PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمكم كنيد !! مين من دوال رو ساپورت نمي كنه

khashak_em
19-08-2006, 10:59
سلام
لطفا من رو راهنمايي كنيد
من تازگي يه مادر برد ام اس اي خريدم كه رم دوال چنلم رو ساپورت نمي كنه و وقتي سيستم بالا مياد نمي نويسه دوال چنل. مدل مين و رم رو پايين براتون مي نويسم. لطفا من رو راهنمايي كنيد.

M.B : Msi K8N neo 4 platinum suket 939
Ram : Geil 512 Mb Daul Chanel DDR , bus 400

Devil Lord
19-08-2006, 12:41
سلام
لطفا من رو راهنمايي كنيد
من تازگي يه مادر برد ام اس اي خريدم كه رم دوال چنلم رو ساپورت نمي كنه و وقتي سيستم بالا مياد نمي نويسه دوال چنل. مدل مين و رم رو پايين براتون مي نويسم. لطفا من رو راهنمايي كنيد.

M.B : Msi K8N neo 4 platinum suket 939
Ram : Geil 512 Mb Daul Chanel DDR , bus 400
عزیز من مادربوردتون ساپورت میکنه
ولی چون شما یکدونه رم دارین نمیتونین از قابلیت دو کاناله استفاده کنین
باید دوتا 256 میگرفتین که در اسلات 1 و 3 یا 2 و 4 قرار بدین تا دوکاناله بشن اگر میتونین یه 512 دیگه هم بگیرین همین کارو کنین

khashak_em
19-08-2006, 13:32
عزیز من مادربوردتون ساپورت میکنه
ولی چون شما یکدونه رم دارین نمیتونین از قابلیت دو کاناله استفاده کنین
باید دوتا 256 میگرفتین که در اسلات 1 و 3 یا 2 و 4 قرار بدین تا دوکاناله بشن اگر میتونین یه 512 دیگه هم بگیرین همین کارو کنین

قربون اون مشعلت شم
فداي اون چشاي ضعيفت
اگه يه خورده بالا رو نگاه ميكردي ، مي ديدي كه نوشتم رمم دوال چنل هستش. يعني 2 تا 256

vbigdeli
19-08-2006, 13:50
قربون اون مشعلت شم
فداي اون چشاي ضعيفت
اگه يه خورده بالا رو نگاه ميكردي ، مي ديدي كه نوشتم رمم دوال چنل هستش. يعني 2 تا 256

آقا لطفن در مورد آواتورها اظهار نظر نکنید.

در ضمن شما کجا نوشتید که 2 تا رم 256 دارید؟اصلان رمی وجود نداره که خودش دوال چنل باشه و این رمهایی که به اصطلاح دوال چنل هستند را در یک بسته بندی درآوردن و به اسمه دوال چنل می فروشن.

این قابلیت دوال چنل یکی از مشخصه های مین بورد به شمار میاد و ربطی به رم نداره که :)

Mezzo
19-08-2006, 20:14
با cpu-z هم امتحان كن. ببين رم ها رو توي يه كانال گذاشتي ديگه چون فكر كنم msi يكم با بقيه فرقي داره.