PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - BATTLEFIELD 4

صفحه ها : [1] 2

amirpers
26-10-2013, 21:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان این بازی هم ریلیز شد.
در این تاپیک به مشکلات نصب و اجرای احتمالی بازی خواهیم پرداخت.

system requirements

Operating system: Microsoft Vista SP2 32-bit / Windows 8 64-bit
CPU: Intel Core 2 Duo or Athlon X2 / Intel Quad-Core or six-core AMD
Memory: 4GB / 8GB
Hard drive space: 30 GB of free hard disk space
Media: 8x or faster CD/DVD drive
Graphics hardware: GeForce 8800 GT or Radeon HD 3870, 512MB VRAM with at least DirectX 10.1 support. / Nvidia GTX 660 or Radeon HD 7870, 3GB VRAM with DirectX 11 support.
Sound hardware: DirectX 10, capable Sound Card.
Network: Broadband required for gameplay.
Input device(s): Keyboard and Mouse or Controller.

اسکرین هایی از بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کرک ریلودد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iCe m@n
29-10-2013, 01:05
خب دوستان اسکیدرو به حال ما 64 بیتی ها هم فکر کرد و راه حل برای آزاد شدن تنظیمات گرافیک ارائه داد
من خودم همه تنظیمات رو گزاشتم روی Ultra

1 کرک فیکس رو دانلود کنید

2-وارد بازی بشید و سپس از بازی خارج بشید
3 به Documents\Battlefield 4\settings رفته
4- فایل PROFSAVE_profile رو با Notepad باز کنید
5- جمله GstRender.OverallGraphicsQuality را پیدا کرده و عدد آن را از 0 به 5 تغییر دهید
6- وارد بازی شوید و تنظیمات گرافیک رو به دلخواه تغییر دهید

iCe m@n
29-10-2013, 12:15
دوستان من کرک Reloaded رو که کپی کردم میخوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو میده

hp722
29-10-2013, 23:34
من یه کرک بود 16مگ که همونو ریختم و دارم بازی میکنم.حالا چه فرقی هست با این ریلودد؟

iCe m@n
30-10-2013, 00:35
دوستان من بازی رو راحت اجرا میکنم حدودا 40 فریم هم میده ولی بعضی موقع ها یهو فریم میشه 20 برای 1 ثانیه و بعد درست میشه که این مشکل باعث میشه بازی لگ بزنه و خیلی روی اعصابه

میخواستم ببینم دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن؟

کرک هم Reloaded هست

dvd2010
30-10-2013, 08:03
اولین آپدیتش امد.با دانلودش اکثر باگها ومشکلات بازی حل میشه.

hp722
30-10-2013, 11:13
اولین آپدیتش امد.با دانلودش اکثر باگها ومشکلات بازی حل میشه.

خب لینک بده مام دانلودش کنیم

FOURTH RETURN
30-10-2013, 12:04
این بازی هم دایرکت ایکس 11 میخواد یا با 10 هم میشه اجراش کرد؟

mehdy.z
30-10-2013, 13:41
دوستان من بازی رو راحت اجرا میکنم حدودا 40 فریم هم میده ولی بعضی موقع ها یهو فریم میشه 20 برای 1 ثانیه و بعد درست میشه که این مشکل باعث میشه بازی لگ بزنه و خیلی روی اعصابه

میخواستم ببینم دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن؟

کرک هم Reloaded هست
البته این مشکلی که شما میگی در اکثر بازیها به ضعف cpu وram سیستم برمیگرده...مخصوصا که چون این بازی به خاطر پیاده کردن تمام فیزیک روی cpu اون رو مستلزم یه cpu قوی کرده!
البته من حدس میزنم بیشتر این افت فریمها با اومدن پچ هایی که بعدا ارائه میشه تا حد زیادی رفع بشه چون اینجور که توی فرومهای مختلف بحث شده کلا بازی خیلی اپتیمایز نیست وحتی بعضی سیستمهای تاپ هم توی اجرای روون بازی موندن!!

این بازی هم دایرکت ایکس 11 میخواد یا با 10 هم میشه اجراش کرد؟
بله با هر دوش میشه بازی کرد و بازی هم dx10 رو ساپورت میکنه و هم dx11...

eshagh
31-10-2013, 04:04
با سلام

دوستان خواستم بپرسم این بازی روی سیستم من هم قابل احرا هست که 20 گیگ رو دان کنم .
تا حالا 95درصد بازی ها روبدون مشکل اجرا نموده ام
مشخصات :
مادر برد . ایسوس p5QC
CPU. اینتل E 8400 کورتو دو 3G
RAM .4 G
VGA. جی فورس 9400 جی تی 1 گیگ
ویندوز هفت یا هشت 32 بیت
ممنون :n12:

iCe m@n
31-10-2013, 04:51
البته این مشکلی که شما میگی در اکثر بازیها به ضعف cpu وram سیستم برمیگرده...مخصوصا که چون این بازی به خاطر پیاده کردن تمام فیزیک روی cpu اون رو مستلزم یه cpu قوی کرده!
البته من حدس میزنم بیشتر این افت فریمها با اومدن پچ هایی که بعدا ارائه میشه تا حد زیادی رفع بشه چون اینجور که توی فرومهای مختلف بحث شده کلا بازی خیلی اپتیمایز نیست وحتی بعضی سیستمهای تاپ هم توی اجرای روون بازی موندن!!

مهدی جان

من 8 گیگ رم دارم روی سیستم
CPU -AMD FX8350 4.2GHz هست

فکر نمیکنم رم و سی پی یو هم ضعیف باشه که بخواد یهو فریم افت کنه
البته یکی از دوستان هم با گرافیک 690 و CPU 3930 گفت منم مشکل افت ناگهانی فریم رو دارم

reza_vucinic
31-10-2013, 13:28
سلام بچه ها من بازی رو خریدم نصب کردم.
نسخه cactus
بعد از نصب کرک کردم ولی وقتی رو بازی کلیک میکنم هیچی نمیشه. البته تو TaskManager قسمت Processes بازی هستش, ولی هیچی اجرا نمیشه.
10تومن بازی رو خریدم... کمک :n03:

A/|\IR
31-10-2013, 16:58
نسخه cactus
بعد از نصب کرک کردم ولی وقتی رو بازی کلیک میکنم هیچی نمیشه. البته تو TaskManager قسمت Processes بازی هستش, ولی هیچی اجرا نمیشه.
واقعا هیچ جای دنیا بازی رو انقدر گرون نمیفروشن!:دی

Dav0od
31-10-2013, 17:34
این بازی چرا اینقدر لگ داره !؟ آپدیت 1 رو هم ریختم هیچ فرقی نکرد :n27:

iCe m@n
31-10-2013, 17:52
این بازی چرا اینقدر لگ داره !؟ آپدیت 1 رو هم ریختم هیچ فرقی نکرد :n27:

این لگ کلا رفته روی اعصاب همه داوود جان
باید منتظر آپدیت جدید باشیم

mehdy.z
31-10-2013, 19:03
مهدی جان

من 8 گیگ رم دارم روی سیستم
CPU -AMD FX8350 4.2GHz هست

فکر نمیکنم رم و سی پی یو هم ضعیف باشه که بخواد یهو فریم افت کنه
البته یکی از دوستان هم با گرافیک 690 و CPU 3930 گفت منم مشکل افت ناگهانی فریم رو دارم
cpu و رمت که کارشون درسته:دی
البته بازم میکم این بازی بدجور خوره cpu هست!!
ولی خوب همینطور که گفتم به احتمال زیاد مال خود بازیه که باید با پچ ها و آپدیتهایی که سازنده بازی و nvidia و amd میدن بهتر شه....

Hashem 289
31-10-2013, 19:09
نسخه cactus

سلام ، منم همین مشکل رو دارم کسی میدونه اشکال کار کجاست فقط تو نصب punkbuster یه پیغام خطا دارم اما بازی درست نصب میشه .

mohsentanha
31-10-2013, 19:38
نسخه cactus
آپدیت جدید +کرک ریلودد رو از سایت پی سی دی دانلود کن اوکی میشه برا منم همین بود :|
پ.ن:برای منم همین مشکل دوباره بوجود اومده :|

hp722
31-10-2013, 21:35
اونایی که نسخه ی Reloaded دانلود کردن از کرکش استفاده کنن.مثلا من نسخه ی اولی که اومد رو گرفتم.اگه مشکلی دارید حتما c++ نسخه ی جدیدش و آپدیت کار گرافیکتون رو نصب کنید.من steam و PhysX رو هم نصب کردم

Dav0od
31-10-2013, 22:32
من همه چیم بروزه :n02: ولی حتی روی مدیوم هم لگ دارم ...
اینم مشخصاتمه :

احتمالا همینطور که آقا امید گفتند باید منتظر یه آپدیت درست درمون باشیم ... :n03:

iCe m@n
01-11-2013, 03:24
دوستان یه روشی رو یکی از دوستان گفت من انجام دادم و تا حد زیادی اون لگ های لحظه ای رو برطرف کرد شما هم تست کنید ببینید برای شما هم بهتر میشه یا نه

وقتی بازی رو اجرا میکنید توی تسک منیجر گزینه ی Set Priority رو روی High بزارید.

Dav0od
01-11-2013, 10:37
آقا امید من تست کردم به نظرم کمی تاثیر داشت :n16:

دوستانی که میخوان این روش رو تست کنن آموزشش اینجاست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

mohammadx6
01-11-2013, 13:39
کمک
سلام دوستان چرا نمیشه تنظیمات گرافیکی رو ذخیره کرد قبلا اصلا تنظیمات باز نبود حالا که کرک جدید رو ریختم تنظیمات بازه ولی اصلا ذخیره نمیشه

estark
01-11-2013, 19:00
برا من این ارور رو میده:
bf64_x86exe-system error
the program cant start becuause msvcp110.dll is missing from your computer.try reinstalling the program to fix this problem.
این فابلMSVCP110.DLL جریانش چیه.تو قرنطینه انتی ویروسم هم نبود.بازی مشکل نداره رو سیستم دیگه اجرا شده.
رو ویندوز 7 -32 بیت بازی اجرا میشه ایا؟؟

hp722
01-11-2013, 19:02
برا من این ارور رو میده:
bf64_x86exe-system error
the program cant start becuause msvcp110.dll is missing from your computer.try reinstalling the program to fix this problem.
این فابلMSVCP110.DLL جریانش چیه.تو قرنطینه انتی ویروسم هم نبود.بازی مشکل نداره رو سیستم دیگه اجرا شده.

من روی 32 دارم بازی میکنم.آخرین نسخه ی دایرکس رو نصب کردید؟بیشتر این ارور های dll مربوط به دایرکس و c++ میشه.این دوتا رو آپدیت نصب کردید؟

Hashem 289
01-11-2013, 19:04
آقایون خوبه کسی که تاپیک رو باز میکنه یه حداقل اطلاعاتی داشته باشه که بتونیم جواب بگیریم !!!!

estark
01-11-2013, 19:08
من روی 32 دارم بازی میکنم.آخرین نسخه ی دایرکس رو نصب کردید؟بیشتر این ارور های dll مربوط به دایرکس و c++ میشه.این دوتا رو آپدیت نصب کردید؟

++C نصب کردم درست شد.ممنون

Hashem 289
01-11-2013, 20:41
نسخه cactus

منم همین مشکل رو داشتم ویندوز 8 نصب کردم آنتی و اینترنت رو قطع کردم نصبیدمش درست اجرا شد ، الانم روی حالت آلترا دارم بازی میکنم دلتون بسوزه :n01:.

E.N.A.Y.A.T
01-11-2013, 20:58
آقایون یکی بلطفه و لینک آپدیت رو بده بی زحمت!

mohammadx6
01-11-2013, 21:15
آقا انصافا یکی باید لینک این آپدیت جدید رو (490 مگابایتی) بده هرکاری میکنم تنظیمات گرافیک ذخیره نمیشه

E.N.A.Y.A.T
01-11-2013, 21:22
آپدیت 1 بتلفیلد 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadx6
01-11-2013, 21:38
آپدیت 1 بتلفیلد 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما نصب کردی؟

E.N.A.Y.A.T
01-11-2013, 21:40
شما نصب کردی؟

نه نصب نکردم! توضیحاتی هم راجع به تغییراتی که ایجاد میکنه نوشته نشده!:n09:

mohammadx6
01-11-2013, 22:07

شما نصب کردی؟
مشکلم(سیو نشدن تنظیمات گرافیکی بازی و باز نشدن نسخه 64 بیتی) حل شد شما با نصب کردن این ورژن میتونید نسخه 64 بیتی رو باز کنید و تنظیمات گرافیکی رو هم تغییر بدید
ورژن 64 سال 2012 رو دانلود کنید
حالا از بازی لذت ببرید

Sib Market
01-11-2013, 22:50
سلام دوستان
بازی اجرا میشه ولی وقتی new game رو می زنم , تصاویر در همه و هیچی نشون نمیده ولی کامل صدا داره و کاراکتر هم حرکت می کنه ...
مشکل از کجاست ؟

reza_vucinic
02-11-2013, 18:07
برا من این ارور رو میده:
bf64_x86exe-system error

vcredist_x86
+
vcredist_x64
نصب کن اجرا میشه. منم مشکل داشتم, نصب کردم حل شد.

hadi h
02-11-2013, 19:59
یه مشکل مسخره ....
برا من می ره تو بازی ولی موقع ی که باید press Enter میاد و اینتر بزنی انگار کیبرد کار نمی کنه !!!!
اینو باید چیکار کنم ؟!؟!؟!

alishjun
02-11-2013, 20:17
اقا من کرک کردم.ولی بازم رو اورجین میره واسه چی؟

چیکار کنم ؟

یعنی حتی تصویر بازی رو ندیدم هنوز

کمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــک لطفا

korosh4
02-11-2013, 20:40
دوستان من مشکل ارور Directx دارم نمیدونم چرا اینطور میشه اینم تصویرش

hp722
02-11-2013, 22:38

احتمالا دایرکس که ریختید با درایور گرافیکتون نمیخونه.بنظر من آپدیت درایور گرافیکتون رو دانلود و نصب کنید و دایرکس مورد نظر بازی رو هم نصب کنید مشکل حل بشه.حتما هم c++ فراموش نشه

mehdy.z
02-11-2013, 22:39
شما dx رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپدیت کن ببین درست میشه...

Doncorleone
02-11-2013, 23:39
خواستم بگم این ارور directx و کلی رور دیگه با آپدیت اول درست میشه ماله سیستماتون نیست

hadi h
03-11-2013, 00:04
دوستان شما می تونید تنظیمات گرافیکی رو انجام بدین ؟!؟!؟!
من روش که کلیک می کنم می پره بیرون ....
توی بازی بعضی اوقات افت فریم پیدا می شه در حد همون 1 ثانیه و درست میشه ...
آپدیت اول رو هم نصب کردم

korosh4
03-11-2013, 00:07
کارت گرافیکم AMD هستش همین الان آپدیت 13.9 رو از خود سایت AMD گرفتم و رو کامپیوترم نصب کردم اما وقتی میرم توی Catalyst میگه که درایورت نسخه 13.1 هست

ANAMORPH
03-11-2013, 14:23
سلام ، یه دفعه نشد یه بازیو بدون دردسر بازی کنیم:n30:
هر کاری میکنم باز نمیشه ، سیستم از لحاظ سخت افزاری خوبه همه چی نصب شده ولی نمیشه که نمیشه

کمک ، کمک ، کمک

hp722
03-11-2013, 15:57
سلام ، یه دفعه نشد یه بازیو بدون دردسر بازی کنیم:n30:
هر کاری میکنم باز نمیشه ، سیستم از لحاظ سخت افزاری خوبه همه چی نصب شده ولی نمیشه که نمیشه

کمک ، کمک ، کمک

چک کن ببین آنتی ویروست فایلی رو قرنطینه نکرده؟c++ نصب کردی؟

mehdy.z
03-11-2013, 18:06
دوستان شما می تونید تنظیمات گرافیکی رو انجام بدین ؟!؟!؟!
من روش که کلیک می کنم می پره بیرون ....
توی بازی بعضی اوقات افت فریم پیدا می شه در حد همون 1 ثانیه و درست میشه ...
آپدیت اول رو هم نصب کردم
شما باید حتما کرک reloaded رو بریزی و ویندوزت هم 64 بیت باشه!

hadi h
03-11-2013, 18:48
شما باید حتما کرک reloaded رو بریزی و ویندوزت هم 64 بیت باشه!

بله ویندوز من ۸.۱ و صد البته ۶۴ بیتی هست ...
کرک رو نصب می کنم به امید اینکه درست بشه ...

hofman1970
03-11-2013, 21:17
با سلام دوستان. در باره بازی battlefield 4 من در هر مرجله مشکل کراش و پریدن بازی را داشتم. بعد از چند روز این کرک را گیر آوردم سالم بود و الان آخر بازی هستم. حتما قبل از کرک نمودن آخرین آپدیت گرافیک را نصب کنید من ati 6970 دارم. آپدیت 13.10 beta را ریختم و هر برنامه دیگر نصب کردم ولی نشد اما کرک به خوبی جواب داد. البته یک تنظیمات خاصی در video بود آنجام دادم یادم نیست ولی هم تصویر بهتر شد و هم انگار بازی رو آمد.windows 7 64 x البته اینهم بگم بخاطر این بازی windows 8 را پاک کردم. نمی دونم چند مرحله رفتم و بعد از نصب این کرک موفق شدم. امتحانش ضرری نداره. ولی فکر کنم گرافیک نسبتا خوبی باید داشته باشید تا مشکل لود شدن نداشته باشید یا پیغام خطا..

لینک دانلود کرک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dav0od
03-11-2013, 23:29
با سلام دوستان. در باره بازی battlefield 4 من در هر مرجله مشکل کراش و پریدن بازی را داشتم. بعد از چند روز این کرک را گیر آوردم سالم بود و الان آخر بازی هستم. حتما قبل از کرک نمودن آخرین آپدیت گرافیک را نصب کنید من ati 6970 دارم. آپدیت 13.10 beta را ریختم و هر برنامه دیگر نصب کردم ولی نشد اما کرک به خوبی جواب داد. البته یک تنظیمات خاصی در video بود آنجام دادم یادم نیست ولی هم تصویر بهتر شد و هم انگار بازی رو آمد.windows 7 64 x البته اینهم بگم بخاطر این بازی windows 8 را پاک کردم. نمی دونم چند مرحله رفتم و بعد از نصب این کرک موفق شدم. امتحانش ضرری نداره. ولی فکر کنم گرافیک نسبتا خوبی باید داشته باشید تا مشکل لود شدن نداشته باشید یا پیغام خطا..

لینک دانلود کرک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من این کرک رو دانلود کردم و به تمام دوستانی که مشکل افت فریم دارن پیشنهادش می کنم !
این کرک و رو آپدیت 1 کپی کردم روی high براحتی و بدون افت فریم اجرا شد ...
البته لینکی که دوستمون گذاشتن یه مشکل کوچولو داره که من اصلاح شده اش رو میذارم :

پسورد فایل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iCe m@n
04-11-2013, 01:50
ولی من تست کردم و هنوز افت فریم لحظه ای هست متاسفانه

game12
04-11-2013, 06:25
دوستان کسی تونسته این مشکل لگه بازی رو حل کنه؟من بازی برام روونه ولی بعده چند دقیقه تیک میزنه

iCe m@n
04-11-2013, 11:05
دوستان کسی تونسته این مشکل لگه بازی رو حل کنه؟من بازی برام روونه ولی بعده چند دقیقه تیک میزنه

فعلا همه این مشکل رو دارن باید هم صبر کنیم یا پچ یا آپدیت برای بازی بیاد که این مشکلات رو حل کنه عزیز

ما که به سختی و با همین تیک ها 2 روز پیش تموم کردیم بازی رو رفت پی کارش

meha
04-11-2013, 12:42
سلام

اقا چرا صدای بازی اینطوره؟!

یهو قطع میشه و فقط صدای ادم ها میاد!!

mehdy.z
04-11-2013, 14:09
عزیز اگه اولش بازی روونه ولی بعد یه مدت(مثلا یکی دو دقیقه) لگ میفته توش حتما حین بازی با نرم افزار HWINFO و MSI AFTER BURNER میزان مموری سیستم و گرافیک رو چک کن..چون این ایراد به شرطی که انجین و کرک بازی سالم باشه قطعا به سرریز شدن یکی از اونها برمیگرده!!...البته اگه ویندوز 32 بیت یا بازی در حالت 32بیت در حال اجرا باشه رسیدن مموری سیستم به عدد 3000MB هم به معنی سرریز شدن اون هست!!
اصلا دوستانی که مگن بازی لگ داره حین بازی توی قسمت PROCESSES TASK MANAGER چک کنند که بازی حتما در حالت 64BIT در حال اجرا باشه!!

ali_gorgan
04-11-2013, 15:23
عاغا سلام

عاغا من مرحله ی سوم رسیدم که باید توی دریا بری با قایق داخل کشتی که در حال سوختنه...
هر کاری میکنم سوار کشتی نمیشن :n29:

یکی کمک کنه....
ممنون :n01:

hp722
04-11-2013, 15:32
عاغا سلام

عاغا من مرحله ی سوم رسیدم که باید توی دریا بری با قایق داخل کشتی که در حال سوختنه...
هر کاری میکنم سوار کشتی نمیشن :n29:

یکی کمک کنه....
ممنون :n01:

دست راست کشتی رو یکم برو جلو یجاش ترکیده و بازه و با قایق برو اون تو

user.1
04-11-2013, 16:22
سلام دوستان
امروز بلاخره وقت کردم بازی رو تموم کنم:3:
بنظر من بازی از نظر گرافیک و فیزیک و صدا خیلی خوب بود ( تقریبا 8.5 از 10:12: ) ولی از نظر داستان ضعیف بود ( 4 از 10 یه نمه شبیه فیلمای ایرانی بود :n15: )

مثلا چجوری بعد انفجار سد کیلومتر ها بعد زنده موندن و همشون یه جا با هم بودن
یا چجوری PAC زنده فرار کرد و خودشو رسونده بود به کشتی
یا چجوری Dima تو اون زندان پیداش شده بود و بلا فاصله گفت خب پاشو فرار کنیم ( این قسمتش کپی COD Black ops بود ولی مدل خیلی ضایع )
یا دیالوگ هاشون مثلا مرحله آخر قسمتی که PAC میگه شما باید زنده بمونین این یه فرمانه:n21:

در ضمن دوستانی که مشکل لگ دارن توجه کنن
برای تنظیمات Medium باید رم 4 گیگ داشت
برای تنظیمات High باید رم 6 گیگ و
برای تنظیمات Ultra باید رم 8 گیگ داشت:n26:

mjorh
04-11-2013, 19:21
در ضمن دوستانی که مشکل لگ دارن توجه کنن
برای تنظیمات Medium باید رم 4 گیگ داشت
برای تنظیمات High باید رم 6 گیگ و
برای تنظیمات Ultra باید رم 8 گیگ داش

ربطی نداره ، مشکل فریز شدن از خود بازی هست هرچند میشه با پایین آوردن Core Clock و Voltage مدت زمان بیشتری بازی کرد ...

مشکل لگ و تیک هم از ضعیف بودن کلی سیستم ناشی میشه که با پایین آورن جزئیات حل میشه .

امروز بلاخره وقت کردم بازی رو تموم کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بنظر من بازی از نظر گرافیک و فیزیک و صدا خیلی خوب بود ( تقریبا 8.5 از 10[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ولی از نظر داستان ضعیف بود ( 4 از 10 یه نمه شبیه فیلمای ایرانی بود :n15: )
مثلا چجوری بعد انفجار سد کیلومتر ها بعد زنده موندن و همشون یه جا با هم بودن
یا چجوری PAC زنده فرار کرد و خودشو رسونده بود به کشتی
یا چجوری Dima تو اون زندان پیداش شده بود و بلا فاصله گفت خب پاشو فرار کنیم ( این قسمتش کپی COD Black ops بود ولی مدل خیلی ضایع )
یا دیالوگ هاشون مثلا مرحله آخر قسمتی که PAC میگه شما باید زنده بمونین این یه فرمان

شما برعکس بقیه هستین :n02:به اونوریا میگیم بیایید اینجا مشکلات رو مطرح کنید به شما هم باس گفت تو تاپیک خود بازی مطرح کنید این موارد رو و حتما هم از Spoiler استفاده کنید .
+
این بازی رو باید بخش چند نفرش رو تجربه کرد که شاهکاریه برا خودش ...بخش داستانی چند ساعته اهمیت چندانی نداره .

E.N.A.Y.A.T
04-11-2013, 19:39
این بازی رو باید بخش چند نفرش رو تجربه کرد که شاهکاریه برا خودش ...بخش داستانی چند ساعته اهمیت چندانی نداره .

حمید بسه! چندبار میگی؟:n15::n02: دیگه همه میدونن که بتل یعنی مولتی و کال آو یعنی سینگل و مولتی! اینو همه قبول دارن!:n09:

mk367
04-11-2013, 20:06
این بازی روی ویندوز xp sp3اجرا میشه یا نه؟
کارت گرافیکم 630 هستش خوبه برای این بازی؟
نصف یازی رو دانلود کردم اگه مشکلی هست بگید بدونم!

mjorh
04-11-2013, 20:22

شما سیستم کامل رو بگید تا بهتر راهنمایی کنیم ...

hp722
04-11-2013, 20:41

حمید عزیز گفت.باز سیستمتون رو کامل بگید ولی فکر نکنم روی xp جواب بده

spartaqus
04-11-2013, 22:46
سایتی نیست که سیستم رو detect کنه و بگه تو چه تنظیماتی میشه بازی رو اجرا کنه ؟!

nois3
04-11-2013, 23:38
آقا کمک ۶-۷تا Directx نصب کردم باز این ارور میاد چی‌ کنم؟

windows 7 sevice pack 1

vga:geforce 260GTX Dx 10 suport

user.1
04-11-2013, 23:51
ربطی نداره ، مشکل فریز شدن از خود بازی هست هرچند میشه با پایین آوردن Core Clock و Voltage مدت زمان بیشتری بازی کرد ...

مشکل لگ و تیک هم از ضعیف بودن کلی سیستم ناشی میشه که با پایین آورن جزئیات حل میشه .

شما برعکس بقیه هستین :n02:به اونوریا میگیم بیایید اینجا مشکلات رو مطرح کنید به شما هم باس گفت تو تاپیک خود بازی مطرح کنید این موارد رو و حتما هم از Spoiler استفاده کنید .
+

گفتم دیگه داستانش ارزشی نداره که بخوام بزارم تو اسپویل
من مگه گفتم بخش مولتیش مشکل داره ؟:n09:
در مورد تنظیمات که شما هم حرف مارو زدی :n26:

user.1
04-11-2013, 23:56

windows 7 sevice pack 1

vga:geforce 260GTX Dx 10 suport
شما مشکلت تو کتاب خونه های c++ ه
باید اونا رو نصب کنی

user.1
05-11-2013, 00:00

چرا یه سایت معرکه سراغ دارم
شما برو تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی رو پیدا کن یه کم پایین تر تو صفحه بازی یه جا برای دادن مشخصات سیستم هست:n26:

mjorh
05-11-2013, 00:27
گفتم دیگه داستانش ارزشی نداره که بخوام بزارم تو اسپویل
من مگه گفتم بخش مولتیش مشکل داره ؟:n09:
در مورد تنظیمات که شما هم حرف مارو زدی :n26:

شما بر اساس رم تعیین جزئیات گرافیکی کردید!!!

ربطی به داشتن و نداشتن نداره ...تو فروم باید به بقیه احترام بزارید و داستان رو توی Spoiler قرار بدید .

موفق باشید .

شما فایل زیپ رو دانلود کنید از طریق لینک زیر و کپی کنید به پوشه System 32 (همچین چیزی) تو ویندوز .

شما سیستمتون رو مطرح کنید من راهنمایی می کنم ، اون سایتی که دوستمون معرفی کردن همچین دقیق نمیگه .

user.1
05-11-2013, 00:38
خب هرچی تنظیمات گرافیک رو ببرید بالا رم بیشتری مصرف میکنه

mk367
05-11-2013, 02:46

cpu:e8500 3gig dual
ram 3 gig
vga : gt630 gigabaye 2 gig
ببنید بعضی بازی ها مثلا نیاز به نت فریمورک 4.5.دارند که روی اکس پی نصب نمیشه این باز ی هم ایا همینجوره مثلا؟

Iceboy_LOVE
05-11-2013, 09:05
سلام دوستان

بازی رو سیستم من اجرا میشه ؟ 5 تا DVD هست .

