PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در Loading ویندوز

rouzbehshahgaldi
19-08-2006, 00:40
سلام به همه: :biggrin:
بچه ها وقتی میخوای ویندوز رو setup کنی و به هر دلیلی این ستاپ درست انجام نمیشه ( مثلا سی دی مشکل داره و ستاپ متوقف میشه )ولی فایل های نصب ویندوز رو روی سیستم کپی میکنه،(در حالی که یک ویندوز روی سیستم داری ها) اول لودینگ دو تا گزینه میاد دیگه.حالا یکیش لودینگ ویندوز قبلی است.اون یکی نوشته Setup wndows XP من میخوام ببینم اینو چجوری از بین ببرم.از طریق فایل Win.ini قبلا امتحان کرده بودم ولی الان هرچی تو این فایل میگردم چیزی پیدا نمیکنم.یه راهنمائی بفرمائید. :happy:

MB_Danger
19-08-2006, 04:22
سلام به همه: :biggrin:
بچه ها وقتی میخوای ویندوز رو setup کنی و به هر دلیلی این ستاپ درست انجام نمیشه ( مثلا سی دی مشکل داره و ستاپ متوقف میشه )ولی فایل های نصب ویندوز رو روی سیستم کپی میکنه،(در حالی که یک ویندوز روی سیستم داری ها) اول لودینگ دو تا گزینه میاد دیگه.حالا یکیش لودینگ ویندوز قبلی است.اون یکی نوشته Setup wndows XP من میخوام ببینم اینو چجوری از بین ببرم.از طریق فایل Win.ini قبلا امتحان کرده بودم ولی الان هرچی تو این فایل میگردم چیزی پیدا نمیکنم.یه راهنمائی بفرمائید. :happy:
در کادر محاوره ای Run عبارت notepad.exe C:\Boot.ini را تایپ کنید و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید .
بعد فایل Boot.ini ( نه Win.ini ) را ویرایش کنید .
قبل از ویرایش از این فایل یک کپی بگیرید !
موفق باشید .

rouzbehshahgaldi
20-08-2006, 03:20
آهااااااااااان :laughing:
واقعا لطف کردی.من هی می رفتم سراغ Win.ini اصلا حواسم نبود.درست شد.مرسی :blush: