PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - FIFA 14

صفحه ها : [1] 2 3 4

mehdy.z
14-10-2013, 01:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب جهت جلوگیری از فنای کامل تاپیک اصلی بازی،نحوه رفع مشکلات بازی رو از اینجا دنبال میکنیم:

خوب دوستان بالاخره fifa دست و پا شکسته هم شده کرک شد!!راستش تا این لحظه اینقدر کرک و آپدیت برای بازی اومده که خود من هم گیج شدم چی به کیه:n02:
ولی فعلا از قرار معلوم قضیه از این قراره:
فعلا بهترین کرک ریلیز شده کرک v2 3dm هست به این لینک:
FIFA 14 Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar)
ولی برای اجرای اون باید قبل از کرک کردن این آپدیت رو نصب کرده باشید:
FIFA 14 Crack Update ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
password: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پوشه updateکه 55mb است رو از حالت فشرده خارج کنید و بعد که به صورت پوشه عادی دراومد روی گزینه patch , update که بصورت فایل زیپ است کلیک کنید.
پوشه دچار تغییراتی میشه بعد کل محتویات پوشه که شامل game , installer , support ,... رو جوری کپی کنید که با پوشه داخلی بازی یعنی همون جایی که بازی رو گذاشتین که اونجا هم شامل پوشه های گیم و اینستالر و ساپورت مخلوط بشه یا همون replace and copy

بعد به سراغ گزینه fifa 14 update 1 که حجمش 3kb و اجراش کنید چند ثانیه صبر کنید تا کلیه مراحل نصب بشه و به حالت7/7 در بیاد بعد از چند ثانیه یه گزینه y/n میاد که شما باید n (نه یاno)رو بزنید تا نصب کامل بشه
بعدکرک ورژن3 رو در پوشه game کپی کنید و بعد فایل fifa14.parرو حتما پاک کنید...

با این تدابیر قانونا باید توی بازی بره و کمترین باگ رو هم داشته باشید ولی خوب هنوز هم کرک مشکلهایی داره که بیشترینش به خاطر باگهای مختلفی هست که توی بازی بوجود میاد...ولی خوب به احتمال زیاد تمامی این باگها با آپدیتهایی حداکثر تا دو سه روز آینده هم رفع خواهند شد:46:
ضمنا سیستم مورد نیاز بازی هم از این قراره:

Minimum System Requirements
CPU: 1.8 GHz Core 2 Duo
RAM: 2GB RAM for Windows Vista & Windows 7/8
Disc Drive: DVD-ROM at 8x Speed
Hard Drive: 8.0 GB, with additional space required for saved games and DirectX 9.0c installation
Video: 3D accelerated 256 MB video card with support for Pixel Shader 3.0
Minimum Supported Video Cards: ATI Radeon HD 3600, NVIDIA GeForce 6800GT
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible
DirectX: 9.0c
Input: Keyboard, Mouse, Dual Analogue gamepad, VOIP Headset
Online Multiplayer: 2-22 players, 512 kbits/sec or faster
Single System Multiplayer: 2-5 players on 1 PC

Recommended System Requirements
CPU: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4g / AMD Athlon II X4 600e 2.2g
RAM: 2GB RAM for Windows Vista & Windows 7/8
Disc Drive: DVD-ROM at 8x Speed
Hard Drive: 8.0 GB, with additional space required for saved games and DirectX 9.0c installation
Video: Nvidia 8800 GT / ATI Radeon HD 4650
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible
DirectX: 9.0c
Input: Keyboard, Mouse, Dual Analogue gamepad, VOIP Headset
Online Multiplayer: 2-22 players, 512 kbits/sec or faster
Single System Multiplayer: 2-5 players on 1 PC ضمنا برای اجرای بازی شما به نرم افزارهای زیر نیازمندید:
VC++ 2005, 2008,2010,2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
NET FRAMEWORK 3.5,4.00,4.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آخرین ورژن DX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و برای اطمینان آپدیت درایور گرافیک:
AMD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
NVIDIA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستانی که مشکل آنالوگ راست گیم پد رو دارند باید از نرم افزار X360CE استفاده کنند:
(منتهی قبل از ورود به بازی دسته ها رو از سیستم جدا و درست قبل از انتخاب زبان در بازی دوباره وصل کنید.. )
X360CE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آپدیت:
جدید ترین کرک ریلیز شده (V3 3dm که توی خیلی از سایتها به عنوان کرک چهارم شناخته میشه)تا تاریخ 1392/7/23:

FIFA 14 Crack v3 3dm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar)

بهترین پیشنهاد من اینه که کسانی که بازی رو زیاد دستکاری کردند یک بار به طور کامل اون رو پاک و دوباره نصب و آپدیت 55 مگابایت رو هم نصب کنندو سپس کرک v3 3dm رو بریزنند و نام آیکون اصلی بازی رو عوض(fifa14skid) و پوشه fifa 14 در قسمت my document رو پاک و بازی رو اجرا کنند....ضمنا همینطور که گفتم تمام نرم افزارهای بالا رو هم نصب کنند که لازمه بازی هست)
و در محله آخر کسانی که هنوز با کارهای بالا جواب نگرفتند فایل FIFA14.par رو هم از پوشه بازی پاک کنند....
ضمنا باید بگم که این کرک فعلا با window 8 سازگاری کامل نداشته و بهترین ویندوز برای اجرای اون windows 7 64bit هست...
برای آپدیت نقل و انتقالات هم میتونید فایل زیر رو دانلود و در آدرس زیر بریزید و در قسمت load squad در بازی اون رو لود کنید :
squad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آپدیت 14/8/92:
آخرین کرک v4 3dm که به کرک v5 معروفه هم ارائه شد که ادعاش میشه تمام باگهای بازی رو از بین برده:
crack v4 3dm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

(این پست سعی میشه با توجه به تجربیات دوستان در نحوه اجرا به مرور زمان آپدیت شود)

mk367
14-10-2013, 01:43
لینک دانلود خود بازی برای پی سی از یه سرور پرسرعت رو می تونی بزاری؟

mehdy.z
14-10-2013, 02:00
لینک دانلود خود بازی برای پی سی از یه سرور پرسرعت رو می تونی بزاری؟
والا لینک که زیاده دیگه بستکی به نت خودتون داره!
مثلا من مال همینp.30downlaod رو چک کردم برای من روی نهایت سرعت نتم کار میکنه!!

fg_war2000
14-10-2013, 02:06
با سلام :n02: دوستان امروز یه نسخه ای اومده از گروه nosteam . تو توضیحات نصبش نوشته که نسخه از قبل کرک شده ـست و روی ویندوز 7 هم تست شده و کار کرده . این نسخه نصبی هستش و 8 گیگ فضا لازم داره واسه نصب . خودم هنوز دانلود نکردم ولی میخوم دانلود کنم :n02:

توضیحات و اینا رو میتونید تو این لینک ببینید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک دانلود بازی : تک لینک هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن : فعلن دانلود نکنید چون اکثرن گفتن رو ویندوز 8 کار نمیکنه . خود منتشر کننده این ریلیز هم گفته صبر کنید تا پچ فیکس بده . من خودم فعلن دست نگه داشتم واسه دانلود :n02:

amn1368
14-10-2013, 03:12
سلام. من بازی رو نصب کردم ولی ارور میده:
fifa 14 has stopped working
مشکل از چی می تونه باشه؟؟؟

pedy1990
14-10-2013, 10:16
دوستان من بازی رو خریدم نصبش کردم داخل بازیم میره ولی بعد از یه مدت بازی کردن زمین شروع به لرزیدن می کنه انگار جای دوربین داره مرتب عوض میشه فقط هم داخل زمین این اتفاق می افته باید کلا از بازی بیام بیرون دوباره بازی رو باز کنم کسی می دونه مشکل چیه؟

fazel_ario
14-10-2013, 13:26
سلام..منم مشکل STOP WORKING رو دارم..از دیشب بیش از 10 بار خوده بازی رو از اول اکسترکت کردم و همه چی رو روش امتحان کردم..ویندوزم سون 32 بیتی هست...مشکل از چیه؟لپ تاپ هم هست:n28:

SevenCity
14-10-2013, 13:39
دوستان من بازی رو خریدم نصبش کردم داخل بازیم میره ولی بعد از یه مدت بازی کردن زمین شروع به لرزیدن می کنه انگار جای دوربین داره مرتب عوض میشه فقط هم داخل زمین این اتفاق می افته باید کلا از بازی بیام بیرون دوباره بازی رو باز کنم کسی می دونه مشکل چیه؟

خریدی؟ خودت کرک کردی؟
درایور گرافیکت اپدیته؟
فریم رو لاک کن رو 60
تیک disable windows areo theme هم بزن

gigi_alex
14-10-2013, 14:04
دورود بر دوستان
بازی اجرا نمیشه چه کنم ؟ :n02:
کرک ورژن 3 هم اسفاده میکنم

mehdy.z
14-10-2013, 14:19
دوستانی که مشکل اجرای بازی رو دارند بدونند که بازی برای اجرای حتما به نرم افزارهای زیز هم نیاز داره:
VC++ 2005, 2008,2010,2012
NET FRAMEWORK 3.5,4.00,4.5
آخرین ورژن DX
و برای اطمینان آپدیت درایور گرافیک!

TimeWarp
14-10-2013, 16:36
این کرک ریلود کی میاد ؟ اصلا به زودی میاد؟:n16:

linkin_park
14-10-2013, 16:43
آقا من این ورژن 3 رو از سایت اسکیدرو گرفتم ولی داور همه خطاها رو کارت قرمز میده ! مشکل از چیه ؟!

hellboyhint
14-10-2013, 16:45
آقا ما این فایلهای VC , Do net , Dx و آخرین آپدیت کارت گرافیک را هم نصب کردم بازم ارور Stop Working را میده
چیکار کنم ؟
ویندوزمم 7 هست
آپدیت نصب و کرک ورژن 3 هم کپی کردم
توراخدا کمک کنید از دیروز تا حالا هزاربار نصب کردم و پاک کردم :( :n03:

reza.8
14-10-2013, 16:46
من هم هرکار کردم نشد...هیچ اروری هم نمیده...اصلا کاری نمیکنه!! ویندوز 8

HOJ-JAT
14-10-2013, 17:05
قا ما این فایلهای VC , Do net , Dx و آخرین آپدیت کارت گرافیک را هم نصب کردم بازم ارور Stop Working را میده
چیکار کنم ؟
ویندوزمم 7 هست
کرک ورژن 3 نباید جایگزین فایل fifa 13 .exe بشه چون حجمش از فایل اصلی کمتر هست
شما اسم فایل کرک رو تغییر بدین بعدش کپی کنیین مشکل حل میشه
البته باید یک بار دیگه بازی رو نصب کنید
.
.
.
.
من میره تو بازی اما هم چی عجیب غریب شده..فقط بازیکن پیداست چکار کنم؟؟

aftabbalans
14-10-2013, 17:08
سلام من موندم خیلی ها این مشکلو دارن که بازی اصلا بدون هیچ اروری اجرا نمیشه حتی علامت موس هم نشون میده که چیزی میخواد لود بشه ولی بعد از 2 ثانیه اونم میره و بازی اصلا نمیاد هر کاری که فکر میکنید باید انجام میشده انجام شده از نصب انواع ورژن های کرک و آپدیت و نمیدونم نرم افزار های مرتبط و نمیدونم دیگه آپدیت گرافیک و ...کسی هم نیست انگار جوابی بده

aftabbalans
14-10-2013, 17:08
منم دقیقا مثل شما میشه هیچی هیچی(جناب رضا.8)

hellboyhint
14-10-2013, 17:10
کرک ورژن 3 نباید جایگزین فایل fifa 13 .exe بشه چون حجمش از فایل اصلی کمتر هست
شما اسم فایل کرک رو تغییر بدین بعدش کپی کنیین مشکل حل میشه
البته باید یک بار دیگه بازی رو نصب کنید
.
.
.
.
من میره تو بازی اما هم چی عجیب غریب شده..فقط بازیکن پیداست چکار کنم؟؟

ممنون شما قبل از من هم همین مشکل منو داشتی یعنی stop working میداد؟

B3HZ@D
14-10-2013, 17:11
من طبق این توضیحاتی که توی قسمت نظرات سایت پی سی سورس بود پیش رفتم و بازی اجرا شد .

پوشه updateکه 55mb است رو از حالت فشرده خارج کنید و بعد که به صورت پوشه عادی دراومد روی گزینه patch , update که بصورت فایل زیپ است کلیک کنید.
پوشه دچار تغییراتی میشه بعد کل محتویات پوشه که شامل game , installer , support ,... رو جوری کپی کنید که با پوشه داخلی بازی یعنی همون جایی که بازی رو گذاشتین که اونجا هم شامل پوشه های گیم و اینستالر و ساپورت مخلوط بشه یا همون replace and copy

بعد به سراغ گزینه fifa 14 update 1 که حجمش 3kb و اجراش کنید چند ثانیه صبر کنید تا کلیه مراحل نصب بشه و به حالت7/7 در بیاد بعد از چند ثانیه یه گزینه y/n میاد که شما باید n (نه یاno)رو بزنید تا نصب کامل بشه
بعدکرک ورژن3 رو در پوشه game کپی کنید و بعد فایل fifa14.parرو حتما پاک کنید

100درصد اجرا میشه .امیدوارم همتون بتونید اجراش کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!kmt-start=20

aftabbalans
14-10-2013, 17:20
واقعا معلوم نیست چه خبره من امروز بابت همین اجرا نشدن رفتم دی وی دی رو پس دادم بعدش رفتم از یکی دیگه گرفتم اونم مشلکمو حل نکرد واقعاً کسیم نیست جوابی بده بی دلیل که نمیشه اجرا نشه خب یکی یه چیزی بگه؟آقایان خیلی متخصص کجان؟!

reza.8
14-10-2013, 17:39
دوست من بقیه بچه ها هم دارن امتحان میکنن...حالا برای یکی اجرا میشه برای بعضیا stop working میده و برای بعضیا مثل ما هیچ کاری نمیکنه...
مشکل مطمئنن از کرک بازی هست ( البته این نظر من هست) که برای بعضیا کار نمیکنه...مطمئنن فعلا راهی پیدا نشده وگرنه بچه ها اطلاع رسانی میکردن...باید منتظر کرک کامل و بدون مشکل باشیم...بخصوص گروه ریلودد
شایدم مجبور شیم نسخه دیگه ای رو تهیه کنیم و این نسخه از قبل نصب شده مشکل داره برامون...

aftabbalans
14-10-2013, 17:56
دوست من بقیه بچه ها هم دارن امتحان میکنن...حالا برای یکی اجرا میشه برای بعضیا stop working میده و برای بعضیا مثل ما هیچ کاری نمیکنه...
مشکل مطمئنن از کرک بازی هست ( البته این نظر من هست) که برای بعضیا کار نمیکنه...مطمئنن فعلا راهی پیدا نشده وگرنه بچه ها اطلاع رسانی میکردن...باید منتظر کرک کامل و بدون مشکل باشیم...بخصوص گروه ریلودد
شایدم مجبور شیم نسخه دیگه ای رو تهیه کنیم و این نسخه از قبل نصب شده مشکل داره برامون...

اینی که شما میگی به نظرم درست نمیاد چون اونایی که میگی نظرشون چیز دیگس میگن نه بابا ما که داریم بازی میکنیم پس مشکلی وجود نداره!!!!!در کل ما منتظریم هر کرکی بیاد دانلود کنیم ولی اینکه بچه ها جواب درستی ندارن آدمو بیشتر عصبی میکنه

hellboyhint
14-10-2013, 18:02
من هر روشی که بگید امتحان کردم نشد که نشد

reza.8
14-10-2013, 18:13
اینی که شما میگی به نظرم درست نمیاد چون اونایی که میگی نظرشون چیز دیگس میگن نه بابا ما که داریم بازی میکنیم پس مشکلی وجود نداره!!!!!در کل ما منتظریم هر کرکی بیاد دانلود کنیم ولی اینکه بچه ها جواب درستی ندارن آدمو بیشتر عصبی میکنه

اخه دلیلی نداره همه حتما جواب درست داشته باشن یا داشته باشن و نگن که بقیه هم استفاده کنن...بیخیال داداش... منتظر میمونیم ببینیم چی میشه
( ببخشید که خارج از تاپیک بود)

HOJ-JAT
14-10-2013, 18:14
بله
قبلش این کار رو بکنید

وشه updateکه 55mb است رو از حالت فشرده خارج کنید و بعد که به صورت پوشه عادی دراومد روی گزینه patch , update که بصورت فایل زیپ است کلیک کنید.

hellboyhint
14-10-2013, 18:20
بله
قبلش این کار رو بکنید

وشه updateکه 55mb است رو از حالت فشرده خارج کنید و بعد که به صورت پوشه عادی دراومد روی گزینه patch , update که بصورت فایل زیپ است کلیک کنید.

این کار را هم انجام دادم بازم stop working...

m64m64
14-10-2013, 18:28
دوستانی که بعد از کلی روش اجرا کردن باز هم نتونستن اجرا کنن مثل من اینم تست کنن من جواب گرفتم:
قبل از هر چیز مطمئو بشید همه ی اینا روی سیستمتون نصبه:
microsoft .net framework 3.5 sp1
microsoft .net framework 4.0.30319.1 (همون نسخه 4 فرقی نداره)
microsoft .net framework 4.5.50709 (یا همون نسخه ی 4.5 باز فرقی نداره)
microsoft directx runtime 9
microsoft visual c++ 2005 sp1
microsoft visual c++ 2008 sp1
microsoft visual c++ 2010 sp1
microsoft visual c++ 2012
+آخرین ورژن درایور کارت گرافیکتون

+ fifa14 update1 By 3DM رو بگیرید حجمش 2.7 گیگه
+ کرک ورژن 3 skidrow هم بگیرید

جالا برای اجرا
اول فایل های آپدیت رو جایگزین فایل های نصبی اصلی بازی کنید ، بعد از اون کرک رو کپی کنید (فایل کرک رو نباید رینیم کنید!)
بازی رو اجرا کنید احتمال 99% باید بدون مشکل اجرا بشه! (خبری از مشکل لرزش دوربین و کارت قرمز بی دلیل هم نیست توی این روش)

fazel_ario
14-10-2013, 18:39
دادا خو اونایی که دارن بازی میکنن هم بازیشون به هیچ جا نمیرسه چون مثل فیفا 13 که تو مستر بعد از کلی بازی ..قبل بازی بعدی میپرید بیرون اینم همونطوریه..اونایی که دارن بازی میکنن همشون باگ دارن..یا کارت رمز داور...یا برعکس بودن دکمه چپ و راست...یا هنگام ورود به سیم ماچ میپره بیرون...یا فقط یدونه کرییر مود میتونن بسازن...مال من هم stop working میده

fazel_ario
14-10-2013, 18:43
راستی ما اپدیت مون 83 مگ هست...این 2.7 گیگی چیه دیگه؟؟؟؟:n03:
این مطمئنین کار میکنه؟؟؟
اینو باید دانلود کنیم؟؟؟

aftabbalans
14-10-2013, 18:46
آقا از دوستان خواهش میکنم وقتی از چیزی اطلاع ندارن به عنوان راهکار نیان اینجا بگن بابا جون همه ی اینکارایی که شما میگیدو شصت بار انجام دادیم بازی اجرا نمیشه دیگه عجبا من در عجبم چرا بعضیا بازم حرفای تکراری میزنن:n13: اینطوری که مشخصه این کرکایی که اومده هیچکدوم مشکلی رو حل نمیکنه و فقط باید منتظر بود پس خواهشا دیگه الکی نظر ندین ممنون میشویییییییییم

reza.8
14-10-2013, 18:50
دوستانی که بعد از کلی روش اجرا کردن باز هم نتونستن اجرا کنن مثل من اینم تست کنن من جواب گرفتم:
قبل از هر چیز مطمئو بشید همه ی اینا روی سیستمتون نصبه:
microsoft .net framework 3.5 sp1
microsoft .net framework 4.0.30319.1 (همون نسخه 4 فرقی نداره)
microsoft .net framework 4.5.50709 (یا همون نسخه ی 4.5 باز فرقی نداره)
microsoft directx runtime 9
microsoft visual c++ 2005 sp1
microsoft visual c++ 2008 sp1
microsoft visual c++ 2010 sp1
microsoft visual c++ 2012
+آخرین ورژن درایور کارت گرافیکتون

+ fifa14 update1 By 3DM رو بگیرید حجمش 2.7 گیگه
+ کرک ورژن 3 skidrow هم بگیرید

جالا برای اجرا
اول فایل های آپدیت رو جایگزین فایل های نصبی اصلی بازی کنید ، بعد از اون کرک رو کپی کنید (فایل کرک رو نباید رینیم کنید!)
بازی رو اجرا کنید احتمال 99% باید بدون مشکل اجرا بشه! (خبری از مشکل لرزش دوربین و کارت قرمز بی دلیل هم نیست توی این روش)

دوست من تمام این کارهارو کردیم...متاسفانه باز هم جواب نداده...

fazel_ario
14-10-2013, 19:14
آقا ما این فایلهای VC , Do net , Dx و آخرین آپدیت کارت گرافیک را هم نصب کردم بازم ارور Stop Working را میده
چیکار کنم ؟
ویندوزمم 7 هست
ME TOO
منم همین مشکل رو ارم..حتی فایل فیفا 14 رو هم اسمشو عوض کردم..بازم نشد...

hellboyhint
14-10-2013, 19:23
ME TOO
منم همین مشکل رو ارم..حتی فایل فیفا 14 رو هم اسمشو عوض کردم..بازم نشد...

زنگ زدم فروشنده میگه تا حالا کسی این مشکل نداشته :n29:

m64m64
14-10-2013, 19:36
فکر کنم ورژن 3 کرک stable باشه و خوده اسکیدرو دیگه کرکی تا آپدیت بعدی بیرون نده مگه اینکه reloaded یه کاری برای کسایی که هیچجوره نتونستن اجرا کنن حرکتی کنه

pedy1990
14-10-2013, 20:25
خریدی؟ خودت کرک کردی؟
درایور گرافیکت اپدیته؟
فریم رو لاک کن رو 60
تیک disable windows areo theme هم بزن

بله خریدم ، خودش کرک کرد همه کار ها هم کردم ولی باز ....

afterten
14-10-2013, 23:40
من بازیو از پایتخت خریدم تنها مشکلش همینه که یهو دوربین وحشتناک تکون میخوره!! برای این مشکل راه حلی هست؟

urumchi
15-10-2013, 00:14
از قراره معلوم بازی رو هر سیستمی یه جور باگ داره !!!

مثلا رو سیستم من تو کریر وقتی واسه برگشت دکمه escape رو میزنم صفحه سیاه میشه و مجبور میشم ببندمش

یا مثلا تو منوی قبل از شروع مسابقه اگه آب و هوا رو عوض کنم یا ساعت بازی رو، قبل از شروع مسابقه بازی بسته میشه !!!

به امید کرک سالم و کامل ریلودد هستیم ...

B3HZ@D
15-10-2013, 00:24
برای من در حال حاضر مشکل خاصی نداشته و یا در اصل هیچ مشکلی نداشته .
نه کارت قرمز بی دلیل گرفتم و نه مشکلی با گرافیک یا لرزش تصویر داشتم . فقط همیشه قبل از شروع هر بازی باید هوای برفی رو تغییر بدم :n02:

اگه آپدیت ها رو نصب کنید فکر نکنم دیگه مشکلی پیش بیاد یا اگر هم مشکلی باشه خیلی کمتر میشه .

mj94
15-10-2013, 00:41
نه کارت قرمز بی دلیل گرفتم و نه مشکلی با گرافیک یا لرزش تصویر داشتم . فقط همیشه قبل از شروع هر بازی باید هوای برفی رو تغییر بدم :n02:

اگه آپدیت ها رو نصب کنید فکر نکنم دیگه مشکلی پیش بیاد یا اگر هم مشکلی باشه خیلی کمتر میشه .

نمیشه هیچ جوری این برفی رو درست کرد؟
اخه با این چیکار داشتن موقع کرک کردن.

B3HZ@D
15-10-2013, 03:30
فعلا که نشده ... مشکل حادی هم نیست و 20 ثانیه هم زمان نمیبره که بخوای درستش کنی .

zodiac67
15-10-2013, 03:55

تو کرییر تست کن ببین با هر خطا کارت قرمز نمیده ؟ تا اینجایی که فهمیدم این مشکل تو کرییر هست ولی در بازی عادی نیست.:n02:

mehdy.z
15-10-2013, 05:09
نمیشه هیچ جوری این برفی رو درست کرد؟
اخه با این چیکار داشتن موقع کرک کردن.
الهی دردت فقط همینه؟!:n02:
یاد این ضرب المثل افتادم:
یکی مینالید ز درد بی نوایی...یکی میگفت خانوم(آقا!)زردک می خواهی؟!
+++
در مورد لرزش هم تا اونجا که من شنیدم با نصب آپدیت بازی مشکل رفع میشه...

mj94
15-10-2013, 07:50
+++

فقط همین نیست، ولی ایناش رو مخه.

aftabbalans
15-10-2013, 09:04
هنوز کرک جدیدی نیومده؟

afterten
15-10-2013, 09:37
+++

من آخرین ورژن کارت گرافیکو نصب کردم ولی همچنان لرزش رو داره!!!!!

TimeWarp
15-10-2013, 10:55
جالب اینجاست که بعضی از سایتای دانلود هر روز دارن اطلاعات مربوط به نصب و اجرای فیفا 14 رو تغییر میدن. مثلا پی سی دی اولش فایل 2 گیگ گذاشته بود.الان برای آپدیت فایل 55 مگی گذاشته و قبلی رو حذف کرده و کرکشم ورژن 4 هست. در نتیجه فعلا نمیشه استفاده کرد و باید منتظر یه کرک بهتر باشیم.:n06:

mrmaster
15-10-2013, 10:55
کرک ورژن 4 من هنوز تست نکردم اما تو کامنتای ف...ی...س ب..و...ک میگفتن بیشتر باگها رفع شده

saminem
15-10-2013, 11:00
تنها باگی که هست الان کارت قرمز توی کریر هست. کرک ورژن 3 هم دردی دوا نکرد

aftabbalans
15-10-2013, 11:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام این لینک دانلود کرک ورژن 4 که ریلودد داده منتها نتونستم دانلود کنم
یکی امتحان کنه

mj94
15-10-2013, 11:26
تنها باگی که هست الان کارت قرمز توی کریر هست. کرک ورژن 3 هم دردی دوا نکرد

و تکون خوردن دوربین.

reza.8
15-10-2013, 11:37
:n02: با کرک ورژن 4 هم مشکل من حل نشد...فک کنم حالا حالا ها نتونم فیفا14 بازی کنم!!!:n28:
دوباره فیفا 13 نصبیدم با پچ های مودینگ وی....:n09:

aftabbalans
15-10-2013, 11:41
:n02: با کرک ورژن 4 هم مشکل من حل نشد...فک کنم حالا حالا ها نتونم فیفا14 بازی کنم!!!:n28:
دوباره فیفا 13 نصبیدم با پچ های مودینگ وی....:n09:
اینی که دادمو دانلود کردی؟

aftabbalans
15-10-2013, 11:46
یه چیز جالب بگم ایندفعه زمان لودینگ کنار آیکن موس(علامت موس رو صفحه) بیشتر شد یه لحظه فکر کردم الانه که بازی بیاد حسابی رفته بودم تو جو که یدفعه دیدم هیچی نشد!!:18::sq_3:

reza.8
15-10-2013, 11:52
اینی که دادمو دانلود کردی؟

نه دوست عزیزم...اون کرک که میگن برای ریلودد هست فیک هست و خیلی وقته تو نت هست...
ریلودد هنوز کرک نکرده بازی رو

aftabbalans
15-10-2013, 11:59
نه دوست عزیزم...اون کرک که میگن برای ریلودد هست فیک هست و خیلی وقته تو نت هست...
ریلودد هنوز کرک نکرده بازی رو

به نظرت با کرک جدید هرچیزی که باشه مشکل ما حل میشه؟واقعاً من جدا توش موندم تابحال اینطوری سر یه گیم اذیت نشدم که اجرا نشه یعنی اگر ارور میداد آدم میگفت یه مشکلی هست ولی الان آدم نمیدونه از چی میتونه باشه

ya3r30
15-10-2013, 12:14
من دو شب پیش نصب کردم بازیو بدون هیچ مشکلی بازی بالا اومد خیلی هم شیک و مجلسی فقط دسته مورد داشت دیروز رفتم مَنِیجِر مود بازی کنم بعد از یه ماه که گذشت از بازی اومد بیرون استاپ ورکینگ زد ، بعد از اون هر کاری کردم دیگه تو بازی نرفت :| ، سه بار پاک کردم نصب کردم انواع و اقسام ترفند های ارائه شده رو امتحان کردم ولی هیچی :| این دیگه نوبرشه والا ...

aftabbalans
15-10-2013, 12:19
من دو شب پیش نصب کردم بازیو بدون هیچ مشکلی بازی بالا اومد خیلی هم شیک و مجلسی فقط دسته مورد داشت دیروز رفتم مَنِیجِر مود بازی کنم بعد از یه ماه که گذشت از بازی اومد بیرون استاپ ورکینگ زد ، بعد از اون هر کاری کردم دیگه تو بازی نرفت :| ، سه بار پاک کردم نصب کردم انواع و اقسام ترفند های ارائه شده رو امتحان کردم ولی هیچی :| این دیگه نوبرشه والا ...

ها؟!دوشب پیش گرفتی بعدش یک ماه که گذشت؟!داداش در گفتن خاطرات دقت کن بابا:n13::sq_6:

sinners_silent
15-10-2013, 12:52
دوستان من بازیو دانلود کردم اولش که کلیک میکردم هیچی نمیشد یا اگه میشد stop working میداد.خلاصه طبق اموزش پست اول رفتم دیدم کلیک که میکنی هیچی نمیشد.دست اخر اومدم اسم کرک رو عوض کردم و خوشبختانه بازی اجرا میشه.ولی گیم پد رو شناسایی نمیکنه.مشکل چیه؟
راستی اسم کرک fifa14.exe بود که من گذاشتم fifa14-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا بالعکس.

sinners_silent
15-10-2013, 13:04
دوستان تو سایت ریلودد یه کرک زده نظراتم همه مثبت بوده.من که نتونستم دل کنم

shahi.persian
15-10-2013, 13:24
سلام.
چطوری میتونم عملکرد دکمه های دسته ی بازی ام رو تنظیم کنم ؟ (جای شوت و سرعت و ... رو عوض کنم)

مرسی

reza.8
15-10-2013, 13:52
ها؟!دوشب پیش گرفتی بعدش یک ماه که گذشت؟!داداش در گفتن خاطرات دقت کن بابا:n13::sq_6:

منظورشون از یک ماه در داخل بازی بود...نه در واقعیت

دوستان تو سایت ریلودد یه کرک زده نظراتم همه مثبت بوده.من که نتونستم دل کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ریلودد کرکی بیرون نداده و اینی که گفتیت فیک هست

ya3r30
15-10-2013, 14:07
یه ماه واقعی نگذشت که تو منیجیر مود گذشت :|

barcaboy10
15-10-2013, 14:08
سلام . ببخشيد من يه سري مشكلات دارم

بازي بالا مياد ولي وقتي ميخوام برم توي بازي تصوير سياه ميشه و بعد از 1-2 دقيقه تصوير بر ميگرده و بازي جرا ميشه / بضي وقت ها هم هنگ ميكنه و مجبور به ريست ميشم

اين مشكلم از چيه؟ اپديت كارت گرافيك؟؟

لرزش دوربين هم دارم

ya3r30
15-10-2013, 14:17
در کمال ناباوری بازی بالا اومد :|

صبح کرک ورژن جدید اومد ریختم ولی بالا نیومد اما الان اومد :|

کلا قاطیه بابا

اون fifa.par رو حذف کنید بعد رو fifa.exe کلیک کنید که میزنه .par پاک شده و دوباره باس نصب شه ...

حالا رو fifa-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید شاید بیاد

B3HZ@D
15-10-2013, 14:32
فایل کرک باید همیشه همنام فایل EXE باشه . من فایل رو به نام FIFA14 تغییر نام دادم و فایل fifa.par رو هم پاک کردم و بازی بدون هیچ مشکلی اجرا میشه .
نه مشکلی در اجرای بازی وجود داشته و نه مشکلی در خود بازی .

از کرک ورژن 3 و همچنین پچ آپدیت 2.7 گیگی و 58 مگی استفاده و نصب کردم و همه چیز خیلی خوب کار میکنه .

aidinjuve
15-10-2013, 14:45
خب منم بازی رو دان کردم و تو ویندوز 8 بدون مشکل بالا آوردم.هنوز بازی نه کرشی داشته نه اون لرزش دوربین.فقط فعلا نمیدونم تو کریر مشکل کارت قرمز هست یا نه.بازی رو هم رو حداکثر جزییات بالا میارم.در ضمن طبق پست آقا بهزاد (پست 19 همین تایپیک)عمل کردم.

barcaboy10
15-10-2013, 14:51
سلام . ببخشيد من يه سري مشكلات دارم

بازي بالا مياد ولي وقتي ميخوام برم توي بازي تصوير سياه ميشه و بعد از 1-2 دقيقه تصوير بر ميگرده و بازي جرا ميشه / بضي وقت ها هم هنگ ميكنه و مجبور به ريست ميشم

اين مشكلم از چيه؟ اپديت كارت گرافيك؟؟

لرزش دوربين هم دارم

در ادامه توضيحام...........

رفتم تو بازي ....صداي گزارش گر ميومد بازي هم انجام ميشد ولي تصوير نداشتم تا اينكه خود سيستم اين ارور رو داد و اومد بيرون

مشكل از كجاست؟:n27:

barcaboy10
15-10-2013, 14:52
كارت گزافيكم هم nvida 9400gt / اين nv به اون ربط داره؟

1314
15-10-2013, 15:44
آقا واسه من بازی بدون هیچ دردسری باز شد ولی بعد 10 دقیقه بازی کردن یهو دوربین شروع میکنه به تکون خوردن شدید و باید از بازی بیای بیرون تا درست بشه .
کسی راه
حل نداره؟

sh79
15-10-2013, 15:51
در ادامه توضيحام...........

رفتم تو بازي ....صداي گزارش گر ميومد بازي هم انجام ميشد ولي تصوير نداشتم تا اينكه خود سيستم اين ارور رو داد و اومد بيرون

مشكل از كجاست؟:n27:
کارت گرافیکتو آپدیت کن احتمالا درست میشه.:n09:

SevenCity
15-10-2013, 15:53
دقیقا چندتا اپدیت اومده؟ :n02:
این اپدیتارو فیفا میده؟

mehdy.z
15-10-2013, 16:33
دقیقا چندتا اپدیت اومده؟
این اپدیتارو فیفا میده؟
خیر اینها آپدیتهایی هست که گذوههای کرک کننده دادن بیرون!
++++
لینک کرک V3 3DM هم به پست اول اضافه شد.

TimeWarp
15-10-2013, 16:40
خیر اینها آپدیتهایی هست که گذوههای کرک کننده دادن بیرون!
++++
لینک کرک V3 3DM هم به پست اول اضافه شد.

کرک ورژن 3 چرا.ورژن 4 اومده که ! بابا این ریلود کی کرک رو میده بیرون؟اصلا قرار کرک شو ردیف کنه؟
این آپدیت برای چیه؟ چون یه سایت گذاشته 80 مگه . یکی گذاشته 55 مگه. یکی یه روز 2.5 گیگ میذاره روز بعدش پاک میکنه یه چیز دیگه میذاره. یعنی واقعا کرک کردن یه بازی اینقدر لفت دادن داره یا اینا دارن بازی در میارن. آخرشم معلوم نیست چی به چیه. رو هر سیستمی به یک شکله. یکی میگه من دارم بازی می کنم. یکی میگه اصلا تو بازی نمیره ، اون یکی میگه دوربین میلرزه و هر کی یه روش برای خودش ابداع می کنه:n21:

mj94
15-10-2013, 16:54
من بازی رو از بیرون خریدم. مال عصر بازی هست.
احتمالا اپدیتا رو خودشون اعمال کردن، چون مشکلات هد از رو سانترو کرنرو شوت کاتدارو نداره. ولی مشکل لرزش دوربین و کارت قرمزو داشت.
الان یه کرک که به اسم ورژن 4 هست دانلود کردم، مشکل دوربین و کارت قرمز رفع شد.
نقل و انتقالاتم یه فایل squad که تو document هم وجود داره، دانلود کردم. یارو گفته بود فایل squad خودشه که اپدیت رسمی ea شده. نقل و انتقالات درست شد.

hellboyhint
15-10-2013, 16:56
احتمالا اپدیتا رو خودشون اعمال کردن، چون مشکلات هد از رو سانترو کرنرو شوت کاتدارو نداره. ولی مشکل لرزش دوربین و کارت قرمزو داشت.
نقل و انتقالاتم یه فایل squad که تو document هم وجود داره، دانلود کردم. یارو گفته بود فایل squad خودشه که اپدیت رسمی ea شده. نقل و انتقالات درست شد.

میشه لینک این کرک ورژن 4 را بدی ؟ چون من نتونستم پیداش کنم

hellboyhint
15-10-2013, 17:09
وارد بازی نمیشه stop working میده :n15:
تورا خدا بگید این اخطار که میده از سیستم منه یا از این کرک ؟؟؟؟
اعصابمون گذاشتیم رو این بازی سه روزه :n30:

aidinjuve
15-10-2013, 17:31
الان کریر رو شروع کردم,دو تا مشکل هست.یکی همون کارت قرمز یکیم هر روز برام نامه میدن که مدیران تو رو اخراج کردن!اما من باز میتونم تو تیم بمونم.نیاز به یه کرک بهتر احساس میشه:n27:

aftabbalans
15-10-2013, 17:43
سلام مجدد ببینید من چون همه ی کرک هارو امتحان کردم حتی از سایت های مختلف
بوده که یک کرک یه جور رو گرفتم اما جواب نگرفتم فکر میکنم که میتونه مشکل
این باشه که ویندوز باید 64 بیتی باشه یعنی اینطور فکر میکنم من هنوز
امتحان نکردم که ببینم تو یه ویندوز 64 بیتی جوابی میگیرم یا نه منتها بحث
دیگه اینه که کرک ریلودد هم باید بیاد تا امتحان بشه شایدم اسکیدرو کرک
بعدی داشته باشه چون به نظر میاد این همه باگی که بعضی در موردش صحبت میکنن
همینطوری تموم نمیشه یه راه دیگم هستش که منتظر باشیم تا بازی شرکتی بیاد
یعنی کامل همه کارشو کرده باشن و حتی تو نسخه های مختلف 32 و 64 بیتی ارائه
بشه

gigi_alex
15-10-2013, 17:45
دوستانی که بازیو اجرا کردن چرا نمیان بگن چه کار کردن ؟؟

gigi_alex
15-10-2013, 17:54
دوستان حجم unzip شده بازی چقدره ؟؟
برای من ۶۰۰ مگ شده :n04:

aftabbalans
15-10-2013, 17:57
دوستانی که بازیو اجرا کردن چرا نمیان بگن چه کار کردن ؟؟

شایدم اجرا نکردن !!!:sq_25: شمام عیناً مشکل منو داری ببین من فکر میکنم واسیم تا ریلودد یا اسکیدرو هی کرک بده شاید فیفا 2015 رو تونستیم بازی کنیم:sq_2:بعدشم من فکر میکنم مشکل از ویندوزمون باشه یعنی باید 64 بیتی داشته باشیم البته نمیدونم ویندوز شما چیه ولی مال من 8 32 بیتی هستش بعدشم من چند دقیقه دیگه میرم یدونه شرکتیشو میگیرم ببینم فرقی میکنه یا نه

gigi_alex
15-10-2013, 18:01
شایدم اجرا نکردن !!!:sq_25: شمام عیناً مشکل منو داری ببین من فکر میکنم واسیم تا ریلودد یا اسکیدرو هی کرک بده شاید فیفا 2015 رو تونستیم بازی کنیم:sq_2:بعدشم من فکر میکنم مشکل از ویندوزمون باشه یعنی باید 64 بیتی داشته باشیم البته نمیدونم ویندوز شما چیه ولی مال من 8 32 بیتی هستش بعدشم من چند دقیقه دیگه میرم یدونه شرکتیشو میگیرم ببینم فرقی میکنه یا نه

من ویندوز ۸ ۶۴ بیتی دارم
والا من شرکتی هم گرفتم ۳ تا همه همین بودن .
رفیقام درست کردن بازیشونو :n02: حالا که زنگ میزنم ببینم چجوری درست کردن جواب نمیدن :n27:

payamovie
15-10-2013, 18:14
من مشکل stop working داشتم اما حل شد
1- از کرک ورژن 3 استفاده کنید
2- از فولدر installer هم dx هم vc و هم اون یکی که تو ذهنم نیست رو حتی اگه ورژن دیگه ای نصبه رو نصب کنید مخصوصا vc
3- توی run تایپ کنید cmd و روی آن کلیک کنید و run as administrator رو حتما بزنید
4- عبارت زیر را با ماوس کپی و در صفحه cmd کپی کنید
bcdedit.exe/set {current} nx AlwaysOff
5- کامپیوتر را ریست کنید و از کرک زیر استفاده کنید و فایل fifa.par رو پاک کنید
6- اسم کرک رو تغییر ندید و قبل از آپدیت یک بار امتحان کنید که آیا اجرا میشود یا خیر
من که اینجوری مشکلم با ویندوز 7 64 بیتی حل شد
ضمنا حتما از پچی که نور ورزشگاه رو زیاد میکنه هم استفاده کنید
برای روونتر شدن بازی توی تنظیمات بازی شتاب بازیکنا رو توی قسمت user و pc رو از 50 روی 55 بذارید
بازی با برنامه xboxce مشکلی نداشت اما هنوز تنظیمات رو انجام ندادم ببینم شوکر راست کار میکنه یا نه
لرزش و کارت قرمز هم توی دوستانه وجود نداشت

paroucia
15-10-2013, 18:22
من در اجرای بازی هیچ مشکلی نداشتم و ندارم!
فقط یه سوال دارم:
در مورد آپدیت هایی که هست کدوم با کرک اسکیدرو هماهنگه؟ آپدیت های خود EA رو میشه نصب کرد؟

TimeWarp
15-10-2013, 18:33
2- از فولدر installer هم dx هم vc و هم اون یکی که تو ذهنم نیست رو حتی اگه ورژن دیگه ای نصبه رو نصب کنید مخصوصا vc
3- توی run تایپ کنید cmd و روی آن کلیک کنید و run as administrator رو حتما بزنید
6- اسم کرک رو تغییر ندید و قبل از آپدیت یک بار امتحان کنید که آیا اجرا میشود یا خیر
برای روونتر شدن بازی توی تنظیمات بازی شتاب بازیکنا رو توی قسمت user و pc رو از 50 روی 55 بذارید
بازی با برنامه xboxce مشکلی نداشت اما هنوز تنظیمات رو انجام ندادم ببینم شوکر راست کار میکنه یا نه

1- این روشو از کجا آوردید؟
2-مراحل رو یکم بهتر توضیح بدید.زیاد واضح نیست
:n16:

1-الان شما بدون هیچ مشکلی بازی رو رو pc اجرا کردین؟ نصبه ای یا حالت پرتابل؟
2- ویندوزتون چیه؟
3- فایل کرک 4 رو از کجا دانلود کردید؟ تو کریر تست کردید بازی رو؟
4-فایل squad که برای نقل و انتقالات هست رو از کجا دانلود کردید؟
لطفا جواب بدید
با تشکر:n16:

mj94
15-10-2013, 19:08
میشه لینک این کرک ورژن 4 را بدی ؟ چون من نتونستم پیداش کنم

این لینک کرک 4:

رمز فایل: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم فایل squad (اپدیت نقل و انتقالات):

نکته: کرکو که تو پوشه بازی میریزید، چیزی رو replace نمیکنه. بذارید همونجوری باشه برا خودش. اسمشم تغییر ندید. باید از همین ایکون کرک وارد بازی بشید. اگه خواستید شورتکات بگیرید، دیگه میتونید اسم شورتکاتو هر چی میخواین بذارید.

نکته 2: فایل squad رو که میدونید باید کجا بریزید؟

gigi_alex
15-10-2013, 19:12
خب منم بازی رو دان کردم و تو ویندوز 8 بدون مشکل بالا آوردم.هنوز بازی نه کرشی داشته نه اون لرزش دوربین.فقط فعلا نمیدونم تو کریر مشکل کارت قرمز هست یا نه.بازی رو هم رو حداکثر جزییات بالا میارم.در ضمن طبق پست آقا بهزاد (پست 19 همین تایپیک)عمل کردم.

دوست عزیز میشه لطف کنی مرحله به مرحله بگی چه کردی که اجرا شد ؟

mj94
15-10-2013, 19:17
1-الان شما بدون هیچ مشکلی بازی رو رو pc اجرا کردین؟ نصبه ای یا حالت پرتابل؟
2- ویندوزتون چیه؟
3- فایل کرک 4 رو از کجا دانلود کردید؟ تو کریر تست کردید بازی رو؟
4-فایل squad که برای نقل و انتقالات هست رو از کجا دانلود کردید؟
لطفا جواب بدید

1- بله، کرکی که تو خود dvd بود مشکلات کارت قرمز و دوربینو داشت، ولی کرک 4 رو که ریختم مشکلاتش حل شد. البته فکر میکنم اپدیتا رو خودشون اعمال کردن، چون هد زدن ها و فینس شوت مشکلشون رفع شده بود.
نصبی هم بود.
2- ویندوزم 7 هست، 32 بیت.
3- تو پست قبلیم لینکو گذاشتم. بله تو کریر چک شد، مشکل کارت قرمز رفع شده.
4- اینم لینکشو دادم.

hellboyhint
15-10-2013, 19:19
این لینک کرک 4:

ممنون امتحانش میکنم و خبرش میدم :n12:

mehdy.z
15-10-2013, 19:48
کرک ورژن 3 چرا.ورژن 4 اومده که ! بابا این ریلود کی کرک رو میده بیرون؟اصلا قرار کرک شو ردیف کنه؟
این آپدیت برای چیه؟ چون یه سایت گذاشته 80 مگه . یکی گذاشته 55 مگه. یکی یه روز 2.5 گیگ میذاره روز بعدش پاک میکنه یه چیز دیگه میذاره. یعنی واقعا کرک کردن یه بازی اینقدر لفت دادن داره یا اینا دارن بازی در میارن. آخرشم معلوم نیست چی به چیه. رو هر سیستمی به یک شکله. یکی میگه من دارم بازی می کنم. یکی میگه اصلا تو بازی نمیره ، اون یکی میگه دوربین میلرزه و هر کی یه روش برای خودش ابداع می کنه:n21:
کرک ورژن 4 فعلا وجود خارجی نداره!!
در واقع فعلا فقط 3 کرک 3DM اومده که من نسخه دو و مخصوصا سومش رو که کم باگ ترین بودند،لینکشون رو توی پست اول قرار دادم!!
اون 80 مگ هم همون کرک ورژن 1 به همراه آپدیت هست که باهم توی یه فایل گذاشتند که حجمش شده 80 مگ!
فعلا هم همین کرک V3 و آپدیتی که گذاشتم بنا بر گزارشات رسیده کاملا بدون باگ هست و تنها ایرادش همون کارت قرمز هست (که اونم تازه بگیر نگیر داره و توی تمام سیستمها مشاهده نشده!)که فعلا با خاموش کردن اون توی تنظیمات میشه تا حدودی رفعش کرد!!
البته بعضی از بچه ها گفتند که با آپدیت 2.5 گیگابایت به همراه کرک آپدیت و کرک ورژن 3 تونستند مشکل کارت قرمز رو هم رفع کنند ولی خوب فعلا به علت حجم بالای آپدیت و تضمینی نبودن رفع ایراد توصیه نمیشه!
البته به شدت توصیه میشه که بعد از کرک بازی نام فایل FIFA14.EXE رو به یه چیز دیکه مثلا FIFA14SKIDROW.EXE تغییر بدین تا فایلهای که ایجاد کننده باگ هستند نتونند فایل EXE اوریجنال بازی رو پیدا و توی بازی ایجاد باگ کنند!!
موفق باشید:46:

aftabbalans
15-10-2013, 20:01
الان دقیقا یکی نیست خیلی به زبون فارسی سلیس و راحت بگه چیکار کرده که بازی براش اومده؟!همه یه جوری صحبت میکنن انگار که همه یه مشکل دارن و اونم یه راه براش هست بابا ما مشکلمون اینه که بازی اصلا اجرا نمیشه نه اینکه ارور بده بلکه اجرا نمیشه یعنی آیکن موس رو صفحه نشون میده که بازی میخواد لود بشه کسر 3 ثانیه یدفعه میبینی هیچ اتفاقی نیفتاده و بازی هم نمیاد هر کرکی هم بگید امتحان کردیم هر آپدیتی هر چیزی دیگه اینقدر دانلود کردم فکر کنم باید برم یه هارد اکسترنال هم بخرم!!!یه راهکار عملی بدید ببینیم چیکار میشه کرد:sq_10:

TimeWarp
15-10-2013, 20:02
1- بله، کرکی که تو خود dvd بود مشکلات کارت قرمز و دوربینو داشت، ولی کرک 4 رو که ریختم مشکلاتش حل شد. البته فکر میکنم اپدیتا رو خودشون اعمال کردن، چون هد زدن ها و فینس شوت مشکلشون رفع شده بود.
نصبی هم بود.
2- ویندوزم 7 هست، 32 بیت.
3- تو پست قبلیم لینکو گذاشتم. بله تو کریر چک شد، مشکل کارت قرمز رفع شده.
4- اینم لینکشو دادم.

1-یعنی شما از کرک خود dvd استفاده نکردید و مستقیما کرک 4 رو قرار دادید؟ درسته؟
2-محل نصب فایل نقل و انتقالات رو هم بگید؟
3-پس احتیاجی به آپدیت کارت گرافیک هم نیست و تنها میمونه کرک و فایل آپدیت نقل و انتقالات؟
4-اگه امکانش هست قیمتش برام پخ کنید.

mj94
15-10-2013, 20:06
کرک ورژن 4 فعلا وجود خارجی نداره!!

من نمیدونم اونی که دانلود کردم 4 بود یا نه، ولی حجمش چند کیلوبایت بیشتر از ورژن 3 بود.

mehdy.z
15-10-2013, 20:13
من نمیدونم اونی که دانلود کردم 4 بود یا نه، ولی حجمش چند کیلوبایت بیشتر از ورژن 3 بود.
اخه ورژن سه هم در اصل V2 بوده!!:دی

mj94
15-10-2013, 20:18
1-یعنی شما از کرک خود dvd استفاده نکردید و مستقیما کرک 4 رو قرار دادید؟ درسته؟
2-محل نصب فایل نقل و انتقالات رو هم بگید؟
3-پس احتیاجی به آپدیت کارت گرافیک هم نیست و تنها میمونه کرک و فایل آپدیت نقل و انتقالات؟
4-اگه امکانش هست قیمتش برام پخ کنید.

1- چرا، کرک dvd نصب بود. کلا تو dvd فایل کرک مشخص نبود کجاست، برا همین با easy setup اتورانش نصبش کردم که خودش کرکو میریخت و بازی هم اجرا میشد. (با اون مشکلات). کرک جدیدو فقط ریختم تو پوشه بازی و هیچیو، حتی کرک قبلی (که خود اون کرک هم چیزی رو replace نکرده بود و برا خودش خیلی مجلسی تو پوشه بازی حضور داشت) رو هم replace نکرد. بعد کرک قبلی رو پاک کردم و از کرک جدید بازیو اجرا کردم و مشکلاتش برطرف شده بود.
2- نصب نمیخواد، فقط فایلو تو documents > fifa 14 پیستش کنید. همونجا که سیوای بازی اونجاست. بعد از داخل بازی میرید تو قسمت customize ، قسمت profile ،بعد load squad، لودش میکنید و بلافاصله میرید تو save squad، همونو save میکنید (اگه سیو squad دیگه ای هست، از همون documents برید پاکش کنید.) حالا فعلا بازیو اجرا کنید، به اونجا هم میرسیم.
3- من کارت گرافیکمو اخرین بار پارسال موقع اومدن فیفا 13 اپدیت کرده بودم.

gigi_alex
15-10-2013, 20:24
الان دقیقا یکی نیست خیلی به زبون فارسی سلیس و راحت بگه چیکار کرده که بازی براش اومده؟!همه یه جوری صحبت میکنن انگار که همه یه مشکل دارن و اونم یه راه براش هست بابا ما مشکلمون اینه که بازی اصلا اجرا نمیشه نه اینکه ارور بده بلکه اجرا نمیشه یعنی آیکن موس رو صفحه نشون میده که بازی میخواد لود بشه کسر 3 ثانیه یدفعه میبینی هیچ اتفاقی نیفتاده و بازی هم نمیاد هر کرکی هم بگید امتحان کردیم هر آپدیتی هر چیزی دیگه اینقدر دانلود کردم فکر کنم باید برم یه هارد اکسترنال هم بخرم!!!یه راهکار عملی بدید ببینیم چیکار میشه کرد:sq_10:

دقیقا :grrr::sq_10:

shahi.persian
15-10-2013, 20:31
این لینک کرک 4:

نکته: کرکو که تو پوشه بازی میریزید، چیزی رو replace نمیکنه. بذارید همونجوری باشه برا خودش. اسمشم تغییر ندید. باید از همین ایکون کرک وارد بازی بشید. اگه خواستید شورتکات بگیرید، دیگه میتونید اسم شورتکاتو هر چی میخواین بذارید.

نکته 2: فایل squad رو که میدونید باید کجا بریزید؟

نه.فایل squad رو کجا بریزیم ؟

gigi_alex
15-10-2013, 20:35
شددد بازی اجرا شد :n02:
حالا مشکل جدید :n08:بازی اجرا میشه ولی همون اول که نوشته FIFa 14 میمونه
:n27:

mj94
15-10-2013, 20:36
نه.فایل squad رو کجا بریزیم ؟

مراجعه شود به جواب 2، پست شماره 95.

hellboyhint
15-10-2013, 20:46
شددد بازی اجرا شد :n02:
حالا مشکل جدید :n08:بازی اجرا میشه ولی همون اول که نوشته FIFa 14 میمونه
:n27:
میشه بگی چیکار کردی که اجرا شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n28:

gigi_alex
15-10-2013, 21:10
میشه بگی چیکار کردی که اجرا شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n28:

من درست آپدیت نکرده بودم .
طبق عکس زیر برو جلو :

gigi_alex
15-10-2013, 21:13
دوستان وقتی بازیو unzip کردم این ۲تا فایل مشکل داشت :

2dheads0.bh

data1.big

ممکنه مشکل گیر کردن تو صفحه ی اول از نبود این فایلها باشه ؟؟؟

aftabbalans
15-10-2013, 21:19
من درست آپدیت نکرده بودم .
طبق عکس زیر برو جلو :

یه نکته ای چیارو باید کپی کنیم نوشتی همه رو کپی کن؟!

vampyre
15-10-2013, 21:22
این لینک کرک 4:

پسورد فایل زیپ(کرک) چیه عزیز؟

gigi_alex
15-10-2013, 21:23

فایلهای عکس سوم

mohammad1350
15-10-2013, 21:28
سلام دوستان من یه مشکلی دارم که ظاهرا هیچ یک از دوستان ندارن شوک سمت راست دسته بازی کار نمیکنه فایل X360CE رو دانلود کردم و تو محل نصب بازی در پوشه game ریختم به محض زدن روی ایکن بازی ، بازی بیرون میپره وقتی اون فایلهار (X360CE) حذف میکنم مشکل حل میشه ولی باز شوک سمت راست کار نمیکنه خواهشا میشه راهنماییم کنین من عاشق فیفا هستم ولی بدون حرکات تکنیکی و شادی بعد از گل اصلا فاز نمی ده

barcaboy10
15-10-2013, 21:32
دوستان براي از بين رفتن لرزش بازي همون پست شماره 19 تاپيك رو انجام بديم حل ميشه؟

aftabbalans
15-10-2013, 21:35
من الان بازی رو دوباره آنیستال کردم دوباره نصب کنم از همین راه برم بلکم بشه راستی نیازی به origin هستش یا نه؟

aftabbalans
15-10-2013, 21:36
آقا جی جی داداش من الان وقتی بازی رو نصب کردم سریع همین کارو کنم؟یعنی همون آپدیتی که هست رو با کرک اولش؟

gigi_alex
15-10-2013, 21:37

نوشتم دیگه . فایلهایی که تو عکس ۳ هست

aftabbalans
15-10-2013, 21:40
نوشتم دیگه . فایلهایی که تو عکس ۳ هست

اشتباه فرستادم متن قبلی تو این پایین مونده بود ارسالو اشتباهی زدم

aftabbalans
15-10-2013, 21:41
من الان بازی رو دوباره آنیستال کردم دوباره نصب کنم از همین راه برم بلکم بشه راستی نیازی به origin هستش یا نه؟
آپدیت با همون کرک v1 رو انجامش بدم؟

fordad
15-10-2013, 21:42
سلام. آقا من امروز fifa 14رو خریدم نصب کردم بعد همه نرم افزارهای جانبیش رو هم نصب کردم کرکش هم 3dm v2 بود.. ولی بازم این ارور میده.. qtwebkitt4.dll is missing from your computer .please reinstall program. حالا من باید چکار کنم.. یعنی باید دوباره نصب کنمش؟؟؟ اصلا این ارور چی هست؟؟؟ ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین......

Meisam.apk
15-10-2013, 21:47
در حین بازی بعضی از موقع ها دوربین می لغزه!!
کسی ی کرک درست حسابی داره،باگ نداشته باشه اینطور؟!

Lamanta
15-10-2013, 21:50
سلام

لینک کرک ورژن 4 رو یکی از بچه ها دایرکت میکنه ؟

aftabbalans
15-10-2013, 21:53
جناب جی جی من الان بازی رو دوباره آنیستال کردم دوباره نصب کنم از همین راه برم بلکم بشه راستی نیازی به origin هستش یا نه؟
آپدیت با همون کرک v1 رو انجامش بدم؟

gigi_alex
15-10-2013, 21:54

نه نیازی نیست

آقا جی جی داداش من الان وقتی بازی رو نصب کردم سریع همین کارو کنم؟یعنی همون آپدیتی که هست رو با کرک اولش؟

آره من دوباره نصب کردم همین کارو کردم اجرا شد بازی . آپدیت V1 و کرک V3 و V4 من استفاده کردم .

gigi_alex
15-10-2013, 21:58
سلام

لینک کرک ورژن 4 رو یکی از بچه ها دایرکت میکنه ؟

بفرما :

gigi_alex
15-10-2013, 22:24
یک قدم رفتم جلوتر
حالا عکس مسی میره یه صفحه ی بعدیش که میاد اونجا میمونه :n08:

aftabbalans
15-10-2013, 22:25
نشد که نشد آپدیت رو باید کلاً تو همونجایی که هستش اجراش کنم یا نه کپیش کنم تو فولدر خود بازی؟

gigi_alex
15-10-2013, 22:33
نشد که نشد آپدیت رو باید کلاً تو همونجایی که هستش اجراش کنم یا نه کپیش کنم تو فولدر خود بازی؟

هم میتونی کپیش کنی تو فولدر بازی بعد اجراش کنی یا همونجا اجراش کنی .
ولی یاد باشه همه ی فایلها باید باشن کنار هم که درست کار کنن

aftabbalans
15-10-2013, 22:43
میدونی دارم به چی فکر میکنم؟!:sq_24: به اینکه به جای اینقده حرص خوردن که نمیشه پول بدم یه هکر کلاً بزنه دیتابیس سایت EA رو بیاره پایین خیال همه راحت شه!!
میگم شاید من دارم اشتباه میرم حالا بزار عکس بگیرم از محل فولدر بازی ببینی برای من چطوریه

aftabbalans
15-10-2013, 22:58
عکسارو آپلود کردم میزارم برات از 1 تا 3 تا لینک به ترتیب از اول داخل فولدر Fifa 14 هستش بازی مال شرکت عصر بازی

خب الان با محتویات فولدر آپدیت ورژن 1 باید چیکار کنم کپیش کنم تو اولین جا یا دومین جا بعدش اجراش کنم؟لینک دوم و سوم برای بالای فولدر و پائین اون هستش

gigi_alex
15-10-2013, 23:05
عکسارو آپلود کردم میزارم برات از 1 تا 3 تا لینک به ترتیب از اول داخل فولدر Fifa 14 هستش بازی مال شرکت عصر بازی

خب الان با محتویات فولدر آپدیت ورژن 1 باید چیکار کنم کپیش کنم تو اولین جا یا دومین جا بعدش اجراش کنم؟لینک دوم و سوم برای بالای فولدر و پائین اون هستش

محتویات پوشه آپدیت بریز تو مسیر عکس ۱ بعد اون فایل ۳کیلوبایتی اجرا کن .
بعد کرکی که تو عکس ۱ ریخیت بریز تو مسیر عکس ۲

gigi_alex
15-10-2013, 23:15
مشکل من اینه :n03:

aftabbalans
15-10-2013, 23:43

جدا مشکل تو حرص درآورتر از مشکل قبلی مشترکمونه ها
درکت میکنم :sq_7:

gigi_alex
15-10-2013, 23:44
جدا مشکل تو حرص درآورتر از مشکل قبلی مشترکمونه ها
درکت میکنم :sq_7:

الان ماله شما درست شد ؟

بازی من ۲ تا فایل کم داشت جداگانه دانلود کردم که تونستم عکس مسیو رد کنم حالا رسیده به این :n08:

urumchi
15-10-2013, 23:47

بازی رو از کجا دانلود کردی؟ چقدر حجم داره ؟

احتمالش هست مشکل از ویندوزت باشه

aftabbalans
15-10-2013, 23:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان اینارو همگی کپی کنم تو فولدر اولین عکسی که بهت دادم؟بعدش پچ اجرا کنم بعدش آپدیت(فایل زیپ) و بعدش اون FIFA_14_Update_1-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درسته؟

gigi_alex
15-10-2013, 23:51
بازی رو از کجا دانلود کردی؟ چقدر حجم داره ؟

احتمالش هست مشکل از ویندوزت باشه

از میهن دانلود . بازی اجرا شد و تو تصویر اول موند .
وقتی unzip کردم این ۲تا فایل مشکل داشت . جداگانه دانلود کردم . ریختم . تصویر اول رد میشه تو تصویر دوم میمونه .

2dheads0.bh

data1.big

حجم بازی هم : 6.12 گیگابایت هست

gigi_alex
15-10-2013, 23:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان اینارو همگی کپی کنم تو فولدر اولین عکسی که بهت دادم؟بعدش پچ اجرا کنم بعدش آپدیت(فایل زیپ) و بعدش اون FIFA_14_Update_1-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درسته؟

بله همین کارو بکن

fazel_ario
15-10-2013, 23:55

داداش دمت گرم..سالاری..اومد..واسه من اومد...بچه ها منم مشکل STOP WORKING رو داشتم...من اومدم اپدیت 83 مگی رو ریختم و بعد هم این کرک دوستمونو..

aftabbalans
15-10-2013, 23:57
بعدش کرک رو همینجا کپی کنم؟کرک باید هم اسم همین باشه؟کدوم کرک به نظرت جواب میده؟از کدوم سایت بگیرم بهتره چون من از اکثر سایت ها کرک v3 و v4 رو گرفتم خودت پیشنهادت چه سایتی هستش دوستان دیگرم کمک کنن ممنون میشم

gigi_alex
15-10-2013, 23:59
بعدش کرک رو همینجا کپی کنم؟کرک باید هم اسم همین باشه؟کدوم کرک به نظرت جواب میده؟از کدوم سایت بگیرم بهتره چون من از اکثر سایت ها کرک v3 و v4 رو گرفتم خودت پیشنهادت چه سایتی هستش دوستان دیگرم کمک کنن ممنون میشم

کرک تو این مسیر بریز :

FIFA 14 > Game

حتما تو پوشه گیم بریز کرکو .
اینم کرک :

TimeWarp
16-10-2013, 00:00
اینو من تو یکی از فروم ها دیدم. شاید به درد دوستان بخوره

منم مثل شما مشکل stop working داشتم ، به خاطر با دقت اجرا نکردن مراحل اجرای کرک و آپدیت هست.
1- باید پوشه 55 مگابایتی آپدیت رو اکسترکت کنید و محتویاتشو کپی کنید و توی پوشه بازی بریزید
2- بعد از کپی ، فایل FIFA_14_Update_1-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو اجرا کنید تا اتوماتیک 7 مرحله آپدیت بازی رو انجام بده و از شما سوال میپرسه که n بزنید و اینتر کنید تا آپدیت نصب بشه
3-بعد از این مرحله کرک بازی رو توی پوشه game کپی کنید و همون رو اجرا کنید

البته فکر کنم باید y رو که به معنی yes هست بزنه ، نه n رو

aftabbalans
16-10-2013, 00:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان اونجایی که آپدیت و پچ رو اجرا کردم این شکلی شده
قبلاً اینطوری بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی بعد ازینکارا فایل پچ و آپدیت(زیپ) حذف شدن

gigi_alex
16-10-2013, 00:04
اینو من تو یکی از فروم ها دیدم. شاید به درد دوستان بخوره

البته فکر کنم باید y رو که به معنی yes هست بزنه ، نه n رو

باید n بزنه . چون میپرسه ارروری داشتید یا نه ؟؟ y بزنی یعنی اررور داشتی . n بزنی یعنی نداشتی و ادامه آپدیت میره

mohammad1350
16-10-2013, 00:12
سلام دوستان من یه مشکلی دارم که ظاهرا هیچ یک از دوستان ندارن شوک سمت راست دسته بازی کار نمیکنه فایل X360CE رو دانلود کردم و تو محل نصب بازی در پوشه game ریختم به محض زدن روی ایکن بازی ، بازی بیرون میپره وقتی اون فایلهار (X360CE) حذف میکنم مشکل حل میشه ولی باز شوک سمت راست کار نمیکنه خواهشا میشه راهنماییم کنین من عاشق فیفا هستم ولی بدون حرکات تکنیکی و شادی بعد از گل اصلا فاز نمی ده

خداییش یکی نیست جواب مارو بده با مراماش جواب بدن قررررررررررررررررررربونتو ن

Zlatan_ibra
16-10-2013, 00:15
اقا من دوتا سوال دارم جواب بدین
یکی اینکه این پچ گرافیک برا شمام کمی بازی رو سنگین میکنه؟
دوم اینکه من هر کرکی زدم مشکل کارت قرمز تو کریر مودداشتم...با چی حل میشه این مشکل؟

gigi_alex
16-10-2013, 00:17
اقا من دوتا سوال دارم جواب بدین
یکی اینکه این پچ گرافیک برا شمام کمی بازی رو سنگین میکنه؟
دوم اینکه من هر کرکی زدم مشکل کارت قرمز تو کریر مودداشتم...با چی حل میشه این مشکل؟

والا بچه ها تست کردن کرک ورژن ۴ کارت قرمز درست شده .

babiliturkaz
16-10-2013, 00:31
آقا آبدیت من اینجوری میشه درسته؟
خودشم تو بازی کلیک می کنم یه بنجره باز میشه ok میزنم بعدش میاد بالا سبس هیچی میشه.:n23:

gigi_alex
16-10-2013, 00:35
آقا آبدیت من اینجوری میشه درسته؟
خودشم تو بازی کلیک می کنم یه بنجره باز میشه ok میزنم بعدش میاد بالا سبس هیچی میشه.:n23:

آپدیت به مشکل خورده آخرش. ببینید کجای کار اشتباه بوده .

gigi_alex
16-10-2013, 00:36
مشکل بازی من حل شد . رفتم جلوتر :n08:
پروفایلو ساختم . میخواد منو بازیو بیاره از بازی میپره بیرون

babiliturkaz
16-10-2013, 00:42
همونطور که نوشتین انجامش دادم ولی نمی دونم چرا اینطور میشه:n17:

mj94
16-10-2013, 00:52

بابا این کامپیوتر و بازی تو دیگه چه اعجوبه ای هستن.
فکر کنم تا یکی دو هفته دیگه بتونی اولین kick off رو شروع کنی.

aftabbalans
16-10-2013, 00:55
کرک تو این مسیر بریز :

FIFA 14 > Game

حتما تو پوشه گیم بریز کرکو .
اینم کرک :

:sq_2::sq_2: میگم تا فیفا 2015 به نظر میاد درست میشه

gigi_alex
16-10-2013, 01:01
خوب بالاخره درست شد بازی کردیم بالاخره :n08:

aftabbalans
16-10-2013, 01:15
پروژه ای داریم با این فیفا ها
ازم خواست که origin رو نصب کنم مام گفتیم چشم نصب کردم وقتی میخوام بزنم اجرا کنم اینارو میاد(البته باز یه پیشرفت خوبی محسوب میشه ها) :))
به ترتیب:

یعنی من الان موندم چیکار کنم؟!
تو عکس دوم اگر دومی رو بزنم اصلاً قبول نمیکنه
شایدم مشکل از کرکم باشه ولی هرطوری بوده کرک هارو امتحان کردم
بابا یکی یه شماره سریال بده من :n08:

mj94
16-10-2013, 01:15
خوب بالاخره درست شد بازی کردیم بالاخره :n08:

مبارکه.
به سلامتی.
ایشالله کریرو تموم کنی.

Meisam.apk
16-10-2013, 01:18
نسخه ی 4 کرک باگ لغزش ناگهانی دوربین رو برطرف خواهد کرد؟!
هر 5 تا بازی 1 بار ابنطور میشه...

aftabbalans
16-10-2013, 01:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم یه بدبختی دیگه خدا این شرکت عصر بازی رو به عصر یخبندان ببرتش :n08:

mj94
16-10-2013, 01:20
ازم خواست که origin رو نصب کنم مام گفتیم چشم نصب کردم وقتی میخوام بزنم اجرا کنم اینارو میاد(البته باز یه پیشرفت خوبی محسوب میشه ها) :))
به ترتیب:

یکی از دوستان هست به نام kamyar anathema که بیچاره تحت فشار روحی شدید توسط فیفا 14 قرار گرفته.
یه صحبت باهاش بکن، ثواب داره. :n09:

aftabbalans
16-10-2013, 01:22
یکی از دوستان هست به نام kamyar anathema که بیچاره تحت فشار روحی شدید توسط فیفا 14 قرار گرفته.
یه صحبت باهاش بکن، ثواب داره. :n09:

بابا من الان خودم داغون داغونم وووو له لهم وووو:n08:
انصافا یکی نیست کمک کنه ای بابا الان چیکار بایستی کنم

mj94
16-10-2013, 01:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم یه بدبختی دیگه خدا این شرکت عصر بازی رو به عصر یخبندان ببرتش :n08:

داداش، منم عصر بازی خریدم. از اول اجرا شد، کرک 4 هم ریختم مشکلاتش بر طرف شد.
مشکلت چیه؟

Meisam.apk
16-10-2013, 01:23
یکی نسخه ی 4 کرک اسکیدرود رو امتحان کنه،اگه مشکلی نداشت اطلاع بده...

mj94
16-10-2013, 01:24
بابا من الان خودم داغون داغونم وووو له لهم وووو:n08:
انصافا یکی نیست کمک کنه ای بابا الان چیکار بایستی کنم

نه بابا، طرف از بازی خوشش نیومده. redeem code داره.

mj94
16-10-2013, 01:25
یکی نسخه ی 4 کرک اسکیدرود رو امتحان کنه،اگه مشکلی نداشت اطلاع بده...

من امتحان کردم، مشکلی نداشت.
حالا یه سری میگن مشکل توپ غول اسا داره که فردا چکش میکنم.

aftabbalans
16-10-2013, 01:27
داداش، منم عصر بازی خریدم. از اول اجرا شد، کرک 4 هم ریختم مشکلاتش بر طرف شد.
مشکلت چیه؟

داداش نمیدونم چی بگم ببین من اولا که اولش هرکاری میکردم بازی اجرا نمیشد یعنی آیکن موس رو صفحه میزد که داره لود میشه که بره تو بازی ولی نمیرفت اون هیچی خلاصه با کمک داداش جی جی آلکس عزیز دونستم که تو بحث آپدیت درست عمل نمیکردم ولی خب راهو که رفتم خداروشکر یه قدم به رفتن تو بازی نزدیک شدم حالا کرک 4 هم اگه عکسارو همه نگاه کرده باشی کپی کردمو همونجام اجراش کردم بعدش روی فایل بازی که کلیک کردم ازم میخواست که origin رو نصب کنم نصبش کردم آپدیت هم شد وقتی زدم که بره تو بازی دیدم طبق عکس بهم اجازه نمیده و ازم همینی رو میخواد که تو عکسا دیدی خلاصه دیگه نمیدونم چیکار بایستی کنم

Meisam.apk
16-10-2013, 01:27
من امتحان کردم، مشکلی نداشت.
حالا یه سری میگن مشکل توپ غول اسا داره که فردا چکش میکنم.
چنتا بازی با این کرک کردین؟
من 4 تا با نسخه 3 بازی کردم فکر کردم دیگه مشکلی نیس اما بازی 5می لرزش دوربین اتفاق افتاد

aftabbalans
16-10-2013, 01:28
نه بابا، طرف از بازی خوشش نیومده. redeem code داره.

خب بهش بگو بدتش به من منم در قبالش دعا میکنم مدیران EA سوسک شن :n08:

gigi_alex
16-10-2013, 01:28
به ترتیب:

چرا بازیو از کرک اجرا نمیکنی .
داری بازیو از fifa.exe اجرا میکنی برای همین سریال میخواد
بازیو با این اجرا کن :

fifa14-skidrowgames.net

gigi_alex
16-10-2013, 01:29
نسخه ی 4 کرک باگ لغزش ناگهانی دوربین رو برطرف خواهد کرد؟!
هر 5 تا بازی 1 بار ابنطور میشه...

برای من که داشت لغزش ناگهانی . ولی خیلی کمه

Meisam.apk
16-10-2013, 01:31
برای من که داشت لغزش ناگهانی . ولی خیلی کمه
برای من هم کم اتفاق می افته...
ای کاش تو نسخه ی 5 درسش کنن

gigi_alex
16-10-2013, 01:32
دوستان دقت کنید که اگه بازی اجرا شد و توی منو یا لودینگ پرید بیرون یه بار پوشه FIFA 14 توی My Document هستو پاک کنن . درست میشه

aftabbalans
16-10-2013, 01:32
چرا بازیو از کرک اجرا نمیکنی .
داری بازیو از fifa.exe اجرا میکنی برای همین سریال میخواد
بازیو با این اجرا کن :

fifa14-skidrowgames.net

اینکارو کردم بازم همون مشکل قدیمی خودمون شد بازی اجرا نمیشه

gigi_alex
16-10-2013, 01:34
اینکارو کردم بازم همون مشکل قدیمی خودمون شد بازی اجرا نمیشه

یه جای کارت میلنگه :n13: اون آپدیت درست شد ؟
دیگه access denied نمیده ؟

aftabbalans
16-10-2013, 01:36
یه جای کارت میلنگه :n13: اون آپدیت درست شد ؟
دیگه access denied نمیده ؟

اول یس میزدم ولی ایندفعه پاک کردم نو زدم تا آخر زد و بعدشم اینتر و اومد بیرون بعدشم کرکی که دادی رو کپی کردم تو فولدر گیم و همونجا اجراش کردم یه چند دقیقه هم طول کشید چون داشت نصب میشد بعدشم که همینی که میبینی

fazel_ario
16-10-2013, 01:50
بچه ها..من نصب کردم...همون رئشی که دوستمون گفته بود که برین تو cmd و از این جور کارا..من این کارو کردم..بازی اجرا شد..بدون باگ...اما مثل فیفا 13 تو قسمت کرییر مودش میپره بیرون..دقیقا معلوم نیست چی کار کنی میپره بیون ولی میپره...از کرکه؟؟؟:n24:

TimeWarp
16-10-2013, 01:51
آقا این کرک ها به روز میشه یعنی الان 4 اومده دیگه لازم نیست از 3 استفاده کنیم و یه راست 4 رو بریزیم تو پوشه ی game ?
:n16:

gigi_alex
16-10-2013, 02:06
کرک ورژن ۴ که گفته میشد مشکل کارت قرمز رفع میکنه . اصلا درست کار نکرد :n08:

meha
16-10-2013, 02:12
سلام

اقا ما کرک 4 رو هم گرفتیم باز بازی اجرا نمیشه و stop working میده همه چیزا هم نصبه کارت گرافیک هم آپدیته!

vampyre
16-10-2013, 03:37
من 2 تا بازی کریر که میکنم یا مثلا 2-3 هفته تو کریر میگزه بازی یهو بسته میشه بدونه هیچ اروری.پچی,کرک خاصی هست برا مشکل من؟

aftabbalans
16-10-2013, 08:09
واقعاً کسی نمیدونه من باید چیکار کنم که بازی اجرا بشه؟!صفحات قبل توضیح کامل رو دادم

2lombe
16-10-2013, 09:44
اقا من بازی رو دالنود کردم کرکم ریختم ولی باز م اروور STOP WORKING میده ::

یک سوال باید حتما حتما اون ابدیت 2.5 گیگی رو دانلود کنم

روی ویندوز 8 میاد بالا؟؟

:n28::n28:

fordad
16-10-2013, 10:01
سلام ..آقا یکی به من بگه چطوری باید با نرم افزارorigin login l بشم???.من fifa رو خریدم نصب کردم ولی میخوام برم داخل بازی میگه باید وارد origin بشید..!!!!! اصلا لازمه این نرم افزار؟؟؟؟؟

urumchi
16-10-2013, 11:29

بازی که شما دانلود کردی ناقص هست

اونی که من دانلود کردم 6.36 گیگ هست و فقط با ریختن کرک ورژن 3 اومد بالا

فقط مشکل من اینه که وقتی آب و هوا رو تغییر میدم از بازی میپره بیرون یعنی فقط آب و هوای برفی رو کرک کردن نه بقیه رو !!!

سلام ..آقا یکی به من بگه چطوری باید با نرم افزارorigin login l بشم???.من fifa رو خریدم نصب کردم ولی میخوام برم داخل بازی میگه باید وارد origin بشید..!!!!! اصلا لازمه این نرم افزار؟؟؟؟؟

اصلا ! شما کرک ورژن 4 رو بریز تو پوشه Game و بعد روی همون فایل کرک دبل کلیک کن و ببین بازی اجرا میشه یا نه

اٌریجین اصلا لازم نیست و نصبش نکن

fazel_ario
16-10-2013, 12:02
یک قدم رفتم جلوتر
حالا عکس مسی میره یه صفحه ی بعدیش که میاد اونجا میمونه :n08:

خیلی باحالی..خوبه همینطوری پیشرفت کنی قول میدم تا فیفا 15 بیاد بتونی یه دست کیک اف بزنی...:n08:

aftabbalans
16-10-2013, 12:07
کسی واقعاً نمیدونه من باید چیکار کنم بازی اجرا بشه؟! ای بابا:sq_7:

Meisam.apk
16-10-2013, 12:13
هنوز راه حلی برای لغزش ناگهانی دوربین نیست؟!!
کرک 4م که گذاشتین،مشکل رو حل می کنه؟

fazel_ario
16-10-2013, 12:13
کسی واقعاً نمیدونه من باید چیکار کنم بازی اجرا بشه؟! ای بابا:sq_7:

دادا من اینو انجام دادم نتیجه گرفتم..استاپ ورکینگ مشکلم بوده..بر روشی که دوستمون تو کامتهای قبلی پیشنهاد کرد بهمون رو انجام بده..تو فروم های دیگه هم دادم..نتیجه داده...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

fazel_ario
16-10-2013, 12:14
هنوز راه حلی برای لغزش ناگهانی دوربین نیست؟!!
کرک 4م که گذاشتین،مشکل رو حل می کنه؟
اره داداش حل میکنه..فقط قبلش باید بری تو مای داکیومنتت و فولدر فیفا 14 رو پاک کنی...و کرک 4 رو بریزی و بری تو بازی..

Meisam.apk
16-10-2013, 12:21
اره داداش حل میکنه..فقط قبلش باید بری تو مای داکیومنتت و فولدر فیفا 14 رو پاک کنی...و کرک 4 رو بریزی و بری تو بازی..
ممنون،حالا امتحان می کنم می بینم چی میشه...

mehdy.z
16-10-2013, 12:22
تا اونجا که من خبر دارم همین کرک v3 3dm که به کرک چهارم معروفه تقریبا تموم باگهای بازی رو از بین برده و کسانی که هنوز توی اجرای بازی مشکل دارند به پست اول مراجعه و نکات اون رو رعایت کنند به احتمال زیاد مشکلشون حل میشه!!

Meisam.apk
16-10-2013, 12:29
برای ترکیب جدید تیم ها یا نقل و انتقالات فایل ویرایش وجود داره؟

Meisam.apk
16-10-2013, 12:36
از نرم افزار x360ce باید چه طور استفاده کنم؟

HOJ-JAT
16-10-2013, 12:42
تنها مشکل من اینه کسی مسدونه راه حلش چیه؟
از کرک 1 تا 4 هم امتحان کردم حل نشده

2lombe
16-10-2013, 12:56
اقا من طبق راهنمایی اخرین پست صفحه 18 رفتم مشکل stop working حل شد؟! ولی وقتی به اون عکس مسی میرسه از بازی میپره بیرون؟؟ شکار کنم تورو خدا کمک کنید؟!

fazel_ario
16-10-2013, 12:57
راستی یه نکته ی خیلی مهم..بچه هایی که هی کرک جدید میریزن و میرن تو بازی و از بازی تو هر مرحله ای میپره بیرون ..یادشون باشه که 3 کار رو انجام بدن...
1_تو فیفا 14/گیم ....اون جایی ک کرک رو ریختین یه فایل ایجاد میشه به نام فیفا .........فایل اسمش طولانیه دقیقا زیر کرکتون ایجاد میشه.فایل fifa14-3dmmgr نیست...یه فایل دیگست..تمام سفید رنگه...یادون باشه اونو پاک کنید..بچه ها این فایل فقط زمانی که میرین تو بازی و یهو میپره بیرون از بازی ایجاد میشه...

2_فایل fifa14.par رو هم پاک کنید...

3_ تو قسمت مای داکیومنت کامپیوترتون ...وقتی از بازی پرید بیرون یا کرک جدید ریختین برین فایلی به نام فیفا 14 اگر بود رو حذف کنید(چون وقتی یه بار از بازی میپره بیرون اونجا سیو میشه و شما اگه هزار تا کرک خوب رو هم بریزید توش باز میپره بیرون...

fazel_ario
16-10-2013, 13:01
ممنون،حالا امتحان می کنم می بینم چی میشه...

دادا مشکلت حل شد؟؟؟

aftabbalans
16-10-2013, 13:02
دادا من اینو انجام دادم نتیجه گرفتم..استاپ ورکینگ مشکلم بوده..بر روشی که دوستمون تو کامتهای قبلی پیشنهاد کرد بهمون رو انجام بده..تو فروم های دیگه هم دادم..نتیجه داده...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

میدونی مشکل من چیه مشکل من اینه که اصلا اروری نمیده بلکه فقط آیکن موس نشون میده که میخواد لود کنه ولی بعد از 3 الی 4 ثانیه میبینیم هیچ اتفاقی نیفتاده صفحات قبل بصورت کامل توضیح دادم با عکس

fazel_ario
16-10-2013, 13:02
اقا من طبق راهنمایی اخرین پست صفحه 18 رفتم مشکل stop working حل شد؟! ولی وقتی به اون عکس مسی میرسه از بازی میپره بیرون؟؟ شکار کنم تورو خدا کمک کنید؟!

پست 188 رو بخون

Abas1100
16-10-2013, 13:03
سلام
من بالاخره تونستم بازی رو اجرا کنم
ولی از دقیقه 76 به بعد لرزش دوربین دارم باید چیکار کنم
کمک کنید لطفا

fazel_ario
16-10-2013, 13:04
میدونی مشکل من چیه مشکل من اینه که اصلا اروری نمیده بلکه فقط آیکن موس نشون میده که میخواد لود کنه ولی بعد از 3 الی 4 ثانیه میبینیم هیچ اتفاقی نیفتاده صفحات قبل بصورت کامل توضیح دادم با عکس

بچه ها شما هم باید اینطوری کار کنین..یعنی کرک 4 رو که ریختین برین روی اون فایل کرک 4 کلیک کنید..حالا به هر نامی که میخواد باشه باشه..یه پیغام مثل این عکس میاد که بعد اکی کردن یا ضربدر زدن میررین تو بازی

برای مشاهده سایز اصلی عکس کلیک کنید

fazel_ario
16-10-2013, 13:05
سلام
کمک کنید لطفا
کرک 4 رو بریز...فایل سیو بازی رو هم پاک کن..یعنی فولدر فیفا 14 تو مای داکیومنت

Abas1100
16-10-2013, 13:10
ممنون کرک قبلی رو هم پاک کنم ؟

aftabbalans
16-10-2013, 13:17
بچه ها شما هم باید اینطوری کار کنین..یعنی کرک 4 رو که ریختین برین روی اون فایل کرک 4 کلیک کنید..حالا به هر نامی که میخواد باشه باشه..یه پیغام مثل این عکس میاد که بعد اکی کردن یا ضربدر زدن میررین تو بازی

داداش منو این روشو بالغ بر 10 هزاربار امتحان کردم همچین پیامی نمیاد و هیچ اتفاقی هم نمی افته ببین من دوست داشتم یکی از اول مراحل نصب رو بیاد بصورت تصویری قشنگ توضیح بده مام بفهمیم مشکل چیه الان مثلا یکی که براش اومده بیاد بگه که ویندوزش چیه الان من ویندزوم 8 32 بیتی هستش خب بدونم مرضش چیه

aftabbalans
16-10-2013, 13:26

بعدشم

من قبلا آپدیت رو درست انجام نمیدادم همینم نمیامد ولی وقتی درست انجامش دادم همون پچ و آپدیت ورژن 1 رو ایندفعه هر فایل کلیک میکنم هیچی نمیشه الا فایل Fifa 14 که تو فولدر گیم هستش خلاصه اونم که زدم گفت origin میخواد دانلود کردم نصب کردم آپدیت شده حالا ایندفعه میگه product code میخواد

2lombe
16-10-2013, 13:32
پست 188 رو بخون

اقا نشد میشه اسم اون فایلی که زیر کرک هست دقیق بنویسید!

اگر میشه یک راهنمایی کلی هم بکنید خیلی خیلی ممنون!

reza.8
16-10-2013, 13:36

بعدشم

من قبلا آپدیت رو درست انجام نمیدادم همینم نمیامد ولی وقتی درست انجامش دادم همون پچ و آپدیت ورژن 1 رو ایندفعه هر فایل کلیک میکنم هیچی نمیشه الا فایل Fifa 14 که تو فولدر گیم هستش خلاصه اونم که زدم گفت origin میخواد دانلود کردم نصب کردم آپدیت شده حالا ایندفعه میگه product code میخواد

شما اصا کاری به فایل fifa14.exe نداشته باش...این اگزه اصلی بازی هست و تا کد برای اوریجن نداشته باشی نمیتونی از این استفاده کنی....بهتر بگم ما اصلا کاری با این فایل اجرایی نداریم...

بعدش مراحل نصب خواستی نداره اصلا...اول کل سیستمت آپدیت باید بشه...از کارت گرافیک و نرم افزارای Net. و vc و ...
بازی که از قبل نصب شده هست...آپدیت رو انجام میدی که دوستان توضیح دادن...فایل کرک هم کپی میکنی و اجرا میکنیش...
حالا برای یه عده اجرا میشه برای یه عده نه...

پر واضحه مشکل از کرک بازی هست...که میبینی داخل بازی هم هرکس یه مشکلی داره...
من دیگه بیخیال شدم و الکی به آب و آتیش نمیزنم و منتظر یه کرک درست حسابیم تا بازی کنم... نیاز به عجله نیست که...

reza.8
16-10-2013, 13:40

اگه اشتباه نکنم منظورشون از اون فایل با اسم طولانی Fifa Crash Dump ( البته شاید غلط املایی داشه باشم :n02:) هست که ادامه این اسم زمان کرش بازی هم مینویسه...

mj94
16-10-2013, 13:52
داداش نمیدونم چی بگم ببین من اولا که اولش هرکاری میکردم بازی اجرا نمیشد یعنی آیکن موس رو صفحه میزد که داره لود میشه که بره تو بازی ولی نمیرفت اون هیچی خلاصه با کمک داداش جی جی آلکس عزیز دونستم که تو بحث آپدیت درست عمل نمیکردم ولی خب راهو که رفتم خداروشکر یه قدم به رفتن تو بازی نزدیک شدم حالا کرک 4 هم اگه عکسارو همه نگاه کرده باشی کپی کردمو همونجام اجراش کردم بعدش روی فایل بازی که کلیک کردم ازم میخواست که origin رو نصب کنم نصبش کردم آپدیت هم شد وقتی زدم که بره تو بازی دیدم طبق عکس بهم اجازه نمیده و ازم همینی رو میخواد که تو عکسا دیدی خلاصه دیگه نمیدونم چیکار بایستی کنم

نگاه کن، من اینطوری پیش رفتم.
اول که dvd رو میذاری، اتورانش که میاد، بین نصب و نصب اسان، نصب اسانو انتخاب میکنی.
نصب که تموم شد، میره تو بازی. (با اون مشکلات کرک 3)
بعد کرک 4 رو تو پوشه game اونجایی که بازی رو نصب کردی، پیست میکنی. کرک اولی هم که همونجا هستو پاک میکنی و با دابل کلیک رو ایکون کرک جدید، وارد بازی میشی.
من همین dvd رو رو لپ تاپ دوستم که اونم ویندوز 7 داشت نصب و امتحان کردم، stop working میداد. احتمال میدم مشکلش از اپدیت درایور کارت گرافیک باشه.
تا جایی که من دیدم، dvd عصر بازی نیاز به اپدیت نداره، خودشون انجام دادن.

Abas1100
16-10-2013, 14:08
سلام
کمک کنید لطفا

آقا من این کرک 4 رو ریختم بدتر شد که زودتر دوربین میلرزه
کرک قبلی حداقل دقیقه 76 به بعد میلرزید ولی الان تو دقیقه 25 به بعد میلرزه
کمک کنید چیکار کنم

fazel_ario
16-10-2013, 14:30
ممنون کرک قبلی رو هم پاک کنم ؟

پاک کن.
کرک جدید رو بریز و بازی کن

fazel_ario
16-10-2013, 14:33
داداش منو این روشو بالغ بر 10 هزاربار امتحان کردم همچین پیامی نمیاد و هیچ اتفاقی هم نمی افته ببین من دوست داشتم یکی از اول مراحل نصب رو بیاد بصورت تصویری قشنگ توضیح بده مام بفهمیم مشکل چیه الان مثلا یکی که براش اومده بیاد بگه که ویندوزش چیه الان من ویندزوم 8 32 بیتی هستش خب بدونم مرضش چیه

دادا این روش رو اول انجام بده

در این قسمت آموزش کرک کردن فیفا 14 رو میذارم ، امید به اینکه مفید باشه ...

خب اول پیش نیازها :

1 - آپدیت 1 اسکیدرو

2 - کرک ورژن 4 اسکیدرو

خب بریم سراغ آموزش :

** ابتدا پیشنهاد میکنم که بازی رو کامل پاک کنید و دوباره Extract کنید تا با مشکل روبرو نشید ...

فایل های آپدیت 1 رو به مسیر بازی انتقال بدید ... مانند عکس زیر ..

فایل FIFA_14_Update_1-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو با دابل کلیک اجرا کنید ... نیاز نیست که با Run as Admin اجرا بشه ، حتما باید به صورت عادی اجراش کنید ... و به صورت Auto آپدیت نصب میشه ....

دقت کنید اونجایی که در عکس مشخص هست رو حتما باید کلید N رو بزنید و سپس Enter ... بعد از مشخص شدن Press any key to continue کلیدی رو بزنید تا صفحه بسته بشه ( کلید پیشنهادی = Enter )

مشاهده میکنید که بعد از پایان نصب ، فایل های آپدیت ناپدید میشوند که این نشون میده که آپدیت به درستی نصب شده ....

حالا کرک ورژن 4 رو به پوشه Game انتقال بدید ... و دقت کنید که نام فایل کرک نباید عوض بشه .... fifa14-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب حالا fifa14-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو اجرا کنید ... و سپس بر روی OK کلیک کنید ...

بعدش این کارارو کن ..اگه رو کرک کلیک کردی و چیزی نیومد اینکارو بکن..حل میشه

1- از کرک ورژن 4 استفاده کنید

bahador2009
16-10-2013, 14:34
سلام من بازی رو بالاخره اجرا کردم ولی وقتی وارد بازی میشم چمن بازی سیاه.
چی کار باید کنم؟
مرسی

alp13
16-10-2013, 14:41
من آپدیت و کرک ورژن 3 رو زدم فایده نداشت بازی رو دوباره نصبیدم فقط کرک ورژن 4 رو کپی کردم به پوشه گیم
4-5 بازی بدون مشکل داشتم
فقط تو 1024*768 یکم بازی لگ داره بنظرتون درایور گرافیک رو آپدیت کنم مشکل حل میشه

سیستم هم اینه
CPU-quad core 8.2
ram : 3 g
AMD radeon HD 6450
WINDOWS XP

البته من بازی رو از شرکت نیو تک خریدم

fazel_ario
16-10-2013, 14:44

دادا اول از همه قبل از اکسترکت کردن بازی انتی ویروس و انترنتت رو قطع کن...بعد بازی رو اکسترکت کن..بعد اپدیت بازی که 83 مگ هست رو دانلود کن(تو پیسی دانلود هست).بعد اکسترکتش کن.بعد تو فولدر اپیدیت یه فولدر هست به نام FIFA.14.Update.1-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هرچی توش هست رو ببر تو قستمی که بازی رو اکسترکت کردی..توی فولدر فیفا 14 اونارو کپی پیست کن...
بعد برو روی FIFA_14_Update_1-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کن و بمون 7 مرحلش کامل بشه...بعد N رو تایپ کن و ENTER رو بزن..بعدش میگه پرس انی کی...یه کلیدی رو فشار بده..

حالا کرک ورژن 4 رو به پوشه Game انتقال بدید ... و دقت کنید که نام فایل کرک نباید عوض بشه .... fifa14-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب حالا fifa14-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو اجرا کنید ... و سپس بر روی OK کلیک کنید ...

دادا اگه همه کارو کردی باز ارور استوپ ورکینگ رو داد اینکاری که میگم رو بکن...

خبرشو بده:n24:

fazel_ario
16-10-2013, 14:46
من آپدیت و کرک ورژن 3 رو زدم فایده نداشت بازی رو دوباره نصبیدم فقط کرک ورژن 4 رو کپی کردم به پوشه گیم
4-5 بازی بدون مشکل داشتم
فقط تو 1024*768 یکم بازی لگ داره بنظرتون درایور گرافیک رو آپدیت کنم مشکل حل میشه

سیستم هم اینه
CPU-quad core 8.2
ram : 3 g
AMD radeon HD 6450
WINDOWS XP

البته من بازی رو از شرکت نیو تک خریدم
دادا گرافیکتو رو هم اپدیت کنی بد نست..میدونی چطوری اپدیت کنی؟؟؟تو گوگل هم بزنی میاد..اگه نشد من هستم

gigi_alex
16-10-2013, 15:13
دوستان این مشکل توپ بزرگ حل نشد ؟
خیلی خنده داره :n08:

کارت دادن داور میشه خاموش کرد ؟؟؟
کرک ورژن 3 مشکل کارت قرمز داره
کرک ورژن 4 مشکل توپ بزرگ

aftabbalans
16-10-2013, 16:08
دادا این روش رو اول انجام بده

در این قسمت آموزش کرک کردن فیفا 14 رو میذارم ، امید به اینکه مفید باشه ...

خب اول پیش نیازها :

1 - آپدیت 1 اسکیدرو

2 - کرک ورژن 4 اسکیدرو

خب بریم سراغ آموزش :

** ابتدا پیشنهاد میکنم که بازی رو کامل پاک کنید و دوباره Extract کنید تا با مشکل روبرو نشید ...

فایل های آپدیت 1 رو به مسیر بازی انتقال بدید ... مانند عکس زیر ..

فایل FIFA_14_Update_1-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو با دابل کلیک اجرا کنید ... نیاز نیست که با Run as Admin اجرا بشه ، حتما باید به صورت عادی اجراش کنید ... و به صورت Auto آپدیت نصب میشه ....

دقت کنید اونجایی که در عکس مشخص هست رو حتما باید کلید N رو بزنید و سپس Enter ... بعد از مشخص شدن Press any key to continue کلیدی رو بزنید تا صفحه بسته بشه ( کلید پیشنهادی = Enter )

مشاهده میکنید که بعد از پایان نصب ، فایل های آپدیت ناپدید میشوند که این نشون میده که آپدیت به درستی نصب شده ....

بعدش این کارارو کن ..اگه رو کرک کلیک کردی و چیزی نیومد اینکارو بکن..حل میشه

1- از کرک ورژن 4 استفاده کنید

سلام ببین الان عکس اولیه من رو تو فولدر FiFa 14 من یه فایل اجرایی فیفا هستش که نمیدونم برای چی اونجاس بازیم مال شرکت عصر بازی هستش دقت کن

aftabbalans
16-10-2013, 16:11
سلام ببین الان عکس اولیه من رو تو فولدر FiFa 14 من یه فایل اجرایی فیفا هستش که نمیدونم برای چی اونجاس بازیم مال شرکت عصر بازی هستش دقت کن

بعد از اون

عکس فولدر گیم رو برات میزارم که اگر دقت کنی fifa14-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش ولی مال تو skidrowcrack.com.exe هستش

fazel_ario
16-10-2013, 16:12

اون احتمالا کرکشه که اونجاست

aftabbalans
16-10-2013, 16:14
اون احتمالا کرکشه که اونجاست

آخه من کرکی نصب نکردم هنوز این از اول اونجا بودش

aftabbalans
16-10-2013, 16:17
اینم ببین داداش

که اگر دقت کنی fifa14-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش ولی مال تو skidrowcrack.com.exe هستش

Meisam.apk
16-10-2013, 16:31
کسی نیست به من یاد بده چطور از سیو نرم افزار x360ce توی بازی استفاده کنم؟

reza.8
16-10-2013, 16:51
اینم ببین داداش

که اگر دقت کنی fifa14-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش ولی مال تو skidrowcrack.com.exe هستش

شما بازی رو نخریدی مگه؟ شاید اون شرکت کرک رو هم قرار داده خودش

mjorh
16-10-2013, 17:06
برا من با دسته ها مشکل داره ، یعنی وقتی دسته ها وصل اند و اون سه تا فایل مخصوص 360 رو میریزم نمیره تو بازی ارور میده که با نرم افزار سازگاری نداره .....کسی راه حلی میدونه؟

aftabbalans
16-10-2013, 17:25
شما بازی رو نخریدی مگه؟ شاید اون شرکت کرک رو هم قرار داده خودش

اره داداش شرکتیه مال عصر بازی خب فرض که قرار داده سوال من اینه چرا اجرا نمیشه بازی

fazel_ario
16-10-2013, 17:29
اینم ببین داداش

اره..احتمالا خود شرکت ریخته داخلش...البته شرکتی ها هم جواب نمیده..به همه توصیه میکنم تا زمانی که کرک بلک باکس یا ریلود نیومده نرن الکی پولشونو دور نریزن..چون شرکتی ها هم همین کرکای مارو میریزن تو دی وی دی هاشون...

fazel_ario
16-10-2013, 17:38
اره داداش شرکتیه مال عصر بازی خب فرض که قرار داده سوال من اینه چرا اجرا نمیشه بازی
دادا شرکتی هم کرک هاشو از همین 4 تا کرکی که ماها هممون بلا استثنا دانلود کردیم و الان هم داریم ، استفاده میکنه..کرکهای موجود هیچ کدوم جواب گو نیستش...منم که بازی میکنم نمیتونم کرییر برم چون میرم توش بعد یه زمانی قفل میکنه 5 ثانیه و میپره بیرون..منتظر ریلود باشید
الکی پولتونو خرج نکنین واسه شرکتی

fazel_ario
16-10-2013, 17:39
کسی نمیدونه این چیه؟؟
هی ارور میده واسم که

lorllnbtad has stopped working
این چیه؟؟
مربوط میشه به همون cmd???
:n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13: :n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13: :n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13: :n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13:

gigi_alex
16-10-2013, 18:23

ببین اصلا به اون فایل اجرایی بازی که تو این عکس هست توجه نکن . طبق آموزشی که گذاشتم و دوستان هم تصویری و کاملشو گذاشتن پیش بری 100% بازی اجرا میشه .

alp13
16-10-2013, 18:48
من با کرک ورژن 4 مشکلی ندارم فقط این نرم افزار تنظیم دسته x360 رو که میزنم همینکه دو فایل رو به پوشه میزنم بازی اجرا نمیشه اون دو فایل رو پاک میکنم مشکلم حل میشه

fazel_ario
16-10-2013, 19:19
بچه ها راستی دروازبان رو پنالتی چطوری میپره؟؟؟فیفا 13 هم نمی تونستم بپرم...اینجا هم نمیشه..من دسته ام معمولیه..یعنی شک دار معمولی..با شک هم بازی نمیکن...چیکار باید بکنم؟؟؟

fazel_ario
16-10-2013, 19:22

آموزش نصب پچ ترانسفر بازیکنان و چمن و اسکوربورد و باز شدن لباس های تیم ها :

در این پچ نقل و انتقالات کامل شده و چند فیس جدید به بازی اضافه شده و ادبورد ها و اسکوربوردهای جدید نیز به بازی اضافه شده است!همچنین تمام توپ ها و لباس ها unlock شده اند و لباس تیم های ملی نیز بروز شده اند و خیلی چیزهای دیگر به بازی اضافه شده اند که با نصب این پچ میتوانید خودتان مشاهده کنید.
نحوه نصب این پچ هم به این گونه است که ابتدا فایل های نصبی را در پوشه ای که بازی را نصب کرده اید میریزید سپس فایل ModdingWayInstaller را اجرا میکنید و روی گزینه install کلیک میکنید و صبر میکنید تا پچ نصب شود.بعد از نصب پچ وارد فایل FIFA 14 MWM Selector میشوید و در قست select database روی گزینه ی database 2.0 کلیک میکنید و روی apply database کلیک میکنید و تمام!البته گزینه های دیگر هم در این فایلوجود دارد از جمله اسکوربورد تیم های مختلف و یا چمن بازی و اضافه کردن تورنمنت های مختلف در بازی که خودتون میتونید امتحانش کنید.

لینک دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aftabbalans
16-10-2013, 19:31
ببین اصلا به اون فایل اجرایی بازی که تو این عکس هست توجه نکن . طبق آموزشی که گذاشتم و دوستان هم تصویری و کاملشو گذاشتن پیش بری 100% بازی اجرا میشه .

یعنی اینقده که من بازی رو پاک و نصب کردم داد هارد سیستم گرفته تا شرکت EA در اومده الانه که بیان جلو در خونمون یه نسخه فولشو با یه پک که توش یه لپ تاپ ام اس آی سری جی با کارت گرافیک 780 جی تی ایکس انودیا هستش رو تقدیمم کنن بگن بابا بسه دیگه!!!:n08:
من تا الان که همون کارایی که گفتی در مورد آپدیت رو انجام دادم منتها الان یه بحث اینه که کرکی که میخوام بزارم باید هم اسم باشه یا فرقی نمیکنه؟

aftabbalans
16-10-2013, 19:51
بازم نیومد کرک ها هیچ کاری نمیکنن انگار فقط بعد از آپدیت اجرای پچ و این چیزا فایل فیفا 14 که تا قبلش مثل بقیشون اجرا نمیشد ایندفعه اجرا میشه ولی اینو میده

بقیه فایل های اجرایی فیفا هم که مثل قبل تغییری نکرده و اجرا نمیشه همین و بس

gigi_alex
16-10-2013, 20:10
یعنی اینقده که من بازی رو پاک و نصب کردم داد هارد سیستم گرفته تا شرکت EA در اومده الانه که بیان جلو در خونمون یه نسخه فولشو با یه پک که توش یه لپ تاپ ام اس آی سری جی با کارت گرافیک 780 جی تی ایکس انودیا هستش رو تقدیمم کنن بگن بابا بسه دیگه!!!:n08:
من تا الان که همون کارایی که گفتی در مورد آپدیت رو انجام دادم منتها الان یه بحث اینه که کرکی که میخوام بزارم باید هم اسم باشه یا فرقی نمیکنه؟

کرک نباید هم اسم باشه

من شک ندارم فایلی چیزی کم داره بازیت .

Abas1100
16-10-2013, 20:10
آقا من این کرک 4 رو ریختم بدتر شد که زودتر دوربین میلرزه
کرک قبلی حداقل دقیقه 76 به بعد میلرزید ولی الان تو دقیقه 25 به بعد میلرزه
کمک کنید چیکار کنم

کسی جواب ما رو نمیده ؟
چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

gigi_alex
16-10-2013, 20:12
کسی جواب ما رو نمیده ؟

من با 3 هم لرزش زیادی نداشتم . با 4 هم همینطور . کرکها هنوز کامل نیستن هرکدوم یه مشکل دارن
شما با کرک 4 مشکل بزرگی توپ ندارید ؟

Abas1100
16-10-2013, 20:25
من با 3 هم لرزش زیادی نداشتم . با 4 هم همینطور . کرکها هنوز کامل نیستن هرکدوم یه مشکل دارن
شما با کرک 4 مشکل بزرگی توپ ندارید ؟
نه مشکل بزرگی توپ نداشتم
ولی از دقیقه 22 یا 23 به بعد دوربین میلرزید البته شدید تر از کرک قبلی که اون از دقیقه 76 به بعد یلرزید
یعنی چی از همون اول بازی توپ بزرگه یا اواسط یه دفه توپ بزرگ میشه ؟؟؟

gigi_alex
16-10-2013, 20:40
نه مشکل بزرگی توپ نداشتم
ولی از دقیقه 22 یا 23 به بعد دوربین میلرزید البته شدید تر از کرک قبلی که اون از دقیقه 76 به بعد یلرزید
یعنی چی از همون اول بازی توپ بزرگه یا اواسط یه دفه توپ بزرگ میشه ؟؟؟

من الان از کرک ورژن 3 استفاده میکنم اصلا لرزش دوربین ندارم

آره از همون اول بازی بزرگه توپ تکونم نمیخوره :n08:

Abas1100
16-10-2013, 20:42

برا منم کرک ورژن 3 هست ولی چه بازی 4 دقیقه باشه چه 20 دقیقه دقیقه 75 یا 76 به بعد میلرزه دوربین

mj94
16-10-2013, 21:23
اقایون، دوستان،من با کرک 4 و dvd عصر بازی، دارم بدون هیچ مشکلی، تاکید میکنم، هیچ مشکلی بازی میکنم.نه تو بازی عادی نه تو کریر. هیچ، هیچ مشکلی ندارم.

fg_war2000
16-10-2013, 21:30
من با آپدیت 1 و کرک 4 اسکیدرو مشکل داشتم ! بازی بالا میومد ولی چمن سیاه بود . من همون نسخه nosteam که صفحه اول گذاشتم با پچش رو گرفتم بدون مشکل بازی میکنم . البته فایل های x360ce رو که میریزم بازی بالا نمیاد ولی بدون اون بازی خوب بالا میاد ولی دسته اصلن تنظیم نیست ! من با هزار بدبختی دسته رو تنظیم کردم :n02:

AbKhiar
16-10-2013, 21:42
دوستانی که بازیشون رو کلیک میکنن و بعد چرخیدن علامت کنار موس هیـــچ اتفاقی نمیفته منم همین مشکل و داشتم که حل شد کارایی که لازمه بکنید... 1.فایل آپدیت 55مگی رو دانلود کنید و طبق آموزش دوستان اجرا کنید 2.کرک ورژن 3 رو بریزیدو از همه مهمتر 3. توی run تایپ کنید cmd و روی آن کلیک کنید و run as administrator رو حتما بزنید // عبارت زیر را با ماوس کپی و در صفحه cmd کپی کنیدbcdedit.exe/set {current} nx AlwaysOff بعد هم حتما ریستارت کنید کامپیوتر وو بازی رو از کرک ورژن 3 اجرا کنید.....- .. ///اما مشکلات بازی برای من لگ داشتن و به نوعی کند بودن بازی با اینکه سیتمم خوبه البته با کاهش رزولوشن و کیفیت بازی روون میشه ولی گرافیکشم افت میکنه )): ):اگه کسی راه حل مشکل لگ رو میدونه بگه مام استفاده کنیمبه امید اجرای بازی برای همه دوستان

aftabbalans
16-10-2013, 22:07
دوستانی که بازیشون رو کلیک میکنن و بعد چرخیدن علامت کنار موس هیـــچ اتفاقی نمیفته منم همین مشکل و داشتم که حل شد کارایی که لازمه بکنید... 1.فایل آپدیت 55مگی رو دانلود کنید و طبق آموزش دوستان اجرا کنید 2.کرک ورژن 3 رو بریزیدو از همه مهمتر 3. توی run تایپ کنید cmd و روی آن کلیک کنید و run as administrator رو حتما بزنید // عبارت زیر را با ماوس کپی و در صفحه cmd کپی کنیدbcdedit.exe/set {current} nx AlwaysOff بعد هم حتما ریستارت کنید کامپیوتر وو بازی رو از کرک ورژن 3 اجرا کنید.....- .. ///اما مشکلات بازی برای من لگ داشتن و به نوعی کند بودن بازی با اینکه سیتمم خوبه البته با کاهش رزولوشن و کیفیت بازی روون میشه ولی گرافیکشم افت میکنه )): ):اگه کسی راه حل مشکل لگ رو میدونه بگه مام استفاده کنیمبه امید اجرای بازی برای همه دوستان
میشه تصویری همینی که میگی رو بزاری ممنون میشم چون من کامل گیج شدم

aftabbalans
16-10-2013, 22:08
کرک نباید هم اسم باشه

من شک ندارم فایلی چیزی کم داره بازیت .

منم دارم به همین نتیجه میرسم خب آخه بازی شرکتی و بعضی از بچه ها تو همینجا گفتن که مشکلی نداشته بازی شرکت عصر بازی ولی خودت چی فکر میکنی مثلاً چه فایلیش کمه؟

aftabbalans
16-10-2013, 22:13
میگم خدایا میشه منم یه روزی بیام اینجا از تجربیاتم برای حل مشکل اجرا و نصب بگم و حتی حتی مثلاً جلوتر ازین برای مثلاً باز کردن قفل توپ های جدید تو داخل بازی مشورت بدم ای خدا:sq_7:

fazel_ario
16-10-2013, 22:20

نه مهم نیست هم اسم باشه...داداش یه توصیه میکنم..ببین نمیدونم از کی راهنمایی گرفتی ولی از هرکی که هست از اول تا اخر همون کارایی که اون میگه رو بکن..نصفشو از یکی نپرس نصفشو از یکی دیگه..نمیدونم از اول فکر کنم من جواب دادم بهت که خوب خودم هم میگم ولی اگه کسی دیگه گفته بهتره که ادامشم از اون بگیری که قاطی نشه..:n12:

fazel_ario
16-10-2013, 22:23
بازم نیومد کرک ها هیچ کاری نمیکنن انگار فقط بعد از آپدیت اجرای پچ و این چیزا فایل فیفا 14 که تا قبلش مثل بقیشون اجرا نمیشد ایندفعه اجرا میشه ولی اینو میده

بقیه فایل های اجرایی فیفا هم که مثل قبل تغییری نکرده و اجرا نمیشه همین و بس

داداش من فایل fifa14.par رو حذف کن..و بعد روی فایل که به عنوان کرک کپی کردی کلیک کن..نه رو فایل فیفا 14
روی فیفا 14-اسکیدرو کلیک کن که میره تو بازی
خبرشو بده

fazel_ario
16-10-2013, 22:24
کسی جواب ما رو نمیده ؟

دادا این کارو کردی؟؟؟؟

توی run تایپ کنید cmd و روی آن کلیک کنید و run as administrator رو حتما بزنید

fazel_ario
16-10-2013, 22:28

دادا توپ بزرگه...یه کاری کن..قبل بازی توپ رو عوض کن..احتمالا چون رو حال دیفالت هست اینطوری میشه...
تو فیفا 13 هم توپ دیفالت پیدا نبود ..غیب بود.:n08:
یه توپ دیگه امتحان کن

aftabbalans
16-10-2013, 22:32
نه مهم نیست هم اسم باشه...داداش یه توصیه میکنم..ببین نمیدونم از کی راهنمایی گرفتی ولی از هرکی که هست از اول تا اخر همون کارایی که اون میگه رو بکن..نصفشو از یکی نپرس نصفشو از یکی دیگه..نمیدونم از اول فکر کنم من جواب دادم بهت که خوب خودم هم میگم ولی اگه کسی دیگه گفته بهتره که ادامشم از اون بگیری که قاطی نشه..:n12:

ببین داداش من با این قسمت بخش ران رو نفهمیدم جدی من سی ام دی رو زدم بعدش یه صفحه سیاه اومدش که نمیدونم باهاش باید چیکار کرد البته من اون عبارت ران اس ادمینیستراتور رو جلوش زدم بعدش اومد پائین بعدش عبارتی که گفتید رو کپی کردم تو اونجا و بازم نوشته های اومدش و اومد پائین و بعد اون ریستار کردم اومدم فایل فیفا.پار رو حذف کردم ولی هیچی نشد

aftabbalans
16-10-2013, 22:36
من الان میخوام بازم اون نسخه دیگه رو که غیرشرکتی بودش رو امتحان کنم ببینم با این روشی که گفتید میشه یا نه خیلی ممنون از همه بچه ها آقا فاضل و آقا رضا و جناب جی جی آلکس و هرکسی که واقعا کمک میکنه:n12:

Agha abed
16-10-2013, 22:41
سلام
من تمام مراحل بالا رو انجام دادم ولی هنوز بازی اجرا نمیشه این پیغام و میده وقتی از فایل های کرک شده بازی و اجرا میکنم

و وقتی هم که بازی و از
fifa-config این قسمت اجرا میکنم نیاز به اکانت برنامه origin داره
لطفا راهنماییم کنید
با تشکر

fazel_ario
ببین داداش من با این قسمت بخش ران رو نفهمیدم جدی من سی ام دی رو زدم بعدش یه صفحه سیاه اومدش که نمیدونم باهاش باید چیکار کرد البته من اون عبارت ران اس ادمینیستراتور رو جلوش زدم بعدش اومد پائین بعدش عبارتی که گفتید رو کپی کردم تو اونجا و بازم نوشته های اومدش و اومد پائین و بعد اون ریستار کردم اومدم فایل فیفا.پار رو حذف کردم ولی هیچی نشد
دادا ویندوزت سون هست؟؟؟
اینی که میگم رو دونه به دونه انجام بده
برو تو قسمت استارت
اون پایین بنویسcmd
یه فایل میاد به همین نام
روش کلیک راست کن
روی ران از ادمینستر کلیک کن
بعد یه صفحه سیاه میاد
این نوشته ای که بهت داده بودم رو کپی کن
برو تو صفحه سیاه کلیک راست کن و بزن پیست
بعد اینتر رو بزن
زیرش مینویسه ساکسفول
موس میاد خط پایینش
صفحه رو ببند
ری استارت کن..
بعد که بالا اومد برو کرک 4 رو تو قسمت فیفا 14/ گیم پیست کن
فایل فیفا14.پار رو پاک کن
رو اون فایل کرک که ریختی توی پوشه بازی کلیک کن..اون فایلی که اکسترکش کردی رو میگما...
روی فایلی به نام فیفا 14 که از اول تو اون فولدر بود کلیک نکن..بازی میاد به احتمال فراوان
خبرشو بده

Amirhos3ein

سلام من اول مشکل stop working داشتم دقیقا این کارا کردم وقتی رو فایل کرکی ک کپی کردم کلیک میکنم مینویسه
cracked by BP@3DM
و ی لجظه صفحه سیاه میشه و دوباره به صفحه دستکتاپ برمیگرده و هیچ اتفاقی نمیافته!! :n03::n03::n03::n03:

fazel_ario
16-10-2013, 22:42
سلام
من تمام مراحل بالا رو انجام دادم ولی هنوز بازی اجرا نمیشه این پیغام و میده وقتی از فایل های کرک شده بازی و اجرا میکنم

و وقتی هم که بازی و از
fifa-config این قسمت اجرا میکنم نیاز به اکانت برنامه origin داره
لطفا راهنماییم کنید
با تشکر

fazel_ario
16-10-2013, 22:44
فقط یه خواهشی دارم..اونایی که دپفعه ی اول دومشونه که هیچ ولی امثال من اگه بازیشون اجرا شد بیان اینجا و به بقیه هم کمک کنن...برین پشتتونو نگاه نکنین بعد براتون بد میشه ها...م=واسه شماهم خراب میشه ها...از ما گفتن بود..کمک کن تا کمکت کنن
:n24: