PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Sims 4

Turok-71
07-10-2013, 01:41
The Sims 4
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: Maxis | The Sims Studio

ناشر: Electronic Arts

پلتفرم: Microsoft Windows | OS X

سبک: شبیه ساز زندگی

تاریخ عرضه: قبل از 2014

بازی سیمز 4 در سبک شبیه ساز زندگی به شمار میرود و قسمت چهارم از سری سیمز محسوب میشود.شرکت EA از این نسخه در 6 مِی 2013 رونمایی بعمل آورد.در 20 آگِست 2013 یک تریلر از گیم پلی بازی در نمایشگاه Gamescom بنمایش در آمد.

The Sims 4 در حالت single-player عرضه میشود و نیازی به اتصال به اینترنت برای انجام بازی نخواهد داشت.اما برای انجام مراحل نصب به یک اکانت Origin و اتصال به اینترنت نیاز پیدا خواهید کرد.

این نسخه از سری برای بهبود قسمت شبیه سازی و گیم پلی مبتنی بر احساسات تمرکز دارد.همچنین این توانایی رو دارید که چندکار رو بصورت همزمان انجام بدید مثل صحبت کردن و قدم زدن.

پ.ن: در صورت ایجاد تاپیکی با محتوای بیشتر،این تاپیک بسته خواهد شد.

Mool Tee
07-10-2013, 15:31
اول از همه مرسی البرز برا تاپیک :n12: ! فک کنم اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده فعلا تا بشه تاپیکو کامل کرد !
من خودم قبلا عاشق Sims 3 بودم ولی خسته کننده میشد و ازش زده شدم !
امیدوارم این خوب باشه ! واقعا ژانر خیلی خاصی هست در بین همه ی بازی ها !

mojtaba 7
07-10-2013, 18:36
اره بازیه قشنگیه. من از طرفداراشم. مثل پی اس دوسش دارم

Gregar
07-10-2013, 23:32
دیگه گذشت که Sims 3 رو بازی کنیم بعد از این همه مدت . حالا منتظرم چهارش بیاد از همون اول بگیرم . این دست بازی ها واقعا معتاد کننده ولی وقت گیرن . امثال Sims و CIV و ...

Audrina
26-03-2014, 13:28
اول گفته بودن قبل 2014 میاد...
بعد گفتن مارس 2014 (همین ماه) بیرون میاد...

در آخر:

اعلام شده که بازی پاییز 2014 بیرون میاد...

mahyarSAMSUNG
03-04-2014, 14:04
بازی خیلی قشنگیه ولی خیلی وقت گیره ... من یادمه صبح تا شب پاش بودم تو شماره 3

tgmam
14-04-2014, 16:54
من که اصاً بازی نکردمش. فک کنم بازی بدی نباسه...:33:

soroosh_cz
14-04-2014, 18:44
به نظر من نسخه ی 2 از 3 قشنگ تر بود. امیدوارم جذاب ترش کنن...

Soroush HD
28-05-2014, 13:02
با سلام خدمت همه دوستان عزیز،
در این ویدیو پیشنمایشی از یک ویدیو ی طولانی از سیمز 4 را می بینید که در آن قسمت های ساخت سیم و ساخت خانه با تصاویر پیشین فرق کرده و زیبا تر شده است و بخش هایی برای سبک و مدل نیز اضافه شده است. انواع لباس، مو و... نیز اضافه شده است. برای دریافت روی لینک زیر کلیک کنید. (با حذفیات کم)
دریافت از مدیافایر با حجم 27 مگ. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک تماشای زبان اصلی در آپارات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک تماشای زبان فارسی در آپارت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

squall12
14-08-2014, 13:19
من دموی ساخت سیمزشو دیروز نصب کردم.1 گیگابایت بود.جالب شده ولی از اینکه نمی تونی رنگ ها رو به دلخواه خودت مثل سیمز 3 تغییر بدی اعصابم خورد شد:n03:

Malware
31-08-2014, 12:44
EA قابلیت pre-load بازی The Sims 4 را فعال کرد

با استفاده از این قابلیت کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند میتوانند فایل های بازی را از همین الان دانلود کنند و وقتی بازی عرضه شد زودتر از بقیه بازی را اجرا کنند .

برای استفاده از این قابلیت و دانلود فایل های بازی شما نیاز به نرم افزار Origin خواهید داشت .

تاریخ عرضه بازی :

September 2 یا 11 شهریور : امریکای شمالی و اسیای مرکزی و روسیه

September 4 یا 13 شهریور : استرالیا و ژاپن و اروپا

September 5 یا 14 شهریور : هند و افریقای جنوبی و انگلستان

منبع : GameSpot

raya2
02-09-2014, 23:34
بازی امروز منتشر شد با حجم تقریبی 8 گیگ و متاسفانه از گفته ها بنظر میرسه که بازی به این سادگی و به این زودی کرک نمیشه. چون EA قفل جدیدی رو بازی کار گذاشته...

roya.rashidi
03-09-2014, 00:22
درسته لینکشم تو سایتا هست .
فقط خداکنه کرکر های محترم زودتر دستبکار شن و بازی رو کرک کنن :n09:
البته میگن کرکش هست ولی دانلود نکنین تروجان هستش

Malware
03-09-2014, 09:12
EA امروز پچ جدیدی برای The Sims 4 عرضه کرد

توضیحات پچ در پایین

Electronic Arts به تازگی اولین پچ را برای بازی تازه انتشار یافته The Sims 4 عرضه کرد و قول داده شده بسیاری از مشکلات عجیب و غریب بازی را رفع کند .

یکی از باگ هایی که توسط این پچ رفع شده باگی است که در زمانی که سیمز شما می میرد و Grim Reaper ( فرشته مرگ ) به دنبالش می آید بازی هنگ می کند و از بازی خارج میشود . EA در مورد این باگ نوشته : فرشته ی مرگ هنوز دوستت داره عزیزم , فقط اون یه ذره سرش شلوغه و نمیتونه با همه ی سیمزایی که خسته شدن و میخوان توجهش رو جلب کنن قرار بزاره !

باگ دیگری که در این پچ حل شده مشکلی بود که در آن بعضی از اجسام و یا بعضی از سیمز ها کلا انگار وجود خارجی نداشتند و یا هیچ عکس العملی از خود نشان نمی دادند و مثلا بر صندلی ای که یک نفر رویش نشسته , یک نفر دیگر نیز می نشست .

تمامی باگ های درست شده را میتوانید در پایین مشاهده کنید :

Severe Issues / Crashes:

Fixed a crash in Build Mode by preventing the game from thinking fences were rooms.

Fixed a crash in Create a Sim that could occur after the you lock and unlock your computer.

Bug Fixes / Issues:

Fixed an issue with "Shine on Men’s Suit," "Glitter and Abs," “Big Hat of Shame," "Star-Spangled Glasses," and the "Tiki Bar," not remembering their unlocked state upon reload.

Fixed several issues with Sims attempting to go on dates with the Reaper, resulting in non-responsive game states. The Reaper still loves ya baby, he is just too busy to go on a date with every lovelorn Sim that vies for his attention.

Fixed several issues where babies were incorrectly hibernating within household inventories resulting in several issues:

You can now exit Build Mode when not on your home lot if a baby was incorrectly left in the home lot inventory.

Game no longer hangs if you attempt to split a household with a baby on the lot and in the household inventory.

Splitting and merging households no longer results in unplayable households due to babies being left in household inventories.

Babies are no longer left locked in the household inventory if all the other Sims in the household die.

Babies no longer multiply if left in the Household Inventory while editing the lot via Manage Worlds.

Fixed an issue where Gallery households that have been merged with another household were preventing Live Mode from loading.

Adding a new Sim to a played household via Create a Sim by going from Manage Worlds will now allow you to modify their face and body.

Lots with scaled objects (via the shift + [,] cheat) that are shared to the Gallery will now remember their enlarged state for others to enjoy.

Gallery Issues:

Fixed an issue where the game would become non-responsive when attempting to save a lot to the your library.

منبع : GameSpot

goldenmember
03-09-2014, 14:29
دوستان من میخوام فقط آدم بسازم قصد بازی کردن ندارم
میخوام نسخه دمو رو دانلود کنم
تا اینجاش کسی میدونه با نسخه اصلی فرق داره یا نه؟
منظورم تعداد لباس و امکانات ساخت آدم و ...
ممنون میشم زود جواب بدین

Gregar
03-09-2014, 14:58
خیلی تو سر بازی زدن . اونقدر که انگار نسخه قبلی ویندوز 7 بوده و این نسخه ویندوز 8 :n02:

raya2
03-09-2014, 15:00
دوستان من میخوام فقط آدم بسازم قصد بازی کردن ندارم
میخوام نسخه دمو رو دانلود کنم
تا اینجاش کسی میدونه با نسخه اصلی فرق داره یا نه؟
منظورم تعداد لباس و امکانات ساخت آدم و ...
ممنون میشم زود جواب بدین

بله نسخه ی دمو فرق داره. تا اونجایی که من میدونم (فقط نسخه ی دمو رو بازی کردم): - در نسخه ی دمو فقط یک رده ی سنی (میانسال) قابل انتخابه - احتمالا در نسخه ی دمو تعداد لباسها کمتره (شاید البته)

pc-game
03-09-2014, 15:12
سیستم مورد نیاز ذکر نشده ؟

raya2
03-09-2014, 15:16
سیستم مورد نیاز ذکر نشده ؟

PC minimum system requirements for The Sims 4

REQUIRED: Internet connection required for product activation

OS: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8, or Windows 8.1

PROCESSOR: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent) MEMORY: At least 2 GB RAM

HARD DRIVE: At least 9 GB of free space with at least 1 GB additional space for custom content and saved games

DVD-ROM: DVD ROM drive required for installation only

VIDEO CARD: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better

SOUND CARD: DirectX 9.0c Compatible

DIRECTX: DirectX 9.0c compatible

INPUT: Keyboard and Mouse
--------------------------------------------
Recommended Specs

REQUIRED: Internet connection required for product activation.

PROCESSOR: Intel core i5 or faster

AMD Athlon X4

MEMORY: 4GB RAM

HARD DRIVE: At least 9 GB of free space with at least 1 GB additional space for custom content and saved games

DVD-ROM: DVD ROM drive required for installation only

VIDEO CARD: NVIDIA GTX 650 or better

SOUND CARD: DirectX 9.0c Compatible

DIRECTX: DirectX 9.0c compatible

INPUT: Keyboard and Mouse

raya2
03-09-2014, 23:08
خب بنظر میرسه که sims4 هم بالاخره کـرک شد. البته برای اجرا با این کـرک احتیاج به نصب نرم افزار انحصاری EA یعنی origin و ساخت اکانت برای اون هستش. من که فعلا صبر میکنم تا یه کـرک بهتر بیاد که این دردسرها رو نداشته باشه:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نکته: من خودم این کرکو امتحان نکردم و کار کردن و نکردنش با خودتونه (شاید اصلا فیک باشه) من فقط نقل قول کردم.

Audrina
04-09-2014, 14:36
دوستان...فرق نسخه digital deluxe با نسخه reloaded چیه؟!

S0R3N4
04-09-2014, 22:26
سلام دوستان
بازی رلیز شده؟یعنی لینک دانلودش گیر میاد به راحتی؟
و نکته ی مهم تر اینکه ، کرک درست و حسابی براش اومده بیرون؟یعنی به راحتی میشه بازی کردش؟!

ممنونم

Gregar
04-09-2014, 22:27
دوستان...فرق نسخه digital deluxe با نسخه reloaded چیه؟!

الان که من فعلا نسخه Digital Deluxe رو دیدم . Reloaded هنوز نداده بیرون . Reloaded اسم یه یک گروه کرک هست که در واقع شاید بهترینشون باشه . وقتی بازی رو کرک کنن نسخه ای به اسم Reloaded میدن بیرون . فعلا نسخه Digital Deluxe هست که به نظر 3DM کرک واسش داده و کرکش هم تایید شده و کار میکنه .

سلام دوستان
بازی رلیز شده؟یعنی لینک دانلودش گیر میاد به راحتی؟
و نکته ی مهم تر اینکه ، کرک درست و حسابی براش اومده بیرون؟یعنی به راحتی میشه بازی کردش؟!

ممنونم

رلیز که رلیز شده . البته لینک دانلود من هنوز ازش ندیدم . فقط تورنت .
کرک هم 3DM داده که به نظر کار میکنه اما کرک نهایی نیست و هنوز جای کار داره . خودم هم بازی رو هنوز نگرفتم متاسفانه .

متاسفانه نمرات بازی واقعا پایینه . نمیدونم چی بگم . بازی یه طوریه که نکات مثبت خیلی خوبی داره نسبت به نسخه های قبل ولی یه سری نکات منفی داره که به شدت روشون زوم شده و ملت رو ناراضی کرده . شاید با پکهای جدید درست بشه این مشکلات .

Audrina
04-09-2014, 22:53
The Sims 4
لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Public Enemy
04-09-2014, 23:38
خوش به حالتون خیلی دوست داشتم این بازی رو در اولین روز عرضه دانلود کنم . متاسفانه دسترسی به اینترنت ندارم . شاید قسمته که تا عرضه کرک reloaded یا razor 1911 صبر کنیم

Audrina
04-09-2014, 23:52
خوش به حالتون خیلی دوست داشتم این بازی رو در اولین روز عرضه دانلود کنم . متاسفانه دسترسی به اینترنت ندارم . شاید قسمته که تا عرضه کرک reloaded یا razor 1911 صبر کنیم
منم.... البته من بیشتر دوس داشتم مثل یک شهروند با فرهنگ این امکان واسم وجود داشت که سی دی رو از خود سایت سیمز بخرم....اما...ای روزگاااار...

Layken
05-09-2014, 00:01
Vandal Online ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):9/10
Softpedia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):8/10
3DJuegos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):8/10
Meristation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):8/10
Game Revolution ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):7/10
The Escapist ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):5/10
Hardcore Gamer Magazine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):5/10

خب نمرات بازی که تا به اینجا تعریف انچنانی نداره. ولی با این حال ارزش بازی کردن رو حتما داره.
از قرار معلوم بازی کرک هم شده.

