PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز كردن yahoo از طريق outlook

hamed_rafat
20-04-2005, 07:15
براي باز كردن ايميل بايد ياهوي شما pop3 باشد براي ساخت ايميل pop3 مراجعه كنيد به تاپيك زير[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ابتدا outlook express را باز کنید. بعد ازآن روی Accounts.کلیک کنید و بعد روی Add و بعد در جعبه متن نام خود را وارد کنید و روی Next کلیک کنید . در جعبه Mail Address آدرس ایمیل خود را بنویسد. (حواستون باشه ایمیل شما به این شکل هست yourname@yahoo.co.uk) بعد روی Next کلیک کنید. بعد زیر My incoming mail server is a.. گزینه POP3. را انتخاب کنید و در جعبه in the Incoming Mail (POP3, IMAP, or HTTP) Server آدرس pop.mail.yahoo.co.uk را تایپ کنید و در جعبه in the Outgoing Mail (SMTP) Server آدرس smtp.mail.yahoo.co.uk را تایپ کنید . روی Next کلیک کنید. در جعبه Account Name box آی دی ایمیل خود که همان آدرس ایمیل شما بدون yahoo.co.uk @ است .را تایپ کنید و اگر می خواهید پسورد شما ذخیره شود Remember password را تیک بزنید ودر آخر Log on using Secure... را علامت نزده باقی بگذارید و روی Next کلیک کنید و Finish را بزنید. با زدن Ctrl+M یا کلیک روی send and recieve all می توانید ایمیل خود را چک کنید. بعد از اینکار به راحتی می توانید کلیه ایمیل ها را دریافت کنید . این کار در سرعت عملکرد ما و خواندن ایمیلهای بیشتر در زمان کمتر خیلی تاثیر دارد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baby
20-04-2005, 11:29
خيلي وقت بود دنبال اين مطلب بودم
ممنون

baby
28-04-2005, 05:38
حالا من نمتونم با اوتلوك سند يا رسيو كنم :cry:

Roozedidar
29-04-2005, 11:37
دوستان سلام شما ميتوبيد از ايميل معمولي ياهو يعني دات كام در آت لوك اكسپرس استفاده كنيد. كافي است سرچ كنيد و سافت فيري كه در اين مورد وجود داره دانلود كنيد و سپس خيلي آسان اون سافت رو بر روي آت لوك ست آپ كنيد. در صورتي كه پيدا نكرديد يا براي ست آپ مشكلي داشتيد تماس بگيريد در خدمتم...

Venus
30-04-2005, 09:15
hamed_rafat عزيز:

راهنمايي شما براي زماني هست كه ايميل ما مربوط به yahoo.co.uk باشه چون اگر مربوط به yahoo.co.us باشه جواب نمي ده . راه ديگه اي هست ؟

Roozedidar عزيز هم اگر بيشتر توضيح بده خيلي خوبه

ممنون
منتظرم :)

Roozedidar
30-04-2005, 12:12
سلام دوباره شما عزيزان كافيست سافتور زير را دانلود كرده و بر روي آتلوك اكسپرس خود ست آپ كنيد. لطفا براي ست آپ از هلپ خود نرم افزار كمك بگيريد.
نگران نباشيد بسيار ساده است :wink:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واينم فايل زيپ شده و البته قابل ذكر است كه نرم افزارهاي ديگري نيز موجود است اما اين نرم افزار را به شخصه تست كردم و بايد بگم عالي كار ميكنه. :lol:

عزيزان بعد از رفتن به اين آدرس ها بايد نزديكترين محل را انتخاب كرده و فايل مذكور را دانلود كنند.
در ضمن اين نرم افزار مجاني است.
موفق باشيد... :)

Venus
01-05-2005, 08:57
hamed_rafat جان:
من اين كار رو بارها انجام دادم ولي جواب نمي ده چرا/ :roll:
راهنمايي كن.
ممنون

Venus
04-05-2005, 09:34
نحوه باز کردن ایمیل های یاهو در :out look

سلام به شما عزیزان :
امیدوارم این راه بتونه تا حدودی به شما کمک کنه البته قبلا این اشکال رو داشت و اون این بود که فقط نامه ها رو ذخیره می کرد اما نامه ای رو ارسال نمی کرد. می گفتن که این نرم افزار فقط ایمیلهای بعضی کشورها رو مانند name@yahoo.com.uk ساپورت میکنه لطفا شما هم امتحان کرده و اگرباز هم مشکل داشت حل کرده و به من هم بگین.
ابتدا برنامه yahoo pops رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفته و اجرا می نماییم. که ایکون ان در کنار ساعت سییستم می شینه. سپس برنامه out look رو باز کرده از منوی tools ، account رو انتخاب کرده دکمه add را زده و pop3را انتخاب می نماییم. در ویزارد باز شده قسمت نام و ادرس ایمیل یاهوخود را پرکرده و برای incoming & out coming server عبارت local host را وارد کرده وuser & pass را نیز پر کرده و next را می زنیم . بر روی اکانت ساخته شده 2 بارکلیک کرده و به قسمت properties می رویم در قسمت server گزینه my server requires authentication را تیک می زنیم . در قسمت advance گزینه time out server را به حداکثر رسانده و ok را می زنیم و خارج می شویم .
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.موفق باشید.
اگه عمل كرد به من هم بگين.
منتظرم :D

Venus
04-05-2005, 09:35
نحوه باز کردن ایمیل های یاهو در :out look

سلام به شما عزیزان :
امیدوارم این راه بتونه تا حدودی به شما کمک کنه البته قبلا این اشکال رو داشت و اون این بود که فقط نامه ها رو ذخیره می کرد اما نامه ای رو ارسال نمی کرد. می گفتن که این نرم افزار فقط ایمیلهای بعضی کشورها رو مانند name@yahoo.com.uk ساپورت میکنه لطفا شما هم امتحان کرده و اگرباز هم مشکل داشت حل کرده و به من هم بگین.
ابتدا برنامه yahoo pops رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفته و اجرا می نماییم. که ایکون ان در کنار ساعت سییستم می شینه. سپس برنامه out look رو باز کرده از منوی tools ، account رو انتخاب کرده دکمه add را زده و pop3را انتخاب می نماییم. در ویزارد باز شده قسمت نام و ادرس ایمیل یاهوخود را پرکرده و برای incoming & out coming server عبارت local host را وارد کرده وuser & pass را نیز پر کرده و next را می زنیم . بر روی اکانت ساخته شده 2 بارکلیک کرده و به قسمت properties می رویم در قسمت server گزینه my server requires authentication را تیک می زنیم . در قسمت advance گزینه time out server را به حداکثر رسانده و ok را می زنیم و خارج می شویم .
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.موفق باشید.
اگه عمل كرد به من هم بگين.
منتظرم :D

Roozedidar
04-05-2005, 09:49
ونوس جان از اينكه لطف كردي و زحمت آموزش نرم افزار رو كشيدي صميمانه متشكرم... :D

double_n
04-05-2005, 14:57
ايوللللللللولو
خوب بود :mrgreen:

hamed_rafat
08-05-2005, 07:55
hamed_rafat عزيز:

راهنمايي شما براي زماني هست كه ايميل ما مربوط به yahoo.co.uk باشه چون اگر مربوط به yahoo.co.us باشه جواب نمي ده . راه ديگه اي هست ؟

ممنون
منتظرم :)

فكر كنم بايد آيديتو پاك كني واز دوباره بسازي براي پاك كردن آيدي برو به آدرس زير

hamed_rafat
08-05-2005, 08:11
سلام به دوستان
در مورد برنامه ياهوپاپ بگم خدمدتون كه اين نرم افزار فقط باعث مي شه كه به تونين ايميلاتون رو از طريق اوت لوك چك كنين.دسورتي كه شما با شركتها و يا به طور كل با جاهايي ارتباط دارين كه ايميلشون پاپ3 باشد ممكن است ايميل هايي كه آنها براي شما ميفرستند به صورت اسپم شناخته شده وآنها را باز نكند اما ميل پاپ3 اين طور نيست

hamed_rafat
08-05-2005, 08:18
hamed_rafat جان:
من اين كار رو بارها انجام دادم ولي جواب نمي ده چرا/ :roll:
راهنمايي كن.
ممنون

پاپ3 آن را فعال كردي .
ايميل خدم نيز ازهمين نوع است وجواب ميده

Venus
08-05-2005, 09:41
hamed_rafat, جان از راهنماييت ممنون
يه بار ديگه امتحان مي كنم

king7
08-05-2005, 10:42
اي ول خيلي حال كرديم

Wonderboy
08-05-2005, 11:10
سلام

دوستان عزيز مطالب شما رو خوندم.

در مورد نرم افزار YPOPs بايد اين نكته رو بگم كه اين برنامه هم ميتونه ايميلها رو دريافت كنه و هم ميتونه بفرسته. :wink:
در صورتي كه دوست عزيزم hamed_rafat گفته بودن كه فقط ميشه ايميلها رو چك كرد. براي اينكه بتونين از امكانات فرستادن و ... YPOPs استفاده كنين بايد اين نرم افزار رو تنظيم كنين.
من خودم چند ماهيه كه دارم از اين برنامه استفاده مي كنم و كاملا راضيم. :wink:

baby
10-05-2005, 10:51
Wonderboy,سلام در مورد سايتت متاسفم ميشه در مورد نرم افزار توضيح بيشتر بدي :wink:

Wonderboy
10-05-2005, 15:03
سلام

baby جون منظورت توضيح در مورد نحوه تنظيماته يا كارايي برنامه. :?:

shayan_p30
13-03-2007, 10:31
براي باز كردن ايميل بايد ياهوي شما pop3 باشد براي ساخت ايميل pop3 مراجعه كنيد به تاپيك زير[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ابتدا outlook express را باز کنید. بعد ازآن روی Accounts.کلیک کنید و بعد روی Add و بعد در جعبه متن نام خود را وارد کنید و روی Next کلیک کنید . در جعبه Mail Address آدرس ایمیل خود را بنویسد. (حواستون باشه ایمیل شما به این شکل هست yourname@yahoo.co.uk) بعد روی Next کلیک کنید. بعد زیر My incoming mail server is a.. گزینه POP3. را انتخاب کنید و در جعبه in the Incoming Mail (POP3, IMAP, or HTTP) Server آدرس pop.mail.yahoo.co.uk را تایپ کنید و در جعبه in the Outgoing Mail (SMTP) Server آدرس smtp.mail.yahoo.co.uk را تایپ کنید . روی Next کلیک کنید. در جعبه Account Name box آی دی ایمیل خود که همان آدرس ایمیل شما بدون yahoo.co.uk @ است .را تایپ کنید و اگر می خواهید پسورد شما ذخیره شود Remember password را تیک بزنید ودر آخر Log on using Secure... را علامت نزده باقی بگذارید و روی Next کلیک کنید و Finish را بزنید. با زدن Ctrl+M یا کلیک روی send and recieve all می توانید ایمیل خود را چک کنید. بعد از اینکار به راحتی می توانید کلیه ایمیل ها را دریافت کنید . این کار در سرعت عملکرد ما و خواندن ایمیلهای بیشتر در زمان کمتر خیلی تاثیر دارد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed_rafat عزيز راهنماييت براي ساختن ايميل pop3 در Yahoo عالي بود.:)
همچنين راهنمايي كه براي تنظيم Outlook Express براي ايميل هاي yourname@yahoo.co.uk كردي جالب بود.:happy:
ولي من از MS Outlook 2003 استفاده ميكنم.اگه ميشه طريقه ي تنظيم اين نرم افزار براي ايميل هاي Yourname@yahoo.co.uk رو توضيح بدي ممنون ميشم.:blush:

باتشكر --> shayan_p30
;)

Y@var
18-03-2007, 18:21
مرسی.
ولی من 1 سال هستش که دارم از این طریق ایمیل هام رو می خونم.