PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازي هي اوريجينال و كپي خور Ps چگونه هستند؟

Mool Tee
12-10-2013, 21:46
سلام به همه متاسفانه به دليل بسته شدن تاپيك سوالات مجبور هستيم كه تاپيك بزنيم كه خوب چيز بديم نيست و باعث ميشه تاپيك بيشتر ديده بشهومن خودم Ps 1 داشتم و الان ٣٦٠ دارم و اصلا در مورد بازي هاي ps 3 نميدونم چجورين اولين سوالم اينه كه قيمت اين ٢ باهم چقدر تفاوت دارن بعد هم اين Ps 3 چقدر طول كشيد تا هك شد؟ كلا خريد بازي ها و استفادشون راحته؟ براي Ps4 چه مشكلاتي ممكنه وجود داشته باشه

Mool Tee
12-10-2013, 23:26
يه سوال در مورد قسمت انلاين ! كلا چجورياس چجوري بايد راش انداخت ! علاوه بر بازي اصل كار ديگه اي بايد كرد؟ سرور ايراني هم داره؟

Layken
13-10-2013, 14:08
من پیشنهاد میدم شما پست اول این تاپیک رو مطالعه کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما نکاتی که ممکنه اونجا نباشه کمی اینجا توضیح میدم.
پیدا شدن بازی برای PS3 بستگی به شهرتون داره، در جاهای بزرگ راحت هست و میشه با یک مغازه مشتری بشی و هر بار که بازی جدید میاد کنسولت رو ببری تا برات بازی بریزه
یا هاردی چیزی ببری داخل اون برات بازی هارو بریزن و بیاری خودت روی سیستم اجراش کنی.

قیمت های بازی های ps3 بیشتر بستگی به حجمشون داره تا اونجایی که میدونم بازی های انحصاری سونی که حجم زیادی دارن (مثلا 40 گیگ ) اینا دور بر 12 تومن در بیارن.
ولی بازی های مولتی که حجمشون 9 یا 11 گیگ این دوربرا

Mool Tee
13-10-2013, 19:42
من يه سوال خيلي ساده دارم ! به اين سايتايي كه ميدي برات بازي ميريزن رو هارد ميتوني بدون جيلبريك رو دستگاه اجرا كنيم؟

Mool Tee
13-10-2013, 23:41
هيچكس نميدونه يعني؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.كلا وقتي ps 4 اومد چجوري بايد باهاش بازيارو اجرا كرد