PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Wolf Among Us

m2stech
16-10-2013, 12:51
The Wolf Among Us

سازنده: Telltale Games
ناشر: Telltale Games
نویسنده: Pierre Shorette
پلتفورم: PC, Mac, PSN, XLive
تاریخ انتشار: Episode 2-5 - TBA / Episode 1 - 11 Oct 2013
ژانر: Graphic Adventure
مد: Single Player
درجه سنی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PC Minimum System Requirements

Processor: Core 2 Duo 2GHz or equivalent
Memory: 3 GB RAM
Hard Disk Space: 2 GB Space Free
Video Card: ATI or NVidia card w/ 512 MB RAM (Not recommended for Intel integrated graphics)
DirectX®: Direct X 9.0c
Sound: Direct X 9.0c sound device
PC Recommended System Requirements

Processor: Core 2 Duo 2.3 Ghz or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Video Card: ATI or NVidia card w/ 1024 MB RAM
Mac Minimum System Requirements

Processor: 2.3 Ghz Intel
Memory: 4 GB RAM
Hard Disk Space: 2 GB Space Free
Video Card: 512 MB Nvidia or ATI graphics card
Additional: Not recommended for Intel integrated graphics or Mac Minis or early-generation MacBooks

سری کامیک های Fables که البته با بازی هایی که با همان نام توسط مایکروسافت منتشر شده ربطی ندارند توسط Bill Willingham از سال 2002 با کمک DC Comics منتشر میشوند. داستان این کامیک ها درباره ی افراد و موجودات افسانه ای و فولکلور های عام مثل سفید برفی و شنل قرمزی هست، این افراد در این کامیک ها خودشون را Fables مینامند. این افراد از قلمرو افسانه ای خودشون توسط شخص مرموزی به نام The Adversary بیرون شدند. پس از این Fables ها مجبور به ترک آنجا شدند و به دنیای ما آمدند و هم اکنون در یک محله به نام Fabletown در نیویورک زندگی میکنند، Fable هایی که نمیتوانند خودشونا به شکل آدم ها در بیارند مثل حیوانات و هیولا ها در حاشیه ی نیویورک در جایی به نام The Farm زندگی میکنند.

در این بازی، کنترل Bigby Wolf یا همون Big Bad Wolf را در دست داریم، همون گرگی که تو داستانهای شنل قرمزی و سه خوک هم بوده که البته الان قابلیت این را دارد که به شکل انسان در بیاید. او گذشته ی تاریک خودش را کنار گذاشته به عنوان کلانتر Fabletown برای برقراری آرامش بین Fable های Fabletown انجام وظیفه میکنه. اما همه چیز به این راحتی نیست، قتل ها و توطئه هایی در پیش است که حسابی Bigby را به چالش میکشه و همه ی ساکنان Fabletown را تحت تاثیر قرار میده. گیم پلی بازی هم مانند The Walking Dead هست و از مکانیزم های مشابهی استفاده میکنه.

برخی از امکانات:

انتخابات شما در این بازی تاثیر گذارند، نه تنها اینکه چه چیزی را انتخاب میکنید بلکه کی آن انتخاب را انجام دادید.

داستانی بالغ و خشن و نوعی دید نوین نسبت به شخصیت های افسانه ای. انتظار نداشته باشین که مثل همون شخصیت هایی که روی ظرف غذای بچه ها هست باشند.
در نقش Bigby Wolf بازی کنید، کسی که قبلا ترسناکترین شخصیت Fables بوده ولی الان به عنوان کلانتر مسئول مراقبت از همونایی هست که قبلا در افسانه ها آنها را شکار میکرده، برای بدست آوردن اطرافیان باید هیولای درون خودش را در زنجیر نگه داره.
با دقت رفتار کنید. آیا مسائل را با خشونت حل میکنی یا به آرامی؟ رفتار شما بر روی واکنش بقیه نسبت به شما تاثیر گذار خواهد بود.
داستان این بازی به عنوان Prequel و قبل از مسائل کامیک بوک ها اتفاق میافتد، شما نیازی به خواندن کامیکها برای این بازی نخواهید داشت.

Season 1
Episode 1 - Faith
Episode 2 - Smoke and Mirrors
Episode 3 - A Crooked Mile
Episode 4 - In Sheep's Clothing
Episode 5 - Cry Wolf

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The Wolf Among Us - Launch Trailer
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
v=QIgx0vPPDtA)

منابع:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](comics)

mjorh
16-10-2013, 15:33
من Episode اول رو تموم کردم و باید بگم از نظر داستان با یک شاهکار طرفیم :n12: گیم پلی هم که حرفی نزنم بهتره چون دیگه سبک و سیاق بازی همینطوره ولی اگه براتون داستان مهمه هست حتما تجربه کنید

مرسی بابت تاپیک

saeedblack
16-10-2013, 23:55
چپتر اول رو تموم کردم به نظرم حتی یه سروگردن از Walking dead هم بالاتره.داستانش فوق العاده گیراست.هیجانم به شدت بالا.

m2stech
17-10-2013, 02:02
Telltale اعلام کرده که تا آخر ماه اکتبر خبرهایی از اپیسود دوم این بازی و سیزن دوم Walking Dead را خواهیم شنید

+
امتیازات تا این لحظه
100 The Escapist
100 Gaming Age
90 ZTGD
90 DarkStaion
90 Thunderbolt
90 USgamer
90 IGN
90 Game Informer
90 PC Gamer
85 NowGamer
85 4Players.de
82 GameStar
80 Digital Spy
80 JeuxActu
80 Eurogamer Germany
80 3DJuegos
80 Game Revolution
80 GameTrailers
80 VideoGamer
80 Destructoid
80 Gamespot

neon_91
23-10-2013, 19:17
بازی رو تموم کردم باید بگم آخرش برای من خیلی تکان دهنده بود:n28::n28::n28:راستی این بازی ربطی به فیبل داره؟یعنی تو فیبل هم همه تو فیبل تاون زندگی می کردند؟یا تو این بازی اینطوری شدن؟:n13:حیف از سفید برفی که اونجوری سرشو پیدا کردن:n28:

shakerifar
24-10-2013, 15:32
خیلی خوب بود بی صبرانه منتظر اپیزود بعدیم

راستی این بازی ربطی به فیبل داره؟یعنی تو فیبل هم همه تو فیبل تاون زندگی می کردند؟یا تو این بازی اینطوری شدن؟:n13:
نه فیبل یعنی داستان های افسانه ای ربطی به اون بازی نداره:n16:

kkain-blood
25-10-2013, 19:13
Episode بعدی کی میاد؟

vahidgame
03-11-2013, 20:06
بازم یه بازی خوش ساخت دیگه از Telltale Games که واقعا در زمینه داستان و انتخاب ها عالیه
فصل اول یکمی کوتاه بود و تا به قسمت های جالب داستان رسید تموم شد!
باید دید فصل های دیگه کی منتشر میشن و در چه سطحین
هر چند که این نوع گیم پلی رو شاید بعضی ها نپسندن ولی پیش بینی می کنم در نهایت Telltale Games یه بازی موفق رو منتشر کرده باشه

Gregar
04-11-2013, 13:47
من هنوز وقت نکردم بازی کنم . به نظرتون بچه ها این بازی پتانسیل GOT رو داره ؟ واقعا اگه اینبار هم بشه دیگه معلومه telltale در این زمینه رقیب نداره

vahidgame
04-11-2013, 18:50
من هنوز وقت نکردم بازی کنم . به نظرتون بچه ها این بازی پتانسیل GOT رو داره ؟ واقعا اگه اینبار هم بشه دیگه معلومه telltale در این زمینه رقیب نداره
نه دیگه در این حد نیست!
امسال کلا چند تا غول هستن که فقط اونا با هم سر گوتی رقابت دارن

به اضافه اینکه مثل TWD کل فصل اول اون توی یه سال منتشر نمیشه و فکر می کنم حداکثر یه اپیزود دیگه اون امسال منتشر بشه...

Arrowtic
22-12-2013, 13:22
منم امروز بازیو اپیزود یکش رو تموم کردم . واقعا از TWD به نظرم بهتره . اتمسفر تاریک بازی محشره(با وجود اینکه توی TWD زامبی بود و آخر الزمان ولی واقعا از این نظر به پای این بازی نمی رسه) .
لحظه ی آخر که رفت طرف خونه تا جسد ها رو ببینه خیلی تاثیرگذار بود . هی دعا می کردم که Beauty باشه نه سفید برفی ولی حیف ...

Arrowtic
15-01-2014, 06:46
همین چند ساعت پیش اعلام شد که اپیزود دوم در هفته اول ماه فبریه میاد .

Arrowtic
05-02-2014, 16:48
خوب دیروز(به وقت میلادی) و امروز (به شمسی) اپیزود 2 هم اومد . 1 الی 1 ساعت و نیم برای 4 ماه صبر واقعا زجره :|
در آخر دیدیم که قاتل(در اصل یکی از قاتل ها چرا که به توجه به حرفای TJ بیش از یه نفر تو قتل Lily نقش داشتن) کسی نبود جز Crane . البته من هنوز مشکوکم به این موضوع چون توی اتاق سیگار پیدا شد(از همون مارکی که Bigby میکشه) و خوب Crane سیگاری نیست .
میگن که این تاخیر یکی از دو دلیل زیر رو داشته :
1 . قسمت دوم برهــنگی داره و میدونیم که تو iOS اجازه این جور چیزا داده نمیشه و با Apple در حال بحث بوده TTG .
2 . حدس مردم برای قاتل درست بوده(همون پسر مو نارنجی که مدتی پیش معلوم شد اسم مدلش تو بازی هم Cry Wolf یا چنین چیزی بوده) و برای همین داستان رو تغییر دادن .

m2stech
05-02-2014, 17:09
منم اپیسود جدید را تموم کردم فقط عجیبه تقریبا هیچکدوم از مکانها و مکالماتی که در آخر اپیسود 1 به عنوان Next time on TWAU نشون داد تو این اپیسود نبود کلی تغییرش دادن

+

من فکر کنم اون شخصی که در آخر به عنوان قاتل نشون داده شد هنوز قاتل اصلی نیست اینی که نشون دادن احتمالا فقط مشکلات اخلاقی روانی داره

Arrowtic
05-02-2014, 17:20
آره احتمالش کمه .
احتمالا دلیل نبودن اون صحنه ها همینه که مردم حدسشون درست بود اون موقع و همون پسر مو نارنجی(چوپان دروغگو) قاتل بوده و اینا هم مجبور شدن داستانو تغییر بدن .

neon_91
05-02-2014, 18:14
سلام دوستان میشه لینک دانلود بازی رو هم بزارید؟
چطور مردم فهیدن داستان بازی رو آخه هنوز که یک اپیزود اومده بود بیرون؟؟؟

Arrowtic
05-02-2014, 18:50
سلام دوستان میشه لینک دانلود بازی رو هم بزارید؟
چطور مردم فهیدن داستان بازی رو آخه هنوز که یک اپیزود اومده بود بیرون؟؟؟
دانلود بازی The Wolf Among Us Episode 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])طریقه فهمیدن : این جناب مو نارنجی همه جا بود . اول بازی که Snow میاد دم در خونه Bigby ، وقتی که Bigby دنبال Dee می کنه ، وقتی که Bigby میره دفتر Crane . همچنین راننده تاکسی Snow و Bigby بود در 2 جا . از اینجا همه بهش مشکوک شدن و با توجه به اسم اپیزود آخر یعنی Cry Wolf به این نتیجه رسیدن که این شخص احتمالا همون چوپان دروغ گوئه . بعدشم که یکی از کاربرا تونست مدل این کاراکتر رو استخراج کنه از توی فایلای بازی و دید که اسم مدلش هم یه چیزی تو همون مایه Cry Wolf بود و از اینجا دیگه اکثرا مطمئن شدن که این پسر اگه قاتل نباشه ، حداقل توش نقشی بازی می کنه .

neon_91
05-02-2014, 18:59
ممنون از توضیحات راستی من از سایت اسکیدرو لیچش کردم که از شب دانلودش کنم این لینک است اینحا یه کلمه CODEX هم داره فرقی با اونی که شما دادید نداره؟درسته اینم؟؟

Arrowtic
05-02-2014, 19:03
نسخه codex رو من دانلود و بدون مشکل اجرا کردم . ولی نه از همین لینکی که شما دادی .

Dark Soul
05-02-2014, 23:28
اینقدر حواسم درگیر خوندن زیرنویسها بوده که اصلا به این یارو دقت نکرده بودم .

neon_91
06-02-2014, 10:34
:n04::n04:چرا داستان بازی اینطوری شده؟لطفا کسی به این سوال من پاسخ بده.:n04:
چطور امکان داره سفید برفی زنده بمونه مگه امکان داره؟؟ :n04:من که چیزی متوجه نشدم یعنی به نظر من نمی تونن هیچ دلیلی بیارن برا زنده موندنش من خودم خوشحالم سفیدبرفی زنده است چون شخصیت مورد علاقه من است ولی نه به قیمتی:n15: من تا اونجا بازی کردم که بیگبی با تی جی یا همون بچه قورباغه حرف زده و بعد اونو بازی نکردم اگه جواب این سوال بعد اون قسمت است جواب ندید بهش.و هر چیزی که بعد مال اون قسمت است نگید لطفا :n01:

soheilnouri
06-02-2014, 10:52
باید از لایو دانلود کنم ؟

Arrowtic
06-02-2014, 12:09
:n04::n04:چرا داستان بازی اینطوری شده؟لطفا کسی به این سوال من پاسخ بده.:n04:
چطور امکان داره سفید برفی زنده بمونه مگه امکان داره؟؟ :n04:من که چیزی متوجه نشدم یعنی به نظر من نمی تونن هیچ دلیلی بیارن برا زنده موندنش من خودم خوشحالم سفیدبرفی زنده است چون شخصیت مورد علاقه من است ولی نه به قیمتی:n15: من تا اونجا بازی کردم که بیگبی با تی جی یا همون بچه قورباغه حرف زده و بعد اونو بازی نکردم اگه جواب این سوال بعد اون قسمت است جواب ندید بهش.و هر چیزی که بعد مال اون قسمت است نگید لطفا :n01:

از اول معلوم بود که زندست و تقریبا همه میدونستن .(از اونجایی که بازی بر اساس Comic هست این موضوع مشخص بود)
دلیل عقلانی و درستی هم داره . یه کم بیشتر ادامه بدید خودتون میبینید چه جوری زنده مونده .

neon_91
06-02-2014, 12:51
از اول معلوم بود که زندست و تقریبا همه میدونستن .(از اونجایی که بازی بر اساس Comic هست این موضوع مشخص بود)
دلیل عقلانی و درستی هم داره . یه کم بیشتر ادامه بدید خودتون میبینید چه جوری زنده مونده .

خیلی ممنون ازتون ولی اینکه گفتید همه می دونستند جالب بود پس ماهم ادامه بدیم ببینیم می تونیم جوابشو پیدا کنیم

neon_91
07-02-2014, 12:59
منم بازیو تموم کردم یعنی چی چرا اینقدر کوتاه اومدیم 2.2 گیگ دانلود کردیم آخرش هم زود تموم شد.
به نظر من اون crane که آخر باز نشون قاتل نیست اینو شک نکنید فکر کنم crane یه سری دلبستگی هایی به سفید برفی داره و واسه همین رفته پیش جرجیا تا واسش یکی از اون دخترارو حور کنه و رفته از اون جادوی glamoure که به صورت غیر قانونی تهیه کرده استفاده کنه و تو صحنه آخر هم همون طور که بیگبی فهمید خواسته بوده اون چیزی که تو کتاب بوده رو پیاده کنه رو دختره و من فکر می کنم بعدش یکی دیگه اونو کشته جون یک سیگار بوده که خب نشون میده یه فرد دیگه ای هم اونجا بوده ولی اون چیزی که مسلمه اینه که داستانو کلا تغییر دادن و حتی خیلی از اتفاقایی که تو قسمت اول دیدیم و انتظار داشتیم تو قسمت دوم تاثیر خودشو نشون بده اثری از اونا نیست

Arrowtic
07-02-2014, 13:33
من Prince Lawrence میخواستم :(
تو آخر اپیزود 1 نشونش دادن ولی این اپیزود نبود .

m2stech
08-02-2014, 13:00
آره زیاد نچسبید، خیلی کوتاه بود و اصلا در حد اپیسود یک نبود
کلا حس انتخاب کردن و پی آمد هم نداشت این قسمت
امیدوارم اپیسود بعدی هم بهتر باشه و هم با 4 ماه تاخیر نیاد دوباره

Dark Soul
11-02-2014, 12:36
اپیزود اول خیلی هیجانی تر بود اخرشم واقعا شوکه کننده بود اما این یکی اصلا در حد اپیزود اول نبود و اصلا چیز خاصی نداشت .
اینم متوجه شده بودیم که کرن به سفیدبرفی حسی داره و احتمال زیاد قاتل هم نیست .

Gregar
19-02-2014, 12:05
خوب منم بالاخره تونستم این بازی رو بازی کنم و واقعا شاهکاری بود .

اول فکر میکردم با یک داستان اکشن گرگینه ای تو مایه های وولورین رو به رو باشم اما دیدم بیشتر کاراگاه بازی داره تا اکشن .
درسته این کاراگاه بازی هاش زیاده و از اکشن کمتری برخورداره اما باز هم خوبه و جزو سبک های مورد علاقه منه . اما اینکه یه شخصیت با این همه Rage کاراگاه باشه واسم هضمش کمی سخته که باز هم توی داستان همین قضیه به قشنگی بیان شده بود که بیگبی نمیتونه دقیقا ارامش خودش رو حفظ کنه .
کلا نمیدونم قضیه چیه که این یارو Big Bad Wolf توی انیمیشن شنل قرمزی هم نقش کاراگاهی داشت (از یه داستان معمولی چه چیزهایی خلق میکنن)

راجع به داستان به نظرم کمی از سریال once upon a time تقلید کرده . حالا اون قبل از کامیک این بوده یا این بعد از اون نمیدونم اما شباهت زیادی دارن .
توی اون سریال هم که الان تا دو فصل اومده دقیقا همین شخصیتهای افسانه ای (البته انسانهاش) توسط جادوگر داستان سفید برفی وارد دنیای ادمها میشن و توی منطقه ای از فکر کنم نیویورک زندگی میکنن .

بیشتر از همه با تغییر منو ها و کلا باحال شدنشون حال کردم که نسبت به فصل اول TWD واقعا بهتر شده کنترل های بازی .
البته بازی نسبت به TWD دارای interaction کمتری با محیط بود . طوری که بیشتر عملیات look داشتیم تا interact که اون هم بیشتر به خاطر سبک کاراگاهیشه . باحال ترین صحنه ای هم که حال کردم اون موقع بود که یارو به سفید برفی میگه bi.t.ch و در اثر گفتن این کلمه دستش رو از دست میده :n02:

2lombe
13-03-2014, 09:52
سلام!

ببخشید من بازی دانلود کردم ولی وقتی میزنم بازی بیاد بالا بعد میزنم که بره داخل منو نمیره صفحه سیاه میشه!

ولی قبل از سیاه شدن تبلیغات پخش میشه کرک هم کردم!

ویندوز من هست 8.1
رم:8
گرافیک:2

2lombe
15-03-2014, 18:41
سلام!

ببخشید من بازی دانلود کردم ولی وقتی میزنم بازی بیاد بالا بعد میزنم که بره داخل منو نمیره صفحه سیاه میشه!

ولی قبل از سیاه شدن تبلیغات پخش میشه کرک هم کردم!

ویندوز من هست 8.1
رم:8
گرافیک:2

کسی نیست؟!!

Gregar
08-04-2014, 22:52
بچه ها اپیزود 3 اومد . p30day گذاشته . بپرین بگیرین :n02:

راستی داستان این بازی اصلا چی بود ؟ یادم رفته :n13:
چقدر دیر اومد این اپیزود

ADRIEN
08-04-2014, 23:01
ما هم تموم کردیم وان رو

soroosh_cz
10-04-2014, 16:47
خداییش خیلی قشنگه بازیش...
من از تم بازی خیلی خوشم میاد... رنگ ها، حالات، صدای پس زمینه و ... خیلی با هم میخونن.
قسمت سوم آخرش قشنگ بود، جوگیر میشه طرف...
فقط نمیدونم چرا انتخاب های بقیه بازیکنا رو نشون نداد، ضد حال خوردم...
شما هم Dum رو کشتین؟ خرخره اش رو کشیدم بیرون جیگرم حال اومد :n19:

بدبختی اینه که هر کاری بکنی آخرش گیری... "چرا فلان کردی؟" "نباید فلان میکردی؟" "همه فکر میکنن تو هنوز همون بیگ بی قدیم هستی" و ... این حس واموندگی رو خوب القا میکنه به آدم، میخوای کار خوب کنی، متهمت میکنن :n24:

Gregar
10-04-2014, 22:49
خداییش خیلی قشنگه بازیش...
من از تم بازی خیلی خوشم میاد... رنگ ها، حالات، صدای پس زمینه و ... خیلی با هم میخونن.
قسمت سوم آخرش قشنگ بود، جوگیر میشه طرف...
فقط نمیدونم چرا انتخاب های بقیه بازیکنا رو نشون نداد، ضد حال خوردم...
شما هم Dum رو کشتین؟ خرخره اش رو کشیدم بیرون جیگرم حال اومد :n19:

بدبختی اینه که هر کاری بکنی آخرش گیری... "چرا فلان کردی؟" "نباید فلان میکردی؟" "همه فکر میکنن تو هنوز همون بیگ بی قدیم هستی" و ... این حس واموندگی رو خوب القا میکنه به آدم، میخوای کار خوب کنی، متهمت میکنن :n24:

واسه من که نشون داد . خیلی عجیبه ...

اکثر بازیکنها زده بودن Dum رو نفله کرده بودن :n02:
ولی من خودم رو کنترل کردم :n05:

دفعه پیش زدم دست گلن رو قطع کردم چون فحش ناموسی داد :3:

حالا نمیدونم اگه dum رو میکشتمش چه نتیجه ای میداد اما وقتی ولش کرد خیلی صحنه توپی ایجاد شد . معلومه چه میکشتیش چه نمیکشتیش هر دو حالت داستان توپی بعدش اتفاق میفتاد که واقعا تحسین برانگیزه همچین طراحی داستانی

واقعا یه شاهکاره . انتخابها تو این بازی از The walking dead خیلی تاثیرگذارتر و بهتر طراحی شده .

تم داستان از کلی اثر الهام گرفته شده . lycanthropy و شخصیتهای افسانه ای که توی داستان های کودکانه همه باهاش از بچگی اشنا هستن و همینطور یک الهام خیلی قشنگ از wolverine و همینطور داستانهای کاراگاهی زیباش . واقعا حرف نداره .

نمیدونم توجه کردین یا نه اما از اون یارو تو ماشینه یعنی crooked man و همچنین از عنوان اپیزود بعدی من فکر میکنم این crooked man همون bluebeard باشه .

soroosh_cz
11-04-2014, 02:30
واسه من که نشون داد . خیلی عجیبه ...

اکثر بازیکنها زده بودن Dum رو نفله کرده بودن :n02:
ولی من خودم رو کنترل کردم :n05:

دفعه پیش زدم دست گلن رو قطع کردم چون فحش ناموسی داد :3:

حالا نمیدونم اگه dum رو میکشتمش چه نتیجه ای میداد اما وقتی ولش کرد خیلی صحنه توپی ایجاد شد . معلومه چه میکشتیش چه نمیکشتیش هر دو حالت داستان توپی بعدش اتفاق میفتاد که واقعا تحسین برانگیزه همچین طراحی داستانی

واقعا یه شاهکاره . انتخابها تو این بازی از The walking dead خیلی تاثیرگذارتر و بهتر طراحی شده .

تم داستان از کلی اثر الهام گرفته شده . lycanthropy و شخصیتهای افسانه ای که توی داستان های کودکانه همه باهاش از بچگی اشنا هستن و همینطور یک الهام خیلی قشنگ از wolverine و همینطور داستانهای کاراگاهی زیباش . واقعا حرف نداره .

نمیدونم توجه کردین یا نه اما از اون یارو تو ماشینه یعنی crooked man و همچنین از عنوان اپیزود بعدی من فکر میکنم این crooked man همون bluebeard باشه .

والا، منم خیلی حساس ترم تو انتخاب های این بازی... خیلی وابستگی داستان بیشتره. بخاطر اون نفرتی که از دو قلوها داشتم اون کار رو کردم. جیگرم حال اومد.

یه جاش هم خیلی باحال بود... Grendel (همون یارو که دستش رو میکنی)، اینقدر میخوره، بش میگی: "فکر کنم قرار بود کمکم کنی" طرف از حال میره، گوشه بالا مینویسه Grendel won't remember that :n02:

احتمالش هست... اسنووایت میگه که Bufkin(میمون) رو فرستادم دنبالش تا حواسش بش باشه، اگر BB همون Crooked Man باشه، یا معلوم میشه یا بافکین بدبخت کشته میشه.
این چیه که هی تکرار میکنن؟
.... our lips are sealed.
یه طلسم خاصه که باعث میشه حرفی نزنن؟

این در و دافای تو بازی هم خیلی خوشگل طراحی شدن(Faith, Vivian, Snow White و ...) آدم باشون خیلی خوب ارتباط برقرار میکنه :n10:

Arrowtic
11-04-2014, 06:15
محشر بود اپیزود 3 . انتخابای تاثیر گذار داشتیم تو بازی :
من متاسفانه زدم درخت رو آتش زدم . شدیدا هم پشیمونم دلم سوخت به حال زنه .
Dum رو نکشتم ، ارزششو داشت . اون نگاهی که به Snow انداخت خیلی قشنگ بود .

Gregar
11-04-2014, 10:04
این چیه که هی تکرار میکنن؟
.... our lips are sealed.
یه طلسم خاصه که باعث میشه حرفی نزنن؟

اره دیگه جادو بود . اون انگشتره هم مثلا کارش این بود که جادو رو باطل میکرد که crane فهمید جنس چینی فروخته بهش :n02:

toolesag
11-04-2014, 10:40
من كه اين بازي رو رو آيفون بازي ميكنم، خيلي بيشتر حال ميده.
كسي ميدونه اپيزود ٣ واسه ios كي مياد؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arrowtic
27-05-2014, 11:02
اپیزود 4 هم دقایقی پیش منتشر شد . تا چند ساعت دیگه احتمالا لینکاش برا ما بیاد .
پ.ن : هنوز لینک نیومده ولی اونایی که بازی کردن میگن افتضاح بوده این قسمت !

neon_91
04-07-2014, 08:53
چرا کسی در مورد اپیزود 4 حرفی نمیزنه؟

Gregar
11-07-2014, 22:30
چرا کسی در مورد اپیزود 4 حرفی نمیزنه؟

حالا چرا کسی در مورد اپیزود 5 حرف نمیزنه ؟:n02:

خیلی عجیبه فصل یک تموم شد هیچکس اظهار نظر نمیکنه . تو همه فرومهای بازی بحث اپیزود 5 بدجور داغه . دو تا تئوری در مورد پایان داستان هست . چرا کسی در موردش بحثی نمیکنه نمیدونم .

در مورد اپیزود انصافا خیلی قشنگ بود . پر از صحنه اکشن . فقط اخرش گیج کننده بود یه کم .

soroosh_cz
12-07-2014, 01:12

خیلی عجیبه فصل یک تموم شد هیچکس اظهار نظر نمیکنه . تو همه فرومهای بازی بحث اپیزود 5 بدجور داغه . دو تا تئوری در مورد پایان داستان هست . چرا کسی در موردش بحثی نمیکنه نمیدونم .

در مورد اپیزود انصافا خیلی قشنگ بود . پر از صحنه اکشن . فقط اخرش گیج کننده بود یه کم .
اومد؟ :n13:
من الان فهمیدم اومده، میذارمش واسه دانلود تا فردا بازیش کنم :n12:

m2stech
12-07-2014, 11:47

آره منم گیج شدم آخرش نفهمیدم کی را کشتم کی را دستگیر کردم...
منتظر بودم که آخرش یه چیزی از سیزن 2 نشون بده که یدفه نوشت ادامه داستان را در کامیک ها دنبال کنید...نمیدونم یعنی منظورشون اینه که سیزن 2 در کار نیست؟ :n15:

Gregar
12-07-2014, 12:31
آره منم گیج شدم آخرش نفهمیدم کی را کشتم کی را دستگیر کردم...
منتظر بودم که آخرش یه چیزی از سیزن 2 نشون بده که یدفه نوشت ادامه داستان را در کامیک ها دنبال کنید...نمیدونم یعنی منظورشون اینه که سیزن 2 در کار نیست؟ :n15:

نه فکر کنم منظورش این بود که اگه میخواین داستان رو بدونین سری هم به کامیکها بزنین . دلیلی بر این نبود که فصل دومی در کار نیست .

در مورد پایان بازی تو تاپیک های خارجی اکثرا دو تا تئوری رو محتمل میدونن :
تئوری های پایان بازی]اولی تئوری Faith is Nerrisa هستش . این تئوری میگه که نریسا بعد از مرگ فیث خودش رو با گلیور به صورت فیث در میاره و میره در خونه وودی و یه جورایی بیگبی رو وارد قضیه میکنه که در واقع شهر رو نجات بده .
یعنی در واقع اون فیثی که ما اول بازی میبینیم نریساست که به شکل فیث در اومده . اونجا بیگبی اسمش رو ازش میپرسه اما چون نریسا که شکل فیث شده بوده نمیتونسته یا نمیخواسته اسمش رو بگه ، میگه these lips are sealed و بعدا توی P&P خودش رو معرفی میکنه .
بعدش میاد سر بریده شده فیث رو میزاره جلوی در خونه بیگبی و همینطور سرنخ میده به بیگبی . اخر کار هم وقتی Croocked man رو گرفتن وقتی میبینه مدرکی وجود نداره مجبور میشه بیاد و شهادت نسبتا دروغ بده .
این تئوری یه مشکل داره اونم اینه که وقتی Faith با Woody دعوا میکنه اصلا ضعیف نشون نمیده . در حالی که نریسا دختر ضعیفیه و حتی در مقابل کرین هم نتونست از خودش دفاع کنه . پس ممکنه این تئوری رد بشه .

دومی تئوری Nerrisa is Faith هست که خودم دقیق نفمیدم این رو .
اما به نظر میاد که فیث اول بازی همون فیث بوده و وقتی اومده در خونه وودی موقع شیفتش توی P&P بوده که نرسیا چون شیفت فیث رو پر کنه خودش رو به شکل فیث در میاره و اون موقع است که جورجی فیث که همون نریساست رو میکشه .
یعنی در واقع نریسا از همون اول مرده و فیث وقتی میبینه نریسا به جاش کشته شده با گلیمور خودش رو مثل نریسا میکنه و کم کم مثل تئوری اول به بیگبی سرنخ میده .
این تئوری دومی رو اگه کسی بهتر فهمیده بگه .

اما کلا به دلیل حرفهای اخر نریسا و فیث که توی ذهن بیگبی مرور میشد احتمال درست بودن یکی از این تئوری ها خیلی بالاست و احتمال کمی میره که اینا چیز خاصی نباشه و داستان همونی باشه که نریسا توضیح داد .

من فکر میکنم فصل بعدی هم باشه . و احتمال میدم یه سری قضایا باعث بشه بیگبی محکوم بشه به رفتن به فارم . اخ اونجا چه حالی میده .

soroosh_cz
13-07-2014, 04:34
اپیزود 5 خیـــــــــــــــــــــــ ــلی قشنگ بود! :n12:
تنها بازی بوده که تونسته واقعا منو تحت تاثیر قرار بده... از همه لحاظ. همون حس Care که میخوای از اطرافیانت مواظبت کنی. به شدت دنبال میکنم بازی رو و امکانش هم زیاده که برای پشتیبانی هم که شده، بازی اورجینالش رو هم بخرم...
صحنه های عوض شدن به نوع Fable خیلی قشنگ هست مخصوصا این آخریش که دیگه خدا بود :n19: خیلی حس خوبی داشتم اونموقع که بیگ بی به فرم اصلی خودش یعنی Big Bad Wolf در اومد و یه بار دیگه هم بزرگ شد :n19: اصلا انتظار نداشتم که این قسمت اینقدر قشنگ باشه.
Glamoured as Human -> Wolverine -> Werewolf -> Big Bad Wolf
خیلی عالی بود... نمیدونم دیگه چجوری تمجید کنم :n02:
داستان هم جالب شد... ایندفعه برای اولین بار بیگ بی مرکز توجه مردم قرار گرفت و از اون حس بدی که مردم نسبت بهش داشتن خیلی کمتر شد...
از قسمت درگیری با Bloody Mary و کشتنش خیلی خیلی خوشم اومد. یه حسی داشتم درونم! احساس غرور بود! :n25:

سری اول زدم کله ی Crooked Man رو کندم :n02: بالا نوشت Fabletown is afraid of Bigby.
بعدش یه چپتر برگشتم عقب و گزینه ... رو زدم، منتظر موند و بعدش رهاش کرد تو چاه (ننداختمش)، نمیدونم؛ پایان دیگه ای هم داره اگر زندانیش کنیم؟

این Special Stats و دیالوگ های بازی احتمال وجود فصل 2 رو به شدت تقویت میکنن... :n12::n16:

amir0098hd
13-07-2014, 08:11
لینک دانلود trainer :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] INGON.ZIP&646965504532567d5954262e5a=1

Arrowtic
15-07-2014, 11:01
محشر بود این قسمت 5 . WOW ! چه پایانی ! چه اکشنی ! چه داستانی ! بالاخره The Big Bad Wolf واقعی رو دیدیم ، چه ابهتی !
قسمت جرجی و Vivian هم پرفکت بود توی P&P .
همون طور که Gregar جان گفتن 2 تا تئوری هست که در اصل دومی خودش 2 شاخه میشه . کلا پیچیدن به خصوص دومی . دیگه چون Gregar جان کامل گفتن تئوری ها رو نمیگم فقط یه کم مطلب اضافه می کنم :
1 . اولی که خوب مشکلش همون شخصیت نریسا هست که به این کارا نمیخوره .
2 . دومی عقلانی تره . این که Faith اینا نقشه میچینن و این که اون "Faith" که مرد نریسا بوده و در موقع مرگ این 2 تا قیافشونو عوض کرده بودن(با توجه به این که هی جای هم سر شیفت میرفتن) . چیزی که تو تئوری معلوم نیست اهداف Faith هستن . خیلیا عقیده دارن که هدفش همون انتقام بوده ولی خیلیا میگن اصلا نقشه دیگه ای داشته و حتی شاید خودش یه جوری تو کشتن اونا دست داشته . یه مورد مهم اینه که شب مرگ لیلی "نریسا" که در اصل Faith بوده داشته چی کار می کرده ؟ توی اون دفترچه توی P&P توی شماره 204 همون هتل محل مرگ لیلی بوده در اون شب ! 204 همچنین شماره اتاق Woody هم هست ، Woody که نبودش عجیب بود توی آخر داستان . خیلیا میگن ممکنه Faith نقشه هاش فراتر بوده باشن و Woody هم جزئی از نقشه هاش بودن و حتی ممکنه که Crooked Man واقعا دستور قتل نداده باشه و اون وسط Faith نقشی داشته باشه که در این صورت یعنی من یه آدم نسبتا بیگناه رو پرت کردم پایین !
یه مشکل دیگه هم هست البته ، این که اگه این تئوری درست باشه اون کسی که اول داستان دیدیم کی بود ؟ Faith یا نریسا ؟ رفتارش داشت می گفت Faith اما خوب اگه اینطور باشه یعنی اون موقع قیافشونو عوض نکرده بودن . حالا سوالی که پیش میاد اینه که با توجه به این که مدت خیلی کوتاهی بعد یکیشون مرد ، اگه قرار باشه اون شخص نریسا بوده باشه ، کی و چرا قیافشونو عوض کردن ؟ توی اون زمان کم وقت Glamour و شیفت و برگشتن و اومدن جرجی و غیره نبوده و دلیلیم براش نبوده ، عقلانی هم نیست که از قصد قیافشونو عوض کرده باشن تا نریسا بمیره چون نریسا که میشناسیم آدم ترسوییه و چنین کاریو قبول نمی کنه .

کلا جریان پیچیدست و امیدوارم فصل 2 ـی باشه(با توجه به انتخاب آخر داستان) تا بفهمیم جریان دقیق چی بوده .

soheilnouri
15-07-2014, 11:15
سلام اين بازي تو پي سي فقط؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Meysam Raz
15-07-2014, 11:57
محشر بود این قسمت 5 . WOW ! چه پایانی ! چه اکشنی ! چه داستانی ! بالاخره The Big Bad Wolf واقعی رو دیدیم ، چه ابهتی !
همون طور که Gregar جان گفتن 2 تا تئوری هست که در اصل دومی خودش 2 شاخه میشه . کلا پیچیدن به خصوص دومی . دیگه چون Gregar جان کامل گفتن تئوری ها رو نمیگم فقط یه کم مطلب اضافه می کنم :
2 . دومی عقلانی تره . این که Faith اینا نقشه میچینن و این که اون "Faith" که مرد نریسا بوده و در موقع مرگ این 2 تا قیافشونو عوض کرده بودن(با توجه به این که هی جای هم سر شیفت میرفتن) . چیزی که تو تئوری معلوم نیست اهداف Faith هستن . خیلیا عقیده دارن که هدفش همون انتقام بوده ولی خیلیا میگن اصلا نقشه دیگه ای داشته و حتی شاید خودش یه جوری تو کشتن اونا دست داشته . یه مورد مهم اینه که شب مرگ لیلی "نریسا" که در اصل Faith بوده داشته چی کار می کرده ؟ توی اون دفترچه توی P&P توی شماره 204 همون هتل محل مرگ لیلی بوده در اون شب ! 204 همچنین شماره اتاق Woody هم هست ، Woody که نبودش عجیب بود توی آخر داستان . خیلیا میگن ممکنه Faith نقشه هاش فراتر بوده باشن و Woody هم جزئی از نقشه هاش بودن و حتی ممکنه که Crooked Man واقعا دستور قتل نداده باشه و اون وسط Faith نقشی داشته باشه که در این صورت یعنی من یه آدم نسبتا بیگناه رو پرت کردم پایین !
یه مشکل دیگه هم هست البته ، این که اگه این تئوری درست باشه اون کسی که اول داستان دیدیم کی بود ؟ Faith یا نریسا ؟ رفتارش داشت می گفت Faith اما خوب اگه اینطور باشه یعنی اون موقع قیافشونو عوض نکرده بودن . حالا سوالی که پیش میاد اینه که با توجه به این که مدت خیلی کوتاهی بعد یکیشون مرد ، اگه قرار باشه اون شخص نریسا بوده باشه ، کی و چرا قیافشونو عوض کردن ؟ توی اون زمان کم وقت Glamour و شیفت و برگشتن و اومدن جرجی و غیره نبوده و دلیلیم براش نبوده ، عقلانی هم نیست که از قصد قیافشونو عوض کرده باشن تا نریسا بمیره چون نریسا که میشناسیم آدم ترسوییه و چنین کاریو قبول نمی کنه .

کلا جریان پیچیدست و امیدوارم فصل 2 ـی باشه(با توجه به انتخاب آخر داستان) تا بفهمیم جریان دقیق چی بوده .
میگم این سریال GOT که فعلا قسمت جدید نداره
بیا داستان یک چنتا بازی ( همونایی که خودت بازی میکنی ) رو به صورت متن بزار تا همه مثل تاپیک GOT فیض اکبر ببرن :n16:
مردیم از بس بازی کردیم و فقط نصف داستان رو فهمیدیم :n02:

Arrowtic
15-07-2014, 13:44
سلام اين بازي تو پي سي فقط؟
سلام ، خیر واسه iOS هم هست .

میگم این سریال GOT که فعلا قسمت جدید نداره
بیا داستان یک چنتا بازی ( همونایی که خودت بازی میکنی ) رو به صورت متن بزار تا همه مثل تاپیک GOT فیض اکبر ببرن :n16:
مردیم از بس بازی کردیم و فقط نصف داستان رو فهمیدیم :n02:
بازیای من همه آنلاینن و بدون داستان !(که اونارو هم 3 ماهه بازی نکردم ، کلا توی 3 ماه اخیر این اولین باری بود که وقت کردم دوباره بازی کنم !)
تاپیک GoT همچنان من اخبار میذارم ، به محض معرفی بازیگرای جدید فصل بعدم شروع می کنم یه معرفی بدون اسپویل از کاراکترشون میذارم ، مثل اوبرین که سال قبل گذاشتم .
یه چندماه دیگه هم که بازی GoT میاد ساخت همین Telltale Games :n12:

Gregar
15-07-2014, 23:57

چه خوب که اشاره کردی به این ابهامات . به نظر من هم باید فصل دومی هم باشه .
TWD بازیش با این فرق میکنه . این بیشتر کاراگاهیه ولی اون نه . اصلا دوست ندارم بازی های TT رو دوبار برم اما به خاطر روشن شدن قضیه از اخر مجبور شدم بازی رو دوبار دیگه از اول برم . یه دور با خشونت و یه دور با کمال مهربونی تا شاید سر نخ هایی بدست بیاد .
هر چند این ابهامات همچنان باقی موندن اما هر بار که بازی کردم تئوری دوم بیشتر قوت گرفت .
و این شکی که داشتم که شاید خود نریسا یا شایدم فیث تو قتل همه اینها دست داشته تقریبا از بین رفت . یعنی مطمئننا کروکدمن به خاطر حفظ کرین دستور رو داده که جورجی فیث رو بکشه . اگه تئوری دوم درست باشه انگیزه فیث چیزی جز انتقام نیست .
یه قضیه دیگه رو هم توی فروم دیگه ای مطرح کردم که تئوری اول رو نقض میکنه . اینکه وقتی بیگبی سر فیث رو پیدا میکنه و واسه تعیین هویتش میره سراغ کتاب fable ها و میفهمه اسمش فیثه . بعد میره پیش اینه و میگه پدر فیث رو نشون بده . اینه پدر فیث رو در حالی که مرده نشون میده .
این یعنی اینه افراد مرده رو هم میتونه نشون بده . اما وقتی بیگبی میگه فیث رو نشون بده میگه جادویی ازش محافظت میکنه و طبق کلمات اینه همون ریبونی که دور گردن فیث هست نمیزاره اینه نشونش بده . در حالی که ریبون دور گردن فیث باز شده و فیث هم مرده . پس اینه باید نشونش بده . اما وقتی نشونش نمیده یعنی فیث هنوز زنده است .

Arrowtic
16-07-2014, 04:04
نه آخری نقض نسست . الآن تاپاتاک م اسپویل نداره اما قسمت 2 یا 3 یادمه سر یه کاراکتر دیگه که مرده هم اینو گفت . مربوطه به اون جادو . احتمالا دلیل اینکه حتی جسدا رو هم آینده نشون نمیده زنده بودن منبع جادوئه .

Sent from my LG-G2 using Tapatalk

Gregar
16-07-2014, 12:15
نه آخری نقض نسست . الآن تاپاتاک م اسپویل نداره اما قسمت 2 یا 3 یادمه سر یه کاراکتر دیگه که مرده هم اینو گفت . مربوطه به اون جادو . احتمالا دلیل اینکه حتی جسدا رو هم آینده نشون نمیده زنده بودن منبع جادوئه .

Sent from my LG-G2 using Tapatalk

من که کاراکتر دیگه ای رو ندیدم که مرده باشه و بیگبی از اینه پرسیده باشه و نشونش نداده باشه . کدوم کاراکتر رو میگی .
کلا ما فکر کنم سه بار با اینه صحبت میکنیم . دفعه اول تو اینه میتونی فیث و پدرش و شوهرش رو ببینیم . دفعه دوم فکر کنم میشه وودی و توییدل دام رو تو اینه دید . و دفعه بعد هم موقعیه که اینه رو دوباره سر هم میکنیم و اول کرین رو میبینیم و بعد محل کروکد من رو .

Arrowtic
16-07-2014, 12:41
لیلی بعد از تعمیر شدن آینه اینو میگه در موقعی که مرده .(در یه Playthrough خاص)

m.beh
28-07-2015, 16:15
من 2-3 روز بود این رو بازی می کردم. به نظرم کلا بازی خوبی بود.(البته تو ژانر خودش دیگه) از کمپانی تل تیل تا حالا همه واکینگ دد های موجود و همین رو بازی کردم و راضی بودم البته اگر بخوام بگم به ترتیب با چی حال کردم بیشتر از همه با سری اول واکینگ دد بعد با همین گرگ در میان ما و 400 روز و واکینگ دد 2 هم آخر قرار می گیره. جالبیش اینه داشتم فکر می کردم آقای گرگ این قصه از نظر شخصیتی شباهت زیادی با لی واکینگ دد داره. یک کسی که گذشته خوبی نداشته. گذشته هم گناه قتل رو مرتکب شده اند هر دوتا گناهی که معمولا قابل بخشش نیست. اما در همین حد نگه داشته شده و به ما آگاهی کاملی از شخصیت گذشته این دو ندادند. هر دو توی یک هرج و مرجی قرار می گیرند که معلوم نیست دقیقا چی شده. مثلا تو واکینگ دد هم اپیزود اول معلوم می شه که زامبی ها اومدند. هر چند ما می دونستیم با چنین فضایی روبرو می شیم اما برای لی جدید بود. هر دو یه چیزی پیدا می کنند کهباید ازش نگهداری بشه. یعنی برای لی کلم مهم بوده و برای آقای گرگ محافظت از اونچه ک توی دنیای جدید همنوعانش ساختند محافظت از مردم و شهرش. البته اگر توجه بشه خیلی از سریال ها یا فیلم ها با همچین شخصیتی مخاطب رو جذب می کنند. شخصیتی که گناهی رو بدوش می کشه و در ضمن سعی دارهکار درست رو انجام بده هر چند همیشه ممکن نیست.
داشتم کلا به این فکر می کردم که واقعا انتخاب هایمن انتخاب شخصیت گرگ می تونست باشه یا نه. به هر حال من با پیشینه زندگی خودم دارم انتخاب می کنم. همه جا تا اونجایی که می شد غیر خشن ها رو انتخاب می کردم با ایت استدلال که اگر بسه اول راه غیر خشن رو پیش بگیریم اگر نشد همیشه می شه بعدا زور به کار برد. اما خوب بازی همیشه نتیجه رو تو همون راه بدون خشونت بهم می داد به خشونت نمی رسیدیم. خوب البته عنصر زمان هم مهم بود چون مهم نبود پروسه چقدر طول بکشه خیال من راحت بود اما خوب واقعا تو برخی موقعیت ها اگر زمن مهم باشه ممکنه من انتخاب های دیگه ای بکنم. در هر حال فکر نکنم بیگ بی با پیشینه ای که داشته اینقدر مثل من نرم و نازک عمل می کرده. این برام جالب بود که اکثر مردم هم معمولا انتخاب های غیر خشن رو انتخاب می کردند. اما اگر مثلا می گفتند ما یه همچین شخصیتی داریم بیا براش داستان بنویس من بیشتر به خود شخصیت بیگبی توجه می کردم که شخصیت خشنی بوده.
کلا اما اگر بخوایم این ژانر رو تقسیم بندی بکنیم من میزارمش تو قسمت قصه ها تا بازیا :) قدیما یه سری کتاب بودند که شبیه همیت بازیا بودند. یه سری فصل شماره گزاری داشتند بعد تو شرو می کردی فصل اول تهش می رسیدی به یک انتخاب بعد می گفت اگر گزینه یک و انتخاب کردی برو این فصل رو بخون ار دو رو اون یکی فصل رو بخون اینام جالب بودند برای خودشون.
اینم کل افکار بهم ریخته من تا به حال درباره این بازی منتظر فصل بعدش هستم :n06:
باز
راستی از بچه هایی که بقیه بازی های این کمپانی رو انجام دادند سوال دارم که آیا بازی دیگه هم هست که بیارزه بازیش کنم یا بقیه به خوبی اینا نبودند خوشحال می شم جواب بدید:n16:

Gregar
28-07-2015, 20:15
من 2-3 روز بود این رو بازی می کردم. به نظرم کلا بازی خوبی بود.(البته تو ژانر خودش دیگه) از کمپانی تل تیل تا حالا همه واکینگ دد های موجود و همین رو بازی کردم و راضی بودم البته اگر بخوام بگم به ترتیب با چی حال کردم بیشتر از همه با سری اول واکینگ دد بعد با همین گرگ در میان ما و 400 روز و واکینگ دد 2 هم آخر قرار می گیره. جالبیش اینه داشتم فکر می کردم آقای گرگ این قصه از نظر شخصیتی شباهت زیادی با لی واکینگ دد داره. یک کسی که گذشته خوبی نداشته. گذشته هم گناه قتل رو مرتکب شده اند هر دوتا گناهی که معمولا قابل بخشش نیست. اما در همین حد نگه داشته شده و به ما آگاهی کاملی از شخصیت گذشته این دو ندادند. هر دو توی یک هرج و مرجی قرار می گیرند که معلوم نیست دقیقا چی شده. مثلا تو واکینگ دد هم اپیزود اول معلوم می شه که زامبی ها اومدند. هر چند ما می دونستیم با چنین فضایی روبرو می شیم اما برای لی جدید بود. هر دو یه چیزی پیدا می کنند کهباید ازش نگهداری بشه. یعنی برای لی کلم مهم بوده و برای آقای گرگ محافظت از اونچه ک توی دنیای جدید همنوعانش ساختند محافظت از مردم و شهرش. البته اگر توجه بشه خیلی از سریال ها یا فیلم ها با همچین شخصیتی مخاطب رو جذب می کنند. شخصیتی که گناهی رو بدوش می کشه و در ضمن سعی دارهکار درست رو انجام بده هر چند همیشه ممکن نیست.
داشتم کلا به این فکر می کردم که واقعا انتخاب هایمن انتخاب شخصیت گرگ می تونست باشه یا نه. به هر حال من با پیشینه زندگی خودم دارم انتخاب می کنم. همه جا تا اونجایی که می شد غیر خشن ها رو انتخاب می کردم با ایت استدلال که اگر بسه اول راه غیر خشن رو پیش بگیریم اگر نشد همیشه می شه بعدا زور به کار برد. اما خوب بازی همیشه نتیجه رو تو همون راه بدون خشونت بهم می داد به خشونت نمی رسیدیم. خوب البته عنصر زمان هم مهم بود چون مهم نبود پروسه چقدر طول بکشه خیال من راحت بود اما خوب واقعا تو برخی موقعیت ها اگر زمن مهم باشه ممکنه من انتخاب های دیگه ای بکنم. در هر حال فکر نکنم بیگ بی با پیشینه ای که داشته اینقدر مثل من نرم و نازک عمل می کرده. این برام جالب بود که اکثر مردم هم معمولا انتخاب های غیر خشن رو انتخاب می کردند. اما اگر مثلا می گفتند ما یه همچین شخصیتی داریم بیا براش داستان بنویس من بیشتر به خود شخصیت بیگبی توجه می کردم که شخصیت خشنی بوده.
کلا اما اگر بخوایم این ژانر رو تقسیم بندی بکنیم من میزارمش تو قسمت قصه ها تا بازیا :) قدیما یه سری کتاب بودند که شبیه همیت بازیا بودند. یه سری فصل شماره گزاری داشتند بعد تو شرو می کردی فصل اول تهش می رسیدی به یک انتخاب بعد می گفت اگر گزینه یک و انتخاب کردی برو این فصل رو بخون ار دو رو اون یکی فصل رو بخون اینام جالب بودند برای خودشون.
اینم کل افکار بهم ریخته من تا به حال درباره این بازی منتظر فصل بعدش هستم :n06:
باز
راستی از بچه هایی که بقیه بازی های این کمپانی رو انجام دادند سوال دارم که آیا بازی دیگه هم هست که بیارزه بازیش کنم یا بقیه به خوبی اینا نبودند خوشحال می شم جواب بدید:n16:

بازی Tales From The Borderlands و Game of Thrones .

اولی از روی یک بازی دیگه ساخته شده و تا اینجای کار فان ترین بازی از بین این 4 بازی بوده . شاید هم بهترین بازی . فعلا سه اپیزودش اومده .
بازی دیگه هم از روی سریال Game of Thrones یا در واقع کتابهای a song of ice and fire ساخته شده . مثل The Walking Dead که از روی سریالش ساخته شد ولی داستانش مجزاست از سریال این هم همینطوره .
در کل از نظر من تمام این 4 بازی خوب بودن در نوع خودشون . اما این یکی رو ممکنه خوشت نیاد . اونهم چون سریالش رو ندیدی . شایدم دیدی . نمیدوم . ولی اگه سریالش رو دیدی قطعا از بازیش هم لذت میبری . حتی اگه اولی رو هم بازیش رو کرده باشی بازم بیشتر لذت میبری . از این 4 بازی فقط TWAU بود که از روی فیلم یا سریال یا بازی ساخته نشد و مستقیما از روی کمیک ساخته شد .