PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست جذب نیرو - html +CSS حرفه ای

malakye barfi
13-10-2013, 14:13
به یک نیرو به روز - حرفه ای جهت تبدیل فایل های پی اس دی به اچ تی ام ال نیاز داریم
این نیرو لازم است با کد های بروز html5 , css3 آشنا باشد و بتواند امکانات سایت را با کپی برداری و ویرایش سایر کد ها انجام دهد و یک سایت استاتیک تحویل دهد.

Thor God
13-10-2013, 19:42
عزیز بیشتر توضیح بده. با دو خط نوشته که کسی نمیاد ! اولا بگو که اگه دو سه تا طراحی خیلی خفن بدم طراح حرفه ای زیر 18 سال هم میگیرید ؟ ( نصف قیمت بازار ) در صورتی که میخواد نمونه کار رو ببینید id تون رو خصوصی کنید.

malakye barfi
14-10-2013, 14:03
وب سایت شرکت ما و نمونه کارها رو چک کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من با سن شما چه کاری دارم - نمونه کار می خواهم و یک پروژه آزمایشی - بعدش دیگه اگه اوکی بود با هم حسابی کار می کنیم

Thor God
14-10-2013, 16:58
خب خیلی خوبه.
نمونه هاتون رو دیدم. زیبا بودن. وبسایت های دولتی که از رده خارج هستن ! به راحتی طراحی میشن. وبسایت های شخصی افراد مثله استاد حسین علیزاده هم بسیار راحت هستند. قالب خودتون هم که سبک هست به راحتی طراحی میشه و من بدون psd میتونم طراحی کنم.
البته من بین نمونه کار ها قسمت هایی رو دیدم که فکر کنم جیکوئری کار شده. یه توضیح میدید ؟!
درظمن به طراحی بنر متحرک هم وارد هستم. میتونی کلیت کار مثله طول و عرض ، موضوع ، آدرس سایت و ... روبدی تا من بررسی کنم و بنر متحرک رو تحویل بدم.

من هم با پروژه آزمایشی مشکلی ندارم. میتونی پروژه رو به id من بفرستی یا خصوصی کنی تا بهت تحویل بدم. در ظمن نیروی بیشتر هم خواستی نیرو دارم.