PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا راهی برای تشخیص عقد قبلی وجود دارد؟

mehran_pqqp
28-10-2013, 17:03
سلام
یکی از دوستان بنده رفتن خواستگاری دختری که برای آشنایی بیشتر چندین ماه با هم رفت و آمد خانوادگی داشتن ، البته قبلا با هم دوست بودن ولی برای این که رسمی تر بشه ، ارتباط رو خانوادگی کردن
امروز که با دوستم صحبت می کردم میگفت یه مشکلی پیش اومده و از من راه حل میخواست ولی چون تجربه خاصی در این مورد نداشتم اینجا میپرسم تا اگر دوستان بتونن راهنمایی بفرماین

دختر خانم به دوستم گفته شناسنامه خودش رو گم کردم و الان شناسنامش از این شناسنامه های جدید هست ، دوستم رفته تو فکر که نکنه قبلا عقد کرده باشه و بعد از هم جدا شده باشن و دختر خانم شناسنامه جدید گرفته یا برعکسش هم ممکنه برای دوستان دیگه اتفاق بیفته

آیا راهی هست مثلا ثبت احوال یا .... بره سوال کنه ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

V E S T A
28-10-2013, 17:17
سلام

از طریق دفاتر ثبت ازدواج و طلاق شاید بتونن متوجه بشن که مطمئن نیسـتم اطلاعـات رو در اختیـار قرار بدن یا نه.

یه اداره به نام اداره کل ثبت اسناد و املاک استان هست که زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور کار می کنه

آمار تمام ازدواج های ثبت شده تو دفاتر ثبت ازدواج و طـلاق رو هم داره فکر می کنم ایشـون ازین طریق می تونـن

مطمئن بشن. ولی بازم مطمئن نیستم اجازه دادن اطلاعات رو داشته باشن یا نه باید سوال کنن.

اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

m-530
28-10-2013, 17:19
سلام
یکی از دوستان بنده رفتن خواستگاری دختری که برای آشنایی بیشتر چندین ماه با هم رفت و آمد خانوادگی داشتن ، البته قبلا با هم دوست بودن ولی برای این که رسمی تر بشه ، ارتباط رو خانوادگی کردن
امروز که با دوستم صحبت می کردم میگفت یه مشکلی پیش اومده و از من راه حل میخواست ولی چون تجربه خاصی در این مورد نداشتم اینجا میپرسم تا اگر دوستان بتونن راهنمایی بفرماین

دختر خانم به دوستم گفته شناسنامه خودش رو گم کردم و الان شناسنامش از این شناسنامه های جدید هست ، دوستم رفته تو فکر که نکنه قبلا عقد کرده باشه و بعد از هم جدا شده باشن و دختر خانم شناسنامه جدید گرفته یا برعکسش هم ممکنه برای دوستان دیگه اتفاق بیفته

آیا راهی هست مثلا ثبت احوال یا .... بره سوال کنه ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

ثبت احوال که به هیچ عنوان اطلاعات کس دیگه رو نمیده .

بهترین راهش تحقیق از طریق در و همسایه دختر هست . مطمئن باشید جواب میده