PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Attack on Titans: The Last Wings of Mankind

E.N.A.Y.A.T
30-10-2013, 16:55
Shingeki no kyojin یا Attack on Titans انیمه ای پرطرفدار و زیبا که قرار است بازی شود!

سازنده بازی Spike Chunsoft اطلاعات زیادی در مورد بازی Attack on Titans قرار نداده ولی قرار است برای 3ds در تاریخ 15 دسامبر 2013 ریلیز شود!

تصاویر بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تریلر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoud93
01-11-2013, 15:52
ممنون بابت تاپیک ...

انیمه و مانگای خوبی داره ...

Layken
05-11-2013, 12:45
موسیقی تریلر خیلی عالی بود رسما ادمو میبرد تو جو کیوجین ها : دی فقط کاش کمی روی گرافیک بازی کار کنن و محیط رو پر جزییات تر بکنن و گیم پلی بازی صرفا به کشت خطی کیوجین ها منتهی نیشه (که فکر کنم همین بشه) تو ویدئو که چیزی معلوم نبود ولی اگه بشه که با میکاسا هم بازیش کرد فوق العاده میشه (عشق است میکاسا)
ممنون بابت تاپیک ... انیمه و مانگای خوبی داره ... اره عالیه ولی من که برای مانگا وقت نمی کنم و فقط انیمه میبینم در حقم خیلی ظلم شد. انیمش که تو قسمت 25 قطع شد و میگن رفت تا 2 سال دیگه :( تا اون موقع هم مانگا سریع ادامه داره و خیلی از ماجراهای داستان ادامه پیدا میکنه. کاش مثل دفترچه مرگ 50 قسمت میکردن و تمومش می کردن. داستانش هم بد جایی مونده و اصلا هم انتظار نداشتم که اون غول زنه انی باشه :|

Arrowtic
05-11-2013, 21:26
کاش مثل دفترچه مرگ 50

دث نوت 37 قسمت بود فکر کنما .
کد گیاس 50 تایی بود .
______
امیدوارم مثل اکثر دیگر بازی هایی که بر پایه انیمه هستن یک شکست نباشه !

E.N.A.Y.A.T
05-11-2013, 21:40
خداییش حیفه از چنین فرانچایزی یه بازی فوق خفن نسازن! اینطور که داره پیش میره از لحاظ گرافیک که کلا بازی پرته!:n15:از لحاظ داستان هم که فک کنم داستانش (اگه همینطوری پیش بره) فقط در مورد کشت و کشتار غول ها باشه که واقعا جالب نیس!:n09:
+

اگه بشه که با میکاسا هم بازیش کرد فوق العاده میشه

طبق اون آخرین عکسی که از گیم پلی بازی گذاشتم میشه هر سه تا شخصیت اصلی انیمه رو انتخاب کرد!:n12: