PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان تهران

Armin.Computer
29-10-2013, 23:07
سلام
دوستان این تاپیک مربوط به اینترنت استان تهران هست
و درباره ی انواع سرویس های اینترنت مثل Wireless و Wimax و ADSL و سرویس های دیگر می تونید بحث کنید
تاپیک دیگری وجود داره
ADSL / مخابرات استان تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])که این تاپیک بحث تخصصی مربوط به ADSL مخابرات استان تهران هست
از دوستان درخواست دارم پست ها رو در تاپیک مربوط بزنید تا نظم انجمن هم بهتر بشه
----------------------------------------------------------
احتمال داره این پست آپدیت بشه
با تشکر
موفق باشید

Sir.AShkaN
29-10-2013, 23:14
اگه ممکن شرکتهای برتر مناطق رو هم معرفی کنید .
ممنون

Sajad perspolis
30-10-2013, 11:46
اگه ممکن شرکتهای برتر مناطق رو هم معرفی کنید .
ممنون
به نظرم بهتره اول بدترین شرکت هارو معرفی کنیم تا بقیه نرن سمت او شرکت

اول خودم میگم
شهراد (زیر مجموعه آسیاتک) : روزانه هرچقدر که خط بکشه میده برا من رو 8 مگ بود (سرویس 256 میخریدم)
شبانه داغون کلا 400 مگ دان میکرد
ساعت 1.50 شب رایگان میشد با سرعت اصلی میتونستی 500 مگ راحت بگیری ساعت 2.05 سرعت کم میشد یعنی کلا 1 گیگ توی 6 ساعت اگه 10 دقیقه قبلشم دانلود کنی

جدیدا هم دوستام میگن 1 ساله و 6 ماهه کمتر شارژ نمیکنه ...
از سال 88 تا الان شهراد داشتم 1 ماهه اومدم بیرون و راحت شدم مرکز سعادتمند هم هستم

lithi
31-10-2013, 00:01
من مرکز استقلال هستم و شاتل دارم. می‌خوام از این قانون بی‌سر و ته FUPش فرار کنم. چون نه دقیقا معلومه کی شامل‌ش می‌شی و اگر شدی تحت چه شرایطی به وضعیت عادی بر می‌گردی.
اگر از دوستان کسی سرویس خوبی که حتی همون سرعت اسمی رو بده ولی سر دانلود بازی در نیاره، یا حداقل مثل پارس‌آنلاین این قانون فر فلانش برای انسان قابل فهم باشه، سراغ داره ممنون می‌شم معرفی کنه.
خود آسیاتک خوب نیست؟ همین پارس‌آنلاین چطوره؟

Sir.AShkaN
31-10-2013, 19:15
به نظرم بهتره اول بدترین شرکت هارو معرفی کنیم تا بقیه نرن سمت او شرکت

اول خودم میگم
شهراد (زیر مجموعه آسیاتک) : روزانه هرچقدر که خط بکشه میده برا من رو 8 مگ بود (سرویس 256 میخریدم)
شبانه داغون کلا 400 مگ دان میکرد
ساعت 1.50 شب رایگان میشد با سرعت اصلی میتونستی 500 مگ راحت بگیری ساعت 2.05 سرعت کم میشد یعنی کلا 1 گیگ توی 6 ساعت اگه 10 دقیقه قبلشم دانلود کنی

جدیدا هم دوستام میگن 1 ساله و 6 ماهه کمتر شارژ نمیکنه ...
از سال 88 تا الان شهراد داشتم 1 ماهه اومدم بیرون و راحت شدم مرکز سعادتمند هم هستم

شما الان از کجا سرویس میگیری شنبه میخوام از شهراد کوفتی بکنم بیام بیرون نمیدونم از کجا بگیرم

Sajad perspolis
31-10-2013, 19:43
شما الان از کجا سرویس میگیری شنبه میخوام از شهراد کوفتی بکنم بیام بیرون نمیدونم از کجا بگیرم

مخابرات گرفتم چون دانلود زیاد دارم تو همین چند هفته هرچی که خواستم دانلود کردم راحت
بعد 3 هفته قطعی ها شروع شد :(
برای دانلود خوبه فقط مخابرات

Ari@n
04-11-2013, 18:10
سلام
دوستان کسی اینجا پیدا میشه از شرکت رسانه یا آی نت وایرلس داشته باشه ؟

کلا کسی هست که وایرلس داشته باشه ؟

erfagh
16-11-2013, 08:58
سلام
دوستان کسی اینجا پیدا میشه از شرکت رسانه یا آی نت وایرلس داشته باشه ؟

کلا کسی هست که وایرلس داشته باشه ؟

گشتم، نبود نگرد نیست، من رسانه دارم

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Ari@n
17-11-2013, 06:49
گشتم، نبود نگرد نیست، من رسانه دارم

راضی هستی ؟ یه مدت افت نکرده کیفیتش برات ؟

erfagh
17-11-2013, 09:52
راضی هستی ؟ یه مدت افت نکرده کیفیتش برات ؟

گاهی اوقات پینگش بالا میره، ولی سرعت هیچ مشکلی نداره

amir000098
17-11-2013, 10:49
این رسانه چقدر قیمت هاش فضایی هست...
راضی هستی ازش؟ پینگ چنده؟ سرعت توی روز/ شب چنده؟
شبانه داره؟ پشتیبانیش خوبه؟
سرعتی که گرفتی چنده؟

Mr saeed
17-11-2013, 11:02
دوستان کسی مخابرات حجمی داره ؟

erfagh
17-11-2013, 13:50
این رسانه چقدر قیمت هاش فضایی هست...
راضی هستی ازش؟ پینگ چنده؟ سرعت توی روز/ شب چنده؟
شبانه داره؟ پشتیبانیش خوبه؟
سرعتی که گرفتی چنده؟

آره قیمت هاش بالائه ولی سرویسش عالیه
الان چند هفته هست که تازه تهیه کردم، قبلا پارس آنلاین داشتم
پینگش همیشه زیر 100 هست مگر اینکه ترافیک شبکه بره بالا یا مشکلی باشه که به ندرت پیش میاد که میشه 170 اینها،
سرویسی که دارم b+2 512 هستش، سرعتش 1.5 مگ در ثانیه که میشه حدودا 10مگابیت هست ولی چون نا محدود هست سرعت رو محدود میکنن بین 500کیلو تا 96، ولی موقع دانلود تا 30ثانیه راحت 1.5 مگ هست بعدش محدود میشه، که اگه شبکه خلوت باشه محدودیتش زیر 600کیلو نیست ولی اگه ترافیک بالا باشه همون حالتیه که گفتم
سرعت روز و شب هم هیچ فرقی نداره همینطور پینگ

GentlemanQ
25-11-2013, 11:56
با سلام
کسی از دوستان توی مرکز مخابراتی نصرالهی تهران(گیشا، شهرارا) adsl شرکت خاصی رو پیشنهاد نمیکنه؟
اگه توی محدوده این مرکز هستین ازچه شرکتی سرویس میگیرین و آیا ازش راضی هستین؟:n13:

GentlemanQ
01-12-2013, 11:54
با سلام
کسی از دوستان توی مرکز مخابراتی نصرالهی تهران(گیشا، شهرارا) adsl شرکت خاصی رو پیشنهاد نمیکنه؟
اگه توی محدوده این مرکز هستین ازچه شرکتی سرویس میگیرین و آیا ازش راضی هستین؟:n13:

کسی نبــــــــود؟

flamenc0
06-12-2013, 21:38
سلام
کسی اینجا می دونه بهترین شرکت برای سرویس ADSL در منطقه شرق تهران ( محدوده ی میدان رسالت) کدومه؟؟ برای سرعت 128 یا 256 نهایتاً ...اگر کسی تو این محدوده از شرکتی adsl گرفته و راضی بوده راهنمائی کنه لطفاً
ممنون

K!ng of th3 K!ngs
02-01-2014, 22:23
دوستان شرکتی هست آیا که سرویس نامحدود با سرعت خوب و پینگ خوب داشته ابشاه؟

aras2000
18-01-2014, 02:20
سوال:
خواهشا سریعتر کمکم کنید.چون قرارداد قبلیم با مبیننت در حال اتمامه.

من فقط نیاز به وبگردی در ساعات عصر تا 12شب(بعد از کار اداری) دارم
و گاهی دانلود :ضمیمه های ایمیل و موزیک یا پروژه و ... (یعنی در حد حجم دانلود 2 تا 3 گیگ در ماه)
و اینترنتی با سرعت 1 یا 2 مگ هم میخوام بگیرم
دنبال یه شرکتم که قطعی و افت سرعت نداشته باشه.
حال و حوصله دانلود شبانه رو هم ندارم اصلا.
در منطقه بلوار فردوس غرب (4415) چه شرکتی رو با این شرایط پیشنهاد میدین؟

mahfooz599
01-02-2014, 00:16
سلام دوستان. من جدیداً به تهران اومدم و ساکن تهرانپارس شدم و پیش شمارۀ تلفنم هم 7706 مرگز شهدای گمنامه. قبلاً در اصفهان 4 سال مشترک صبا نت بودم و تقریباً میتونم بگم که بسیار خوب بود. من حجم دانلودم زیاده و معمولاً از شبانۀ رایگان استفاده میکنم. از دوستانی که اطلاعات دارند میخوام بپرسم که تو این مرکز مخابراتی کدوم ISP را پیشنهاد میدید که هم سرعت روز و شبش خوب باشه و هم تعرفه های مناسبی داشته باشه. اگر نامحدود با سرعت خوب و تعرفۀ مناسب هم آشنایی دارید ممنون میشم که به من اطلاع بدین.

mehdidotcom
01-02-2014, 02:52
با سلام
من به شما عصر تلکام را پیشنهاد میکنم سرعت خط شما با توجه به نویز خط و شلوغی مرکز بسته میشه و سیستم به صورت هوشمند یان کار رو میکنه و موردی من داشتم که تا 16 مگ و حتی هم 24 مگ بوده اما بطور نرم بین 3 تا 8 مگ سرعت این شرکت هستت تعرفه هاش هم مناسب هست و شبانه رایگان از 3-7 داره اما با سرعت پائین که بیشتر جنبه تبلیغی هست. من نمایندگیش را دارم خواستی بهت میدم سرویس شش ماهه جهت تست رایگان

mehdidotcom
01-02-2014, 02:54
سوال:
خواهشا سریعتر کمکم کنید.چون قرارداد قبلیم با مبیننت در حال اتمامه.

من فقط نیاز به وبگردی در ساعات عصر تا 12شب(بعد از کار اداری) دارم
و گاهی دانلود :ضمیمه های ایمیل و موزیک یا پروژه و ... (یعنی در حد حجم دانلود 2 تا 3 گیگ در ماه)
و اینترنتی با سرعت 1 یا 2 مگ هم میخوام بگیرم
دنبال یه شرکتم که قطعی و افت سرعت نداشته باشه.
حال و حوصله دانلود شبانه رو هم ندارم اصلا.
در منطقه بلوار فردوس غرب (4415) چه شرکتی رو با این شرایط پیشنهاد میدین؟
شرکت عصر تلکام بخاطر اینکه پورت خالی داره در مرکز شما و تعرفه مناسب قطعی در حد صفر بعد از عصر تلکام هم آسیاتک من هر دو را دارم نمایندگیشو هر کدام خواستی در خدمتم

mehdidotcom
01-02-2014, 03:00
با سلام
پیشنهاد من عصر تلکام هستش اگر خواستی نمایندگیشو دارم در خدمت هستم در درجه دوم آسیاتک

mehdidotcom
01-02-2014, 03:04
سلام دوستان. من جدیداً به تهران اومدم و ساکن تهرانپارس شدم و پیش شمارۀ تلفنم هم 7706 مرگز شهدای گمنامه. قبلاً در اصفهان 4 سال مشترک صبا نت بودم و تقریباً میتونم بگم که بسیار خوب بود. من حجم دانلودم زیاده و معمولاً از شبانۀ رایگان استفاده میکنم. از دوستانی که اطلاعات دارند میخوام بپرسم که تو این مرکز مخابراتی کدوم ISP را پیشنهاد میدید که هم سرعت روز و شبش خوب باشه و هم تعرفه های مناسبی داشته باشه. اگر نامحدود با سرعت خوب و تعرفۀ مناسب هم آشنایی دارید ممنون میشم که به من اطلاع بدین.
برای شما پیشنهاد من آسیاتک هست دوست عزیز البته تعرفه هاش کمی گران هست در وهله دوم عصر تلکام که تعرفه های منطقی داره اما شبانه رایگانش بیشتر جنبه تبلیغی داره این شرکت همان گروه پسیان در صبانت بود که مهاجرت کردند به عصر تلکام حدود 2 سال پیش و سیاست هاشون همان سیاستهای صبا نت هست از نظر پشتیبانی و ... هم حرف نداره من نمایندگیشو دارم اگر خواستی در خدمتم

mehdidotcom
01-02-2014, 03:06
پیشنهاد من عصر تلکام هست گروه عصر تلکام همان گروه پسیان هست که سابقا در صبا نت بودند و این شرکت را از ورشکستگی نجات دادند و امروز سرعت خوب و کیفیت خوب از مزایای عصر تلکام هست پشتیبانی خوبی هم داره من نمایندگیشو دارم خواستی در خدمتم

Mr saeed
01-02-2014, 04:17

مخابرات .

البته اگه محدودیت هزینه ندارید برید پارس یا شاتل در غیر این صورت همون مخابرات بهتره .

pkr_legend
01-02-2014, 17:20
درود دوستان. برای منطقه ی پاسداران چه سرویس دهنده ای رو پیشنهاد می کنید؟ دانلود شبانه ی رایگان برام مهم نیست ولی مهمه که شب ها زیاد افت نکنه سرعت اینترنت. ترجیحا" چیزی باشه که سریع وصل شه پوسیدم با این پتیاک آشغال

mr_aliagha
18-02-2014, 08:38
سلام به همگی دوستان،
من می خواستم بدونم تو مرکز مخابرات قدست با پیش شماره 8802 کدوم سرویس دهنده بهتر هست؟ ترجیحا من سرویس 8 مگ می خواستم بگیرم و برام مهم هست که حتما ترافیک رایگاه شبانه نداشته باشه. خودم بین سرویس 2 مگ پارس انلاین (تا 9 مگ باز هست) و سرویس 8 مگ شاتل شک دارم، شاتل خودم شهرستان داشتم (َشیراز) و خیلی راضی بودم. برام خیلی مهمه که هیچ قطعی نداشته باشه مخصوصا تو ساعات اوج مصرف( 6 تا 12 شب). در تهران اطلاع ندارم کدوم سرویس دهنده خوبه. لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

mojtaba2741
18-02-2014, 21:25
دوستان برای مرکز کاشانی پیش شماره 440 کدوم سرویس دهنده پیشنهاد می دید؟

mohammad_87
27-02-2014, 02:13
سلام
من برای جایی که هفته ای یکروز از اینترنتش استفاده میشه میخوام هم سرویس اینترنت و هم مودم وایرلس بگیرم.
هفته ای یک یا نهایتا دو روز از اینترنت استفاده میشه
اما استفاده ممکنه همراه با دانلود باشه،مثلا نهایتا 1-2 گیگ دانلود
قطعی نداشته باشه و شبها هم سرعت خوبی داشته باشه.شبانه رایگان مهم نیست
ترجیحا طرح های بلند مدت یا دارای مودم رایگان (در صورتیکه واقعا خرید مودم به صرفه باشه نه اینکه پولش روی اینترنت کشیده بشه)
واقع در کارگر شمالی (مرکز مخابراتی توحید)

با توجه به توضیحات بالا،چه سرویسی از کدوم شرکت پیشنهاد میکنید که هم سرعت بالایی در دانلود داشته باشه و هم به صرفه باشه.

Meysam Raz
27-02-2014, 06:38
سلام
من برای جایی که هفته ای یکروز از اینترنتش استفاده میشه میخوام هم سرویس اینترنت و هم مودم وایرلس بگیرم.
هفته ای یک یا نهایتا دو روز از اینترنت استفاده میشه
اما استفاده ممکنه همراه با دانلود باشه،مثلا نهایتا 1-2 گیگ دانلود
قطعی نداشته باشه و شبها هم سرعت خوبی داشته باشه.شبانه رایگان مهم نیست
ترجیحا طرح های بلند مدت یا دارای مودم رایگان (در صورتیکه واقعا خرید مودم به صرفه باشه نه اینکه پولش روی اینترنت کشیده بشه)
واقع در کارگر شمالی (مرکز مخابراتی توحید)

با توجه به توضیحات بالا،چه سرویسی از کدوم شرکت پیشنهاد میکنید که هم سرعت بالایی در دانلود داشته باشه و هم به صرفه باشه.
سلام
برای دانلود اولین گزینه مخابراته اما چون سرعت روز و شبش یکی و واقعی هستش برای وب گردی دو روزه شما کابوس میشه :n02:
پس با توجه به شرایط شما ، بهتره از سرویس های حجمی شاتل یا پارس آنلاین بگیرید ، فقط باید دانلودهاتون رو شب ها و در ساعت رایگان انجام بدید .
برای راهنمایی بیشتر در مورد سرعت سرویس ها میتونید به تاپیک های مخصوص هر کدوم از این شرکت ها برید
سعی کنید طرح های بلند مدت بیشتر از سه ماه استفاده نکنید تا اگر توی شرکتی دانلودتون رو محدود کردن یا کلا ناراضی بودید ( چون ممکنه کیفیت اینترنت شرکت توی یک منطقه یا مرکز خوب نباشه ) بتونید سریعا شرکتتون رو عوض کنید
در مورد مودم چون اکثرا شرکت های وایرلس برای تبلیغ از این مودم های رایگان میدن شدیدا توصیه میکنم حتما از ASDL استفاده کنید و طرف وایرلس نرید .

mohammad_87
27-02-2014, 12:33
سلام
برای دانلود اولین گزینه مخابراته اما چون سرعت روز و شبش یکی و واقعی هستش برای وب گردی دو روزه شما کابوس میشه :n02:
پس با توجه به شرایط شما ، بهتره از سرویس های حجمی شاتل یا پارس آنلاین بگیرید ، فقط باید دانلودهاتون رو شب ها و در ساعت رایگان انجام بدید .
برای راهنمایی بیشتر در مورد سرعت سرویس ها میتونید به تاپیک های مخصوص هر کدوم از این شرکت ها برید
سعی کنید طرح های بلند مدت بیشتر از سه ماه استفاده نکنید تا اگر توی شرکتی دانلودتون رو محدود کردن یا کلا ناراضی بودید ( چون ممکنه کیفیت اینترنت شرکت توی یک منطقه یا مرکز خوب نباشه ) بتونید سریعا شرکتتون رو عوض کنید
در مورد مودم چون اکثرا شرکت های وایرلس برای تبلیغ از این مودم های رایگان میدن شدیدا توصیه میکنم حتما از ASDL استفاده کنید و طرف وایرلس نرید .
ممنونم،مخابرات که به سرعت و تعرفه اش نمیارزه
اون شرکتهارو بررسی میکنم،با توجه به سرعت های بالای های وب فعلا ببینم چجوریه و بعد سراغ گزینه های دیگه میرم
نکته خوبی هم درمورد سرویس های بلند مدت گفتید،ممنون

برای مودم باید مودم وایرلس دار بگیرم تا برای wifi راحت باشم
منظور شما در جمله آخر سرویس وایرلس بود یا مودم وایرلس؟چون بدنبال adsl هستم نه وایمکس و نه وایرلس p2p

Ali_N8
27-02-2014, 13:11
بعد از فرار از شرکت مبین نت .. امروز تلفن ثابت ثبت نام کردم تا هفته دیگه شاتلو اوکی کنم
زنه موقع ثبت نام گفت نصب ADSL روی خط 50-50 هست .. ولی چون تو محل سکونت یک adsl دیگه هست .. چند درصد احتمال نصب نشدن روی خط هست ؟؟
واسه دانلود شاتلو پیشنهاد میکنید یا آسیاتک ؟ تو محله فرد اسدی

Meysam Raz
27-02-2014, 13:14
منظورم از مودم وایرلس ، مودم وای فای نبود
مودم های وایمکس ایران ول و مبین نت منظورمه که نباید بگیری چه بهتر که خودت هم دنبالش نیستی
تبلیغات برای سرعت بالا و 4 مگ و 10 مگ که الان افتاده سر زبونا رو خیلی بهشون توجه نکن چون اولا توی شرکت های خصوصی بیشتر سرعتها بالاتر از تعرفه سازمان تنظیم بسته میشه و یکباره میبینی
512 بیت شاتل یا پارس یاشرکت های خصوصی دیگه سرعت دانلود 600 کیلو بایت در IDM میده چون خط رو روی 2 مگ و بیشتر رانژه کردن
دوما این سرعت رو روی حجم محدود به شما میدن وقتی با سه گیگ در ماه ، شما باید روزی 100 مگ استفاده کنی تا به آخر ماه برسی و حجم نخریده باشی دیگه فرقی نداره سرعتت چقدر باشه
و بیشتر از 300 یا 500 دیگه فقط برای تست سرعت و کل بازی خوبه:n02:

Meysam Raz
27-02-2014, 13:43
بعد از فرار از شرکت مبین نت .. امروز تلفن ثابت ثبت نام کردم تا هفته دیگه شاتلو اوکی کنم
زنه موقع ثبت نام گفت نصب ADSL روی خط 50-50 هست .. ولی چون تو محل سکونت یک adsl دیگه هست .. چند درصد احتمال نصب نشدن روی خط هست ؟؟
واسه دانلود شاتلو پیشنهاد میکنید یا آسیاتک ؟ تو محله فرد اسدی
50 50 رو درست گفته اول صبر کن ببین خط جدید فیبر نوری هست یا خیر
اگر فیبر باشه فقط میتونی از مخابرات سرویس بگیری
اگر نباشه میتونی از سرویس های شرکت های دیگه استفاده کنی
اینکه خط توی محل سکونتADSL داره دلیل نمیشه که این خط جدید هم همونطوری باشه و فیبر نوری نباشه ، مخابراته دیگه :n02:
اگر دانلودت از ماهی حدودا 30 یا 40 گیگ بیشتره باید بری نامحدود مخابرات و با تایم اوت و این چیزا بسازی اما در عوض دانلود های حجیم میتونی بزاری
اگردانلودت همین 30 گیگ و این حدوداست میتونی بری شرکت های خصوصی ، اما برای یکی دو ماه اول باید توقع سرویس خوب داشته باشی چون بعد از اون شروع میکنن به اذیت کردنت تا دانلود نکنی مخصوصا شاتل
اگر کمتر از 18 یا 20 گیگ در ماه دانلود داری تقریبا همه جا برات خوبه مگر شانست باشه و شرکت اون منطقه رو خوب ساپورت نکرده باشه که اون وقت باید شرکتت رو عوض کنی
این عددهایی که گفتم تقریبی هستش و جدیدا با توجه به سرور اون دانلودی که میکنی ، یعنی داخلی یا خارجی بودن سرور ، میتونه کم و زیاد بشه

اینقد مبین نت داستان در آوورده که دیگه تنبلیو گذاشتیم کنار و خط تلفن رفتیم گرفتیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط یک سوال .. اگه فیبرنوری بود مخابرات 100 % روش ADSL میده ؟؟؟ واسه من چون فرقی نداره شاتل مخابرات یا ... فقط دیگه پستم به وایمکس نخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مبین نت = [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر خط فیبر نوری باشه بله اما فقط میتونید از مخابرات بگیرید
دوست عزیز شرکت ها با همدیگه فرق دارن اگر درست انتخاب نکنید از چاه اینترنت وایرلس در میایید میفتید توی چاه اینترنت ADSL
موارد لازم رو بهتون گفتم . مخابرات درسته دانلودش نامحدوده و هرچی دلت بخواد دان میکنی اما سرعتش واقعیه و سرعت لود صفحه هایی که از قبل توی مرورگر کش نشدن پایینه و بعضی ها رو راضی نمیکنه .
از طرفی شرکت هایی مثل شاتل بعد از چند شب دانلود رایگان شبانه همچین سرعت شما رو توی اون ساعات ، شبیه دیال آپ ، محدود میکنن که نتونید صفحه باز کنید
پس یکمی دقت کنید هدفتون
بازی آنلاینه
یا براتون دانلود بیشتر راضی کنندست
یا سرعت های فضایی برای باز کردن پیج ها بدون دانلود
اینا بهتون ملاک انتخاب میده .
موفق باشید

Ali_N8
27-02-2014, 13:54
50 50 رو درست گفته اول صبر کن ببین خط جدید فیبر نوری هست یا خیر
اگر فیبر باشه فقط میتونی از مخابرات سرویس بگیری
اگر نباشه میتونی از سرویس های شرکت های دیگه استفاده کنی

اینقد مبین نت داستان در آوورده که دیگه تنبلیو گذاشتیم کنار و خط تلفن رفتیم گرفتیم :n20:
فقط یک سوال .. اگه فیبرنوری بود مخابرات 100 % روش ADSL میده ؟؟؟ واسه من چون فرقی نداره شاتل مخابرات یا ... فقط دیگه پستم به وایمکس نخوره :n28:
مبین نت = :n21:

اگر خط فیبر نوری باشه بله اما فقط میتونید از مخابرات بگیرید
دوست عزیز شرکت ها با همدیگه فرق دارن اگر درست انتخاب نکنید از چاه اینترنت وایرلس در میایید میفتید توی چاه اینترنت ADSL
موارد لازم رو بهتون گفتم . مخابرات درسته دانلودش نامحدوده و هرچی دلت بخواد دان میکنی اما سرعتش واقعیه و سرعت لود صفحه هایی که از قبل توی مرورگر کش نشدن پایینه و بعضی ها رو راضی نمیکنه .
از طرفی شرکت هایی مثل شاتل بعد از چند شب دانلود رایگان شبانه همچین سرعت شما رو توی اون ساعات ، شبیه دیال آپ ، محدود میکنن که نتونید صفحه باز کنید
پس یکمی دقت کنید هدفتون
بازی آنلاینه
یا براتون دانلود بیشتر راضی کنندست
یا سرعت های فضایی برای باز کردن پیج ها بدون دانلود
اینا بهتون ملاک انتخاب میده .
موفق باشید

واسه من دانلود + پینگ خوب مهمه ..

mohammad_87
28-02-2014, 00:07
منظورم از مودم وایرلس ، مودم وای فای نبود
مودم های وایمکس ایران ول و مبین نت منظورمه که نباید بگیری چه بهتر که خودت هم دنبالش نیستی
تبلیغات برای سرعت بالا و 4 مگ و 10 مگ که الان افتاده سر زبونا رو خیلی بهشون توجه نکن چون اولا توی شرکت های خصوصی بیشتر سرعتها بالاتر از تعرفه سازمان تنظیم بسته میشه و یکباره میبینی
512 بیت شاتل یا پارس یاشرکت های خصوصی دیگه سرعت دانلود 600 کیلو بایت در IDM میده چون خط رو روی 2 مگ و بیشتر رانژه کردن
دوما این سرعت رو روی حجم محدود به شما میدن وقتی با سه گیگ در ماه ، شما باید روزی 100 مگ استفاده کنی تا به آخر ماه برسی و حجم نخریده باشی دیگه فرقی نداره سرعتت چقدر باشه
و بیشتر از 300 یا 500 دیگه فقط برای تست سرعت و کل بازی خوبه:n02:
متاسفانه تجربه وایمکس رو داشتم.الان خط خودم مخابراته
از بین شاتل،پارس و های وب کدومشون سرویس های 512 یا 1 مگ رو بالاتر میبندن؟
من چون مصرف ماهانه زیادی در اونجا ندارم ماهی 4-5 گیگ هم کافیه

Meysam Raz
28-02-2014, 04:15
متاسفانه تجربه وایمکس رو داشتم.الان خط خودم مخابراته
از بین شاتل،پارس و های وب کدومشون سرویس های 512 یا 1 مگ رو بالاتر میبندن؟
من چون مصرف ماهانه زیادی در اونجا ندارم ماهی 4-5 گیگ هم کافیه
های وب رو نمیدونم چون نه خودم استفاده کردم نه دوستام
512 اون دوتای دیگه خیلی فرقی ندارن و جفتشون سرعت روزانشون خوبه و بالا میبندن
شبا هم در حد مصرفی که گفتی رو راحت بهت میدن
من بودم میرفتم پارس

AEZ_Best
05-03-2014, 19:49
سلام به همه
خوبین؟!

من به یک سرویس پایدار با سرعت 4 مگابیت بر ثانیه نیاز دارم. هزینه چندان مهم نیست. اتصال تقریبا همیشگی و سرعت پایدار برام خیلی مهمه.
این سرویس رو برای منطقه ی امیر آبا شمالی (تقاطع جلال آل احمدو کارگر شمالی) میخوام.

با چند تا شرکت تماس گرفتم برای ADSL و میگن که پرتاشون پره ! (پارس آنلاین - آسیا تک- شاتل )
با شرکت سیستک تماس گرفتم و بهم قول 4 مگابیت رو دادن ولی عملا 1.5 مگابیت هست تقریبا. سرویس از نوع نانو نته و تا به الان هزینه ای حدود 1.5 ملیون برای یه سال متقبل شده ایم!!!
شرکت چند هفته ای هست که داره برام سرویس رو روبراه میکنه ولی به نتیجه ای نرسیده! بهانه هایی مثل نویز و ...!! حتی یه باند اختصاصی در نظر گرفتن (یه فرستنده ی خصوصی روی دکل که جواب نداد!
من خیلی با شرکت های ارائه دهنده آشنا نیستم و نمیدونم که چکار باید بکنم.
خیلی ممونو میشم اگر پیشنهادی دارین بگین.
راهی هست که شرکتهای یاد شده (!) یه پرت برام جور کنن؟! اگه تجربه ای دارین بگین.
بازم متشکرم

AEZ_Best
08-03-2014, 05:36
خوشبختانه مشکل حل شد، ولی خوشم میاد کسی جوابی نداشته :)

alex_pk
09-03-2014, 17:29
ما جزو مرکز مخابراتی دانشگاه هستیم با پیش شماره 6645
توی دفتر هم یه شماره داریم که اونم مال مرکز مخابراتی دانشگاهه با پیش شماره 6646

حالا رفتم تو سایت پارس آنلاین و صبا نت چک کردم دیدم اولی رو تحت پوشش ندارن ولی دومی رو میتونن سرویس بدن
چطوریه این؟ هر دو که مال یه مرکز مخابراتی هستن!

از شانس بد ما هم فقط آسیاتک به شماره اولی سرویس میده.
آسیاتک هم به شدت نت مزخرفی داره!

کسی اینجا پیش شماره اش 6645 هست؟ اگه هست لطف کنه بگه از کجا اینترنت میگیره هر جا باشه بجز آسیاتک و مخابرات!

arari
10-05-2014, 12:13
با سلام خدمت دوستان عزیز
من پیش شماره خطم 444 هست (شاهین شمالی)، تقریباً همه کارام با اینترنته برام مهمه قطعی نداشته باشه. سرویس شبانه رایگان معقول هم داشته باشه. سرویسی که می‌خوام هم سرعت 1 یا 2 مگ هستش.
قبلاً پیش شمارم 448 بود (طرفای چهاردیواری) و از صبانت به مدت 2 شال استفاده می کردم. اوایل واقعا خوب بود ولی رفته رفته سرعت کم شد و قطع و وصلی زیاد و اینترنت شبانه هم داغون، بنده هم چون به اینترنت نیاز داشتم و نمی تونستم صبر کنم تا خط جمع آوری بشه و بعد سرویس دیگه‌ای وصل بشه بیخیالش شدم الانم که جابجا شدم می‌خوام سرویس رو عوض کنم.
حالا شما دوستان عزیز چه سرویسی رو به من پیشنهاد می‌دید؟

amin fear
11-11-2014, 19:43
سلام دوستان برای منطقه مخابراتی یزدان پناه با پیش شماره 44 { پونک، سیمون بولیوار } و سرویس نامحدود از کدام شرکت توصیه میکنید؟

radepa
24-12-2014, 13:03
دوستان سلام

یک راهنمایی میخواستم!

برای مرکز تندگویان با پیش شماره 2250 جای مناسبی هست شبانه رایگان مناسب اینترنت بده!؟

radepa
24-12-2014, 13:09
دوستان سلام

یک راهنمایی میخواستم!

برای مرکز تندگویان با پیش شماره 2250 جای مناسبی هست شبانه رایگان مناسب اینترنت بده!؟

shayan0o21
24-12-2014, 14:35
دوستان سلام

یک راهنمایی میخواستم!

فن آوا و آسیاتک :n01:

radepa
24-12-2014, 21:16
فن آوا و آسیاتک :n01:

تو سایتشون که مسزنم میگه پشتیبانی نمیده
2250

TimeWarp
29-01-2015, 23:09
دوستان عزیز سلام .

تو گیلان isp مخابرات کلا دانلود رایگان رو قطع کرده . میخوام بدونم تو تهران هم به همین شکله ؟

Master Game
22-02-2015, 04:09
دوستان عزیز سلام .

تو گیلان isp مخابرات کلا دانلود رایگان رو قطع کرده . میخوام بدونم تو تهران هم به همین شکله ؟
سلام
برای من نامحدوده ماهی 40 تومن

Master Game
22-02-2015, 04:10
دوستان عزیز سلام .

سلام
برای من نامحدوده ماهی 40 تومن

radarz
06-03-2015, 05:02
عالی ------------ تمامی سرویس هایی که تو شهر تهران می گیرم عالی ---- :n01:

radarz
06-03-2015, 05:16
سلام دوستان برای منطقه مخابراتی یزدان پناه با پیش شماره 44 { پونک، سیمون بولیوار } و سرویس نامحدود از کدام شرکت توصیه میکنید؟

نا محدود خیلی کم شده !!!! ببین مخابرات بهت سرویس نامحدود میده ؟؟

radarz
06-03-2015, 05:17
دوستان عزیز سلام .

همه ISP ها دارن قطع می کنن ---- ولی تهران بعضی مراکز زیر ابی رد میشن ارائه میدن :n26::n33:

I.LIKE.U
26-09-2016, 14:10
سلام دوستان
برای خط فیبر نوری از کدوم شرکت میتونم سرویس بگیرم به جز مخابرات؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

حیزون
26-09-2016, 18:05
فیبر نوری به خونه ها فعلا فقط مخابرات میده اونم آزمایشیه , بقیه شرکت هایی که میگن فیبر نوری سازمانی کار میکنن من خودم زنگ زدم چند جا همشون دبه در میوردن

I.LIKE.U
26-09-2016, 23:39
فیبر نوری به خونه ها فعلا فقط مخابرات میده اونم آزمایشیه , بقیه شرکت هایی که میگن فیبر نوری سازمانی کار میکنن من خودم زنگ زدم چند جا همشون دبه در میوردن
شنیدم آسیاتک و صبانت و ماهان نت و سپنتا میدن
کسی از اینا سرویس گرفته؟
چجوریه اینترنتشون

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

sam.sum
21-12-2016, 11:44
سلام دوستان
اینترنت ADSL میخواستم که شبانه رایگان با سرعت بالا داشته باشه .... در طول روز زیاد استفاده ندارم و در حد تلگرام و اینستا
چه شرکتی پیشنهاد میکنین ؟

zed2
30-12-2016, 01:39
همانطور که خیلی ها می دونید خبر جمع اوری وایمکس ایرانسل رو ما داریم ( البته هنوز زمانش مشخص نیست - حتی به من هم زنگ نزدن هنوز ) ولی در کل باسه اینکه کار رو در روز اخر نزاریم ( که خیلی از ایرانی ها می زارن - مثل مورد معاینه فنی که 3 ماه قبل گفتن طرح دوربین اجرا میشه بیاین طرح بگیرین نگرفتن روز اغاز مجبور شدن همه بریزن باسه طرح و کلی باسه خودشون دردسر ایجاد کردن) من دارم سرویس هارو بررسی می کنیم بر اساس نیازم و دیدم بد نیست باسه کسایی که می خوان سرویس مشابه من بگیرن بزارم که هم صرفه جویی وقت بشه هم بررسی ها بخاطر تعداد بیشتر افراد مفید تر باشه.:n01:

من الان خودم 2 مگ نامحدود دارم و همانطور که می دونین ایرانسل پیشفرض می خواد ببره به سرویس های LTE مشترک هاشو ( البته خود بردن به این سرویس داستان داره جای خودش) ولی مهمترین عاملی که منو ازش دور می کنه محدودیت شدید حجمی است که برامون گذاشتن که 30 GB است و عملا بدرد من و امسال من که محتوا سازی می کنه، داده جمع اوری می کنه، ویدیو و اسریم می بینه و همچنین کل خانواده رو ساپورت می کنه نمی خوره نیازه هستش که به یک سرویس دهنده DSL یا wireless کوچ کنیم.:n15:

متاسفانه تو ایران هنوز سیستم SDSL باسه استفاده عمومی عرضه نشده که سرعت اپلود و دانلودش یکسان است و مجبوریم یکی از ADSL هارو استفاده کنم.

مورد دیگری که وجود دارد وجود سرویس جدید من دراوردی اینترنت غیر حجمی است که در کنار سرویس های حجمی و نامحدود عرضه می شود ( من هنوز نفهمیدم معادلی در خارج ایران رو ما اصلا داریم یا نه:n13:، مگر اینکه از کره شمالی امده باشه:n09:).
سوای معنی کلمه ای اش که به معنای بدون حجم مصرفی است ولی رسما با حجم مشخص برای مصرف معرفی و عرضه میشه،:n23: این سرویس روش جدیدی است که مثلا، ترافیک مصرف کننده را بین سرور های داخلی و خارجی تقسیم کنه.... سوای اینکه چطور قرار هست اینکارو انجام بدن :n13:( با این شبکه اینترنت داخلی که ما داریم:n15:) و چطور اصلا کاربر باید محاسبه کنه ببینه چه سایتی داخلی هست و چه سایتی خارجی و ترافیکش رو کنترل کنه ( که عملا بدون اطلاع رسانی درست، دروازه گشادی باسه سو استفاده و خلاف باز می کنه از دید من):n23: وعدم وجود منابع اینترنتی بدرد بخور در داخل که جواب گوی نیاز من باشه عملا من رو از این سرویس ها دوری می کنه و به این خاطر یا باید سرویس حجمی بگیرم یا نامحدود. حالا ببینیم چی در دسترس است

به صورت رندم من شروع می کنم

شاتل:

نقص اطلاعات سرویس ها در شاتل بی داد می کنه. خیلی موارد گنگ داره که معلوم نیست کجای سایت گذاشتن:n41:

ADSL2+

بهترین سرویس هایی که تو این رنج داره سری نامحدود مدل های ART7 از نامحدود هستش که سرعت بین 1 تا 4 مگ و ترافیک تضمینی که میشه استفاده کرد 200 گیگ است ( البته نمی دونم بعد از 200 گیگ میره رو حداکثر 1 مگ می ده یا کار دیگر انجام می دهد.)

اپدیت:در زمینه اینکه چطور باید ترافیک مصرف بشه هنوز امار دقیق وجود نداره ولی گزارش بعضی کاربرا می گه ظاهرا می شه از حجم یک مقدار خارج شد اگر 24/7 تمام پهنای باند رو نخوریم. سرعتش هنوز پایین تر داتک هست که تو انتخاب هام هست ولی بقیه مواردش اگر درست باشه خوبه.

پارس انلاین:
انتخاب هاش زیاده:n36:

سری 1 مگ نامحدود داره که تا 80 گیگ سرعت 5 مگ هست تا 120 گیگ سرعت 3 و بعد سرعت به اسمی 1 می رسه.
در محدود ها هم بسته 100 گیگی در سرعت های 4 و 6 و 8 موجود است که ان هم انتخاب بدی نیست

داتک

این عنوان گذاری های داتک واقعا خنده دار است:n02:

سرویس های "سرویس حجمی ADSL+2 رهام داتک - ویژه کاربران پرمصرف " کاملا جوک است با محدودیت 5 گیگ - کی اینو پیشنهاد کرده........:n38:

سرویس های "سرویس حجمی ADSL+2 رهام داتک - نامحدود " بالاخره نامحدود است یا حجمی؟؟؟:n08:

در کل بسته سرعت 8 مگ با حجم 150 گیگ انتخاب بدی نیست بنظرم.

اپدیت: داتک گفته در صورتی که روی فیبر نوری خطم نباشه امکان عرضه سرویس را دارد. از لحاظ سرعت اپلود که در سایت نیست اعلام کردن که تا 1 مگ حداکثر سرعت می دن.:n23: ضد حال است... ما استاندارد های Annex J و Annex M رو داریم که بیش از 3مگ می تونن برای اپلود پهنای باند بزارن ولی شرکت ها استفاده نمی کنند :n15: باسه کسایی که در حوزه اینترنت فعالیت می کنند این استاندارد ها بخاطر داشتن پهنای باند بیشتر بهتر از استاندارد های پایه است. از این هم بگذریم که هیچ شرکت به صورت عمومی HDSL تبلیغ نمی کنه:n35:
به عنوان یکی از انتخاب ها فعلا هست تا ببینم چی میشه:n37:

سپنتا
من تو مدت کاربری خیلی کم ازش خبر می شنیدم و همیشه هم کاربراش راضی بودن - البته در محدوده بازی بازها یک چند بار افت کیفیت داشته و میانگین پینگش می گفتن بیشتر از بقیه شرکت ها بوده ولی الان رو نمی دونم. همیشه هم گرون تر از بقیه شرکت ها می داده. تازه امسال منطقه ما رفته زیر پوشش. حالا بررسی:

محدوداش بدرد من نمی خوره ولی نامحدود هاش

من نفهمیدم اینو کی اینجوری نوشته: "سرویس های اینترنت پرسرعت +ADSL2 نامحدود سپنتا ویژه تهران محدودیتی درمیزان دانلود، ترافیک ماهیانه و ساعت استفاده ندارند."
بعد پایین فقط نامحدود ویژه نوشته با لوکس - الان ادم می مونه این نامحدود ویژه بدون حجمی ها میشه ویژه تهران یا نه:n13:؟؟؟ یکی اینو شفاف کنه:n27:

در نامحدود ها سرویس یک مگ و دو مگ رو می تونیم انتخاب کنیم گرچه قیمت هاش بالاست:n09:

اسیاتک

مشکل نقص فرم کیفیت خدمات داره - مخصوصا باسه وایرلس
در ADSL ها تنها سرویس بدرد بخوری که من دیدم سرویس 16 مگ با 200 گیگ حجم که البته مرز قیمت رو رد کرده - خیلی سخت بشه انتخابش کرد:n37:
در سرویس های بی سیم دو تا انتخاب خیلی منو وسوسه کرده
40 مگ سرعت با 1024 گیگ در سال با قیمت مناسب در رنج من - ولی بدیش اینه که اگر سرویسش خوب نباشه ادم خودش رو گرفتار می کنه....:n27:
هیچ فرم سطح کیفیت خدمات و تضمین خدمات هم نزاشته که بشه بر اساس ان بررسی کرد.:n15:

اپدیت: سرویس های این شرکت با توجه به ریپورت و اطلاعاتی که کاربرا دادن جزو اخرین انتخاب های من رفته

پیشگامان

از این مورد به بعد من کمتر می شناسمشون ولی بخاطر اسمی در دسترس بودن می زارم

سرویس نامحدود 1-4 با 130 گیگ حجم که بعد از ان میره روی یک مگ انتخاب قابل قبول بنظر میاد.

عصر تلکام
این هم همینطور.

سرویس های 2-4-8 مگ با 100 گیگ محدودیت حجمی بنظر انتخاب های قابل قبولی هستند.....:n37:

اگر سرویس دیگری هست که تو تهران باشه پیشنهاد بدین که تو لیست بزارم باسه ان روزی که شروع کنم به بررسی کردن فنی انها

اپدیت 1395/10/13
اپدیت 1395/10/15 برای داتک
اپدیت 1395/10/17 برای شاتل

shahpur
12-06-2017, 02:24
اینترنت شبانه رایگان براى iptv قابل استفاده است؟ چه شرکتى پیشنهاد مى کنید؟

zed2
07-12-2017, 12:17
خوب کلا استاندارد سرویس های حجمی عوض شده و فکر کنم کلی جا به جایی سرویس طی 6 ماه اینده بین مراکز رخ بده:n02:
فعلا رقابت تو تهران بیشتر بین های وب و فن اوا هستش باسه پر مصرف ها و/یا کسایی که می خوان کمترین نگرانی برای کنترل حجم داشته باشن
بعد از این دو تا هم 4 تا شرکت مخابرات، شاتل، پیشگامان و اسیا تک قرار دارند که از لحاظ محدوده حجم مشابه هم هستند.
در انتهای خط هم پارس انلاین رو داریم که معلوم نیست بخاطر اینکه یک پاش دم گوره اینجوری سرویس میده یا تصمیم داره قبل از ادقام تمام مشتری هاشو بپرونه که کسی موقع ادفام برای های وب نباشه:n09:
صبانت هم که یک دوره خدا اینترنت حجمی بود هم بعد از پارس انلاین قرار گرفته و معلوم نیست چش شده:n27:
داتک هم که کلا در سکوت خبری و اطلاع رسانی برای سرویس های جدید است و اصلا شفاف سازی نکرده ...:n23:
سپنتا ولی تو این گروه ظاهرا همچنان ساز خودش رو می زنه و در کنار سرویس های جدید سرویس های قدیم را به همان روال سابق عرضه می کنه - البته جزو گران ترین ها هم هست ولی تا جایی که من دیدم مشترکینش هیچ وقت شکایت هایی که با شرکت های دیگر داشتن رو با این نداشتن...:n13:
البته علت این موضوع ممکنه بخاطر این باشه که مشتری های عادی سمت سپنتا نمی رن و بر اساس گذارش ها کیفیت و پایداری ارتباط مشتری های قدیم سپنتا براشون مهم بوده تا حجم بالا و سرعت ( برای من یک جورایی اپل اینترنت تهران است با بازار هدفی که ساخته است.)

bankggs
02-05-2018, 01:03
دوستان تلگرام روی نت مخابرات فیلتر شده؟؟؟؟
گویا با پارس انلاین هنوز مشکلی نداره