Cpu Amd X4 955
Gpu: Amd Radeon 5670 HD

mjorh
05-11-2013, 09:42
cpu:e8500 3gig dual
ram 3 gig
vga : gt630 gigabaye 2 gig
ببنید بعضی بازی ها مثلا نیاز به نت فریمورک 4.5.دارند که روی اکس پی نصب نمیشه این باز ی هم ایا همینجوره مثلا؟

آره باید 4.5 نصب باشه رو سیستم ....اگه به 7 ارتقا بدید میتونید رو Low بازی کنید .

سلام دوستان

بازی رو سیستم من اجرا میشه ؟ 5 تا DVD هست .

Cpu Amd X4 955
Gpu: Amd Radeon 5670 HD

Ram رو نگفتید ....ولی اجرا میشه .

mk367
05-11-2013, 10:40
آره باید 4.5 نصب باشه رو سیستم ....اگه به 7 ارتقا بدید میتونید رو Low بازی کنید .

.

از جوابت ممنونم ولی می خوام یه سره کوچ کنم برم تو ویندوز8.1.دانلود کردم نصبش می کنم

nois3
05-11-2013, 11:42
دوستان مرسی‌ بازی بالا اومد :n16:

تنظیمات گرافیکو رو Ultra گذاشتم میانگین ۳۲ فریم میده (نمیدونم چطوری با این گرافیک ، ultra ؟!) gerforce gtx260

آپدیت جدید بازی رو هم نصب کردم

فقط نمیدونم چرا بعضی جاها مس سقوط کردن هلیکوپتر ، افت فریم میگیره بازی ، لحظه لحظه ی تصویر فریز می‌شه 2 ثانیه 2 ثانیه از بازی رو نمی‌بینم

مشکل کجاس؟
ممنون

nois3
05-11-2013, 15:06
اوه اوه

نمیدونستم یه موضوع کوچیک اینقدر لگ و فریز تولید می‌کنه :n21:

رزلشن 1680x1050 59.85hz با 1680x1050 59.95hz کلی فرق داره لامصب:n27:
الان بازی روون شد:n19:

mohsenjxj
05-11-2013, 21:10
سلام من بازی را نصب کردم و اجرا هم شد چند تا مشکل داره یکی اینکه نمیدونم چرا بازی تمام صفحه نیست و وقتی اجرا میکی از حالت فول اسکرین درمیاد و نوار پایین صفحه و... دیده میشه.
مشکل بعدی هم اینه که وقتی میخوام اسلحه را روی هدفی بگیرم دقیق و روون رو هدف نیست و یجورایی تیراندازی به اهداف و نشانه روی حال نمیده حالا نمیدوم ربطی به تنظیمات کنترلر و موس داخل بازی میشه یانه؟ دوستان لطفا راهنمایی کنید.

hadi h
05-11-2013, 23:14
دوستان من کرک Reloaded رو که کپی کردم میخوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو میده

این ارور چه جوری حل میشه ؟!؟!؟!؟!

hadi h
05-11-2013, 23:17
سلام من بازی را نصب کردم و اجرا هم شد چند تا مشکل داره یکی اینکه نمیدونم چرا بازی تمام صفحه نیست و وقتی اجرا میکی از حالت فول اسکرین درمیاد و نوار پایین صفحه و... دیده میشه.
مشکل بعدی هم اینه که وقتی میخوام اسلحه را روی هدفی بگیرم دقیق و روون رو هدف نیست و یجورایی تیراندازی به اهداف و نشانه روی حال نمیده حالا نمیدوم ربطی به تنظیمات کنترلر و موس داخل بازی میشه یانه؟ دوستان لطفا راهنمایی کنید.

برین به ادرس زیر :
C:\Users\Me\Documents\Battlefield 4\settings
و بعدش PROFSAVE_profile رو با نت پد باز کنید
گزینه ی GstRender.FullscreenEnabled رو پیدا کنید و عدد جلوش که 0 هست رو بکنید 1 بعد هم سیوش کنید و برین تو بازی ....

Iceboy_LOVE
06-11-2013, 00:11

Ram رو نگفتید ....ولی اجرا میشه .

Ram 4 GB DDr3

mojtabaivi
06-11-2013, 01:08
دوستان من بازی رو دانلود کردم و نصب کردم. اما وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم صفحه ی سیاه بازی میاد و گوشه ی سمت راست بالا فک کنم علامت لودهُ اما بعد از دو سه ثانیه stop working میده....مشکل چیه؟

spartaqus
06-11-2013, 10:11
برای من وقتی bf4.exe رو اجرا میکنم بعد یکی دو دقیقه stop working میده البته اون علامت اود هم میاد قبلش برای همین مجبورم برم تو bf4_x86.exe بازی کنم اونجا هم تنظیمات گرافیک روی low هست ونمیشه تغییر داد حالا باید چیکا کنم؟؟
نسخه بازیم full unlocked هست و آپدیت 1 رو هم دانلود کردم و نصب کردم ولی بازم همینجوریه
ویندوزمم 64 بیتی هست ram8 گرافیک 1 گیگ cpu i5 .

ea.ali
06-11-2013, 10:19
سلام دوستان برای من ارور دایرکس میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که من از 9 تا 12 رو ریختم ولی بازم ارور میده البته اولش میگه درایور ati 13.1 رو نصب کردید 13.9 رو نصب کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نصب کردم اما اخرش یه اخطاری میده که نصبش نمیکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا دوستان می تونن کمک کنن گرافیکم 4290 رمم 4گیگ

spartaqus
06-11-2013, 10:22
اون اروری که موقع نصب گرافیک میده مربوط به c++ هست یکی از اون ها نصب نیست .

ea.ali
06-11-2013, 10:28
والا visual c++ رو هم 64 رو ریختم هم 32 بیتی شو

MaFia_King
06-11-2013, 13:19
سلام

دوستان منم مشکل دوست بالایی رو دارم ولی توی پیام خطایی که به من می ده ورژن درایور رو ننوشته هر چی هم تو دی وی دی بود نصب کردم

shabnam1986
06-11-2013, 13:45
درایور آپدیت شده واسه این بازی رو لینک میدین؟

playstation 3
06-11-2013, 20:39
سلام

دوستان منم مشکل دوست بالایی رو دارم ولی توی پیام خطایی که به من می ده ورژن درایور رو ننوشته هر چی هم تو دی وی دی بود نصب کردم

درایور گرافیکت رو از سایت زیر دانلود کن و نصب کن

mohsenjxj
06-11-2013, 20:39
برین به ادرس زیر :
C:\Users\Me\Documents\Battlefield 4\settings
و بعدش PROFSAVE_profile رو با نت پد باز کنید
گزینه ی GstRender.FullscreenEnabled رو پیدا کنید و عدد جلوش که 0 هست رو بکنید 1 بعد هم سیوش کنید و برین تو بازی ....
سلام دوست عزیز این کارو انجام دادم و ذخیره هم کردم ولی دوباره برگشت به حالت اول...!

mehdy.z
07-11-2013, 01:52
خوب خودم بازی رو گرفتم و اون رو در هر دو حالت 64bit و 32bit اجرا کردم!!
میگم چرا دوستان لگ دارند!!!
معلوم شد که این لگی که دوستان اینقدر ازش حرف میزنند مختص نسخه 32 بیت هست و به شخصه در نسخه 64 بیت لااقل توی این 20 دقیقه ای که بازی کردم لگ خاصی ندیدم!!
ولی نسخه 32 بیت سر تا پا لگه به نحوی که اصلا اجرای باز رو دچار مشکل میکنه!!!
البته فعلا آپدیت یا چیزی رو هم نریختم و قصد ریختنش هم ندارم مگه اینکه به باگی چیزی بربخورم!!
+++
ضمنا دوستان برای اجرای بازی در حالت 64bit حتما باید در پوشه بازی رو ی آیکون bf64 کلیک کنند نه اونی که که معمولا موقع نصب روی صفحه desktop ایجاد میشه!!!

ea.ali
07-11-2013, 10:14
سلام دوستان من به هزار بد بختی درایور 13.9 رو نصب کردم حالا بازم همون ارور میاد اما حالا میزنه 13.9:n04:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad_heartsick
07-11-2013, 16:25
سلام دوستان بازی خیلی لگ داره مشکلش حل نشد خیلی رو اعصابه حتی رو حداقل هم لگ داره. 3 4 بار هم تو این 20 دقیقه کرش داشتم.بازی رو خریدم 6 dvd.
سیستم:
i5 2500
570 gtx
ram 4
driver; 331.58
win 7 64 bit

mehdy.z
07-11-2013, 17:16
سلام دوستان بازی خیلی لگ داره مشکلش حل نشد خیلی رو اعصابه حتی رو حداقل هم لگ داره. 3 4 بار هم تو این 20 دقیقه کرش داشتم.بازی رو خریدم 6 dvd.
سیستم:
i5 2500
570 gtx
ram 4
driver; 331.58
win 7 64 bit
شما برای اجرای بازی روی آیکون bf64 توی پوشه بازی استفاده میکنی که؟؟

milad_heartsick
07-11-2013, 17:19
شما برای اجرای بازی روی آیکون bf64 توی پوشه بازی استفاده میکنی که؟؟
بله 64
با 86 هم امتحان کردم همون اش و کاسه.

ali_gorgan
07-11-2013, 18:13
سلام
اقا کسی میدونه چطوری میشه battle field 4 رو انلاین بازی کرد؟؟؟:n13:

اگه کسی میدونه خواهشا توضیح بده...

milad_heartsick
07-11-2013, 18:51
بابا این دیگه خیلی رو اعصابه تورو خدا یکی کمک کنه 15 min بود داشتم بدون لگ و فلان بازی میکردم کرش کرد و از بازی خارج شد.:n21:

user.1
07-11-2013, 21:23
سلام
اقا کسی میدونه چطوری میشه battle field 4 رو انلاین بازی کرد؟؟؟:n13:

اگه کسی میدونه خواهشا توضیح بده...

یواش یواش رفیق
اگه می خوای الان آنلاین بازی کنی باید بری بازی رو بخری
وگرنه یه 4 ماهی تقریبا طول می کشه تا بشه آنلاین بازی کرد

user.1
07-11-2013, 21:28
سیستم:
i5 2500
570 gtx
ram 4
driver; 331.58
win 7 64 bit

بازی که من گرفتم 8 دیسک داشت
شما تنظیمات گرافیک رو ، رو چه تنظیماتی میزارید؟

mehdy.z
07-11-2013, 22:55
بله 64
با 86 هم امتحان کردم همون اش و کاسه.
میگم شما چک کردی وقتی توی بازی هستی رم سیستم یا گرافیکت گلوگاه نشده باشه؟؟!

mohsenjxj
08-11-2013, 00:20
سلام
مرحله ای که یارو داره تو یه برج یا محل کنفرانس بصورت زنده سخنرانی می کنه و یه عده هم جلوی در اون ساختمون بزرگ وایستادن و مانع از داخل رفتن میشن و هیچ سلاحی هم تو دسترس نیست را چطوری باید رد کنیم و اصلا تو این مرحله چیکار باید بکنیم؟:n13:

milad_heartsick
08-11-2013, 10:36
بازی که من گرفتم 8 دیسک داشت
شما تنظیمات گرافیک رو ، رو چه تنظیماتی میزارید؟
سلام
هم low هم ultra هر دو حالت لگ میزنه.ultra مواقعی که لگ نمیزنه فریم ریت عالی میده.

میگم شما چک کردی وقتی توی بازی هستی رم سیستم یا گرافیکت گلوگاه نشده باشه؟؟!

سلام
با تسک منیجر یا msi afterburner چک کنم
از کجا بدونم گلوگاه شده یا نه؟

mohsenjxj
08-11-2013, 11:23
سلام
مرحله ای که یارو داره تو یه برج یا محل کنفرانس بصورت زنده سخنرانی می کنه و یه عده هم جلوی در اون ساختمون بزرگ وایستادن و مانع از داخل رفتن میشن و هیچ سلاحی هم تو دسترس نیست را چطوری باید رد کنیم و اصلا تو این مرحله چیکار باید بکنیم؟:n13:
دوستان جواب بدید.....!

user.1
08-11-2013, 12:28
سلام
هم low هم ultra هر دو حالت لگ میزنه.ultra مواقعی که لگ نمیزنه فریم ریت عالی میده.

شما وضعیت هاردت چجوریه؟
چقدر خالی داره ؟ سرعتش چجوریه ؟ چند RPM ه ؟

mehdy.z
08-11-2013, 16:59
سلام

این جمله تون واقعا شک رو در من چند برابر کرد که مموری سیستم و گرافیک گلوگاه شده!!

سلام
با تسک منیجر یا msi afterburner چک کنم
از کجا بدونم گلوگاه شده یا نه؟
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توضیح دادم!
ولی خوب اگه بازی رو در حالت 64bit اجرا کنی نمیتونی به صورت OSD چکش کنی چون Msi after burner یه نرم افزار 32bit هست و روی نرم افزار و یا بازی 64bit بالا نمیاد!!..اصلا اگه نسخه 64bit بازی رو اجرا کنی و بازم اون اعداد رو به صورت OSD اون بالا ببینی دلیل اصلیش اینه که بازی در حالت 32bit در حال اجراست!!
اما:
با کمک نرم افزار hwinfo میتونی بعد از خروج بازی چک کنی که آیا توی بازی رم سیستم یا گرافیک گلوگاه شده بوده یا نه!!!

worldclass
09-11-2013, 00:58
سلام
من درایورم رو کامل با برنامه Driver Sweeper پاک کردم اما بازهم وقتی میخوام درایور 13.9 رو نصب کنم به این صورت ورژن 8 رو میخواد نصب کنه!
کارتم 4670 HD ویندوز 7 نسخه 64 بیتی.

mehdy.z
09-11-2013, 02:38
سلام
من درایورم رو کامل با برنامه Driver Sweeper پاک کردم اما بازهم وقتی میخوام درایور 13.9 رو نصب کنم به این صورت ورژن 8 رو میخواد نصب کنه!
کارتم 4670 HD ویندوز 7 نسخه 64 بیتی.

خوب مگه مشکل الان کجاست؟؟
تازه اون شماره catalyst هست نه درایور گرافیک..میگم نکنه فقط catalyst رو دانلود کردی نه درایور و catalyst رو با هم!!

worldclass
09-11-2013, 11:42
خوب مگه مشکل الان کجاست؟؟
تازه اون شماره catalyst هست نه درایور گرافیک..میگم نکنه فقط catalyst رو دانلود کردی نه درایور و catalyst رو با هم!!
من یکجا از پی سی دی گرفتم.
ضمنا حتی وقتی به صورت دستی از device manager هم میخوام درایور رو نصب کنم این ورژن رو قبول نمیکنه!

milad_heartsick
09-11-2013, 15:44
سلام دوستان خوبم
به نظر من مشکل ربطی به سخت افزار نداره مشکل از خود بازی هست.
با توجه به گفته های دوست عزیز mehdy.z من خواستم سیستم رو مونیتور کنم تا مشکل معلوم بشه.برنامه رو ران کردم و شروع کردم به بازی (مرحله باکو-قسمت ماشین سواری)بازی پر از لگ طاقت فرسا بود متاسفانه کاری پیش اومد مجبور شدم سیستم رو خاموش کنم.الان که اومدم سیستم رو مونیتور کنم همون مرحله دقیقا همون جا بدون کوچکترین مشکلی اجرا شد.
اینم عکس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

internet
09-11-2013, 17:52
سلام دوستان من به هزار بد بختی درایور 13.9 رو نصب کردم حالا بازم همون ارور میاد اما حالا میزنه 13.9:n04:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان من هر دردسری که بود درایور و ... به روز کردم ولی باز همین ارور که این دوستمون می گند می ده
ویندوز 7 و 64 بییتی هست چیکار کنم؟

nikaan
09-11-2013, 19:22
منم دقیقا همین مشکل بالا رو دارم

تازه یه چیزی هم فهمیدم اونم اینه که اگه به نت وصل نباشی بازی نصب نمیشه :n03:
من گرافیکم سری 4000 AMD هست و نسخه ی بازیم هم واسه BLACK BOX هستش

mehdy.z
09-11-2013, 20:15
من یکجا از پی سی دی گرفتم.
ضمنا حتی وقتی به صورت دستی از device manager هم میخوام درایور رو نصب کنم این ورژن رو قبول نمیکنه!
بیا آخرین نسخه درایور و Catalyst گرافیکون رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود و اجراش کن...

hamed_yazdani
10-11-2013, 00:32
اقا من بازی رو نصب کردم چه روی 64 یا 32 کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. فقط پروسس توی تسک منیجر میاد. بازی اصلا بالا نمیاد.راهش چیه؟ کسی مث من این مشکل رو داشته؟

hamed_yazdani
10-11-2013, 00:44
اقا من کرک کردم.ولی بازم رو اورجین میره واسه چی؟

چیکار کنم ؟

یعنی حتی تصویر بازی رو ندیدم هنوز

کمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــک لطفا
منم وقتی 64 بیت رو باز میکنم همینطوری میشه

worldclass
10-11-2013, 00:46
بیا آخرین نسخه درایور و Catalyst گرافیکون رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود و اجراش کن...

بازهم ورژن آپدیت نشد و موقع اجرا فایل bf4.exe اول این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ارور و بعد این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میده.

shayankh450
10-11-2013, 04:01
دوستان من موقع اجرای بازی این مشکل را دارم
لطفا کمکم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

internet
10-11-2013, 09:01
دوستان من هر دردسری که بود درایور و ... به روز کردم ولی باز همین ارور که این دوستمون می گند می ده
ویندوز 7 و 64 بییتی هست چیکار کنم؟

کسی نمی دونه ؟

MaFia_King
10-11-2013, 12:36
کسی نمی دونه ؟

سلام

دوست عزیز اگه پست های صفحه ی قبلی رو نگا کرده باشین من خودم همین مشکل رو داشتم ولی با آپدیت درایور مشکلم حل شد...

MaFia_King
10-11-2013, 12:38
راستی دوستان من تو مرحله singapore مشکل دارم صفحه سیاه می شه پایین می نویسه منتظر باشید. به نظرتون چیکار کنم؟

shayankh450
10-11-2013, 12:54
دوستان کسی نیست کمکم کنه

hamed_yazdani
10-11-2013, 12:55
بابا یکی هم به پست ما جواب بده!

اقا من بازی رو نصب کردم چه روی 64 یا 32 کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. فقط پروسس توی تسک منیجر میاد. بازی اصلا بالا نمیاد.راهش چیه؟ کسی مث من این مشکل رو داشته؟

MaFia_King
10-11-2013, 13:33
بابا یکی هم به پست ما جواب بده!

این روش رو امتحان کنید به احتمال زیاد جواب می ده

اجرا نشدن بازی بر روی Pc های ۳۲-bit
شما مجبور هستیدDay 1 Patch بازی را نصب کنید.

Ahmad-Ra
10-11-2013, 14:06
سلام. من نسخه reloaded رو دارم.
دو تا فایل به نام bf4.exex و bf4_x86.exe هست... با استفاده از origin installer محتویان فایل های zip اکسترک شدند. نصاب بازی همینه دیگه؟؟ دیگه چیزی مثل autorun نداره ؟

وقتی اجرا میکنم stop working میشه !! اخرین درایور گرافیک نصبه .. گرافیک amd radeon ..

ویندوز 8.1 64 بیتی
کسی هست راهنمایی کنه ؟

hamed_yazdani
10-11-2013, 14:15
این روش رو امتحان کنید به احتمال زیاد جواب می ده

پچ 603 مگابایتی رو که توی خود دیسک ها بود ریختم. اجرا نمیشه. توی 64 بیت هم تست کردم بازم همینطوریه!
حد اقل گرافیک برای اجرا شدن(باز شدن بازی) حالا اگه کند هم باشه مشکلی نیست(فقط میخوام باز بشه ببینم دیسک ها سالم بودن) چیه؟
cpu: core2 quad 6600 2.4 ghz
4 gig ram 1333
220 gt 1gb ddr3
windows 7 32 and 8 64
همه دایرکت ایکس ها و نت فریم ورک ها و سی پلاس ها رو هم نصب دارم!

ea.ali
10-11-2013, 14:44
سلام

دوست عزیز اگه پست های صفحه ی قبلی رو نگا کرده باشین من خودم همین مشکل رو داشتم ولی با آپدیت درایور مشکلم حل شد...

شما اگه منظورت درایوره کارت گرافیکه که خوب ارور ماله شما نزده بود چه درایوری نصب کردی باسه همین مشکلت حل شد اما ماله من واحتمالا ماله اون دوستمون تو اروره دایرکسم زده درایور 13.9 خوب چی رو دیگه نصب کنیم .

internet
10-11-2013, 15:24
شما اگه منظورت درایوره کارت گرافیکه که خوب ارور ماله شما نزده بود چه درایوری نصب کردی باسه همین مشکلت حل شد اما ماله من واحتمالا ماله اون دوستمون تو اروره دایرکسم زده درایور 13.9 خوب چی رو دیگه نصب کنیم .

من آخرین ورژن گرافیک رو نصب کردم ولی ارور همچنان هست همون ارور دایرکس

internet
10-11-2013, 15:27
یه سری رفتم بازی رو خریداری کردم 5 دیسک
بعد دیسک پنج مشکل داشته رفتم اونم باز عوض کردم
بعد اومدم کلی هم از اشتراک اینترنتم کم شده برای این پچ و جستجوی در سایت ها و دانلود های الکی
اخرش هم هیچی
تو سایت های خارجی و یوتوب هم برای این ارور دایرکس رفتم ولی نمی دونم دقیق باید چیکار کنم که رفع بشه
هیشکی هم که اینجا نمی دونه

internet
10-11-2013, 16:55
سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید ویندوز 7 و 64 بیتی هست من روی فایل bf4.exe میزنم کرک هم از قبل کپی کردم ولی به هیچ صراطی مستقیم نیست اولش بازی می خواهد لود بشه
صفحه مشکی رنگ لود می یاد ولی یه دفعه این ارور دایرکس می یاد که ضمیمه کردم به اخرین ورژن درایور ati هم ارتقاء دادم دایرکس هم دو سه نمونه و از جمله مال خود بازی رو نصب کردم ولی بی فایده
ده بار هم ریستارت کردم نشد که نشد
گرافیک هم ابتدا کامل uninstall کردم بعد دوباره نصب ولی فایده ای نداشت ارور رو ببینید:
لطفا هر طوری که میشه راهنمایی کنید از سایت های خارجی و یوتوب هم چیزی دستگیرم نشد اگه کسی می تونه کمک کنه لطفا دریغ نکنه خیلی دردسر کشیدم برای تهیه و نصب بازی ولی تا الان بی فایده

shayankh450
10-11-2013, 17:47
دوستان کسی نیست کمکم کنه?????

hamed_dij
10-11-2013, 18:45
سلام دوستان
برای اجرای این بازی کدوم کارت قدرت بیشتری داره؟
geforce gt610 یا ati 4850 ?
لطفا زودتر جواب بدین
میخام هرکدومش بهتره رو ازش استفاده کنم

kingweb
10-11-2013, 21:40
چه داستانی ما داریم با بلتفید
دوستان برای ما نصب میشه وارد بازی هم میشه ولی در قسمت campion
رو که میزنیم در اونجا لودینگ همینجوری میشه
ولی از ارور و کرش و این چیزا خبری نیست
سیستم عامل 8.1 آپدیت و بروز
کارت گرافیک بروز 4870
آپدیت بازی رو هم اعمال شده

eeeeeeehsan
11-11-2013, 12:11
سلام دوستان
سوالی داشتم خدمتتون؛ لپ تاپم با گرافیک 2G 540 GT و رم 6G و سی پی یو 8 هسته ای موقع اجرا کردن بازی ها با گرافیک بالا مثل BF4, BF3, COD و... با رزولیشن تا ته بازی کند اجرا میشه و البته با گرافیک 2G اجرا می کنم ولی بازم وقتی تنظیمات تا ته باشه سرعتش میاد پایین بازی، میخوستم بپرسم راهی هست سرعتش رو افزایش داد یا باید رزولیشن رو آوورد پایین؟؟ آخه گرافیکش 540 GT هست و گرافیک خوبیه، میشه مشکل از کم بودن رم باشه؟؟ اگه رمم کمه بی زحمت بگید چند بذارم روش، ممنون. لپ تاپ dell l502x

hamed_dij
11-11-2013, 12:21
سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید ویندوز 7 و 64 بیتی هست من روی فایل bf4.exe میزنم کرک هم از قبل کپی کردم ولی به هیچ صراطی مستقیم نیست اولش بازی می خواهد لود بشه
صفحه مشکی رنگ لود می یاد ولی یه دفعه این ارور دایرکس می یاد که ضمیمه کردم به اخرین ورژن درایور ati هم ارتقاء دادم دایرکس هم دو سه نمونه و از جمله مال خود بازی رو نصب کردم ولی بی فایده
گرافیک هم ابتدا کامل uninstall کردم بعد دوباره نصب ولی فایده ای نداشت ارور رو ببینید:
لطفا هر طوری که میشه راهنمایی کنید از سایت های خارجی و یوتوب هم چیزی دستگیرم نشد اگه کسی می تونه کمک کنه لطفا دریغ نکنه خیلی دردسر کشیدم برای تهیه و نصب بازی ولی تا الان بی فایده

باید خدمت تمام این دوستان که این مشکل رو دارن عرض کنم این ارور ربطی به دایرکست نداره و از درایور کارت گرافیک هست.
منم همین مشکلو داشتم و فکر میکردم کارت گرافیکم نصب و آپدیت هست (آپدیت 13.9) ولی بعد فهمیدم که با نصب 13.9 چندتا از فایل های اصلی درایور کارت گرافیکم هم پاک میشه که حتی اون ارور که مینویسه آپدیت 13.9 رو نصب کنین هم نمیاد و مستقیم وارد بازی میشه و بعد این ارور میده و میپره بیرون...
و با نصب 13.9 legacy که آدرسش تو دو صفحه قبل هست مشکلم حل شد هم درایور گرافیک نصب و هم آپدیت شد و راحت هم وارد بازی میشه بدون هیچ مشکلی
نتیجه: کسایی که با این ارور مواجه شدن با نصب آپدیت 13.9 legacy که هم تو سایت amd.com هست و هم آدرسش تو دو صفحه قبل هست 100% مشکلشون حل میشه

soheilnouri
11-11-2013, 12:41
سلام...گرافیک من gforce 7100 هستش با 2 گیگ حافظه...خوب اجرا میشه؟چون اینجا نوشته بود 8800 باید باشه گرافیک

Ahmad-Ra
11-11-2013, 13:17
باید خدمت تمام این دوستان که این مشکل رو دارن عرض کنم این ارور ربطی به دایرکست نداره و از درایور کارت گرافیک هست.
منم همین مشکلو داشتم و فکر میکردم کارت گرافیکم نصب و آپدیت هست (آپدیت 13.9) ولی بعد فهمیدم که با نصب 13.9 چندتا از فایل های اصلی درایور کارت گرافیکم هم پاک میشه که حتی اون ارور که مینویسه آپدیت 13.9 رو نصب کنین هم نمیاد و مستقیم وارد بازی میشه و بعد این ارور میده و میپره بیرون...
و با نصب 13.9 legacy که آدرسش تو دو صفحه قبل هست مشکلم حل شد هم درایور گرافیک نصب و هم آپدیت شد و راحت هم وارد بازی میشه بدون هیچ مشکلی
نتیجه: کسایی که با این ارور مواجه شدن با نصب آپدیت 13.9 legacy که هم تو سایت amd.com هست و هم آدرسش تو دو صفحه قبل هست 100% مشکلشون حل میشه

خیلی معذرت میخوام لعنت به شرکت amd که همیشه سر اجرای بازی های و موارد این چنین من با گرافیک های radeon کلا مشکل دارم !! حتی من لینوکس استفاده میکنم یه سری مشکلاتی هست ولی به جاش NVIDIA عالی عمل میکنه...
میشه لینک LEGACY برای ویندوز 8 یا 8.1 رو هم بدید ؟؟ برای نوت بوک

ممنون

xeNociDe
11-11-2013, 15:29
راه حلی واسه مشکل Stop Working ویندوز 8 نیومده هنوز ؟

hamed_yazdani
11-11-2013, 16:31
آخر یکی پیدا نشد به من بگه چی کار کنم؟

kasrahasannezhad
11-11-2013, 19:08
سلام.
بازی اجرا میشه البته قبلش هم یک ارور میده میگه کارت گرافیک رو آپدیت کنید بعد از این که ok ارور رو میزنم بازی اجرا میشه. یک فیلم هم نشون میده و تموم میشه بعد میگه برای ورود به بازی کلید enter را بزنید. هرچی دکمه ی enter و بقیه ی دکمه هارو میزنم بازی نمیاد و بعد از مدتی فیلم رو دوباره نشون میده. مثل اینکه کیبوردم تو این بازی کار نمیکنه.

hamed_yazdani
11-11-2013, 20:58
کسی مشکل مشابه من رو نداشته؟ هم توی 64 بیت هم توی 32 بیت بازی کلا باز نمیشه!
یه عکس از داخل فولدر بازی میذارم یک نفر لطف کنه ببینه آیا درسته؟

newahwaz
11-11-2013, 21:14

هر کاری که شما گفتی انجام دادم ولی باز هم همین پیغام لعنتی رو میده دیگه کلافه شدم ...
ویندوز من 7 / 32 بیتی

ea.ali
11-11-2013, 21:55
دوست عزیز

hamed_dij
ماله من که نشد چون از همین طریق اپدیت کردم.

manuelcalavera
11-11-2013, 22:07
دوستان این که با 4 گیگ مشکلی نداره ؟

mjorh
11-11-2013, 22:11
یه عکس از داخل فولدر بازی میذارم یک نفر لطف کنه ببینه آیا درسته؟

چه نسخه ای هستش؟ برا من 28 گیگ هست ...

