PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالی در مورد تورنت

behnamy01
26-10-2013, 22:08
دوستان من میخوام یک تورنت 60 گیگابایتی رو دانلود کنم. این کار رو هم دارم با یک آپلود سنتر ( اکسپرس لیچ، رودفایل و اینا .... ) انجام میدم. ولی چون سید کم هستش سرعت کمه الان که یک ساعته شروع کردم فقط یک درصدش دانلود شده، اینجوری 100 ساعت طول میکشه تا فایل ها بیاد توی سرور آپلودسنتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اطلاعات فابل اینه: Seeders: 3
Leechers: 11
حالا سوالم اینه که چه کار کنم سرعت بره بالا؟ 1- آیا میشه خودم همون فایل رو توی آپلودسنتره های دیگه هم بذارم توی لیست دانلودشون و درنیتجه درخواست واسه اون فایل زیاد بشه و لیچرها رو زیاد کنم؟ 2- کلا واسه افزایش سرعت دانلود از تورنت باید چه کار کرد؟ 3- یک لیست ترکر دارم که نمیدونم جریانش چیه ولی وقتی خودم با نرم افزار تورنت یک فایلی رو دانلود میکنم لیست اون ترکر ها رو که اضافه میکنم سرعت میره بالا. مثلا 10 کیلوبایت میشه 15 . لیست رو یک از دوستام بهم داده که فک کنم 100-200 تا ترکر باشن. مثل این که مثل یک سری افراد میمونن که توی تورنت همیشه در حال تبادل اطلاعات هستن و ما به اونا وصل میشیم ( حالا دقیقا نمیدونم جریان چی به چیه ) حالا سوال سومم اینه که این لیست رو واسه ادمین آپلودسنتره بفرستم بگم اینا رو اضاف کنه به سرورش؟

behnamy01
27-10-2013, 16:44
یعنی هیچ کی نمیدونه؟ :n03:

Arash4484
28-10-2013, 03:02
یعنی هیچ کی نمیدونه؟ :n03:
اینجا بپرسید:
Torrent / تاپیک مرجع بحث و گفت گو در مورد تورنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])