقط یک سوال من مادربوردم قدیمی هست و sata 2 رو ساپورت میکنه با توجه اینکه الان هارد های جدید sata 3 هست ...امکان نصب هارد روی مادربوردم هست ؟؟؟ (البته هارد 2 ترا بایت سامسونگ ساتا 2 نصب هست)

میتونید هاردهای SATAIII را روی مادربردهای SATAII بدون مشکلی نصب کنید .