PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هک بدون تروجان در یاهو

PC-PC
18-08-2006, 15:11
چه جوری id یاهو رو بدون تروجان هک می کنن آخه
امروز با یکی داشتم کل کل می کردم گفت می خوای آی دی تو هک کنم گفتم عمرا
اونم مثه آب خوردن هکش کرد دوستم هم باهاش کل انداخت مال اون رو هم هک کرد
کسی می دونه چه جوری به این راحتی و تو چند ثانیه هک کرد؟

mohammad.clergyman
18-08-2006, 15:52
بسم رب الشهداء

===============

سلام جالبه !!!!!!!

اگر بشه كه خيلي عاليه !!!!

soooot
18-08-2006, 16:15
چه جوری id یاهو رو بدون تروجان هک می کنن آخه
امروز با یکی داشتم کل کل می کردم گفت می خوای آی دی تو هک کنم گفتم عمرا
اونم مثه آب خوردن هکش کرد دوستم هم باهاش کل انداخت مال اون رو هم هک کرد
کسی می دونه چه جوری به این راحتی و تو چند ثانیه هک کرد؟
سلام :happy:
اين كار ممكنه وخيلي هم ساده هست فقط كافيه شما آي پي اون طرف رو داشته باشيد و طرف مقابلتون هم يه پورت باز براي ورود شما به كامپيوترش داشته باشه :rolleye:
شما خيلي ساده ميتونيد آي پي طرف مقابلتون رو بدست بياريد ولي باز بودن پورت هاي كامپيوتر طرف مقابلتون فقط به شانس شما و نا امن بودن كامپيوتر طرف مقابل بستگي داره ;)
اين كار به هيچ برنامه تروجان و چيز ديگه اي احتياج نداره و شما نه تنها ميتونيد پسورد طرف مقابلتون رو بدست بياريد بلكه حتي ميتونيد كنترل كامل كامپيوتر طرف مقابلتون رو بدست بگيريد ولازمه اين كار هم وارد بودن به دستورات داس هست :ohno:
براي به دست گرفتن كنترل كامل كامپيوتر طرف مقابل فقط كافيه طرف مقابلتون به اينترنت وصل باشه و اصلا لازم نيست كه مثلا در حال استفاده از نرم افزار ياهو مسنجر باشه شما بعد از به دست آوردن آي پي طرف كه به سادگي توسط بسياري از فاير والها و يا دستورات داس به دست مياد با استفاده از دستور TelNet در داس ميتونيد پورتهاي باز كامپيوتر طرف مقابلتون رو چك كنيد و در صورتي كه كامپيوتر قرباني داراي پورتهاي باز و درنتيجه قابل نفوذ باشه ميتونيد با دستورات داس هر كاري كه دوست داريد روي كامپيوتر طرف مقابلتون انجام بديد :cool:
براي آشتايي بيشتر با اين مبحث ميتونيد به اين ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) صفحه از فروم مراجعه كنيد و مقاله اي رو كه دوست خوبمون Kolubive زحمتش رو كشيدن رو مطالعه كنيد :blush:

mohammad.clergyman
18-08-2006, 16:24
اين كار ممكنه وخيلي هم ساده هست فقط كافيه شما آي پي اون طرف رو داشته باشيد :blush:

سلام

بسيار ممنون از دوست خوبم soooot

در واقع سوالي كه در اينجا مطرح ميشود چگونگي به دست آوردن آي پي طرف مقابل بدون فرستادن فايلي به اوست؟

طبق گفته پي سي جون در عرض چند ثانيه !! پسوردش را به دست آورد !!!!!

soooot
18-08-2006, 17:52
سلام

بسيار ممنون از دوست خوبم soooot

در واقع سوالي كه در اينجا مطرح ميشود چگونگي به دست آوردن آي پي طرف مقابل بدون فرستادن فايلي به اوست؟

طبق گفته پي سي جون در عرض چند ثانيه !! پسوردش را به دست آورد !!!!!

خواهش ميكنم قابلي نداشت :happy:
بدست آوردن آی پی طرف مقابل راه های زیادی داره یکی از راه های اون استفاده از دستور Netstat هست که دوست خوبمون *NashenaS* زحمت کشیدن و آموزش کاملش رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشتن :rolleye:
ولی اگر یه راه ساده و بی درد سر میخواید من استفاده از فایر وال کاسپر اسکای و یا اینترنت سکیوریتی کاسپر اسکای رو بهتون پیشنهاد میکنم :cool:
اگر این برنامه رو داشته باشید با اولین پی امی که یکی از افراد اد لیستتون در یاهو مسنجر بهتون میده آی پی اون فرد توسط فایر وال کاسپر اسکای به نمایش در میاد البته ایراد این برنامه اینه که طرفی که میخواید آی پیش رو به دست بیارد حتما باید جزو اد لیستتون باشه :sad:
خاصیت بعضی از فایر والها مثل Outpost و یا ZoneAlarm اینه که آی پی فردی رو که از این فایر والها استفاده میکنه رو پنهان میکنن و به جای اون یه آی پی غیر معتبر به شما میدن که اگر اون آیپی رو چک کنید متوجه میشید که همچین آی پیی وجود نداره ، اگر طرف مقابلتون از این فایر والها و یا برنامه های پنهان کننده آی پی استفاده میکرد و شما قصد به دست آوردن آی پی اون رو به وسیله فایر وال کاسپر اسکای دارید بهتره به طرف مقابل پیشنهاد ویس چت بدید چون به محظ برقراری ارتباط صوتی از طریق یاهو مسنجر فایر وال کاسپر اسکای آی پی واقعی اون شخص رو به شما میده :rambo:

mohammad.clergyman
18-08-2006, 18:07
خواهش ميكنم قابلي نداشت :happy:
بدست آوردن آی پی طرف مقابل راه های زیادی داره یکی از راه های اون استفاده از دستور Netstat هست که دوست خوبمون *NashenaS* زحمت کشیدن و آموزش کاملش رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشتن :rolleye:
ولی اگر یه راه ساده و بی درد سر میخواید من استفاده از فایر وال کاسپر اسکای و یا اینترنت سکیوریتی کاسپر اسکای رو بهتون پیشنهاد میکنم :cool:
اگر این برنامه رو داشته باشید با اولین پی امی که یکی از افراد اد لیستتون در یاهو مسنجر بهتون میده آی پی اون فرد توسط فایر وال کاسپر اسکای به نمایش در میاد البته ایراد این برنامه اینه که طرفی که میخواید آی پیش رو به دست بیارد حتما باید جزو اد لیستتون باشه :sad:
خاصیت بعضی از فایر والها مثل Outpost و یا ZoneAlarm اینه که آی پی فردی رو که از این فایر والها استفاده میکنه رو پنهان میکنن و به جای اون یه آی پی غیر معتبر به شما میدن که اگر اون آیپی رو چک کنید متوجه میشید که همچین آی پیی وجود نداره ، اگر طرف مقابلتون از این فایر والها و یا برنامه های پنهان کننده آی پی استفاده میکرد و شما قصد به دست آوردن آی پی اون رو به وسیله فایر وال کاسپر اسکای دارید بهتره به طرف مقابل پیشنهاد ویس چت بدید چون به محظ برقراری ارتباط صوتی از طریق یاهو مسنجر فایر وال کاسپر اسکای آی پی واقعی اون شخص رو به شما میده :rambo:

از توضيحات دوست خوبم soooot بسيار ممنونم

البته من بعد از فرستادن پيام بالايي از اطلاعات ايشون از طريق ياهو مسنجر فيض اكمل را بردم

بابت معرفي تاپيك دوست عزيزم NashenaS نيز متشكرم

شاد و پيروز و موفق باشيد

PC-PC
18-08-2006, 20:35
ممنون اما آیا من می تونم آی دی خودم رو پس بگیرم
با اینکه من اطلاعات موقع ثبت نام ID م رو بلدم ولی بازم نمی تونم پسوردم رو به دست بیارم همش ارور Security image می ده
دوستی می تونه کمکم کنه دو تا IDم دود شد رفت هوا!!
اگه می شه یه نفر کمکم کنه که پسوردم رو به دست بیارم منم حتما یه جور دیگه جبران می کنم
ممنون!!!

soooot
18-08-2006, 20:51
ممنون اما آیا من می تونم آی دی خودم رو پس بگیرم
با اینکه من اطلاعات موقع ثبت نام ID م رو بلدم ولی بازم نمی تونم پسوردم رو به دست بیارم همش ارور Security image می ده
دوستی می تونه کمکم کنه دو تا IDم دود شد رفت هوا!!
اگه می شه یه نفر کمکم کنه که پسوردم رو به دست بیارم منم حتما یه جور دیگه جبران می کنم
ممنون!!!
اين ارور مربوط ميشه به اشتباه وارد كردن اعداد رندومي كه ياهو براي جلوگيري از خرابكاري اسپمرها ميگذاره و شما بايد اون رو با دقت توي كادر مخصوص وارد كنيد ( همون اعداد و حروف كج و كوئله ) :)
اگر باز هم با مشكل مواجه شديد اگر دوست داشتيد يوزر و پسورد قبليتون رو به همراه مشخصاتي كه بايد در هنگام درخواست پسورد فراموش شده بنويسيد رو بديد شايد بشه يه كاري كرد ( البته اين رو بهتون بگم كه اگر اين مشخصات رو به كسي بديد اون شخص براي هميشه به يوزر نيم و پسورد شما دسترسي خواهد داشت و حتي اگر پسوردتون رو عوض كنيد ميتونه با وارد كردن دوباره مشخصاتتون پسورد شما رو به راحتي پيدا كنه پس بهتره يا خودتون اين كار رو انجام بديد يا مشخصاتتون رو به كسي بديد كه بهش اطمينان داريد ) :rolleye:
اگر مطمئن هستيد كه اون عدد رندوم رو هم درست وارد ميكنيد و باز ارور Security image رو ميده كارت اينترنتتون رو عوض كنيد شايد درست بشه ;)

PC-PC
18-08-2006, 21:38
این کارایی که شما گفتی همه رو خودم می دونم ولی بازم همون ارور رو می ده
کارت انترنتم رو هم عوض کردم بازم همون ارور رو داد
راهنمایی دیگه ای ندارین شما
ممنون

Hossein_Bahal
19-08-2006, 02:49
اين كار ممكنه وخيلي هم ساده هست فقط كافيه شما آي پي اون طرف رو داشته باشيد و طرف مقابلتون هم يه پورت باز براي ورود شما به كامپيوترش داشته باشه :rolleye:
شما خيلي ساده ميتونيد آي پي طرف مقابلتون رو بدست بياريد ولي باز بودن پورت هاي كامپيوتر طرف مقابلتون فقط به شانس شما و نا امن بودن كامپيوتر طرف مقابل بستگي داره ;)
اين كار به هيچ برنامه تروجان و چيز ديگه اي احتياج نداره و شما نه تنها ميتونيد پسورد طرف مقابلتون رو بدست بياريد بلكه حتي ميتونيد كنترل كامل كامپيوتر طرف مقابلتون رو بدست بگيريد ولازمه اين كار هم وارد بودن به دستورات داس هست :ohno:
براي به دست گرفتن كنترل كامل كامپيوتر طرف مقابل فقط كافيه طرف مقابلتون به اينترنت وصل باشه و اصلا لازم نيست كه مثلا در حال استفاده از نرم افزار ياهو مسنجر باشه شما بعد از به دست آوردن آي پي طرف كه به سادگي توسط بسياري از فاير والها و يا دستورات داس به دست مياد با استفاده از دستور TelNet در داس ميتونيد پورتهاي باز كامپيوتر طرف مقابلتون رو چك كنيد و در صورتي كه كامپيوتر قرباني داراي پورتهاي باز و درنتيجه قابل نفوذ باشه ميتونيد با دستورات داس هر كاري كه دوست داريد روي كامپيوتر طرف مقابلتون انجام بديد :cool:
براي آشتايي بيشتر با اين مبحث ميتونيد به اين ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) صفحه از فروم مراجعه كنيد و مقاله اي رو كه دوست خوبمون Kolubive زحمتش رو كشيدن رو مطالعه كنيد :blush:
سوت جان در اين قسمت من چيزي راجع به به دست اوردن پسورد ايدي نديدم .

ممنون ميشم كمك كني.

PC-PC
19-08-2006, 05:21
یکی به داد من برسه یعنی این اینجمن با این بزرگیش یه هکر Yahoo ID نداره؟

soooot
19-08-2006, 09:08
این کارایی که شما گفتی همه رو خودم می دونم ولی بازم همون ارور رو می ده
کارت انترنتم رو هم عوض کردم بازم همون ارور رو داد
راهنمایی دیگه ای ندارین شما
ممنون
دوست عزيز اون اروري كه شما ميگيد به شما ميگه اطلاعات رو اشتباه وارد كرديد لطفا دوباره اطلاعات رو وارد كنيد و security image رو هم در كادر مخصوص وارد كنيد :)
براي امنيت بالاتر ياهو به شما نميگه كه دقيقا كدوم قسمت رو اشتباه پر كرديد :blink:

سوت جان در اين قسمت من چيزي راجع به به دست اوردن پسورد ايدي نديدم .

ممنون ميشم كمك كني.
خوب وقتي شما بتونيد از اين طريق كنترل كامل كامپيوتر طرف مقابل رو به دست بگيريد از هزار راه مختلف ميتونيد پسورد و بقيه چيزهاش رو به دست بياريد ( همون طوري كه قبلا گفتم بايد به دستورات داس آشنا باشيد ) :rolleye:

PC-PC
19-08-2006, 15:52
نه من مطمئنم که اطلاعاتم درست هستش در ضمن جریان پورت و اینا نیست چون Id دوستم اصلا On نبود که ---- شد
در مورد این می تونین توضیح بدین

soooot
19-08-2006, 17:08
نه من مطمئنم که اطلاعاتم درست هستش در ضمن جریان پورت و اینا نیست چون Id دوستم اصلا On نبود که ---- شد
در مورد این می تونین توضیح بدین
راستش من ديگه نميدونم بايد چيكار كرد اروري كه شما نوشتيد دليلش هموني هست كه گفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر نوشته هاي قبليم رو بخونيد متوجه ميشيد كه نوشتم براي حك كردن از طريق دستورات داس احتياجي نيست كه شما حتما با مسنجرتون آن باشد و كافيه فقط كانكت بشيد تا طرف مقابل به كامپيوتر شما دسترسي پيدا كنه ( البته اگر آي پي شما رو داشته باشه ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PC-PC
19-08-2006, 18:25
فکر کنم منظورم رو درست به شما نگفتم
ببینید دوست من شب آن لاین بود و بعد رفت خوابید با هیچ کسم چت نکرد بعد صبح بلند شد دید Id ش ---- شده یعنی موقعی که هک د دی سی بود
حالا اصلا بگذریم شما خودت نمی تونی ID هک کنی یا چی می دونم کسی رو نمی شناسی
چون اگه من ID م رو به دست نیارم 300.000 تومان ضرر می کنم
یه عمر دعا می کنم کسی که ID م رو بهم بده

Šepehr
05-10-2006, 08:20
ببینید دوست من شب آن لاین بود و بعد رفت خوابید با هیچ کسم چت نکرد بعد صبح بلند شد دید Id ش ---- شده یعنی موقعی که هک د دی سی بود

اتفاقا منم میخوام بدونم که چطور همچین چیزی ممکنه
چون یکی از دوستام همینجوری هک شده بود

کاشکی این تاپیک فراموش نمیشد و یه هکر واقعی میومد به سوال ما جواب میداد

online-amir
05-10-2006, 10:25
فکر کنم منظورم رو درست به شما نگفتم
حالا اصلا بگذریم شما خودت نمی تونی ID هک کنی یا چی می دونم کسی رو نمی شناسی
چون اگه من ID م رو به دست نیارم 300.000 تومان ضرر می کنم
یه عمر دعا می کنم کسی که ID م رو بهم بده

سلام!

داغت نبينم! :ohno:

عيبي نداره! اين كار خيلي راحت تر از اونيه كه بدوني! :happy:

يه پي ام برات فرستادم! اون رو بخون! سوالي بود براي پي ام بده! ;)

:cool:

adameh_bahal
05-10-2006, 15:05
اتفاقا منم میخوام بدونم که چطور همچین چیزی ممکنه
چون یکی از دوستام همینجوری هک شده بود

کاشکی این تاپیک فراموش نمیشد و یه هکر واقعی میومد به سوال ما جواب میداد
1.crack
2.حدس زدن
3.fake page
...

amin.2r
09-10-2006, 21:38
آقا اين چيزا ديگه يه جورايي قديمي شده . ياهو ديگه انقد بدبخت نيس كه آي پي ملتو به اين راحتي بده به ديگرون . احتمالن اون بابايي كه آي دي رو زده قبلا يه فايل رو سيستمتون اجرا كرده بوده !