دوستان این که با 4 گیگ مشکلی نداره ؟

نه

saeed774
12-11-2013, 01:57
سلام.
بازی اجرا میشه البته قبلش هم یک ارور میده میگه کارت گرافیک رو آپدیت کنید بعد از این که ok ارور رو میزنم بازی اجرا میشه. یک فیلم هم نشون میده و تموم میشه بعد میگه برای ورود به بازی کلید enter را بزنید. هرچی دکمه ی enter و بقیه ی دکمه هارو میزنم بازی نمیاد و بعد از مدتی فیلم رو دوباره نشون میده. مثل اینکه کیبوردم تو این بازی کار نمیکنه.

دوستان منم دقیقا همین مشکل رو دارم ، کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

internet
12-11-2013, 10:48

سلام
لینکی که دو صفحه قبل هست نات فوند میده

internet
12-11-2013, 10:59

دوست عزیز لینک کار نمکینه

saeed774
12-11-2013, 15:28
سلام.

با وجود اینکه فروم های خارجی رو هم گشتم و چیزی در مورد جوابش پیدا نکردم ، بالاخره خودم مشکل رو حل کردم !!

چاره کار فقط جویستیک هست ! کافیه قبل از بازی یه " جویستیک " به سیستم وصل باشه ، همین :D

اگر هم نداری یدونه تک نفره بخر فوقش 5 تومنه ! راستی نیازی به بازی با جویس نیست . بازی با همون موس و کیبورد ادامه پیدا میکنه .

amin1374
12-11-2013, 16:38
با وجود اینکه فروم های خارجی رو هم گشتم و چیزی در مورد جوابش پیدا نکردم ، بالاخره خودم مشکل رو حل کردم !!

چاره کار فقط جویستیک هست ! کافیه قبل از بازی یه " جویستیک " به سیستم وصل باشه ، همین :D

اگر هم نداری یدونه تک نفره بخر فوقش 5 تومنه ! راستی نیازی به بازی با جویس نیست . بازی با همون موس و کیبورد ادامه پیدا میکنه .

برا من ننننششششششد !!!!!!:n27:

hamed_yazdani
12-11-2013, 18:06
چه نسخه ای هستش؟ برا من 28 گیگ هست ...

نه

راستش نمیدونم چه نسخه ای هست چون از بازار خریدم. فرضا که بلک باکس هم باشه خوب باید باز بشه دیگه!

mrmaster
12-11-2013, 20:18
سلام

دوستانی که این مشکل رو دارن این فایل دانلود کنن واسه من که جواب داد

newahwaz
12-11-2013, 20:55

یعنی خداییش دمت گرم ، چقدر الکی دانلود کردیم ، در حالی که مشکل چیزه دیگه ای بود.
بازم ازت تشکر میکنم :n16:

internet
12-11-2013, 21:02

این فایل مربوط به نسخه 32 بیتی هست و مشکل ما رو که 64 بیتی هستیم برطرف نمیکنه
قبلا هم بحث شده که این به درد ویندوز 64 بیتی نمی خوره
با تشکر

saeed774
12-11-2013, 21:07
برا من ننننششششششد !!!!!!:n27:

برا من که جواب میده ، حتی موقعی که جویس رو دوباره بیرون میکشم بعد از اجرای دوباره بازی ، موس و کیبورد کار نمیکنن ! شما قبل از اجرای بازی باید جویس رو وصل کنی . یک بار هم از my document پوشه Battle 4 رو پاک کن . امتحان کن .

البته من یه فایل یا بهتر بگم یه سرویس هم قبلش نصب کردم که به تنهایی جواب نداد ، شاید مکمل این دو با هم برای من جواب داده :

فایل زیرو نصب کن و بعد سیستم رو ریست کن . بعد پوشه ای که گفتم رو پاک کن ، جویستیک رو به سیستم بزن و بازی رو اجرا کن ، برای من که بخوبی جواب داده تا الان : punkbuster

ea.ali
13-11-2013, 10:44
دوستان توجه کنید منم همون مشکل دایرکسو داشتم (نسخه درایورم میزد)ویندوز 7 64 اون کرکی رو که اون دوستمون صفحه قبل گزاشتو منم دانلود کردم ریختمش و با کمال تعجب دیدم بازی اومد بالا:n02:

فقط این کرک ماله 32 بیت هست اما برای من که اجرا شد برید دانلود کنید 90% درست میشه. و در اخر پس مشکل ماله کرک بود

فقط یه مشکل جدید کیفیت صفحش از 1024 پایین تر نمیاد باسه همین ماله من لگ میزنه منم که کارت گرافیکم خاوره

راه حلی نداره؟

mahmood32
13-11-2013, 12:21
سلام من بتلفید فول انلوک رو دانلود کردم.وقتی میخوام نصبش کنم از من درخواست اکتیو کد میکنه.
میشه لطفآ راهنمایی کنید

iranh00
13-11-2013, 13:11
دوستان سلام .

من چندین جور مشکل برخوردم که هر دفعه یه جور برطرف شد .

مشکل آپدیت نبودن کارت گرافیک : وارد بازی میشد، اما بلافاصله قبل از صفحه ورود اصلی خارج میشد .
کارت گرافیک رو آپدیت کردم و مشکل حل شد ! اما وقتی لود بازی تموم میشد که میخواست وارد بازی بشه، بازهم از بازی خارج می شد و همون اروری که خیلی اینجا عکسشو گذاشتن میومد.

الان که گرافیک آپدیت شده، دایرکت10 هم نصب کردم و کرک های BF4 Reolded v1.1 fix رو هم کپی کردم، کلا اصلا بازی دیگه حتی اجرا نمیشه . یعنی فایل ها رو اجرا میکنه، توی تسک منجر میاد، اما هیچ اتفاقی نمی افتته . نه CPU و نه Ram هم مشغول نمی شن.

سیستم من

Laptop 5110 i5 - 8G RAM

Graphic : "Interl 3000 Mobile + NVidia GT 525M

hamed_yazdani
13-11-2013, 17:00
منم همون اپیدیت رو که میریختم بازی اجرا نمیشد! الان بدون اپدیت دارم بازی میکنم!

internet
13-11-2013, 18:21
دوستان توجه کنید منم همون مشکل دایرکسو داشتم (نسخه درایورم میزد)ویندوز 7 64 اون کرکی رو که اون دوستمون صفحه قبل گزاشتو منم دانلود کردم ریختمش و با کمال تعجب دیدم بازی اومد بالا:n02:

فقط این کرک ماله 32 بیت هست اما برای من که اجرا شد برید دانلود کنید 90% درست میشه. و در اخر پس مشکل ماله کرک بود

فقط یه مشکل جدید کیفیت صفحش از 1024 پایین تر نمیاد باسه همین ماله من لگ میزنه منم که کارت گرافیکم خاوره

راه حلی نداره؟

این که خیلی وقته گذاشتند برای دانلود این جواب نمی ده

ea.ali
13-11-2013, 19:44
برای من که درست شد البته احتماله اینم هستش که این ارور یه چیزه کلی باشه و برای هر کسی یه مشکلی وجود داشته باشه.

harrypotter
14-11-2013, 10:12
کرکی درست برای 64 بیت ورژن Reloaded نیومد؟

Devicestreet
14-11-2013, 10:14
اون کرکی که در پست 2 گفته شد لینک مستیمی دارید ازش؟
کار نمیکنه
گرافیک فاجعس!

Dav0od
15-11-2013, 00:13
دوستانی که مشکل لگ و فریز شدن رو دارن ، موقع بازی کردن اتصال اینترنت رو قطع کنن 100 % مشکل حل میشه ! ( آنلاین نباشید )

reza4024
15-11-2013, 00:56
سلام
دوستان من دیدم بعضی دوستان یه سری مشکل دارن هرچی صفحات قبلو خوندم نفهمیدم مشکلشون با من یکیه یا نه :n02:
مشکلمو میگم بینم کسی راه حلی داره
من چندمرحله از بازیو رفتم اما یهو بازی قفل کرد مثل فیلمی که زدین puse بعدش دکمه استارت(پنجره) کیبردو رو زدم دیدم ارور داده bf4 has stopped working
چندتا کرک عوض کردم آپدیت بازیو دانلود و نصب کردم از تسک منیجر priority رو high کردم run as administrator هم زدم
اما فرقی نکرد و همشون دقیقا در همون قسمت این مشکلو داشتن
win 7 64 bit
آخرین ورژن گرافیک و همه نرم افزارهای مورد نیاز هم نصبه
توجه کنین که چند منرحله رو رفتم بدون مشکلی ( یه مرحله بعد از قسمتی که منو irish رو زندانی میکنن بعدش با حنا فرار میکنن ... :n02: )
کسی میدونه مشکل از کجاست؟:n03:

iCe m@n
15-11-2013, 01:18
سلام
دوستان من دیدم بعضی دوستان یه سری مشکل دارن هرچی صفحات قبلو خوندم نفهمیدم مشکلشون با من یکیه یا نه :n02:
مشکلمو میگم بینم کسی راه حلی داره
من چندمرحله از بازیو رفتم اما یهو بازی قفل کرد مثل فیلمی که زدین puse بعدش دکمه استارت(پنجره) کیبردو رو زدم دیدم ارور داده bf4 has stopped working
چندتا کرک عوض کردم آپدیت بازیو دانلود و نصب کردم از تسک منیجر priority رو high کردم run as administrator هم زدم
اما فرقی نکرد و همشون دقیقا در همون قسمت این مشکلو داشتن
win 7 64 bit
آخرین ورژن گرافیک و همه نرم افزارهای مورد نیاز هم نصبه
توجه کنین که چند منرحله رو رفتم بدون مشکلی ( یه مرحله بعد از قسمتی که منو irish رو زندانی میکنن بعدش با حنا فرار میکنن ... :n02: )
کسی میدونه مشکل از کجاست؟:n03:

سلام

دوست عزیز بعضی مرحله ها CPU 100% میشه و این مشکل پیش میاد روی بعضی سیستم ها

شما تنظیمات گرافیک رو بیار پایین رزولوشن هم کم کن ببین مرحله رو میتونی بدون Stop Working رد کنی؟ اگه رد کردی بعد از اون مرحله دوباره تنظیمات رو به دلخواه تنظیم کن

reza4024
15-11-2013, 02:01
سلام

دوست عزیز بعضی مرحله ها CPU 100% میشه و این مشکل پیش میاد روی بعضی سیستم ها

شما تنظیمات گرافیک رو بیار پایین رزولوشن هم کم کن ببین مرحله رو میتونی بدون Stop Working رد کنی؟ اگه رد کردی بعد از اون مرحله دوباره تنظیمات رو به دلخواه تنظیم کن

انجام دادم اما بازم نشد
مشکل از سخت افزارم نیست
cpu core i 7 haswell 3.5 G
vga 4G ddr5 256 bit
ram 16 G ddr3

بازیه داره اعصابمو خرد میکنه دیگه:n03:
من بعد از چندسال دوباره وارد این بازیای کامپیوتری شدم
قبلا اینجوری نبود الان چنتا بازی گرفتم همشو مجبور شدم از نت کرک بگیرمو صدتا کار دیگه(با اینکه داخل خود دیسک کرکش هم بوده)
قبلا مثلا یه بازیو چنتا شرکت بود ازش مثلا مدرن .امپرور و...
مال مدرن حرف نداشت راحت نصب میشد همیشه
الان اعصاب خردین

nod33
15-11-2013, 04:23
سلام دوستان

من مشکل فول اسکرین دارم ، آپدیت 500 مگی رو ریختم کرک کردم ولی صفحه فول اسکرین نمیشه ! تمام کرک های دیگه رو هم امتحان کردم اما نمیشه ! کرک فیکس هایی که هست برای 32 بیتی

اومدن من ویندوز 64 بیتیه چکار کنم ؟

user name >My Documents >battelefield4>settings

فایل PROFSAVE-profile توسط note pad باز کردم و fullscreen رو 1 قرار دادم درست میشه ولی وقتی می خواد بازی شروع بشه دوباره از فول اسکرین خارج میشه ! هیچ کدوم از کرک ها این تنظیمات رو ثابت نگه نمی داشتن !

aram24
15-11-2013, 09:42
دوستان این مشکلات تو نسخه اوریجینال هم هست ؟؟؟
مثل قطع و وصل شدن بازی و از این گیر بازارا؟؟؟؟

H_crysis_EN
15-11-2013, 11:08
سلام دوستان

من بازی رو نصب کردم نسخه ی ریلودد

ولی وقتی میخوام تنظمات ادونس رو برم بالا میگه باید ویندوز 64 داشته باشی

چرا روی 32 بیت تنظیمات ادونس قفله برام؟؟؟

iCe m@n
15-11-2013, 12:29
سلام دوستان

من مشکل فول اسکرین دارم ، آپدیت 500 مگی رو ریختم کرک کردم ولی صفحه فول اسکرین نمیشه ! تمام کرک های دیگه رو هم امتحان کردم اما نمیشه ! کرک فیکس هایی که هست برای 32 بیتی

اومدن من ویندوز 64 بیتیه چکار کنم ؟

user name >My Documents >battelefield4>settings

فایل PROFSAVE-profile توسط note pad باز کردم و fullscreen رو 1 قرار دادم درست میشه ولی وقتی می خواد بازی شروع بشه دوباره از فول اسکرین خارج میشه ! هیچ کدوم از کرک ها این تنظیمات رو ثابت نگه نمی داشتن !

سلام شما کلید های

Alt + Enter رو بزن ببین فول اسکرین میشه؟

reza4024
15-11-2013, 12:45
کسی نمیدونه مشکل من از کجاست؟ :n13: :n03:

kasrahasannezhad
15-11-2013, 12:49
جویستیک دیگه چیه؟

playstation 3
15-11-2013, 13:07
انجام دادم اما بازم نشد
مشکل از سخت افزارم نیست
cpu core i 7 haswell 3.5 G
vga 4G ddr5 256 bit
ram 16 G ddr3

بازیه داره اعصابمو خرد میکنه دیگه:n03:
من بعد از چندسال دوباره وارد این بازیای کامپیوتری شدم
قبلا اینجوری نبود الان چنتا بازی گرفتم همشو مجبور شدم از نت کرک بگیرمو صدتا کار دیگه(با اینکه داخل خود دیسک کرکش هم بوده)
قبلا مثلا یه بازیو چنتا شرکت بود ازش مثلا مدرن .امپرور و...
مال مدرن حرف نداشت راحت نصب میشد همیشه
الان اعصاب خردین
بازیش مشکل داره مطمین باش برا منم اینجوریه ولی سیستم غول شما قابل مقایسه با سیستم من نیست:n02:
cpu e8400 3.78ghz
4gb ram ddr2 800mhz
hd6870 1gb gddr5
resulution fullhd
گرافیکت geforceیا raderon?

reza4024
15-11-2013, 13:28
گرافیکت geforceیا raderon?
geforce
قبلا بازیا اینجور نبودن
الان واقعا اعصاب خردین
از این بدتر اینه که زودم تموم میشن warfighter و wheelman و assasin brothershood فقط 7ساعت طول کشید تموم شدنش رو حالت نرمال :n02:
چن سال پیش بدترین حالتش این بود که یه درایو مجازی میساختیو یه ایمیج رو مونت میکردی اما بازی راحتو بدون دردسر اجرا میشد دیگه
الان وقتیو که گذاشتم واسه رفع اشکال این بازی بیشتر از بازی کردنم شده خب این چه وضیه :n02:
البته من این مشکلو با یه بازی دیگه هم داشتم اما با عوض کردن کرک درست شد اما بتل نه

nod33
15-11-2013, 14:46
سلام شما کلید های

Alt + Enter رو بزن ببین فول اسکرین میشه؟

داداش اگه فحش میدادی هضمش راحت تر بود !

alt+ enter نمیشه !

اعصاب نذاشته واسم .

اپدیت رو نصب کنم یا نه ؟

دوستانی که بدون مشکل بازی رو تمام کردن ، آپدیت درایورشون چند بوده ؟

osmaan
15-11-2013, 20:21
سلام راه حلی برای مشکل press enter ندارین؟ هر چی اینتر میزنم کار نمیکنه

saeed774
15-11-2013, 23:40
جویستیک دیگه چیه؟

دوست عزیز ، جویستیک همون دسته بازی هست که به pc وصل میشه و بصورت تکی و دونفره هم تو بازار موجوده .

مشکل کار نکردن کیبورد و موس در ابتدای بازی رو داری ؟! صد در صد با اتصال دکور مانند جویس به سیستم مشکل حل میشه . من بازی رو با این طریق تموم کردم :)

mehdy.z
16-11-2013, 00:02
سلام راه حلی برای مشکل press enter ندارین؟ هر چی اینتر میزنم کار نمیکنه
کجا کار نمیکنه؟؟توی منوی اول بازی؟
اگه اینطوره اگه دسته ای به pc وصل کردی جداش کن ببین درست میشه؟

iranh00
16-11-2013, 00:05
واسه این مشکل من راه حلی نبود ؟

من چندین جور مشکل برخوردم که هر دفعه یه جور برطرف شد .

مشکل آپدیت نبودن کارت گرافیک : وارد بازی میشد، اما بلافاصله قبل از صفحه ورود اصلی خارج میشد .
کارت گرافیک رو آپدیت کردم و مشکل حل شد ! اما وقتی لود بازی تموم میشد که میخواست وارد بازی بشه، بازهم از بازی خارج می شد و همون اروری که خیلی اینجا عکسشو گذاشتن میومد.

الان که گرافیک آپدیت شده، دایرکت10 هم نصب کردم و کرک های BF4 Reolded v1.1 fix رو هم کپی کردم، کلا اصلا بازی دیگه حتی اجرا نمیشه . یعنی فایل ها رو اجرا میکنه، توی تسک منجر میاد، اما هیچ اتفاقی نمی افتته . نه CPU و نه Ram هم مشغول نمی شن.

سیستم من

Laptop 5110 i5 - 8G RAM

Graphic : "Interl 3000 Mobile + NVidia GT 525M

VAHID
16-11-2013, 18:35
چرا رو ویندوز 32 بیت تنظیمات advance قفله ؟نمیشه بالا برد حتما باید 64 باشه؟

Hatek
16-11-2013, 19:11
سلام
صفحات قبلی رو نخوندم ببخشید
کارت گرافیک AMD 8750 برای بازی روی حالت high مشکلی نداره ؟
در کل سیستم :
WIN: 8 64
CPU : Intel core i5 2.2 GHZ
RAM : 6 DDR3
گرافیکم که گفتم
ممنون

E.N.A.Y.A.T
16-11-2013, 19:17
سلام
صفحات قبلی رو نخوندم ببخشید
کارت گرافیک AMD 8750 برای بازی روی حالت high مشکلی نداره ؟
در کل سیستم :
WIN: 8 64
CPU : Intel core i5 2.2 GHZ
RAM : 6 DDR3
گرافیکم که گفتم
ممنون

شما می تونید High و تا حدودی Ultra بدون افت فریم(که توی این بازی غیر ممکنه!) بازی کنید!:n09:

چرا رو ویندوز 32 بیت تنظیمات advance قفله ؟نمیشه بالا برد حتما باید 64 باشه؟

نه! یه سری کرک هایی واسه این مشکل روی نت هست که این مشکل رو رفع میکنه ولی از طرفی بازی رو Save نمیکنه! یعنی یه مشکل رو حل میکنه و یه مشکل دیگه ایجاد میکنه...:n09:
پس بهترین راه اینکه روی یه ویندوز 64Bit بازی رو اجرا کنید!:n18:

Hatek
17-11-2013, 00:04
بازی رو نصب کردم ولی به این شکل : :n13::n02:

مشکل چیه یعنی ؟

internet
17-11-2013, 09:40
من راحت پوشه بازی رو دلیت کردم و بی خیالش شدم اصلا اجرا نمیشه و فایده ای هم نداشت الکی وقت و هزینه بیخود

Hatek
17-11-2013, 17:22
من مشکلم حل شد و الان دارم بازی میکنم :n20:
مشکل از دو کارت گرافیکه بودن سیستم بود که سوئیچ کردم و الان روی high هم مشکلی نداره

mohsenjxj
17-11-2013, 19:06
سلام از دوستان کسی میدونه مرحله ای که رو سد و روی داربست ها هستی را چطوری باید رد کرد؟ آخه من وقتی رو سد بعد از اینکه رو داربست ها همه رو کشتم رسیدم به یه جایی که روبروم دیگه راه نیست تا رد بشم فقط حدود 2 یا 4 متری من یه نردوون هست که هرچی میپرم تا نردوون را بگیرم و اونجارو رد کنم نمیشه و میفته پایین . لطفا کمک کنید کنید.

zahedy2006
17-11-2013, 20:03
سلام
من این بازی رو از سایت 0098 گرفتم- نسخه تقریبا 17 گیگی هست. وقتی Iso رو به درایو مجازی می دم و روی setup می زنم، پیغام خطایِ stop working می ده.
کسی این مشکل رو داشته؟
اگه کسی اون فایل setup رو داره امکان داره برای من بفرسته (اطراف 1.5 مگابایت هست)

ممنون

arming900
17-11-2013, 20:25
سلام از دوستان کسی میدونه مرحله ای که رو سد و روی داربست ها هستی را چطوری باید رد کرد؟ آخه من وقتی رو سد بعد از اینکه رو داربست ها همه رو کشتم رسیدم به یه جایی که روبروم دیگه راه نیست تا رد بشم فقط حدود 2 یا 4 متری من یه نردوون هست که هرچی میپرم تا نردوون را بگیرم و اونجارو رد کنم نمیشه و میفته پایین . لطفا کمک کنید کنید.

اون مرحله رو باید دورخیز زیاد کنی و تا آخرین لحظه دکمه شیفت که میشه دوید رو ول نکنی و بعد پرش کنی :n02:

تسلیت میگم به آخر بازی نزدیک شدی:n28:

mohsenjxj
17-11-2013, 22:45
اون مرحله رو باید دورخیز زیاد کنی و تا آخرین لحظه دکمه شیفت که میشه دوید رو ول نکنی و بعد پرش کنی :n02:

تسلیت میگم به آخر بازی نزدیک شدی:n28:
دوست عزیز:n16: ممنونم اونجارو رد کردم و بازی را هم رسوندم به آخرش.:n10:

fokahi110
18-11-2013, 08:02
سلام
من این بازی رو از سایت 0098 گرفتم- نسخه تقریبا 17 گیگی هست. وقتی Iso رو به درایو مجازی می دم و روی setup می زنم، پیغام خطایِ stop working می ده.
کسی این مشکل رو داشته؟
اگه کسی اون فایل setup رو داره امکان داره برای من بفرسته (اطراف 1.5 مگابایت هست)

ممنون

سلام داداش خوبی شما برنامه NETframeWork 4.5 رو نصب کن مشکلت حل میشه .موفق باشید.:n01::n11:

fokahi110
18-11-2013, 08:12
دوستان عزیز من دارم دانلودش میکنم نسخه فشرده Black BoX رو از دانلودها هم دانلود میکنم نزدیک 19 گیگ هستش به نظرتون رو سیستمم اجرا میشه؟؟؟مرسی.

مشخصات::::::
Cpu:Dual Core E5300 2.66GH
RAM:2GIG DDR2
Moderboard:GIGABYTE P31ES3G
کارت گرافیک:Nvidia Geforce 9500 GT 1 GIG
و اپدیت کارت گرافیکمم:نسخه:331.65 هست اینم عکس از مشخصات گرافیک.با تشکر از همه دوستان.:n01::n16::n13:

saeedsh7j
18-11-2013, 09:02
اپدیت جدید ریلودد رو کسی تست کرده؟

saeedsh7j
18-11-2013, 11:38
کدوم تنظیمات گرافیکی بیشترین تاثیر رو فریم‌ دهی داره؟

mohammad varaste
18-11-2013, 14:51
گرافیکم 1 گیگ
9500gt

:cpu
e5200 @ 2.5ghz 1.90ghz
ram هم 2تا2 که میشه 4.
به نظرتون اجرا میده این بازی ؟

shepesh
18-11-2013, 17:04
سلام من می خوام بازی رو اجرا کنم خطای we're sorry ,an error has occurred املاش رو فکر کنم اشتباه نوشتم ولی تو همین مایه هاست.وینوزم 8 64 هست
Cpu i7
Ram 6
Vga 2
این رو هم پایین متن خطای بالا میده
we're sorry ,an error has occurr
Origin is not installed , and is required to play your game,plaee reinstall origin

amin666
18-11-2013, 18:10
دوستان کسی update 2 رو تست کرده؟این مربوط به EA هست یا چی؟ مشکل لگ رو حل می کنه؟750 MB هم هست

zahedy2006
18-11-2013, 20:58
سلام
کسی این مشکل رو داشته؟

ممنون

سلام
نیست کسی که 17 گیگ مرا یاری کند؟ :n03: :n28:

fokahi110
18-11-2013, 21:30
سلام
نیست کسی که 17 گیگ مرا یاری کند؟ :n03: :n28:

سلام خوبی عزیز من که صفحه قبل برات گفتم که بخون.:n07:

reza4024
19-11-2013, 00:37
دوستان من آپدیت 2 رو از اسکایدرو گرفتم و نصب کردم
مشکل BATTLEFIELD 4 HAS STOPPED WORKING حل شد
بازی هم خیلی روون تر شده
:n20:

amin666
19-11-2013, 01:07
بازی هم خیلی روون تر شده

یعنی الان لگ نداره مثل قبل؟ قبلا چطور؟لگ داشتی موقع بازی؟گرافیکت amd ه یا nvidia؟

amin666
19-11-2013, 01:40
بازی هم خیلی روون تر شده

یعنی الان لگ نداره مثل قبل؟ قبلا چطور؟لگ داشتی موقع بازی؟گرافیکت amd ه یا nvidia؟

iCe m@n
19-11-2013, 02:02

والا من که نصب کردم آپدیت رو بازی روون تر شده ولی افت فریم هنوز وجود داره که باعث لگ توی بازی میشه

zahedy2006
19-11-2013, 02:21
سلام خوبی عزیز من که صفحه قبل برات گفتم که بخون.:n07:

سلام
مرسی :n01: نمی دونم چرا ندیدم

گرافیک بازی خیلی خوبه !!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چرا اینطوریه؟
البته من سیستمم خیلی ضعیفه ولی بازی لگ نداشت، خیلی روون بود اما گرافیک اینطوری بود
گرافیک بازی اون پت مشخص هست تقریبا

سیستم من:
CPU: E5500
Ram: 3GB 667MHZ
VGA: 5850
ویندوز هم 7 هست 32 بیتی

fokahi110
19-11-2013, 07:14
سلام
مرسی :n01: نمی دونم چرا ندیدم

گرافیک بازی خیلی خوبه !!

چرا اینطوریه؟
البته من سیستمم خیلی ضعیفه ولی بازی لگ نداشت، خیلی روون بود اما گرافیک اینطوری بود
گرافیک بازی اون پت مشخص هست تقریبا

سیستم من:
CPU: E5500
Ram: 3GB 667MHZ
VGA: 5850
ویندوز هم 7 هست 32 بیتی

سلام خوبی عیبی نداره داداش برو تو تنظیمات Display بازی و اخرین رزولوشن مانیتوری که داری رو بهش بده کیفیت تصویرتون در اخرین درجه عالی میشه.
من در حال دانلود بازیم و پارت 14 رو دارم دانلود میکنم از 18 پارت انشالا هفته بعد تموم میشه و بازی رو نصب کنم ببینم نصب میشه رو سیستمم یا نه.مشخصات سیستمم>>>
NVIDIA 9500 GT XFX 1 GIG DDR2
MODERBOARD GIGABYTE P31ES3G
CPU DUAL CORE E5300
RAM 2 GIGI DDR2
WNDOWS 7 32 BIT ULTIMATE
POWER GREEN 380 WAT
در ضمن کارت گرافیک هم باید اخرین اپدیت باشه چه NVIDIA وچه ATI مال من اخرین ورژن رو از سایت خود NVIDIA با چیلترشکن دانلود کردم نسخه 331.65 هست.:n06::n05::n16:

Arash_3f
19-11-2013, 09:38
سلام خدمت همگی دوستان
من دیروز بازی بتلفیلد 4 رو خریدم و تقریبا 1 روزه که دارم نصبش میکنم ولی همش یه پیغام خطا میده که بیچارم کرده
تورو خدا اگه کسی میدونه مشکلش چیه کمک کنه
یه دنیا ممنووون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fokahi110
19-11-2013, 10:59
سلام خدمت همگی دوستان
من دیروز بازی بتلفیلد 4 رو خریدم و تقریبا 1 روزه که دارم نصبش میکنم ولی همش یه پیغام خطا میده که بیچارم کرده
تورو خدا اگه کسی میدونه مشکلش چیه کمک کنه
یه دنیا ممنووون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام خوبی یه فایل رو نمیتونه کپی کنه احتمالا مشکل از دی وی دی و یا setup بازی هست شما بر روی گزینه Ignore بزنید تا ادامه پیدا کنه اگه رفت که هیچی نرفت فاتحمه الصلوات و کل بازری رو پرت بده معمولا از بازار میخری این بدبختیها رو داره یادمه سر بازی Max Payne 3 نزدیک 30 هزار بیشترم شاید ضرر کردم از اینترنت دانلود کنی بهتره حتی با سرعت 30Kb مثل من.یا علی مدد.:n01::n12::n05:

ali_gorgan
19-11-2013, 14:50
اقا جون مادرتون کسی نمیدونه چطوری میشه انلاین بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

من گزینه ای به نام مولتی پلیر نمیبینم؟؟

نسخه ی بلک باکس رو سیستمم نصبه ...

کمکم کنیییییییییییید کمک

Devicestreet
19-11-2013, 15:09
اقا جون مادرتون کسی نمیدونه چطوری میشه انلاین بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

من گزینه ای به نام مولتی پلیر نمیبینم؟؟

نسخه ی بلک باکس رو سیستمم نصبه ...

کمکم کنیییییییییییید کمک
باید نسخه ی ارجینال بازی تهیه بشه

3Dmajid
19-11-2013, 21:29
آقا من بازی رو نصب کردم ولی چرا کیبورد توش کار نمیکنه ؟ همون صفحه ی اول میگه press enter کار نمیکنه

یکی میگفت باید کارت گرافیکتو آپدیت کنی

animsprite
19-11-2013, 22:15
سلام
اصلا ارزش خرید وبازی کردنو داره یا اینکه مثل سریه قبلیه
:n13:

mohammad varaste
19-11-2013, 22:28
آقا من بازی رو نصب کردم ولی چرا کیبورد توش کار نمیکنه ؟ همون صفحه ی اول میگه press enter کار نمیکنه

یکی میگفت باید کارت گرافیکتو آپدیت کنی
اگه دسته به دستگاه وصل کردی بکن بیرون

mohammad varaste
19-11-2013, 22:30
سلام خوبی عیبی نداره داداش برو تو تنظیمات Display بازی و اخرین رزولوشن مانیتوری که داری رو بهش بده کیفیت تصویرتون در اخرین درجه عالی میشه.
من در حال دانلود بازیم و پارت 14 رو دارم دانلود میکنم از 18 پارت انشالا هفته بعد تموم میشه و بازی رو نصب کنم ببینم نصب میشه رو سیستمم یا نه.مشخصات سیستمم>>>
NVIDIA 9500 GT XFX 1 GIG DDR2
MODERBOARD GIGABYTE P31ES3G
CPU DUAL CORE E5300
RAM 2 GIGI DDR2
WNDOWS 7 32 BIT ULTIMATE
POWER GREEN 380 WAT
در ضمن کارت گرافیک هم باید اخرین اپدیت باشه چه NVIDIA وچه ATI مال من اخرین ورژن رو از سایت خود NVIDIA با چیلترشکن دانلود کردم نسخه 331.65 هست.:n06::n05::n16:
منم سیستمم همینه تقریبا اگه اجرا داد یه پیام خصوصی بهم بده برم بگیرم:n16:

3Dmajid
19-11-2013, 22:53
اگه دسته به دستگاه وصل کردی بکن بیرون

اتفاقا بر عکس

باید دسته وصل کنی

بدبختی رو میبینی ... این همه گشتم تو نت هر چی اپدیت و درایور بود دانلود کردم آخرش با وصل کردن یه دسته مشکلم حل شد ...

حالا چرا اینقد لگ داره ؟

:n14:

Mehdi Bayern
19-11-2013, 23:14
من میرم تو بازی این شکلی میشه، چشمک زن هم هست اصلا نمیشه بازی کرد ، مشکل از چیه؟

mohammad varaste
20-11-2013, 01:49
اتفاقا بر عکس

باید دسته وصل کنی

بدبختی رو میبینی ... این همه گشتم تو نت هر چی اپدیت و درایور بود دانلود کردم آخرش با وصل کردن یه دسته مشکلم حل شد ...

حالا چرا اینقد لگ داره ؟

:n14:
جالبه :n04:
WARFIGHTER پارسال برا من یه همچین مشکلی پیش آورد که با در آوردن دسته حل شد. حالا شما نمیدونم چرا اینجوری شده:n02:

mehdy.z
20-11-2013, 04:38
من میرم تو بازی این شکلی میشه، چشمک زن هم هست اصلا نمیشه بازی کرد ، مشکل از چیه؟

درایور گرافیکت رو آپدیت کن ببین دست میشه!
اگه نشد مشخصات کامل سیستمت رو بگذار شاید مشکل از ضعف سیستم باشه!

Mehdi Bayern
20-11-2013, 11:50
درایور گرافیکت رو آپدیت کن ببین دست میشه!
اگه نشد مشخصات کامل سیستمت رو بگذار شاید مشکل از ضعف سیستم باشه!

آخرین درایور گرافیکی که نصب کردم نسخه 331.58 بوده بالاتر از اینم اومده؟
فکر نکنم مشکل از سیستم باشه چون همه حالت های گرافیک بازی رو ultra هست و بدون لگ اجرا میشه بازی

رم : 6 گیگ
گرافیک : 640GT 2gig

mahdi_ctr
20-11-2013, 15:58
سلام
مشخصات سیستم من اینه:
cpu: Phenom II X4 925
gpu: Radeon HD 5850 1024MB
RAM : 4gig ddr3
اما بسیار لک دارم
حالت الترا که اصن نشد بازی کنم حالت های هم خیلی لک داشتم
درضمن فول اسکرین نمیشه :((
از توی تنظیمات فول اسکرین میکنم دوباره به حالت ویندو تغییر میکنه

چه کنم بهتر شه؟:n28:

m.m.m5651
20-11-2013, 21:12
سلام. منم مثل خیلی های دیگه درایور کارت گرافیکم با دایرکت ایکسش نمیخوره و ارور میده و ارورش هم تو اینترنت فراوونه. یعنی خیلیا به همین ارور میخورن. اولش یه سریا با AMD مشکل داشتن با بازی ولی بعدش با آپدیت کردن درست شد واسه اونا ولی واسه من درست نشد. IGPU:Intel HD Graphics 3000 GPU:Nvidia Geforce GT540M در واقع مشکل با کارت گرافیک اینتل هست و با ان ویدیا هه مشکلی نداره. توی صفحه تنظیمات Nvidia رفتم فایل بازی رو دادم گفتم با ان ویدیا باز کنه نه اینتل، دیگه اون ارور رو نمیده اما بعد از چند ثانیه بازی Force Close میشه. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

mehdy.z
21-11-2013, 00:25
آخرین درایور گرافیکی که نصب کردم نسخه 331.58 بوده بالاتر از اینم اومده؟
فکر نکنم مشکل از سیستم باشه چون همه حالت های گرافیک بازی رو ultra هست و بدون لگ اجرا میشه بازی

رم : 6 گیگ
گرافیک : 640GT 2gig
میگم بعد چند دقیقه که اینطور نمیشه؟
چون گاهی وقتی دمای gpu بیش از حد بالا بره اینجور خروجی هایی میده!!

سلام
مشخصات سیستم من اینه:
cpu: Phenom II X4 925
gpu: Radeon HD 5850 1024MB
RAM : 4gig ddr3
اما بسیار لک دارم
حالت الترا که اصن نشد بازی کنم حالت های هم خیلی لک داشتم
درضمن فول اسکرین نمیشه :((
از توی تنظیمات فول اسکرین میکنم دوباره به حالت ویندو تغییر میکنه

چه کنم بهتر شه؟:n28:
فکر کنم شما بازی رو در حالت 32 بیت داری اجرا میکنی!!
حتما ویندوزت رو 64 بیت و از روی آیکون BF64 اجراش کن...

سلام. منم مثل خیلی های دیگه درایور کارت گرافیکم با دایرکت ایکسش نمیخوره و ارور میده و ارورش هم تو اینترنت فراوونه. یعنی خیلیا به همین ارور میخورن. اولش یه سریا با AMD مشکل داشتن با بازی ولی بعدش با آپدیت کردن درست شد واسه اونا ولی واسه من درست نشد. IGPU:Intel HD Graphics 3000 GPU:Nvidia Geforce GT540M در واقع مشکل با کارت گرافیک اینتل هست و با ان ویدیا هه مشکلی نداره. توی صفحه تنظیمات Nvidia رفتم فایل بازی رو دادم گفتم با ان ویدیا باز کنه نه اینتل، دیگه اون ارور رو نمیده اما بعد از چند ثانیه بازی Force Close میشه. کسی میتونه راهنمایی کنه؟
خیلی از لپ تاپها توی گیم مشکل سوئیچ کردن گرافیک رو دارند،ولی اگه به صورت دستی بازی رو روی nvidia سوویچ کردی نباید ایراد بگیره!
این بیرون پریدن بازی هم دلایل زیادی میتونه داشته باشه،یک نمونه_ش اینه که ممکنه بازی با گرافیکهای آنبرد و لپ تاپ مشکل داشته باشه!!

aha2012
21-11-2013, 00:31
salam
من بازیو نصب کردم،درایور کارت گرافیکم آپدیت کردم
رو آیکن بازی کلیک میکنم یه صفحه مشکی باز میشه و بعدش هیچ.....!!!میپره بیرون
چیکار باید کنم؟TNX

mehdy.z
21-11-2013, 02:48
salam
چیکار باید کنم؟TNX
اون صفخه سیاه وقتی برای اولین بار میخوای بری توی بازی کمی طول میکشه،کمی صبر کن ببین رد میکنه...البته حتما نت رو موقع ورود به بازی قطع کن...
اگه نرفت بیا جدیدترین آپدیت بازی که همون شماره 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست رو که ادعاش شده مشکلات عدیده ای رو که بازی داشته(مخصوصا همین کرش)رو حل کرده دانلود کن و نصب کن اگه سیستمت مشکل خاصی نداشته باشه به احتمال زیاد درست میشه:46:

Mehdi Bayern
21-11-2013, 12:06
میگم بعد چند دقیقه که اینطور نمیشه؟
چون گاهی وقتی دمای gpu بیش از حد بالا بره اینجور خروجی هایی میده!
با آپدیت کارت گرافیک درست شد.

Iman-Emperatour
21-11-2013, 14:15
سلام
دوستم این بازی رو گرفته و میگه مشکل کرک شدن قبل از لودینگ اولیه بازی رو داره!
نمیدونه چه نسخه ای از بازی هستش روی دی وی دی چیزی ننوشته بود میگه!
موقع نصب و توی پوشه های نصب شده هم چیزی که بشه فهمید پیدا نکرده!
از ویندوز 8 شصت و چهار بیتی استفاده میکنه .
کرک reloaded رو دانلود کرده و ریخته تو پوشه اصلی که شاید فرجی بشه ولی دوباره همون کرش کردن موقع لودینگ اولیه بازی پا برجا بود واسش!
یکی از راه حل هایی که داده بودن دوستاش بهش این بود که ویندوز رو آپدیت کنه! مثلا: 8.1 کنه!

باید چیکار کنه؟

E.N.A.Y.A.T
21-11-2013, 14:24
سلام
دوستم این بازی رو گرفته و میگه مشکل کرک شدن قبل از لودینگ اولیه بازی رو داره!
نمیدونه چه نسخه ای از بازی هستش روی دی وی دی چیزی ننوشته بود میگه!
موقع نصب و توی پوشه های نصب شده هم چیزی که بشه فهمید پیدا نکرده!
از ویندوز 8 شصت و چهار بیتی استفاده میکنه .
کرک reloaded رو دانلود کرده و ریخته تو پوشه اصلی که شاید فرجی بشه ولی دوباره همون کرش کردن موقع لودینگ اولیه بازی پا برجا بود واسش!
یکی از راه حل هایی که داده بودن دوستاش بهش این بود که ویندوز رو آپدیت کنه! مثلا: 8.1 کنه!

باید چیکار کنه؟

ســــــــــام!

بازی رو حذف و نصب کنه، کرک ریلودد رو بریزه بعدش هم کارت گرافیکش رو آپدیت کنه... امیدوارم که مشکلش حل بشه...

mahdi_ctr
21-11-2013, 14:33
فکر کنم شما بازی رو در حالت 32 بیت داری اجرا میکنی!!
حتما ویندوزت رو 64 بیت و از روی آیکون BF64 اجراش کن...

من رو لپ تاپم بازی رو نصب کردم که ویندوز 8 داره 64 بیتی
اما باز بازی اجرا نمیشه و این دفعه پیغام زیر رو میده:

کارت گرافیکشو هم آپدیت کردم ولی همین پیغامو میده

مشخصات لپ تاپ:
cpu : core i7 2630QM
RAM : 8gig DDR3
GPU: NVIDIA GT 540 1gb DDR3

مورد دیگه ای هم که دارم اینه که من کارت گرافیک PC رو آپدیت کردم ولی باز خطای زیر رو موقع اجرای بازی میده:

من دقیقا همین آپدیت 13.9 رو نصب میکنم ولی باز این پیغام رو میده

nikaan
21-11-2013, 15:25
من رو لپ تاپم بازی رو نصب کردم که ویندوز 8 داره 64 بیتی
اما باز بازی اجرا نمیشه و این دفعه پیغام زیر رو میده:

کارت گرافیکشو هم آپدیت کردم ولی همین پیغامو میده

مشخصات لپ تاپ:
cpu : core i7 2630QM
RAM : 8gig DDR3
GPU: NVIDIA GT 540 1gb DDR3

مورد دیگه ای هم که دارم اینه که من کارت گرافیک PC رو آپدیت کردم ولی باز خطای زیر رو موقع اجرای بازی میده:

من دقیقا همین آپدیت 13.9 رو نصب میکنم ولی باز این پیغام رو میده

سلام

من هم همین مشکل رو داشتم ولی الان درست شد

اول باید بگم که من نسخه ی بلک باکس رو داشتم که بالا نمی اومد و همین ارور دومی که برای گرافیک های ATI هست رو می داد:n03:

تصمیم گرفتم نسخه ی کاملش رو که حدود 28 گیگ هست رو از سایت دانلودها دانلود کنم :

1) نسخه ی 28 گیگی رو از سایت دانلودها رو دانلود کرد

2) آپدیت بازی که درهمون سایت بود رو دانلودکردم و بعد از نصب بازی ، اون رو توی پوشه ی بازی کپی کردم و نصبش کردم

3) کرک بازی رو هم دانلود کردم و در پوشه ی بازی کپی کردم و بازی بازهم بالا نیومد و همون ارور اولی که با تصویر نشون دادید ، میومد:n03:

4) اما این بار آپدیت فیکس 12 مگابایتی زیر رو دانلود کردم و دوباره توی پوشه ی بازی کپی کردم و بالاخره بازی بالا اومد ::n02:

نکته : این کرک برخلاف نظر دوستان ، برای ویندوز 32 بیتی نیست و رو ی هم 32 بیتی و هم 64 بیتی کار می کنه

چون ویندوز من ، ویندوز 7، 64 بیتی هست و روی این ویندوز هم کامل جواب داد

Iman-Emperatour
21-11-2013, 18:44
ســــــــــام!

بازی رو حذف و نصب کنه، کرک ریلودد رو بریزه بعدش هم کارت گرافیکش رو آپدیت کنه... امیدوارم که مشکلش حل بشه...

دوستم الان گفت همه راه ها رو امتحان کرده ولی نشده! (بازی که گرفته نسخه 18 گیگا بایتی هست)

کاری دیگه نمیشه واسه این دوستمون انجام داد؟؟!!!!!!:n05:

E.N.A.Y.A.T
21-11-2013, 19:10
دوستم الان گفت همه راه ها رو امتحان کرده ولی نشده! (بازی که گرفته نسخه 18 گیگا بایتی هست)

کاری دیگه نمیشه واسه این دوستمون انجام داد؟؟!!!!!!:n05:

این آپدیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو بریزه ببینه درست میشه یا نه...

m.m.m5651
21-11-2013, 19:11
ممنون، آپدیت جدید رو نصب کردم، بازم با Geforce GT540m مشکل داشت اما با integrated graphics کار کرد. بعد از اینکه Normal رو انتخاب می کنم چند ثانیه بعد دوباره Force Close میشه. اون خط رو هم توی صفحه تنظیمات تغییر دادم تاثیر نداشت. دیگه راهی نیست؟ :n03:
این آپدیت فیکس ای که دادید روی مال من هم ممکنه کمک کنه؟

E.N.A.Y.A.T
21-11-2013, 20:08
ممنون، آپدیت جدید رو نصب کردم، بازم با Geforce GT540m مشکل داشت اما با integrated graphics کار کرد. بعد از اینکه Normal رو انتخاب می کنم چند ثانیه بعد دوباره Force Close میشه. اون خط رو هم توی صفحه تنظیمات تغییر دادم تاثیر نداشت. دیگه راهی نیست؟ :n03:
این آپدیت فیکس ای که دادید روی مال من هم ممکنه کمک کنه؟

اون آپدیتی که در پست بالا دادم، توی لیست تغییراتی که واسش دادن خیلی چیزها رو حل میکنه. ممکنه مشکل شما رو هم حل کنه دوست عزیز!:n16:

ایمان:

-Fixed a crash that would occur during level loading.
یکی از چیزایی که اون آپدیت حل میکنه! که این همون مشکل بازی دوست شماست!

mehdy.z
21-11-2013, 21:53
دوستانی که هنوز مشکل دارند آپدیت شماره 2 رو که توی پست صفحه قبل گذاشتم و ادعاش شده مشکلات زیادی از بازی رو حل میکنه رو حتما نصب کنند...
+++
ضمنا دوستانی که لپ تاپ دارند و مشکل درایور گرافیک یادتون باشه وقتی میخواین از سایت AMD درایور گرافیک رو دانلود کنید باید بگید که گرافیک شما NOTEBOOK هست و اشتباهی درایور DESKTOP رو دانلود نکنند!!

khold
21-11-2013, 22:30
والا من دارم با گرافیک 512 و رم کمتر 4 گیگ بازیش می کنم فقط وقتی جنگ شدید میشه گیر می کنه گاهی وگرنه اذیت نمیکنه آپدیت هم نریختم روش تنظیمات گرافیکش هم دست نزدم

Sent from my ST27i using Tapatalk

m.m.m5651
21-11-2013, 23:17
خیلی ممنون، روش که کلیک می کنم میگه battlefield 4 failed to start. please repair your game installation and try again
khold:
سرعت پردازنده و کلاک GPU هم خیلی تاثیر داره. فقط این ها نیست.

E.N.A.Y.A.T
21-11-2013, 23:19
خیلی ممنون، روش که کلیک می کنم میگه battle field 4 failed to start. please repair your game installation and try again

الآن شما بعد از اینکه آپدیت رو ریختین این پیغام رو میده؟:n13: تا به حال همچین اروری رو توی هیچ بازی ای ندیدم! مشکل شما یه مشکل نادره!خب طبق همون عمل کنید شاید درست بشه!:n02:

m.m.m5651
21-11-2013, 23:48
روی خود آپدیته کلیک می کنم اینو میگه. انگار اجرا نمیشه.

Hadijooon
22-11-2013, 05:00
سلام خسته نباشید
برای اجرای بازی این پیغام خطا رو میده:

Hadijooon
22-11-2013, 13:42
سلام خسته نباشید
برای اجرای بازی این پیغام خطا رو میده:

مشکل حل شد و اما راه حل:

نصب برنامه C++ 2012 که در پوشه install محل نصب بازی فایل نصبی موجود است...:n19:

3Dmajid
22-11-2013, 13:57
این پچی که اومده اصا فایده نداره ... هیچ تغییری نکرد.

ولی در کل واسه دوستانی که مشکل لگ زدن دارن پیشنهاد میکنم ویندوز 8.1 نصب کنن ...

من تازه نصب کردم و توو این ویندوز دیگه مشکل لگ ندارم :n02:

hamed_dij
22-11-2013, 18:55
دوست عزیز

hamed_dij
ماله من که نشد چون از همین طریق اپدیت کردم.

32 کلا مشکل داره
گفتم که 64 بیت نصب کنین

fokahi110
22-11-2013, 21:02
دوستان عزیز اپدیت جدید شرکت NVIDIA Geforce هم عرضه شده اپدیت کنید لطفا. شماره اپدیت 331.82 هست و سایت سافت گذر هم برای دانلود قرار داده البته من با چیلتر شکن از خود سایت nvidia دانلود کردم حجمش 190 مگابایت شد برای کارت گرافیکم Geforce 9500 GT 1 GIG XFX و ویندوز 7 نسخه 32 بیتی بازی رو هم در حال دانلودشم تنها 3 پارت مونده از کل 19 پارت بازی اجرا کردم رو سیستمم با این کارت گرافیک خبرشو میدم تقریبا تا اواسط هفته.با تشکر.:n01::n11::n16:

aha2012
23-11-2013, 18:15
salam
چیکار باید کنم؟TNX

اون صفخه سیاه وقتی برای اولین بار میخوای بری توی بازی کمی طول میکشه،کمی صبر کن ببین رد میکنه...البته حتما نت رو موقع ورود به بازی قطع کن...
اگه نرفت بیا جدیدترین آپدیت بازی که همون شماره 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست رو که ادعاش شده مشکلات عدیده ای رو که بازی داشته(مخصوصا همین کرش)رو حل کرده دانلود کن و نصب کن اگه سیستمت مشکل خاصی نداشته باشه به احتمال زیاد درست میشه:46:

مرسی مهدی جون
بازی براحتی اجرا شد.:n11:

animsprite
23-11-2013, 18:53
مشکل حل شد و اما راه حل:

نصب برنامه C++ 2012 که در پوشه install محل نصب بازی فایل نصبی موجود است...:n19:
........
..........

mehdy.z
23-11-2013, 22:05
مرسی مهدی جون
بازی براحتی اجرا شد.:n11:

خواهش میکنم عزیز:7:
++++
دوستان محض اطلاع بگم من الان شخصا دو مرحله از بازی رو رفتم و به شخصه توی اجرای بازی کوچکترین مشکلی نداشتم!
به جرات میتونم بگم تنها جایی که بازی لگ میزنه درست توی چک پوینتهاست که بازی برای 5. ثانیه لگ میزنه(که کاملا طبیعیه) و در بقیه جاهای بازی کوچکترین مشکلی در اجرای بازی نداشتم!
فقط من برای اطمینان آپدیت شماره 1 رو که قبلا روی سیستم بود رو نصب کردم که توی بازی به باگ نخورم ولی به دوستان پیشنهاد میکنم اگه قرار به دانلود هست آپدیت شماره 2 رو دانلود و نصب کنند...
+++
فقط خواستم بگم اکثر دوستانی که مشکل اجرای بازی و یا لگ دارند نه به خاطر ضعف سیستم بلکه به خاطر اینه که در وهله اول بازی رو(حالا یا از روی آگاهی یا نا آگاهی)در حالت 32bit اجرا میکنند چون اینجور که من بررسی کردم این بازی برای اجرا به حدود 3.5GB رم سیستم احتباج داره که اگه بازی در حالت 32bit باشه به هبچ وجه به بیشتر از 3GB اون دسترسی ندارین که باعث میشه بازی به شدت دچار لگ بشه!
موفق باشید...:46:

fokahi110
27-11-2013, 09:44
دوستان من بلاخره دانلود کردم بازی رو نسخه بلک باکس از سایت دانلودها و رو سیستمم به راحتی اجرا شد بدون هیچ کرکی و لگی و با رزولوشن 1600*900
مشخصات سیستمم هم قبلا گفتم ولی بازم میگم که اطلاع رسانی بشه.

کارت گرافیکم>>>NVIDIA Geforce 9500 GT 1 GIG XFX با نسخه دایرکت ایکس 10.1
رم سیستمم:2 گیگابایت APEACER
سی پی یو هم DUAL CORE INTEL E5300 2.66 گیگاهرتز
اپدیت کارت گرافیک هم 331.82 هست
ویندوز هم Windows 7 Ultimate 32 bit Servis Pack 1

اگه چیزی مونده تا بازم توضیح بدم و در اخر بازی بسیار قشنگیه سعی کنید از دست ندید .یا علی.

mahdi_ctr
27-11-2013, 10:41
منم که هر کار کردم نشد!
روی ویندوز 8 64 بیتی روی لپ تاپ نصب کردم که اصن بالا نیومد
روی PC با ویندوز 7 sp1 32 بیتی هم نصب کردم از اون بخش که میرن توی کشتی دیگه میپره بیرون
آپدیت شماره 2 رو هم نصب کردم ولی باز تاثیری نداشت
دیگه موندم چیکار کنم :n28:

hamed_dij
27-11-2013, 11:02
سلام
من رو وین 7 بازی میکردم و هیچ مشکلی نداشتم آپدیت 13.9 هم رو سیستمم نصب کرده بودم
الان بنا به دلایلی که مربوط ب این بازی نمیشه مجبور شدم وین 8 نصب کنم
الان بازی اجرا میشه ولی هر کار میکنم آپدیت 13.9 نصب نمیشه
لطفا راهنمایی کنین یا یه لینک آپدیت سالم از آپدیت گرافیک 13.9 ای تی آی بهم بدین
ممنون

hamed_dij
27-11-2013, 18:29
سلام
من رو وین 7 بازی میکردم و هیچ مشکلی نداشتم آپدیت 13.9 هم رو سیستمم نصب کرده بودم
ممنون
يكي نيست جواب ما رو بده؟؟؟
به خدا ثواب داره :n02:

nikaan
28-11-2013, 09:59
سلام
ممنون

سلام

اگر گرافیکتون سری 4000 یا قدیمی تر هست ، درایور 13.9 روی ویندوز 8 نصب نمیشه چون این درایور برای ویندوز 8 نیومده

این رو من از خود سایت AMD دیدم که درایور 13.9 برای ویندوز 7 و ویستا اومده و وقتی ویندوز 8 رو انتخاب می کنید ، درایور 13.1 رو برای دانلود میاره

اینم لینک خود سایت AMD که می تونید با انتخاب ویندوز 8 و مدل گرافیکتون ، ببینید فقط درایور 13.1 رو نمایش می ده :

S.R Download
29-11-2013, 14:28
من بازی رو از یکی از دوستام گرفتم و اجراش میکنم اما وسط بازی یهو بازی گیر میکنه و منم مجبورم بازی رو ببندم دلیلش چیه ؟؟؟؟ من بازی call of duty ghost رو تموم کردم و هیچ مشکلی هم نداشت اما این بازی مشکل داره چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

user.1
29-11-2013, 18:00
من بازی رو از یکی از دوستام گرفتم و اجراش میکنم اما وسط بازی یهو بازی گیر میکنه و منم مجبورم بازی رو ببندم دلیلش چیه ؟؟؟؟ من بازی call of duty ghost رو تموم کردم و هیچ مشکلی هم نداشت اما این بازی مشکل داره چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
احتمالا مشکل کرک دارین:n26:

mehdy.z
29-11-2013, 18:27
این مشکل کرش با آپدیت های بازی مخصوصا آپدیت ورژن 2 حل میشه...