PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با باز کزدن فایل درword؟؟

Dark-man
18-08-2006, 22:46
با سلام خدمت دوستان ...
آقا من چند روز پیش برای یک سیستم می خواستم ویندوز بریزم ...برای همین هر چی فایل ورد داشتش روی یک سیدی رایت کردم و کل اطلاعات را پاک کردم و ویندوز نصب کردم ...ولی متاسفانه بعدش که ورد را نصب کردم روش و اومدم از آن فایل های ورد (.doc) استفاده کنم یک پیغام می آورد که نمی توانم انها را باز کنم و باید فایل ها CONVERT شوند ...من هم دکمه OK را زدم اما باز تمام آن فایل ها را به صورت مربع مربع نشان می دهد (یعنی تمام صفحه به صورت مربع مربع پر می شود ) هر چی فارسی ساز هم داشتم نصب کردم اما درست نشد باز (نمی دانم دستگاه قبلا از چه چیزی برای نوشتن فارسی استفاده می کرد ...اما برنامه فارسی سازی روی دستگاه نصب نبود ).(فارسی ساز هایی که من نصب کردم ولی جواب نگرفتم هم 1- شتاب 2- پروین 3- فونت های فارسی که می شود نصب کرد )
خواهش می کنم اگه کسی بلده که من باید چی کار کنم تا بشه این فایل ها را برگردادند به من کمک کنه ...چون من واقعا باید این فایل ها را درست کنم (فایل ها مربوط به یک دانشگاه هستش )

ممنون

Hektor
18-08-2006, 23:02
وردهاي شما با هم فرق كرده؟مثلا اون يكي 2000 بوده واين يكي 2003؟

Dark-man
18-08-2006, 23:43
از کجا بفهمم که اون از کدوم ورد بوده ؟؟؟؟
شما مطمئنی مشکل از اینه ؟؟؟
ممنون

shvalaie
19-08-2006, 15:51
سلام دوست عزيز

البته من تا حالا نشده كه ورژن word رو عوض كنم و يه همچين پيغامي بياد.

با اين حال آيا براتون ممكنه كه اون پيغام رو كه ميگه بايد convert كنم رو كامل به انگليسي بنويسين؟ اينطوري شايد راحتتر بشه فهميد كه مشكل از كجاست.

p30vahid
19-09-2006, 15:28
دوست عزيز شما اگر از ورژن 2003 آفيس استفاده كني بدليل اينكه از نسخ گذشته پشتيباني مي كند نبايد همچين مشكلي براي شما بوجود آيد .