PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای خرید کادو تولد برای خانم تا سقف 700 تومان

helboy2005
13-10-2013, 10:57
سلام دوستان .
تولد نامزدم همین روزاست بنظر شما با 700 تومان چی بگیرم براش.

پارسال واسش گوشی موبایل خریدم امسال و هرچی فکر میکنم به ذهنم چیزی نمیرسه!!

از طلا ، جواهرات هم خوشش نمیآد.

لطفا کمکم کنید.

با تشکر

sara_program
13-10-2013, 11:34
به به . . . خیلی خوب کاری می کنید:n01:

سکه براش بخرید . که پس انداز داشته باشه
اگه از سکه هم خوش نمیاد، تبلت می تونید بخرید
می تونید یه تور تفریحی ثبت نامش کنید و بلیطشو بهش هدیه بدید
کارت هدیه می تونید بهش بدید
می تونید براش تلسکوپ بخرید (خودم خیلی دوست دارم)
می تونید براش میکروسکوپ بخرید (خیلی سرگرم کنندس و غیر قابل پیش بینی. هر کسی دوست داره یکی داشته باشه)
می تونید براش یه دوربین عکاسی بخرید
می تونید یه عینک آفتابی مارک بخرید
. . .

خیلی کارها می شه کرد . اگر خواستین بگین تا بازم بگم

ملا نصرالدین
13-10-2013, 11:51
مطمئنید از طلا و جواهر خوشش نمیاد؟
راستش پیشنهاد من به شما اینه که از این موضوع مطمئن بشید...خیلی از خانم ها اینو میگن ...
ولی در عمل خوششون میاد
دلیلش هم شاید خجالت یا ملاحظه یا گربه دستش به گوشت نمیرسه یا... میتونه باشه

پیشنهاد دوم
من خودم از هدیه هایی که خیلی خوشم امد

یه 3 کاره پرینتر اسکنر کپی بود که خیلی خیلی دوسش دارم.....شما میتونید 4 کاره اش رو بگیرید که فکس هم داشته باشه
گوشی موبایل
انگشتر

پیشنهاد سوم اینکه
چند تا چیز رو در کنار هم بگیرید...مثلا یک عروسک خرسی بزرگ یا یه اسباب بازی دیگه(مثل هلیکوپتر کنترلی) به همراه یه وسیله ای که خیلی دوست داره

Atghia
13-10-2013, 20:56
یه ساعت مچی از برند تیسوت :n02::n09:
تبلت بگیرید بسیار کاربردی و مد روز:n17:
عطر بگیرید از برندهای خیلی خاص و معروف مثل تام فورد (که با این بودجه سازگاره):n26:
طلا ممکنه بعضی ها بدشون بیاد اما ست های گردنبند و انگشتر و گوشواره از برندهایی مثل اسپریت یا سواچ کیه که بدش بیاد!!:n05:
ولی نکته قابل توجه مطمئن باشید بدون در نظر گرفتن مقدار هزینه مهم اینه که نامزدتون چی دوست داره! یعنی اگه پول کمتری بدید اما چیزی که علاقه منده بخرید به مراتب ارزش بیشتری داره تا اینکه کلی پول بدید بابت چیزی که دوست نداره !
((کیفیت مهمه نه کمیت :دی))

alireza20202003
14-10-2013, 04:27
اگه اهل ورزش هستن ست کفش و لباس ورزشی ، البته ممکنه کمی از بودجه بیشتر بشه بسته به ورزش

dannyfox
14-10-2013, 08:15
به نظرم تبلت بهترین انتخاب میتونه باشه... چون امروزه اکثر خانوم ها گجت باز هستن و خیلی دوست دارن گجت های مختلفی داشته باشن.

badboys_87
14-10-2013, 10:33
تبلت یا گوشی بهترین گزینه هست یا 300 تومن دیگه بذار یه لپ تاپ لنوو b590 بگیری خیلی خوبه
یه چیزی بگیر هر دو تا استفاده کنید :n10:

helboy2005
17-10-2013, 09:56
از پیشنهاد همتون ممنون.

والا این نامزد ما زیاد اهل تکنولوژی نیست دیه زورشو بزن بخواد با گوشیش وارد فیسبوک بشه!
اینکه میگم از طلا خوشش نمی آید منظورم طلا زرد.
ادکلن هم زیاد گزفتم واسش!
موبایلم که سال پیش گرفتم.

Ali_softcenter
17-10-2013, 10:33
700 تومن برای یک خانم؟ :n04: نکن اینکارو :n27:

:n02: شوخی

اگه اهل تکنولوژی نیست .و ادکلن و طلا جواهر هم خوشش نمیاد و لباس هم که 700 تومن اشتباه هست :n02:

به نظر من یه کفش اسپورت اورجینال خوشگل دخترونه از برند هایی مثل نایک یا آدیداس یا ریبوک!! منتهی حتما از فروشگاه های اصلی بگیر که مطمئن باشه...مثلا نری از پاساژ کویتی ها بخری!! میتونه خیلی خوب باشه....ریبوک تا 400 هم میتونی بخری و با 300 تومنش هم یه چیز دیگه کنارش....ولی خب آدیداس و نایکی همین 700 و اینا میشن...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سر به مغازه های چرم در خیابون فردوسی حد فاصل تا منوچهری و خود منوچهری هم بزن..چیزای خیلی خوشگلی پیدا میشن! :n23: ست های زنانه خیلی مرغوب و خاصی هستند!

مثلا این دو تا عکسی که گذاشتم روی هم 400 تومن پولشه :n02: البته نمونه گذاشتم...دها مدل و طرح میتونی پیدا کنی از چرم های گاوی مرغوب که باعث کلاس بیشتر و وقار بالاتر نامزدتون میشه :n26:

کلی چیز چرمی داریم ..کیف لوازم آرایشی....جاجواهراتی و............ خیلی انتخاب داری! میتونی 3-4 تا با هم بخری بشه یه ست عالی!

اگه لوازم آرایشی برند استفاده میکنه...میتونی یه ست کامل بگیری با مثلا همراه یه سشوار خیلی خوب و یا یه اتوی موی مرغوب ( نه از این 50 تومنی ها!! ) اینا رو همون خیابون منوچهری میتونی یه نگاه بندازی شاید چیزی به چشمت خورد....خانم ها عاشق لوازم آرایشی هستند به هر حال!! مخصوصا اگه کسی برند های معروف و گرون بهشون هدیه بده...

ehsan102
17-10-2013, 11:33
از پیشنهاد همتون ممنون.

والا این نامزد ما زیاد اهل تکنولوژی نیست دیه زورشو بزن بخواد با گوشیش وارد فیسبوک بشه!
اینکه میگم از طلا خوشش نمی آید منظورم طلا زرد.
ادکلن هم زیاد گزفتم واسش!
موبایلم که سال پیش گرفتم.

سلام دوست عزيز

چه خووب ميشد اگه فقط روز تولد رو اعلام ميكرديد كه دوستان تا يك روز قبل تولد اعلام نظر نكنند

------

( واسه خريدن كادو تولد براي هركس بايد ببينيد طرف مقابل چي كم داره يا از چي خوشش مياد اما منتظره يكي براش بخره )
اينطوري نيست كه شما بياين و از بقيه نظر بخواين ، ملاحضه كرديد كه سه - چهار نفر روي تبلت نظر اكيد داشتند
اگه اينجوري ميخواين از دوستان واسه نظر خواهي كمك بگيريد بايد يه سري اطلاعات رو ( پرانتز بالا ) در اختيار دوستان قرار بديد تا نظرات متفاوت و خاص تر باشه
مثلا : بگيد فلان چيزهارو داره يا نه
--------

طبق گفته ي شما كه ميگيد از طلا خوششون نمياد :
من كه ميگم يك جشن ساده توو رستوران (دو نفره) بگيريد و با يك كادوي مختصر
نيازي هم نيست تا 700 بريد تووو خرج :n05: بعد زن هاي ما ياد ميگيرن توقع ها ميره بالا :n07:

پيشنهادات علي آقا تا حدي متفاوت بود
*خودمم ميخواستم بگم اتو مو
*يك تابلوي نقاشي يا تابلو فرش
*قاب عكس ديجيتالي
*

يك دوستمون گفتند كارت هديه ، به نظرم اصلا كار درستي نيست
درسته انتخاب رو به اون ميديم كه چي بخره ، اما ممكنه طرف از اون دسته آدم ها باشه كه خودش تنهايي به بازار نره و اينجوري به چيزي كه ميخواد نميرسه
حتي ممكنه با خودش فكر كنه همسرش واسش ارزش قايل نميشه كه سليقه به خرج بده .....

salar79
17-10-2013, 13:55
تبلت یا گوشی بهترین گزینه هست یا 300 تومن دیگه بذار یه لپ تاپ لنوو b590 بگیری خیلی خوبه
یه چیزی بگیر هر دو تا استفاده کنید :n10:

شما بهتره چیزیبگیری که نگن یه چیزی گرفت خودش استفاده کنه و از این جور حرفا:n06:

در ضمن بهتره یه چیزی بگیری که توی رنج خودش بهترینا باشه مثلا لب تاب تا گوشی نگیر

مثلا ساعت گزینه ی مناسبیه

یا کفش

کلا باید ببینی چجوریه وضعیت

مثلا اگه شاغله و زیاد راه میره بدون شک کفش نع اگه اهل مهمونیه وسایل ارایش یا ساعت یا کلا وسایل زینتی بگیر براش

shaparak13
22-10-2013, 15:56
سلام . اگه هنوز کادوتونو ندادین و هنوز نتونستید تصمیم بگیرید بهترین کادو اسکناسه :n02: جدی میگم . خانما خودشون بهتر میدونن با پولشون چیکار کنن و اگه میخوای خشک و خالی نباشه یه شاخه گل و یه کارت پستالم بذار کنارش . اینجوری خودش هرچی که لازم داره و خوشش میادو تهیه میکنه . و اگه اهل خرید و بازار نیست خوب بهش پیشنهاد بدید که میتونید به بازار ببریدش تا هرچی میخواد با پولش بخره . اینجوری هم انتخاب با خودشه هم متوجه میشه که شما واسش وقت میذارید . به نظر من این بهترین و به صرفه ترین انتخابه . چون اینجوری چیزی که لازم داره و خوشش میادو میخره .

aftab_azad20
25-07-2015, 12:01
یه جعبه اچار بکس خفن،یا ماکت ایرباس a380
:n02::n02::n02:

ملا نصرالدین
26-07-2015, 16:07
دوستان به تاریخ اولین پست دقت کنید!
2 سال از اون موقع میگذره.