PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی تبلت جدید لنوو مدل A3000 - H

t2download
23-10-2013, 10:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اولین چیزی که پس از در دست گرفتن A3000 توجه شما را کاملا جلب میکند وزن فوق العاده کم و باریکتر شدن آن است.
مثل اینکه این مدل جدید رژیم سفت و سختی برای رسیدن به وزن رویایی ۳۷۰ گرم گرفته است که نسبت به برادر تپلش یعنی ۲۱۰۷ ۲۱۰ گرم کاهش وزن پیدا کرده.
بدنه A3000 در عین سادگی جلوه و زیبایی خاصی دارد صفحه نمایش کاملا ضد خش که در آن از شیشهgorilla glass 3 استفاده شده ظرافت و درخشندگی خاصی به این تبلت بخشیده .
در بالای صفحه سنسور تنظیم نور دوربین ۲ مگاپیکسلی و بلند گو برای مکالمه مستقیم با تبلت تعبیه شده است در پشت تبلت قضیه متفاوت است . یک لایه پلیمر ترکیب شده با المینیوم که برای بهتر چسپیدن به دست شما مشبک طراحی شده که به زیبایی پشت تبلت نیز کمک شایانی میکند در بالا سمت چپ دوربین ۵ مگاپیکسلی با فوکوس خودکار و تشخیص چهره وجود دارد که قابلیت فیلمبرداری FULL HD را نیز به کاربر میدهد.
در زیر درب مشبک پشت تبلت ورودی ۲ سیمکارت همزمان و ورودی میکرو SD قرار دارد که به لطف استفاده از پردازنده قدرتمند چهار هسته ای قابلیت ساپورت از ۶۴ گیگابایت حافظه را به کاربر میدهد

IdeaTab A3000

Processor:MTK 8125 1.2GHz quad core processor
Operating System:ANDROID 4.2
Memory:1GB LP-DDR3
Display:7.0″ LCD IPS Multi-touch 1024 x 600
Battery:1 Cell Lithium-Ion
Network Card:11.b/g/n Wifi Wireless
Bluetooth:Bluetooth Version 4.0
Warranty:One year
Form Factor:Tablet
Camera:Front 0.3 MP, Rear 5.0MP
Hard Drive:16GB 32GBSSD

این بار لنوو تصمیم گرفته جلوی هیچ برندی کوتاه نیاید . پردازه چهار هسته ای که داخل این تبلت ارزان قیمت قرار دارد با اسوس مدل پد فون که قیمت حدود ۲ میلیون تومان دارد کاملا رقابت میکند. و این تبلت ارزان را تبدیل به قوی ترین تبلت زیر ۲۰۰ دلار بازار جهان میکند.
میزان حافظه داخلی این تبلت ۱۶ یا ۳۲ گیگابایت از نوع اس اس دی میباشد که به کمک آندروید ۴٫۲ و پردازنده چهار هسته ای و رم یک گیگابایتی تجربه فوق العاده ای از بازی های سه بعدی را برای کاربر به ارمغان می آورد

صفحه نمایش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وقتی A3000 را کنار ۲۱۰۷ قرار میدهید صفحه نمایش A3000 برتری محسوسی دارد و رنگها را بسیار واقهی تر و شفاف تر نشان میدهد.
این صفحه نمایش با وضوح HD و به لطف IPS شدنش از تمام زوایا به راحتی قابل مشاهده است . و برتری آن نسبت به نسل قبلی پشتیبانی از قابلیت استفاده از ۱۰ انگشت همزمان است که در نسل قبلی این قابلیت ۴ انگشت بود.

باتری :
باتری A3000 مثل ۲۱۰۷ فوق العاده کار آمد است باتری تک سلولی ۷۲۰۰ میلی آمپری روی این تبلت ۱۰ ساعت کامل به شما زمان استفاده میدهد و در حالت استند بای تا یک هفته شارژ نگاه میدارد
حرف آخر :
A3000 بهترین تبلت زیر ۱ میلیون تومان داخل بازار است شک نکنید . اگر دنبال یک تبلت سریع و قوی ۷ اینچی
هستید A3000 اولین و آخرین انتخاب شما خواهد بود .

t2download
23-10-2013, 16:52
نمونه عکس گرفته شده از کارتن این تبلت با دوربین خود تبلت ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wolfman_741
30-10-2013, 01:09
یه ایراده بزرگی که داره اینه که فاقد GPRS هستش :n03:

mah11k
02-11-2013, 13:57
سلام من میخام این مدل رو بگیرم فقط ی سوالی داشتم...کیفیت صفحه چطوره رنگ ها و زاویه دید ؟( در حد ممو ایسوس هست ؟) و اینکه بازی های گرافیک بالا و اچ دی رو میاره ؟ مثلا اسفالت و ...

mostafa_gm
04-11-2013, 14:36
فاقد GPRS ، GPS ، HDMI ، 3G !!!
من نمیدونم این همه تبلت تکراری با مارک های متعدد و بدون امکانات برای چی تولید می کنن؟ یه مدل بزنید با امکانات کامل آدم با رضایت بخره.

Xerxes-I
14-11-2013, 02:34
من نمیدونم این همه تبلت تکراری با مارک های متعدد و بدون امکانات برای چی تولید می کنن؟ یه مدل بزنید با امکانات کامل آدم با رضایت بخره.
عزیز من همینجوری میای نظر میدی بدون اینکه یه سرچ ساده بکنی3g , gps داره اون دوتای دیگه رو نداره.

t2download
17-11-2013, 19:13
تبلت کاملی هست و امکان مکالمه داره و با سیم کارت ایرانسل و همراه اول و رایتل می شه به اینترنت وصل شد .

gamebazi.blogfa
22-11-2013, 11:33
سلام این تبلت قیمتش دوره بره 620 هست و ایسوز ممو اچ دی 8 گیگش دره بره 530 کودومو بخرم به نظرتون؟ تنها دلیلی که دودلم کرده اینکه لنوو سیم میخوره ولی کیفیت ظاهری و سخت افزاری و برند ایسوزم صدرصد از لنوو بهتره نظر دوستان چیه؟ کودوم؟

amir_t6262
24-11-2013, 10:05
از دوستان اگر این تبلت را خریدند، اطلاع بدهند، چند تا سوال ازشون داشتم. ممنون.

single_2008boy
24-11-2013, 12:01
من همین رو خریدم ولی ram ddr2 هست تو بازار ddr3 نیست من که گشتم نبود بهترین تبلت هست هم صفحه عالی داره هم باری های hd رو اجرا میکنه asphalt fifa 2014 فعلا نصب کردم خویه
سفیدش 635 مشکی 610 تومان

amir_t6262
24-11-2013, 12:05
من همین رو خریدم ولی ram ddr2 هست تو بازار ddr3 نیست من که گشتم نبود بهترین تبلت هست هم صفحه عالی داره هم باری های hd رو اجرا میکنه asphalt fifa 2014 فعلا نصب کردم خویه
سفیدش 635 مشکی 610 تومان
در مورد فیلم چطور؟
فیلم با چه کیفیتی را تست کردید و پخش کرده؟
میخواهم بدانم که آیا فیلم های 720p با حجم 4 گیگ و بیشتر را نمایش میدهد یا نه؟

single_2008boy
24-11-2013, 12:22
شو با کیفیت 1080p .lکارتون ها رو نمیدونم ولی با کیفیت 720ح فکر کنم هست عصر یخبندان 4 مارکو اینا رو ریختم

amir_t6262
24-11-2013, 22:30
شو با کیفیت 1080p .lکارتون ها رو نمیدونم ولی با کیفیت 720ح فکر کنم هست عصر یخبندان 4 مارکو اینا رو ریختم
با چه حجمی؟ اگر تست کردید، لطفا اطلاع بدهید. چون دیدن فیلم های 720p خیلی برایم مهم است.

drim_22
29-11-2013, 16:10
سلام.
میخوام این تبلت رو بخرم. نسبت به قیمتش ارزش خرید داره؟

وضعیت دوربینش چطوره؟ یک عکس گذاشته بودن یکی از دوستان که کیفیتش خوب بود، اما امکانات عکاسیش چطوره؟ در حد خیلی ساده و ابتدایی هست یا پیشرفته هست؟

amir_t6262
29-11-2013, 17:01
سلام.
میخوام این تبلت رو بخرم. نسبت به قیمتش ارزش خرید داره؟

وضعیت دوربینش چطوره؟ یک عکس گذاشته بودن یکی از دوستان که کیفیتش خوب بود، اما امکانات عکاسیش چطوره؟ در حد خیلی ساده و ابتدایی هست یا پیشرفته هست؟

در اینکه با این قیمت یکی از بهترین تبلت های بازار است شک نکنید.

اما در مورد دوربینش اطلاعی ندارم.

single_2008boy
29-11-2013, 19:20
در اینکه با این قیمت یکی از بهترین تبلت های بازار است شک نکنید.

اما در مورد دوربینش اطلاعی ندارم.
راست میگه عالی با این قیمت
دوربینش هم در 5 خوبه ولی عالی عالی نیست امکاناتش هم بد نیست(من کیفیت تقریبا زیادی از دوربین می خوام؟؟!:n13:)

b8308443
28-12-2013, 22:25
آقا درسته که دو نفر این مورد اشاره کردن. باز هم می پرسم. آیا جدا این تبلت gprs نداره؟ جایی خوندم که یه سری تنظیمات توش کردن و فعال شده. چنین چیزی درسته؟

single_2008boy
28-12-2013, 22:32
من تنظینات رایتل رو وارد کردم از اینترنت هم استفاده کردم مشکلی نداشت

b8308443
29-12-2013, 12:32
رایتل که سیستمش 3g هست. من gprs رو می گم

b8308443
31-12-2013, 00:39
خب بالاخره بعد از بررسی های مختلف و البته نگاه به جیب مبارک، این تبلت رو خریداری کردم. به نظر می آد به جیز باطریش همه چیزش خوبه (باطیش در اثر استفاده معمولی و البته اتصال طولانی مدت به WLAN در 16 ساعت از 100 به 10 رسید. gprs ش هم که اکی هست.
فقط چند نکته دوستانی که این تبلت رو دارن، با مشکل حافظه برخورد نکردن؟ 11 گیگ از حافظه داخلیم خالیه اما خود تبلت چیز دیگه ای نشون میده. چه جوری میشه این مسئله رو برطرف کرد؟
شما با نصب برنامه sygic روش مشکلی داشتین؟ روش نصب نشد. فروشنده گفت انگار با نسخه اندرویدش (4.2.2) مشکل داره!
چه آنتی ویروسی برای این تبلت مناسبه؟
با تشکر

b8308443
31-12-2013, 21:58
خب مشکل حافظه با آپدیت firm ware اکی شد. فروشنده چرت و پرت گفته بود :)
چه جوری اندرویدش رو به 4.2.2 ارتقا بدم؟ الان 4.2.1 هست

Arsham.room
05-01-2014, 20:23
با چه حجمی؟ اگر تست کردید، لطفا اطلاع بدهید. چون دیدن فیلم های 720p خیلی برایم مهم است.

فقط چند نکته دوستانی که این تبلت رو دارن، با مشکل حافظه برخورد نکردن؟ 11 گیگ از حافظه داخلیم خالیه اما خود تبلت چیز دیگه ای نشون میده. چه جوری میشه این مسئله رو برطرف کرد؟
با تشکر

خب مشکل حافظه با آپدیت firm ware اکی شد. فروشنده چرت و پرت گفته بود :)

سلام
من امروز این تبلت رو خریدم.
فیلم 1080p با حجم 1.5 گیگ رو به راحتی اجرا کرد.

منم مشکل حافظه دارم.هم تبلت و هم کامپیوتر حجم حافظه رو 12 گیگ نشون میدن که با توجه به حافظه 16 گیگ تبلت، عجیبه.

دوست عزیز، شما چه طوری مشکل حافظه رو بر طرف کردی؟آپدیت firm ware چطور انجام میشه؟

در کل به نظر من با این پولی که بابتش میدین( 600 هزار تومن) یه شاهکار تحویل میگیرین.چه از نظر قدرت سخت افزاری و چه از نظر کیفیت عالی ساخت.

zerohour
08-01-2014, 17:23
چرا همه جا مدل A-3000 رو دارند ؟ مدل H دارش نیست ؟

Arsham.room
08-01-2014, 17:54
چرا همه جا مدل A-3000 رو دارند ؟ مدل H دارش نیست ؟

من A3000-H خریدم.اتفاقاً تمام جاهایی که من قیمت کردم(البته تو رشت) همه A3000-H داشتن.تبلت کمیابی نیست.

amir_t6262
09-01-2014, 00:17
حتما قبل از آپدیت فرم ویر، از اطلاعات مهم روی تبلت بک آپ بگیرید. یکی از دوستان آپدیت کرده بود و تمام اطلاعات روی حافظه تبلتش پریده بود. البته پیغام میدهد ولی دوستم توجه نکرده بود.

b8308443
09-01-2014, 01:02
بله. اطلاعات و برنامه های نصب شده می پره.
یه توضیحی در مورد حافظه بدم.
توجه کنید وقتی که تبلت رو می خرید، قبل از این که کاریش کنید، اگر از قسمت storage حافظه رو نگاه کنید، می بینید که کل حجم موجود رو زده 0.98 گیگابایت. 12 گیگ و خرده ای رو زده usb storage. این باعث میشه که نتونید app نصب کنید زیاد و زود حافظه پر میشه. شما وقتی که به کامپیوتر وصلش می کنید اون 12 گیگی که میبینید به صورت usb storage هست. در صورتی که sd memory روی تبلتتون انداخته باشید، کامپیوتر دو تا درایو میشناسه، یکی sd و یکی همون 12 گیگ داخل تبلت.

برای حل مشکل، و یکی شدن حافظه داخلی تبلت، از قسمت system settings، برید پایین و about رو انتخاب کنید. اولین گزینه نوشته system update. (وای فای روشن باشه) صبر کنید تا چک کنه و فرم ویر جدید رو پیدا کنه. update رو بزنید تا دانلودش کنه. بعد از دانلود نصبش کنید. گوشی رو خودش ریست می کنه خود به خود. فکر کنم سه یا چهار بار که آپدیت کنید، آپدیت آخر اون دو تا حافظه رو یکی می کنه و بعد از اون دیگه کامپیوتر به عنوان حافظه جانبی نمیشناستش.

b8308443
09-01-2014, 01:10
ضمنا اینکه می بینی 12 گیگ نشون میده نه 16 به د لیل اینه که 4 گیگش مال خود اندرویده

single_2008boy
09-01-2014, 10:51
تا حالا کسی با این قسمت کار کرده؟؟؟؟
setting > display > wireless display

vahid827
15-01-2014, 12:00
دوست عزیز t2download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من میخام یه تبلت واسه دخترم که 10 سالشه بخرم اما نمیدونم چه مارکی و چه مدلی باشه توقعی که از تبلتی که میخام بخرم اینه که :میخام صفحه ش 8 تا 10 اینچ باشه - سیم کارت خور باشه - به اینترنت وصل بشه - سرعت پردازشش خوب باشه قابلیتمکالمه رو هم داشته باشه ...البته همین مدل لنوو که در موردش پست گذاشتین مشخصات خوبی داره اما صفحه ش کوچیکه .اگه مدل دیگه ای با این مشخصات و با صفحه بزرگتر باشه لطفا راهنمایی کنید بیشتر از 800 تومن هم نمیخام هزینه کنم ..مرسی

amir_t6262
15-01-2014, 14:11
بنظرم برای استفاده کودکان کم سن و سال، تبلت سیم کارت خور نخر.
سایز بزرگ هم نخر که سنگین باشه و حمل و نقلش سخت باشه. همین 7 اینچ بنظرم خوبه.
فکر میکنم لنوو A1000 فکر میکنم مناسب شما باشه.

esi222
17-01-2014, 00:36
سلام
بعد از کلی سرچ منم این مدل رو با توجه به قیمت مناسبش انتخاب کردمو میخوام بخرم.
کلا تعریف خوندیم ازش !
لطفا معایبش رو هم بگید
بنچمارکش نسبت به سری فون پد ASUS پایینتره :n03:

biostar
17-01-2014, 19:13
سلام
بعد از کلی سرچ منم این مدل رو با توجه به قیمت مناسبش انتخاب کردمو میخوام بخرم.
کلا تعریف خوندیم ازش !
لطفا معایبش رو هم بگید
بنچمارکش نسبت به سری فون پد ASUS پایینتره :n03:

این تبلت کنار فون پد 7 ایسوس پشه هم نیست !

کیفیت صدا و صفحه نمایش ایسوس و روون بودن رام ایسوس کاملا مشهوده ، کافیه فقط ده دقیقه با هردو یجا کار کنی که متوجه تفاوت های فاحش بینشون بشی

از طرفی این مدل از پردازنده های MTK استفاده میکنه که معماری قدیمی دارند و نباید ازشون توقع زیادی داشته باشی

از طرفی این مدل مشکل خوابیدن باتری داره (یعنی زمانی که باتری به صفر برسه دیگه روشن نمیشه ) و تنها راه حلش هم شک دادن به باتری هست که باید دستگاه باز بشه (البته همشون این مشکل رو ندارن اما تعداد قابل توجهیشون با این مشکل وارد بازار شدن)

من هر دوی این دستگاه ها رو تعمیر کردم و دارم ، سوالی بود در خدمتم

saberpf
17-01-2014, 19:45

کیفیت صدا و صفحه نمایش ایسوس و روون بودن رام ایسوس کاملا مشهوده ، کافیه فقط ده دقیقه با هردو یجا کار کنی که متوجه تفاوت های فاحش بینشون بشی

از طرفی این مدل از پردازنده های MTK استفاده میکنه که معماری قدیمی دارند و نباید ازشون توقع زیادی داشته باشی

از طرفی این مدل مشکل خوابیدن باتری داره (یعنی زمانی که باتری به صفر برسه دیگه روشن نمیشه ) و تنها راه حلش هم شک دادن به باتری هست که باید دستگاه باز بشه (البته همشون این مشکل رو ندارن اما تعداد قابل توجهیشون با این مشکل وارد بازار شدن)

سلام ببخشید انجا می پرسم و جاش نیست
می شه بفرمایید بهترین تبی که می شه تا 900 گرفت چی هست؟
فقط شیار سیمکارت داشتن مهمه و قابلیت مکالمه مهم نیست
بنظرتون فون پد 7 بهتره یا اس 6000؟
مرسیییییییییییییییییی

biostar
17-01-2014, 20:29
سلام ببخشید انجا می پرسم و جاش نیست
می شه بفرمایید بهترین تبی که می شه تا 900 گرفت چی هست؟
فقط شیار سیمکارت داشتن مهمه و قابلیت مکالمه مهم نیست
بنظرتون فون پد 7 بهتره یا اس 6000؟
مرسیییییییییییییییییی

s6000 تبلت خوبیه اما قابلیت مکالمه نداره و اینکه 10 اینچ هست. تنها مشکلش لرزش تصویر در رنگ خاکستریه (برخی دستگاهاش)(کیفیتش به پای IPS هیچ وقت نمیرسه)

سوالی دارید در تاپیک مشاوره خرید بپرسید ، ایجا جاش نیست.

esi222
17-01-2014, 23:12
ممنون
گفتم معایبشم بگید اما نه دیگه تا این حد :n01::n02:
درست می فرمایید.تو بنچمارکASUS 372CG و A3000h اختلاف فاحشی هستش.
همچنین خودم به این موضوع واقفم که این مدل رو نمیشه با 372 مقایسه کرد.
اما با توجه به امکاناتی که میده (2سیم کارت و 16گیگ) قیمتش مناسبه.
بین A3000h و 372CG شک داشتم اما با توجه به همون 16گیگ و 2سیم کارته بودن وقیمت پایینتر،این مدل رو انتخاب کردم .
من توقع زیادی از تبلت ندارم.یعنی واسه بازیو کارای سنگین نمیخوام.
بیشتر واسه اینترنت،تماشای فیلم (720p,1080p)،موزیک و کار با مجموعه آفیس (خوندن PDF,Word) میخوام.
دوربینش هم که تو روز خوب عکس بندازه کافیه و فیلم برداریش هم ترجیحا 1080p (میدونم واقعی نیست!) باشه.
حالا با این تفاسیر 16گیگ و 2سیم کارت منو به انتخاب این مدل تشویق کرد.

kalepoook
22-01-2014, 21:27
سلام
دوستانی که این تبلت رو دارن میخواستم بدونم منو فارسی داره یا نه؟
تشکر از دوستان لطف کنن جواب بدن ممنون میشم

esi222
22-01-2014, 22:46
بچه های این تاپیک چقدر کم کار شدن :n03:

kalepoook
29-01-2014, 22:46
سلام
دوستان برادر من این تبلت رو خریده
سیم کارت رایتل انداختیم تنطیمات رو هم انجام دادیم تو شکل آنتن 3G میاد،ولی دیتایی نداره
چجوری میشه دیتا رو فاعل کرد که بشه از اینترنت سیم کارت هم استفاده کرد
به غیر از خاموش روشن کردن گزینه دیتا موبایل ،چه راهی هست
amir_t6262
30-01-2014, 12:34
سلام
دوستان برادر من این تبلت رو خریده
سیم کارت رایتل انداختیم تنطیمات رو هم انجام دادیم تو شکل آنتن 3G میاد،ولی دیتایی نداره
چجوری میشه دیتا رو فاعل کرد که بشه از اینترنت سیم کارت هم استفاده کرد
به غیر از خاموش روشن کردن گزینه دیتا موبایل ،چه راهی هست

t2download
10-02-2014, 08:25
دوست عزیز t2download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من میخام یه تبلت واسه دخترم که 10 سالشه بخرم اما نمیدونم چه مارکی و چه مدلی باشه توقعی که از تبلتی که میخام بخرم اینه که :میخام صفحه ش 8 تا 10 اینچ باشه - سیم کارت خور باشه - به اینترنت وصل بشه - سرعت پردازشش خوب باشه قابلیتمکالمه رو هم داشته باشه ...البته همین مدل لنوو که در موردش پست گذاشتین مشخصات خوبی داره اما صفحه ش کوچیکه .اگه مدل دیگه ای با این مشخصات و با صفحه بزرگتر باشه لطفا راهنمایی کنید بیشتر از 800 تومن هم نمیخام هزینه کنم ..مرسی

سلام ممنون که با بنده مشورت کردید و خدا نگه داره دخترتون رو ...

تبلت خوب که به اینترنت وصل بشه و بالای 7 اینج به نظرم
Acer Iconia A1 811 16GB
مشخصات کلی:ابعاد: 208.7 × 145.7 × 11.1 میلی متر - وزن: 430 گرم
پردازنده:MediaTek MT8389W, Quad-core
حافظه داخلی:حافظه داخلی 16 گیگابایت
صفحه نمایش:صفحه نمایش لمسی از نوع TFT LCD - اندازه 7.9 اینچ - 768 × 1024 پیکسل
امکانات:قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - قابلیت نصب سیم کارت - GPRS - GPS - بلوتوث - قابلیت نصب کارت حافظه - دوربین - وب کم - حسگر شتاب سنج - microUSB - HDMI
سایر مشخصات:Google Android v4.2 JellyBean - کارکرد باتری 10 ساعت کاربری ترکیبی
660 هزار تومانه و برای زیر 800 تومان خوبه ولی وزنش 500 گرم هست ...

t2download
10-02-2014, 08:30

معایب فون پد 7 ایسوس :
صدای ضعیف
کیفیت بد بدنه پلاستیک نا مرغوب
عدم داشتن صفحه و بدنه ضد خش
عدم دریافت و دانلود نرم افزار اندروید
سی پی یو 2 هسته ای
تاریک بودن نور صفحه نمایش
با آپدیت جدید هنگی و افت سرعت دارد .
وووووووووووووووووووووو
و فروشنده زیاد بازار بزرگ کامپیوتر اهواز رفتم هر دو تبلت رو داشتند ولی لنوو رو پیشنهاد دادند بخاطر مشکلات ایسوس

amir_t6262
10-02-2014, 11:59
کی چنین حرفهایی زده؟

اتفاقا با آپدیت، بنچمارک دستگاه رشد محسوسی داشته.

t2download
10-02-2014, 14:51
کی چنین حرفهایی زده؟

اتفاقا با آپدیت، بنچمارک دستگاه رشد محسوسی داشته.

معایب فون پد 7 ایسوس :
صدای ضعیف
سی پی یو 2 هسته ای
وووووووووووووووووووووو
و فروشنده زیاد بازار بزرگ کامپیوتر اهواز رفتم هر دو تبلت رو داشتند ولی لنوو رو پیشنهاد دادند بخاطر مشکلات ایسوس

برای باقی موارد پس صحیح هست ؟
اهواز فروشنده های زیادی رفتم و بیان نمودند فقط پول مارک رو برند می خوره و این نمونه جالب نیست با مشکلاتش و فقط اسمش پدر و مادر داره ..

amir_t6262
10-02-2014, 22:38
برای باقی موارد پس صحیح هست ؟
اهواز فروشنده های زیادی رفتم و بیان نمودند فقط پول مارک رو برند می خوره و این نمونه جالب نیست با مشکلاتش و فقط اسمش پدر و مادر داره ..
صدای بلندگوهایش را قبول دارم که خیلی جالب نیست و بهتر است از هدفون استفاده کنی.

بقیه موارد نظیر کیفیت بدنه یا تاریک بودن نور صفحه، ملاک مشخصی ندارد. من که با چند مدل تبلت مقایسه کردم، نه نور صفحه اش کم است نه کیفیت ساخت بدنه اش کم.

عدم دریافت و دانلود نرم افزار آندروید که اصلا مسخره است! یعنی چی عدم دریافت؟!

cpu اش هم که مشخص است.

اما شما مقایسه کوچکی بین بنچمارک های ایسوس و لنوو بیندازی، کاملا متوجه تفاوت بسیار زیاد این دو مدل میشوی.

t2download
11-02-2014, 12:15

biostar
11-02-2014, 23:43
معایب فون پد 7 ایسوس :
صدای ضعیف
سی پی یو 2 هسته ای
وووووووووووووووووووووو

هیچ وقت روی کاغذ دو چیز رو ببرسی نکن که داری خودت رو گول میزنی
تعداد هسته یعنی قدرت بیشتر ؟ :n04:
امیدوارم حداقل روشن دو دستگاه رو کنار هم دیده باشی تا تفاوت کیفیت صفحه نمایش دو دستگاه رو بتونی مقایسه کنی

عدم دریافت و دانلود نرم افزار اندروید :

یعنی روش برنامه نمیشه نصب کرد ؟؟؟؟؟؟ :D جالبه :D

درضمن صفحه نمایش هر دو گوریلا گلس نیست و هر دو خش بر میدارن

هر دو هم که پلاستیکی هستن!

در ضمن فروشنده ها بخاطر هزار تک تومنی حاضرن بگن تبلت های چینی از آیپد بهتره !

فردا عکسش رو میزارم :n04:

t2download
12-02-2014, 08:18
هیچ وقت روی کاغذ دو چیز رو ببرسی نکن که داری خودت رو گول میزنی
تعداد هسته یعنی قدرت بیشتر ؟ :n04:
امیدوارم حداقل روشن دو دستگاه رو کنار هم دیده باشی تا تفاوت کیفیت صفحه نمایش دو دستگاه رو بتونی مقایسه کنی

عدم دریافت و دانلود نرم افزار اندروید :

یعنی روش برنامه نمیشه نصب کرد ؟؟؟؟؟؟ :D جالبه :D

درضمن صفحه نمایش هر دو گوریلا گلس نیست و هر دو خش بر میدارن

هر دو هم که پلاستیکی هستن!

در ضمن فروشنده ها بخاطر هزار تک تومنی حاضرن بگن تبلت های چینی از آیپد بهتره !

فردا عکسش رو میزارم :n04:

منظورم این بود که با دانلود برنامه های اندروید و بلوتوث آنها مشکل داره بخاطر حفظ کپی رایت
بدنه A3000 در عین سادگی جلوه و زیبایی خاصی دارد صفحه نمایش کاملا ضد خش که در آن از شیشهgorilla glass 3 استفاده شده ظرافت و درخشندگی خاصی به این تبلت بخشیده .

منبع : کلیک کنید . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در پشت تبلت قضیه متفاوت است . یک لایه پلیمر ترکیب شده با المینیوم که برای بهتر چسپیدن به دست شما مشبک طراحی شده که به زیبایی پشت تبلت نیز کمک شایانی میکند در بالا سمت چپ دوربین 5 مگاپیکسلی با فوکوس خودکار و تشخیص چهره وجود دارد که قابلیت فیلمبرداری FULL HD را نیز به کاربر میدهد.

t2download
12-02-2014, 09:51

t2download
12-02-2014, 21:50
چندین انجمن سایت و نظرات در سایت ها را مطالعه کرده و با فروشندگان زیادی صحبت کردم ...
به نظر من برای خرید دیگه نباید نظر گرفت ... چون هر کسی بر اساس دید خودش و نه نیازهای شما نظر می ده و حتی با تعصب به برند خاصی نظر می دهند ...
به این نتیجه رسیدم فقط خود آدم می دونه چه انتظاراتی از یک تبلت یا هر وسیله دیگری می خواهد داشته باشه .
من خودم نظرم lenovo A3000 بود و دوستم خریده بود 2 ماه پیش 720 هزار تومان و عالی بود هم صدای بلند و هم بازی سنگین و هم صفحه نمایش خوبی داشت و فقط مانند اکثر برند ها اثر انگشت رو جذب میکرد .
خواستم بروم بگیرم ... یک سر اومدم نت دیدم بهبه ایسوس Fone pad 7 رو داده بازار رفتم بگیرم 680 هزار تومان بود رفتم بگیرم فروشنده گفت تمام شده و گفت هفته بعد میاد با خوشحالی 700 هزار تومان بردم بگیرم و گفتم تست کنید بخرم و گفت فروشنده بدون گارانتی داریم و قیمت 700 هزار تومانه و نخریدم بدون گارانتی
دوستم رو دیدم که توی کار فروش بود و گفت خودم داشتم 640 و تمام شده و نزدیک عید وارد میشه و با این قیمت 700 بدون گارانتی و 750 با گارانتی پیشنهاد نمی کنم
اگه عجله داری لنوو 3000 بگیر و اگه هر دو یک قیمت باشند یا 650 باشه پیشنهاد می کنم وگرنه برو لنوو بگیر
فروشنده های دیگری رفتم و همه هر دو مدل رو داشتند و همه می گفتم خودمون برداشتیم ولی مشکل داره با آپدیت افت سرعت و هنگی داره و جالب در نیامده و فقط مارک پدر و مادر داریه
وتوی این یک ماه خیلی بررسی کردم و صحبت و نظرات دوستان دارنده خیلی ها از افت سرعت در بدو آپدیت می نالند و بعضی بخاطر خراش بر داشتن بدنه ناراحتند و بعضی برای صدای ضعیف اسپیکرها ناراحتند .
برخی نرم افزار ها را بخاطر رعایت کپی رایت دانلود و بلوتوث نمی کنه
ووو اگه بخری باید رم هم بگیری براش وووووووو چون رمش 8 هست .
.................................................. ...............................................
من 700 تومان پول خرید تبلت رو که خرج کردم هیچ باز 650 کنار گذاشتم ...300 تومان دیگه رفت ... فقط بخاطر ایسوس و نظر دوستان 1 میلیون از دست دادم.
.................................................. ...............................................
من فقط از تبلت می خواهم که صدای خوب و بلند .. متوسط داشته باشه برای دیدن ویدیو کلیپ و مطالعه کتاب و رفتن به اینترنت
و شاید بازی شطرنج ...... چون اهل بازی نیستم ...
چون شده اینترنت جزیی از نیاز روزانه می خواهم وقتی خسته ام ... نشسته به اینترنت وصل شوم و نه پشت کامپیوتر و صندلی ...
بنرتون باز لنوو بد هست ... بمونم ایسوس ارزان بشه ؟ اگه ایسوس صداش ضعیفه و بدنه اش خش بر می داره واقعیت داره بگید که برم فردا لنوو بگیرم ... معذرت زیاد صحبت کردم .. دوستون دارم ... :n12:

biostar
13-02-2014, 00:24
منظورم این بود که با دانلود برنامه های اندروید و بلوتوث آنها مشکل داره بخاطر حفظ کپی رایت

منبع : کلیک کنید . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در پشت تبلت قضیه متفاوت است . یک لایه پلیمر ترکیب شده با المینیوم که برای بهتر چسپیدن به دست شما مشبک طراحی شده که به زیبایی پشت تبلت نیز کمک شایانی میکند در بالا سمت چپ دوربین 5 مگاپیکسلی با فوکوس خودکار و تشخیص چهره وجود دارد که قابلیت فیلمبرداری FULL HD را نیز به کاربر میدهد.

دوست عزیز منبع سایت لنوو هست نه سایت های فارسی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-tech_specs

البته میتونید باز در gsmarena و notebookchek هم مشخصات رو بررسی کنید که قطعا صفحه نمایش این مدل گوریلا نیست.

باز هم میگم خودم هم این مدل و هم فون پد رو با هم دارم

t2download
13-02-2014, 00:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-tech_specs

البته میتونید باز در gsmarena و notebookchek هم مشخصات رو بررسی کنید که قطعا صفحه نمایش این مدل گوریلا نیست.

این نمیشه مقایسه باید با یک تصویر در هر سه نمایش داد و می شه نور صفحه لنوو رو کم کرد ..

esi222
13-02-2014, 00:49

این نمیشه مقایسه باید با یک تصویر در هر سه نمایش داد و می شه نور صفحه لنوو رو کم کرد ..
منم کاملا موافقم.
الان این تصویر چیزی رو مشخص نمیکنه که !
هر3 مدل باید در شرایط برایتنس آخر،شرایط نوری محیط یکسان و یک تصویر ثابت مقایسه بشن.

t2download
13-02-2014, 11:14
این تصویری از بازی در لنوو آ3000 نشون می ده از ایسوس کم نداره و کیفیت رو نگاه کنید ...

esi222
14-02-2014, 12:02
سلام
این مدل رو تقریبا یه هفته س خریدم یه مشکلی که باهاش دارم Reset زیاد میکنه !
طبیعیه !؟ :n13:

تا همین چند دقیقه پیش هم صفحه ش اینجوری مونده بود :

t2download
14-02-2014, 19:59
سلام

تا همین چند دقیقه پیش هم صفحه ش اینجوری مونده بود :

سلام یک عکس از صفحه نمایشش می زاری داداش // کیفیت داره صفحه نمایشش ؟ عکس قبلی رو دیدی دوستمون می گه کیفیت نداره ...

esi222
14-02-2014, 20:50
سلام یک عکس از صفحه نمایشش می زاری داداش // کیفیت داره صفحه نمایشش ؟ عکس قبلی رو دیدی دوستمون می گه کیفیت نداره ...
سر فرصت ایشا...
از نظر من که کیفیتش خیلی خوبه
شما این مدل رو داری؟
مشکل ریست نداری باهاش؟

t2download
15-02-2014, 17:43
دوستان اطلاعاتو ببینید زده 8 گیگ هم داره و cpu فرق داره ..

esi222
15-02-2014, 18:49
دوستان اطلاعاتو ببینید زده 8 گیگ هم داره و cpu فرق داره ..
بله دوست عزیز.قبلا 8گیگ هم داشته که مدلش A3000 بوده (یعنی hنداره) که مدل 16 گیگش A3000h هستش.
یکی از تفاوت هاشونم اینه که 8گیگش GPRS نداره !

t2download
15-02-2014, 23:12
دوستان صحبت یک دوست راجب فون پد 7 ایسوس .............

دوستان یه مشکل بزرگ برام تو fonepad7 بوجود اومده.
وقتی سیم کارت رایتل با سرعت اینترنت ۱mb/s رو روی فون پد استفاده می کنم سرعت دانلودم خیلی پایینه و بین ۱۵ kb/s الی ۳۰ kb/s هستش.
در صورتیکه با همون سیم کارت و در همون اتاقی که با فون پد تست سرعت گرفتم وقتی سیم کارتو روی تبلت قبلیم ( samsung p1000) استفاده میکنم سرعت دانلودم بیم ۱۰۰kb/s الی ۱۲۰kb/s هستش.
یعنی فون پد در مقایسه با سامسونگ سرعت اینترنتو یک سوم میکنه.
گارانتی فون پد رو شرکت ویستا انجام داده. به پشتیبانی شرکت ویستا هم مراجعه کردم و گفتن که مودم تبلت به اندازه سامسونگ سرعت نداره و کاریش نمیشه کرد.

esi222
15-02-2014, 23:31
سلام

داداش شما که این مدلو داری از این مشکلات برات پیش نیومده؟

t2download
18-02-2014, 23:58
دوستان اهواز امروز از نمایندگی سازگار پرسیدم گفت 560 با گارانتی سازگار عالیه قیمتش

biostar
19-02-2014, 00:20
منم کاملا موافقم.
الان این تصویر چیزی رو مشخص نمیکنه که !
هر3 مدل باید در شرایط برایتنس آخر،شرایط نوری محیط یکسان و یک تصویر ثابت مقایسه بشن.

هدف از عکس مقایسه کیفیت صفحه نمایش نبود

برایت نس صفحه مساوی با کیفیت بالای صفحه نیست.

t2download
19-02-2014, 09:22

??? رزولیشی صفحه با عکس دیده نمی شه که ...........

esi222
19-02-2014, 21:21

اون دوستمون گفت که مقایسه ی جالبی نیست منم فکر کردم برای مقایسه گذاشتی شما !
منظور قسمت دوم حرفتون رو متوجه نشدم.
در کل معیار اصلی برای کیفیت صفحه نمایش رزولوشن و پیکس در اینچ هستش.که تو ASUS 372 رزولوشن 1280*800 و 216 پیکسل در اینچ اما در A3000 رزولوشن 1024*600 و 170 پیکسل در اینچ هستش.
درنتیجه طبیعتا کیفیت صفحه نمایش 372 از A3000 باید بالاتر باشه.
با عکس هم نمیشه کیفیت رو مقایسه کرد.

biostar
20-02-2014, 18:05
اون دوستمون گفت که مقایسه ی جالبی نیست منم فکر کردم برای مقایسه گذاشتی شما !
منظور قسمت دوم حرفتون رو متوجه نشدم.
در کل معیار اصلی برای کیفیت صفحه نمایش رزولوشن و پیکس در اینچ هستش.که تو ASUS 372 رزولوشن 1280*800 و 216 پیکسل در اینچ اما در A3000 رزولوشن 1024*600 و 170 پیکسل در اینچ هستش.
درنتیجه طبیعتا کیفیت صفحه نمایش 372 از A3000 باید بالاتر باشه.
با عکس هم نمیشه کیفیت رو مقایسه کرد.

رزولیشن فاکتور مهمی هست اما تنهایی کافی نیست.
رنگ ها در فون پد گرم تر و برجسته تر هستند و تصویر طبیعی تر بنظر میاد. (در کل باید از نزدیک دید ، متاسفانه دوربین خوبی برای مقایسه ندارم)

البته دیروز یک b6000 لنوو خریدم که کیفیت صفحه نمایشش خوشبختانه بهبود چشم گیری داشته ، اولین تبلت لنوو هست که بعد نیم ساعت کار چشم آدم رو کور نمیکنه
اما مثلا با همین A3000 خوندن PDF بعد از بیست دقیقه چشم آدم رو در میاره

esi222
20-02-2014, 20:47
رنگ ها در فون پد گرم تر و برجسته تر هستند و تصویر طبیعی تر بنظر میاد. (در کل باید از نزدیک دید ، متاسفانه دوربین خوبی برای مقایسه ندارم)

البته دیروز یک b6000 لنوو خریدم که کیفیت صفحه نمایشش خوشبختانه بهبود چشم گیری داشته ، اولین تبلت لنوو هست که بعد نیم ساعت کار چشم آدم رو کور نمیکنه
درسته به تنهایی کافی نیست.رزولوشن و تراکم پیکسلی نقش مهمی دارن.باقی مسائل هم برمیگیرده تکنولوژی ساخت و ...
من هم عرض کردم تصویر فون پد طبیعتا باید جذابتر باشه.
درکل نفهمیدم شما حرفای منو نقض کردین یا تایید !
راستی مبارکه :n16:

parsa-hd
21-02-2014, 22:29
فردا میخوام برم این تبلت رو بگیرم
با تحقیقات من تراکم پیکسلی این گجت 170 پی پی ای هست و از گوشی بنده که اکسپریا میرو هست (165 PPI ) 5 پی پی ای بالاتره
کسی از دوستان میتونه بگه چقدر این اختلاف به چشم میاد ؟؟؟
565 با گارانتی سازگار مشکی
دوستان درسته که فقط مشکی این تبلت رو سازگار پشتیبانی کرده ؟؟؟

esi222
21-02-2014, 23:12
با تحقیقات من تراکم پیکسلی این گجت 170 پی پی ای هست و از گوشی بنده که اکسپریا میرو هست (165 PPI ) 5 پی پی ای بالاتره
سلام دوست عزیز
قبل از هر چیز ورودتو به بزرگترین انجمن تخصصی علمی تبریک میگم :n11:
این اختلافی که شما گفتی اصلا محسوس نیست.
درمورد اینکه فقط مشکیش رو سازگار پشتیبانی میکنه من چیزی نشنیدم !

You_You
21-02-2014, 23:44

نه من خودم سفیدشو با گارانتس سازگار فروختم

t2download
22-02-2014, 13:44
نه من خودم سفیدشو با گارانتس سازگار فروختم

چرا فروختی داداش ؟

Arsham.room
22-02-2014, 13:45
سلام دوستان.
من این تبلت رو یک ماه هست که خریدم.همه چیز خوبه به غیر از یک مشکل:
هنگام برقراری تماس صفحه اسکرین سیاه میشه، یعنی به حالت sleep میره و بعد از قطع تماس از جانب شماره گرفته شده اسکرین بعد از 20 تا 30 ثانیه به حالت نرمال بر میگرده.به عبارت دیگه هنگام تماس اسکرین هنگ میکنه.
هر دو اسلات سیمکارت رو هم امتحان کردم ( چه با ایرانسل و چه با همراه اول) ولی مشکل رفع نشد.
از همان ابتدا هم این مشکل وجود داشت.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

parsa-hd
22-02-2014, 18:01
دوستان عزیزی که این تبلت رو دارند :
ازش راضی هستید ؟؟؟
کیفیت تصویر در برابر تبلت های چینی چطوره ؟؟؟
امروز میرم میگیرم با سازگار

t2download
22-02-2014, 18:41
:n11: دوستان کیفیت صفحه نمایشش چطوره امروز دیدم حس می کنم ... نورش زیاده ...

esi222
22-02-2014, 20:29
دوستان عزیزی که این تبلت رو دارند :
ازش راضی هستید ؟؟؟
کیفیت تصویر در برابر تبلت های چینی چطوره ؟؟؟
امروز میرم میگیرم با سازگار
سلام دوست عزیز
ورودتو به انجمن تبریک میگم :n11:
من این مدل رو دارم.
برخلاف دوستمون از حامیانش نیستم و روش تعصب خاصی ندارم !!!
کیفیت تصویرش خیلی خوبه.با چینیا مقایسه ش نکن !
پیش پیش مبارکه.نسبت به قیمتش انتخاب عاقلانه ایه:n01:

parsa-hd
23-02-2014, 23:00
سلام دوست عزیز
ورودتو به انجمن تبریک میگم :n11:
من این مدل رو دارم.
برخلاف دوستمون از حامیانش نیستم و روش تعصب خاصی ندارم !!!
کیفیت تصویرش خیلی خوبه.با چینیا مقایسه ش نکن !
پیش پیش مبارکه.نسبت به قیمتش انتخاب عاقلانه ایه:n01:

سلام عزیز - 3 ساعت پیش یدونه مشکی با گارانتی سازگار و ... گرفتم
فقط شارژرش یک مبدل برای پریز های استاندارد ایران کم داره - یک محافظ صفحه اصل لنوو رو هم گرفتم ولی میترسم خودم نصب کنم
تا الان همه چیزش عالی - موس ،فلش ، کیبورد رو به راحتی و عالی با یک OTG ساپورت کرد

GOLDFINCH
23-02-2014, 23:10
دوستان رابط کاربریش، رابط کاربریه ساده ی اندرویده ؟

sanaz200
24-02-2014, 05:32
با سلام و سپاس
کسی میدونه این تبلت قابلیت میراکست و mhl و nfc که روی تلویزیون کاربرد داره رو داره ؟ درواقع جهت انتقال تصویر tv روی تبلت و بالعکس
ممنون

You_You
24-02-2014, 07:45
با سلام و سپاس
کسی میدونه این تبلت قابلیت میراکست و mhl و nfc که روی تلویزیون کاربرد داره رو داره ؟ درواقع جهت انتقال تصویر tv روی تبلت و بالعکس
ممنون

شما چه گیری دادی به این قابلیت ها ! این تبلتم نداره این قابلیت رو

biostar
24-02-2014, 13:31
با سلام و سپاس
ممنون

اگر ارتباط با تلوزیون براتون مهم هست میتونید تبلت هایی با خروجی HDMI تهیه کنید ، مثل S6000
این تبلت NFC نداره.

biostar
24-02-2014, 13:33
دوستان رابط کاربریش، رابط کاربریه ساده ی اندرویده ؟

بله ، فقط WIDGET های کاستوم شده روی هوم اسکرین داره

esi222
24-02-2014, 22:44
:n11: دوستان کیفیت صفحه نمایشش چطوره امروز دیدم حس می کنم ... نورش زیاده ...
شما تاپیک واسه همین تبلت زدیو کلا داری ازش تعریف میکنی جوری که انگار بهترین تبلت دنیاست اونوقت جالبش اینه که این مدل رو نداری و تازه داری میپرسی صفحه نمایشش چطوره !؟
اما جوابت:
خوبه رضایت بخشه...

با سلام و سپاس
ممنون
سلام
همونظور که دوستان گفتن،نخیر متاسفانه نداره :n03:

You_You
24-02-2014, 23:54
شما تاپیک واسه همین تبلت زدیو کلا داری ازش تعریف میکنی جوری که انگار بهترین تبلت دنیاست اونوقت جالبش اینه که این مدل رو نداری و تازه داری میپرسی صفحه نمایشش چطوره !؟
اما جوابت:
خوبه رضایت بخشه...

:n03:

این طور جواب دادن زیاد خوب نیست

کیفیت صفحه ضعیف - متوسط - خوب - عالی

صفحه نمایش لنوو 3000 و تبلت 372 ایسوس در رنج خوب قرار میگیره . البته من نمیگم در یه حد هستن ولی در یه رنج هستن

esi222
25-02-2014, 00:08
این طور جواب دادن زیاد خوب نیست

کیفیت صفحه ضعیف - متوسط - خوب - عالی

صفحه نمایش لنوو 3000 و تبلت 372 ایسوس در رنج خوب قرار میگیره . البته من نمیگم در یه حد هستن ولی در یه رنج هستن
شما در جریان نیستی آخه ...
من از صفحه نمایشش راضیم.خوبه اما خیلی عالی نیست!
درکل به نسبت قیمتش واقعا مناسبه.تو نور روز هم مشکلی نداره

vahidmahmoodi
03-03-2014, 23:33
سلام دوستان کل 9 صفحه رو خوندم ولی باز هم موندم بخرم یا نه ؟
برا من که بعضا رو سایت خودمکار می کنم خوبه؟ آیا قابلیت خوندن آفیس و پی دی اف داره؟ آیا میشه روش کاملا حساب رفت که 2 سال تو هر شرایط با من می مونه ؟ من که زیاد با گوشی ور می رم جواب میده ؟:n27::n15:

لطفا منو از دو راهی خارج کنید !! در ضمن با گارانتی سازگار و بیمه ایران 506 هزار تومان قیمت دادن به نظر شما مناسبه ؟
تاریخ قیمت 92/12/10هستش
خواهشا جواب بدید!!:42::42::42:

esi222
04-03-2014, 00:23
سلام دوستان کل 9 صفحه رو خوندم ولی باز هم موندم بخرم یا نه ؟
برا من که بعضا رو سایت خودمکار می کنم خوبه؟ آیا قابلیت خوندن آفیس و پی دی اف داره؟ آیا میشه روش کاملا حساب رفت که 2 سال تو هر شرایط با من می مونه ؟ من که زیاد با گوشی ور می رم جواب میده ؟:n27::n15:

لطفا منو از دو راهی خارج کنید !! در ضمن با گارانتی سازگار و بیمه ایران 506 هزار تومان قیمت دادن به نظر شما مناسبه ؟
تاریخ قیمت 92/12/10هستش
خواهشا جواب بدید!!:42::42::42:
سلام
قبل از هرچیز منظورت 560 بوده دیگه !؟
560 با گارانتی سازگار کاملا مناسبه.
بعضا رو سایت خودم کار میکنم یعنی چی !؟
بله کل آفیس رو ساپورت میکنه.
جوابگواِ دوست عزیز.شاید تو موارد خیلی کم و اوایل یکم هنگ داشته باشه اما بعدش درست میشه !
یعنی واسه من که اینجوری بود چند روز اول هنگ میکرد جوری که داشت نا امیدم میکرد تا اینکه بعد از چند روز و کانکت شدن به وای فای خودش درست شد و تا الان هیچ مشکلی نداشتم باهاش.
شما واسه چه کاری میخوای؟

vahidmahmoodi
04-03-2014, 19:40
سلام
قبل از هرچیز منظورت 560 بوده دیگه !؟
560 با گارانتی سازگار کاملا مناسبه.
بعضا رو سایت خودم کار میکنم یعنی چی !؟
بله کل آفیس رو ساپورت میکنه.
جوابگواِ دوست عزیز.شاید تو موارد خیلی کم و اوایل یکم هنگ داشته باشه اما بعدش درست میشه !
یعنی واسه من که اینجوری بود چند روز اول هنگ میکرد جوری که داشت نا امیدم میکرد تا اینکه بعد از چند روز و کانکت شدن به وای فای خودش درست شد و تا الان هیچ مشکلی نداشتم باهاش.
شما واسه چه کاری میخوای؟

با عرض پوزش 605هزار
برای سایتم مطالب میذارم - آپدیت می کنم و ...
برای همین سایت و پی دی اف و آفیس و عکس برداری و بعضی وقتها بازی و تماشای فیلم !!

با سپاس

esi222
04-03-2014, 23:09
با عرض پوزش 605هزار
برای سایتم مطالب میذارم - آپدیت می کنم و ...
برای همین سایت و پی دی اف و آفیس و عکس برداری و بعضی وقتها بازی و تماشای فیلم !!

با سپاس
خواهش میشه :n02:
605 گرونه مناسب نیست.الان قیمتش باید حدود 560 تا 580 باشه.
واسه این کارهایی که گفتی کاملا جوابگواِ دوست عزیز
البته عکس برداری رو نباید زیاد روش حساب کنیا.اما تو نور کافی عکساش خوبه

You_You
05-03-2014, 23:23
خواهش میشه :n02:
605 گرونه مناسب نیست.الان قیمتش باید حدود 560 تا 580 باشه.
واسه این کارهایی که گفتی کاملا جوابگواِ دوست عزیز
البته عکس برداری رو نباید زیاد روش حساب کنیا.اما تو نور کافی عکساش خوبه

خدا بیامرزه 560 !
الان 610 بگیری کلاتو بنداز بالا

esi222
06-03-2014, 23:57
خدا بیامرزه 560 !
الان 610 بگیری کلاتو بنداز بالا
واقعا !؟
رایان صبا 580 گذاشته واسه فروش

t2download
09-03-2014, 17:18
دوستان جالبه هفته پیش اهواز گارانتی سازگار بود 555 و 560 و ایسوس فون پد بود 750 الان این شده 580 و 590 و ایسوس شده 680 جاله عجیبه فقط اون بار ایسوس گرون شد و لنوو ارزون و الان ایسوس ارزان شده و لنوو گرون ...

t2download
10-03-2014, 00:48
امروز رفته بودم گارانتی ویستا... یعنی اوضاعی بود...این قدر تبلت ایسوس آورده بودن برای رفع عیب... همه مدل... حتی مدل ویندوزیش... چند نفر که هفته اول استفادشون بود... کلی حال کردم با تبلت خودم (lenovo a3000) فعلا که داره خوب جواب می ده...

esi222
10-03-2014, 21:00
امروز رفته بودم گارانتی ویستا... یعنی اوضاعی بود...این قدر تبلت ایسوس آورده بودن برای رفع عیب... همه مدل... حتی مدل ویندوزیش... چند نفر که هفته اول استفادشون بود... کلی حال کردم با تبلت خودم (lenovo a3000) فعلا که داره خوب جواب می ده...
دوست عزیز اینقدر رو سر تبلت های ASUS نزن !
همین مدل A3000 هم هنگ داره...

kalepoook
12-03-2014, 19:33
سلام
وقت بخیر دوستان
از دوستی که تبلتش رو تو این مدت استفاده کرده و اپدیت کرده یه لطف کنه و توضیح بده راجع به مزایا و معایب دستگاه
b8308443
14-03-2014, 23:47
چه جوریه که پستی رو که من گذاشته بودم به اسم یه نفر دیگه (t2download) ثبت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

esi222
15-03-2014, 18:35
سلام
وقت بخیر دوستان
از دوستی که تبلتش رو تو این مدت استفاده کرده و اپدیت کرده یه لطف کنه و توضیح بده راجع به مزایا و معایب دستگاه
من آپدیتش نکردمم.
مزایاش :
نسبت به قیمتش خیلی مناسبه.ساپورت OTG با سرعت بالا رو داره.در حد کپی مثل هارد.موس و کیبورد رو هم میشناسه.کیفیت صفحه نمایشش هم خیلی خوبه تو نور روز و زیر آفتاب مشکلی نداره.
باطری خیلی خوبی داره.

معایبش :
بعضی اوقا بی دلیل Reset میکنه.مثلا تحت فشار نیست اما یهو Reset میکنه خیلی کم پیش میاد البته.
طراحی دکمه هاش مناسب نیست.مخصوصا دکمه پاورش.

دیگه چیزی به ذهنم نرسید.اگه مورد دیگه ای یادم اومد میگم.

kalepoook
15-03-2014, 22:41
سلام
تشکر از کاربر esi222 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه اشتباه نکنم مشکل نرم افزاری داره ریسیت شدن
من خوندم که با اپدیت هم فضای خود تبلت برای دسترسی برنامه ها بیشتر میشه هم اندروید و هم فکر کنم فریمور
البته یکی از دوستان داشت با گارانتی سازگار خریده بودیم براش که اپدیت کرد و مشکلی نداشت به غیر باطریش
من هم به امید خدا میخوام بخرم
تشکر از دوستان

esi222
15-03-2014, 22:49
سلام
تشکر از کاربر esi222 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه اشتباه نکنم مشکل نرم افزاری داره ریسیت شدن
من خوندم که با اپدیت هم فضای خود تبلت برای دسترسی برنامه ها بیشتر میشه هم اندروید و هم فکر کنم فریمور
البته یکی از دوستان داشت با گارانتی سازگار خریده بودیم براش که اپدیت کرد و مشکلی نداشت به غیر باطریش
من هم به امید خدا میخوام بخرم
تشکر از دوستان
سلام مجدد
خواهش میکنم.وظیفمونه
بله درسته اما من هنوز آپدیتش نکردم.فعلا هم قصد آپدیت ندارم یعنی اگه داشتم هم نمیتونم دیگه ! تا 2ساعت دیگه شارژ اینترنم تمومه و تا بعد عید به دلیل مسافرت و خونه نبودن،قصد شارژ مجدد ندارم.همین چند روز بدون اینترنت خیلی سخته خیلی :n28:
پیشپیش مبارکه دوست عزیز.تو این رنج قیمت بهترین گزینه هستش.راضیت میکنه :n01:

kalepoook
16-03-2014, 23:40
سلام
وقت بخیر دوستان
امروز رفتم بخرم ولی خیلی قیمتش بالا رفته بود
تقریبا دو ماه پیش 560 خریدن گارانتی سازگار ولی امروز 620 بود
از دوستان کارکرده برای فروش جایی سراغ داشتن به قیمت مناسب ممنون میشم پیغام خصوصی بدن
GOLDFINCH
17-03-2014, 00:22
سلام
وقت بخیر دوستان
امروز رفتم بخرم ولی خیلی قیمتش بالا رفته بود
تقریبا دو ماه پیش 560 خریدن گارانتی سازگار ولی امروز 620 بود
از دوستان کارکرده برای فروش جایی سراغ داشتن به قیمت مناسب ممنون میشم پیغام خصوصی بدن
یکم صبر کنید، میاد پایین...

تو بازارچه ی انجمن رو یه نگاه بندازین، فکر کنم یکی همین مدل رو گذاشته بود. البته شاید هم دارم اشتباه می کنم.

"_"
17-03-2014, 02:24
سلام دوستان
الان که سایت لنوو رو دیدم برای این مدل تبلت یعنی A3000 دو تا دانلود گذاشته به تاریخ 2/5/2014 که یکیش نوشته

Open Source Code - IdeaTab A3000 Tablet
با حجم 322 مگ و دیگری هم
Android OS update - IdeaTab A3000 Tablet
اینم حجمش 492 مگ

من یکی گرفتم اندروید 4.2 ئه آیا الان اپدیت جدید براش اومده
مشکل من اینکه که بعضی برنامه ها رو فقط تو حالت زبان انگیسی باز میکنه فارسیش میکنم هنگ میکنه
ممنون میشم اگه جواب بدید

kalepoook
17-03-2014, 05:51
یکم صبر کنید، میاد پایین...

تو بازارچه ی انجمن رو یه نگاه بندازین، فکر کنم یکی همین مدل رو گذاشته بود. البته شاید هم دارم اشتباه می کنم.

سلام
تشکر از شما
خودمم به همین نتیجه رسیدم که بعد عید خرید کنم قیمتای عید همه کاذب هستن،اگه کارکرده هم بتونم بخرم که بهتر میشه
ممنون

IRAN_KING
17-03-2014, 11:52
سلام
این تبلت قابلیت مکالمه اش فعاله یا باید خودمون فعال کنیم ؟

esi222
17-03-2014, 19:54
سلام
سلام
جفت سیم کارت ها همزمان فعال هستن عزیز

IRAN_KING
23-03-2014, 19:13
دوستان من اینترنت ایرانسل بطور دستی وارد کردم الان E میاد روی گوشی و فعال هست ولی توی مرورگر کروم تبلت صفحه ای باز نمیشه ؟

kalepoook
26-03-2014, 21:23
سلام
دوستان تبلت با هندزفری بلوتوث مشکلی نداره؟
امکان مکالمه با هندزفری بلوتوث هست یا نه؟
vahidmahmoodi
30-03-2014, 14:26

قبل از هر خوضعولاتی باید اطلاعاتی داشته باشید ، تبلت لنوو دارای جی پی اس و جی پی آر اس و هست و بهترین تبلت نیز می باشد با در نظر گرفتن امکانات و ویژگی ها و قیمت مناسب در بازار

با تشکر:n24:

vahidmahmoodi
30-03-2014, 14:27
سلام
دوستان تبلت با هندزفری بلوتوث مشکلی نداره؟
امکان مکالمه با هندزفری بلوتوث هست یا نه؟
نخیر مشکلی نداره !

vahidmahmoodi
30-03-2014, 14:29
سلام

قابلیت مکالمه فعال هست ولی باید ابتدا سیم کارت ها فعال بشوند

با تشکر

vahidmahmoodi
30-03-2014, 14:30
دوستان من اینترنت ایرانسل بطور دستی وارد کردم الان E میاد روی گوشی و فعال هست ولی توی مرورگر کروم تبلت صفحه ای باز نمیشه ؟

مشکل از سرعت اینترنت ایرانسل می باشد
بنده با کروم کل اینترنت رو از پا در آوردم هیچ مشکلی ندارد !!
با تشکر:n15:

BEHZAD2007
30-03-2014, 15:00
سلام یکی از اشنایان این تبلتو داره و میگفت باهاش بازی میکرده شب باطری تموم شده و دگه روشن نشده بردن تعمیرکار گفتن سوخته راهی نداره درسش کرد؟

biostar
30-03-2014, 21:41
سلام یکی از اشنایان این تبلتو داره و میگفت باهاش بازی میکرده شب باطری تموم شده و دگه روشن نشده بردن تعمیرکار گفتن سوخته راهی نداره درسش کرد؟

ببخشید ولی غلط کرده اونی که گفته سوخته !

اینا همشون مشکل باتری دارند و باتریش نباید به صفر برسه

باتری با شارژ خارج از تبلت مشکلش حل میشه و 1 قرون هم هزینه نداره !

BEHZAD2007
02-04-2014, 14:26
ببخشید ولی غلط کرده اونی که گفته سوخته !

باتری با شارژ خارج از تبلت مشکلش حل میشه و 1 قرون هم هزینه نداره !

سلام ممنون از پاسخت چطوری میشه باتری رو با شارژ خارج از تبلت روشن کرد میشه توضیح بدید با تشکر

ADRIEN
02-04-2014, 16:45
سلام ممنون از پاسخت چطوری میشه باتری رو با شارژ خارج از تبلت روشن کرد میشه توضیح بدید با تشکر

باید به باتری شک داد

biostar
03-04-2014, 23:57
بله همونطور که گفتن شک به باتری

به راحتی با وصل ولتاژ 5v به دو سر باتری (سیم های قرمز و مشکی)
با همون آداپتور میشه

abedinali
06-04-2014, 08:30
سلام دوستان.
من این تبلت رو یک ماه هست که خریدم.همه چیز خوبه به غیر از یک مشکل:
هنگام برقراری تماس صفحه اسکرین سیاه میشه، یعنی به حالت sleep میره و بعد از قطع تماس از جانب شماره گرفته شده اسکرین بعد از 20 تا 30 ثانیه به حالت نرمال بر میگرده.به عبارت دیگه هنگام تماس اسکرین هنگ میکنه.
هر دو اسلات سیمکارت رو هم امتحان کردم ( چه با ایرانسل و چه با همراه اول) ولی مشکل رفع نشد.
از همان ابتدا هم این مشکل وجود داشت.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

دوست عزيز
منم مدتي با اين مشكل روبرو بودم ولي وقتي دليلش رو فهميدم خيلي به هوش نداشته خودم خنديدم.
مشكل بوجود آمده از كيف تب لت هست. اگه تب لت رو از داخل كيف دربياريد مي بينيد كه مشكل حل ميشه.
در تب لت يك سنسور نور وجود داره كه وقتي تب لت به صورت نزديك ميشه صفحه بصورت اتوماتيك سياه ميشه.
اين سنسور در بالاي تب لت و در قسمت چپ اسپيكر بالايي تل لت قرار داره
كيف تب لتي كه من و شما خريديم، روي اون سنسور رو ميپوشونه و به محض برقراري تماس باعث سياه شدن صفحه ميشه
من اون قسمت از كيف رو كه روي سنسور رو ميپوشونه رو بريدم و اين مشكل حل شد.
اگه اين مطلب واست مفيد بود خبرم كن.
يا حق

abedinali
06-04-2014, 08:32
دوست عزيز
منم مدتي با اين مشكل روبرو بودم ولي وقتي دليلش رو فهميدم خيلي به هوش نداشته خودم خنديدم.
مشكل بوجود آمده از كيف تب لت هست. اگه تب لت رو از داخل كيف دربياريد مي بينيد كه مشكل حل ميشه.
در تب لت يك سنسور نور وجود داره كه وقتي تب لت به صورت نزديك ميشه صفحه بصورت اتوماتيك سياه ميشه.
اين سنسور در بالاي تب لت و در قسمت چپ اسپيكر بالايي تل لت قرار داره
كيف تب لتي كه من و شما خريديم، روي اون سنسور رو ميپوشونه و به محض برقراري تماس باعث سياه شدن صفحه ميشه
من اون قسمت از كيف رو كه روي سنسور رو ميپوشونه رو بريدم و اين مشكل حل شد.
اگه اين مطلب واست مفيد بود خبرم كن.
يا حق

kalepoook
08-04-2014, 08:19
سلام
وقت بخیر دوستان
قیمت تاچ و ال سی دی تبلت رو دوستان ندارن به بنده خبر بدن
تشکر از شما

saeed3w
13-04-2014, 08:46
سلام
وقت بخير
منم اين تبلت لنور رو 625 با گارانتي سازگار خريدم البته فعلا سيم كارت رايتل و بازي آسفالت8 و اتصال با OTG را امتحان خواهم كرد.
ولي با سيم كارت هاي ديگر مشكلي نداشت مكالمه كردم با واي فاي به اينترنت وصل شدم و بازيهاي ديگر را نصب كردم با كابل USB به كامپيوتر وصل كردم براحتي مي شناحت و تبادل فايل كردم
فعلا مشكلي برخورد نكرده ام.
كيفيت صفحه نمايشش با آنكه مانند گوشي سامسونگ ويو 8500 من AMOLED نيست و LCD IPS هست ولي كيفيتش قابل قبول است

وحید ایکس
18-04-2014, 19:12
سلام دوستان.. ایا صحت داره که رنگ سفید این تبلت خیلی خرابی داده و کلا مشکل داره ؟؟؟ کسی رنگ سفید این تبلت رو داره ؟؟ مشکلی باهاش نداشته؟؟ ممنون میشم اگه سریع جواب بدین چون میخوام رنگ سفیدشو بخرم با گارانتی سازگار اما دودل هستم..

biostar
27-04-2014, 22:26
سلام دوستان.. ایا صحت داره که رنگ سفید این تبلت خیلی خرابی داده و کلا مشکل داره ؟؟؟ کسی رنگ سفید این تبلت رو داره ؟؟ مشکلی باهاش نداشته؟؟ ممنون میشم اگه سریع جواب بدین چون میخوام رنگ سفیدشو بخرم با گارانتی سازگار اما دودل هستم..

فرقی ندارن

هر دو از یک پارت نامبر هستند و فقط رنگ قابشون فرق داره !

arash 10
03-05-2014, 21:12
دوستان از کجا باید فهمید که مدل H هستش لطفا جواب بدید میخوام بخرم

william
12-05-2014, 23:57
کیفیت صفحه نمایش این تبلت برای خواندن ebook مناسب هست؟
جناب biostar نقل کردند که بعد از 20 مین چشم در می یات. برای مطالعه هم می خواستم چون ایشان با این تبلت کار کردند می خواستم مطمن بشم که واقعا چشم اذیت می کنه؟
ممنون

mrezap2000
22-05-2014, 18:58
چطور ميشه فايل را مستقيم از كامپيوتر داخل اين تبلت كپي كرد .اجازه اين كار را نميده.

arizona
23-05-2014, 14:53
چطور ميشه فايل را مستقيم از كامپيوتر داخل اين تبلت كپي كرد .اجازه اين كار را نميده.
منکه هر کاری کردم نتونستم.اما اگه برنامه moborobo رو نصب کنید به راحتی میشه اینکارو انجام داد به اضافه کلی کار دیگه.در واقع وقتی کابل رو به تبلت وصل میکنم با وجود نصب درایور اصلن تبلت رو نمیشناسه.اما با برنامه moborobo مشکلی نیست.

arizona
23-05-2014, 14:54
منکه هر کاری کردم نتونستم.اما اگه برنامه moborobo رو نصب کنید به راحتی میشه اینکارو انجام داد به اضافه کلی کار دیگه.در واقع وقتی کابل رو به تبلت وصل میکنم با وجود نصب درایور اصلن تبلت رو نمیشناسه.اما با برنامه moborobo مشکلی نیست.

rangoabzar
31-05-2014, 23:28
دوستان من امروز این تبلت رو خریدم ولی حافظه 4گیگاایتی داره مشکل از کجاس؟
مگه نباید 16 گیگ باشه؟

t2download
01-06-2014, 10:20
دوستان از کجا باید فهمید که مدل H هستش لطفا جواب بدید میخوام بخرم

روی کارتنش نوشته و مدل H کال اکتیو هست ......... با گارانتی سازگار بگیر ...........

t2download
01-06-2014, 10:22
دوستان من امروز این تبلت رو خریدم ولی حافظه 4گیگاایتی داره مشکل از کجاس؟
مگه نباید 16 گیگ باشه؟

سلام مبارکه چند گرفتید ؟ باید با گارانتی سازگار می گرفتید که کال اکتیو باشه و آپدیت شده باشه تا زمانی که آپدیت نشه فقط 4 گیگ بهتون میده ولی بروز بشه باقی 16 گیگ رو بهتون میده ........

t2download
01-06-2014, 10:24
چند گرفتید ؟ از کجا گرفتید ؟

rangoabzar
01-06-2014, 22:50
آقا دمه شما گرم از نگرانی در اوردین منو
داداشه گلم 565 هزار تومن از طبقه آخر پاساژ علاالدین گرفتم .
حالا میشه راهنمایی کنید من چطوری آپدیتش کنم
راستی من همه جا دیدم که سی پی یو این تبلت mediate 8125 هت
ولی اینی که من گرفتم media tek 8389 روی کارتنش نوشته
ممنون

t2download
02-06-2014, 08:19
Mediatek MT8125 هست .............
اونی که داداش شما گرفته این مدل هست S5000 , قیمتش 750 هزار تومانه ............ توی سایت های ایرانی و خارجی تمامی مدل ها رو چک کردم و تنها این مدل این پردازنده رو دارا هست ......

مشخصات کلی:ابعاد: 7.9 × 116.8 × 190.5 میلی متر - وزن: 244.9 گرم
پردازنده:Mediatek MT8389 Chipset Quad-core Cortex-A7 CPU

صفحه نمایش:صفحه نمایش لمسی از نوع LED-backlit IPS LCD - اندازه 7.0 اینچ - 800 × 1280 - تراکم پیکسلی: 216 پیکسل بر اینچ
امکانات ارتباطی:- قابلیت نصب سیم کارت به همراه قابلیت مکالمه 3G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - بلوتوث - GPS - USB
دوربین:5.0 مگاپیکسل - وب کم 1.6 مگاپیکسل
امکانات:- شتاب سنج ، ژیروسکوپ ، قطب نما

سایر مشخصات:اندروید 4.2

یک عکس از کارتن قرار دهید ..............

rangoabzar
02-06-2014, 10:46
Mediatek MT8125 هست .............
اونی که داداش شما گرفته این مدل هست S5000 , قیمتش 750 هزار تومانه ............ توی سایت های ایرانی و خارجی تمامی مدل ها رو چک کردم و تنها این مدل این پردازنده رو دارا هست ......

مشخصات کلی:ابعاد: 7.9 × 116.8 × 190.5 میلی متر - وزن: 244.9 گرم
پردازنده:Mediatek MT8389 Chipset Quad-core Cortex-A7 CPU

صفحه نمایش:صفحه نمایش لمسی از نوع LED-backlit IPS LCD - اندازه 7.0 اینچ - 800 × 1280 - تراکم پیکسلی: 216 پیکسل بر اینچ
امکانات ارتباطی:- قابلیت نصب سیم کارت به همراه قابلیت مکالمه 3G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - بلوتوث - GPS - USB
دوربین:5.0 مگاپیکسل - وب کم 1.6 مگاپیکسل
امکانات:- شتاب سنج ، ژیروسکوپ ، قطب نما

سایر مشخصات:اندروید 4.2

یک عکس از کارتن قرار دهید ..............
آقا یه چیزه جالب میخام بهت بگم
من دیشب کال اکتیو کردم تبلتم رو
ولی با کمال ناباوری باز هم همون 4 گیگ رو حجم دارم
راستی من رفتم توی قسمت about نوشته lenovo a3000-h
ببین روی کارتنش هم نوشته storage capacity 4g emmc
الان چی به چی شد این تبلت اصن a3000-h هست یا نه؟
پس چرا من فقط 2.3 گیگ حجم داره تبلتم ؟
سی پی یوش چرا mtk 8389 qc 1.2ghz هستش آخه ؟؟؟

biostar
06-06-2014, 21:39
آقا یه چیزه جالب میخام بهت بگم
من دیشب کال اکتیو کردم تبلتم رو
ولی با کمال ناباوری باز هم همون 4 گیگ رو حجم دارم
راستی من رفتم توی قسمت about نوشته lenovo a3000-h
ببین روی کارتنش هم نوشته storage capacity 4g emmc
الان چی به چی شد این تبلت اصن a3000-h هست یا نه؟
پس چرا من فقط 2.3 گیگ حجم داره تبلتم ؟
سی پی یوش چرا mtk 8389 qc 1.2ghz هستش آخه ؟؟؟

a3000 فقط با ظرفیت 16 گیگ هست ، 4 نداره !

a3300 هم 8 گیگ حافظه داره

rangoabzar
07-06-2014, 00:16

دوسته عزیز این اسکرین شاتارو خودم گرفتم یه نگاه بنداز

GAMELAIN
05-07-2014, 20:51
سلام من هفته پیش این تبلت رو گرفتم بعضی اوقات ریست میشه مشکل از کجاست ؟؟

sasan.69
08-07-2014, 15:15
نظرات خوب و بد زیاد دیدم...ارزش خرید نداره؟ تا650 تومن مدل بهتر از اینم هست؟

arash 10
08-07-2014, 15:47
سلام
دوستان واسه تبلت lenovo A3000 H یک آپدیت اومده نمیدونم یه قسمتایی ازش نوشته بود ww-call-fuse
به هر حال آپدیت کردم ولی نمیدونم چرا هر چند وقت یکبار تبلت واسه خودش خاموش میشه بعد روشن میشه نمیدونم چیکار کنم
لطفا راهنمایی کنید دوستان
گرفتار شدیما
لطفا کمک کنید ....ممنون

Nimus
20-07-2014, 15:29
دوسته عزیز این اسکرین شاتارو خودم گرفتم یه نگاه بنداز

دوست من اینکه ربطی نداره!
این حجمیه که در این فایل وجود داره!:n23:

Nimus
20-07-2014, 15:30
سلام من هفته پیش این تبلت رو گرفتم بعضی اوقات ریست میشه مشکل از کجاست ؟؟

سلام تبتونو یه بار فکتوری ریست کنید

Nimus
20-07-2014, 15:31
سلام
دوستان واسه تبلت lenovo A3000 H یک آپدیت اومده نمیدونم یه قسمتایی ازش نوشته بود ww-call-fuse
به هر حال آپدیت کردم ولی نمیدونم چرا هر چند وقت یکبار تبلت واسه خودش خاموش میشه بعد روشن میشه نمیدونم چیکار کنم
لطفا راهنمایی کنید دوستان
گرفتار شدیما
لطفا کمک کنید ....ممنون

سلام تبتونو یه بار فکتوری ریست کنید

arianman20
29-07-2014, 02:39
[QUOTE=biostar;8167540]ببخشید ولی غلط کرده اونی که گفته سوخته !

باتری با شارژ خارج از تبلت مشکلش حل میشه و 1 قرون هم هزینه نداره ![/QUOTE

جناب biostar آیا همشون اینجورین که اگه شارژشون تموم بشه و خاموش بشن باید باطری رو از بیرون شارژکرد؟و دیگه اینکه باطریش راحت درمیاد یا باید ببریم بیرون دربیارن؟
ممنون میشم جواب بدید.

arianman20
29-07-2014, 02:45

عذر میخوام ولی باید بگم که a3000 مدل 4 گیگشم هستچون من خودم بصورت اینترنتی خریده بودم که اولش برام 4 گیگ فرستادن و بعدش دوباره 16 گیگ ارسال کردن.

Nimus
29-07-2014, 09:26
عذر میخوام ولی باید بگم که a3000 مدل 4 گیگشم هستچون من خودم بصورت اینترنتی خریده بودم که اولش برام 4 گیگ فرستادن و بعدش دوباره 16 گیگ ارسال کردن.

ببخشید ولی اصلا 4 گیگ نداریم حتی اگه 4 هم داشته بود هیچیش قایل دسترس نبود:n10:

arianman20
30-07-2014, 01:27
ببخشید ولی اصلا 4 گیگ نداریم حتی اگه 4 هم داشته بود هیچیش قایل دسترس نبود:n10:
وقتی بنده خودم با چشم خودم روی کارتنش رو دیدم و پس از تماس با فروشنده اونها هم گفتن که بله 4 گیگ هم هستش و اشتباه شده و دوباره برام 16 گیگ فرستادن نمیدونم شما چه اصراری دارین که بگین 4 گیگ وجود نداره.

sasan.69
16-08-2014, 14:41
وقتی سیم کارت رو وصل میکنم تبت سیم کارتو نمیشناسه تنظیمات خاصی داره؟

arizona
16-08-2014, 19:35
وقتی سیم کارت رو وصل میکنم تبت سیم کارتو نمیشناسه تنظیمات خاصی داره؟
بله،باید برید به قسمت settings-simmanagement و سیمکارت رو فعال کنید

sasan.69
18-08-2014, 01:40
بله،باید برید به قسمت settings-simmanagement و سیمکارت رو فعال کنید

سیم کارتو که جا میزنه این گزینه خاموشه و غیرفعال.......سیم کارت میکرو میخوره؟

arizona
18-08-2014, 22:13
سیم کارتو که جا میزنه این گزینه خاموشه و غیرفعال.......سیم کارت میکرو میخوره؟
خیر.سیمکارت میکرو نمیخوره.اگه سیمکارتت درست باشه،باید بتونی سیمکارت رو onو off کنی.یعنی روی کادری که نوشته off رو لمس کنی،باید روشن شه.دقت کن سیمکارت رو درست جا زده باشی.

ِÐÅŘĶ ŁŐŔĎ
07-09-2014, 15:19
سلام این تبلت قیمتش دوره بره 620 هست و ایسوز ممو اچ دی 8 گیگش دره بره 530 کودومو بخرم به نظرتون؟ تنها دلیلی که دودلم کرده اینکه لنوو سیم میخوره ولی کیفیت ظاهری و سخت افزاری و برند ایسوزم صدرصد از لنوو بهتره نظر دوستان چیه؟ کودوم؟
بابا تبلته چینیه دوستم یکی داره همش هنگ میکنه و صفش روشن میمونه نه خاموش میشه نه هیچی تازه بدنه قوی نیستو زودی داغون میشه به نظرم لنوو نخرین اشغاله:n21:
ایسوز ممو پد از این بهتره

adostei
29-09-2014, 23:27
باسلام. لطفا راهنمایی کنید من ایسوس مدل FE170c دارم. سیم کات ایرنسل میزارم آنتن داره آیکن H+ داره ولی دیتا خیلی آهسته هستش. همین سیم کارت رو روی تبلت د یگری امتحا ن کردم هیچ مشکی نداشت . سرعت هم خوب بود .تنظیمات هم همه درست هست یه بار هم تبلت ریست کردم.

Moradpcworld
15-01-2017, 13:09
کسی آپدیت چند مگی رو‌داره که هر ۱۶ گیگ قابل استفاده میشد؟ من یکبار آپدیت کردم درست شده بود منتها فلشش کردم دیگه اون آپدیت نمیاد

amitistech
05-02-2017, 16:52
متاسفانه تبلت ها با توجه به سایزشون خیلی باید تکنولوژیشون بالاتر از گوشی ها اسمارت باشه و قابلیت های بالاتری میشه روی تبلت ها قرار داد و تنها تفاوت تبلت ها با گوشی ها تو سایز صفحه شونه اما چرا از نظر مشخصات فنی و قابلیت ها خیلی پایین تر از گوشی ها هستن و اینکه چه تفکری پشت ساخت این تبلت ها است نمیدونم
اما به نظر من برای خرید بهترتبلت این برندهایی که خیلی معروف نیستن بهتره