Audrina
05-09-2014, 00:02
راستی الان بعضی مغازه ها بازی رو میفروشن... به نظرتون قابل اعتماد نیست و ممکنه باگ داشته باشه بازی؟
من در زمینه بازی حرفه ای نیستم...ینی حتی اگه نسخه های باگ دار رو بخریم میشه پچی که رفع باگ کرده رو خودمون روش نصب کنیم؟

Malware
05-09-2014, 08:59
نسخه های غیر قانونی The Sims 4 غیر قابل بازی میباشند

کسانی که نسخه های کرک شده ی سیمز را بازی میکنند زمانی که کاراکترشان به حمام و یا هر جایی که نیاز است لباسش را عوض کند میرود با یک مشکل جدی روبرو میشوند که دیگر نمیتوانند بازی کنند .

سازنده این قابلیت را در بازی گنجانده تا مانع از کرک شدن بازی شود :

در نسخه های معمولی وقتی که کاراکتر به حمام و یا جایی که نیاز به عوض کردن لباس هست میرود یک مربع پیکسلی قسمت های لخت بدنش را می پوشاند و زمانی که از حمام خارج میشود این مربع از بین میرود ولی در نسخه های غیر قانونی بعد از یبرون آمدن از حمام این مربع پیکسلی به آرامی هر لحظه بزرگ تر میشود تا جایی که کل صفحه را می پوشاند و دیگر نمیتوانید بازی را ادامه دهید .

منبع : IGN

Audrina
05-09-2014, 10:14
دوستان، یه سایت فروش بازی ادعا داره که بازی رو با کرک SKIDROW برای فروش گذاشته...دروغه نه؟

roya.rashidi
05-09-2014, 10:19

کسانی که نسخه های کرک شده ی سیمز را بازی میکنند زمانی که کاراکترشان به حمام و یا هر جایی که نیاز است لباسش را عوض کند میرود با یک مشکل جدی روبرو میشوند که دیگر نمیتوانند بازی کنند .

در نسخه های معمولی وقتی که کاراکتر به حمام و یا جایی که نیاز به عوض کردن لباس هست میرود یک مربع پیکسلی قسمت های لخت بدنش را می پوشاند و زمانی که از حمام خارج میشود این مربع از بین میرود ولی در نسخه های غیر قانونی بعد از یبرون آمدن از حمام این مربع پیکسلی به آرامی هر لحظه بزرگ تر میشود تا جایی که کل صفحه را می پوشاند و دیگر نمیتوانید بازی را ادامه دهید .

. غیر قانونی یعنی کدوم ؟؟ یعنی همینایی که کرک میشن ؟ یا کلا یه نسخه ی جدا هستن ؟ اکه یه نسخه جدا هستن از کجا بفهمیم غیر قانونیه یا نه

Public Enemy
05-09-2014, 13:46
. غیر قانونی یعنی کدوم ؟؟ یعنی همینایی که کرک میشن ؟ یا کلا یه نسخه ی جدا هستن ؟ اکه یه نسخه جدا هستن از کجا بفهمیم غیر قانونیه یا نه

نسخه های غیر قانونی یعنی کرک شده .
خود ea هم این مطلبو تایید کرده .

البته معمولا مشکلات مشابه برای سایر بازی ها به دلیل کرک نامناسب پیش میاد . قطعا با کرک مناسب این مشکل حل می شه

mehrabooni
05-09-2014, 14:03
دوستان، یه سایت فروش بازی ادعا داره که بازی رو با کرک SKIDROW برای فروش گذاشته...دروغه نه؟
چرا خودت نمیری سایت اسکیدرو تا ببینی
اگه رفتی نتیجه رو بیا بنویس

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

Audrina
05-09-2014, 14:54

برای رفع این مشکل باید فایل TS4.par رو به The.Sims.4.Launcher.par تغییر اسم بدین

Malware
05-09-2014, 15:19
برای رفع این مشکل باید فایل TS4.par رو به The.Sims.4.Launcher.par تغییر اسم بدین

خودت تست کردی اینو ؟ کار میکنه ؟

Audrina
05-09-2014, 15:46
خودت تست کردی اینو ؟ کار میکنه ؟
دوستم امتحان کرده و مشکل شطرنجیش حل شد ....امتحانش کار سختی نیست. میتونی تست کنی ببینی.

Audrina
05-09-2014, 15:48
چرا خودت نمیری سایت اسکیدرو تا ببینی
اگه رفتی نتیجه رو بیا بنویس

دو روز پیش گذاشته. کامنتای داخل خود سایتشون رو میخووندم ظاهرا خیلی کرکش مشکل داره.

R O O T
05-09-2014, 21:51
کرکش خیلی داغونه فعلا همش کرش میکنه بازی . منتظر ورژن 2 باید بود .

mehrabooni
06-09-2014, 00:03
دو روز پیش گذاشته. کامنتای داخل خود سایتشون رو میخووندم ظاهرا خیلی کرکش مشکل داره.
اره هنوز مشکل داره

به نظرتون این نسخه خلی بهتر از نسخه قبل شده ؟ مثلا نسخه 2 واقعا نسبت به 1 تغییر کرده بود.هرکسی احساس میکرد که بازی بیست برابر پیشرفت کرده

Audrina
06-09-2014, 00:14
اره هنوز مشکل داره

به نظرتون این نسخه خلی بهتر از نسخه قبل شده ؟ مثلا نسخه 2 واقعا نسبت به 1 تغییر کرده بود.هرکسی احساس میکرد که بازی بیست برابر پیشرفت کرده

شنیدم بدون پک زیاد جذاب نیست...ینی سیمز 3 با تمام پکاش جالب تر از اینه...احتمالا اینم پکاش بیاد باحال شه.

mehrabooni
06-09-2014, 00:21
شنیدم بدون پک زیاد جذاب نیست...ینی سیمز 3 با تمام پکاش جالب تر از اینه...احتمالا اینم پکاش بیاد باحال شه.
سیمز سه رو بدون پک بازی میکردم
بهترین پک ها واسه سیمز سه چیا بودن اگه بخواین معرفی کنین ارزش برای دانلود داشته باشن

ho3in2012
06-09-2014, 16:03
کرک ورژن 2 منتشر شده
اگه اونو با آپدیت شماره 1 بازی ریخته بشه
مشکل بیرون پریدن بازی حل میشه
دستشویی میره شطرنجی نمی مونه
دیگه هیچ مشکلی نداره با این کرکه

mehrabooni
06-09-2014, 18:12
میشه لینک دانلود بازی سالمو بدین

ho3in2012
06-09-2014, 18:55
میشه لینک دانلود بازی سالمو بدین

پست ویرایش شد - کرک ورژن 7 اضافه شد
کلا یه نسخه بیشتر نیست اسمش هست DIGITAL DELUXE اونو دانلود کن
فایلای داخل پوشه Installer رو نصب کن
بعد Origin رو دانلود و نصب کن
آپدیت اول بازی رو دانلود کن بریز تو محل بازی
بعدشم کرک ورژن 5 رو دانلود کن بریز تو پوشه BIN
بعد Origin رو داخلش اکانت بساز Login کن بعد هم اینترنت رو قطع کن
The.Sims.4.Launcher.exe رو روش کلیک کن و از بازی لذت ببر :n02::n02:
لینک دانلود نسخهDIGITAL DELUXE VERSION (لینک مستقیم - آپلودباز - آپلود بوی - اکسپرس لیچ)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آپدیت شماره 3 بازی + کرک 3DM ورژن 7 (جدید) (بدون نیاز به آپدیت شماره 1 و 2)

آحرین نسخه Origin

کدهای تقلب بازی
رمز پول
motherlode هست مثل سیمز 3

رمز
testingcheatsenabled true

تبدیل شده به

testingcheats true

mehrabooni
06-09-2014, 20:11
رفیق اینارو تست کردی
اگه صد درصد باگ نداره دانلود کنم

ho3in2012
06-09-2014, 20:22
رفیق اینارو تست کردی

خودم همینا رو دانلود کردم در حال حاضر روی سیستم من نصبه بدون هیچ مشکلی کار میکنه

brain
06-09-2014, 23:19
منم تست کردم طبق آموزش بالا و کاملا درست بود.
ولی کلا مث که سیمز باز نیستم من :n02:

R O O T
07-09-2014, 12:15
کرک v3 Proper هم اومد . نمیدونم ولی چه مشکلی رو حل میکنه چون بیشتر مشکلات با ورژن 2 حل شد تقریبا .

ho3in2012
07-09-2014, 12:40
کرک v3 Proper هم اومد . نمیدونم ولی چه مشکلی رو حل میکنه چون بیشتر مشکلات با ورژن 2 حل شد تقریبا .
مشکلش این بود هر نیم ساعت بازی می پرید بیرون
تو ورژن 3 حل شده مشکلش
این نسخه تقریبا بدون مشکله

Audrina
07-09-2014, 15:44
یعنی با کرک ورژن 3 دیگه نیازی به اون آپدیته نیست؟

mehrabooni
07-09-2014, 16:20
خب امشب میخام بازیو بگیرم
لینک اون کرک جدیده رو میزارید

Public Enemy
07-09-2014, 16:24
دوست عزیز ho3in2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه زحمتی بکشین چون لینک ها مستقیم هستن روی یه سرور دیگه مثل Uploadboy آپلود کنین . می دونین که خودتون انجمن با سایت های همساده کمی بیگانست :n06:
در ضمن چون بازی جدیده بهش کاری ندارن . احتمالا به زودی وزارت ارشاد دستور به حذف لینک ها از سایت های ایرانی می ده . لذا بهتره توی سرور دیگه آپلود بشه
متاسفانه از همین الان شروع کردن به حذف لینک ها در برخی سایت ها

brain
07-09-2014, 16:24
یعنی با کرک ورژن 3 دیگه نیازی به اون آپدیته نیست؟

شما طبق آموزش بالا برو ، حله ، خوب و کامل توضیح دادن دوستمون.

منم همین کارو کردم و درست بود. با کرک دومی از بازی می پرید ولی با کرک سومی دیگه اینم رفع شده.

mehrabooni
07-09-2014, 16:26
پس الان دیگه هیچ مشکلی نیست

mehrabooni
07-09-2014, 16:34
رفیق اینارو تست کردی

دوستان چرا وقتی سوال پرسیدم شما نگفتین که هر نیم ساعت میپره بیررن

خودم همینا رو دانلود کردم در حال حاضر روی سیستم من نصبه بدون هیچ مشکلی کار میکنه

منم تست کردم طبق آموزش بالا و کاملا درست بود.
ولی کلا مث که سیمز باز نیستم من :n02:
اگه الان دیگه باگ نداره دانلود کنم
امشب بزارمش توی لیست

ho3in2012
07-09-2014, 16:43
دوستان چرا وقتی سوال پرسیدم شما نگفتین که هر نیم ساعت میپره بیررن

اگه الان دیگه باگ نداره دانلود کنم
امشب بزارمش توی لیست

دوست عزیز
ورژن 2 کرک هر نیم ساعت می پرید بیرون از بازی
ولی ورژن 3 هیچ مشکلی نداره

ho3in2012
07-09-2014, 16:45
دوست عزیز ho3in2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه زحمتی بکشین چون لینک ها مستقیم هستن روی یه سرور دیگه مثل Uploadboy آپلود کنین . می دونین که خودتون انجمن با سایت های همساده کمی بیگانست :n06:
در ضمن چون بازی جدیده بهش کاری ندارن . احتمالا به زودی وزارت ارشاد دستور به حذف لینک ها از سایت های ایرانی می ده . لذا بهتره توی سرور دیگه آپلود بشه
متاسفانه از همین الان شروع کردن به حذف لینک ها در برخی سایت ها
سرور مجازی من Down هست
تا آخر شب وصل بشه کل فایل ها رو یه جای خوب آپلود میکنم
و پست رو ویرایش میکنم

Public Enemy
07-09-2014, 16:51
سرور مجازی من Down هست
تا آخر شب وصل بشه کل فایل ها رو یه جای خوب آپلود میکنم
و پست رو ویرایش میکنم

با سلام .

فایل هارو توی Uploadboy قرار دادم .

mehrabooni
07-09-2014, 19:47
با سلام .

فایل هارو توی Uploadboy قرار دادم .

ممنون از شما عزیز
لطفا این لینک ها رو بزارین توی پست اصلی تا بقیه هم راحت تر پیداشون کنن

I Walk Alone
07-09-2014, 20:03
من اپدیت و کرک رو ریختم. Origin هم نصب هست و لاگین کردم ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم این ارور رو میده

کسی میدونی مشکل چیه ؟

game12
07-09-2014, 20:13
دوستان ببخشید الان این بازی برای خرید تو بازار موجوده

ho3in2012
07-09-2014, 20:26
من اپدیت و کرک رو ریختم. Origin هم نصب هست و لاگین کردم ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم این ارور رو میده

کسی میدونی مشکل چیه ؟
مشکل اینه که به اینترنت وصل موندی و دیسکانکت نکردی اینترنتو و بازی رو باز کردی
راه حلش اینه که
به طور کامل Origin رو پاک کنی
یعنی با برنامه هایی نظیر Your Unistaller و ... که کل برنامه رو همراه با هه چیش پاک میکنن
مجددا Origin رو نصب کن
وارد اکانتت بشو
از اکانتت Log out کن
Origin رو کامل ببندش
اینترنتت رو قطع کن
در حالت آفلاین وارد Origin شو و لاگین کن
بازی رو اجرا کن و لذت ببر :n02:

ho3in2012
07-09-2014, 20:26
دوستان ببخشید الان این بازی برای خرید تو بازار موجوده
خیر تا زمانی که کرک آفلاین نیاد تو بازار کسی نمی فروشه
مایه دردسره برای فروشنده

Gregar
07-09-2014, 20:35
اگه انلاین وارد اریجین بشی ولی بازی رو اجرا نکنی غیرفعال میشه ؟ یا نه مشکلی نداره ؟

Public Enemy
07-09-2014, 20:37
خیر تا زمانی که کرک آفلاین نیاد تو بازار کسی نمی فروشه
مایه دردسره برای فروشنده

اتفاقا هست بگردین پیدا می شه !!!!

فروشنده که به این مسایل کاری نداره فقط به فکر سود خودشه

ho3in2012
07-09-2014, 20:42
اگه انلاین وارد اریجین بشی ولی بازی رو اجرا نکنی غیرفعال میشه ؟ یا نه مشکلی نداره ؟
مشکلی نداره
فقط نباید رو بازی کلیک کنی

mehrabooni
08-09-2014, 06:33
شیش پارت امشب دانلود شد
بقیش فردا

اگه اپدیت جدیدی اومد بگو رفیق
فک نکنم که کرک جدیدی بیاد

Audrina
08-09-2014, 10:04
من دموی ساخت سیمزشو دیروز نصب کردم.1 گیگابایت بود.جالب شده ولی از اینکه نمی تونی رنگ ها رو به دلخواه خودت مثل سیمز 3 تغییر بدی اعصابم خورد شد:n03:
فک کنم فقط تو دمو این قابلیت نباشه...

Audrina
08-09-2014, 10:05
اتفاقا هست بگردین پیدا می شه !!!!

فروشنده که به این مسایل کاری نداره فقط به فکر سود خودشه
من همه جا رو گشتم پیدا نکردم، حوصله هم ندارم شبا بذارم دانلود شه :n02:

Public Enemy
08-09-2014, 10:27

با سلام . برخی فروشگاه ها اینترنتی مثل میهن شاپ واسه فروش گذاشتن . می تونین از اونجا خرید کنین .

البته 7500 دو تا دی وی دی . فکر کنم بهتره دانلود کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S.R Download
08-09-2014, 10:41
البته 7500 دو تا دی وی دی . فکر کنم بهتره دانلود کنین :n02:

فقط دو تا دی وی دی ؟؟؟؟ :n04: این که چیزی نیست باو ... اکثر بازی هایی که من نصب میکنم بالا 6 تا دی وی دی میخواد

shah994
08-09-2014, 10:55
سلام
لينك مستقيم از كجا ميشه گير آورد؟ سايت هاي دانلود ايراني يا نزاشتن يا حذفش كردن! اگر كسي از دوستان لينك مستقيم داره لطف كنه پي ام كنه واسم. ممنون

mehrabooni
08-09-2014, 11:05
سلام
لينك مستقيم از كجا ميشه گير آورد؟ سايت هاي دانلود ايراني يا نزاشتن يا حذفش كردن! اگر كسي از دوستان لينك مستقيم داره لطف كنه پي ام كنه واسم. ممنون
چند صفحه قبل بروبچ گذاشتن که

ho3in2012
08-09-2014, 14:15
دوست عزیز اگه تو منطقتون 3G ایرانسل راه اندازی شده
بسته 24 گیگ شبانه یک ماهه رو بگیر
میشه 10 تومن باهاش دانلود کن تو تایم 2 تا 8
یک شبه هم دانلود میشه کل بازی

Audrina
08-09-2014, 15:11
دوست عزیز اگه تو منطقتون 3G ایرانسل راه اندازی شده
بسته 24 گیگ شبانه یک ماهه رو بگیر
میشه 10 تومن باهاش دانلود کن تو تایم 2 تا 8
یک شبه هم دانلود میشه کل بازی
اینترنت خودم 1024 و شبا رایگانه...اما ریسک داره، ایرانسل که بیشتر... اینکه وسطش قطع شه و دانلود منیجر هم برای ادامه دانلود کمکی نمیکنه.

Audrina
08-09-2014, 15:13
با سلام . برخی فروشگاه ها اینترنتی مثل میهن شاپ واسه فروش گذاشتن . می تونین از اونجا خرید کنین .

البته 7500 دو تا دی وی دی . فکر کنم بهتره دانلود کنین :n02:
بله این سایت که از همون روز دوم ریلیز بازی رو برای فروش گذاشته بود. اما شهرستانه فروشگاهشون و اینکه خرید اینترنتی قابل اعتماد نیست و نمیشه طرفو گرفت خفت کرد که جنس خراب دادی.

squall12
08-09-2014, 15:38
سلام من وقتی روی آیکن The.Sims.4.Launcher هیچ اتفاقی نمی افته.کرک ورژن 3 رو هم نصب کردم.به نظرتون اشکال از کجاس؟

ho3in2012
08-09-2014, 15:41
اینترنت خودم 1024 و شبا رایگانه...اما ریسک داره، ایرانسل که بیشتر... اینکه وسطش قطع شه و دانلود منیجر هم برای ادامه دانلود کمکی نمیکنه.
مگه میخوای بمب خنثی کنی که میگی ریسک داره ؟ :n02:
یه صف دانلود درست کن تعداد دانلود های همزمان رو بزار روی 9 تا
دفعات تلاش برای دانلود فایل متوقف شده رو هم بزار 999 که برای ادامه دانلود کمک کنه :n06:
ساعت آغاز صف هم بزار 2 شب
لینک های دانلود هم وارد صف کن
اگه منطقتون خلوت باشه حداکثر 3 ساعته تمومه

ho3in2012
08-09-2014, 15:59
سلام من وقتی روی آیکن The.Sims.4.Launcher هیچ اتفاقی نمی افته.کرک ورژن 3 رو هم نصب کردم.به نظرتون اشکال از کجاس؟
اول اینکه
The.Sims.4.Launcher رو روش راست کلیک کن و Run As Administrator رو بزن
به احتمال زیاد باز میشه (یادت باشه اینترنت رو قطع کنی !)
اگه درست نشد راه حل زیر رو دنبال کن

به طور کامل Origin رو پاک کن
یعنی با برنامه هایی نظیر Your Unistaller و ... که کل برنامه رو همراه با هه چیش پاک میکنن
سیستم رو ریستارت کن
مجددا Origin رو نصب کن
وارد اکانتت بشو
از اکانتت Log out کن
Origin رو کامل ببندش
اینترنتت رو قطع کن
در حالت آفلاین وارد Origin شو و لاگین کن
بازی رو با Run As Administrator اجرا کن

Public Enemy
08-09-2014, 17:08
بله این سایت که از همون روز دوم ریلیز بازی رو برای فروش گذاشته بود. اما شهرستانه فروشگاهشون و اینکه خرید اینترنتی قابل اعتماد نیست و نمیشه طرفو گرفت خفت کرد که جنس خراب دادی.

والا اگه من بودم اگه قصد خرید داشتم همین الان خرید می کردم !
چون الان فقط یه نسخه بیشتر نیست Digital deluxe ورژن های بعدی بیان مثل نسخه Blackbox که کلی حذفیات دارن حالا بخوای أپدیت کنی دردسره .
حداقل الان می دونی اگر خرید کنی ورژنی که داری می گیری دقیقا همون ورژن مال ماست و در صورت بروز مشکل اون مشکل عمومی هست

squall12
08-09-2014, 17:56
ممنون دوست عزیز ولی به خاطر visual c++ بود .دوستانی هم که مشکل منو دارند تو فولدر بازی از مسیر Installer\vc\vc2013\redist اون 2 تا فایل رو نصب کنن مشکلشون حل میشه :n06:

ho3in2012
08-09-2014, 18:19
ممنون دوست عزیز ولی به خاطر visual c++ بود .دوستانی هم که مشکل منو دارند تو فولدر بازی از مسیر Installer\vc\vc2013\redist اون 2 تا فایل رو نصب کنن مشکلشون حل میشه :n06:
دوست عزیز من فکر کردم طبق مراحل نصبی که تو صفحه 5 نوشتم بازی رو ریختی
و در حال حاضر Visual روی سیستمت نصبه
با این حال دیشب مال من اینطوری شده بود visual c++ هم نصب بود ولی انگار نه انگار نه انگار رو بازی کلیک میکردم :n02:
مال من اشکال از Origin بود :n26:
باز نشدن بازی میتونه دلایل زیادی داشته باشه

Gregar
08-09-2014, 18:23
حالا این بحثها رو بی خیال :n02: تاپیک مشکلات واسه اینجور بحثهاست

از خود بازی بگین . واقعا اینقدر داغونه ؟ :n03: چه چیزایی رو مثلا برداشتن که ملت ناراضی شدن .

ho3in2012
08-09-2014, 18:35

از خود بازی بگین . واقعا اینقدر داغونه ؟ :n03: چه چیزایی رو مثلا برداشتن که ملت ناراضی شدن .
دیگه مثل سیمز 3 و سری های قبلش Open World نیست :n03::n03:
خیلی حالم گرفته شد سر این موضوع
کل جذابیت بازی واسه همین Open World بودنش بود :n27:

mehrabooni
08-09-2014, 18:39
چه برتری هایی داره
به نظرت این نسخه بهتر شده

Public Enemy
08-09-2014, 18:41

با سلام . استخر که کلا حذف شده .
همچنین دوران نوزادی نیز حذف شده ( هر چند کاربردی نداشت ! )
اگر زیادی خجالت زده بشین احتمال مرگ هست . حتی ظاهرا احتمال مردن از خنده بیش از حد نیز هست ! ( البته از مطالب من اینجور برداشت کردم ) . کلا باید مراقب باشی نمیری !
البته از حق نگذریم تغییرات مثبتی نیز انجام داده شده به عنوان مثال شهر های قدیم جایگزین جهان ( world ) شدن . سیستم emoction ها هم تعریف چندانی نداره .
تغییرات نسبت به سیمز 3 بیشتر گرافیکیه . در واقع بیشتر همون سیمز 3 هست ولی با گرافیک بیشتر و تغییرات اونقدر جدید و تاثیرگذار نیست

به طور کلی امکانات هر ورژن سیمز زیاده .

Public Enemy
08-09-2014, 18:47

امتیازات بازی که اصلا جالب نبوده .

بررسی هارو هم که بخونین بیشتر نا امید کنندست تا تشویق کننده .

سازندگان گفتند اگر Sims 4 خوب فروش نکنه دیگه ورژن 5 در کار نخواهد بود . همین الانم برنامه ای برای Sims 5 ندارند .

Audrina
08-09-2014, 19:34
استخر حذف شده؟! :)))))))
به نظرشون اضافی بوده حتما، دستشون درد نکنه :/
نکنه اینا نسخه قلابی و ناقصن؟ آخه مسخرس حذف استخر، حالا نوزادی رو کاری ندارم...

mehrabooni
08-09-2014, 19:38
به نظر منم این نسخه ناقصه
مگه میشه ضعیفتر از قبل بسازن

Public Enemy
08-09-2014, 19:46
به نظر منم این نسخه ناقصه
مگه میشه ضعیفتر از قبل بسازن

استخر حذف شده؟! :)))))))
به نظرشون اضافی بوده حتما، دستشون درد نکنه :/
نکنه اینا نسخه قلابی و ناقصن؟ آخه مسخرس حذف استخر، حالا نوزادی رو کاری ندارم...

تغییرات رو با توجه به ویکی اصلی سیمز ۴ گفتم .
می تونین توی اینترنت جستجو کنین خودتون متوجه می شین

گفته شده در نسخه Base وجود نخواهد داشت .احتمالا به صورت DLC بعدا به بازی اضافه بشه و یا در Expansion pack ها ببینیم

Audrina
08-09-2014, 19:47
دوستان نسخه ناقص نیست.
این لینکو بخوونید...فیلترشکن میخواد

mehrabooni
08-09-2014, 19:51
پس چرا انقدر بازیو ضعیف ساختن
سازنده ها مگه مریض بودن بازی رو ضعیفتر کنن که امتیازاش هم به گفته دوستان کم بشه

Public Enemy
08-09-2014, 21:27
دوستان این وضعیت کرک شماره 3 + آپدیت 1 چطوره ؟ برای بنده که مشکل موزاییک ( شطرنجی شدن ) برطرف شده . اما بازی هر چند دقیقه یک بار می پره بیرون . مخصوصا زمانی که جا به جا می شم به یه ساختمون دیگه . کسی راه حلی داره ؟

زمین بسکتبال رو کسی ندیده ؟ توی تریلرش که توپ بسکتبال بود .

در ضمن کسی نمی دونه علایقی مثل غذا یا ماه تولد و یا سبک آهنگ مورد علاقه مانند سیمز 3 کجا رفتند ؟

به طور کلی اصلا چنگی به دل نمی زنه . احساس می کنم سیمز 3 بدون پک بازم سرتره

ho3in2012
08-09-2014, 21:34
دوستان این وضعیت کرک شماره 3 + آپدیت 1 چطوره ؟ برای بنده که مشکل موزاییک ( شطرنجی شدن ) برطرف شده . اما بازی هر چند دقیقه یک بار می پره بیرون . مخصوصا زمانی که جا به جا می شم به یه ساختمون دیگه . کسی راه حلی داره ؟

زمین بسکتبال رو کسی ندیده ؟ توی تریلرش که توپ بسکتبال بود .

در ضمن کسی نمی دونه علایقی مثل غذا یا ماه تولد و یا سبک آهنگ مورد علاقه مانند سیمز 3 کجا رفتند ؟

به طور کلی اصلا چنگی به دل نمی زنه . احساس می کنم سیمز 3 بدون پک بازم سرتره
خب تو کرک ورژن ۳ همین مشکل برطرف شده دیگه
منم همین حسو دارم

Public Enemy
08-09-2014, 21:40
خب تو کرک ورژن ۳ همین مشکل برطرف شده دیگه
منم همین حسو دارم

کرک شماره 3 نصبه بازم می پره بیرون .

توی فایل های تورنت که می گردم یه آپدیت دیگه واسه نسخه Digital deluxe هم هست که 280 مگه . حال اونم تست می کنم ببینم چه می شود نتیجشو می گم

Public Enemy
08-09-2014, 22:09
دوستان مراقب cow plant باشین ! یه گیاه هستش شبیه گاوه . اگر سیمزتون فضانورد باشه و به ماموریت های فضایی بره احتمالا تخم این گل رو پیدا می کنه . احتمال داره در هنگام ماهیگیری و یا کند و کاو نیز پیدا بشه . اگه بکارین یه گل شبیه گاو بیرون میاد !!!

اما نکته جالب این گل اینه که حداقل هر 12 ساعت یک بار باید غذا بهش بدین . اگر ندین اون از دهنش یه تیکه کیک میاره بیرون که به زبونش چسبیده . اگر بخواین کیک رو وردارین شما رو قورت می ده . به احتمال زیاد بار اول پرت می شین بیرون ولی بار دوم قطعا مردین !!!!

mehrabooni
08-09-2014, 22:31
اینطور که معلومه هیچکی راضی نیست از بازی

mehrabooni
08-09-2014, 23:14
یه پارت یک گیگی مونده
امشب همونو دانلود کنم تمومه

اینطور که معلومه بازی بیرون میپره که معلومه هنوز کرکش خیلی مشکل داره بخاطر همین پشیمون شدم دانلود کردم

Viren
08-09-2014, 23:20
مثل اینکه تو بازی ماشین هم وجود نداره.کلا زدن همه چیزو حذف کردن :دی

Public Enemy
08-09-2014, 23:25
مثل اینکه تو بازی ماشین هم وجود نداره.کلا زدن همه چیزو حذف کردن :دی

عجب دیدم یه چیزی جاش خالیه گفتی فهمیدم قضیه چیه :n02: قبلنا یه تاکسی بود ماشین می تونستی بخری حالا همه چی به فراموشی سپرده شده . حتی خبری از دوچرخه و اتوبوس مدرسه نیز نیست
البته برا من که فرقی نکرد من تو سیمز ۳ با جارو اینور و اونور می رفتم :n02:

mehrabooni
08-09-2014, 23:30
کلا همون یک گیگ رو نگیرم بهتره
هشت گیگ الکی رفت

Audrina
08-09-2014, 23:55
این همه واسه سیمز 4 صبر کردیم آخرم چی تحویلمون دادن....

ho3in2012
09-09-2014, 00:27
من که خودم حوصله نداشتم
دادم به داداشم 5 ساعت بازی کرد
با کرک ورژن 3 + آپدیت شماره 1
هیچ مشکلی نداشت
اصلا هم بیرون نپرید
اونایی که بازیشون مشکل داره و میپره بیرون
یا اشتباه کرک کردن یا Origin مشکل داره
در ضمن اونقدرا هم که میگین بازی بد نیست
داداشم که خیلی خوشش اومده
یه سری چیزا حذف شده
ولی عوضش کلی چیزا اضافه شده
تا بازی نکردید راجع به این نسخه قضاوت نکنید
سرعتش خیلی زیاد شده

Public Enemy
09-09-2014, 00:56
من که خودم حوصله نداشتم
دادم به داداشم 5 ساعت بازی کرد
با کرک ورژن 3 + آپدیت شماره 1
هیچ مشکلی نداشت
اصلا هم بیرون نپرید
اونایی که بازیشون مشکل داره و میپره بیرون
یا اشتباه کرک کردن یا Origin مشکل داره
در ضمن اونقدرا هم که میگین بازی بد نیست
داداشم که خیلی خوشش اومده
یه سری چیزا حذف شده
ولی عوضش کلی چیزا اضافه شده
تا بازی نکردید راجع به این نسخه قضاوت نکنید
سرعتش خیلی زیاد شده

دوست عزیز چیزایی که می بینیم بیشتر نا امید کنندست تا امید بخش .
به عنوان مثال ممکنه حذف دوران نوزادی زیاد تاثیر گذار نباشه
ولی حذف مواردی مثل استخر /حذف وسایل حمل و نقل / حذف کامل محل های کار ! / ضعف در Edge scrolling / محدودیت Trait ها و wish ها / ضعف در تنظیم برخی امکانات مربوط به شخصیت / محدودیت حرکت بین ساختمان ها و خیلی چیز ها که الان توی ذهنم نیست باعث شده کاربران رابطه خوبی با این بازی برقرار نکنند .

همین الان شما توی IGN نگاه کنین امتیاز قسمت Community rating برای سیمز 3 برابر 8.3 هست ولی برای Sims 4 برابر 5.7 . خوب مشخصه یه جای کار داره می لنگه !

ho3in2012
09-09-2014, 01:05
دوست عزیز چیزایی که می بینیم بیشتر نا امید کنندست تا امید بخش .
به عنوان مثال ممکنه حذف دوران نوزادی زیاد تاثیر گذار نباشه
ولی حذف مواردی مثل استخر /حذف وسایل حمل و نقل / حذف کامل محل های کار ! / ضعف در Edge scrolling / محدودیت Trait ها و wish ها / ضعف در تنظیم برخی امکانات مربوط به شخصیت / محدودیت حرکت بین ساختمان ها و خیلی چیز ها که الان توی ذهنم نیست باعث شده کاربران رابطه خوبی با این بازی برقرار نکنند .

همین الان شما توی IGN نگاه کنین امتیاز قسمت Community rating برای سیمز 3 برابر 8.3 هست ولی برای Sims 4 برابر 5.7 . خوب مشخصه یه جای کار داره می لنگه !
حق با شماست:n16:
زیاد طرفداری کردم از بازی :n02::n02:
منم اصلا خوشم نیومده بود از بازی ولی گذاشتم رو این حساب که سیمز باز نیستم
گفتم برادرم خوشش اومده نه من :n09:

mehrabooni
09-09-2014, 01:34
دوستان میشه بیاین تاپیک نسخه ی قبلی به بنده بگین بهترین اکسپنشن های کرک شده نسخه قبلیو و از کجا میتونم دانلود کنم

mehrabooni
09-09-2014, 03:02
آحرین نسخه Origin
کد:

کار نمیکنه
یعنی اصلا برام دانلود نمیشه این

بقیه ی فایل ها رو دانلود کردم
یکی زحمت اپلود کردن این فایل رو میکشه رفیقا

a.g g.a
09-09-2014, 08:36
با این صحبتایی که دوستان می کنن منم فعلا ب یخیال دانلود بازی شدم

ولی به نظر من کم کم با اومدن اضافه هاش بازیش خیلی بهتر میشه و منم اون موقع دانلود می کنم،هر سیمزی که من داشتم اولش که هیچ اضافه ای نداشتم اصلا خوشم نیومده،مصلا سیمز 2 اولش اصلا خونه نمی ساخت و سیمز 3 هم که اصلا بدون اضافشو نگرفتم !

...Open World نبودنش ممکنه با اضافه ها درست نشه ؟

ho3in2012
09-09-2014, 10:42
کار نمیکنه
یعنی اصلا برام دانلود نمیشه این

بقیه ی فایل ها رو دانلود کردم
یکی زحمت اپلود کردن این فایل رو میکشه رفیقا
تمامی لینک ها رو اصلاح کردم
این پست رو ببین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vxp
09-09-2014, 15:10
آقا یه نفر یه آموزش ویدیویی بگزاره از نصب و کرک کردن و اجرا !
به خدا سخت نیست!

ho3in2012
09-09-2014, 15:29
به خدا سخت نیست!
فک نکنم اونقدرا هم سخت باشه آموزش ویدیویی بخواد
خودم تو این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کامل توضیح دادم بخون کارتو راه میندازه
یا اینکه صبر کن شاید یکی دوستان زحمتشو کشید

Public Enemy
09-09-2014, 15:45
به خدا سخت نیست!
دوست عزیز نسخه نصبیش نیومده لینک بالا پرتابل هست.
آپذیت و کرک هم که راحته محتویات پوشه آپدیت رو کپی می کنیم توی محل نصب بازی . برای کرک هم همینطور

با این صحبتایی که دوستان می کنن منم فعلا ب یخیال دانلود بازی شدم

ولی به نظر من کم کم با اومدن اضافه هاش بازیش خیلی بهتر میشه و منم اون موقع دانلود می کنم،هر سیمزی که من داشتم اولش که هیچ اضافه ای نداشتم اصلا خوشم نیومده،مصلا سیمز 2 اولش اصلا خونه نمی ساخت و سیمز 3 هم که اصلا بدون اضافشو نگرفتم !

...Open World نبودنش ممکنه با اضافه ها درست نشه ؟

open world هست ولی سبکش با سیمز های قبلی فرق داره . به عنوان مثال توی sims 3 یه شهر کامل وجود داشت که اصطلاحا بهش neighborhood گفته می شه . تو هر کجای شهر که دوست داشتی می تونستی بری ولی اگر می خواستی بری یه شهر دیگه یا بازی رو لود کنی خیلی زمان بر بود .

توی سیستم جدید شهرها به عنوان world معرفی شدند . هر world شامل چندین neighborhood هست و هر neighborhood شامل چندین ساختمان . در هر لحظه شما می تونین فقط یک ساختمون و فقط یک neighborhood رو لود کنین . لذا :

شما فقط به همون ساختمونی که لود شده دسترسی دارین و برای رفتن به ساختمون دیگه باید ساختمون دیگه لود بشه .
شما به زمین های موجود در neighborhood دسترسی دارین . لذا می تونین دور و بر ساختمونا بچرخین ولی برای گشتن توی یه neighborhood دیگه باید لود بشه .

به عنوان مثال این نقشه willow creek هست .

اگر دقت کنین می بینین این world به 5 قسمت تقسیم شده . هر زمان شما فقط می تونین توی اون neighborhood گردش کنین . البته هر ساختمون جداگانه باید لود بشه ولی شما می تونین توی طبیعتش بگردین

این کار باعث شده سرعت بازی بسیار بالا بره و جابجایی بین شهر ها سریعتر باشه .

اگر متوجه نشدین بگین فیلم بگیرم تا متوجه بشین

ho3in2012
09-09-2014, 17:02
کرک ورژن 4 بازی منتشر شد
توضیحات : (به نقل از سازنده کرک)
تو این نسخه کرک تمامی باگ ها و مشکلات کرش کردن و بیرون پریدن بازی حل شده
لینک دانلود این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار داده شد

vxp
09-09-2014, 17:06
کرک ورژن 4 بازی منتشر شد
توضیحات : (به نقل از سازنده کرک)
تو این نسخه کرک تمامی باگ ها و مشکلات کرش کردن و بیرون پریدن بازی حل شده
لینک دانلود این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار داده شد
همه کارا رو می کنم ولی نمی شه!

ho3in2012
09-09-2014, 17:07
همه کارا رو می کنم ولی نمی شه!
مشکلتون چیه ؟
با چه خطایی مواجه میشین موقع اجرا ؟

vxp
09-09-2014, 17:28
مشکلتون چیه ؟
با چه خطایی مواجه میشین موقع اجرا ؟
همین الان من می خواهم نصب کنم (از اول دوباره)
اورجین رو بات یور اکنستالر پاک کردم!
حالا چه فایل هایی رو از پوشه اینستالر باید نصب کنم؟

Public Enemy
09-09-2014, 17:31
کرک ۴ رو هم تست کردم هنوز مشکل سیاه شدن صفحه در هنگام قرار دادن object ها در حالت buy mode حل نشده

ho3in2012
09-09-2014, 17:55
همین الان من می خواهم نصب کنم (از اول دوباره)
اورجین رو بات یور اکنستالر پاک کردم!
حالا چه فایل هایی رو از پوشه اینستالر باید نصب کنم؟
به آدرس زیر برید
Installer\vc\vc2013\redist
اگه ویندوزت 32 بیتی هست X86 رو نصب کن
اگه 64 بیتی هست هم X86 رو باید نصب کنی هم X64

ho3in2012
09-09-2014, 17:56
کرک ۴ رو هم تست کردم هنوز مشکل سیاه شدن صفحه در هنگام قرار دادن object ها در حالت buy mode حل نشده
میشه بگی چطور object ها رو رو حالت buy mod قرار بدم ؟؟
میخوام تست کنم مال منم این مشکل هست یا نه

vxp
09-09-2014, 17:59
به آدرس زیر برید
Installer\vc\vc2013\redist
اگه ویندوزت 32 بیتی هست X86 رو نصب کن
اگه 64 بیتی هست هم X86 رو باید نصب کنی هم X64
خب حالا چی؟

vxp
09-09-2014, 18:21
حذف شود لطفا!!!!!

ho3in2012
09-09-2014, 18:27
خب حالا چی؟
کرک ورژن 4 + آپدیت رو دانلود کن
اول از همه محتویات پوشه آپدیت رو بریز تو فولدر اصلی بازی
بعد محتویات پوشه کرک رو بریز تو پوشه اصلی بازی
Origin رو نصب کن و لاگین کن بعد Logout کن و ببندش
اینترنتت رو قطع کن
Origin رو باز کن در حالت آفلاین لاگین کن
حالا برو به پوشه Game\Bin و Sims4.Launcher رو اجرا کن

vxp
09-09-2014, 18:30
کرک ورژن 4 + آپدیت رو دانلود کن
اول از همه محتویات پوشه آپدیت رو بریز تو فولدر اصلی بازی
بعد محتویات پوشه کرک رو بریز تو پوشه اصلی بازی
Origin رو نصب کن و لاگین کن بعد Logout کن و ببندش
اینترنتت رو قطع کن
Origin رو باز کن در حالت آفلاین لاگین کن
حالا برو به پوشه Game\Bin و Sims4.Launcher رو اجرا کن
دستتون درد نکنه درست شد!
فقط تو اتصالات بعدی به اینترنت چه مواردی رو باید رعایت کنم؟

Public Enemy
09-09-2014, 18:32
میشه بگی چطور object ها رو رو حالت buy mod قرار بدم ؟؟
میخوام تست کنم مال منم این مشکل هست یا نه

با سلام . جستجو کردم مشکل از خود بازی هست مشکل از کرک نیست .

دوستانی که در هنگام قرار دادن یک object در حالت build mode دچار مشکل می شن و صفحه سیاه می شه رزولوشن بازی رو به 1600x1024 یا 1280x800 تعویض کنند .
و یا اگر از درایور Nvidia استفاده می کنین از درایور 337.88 و یا قدیمی تر استفاده کنین ( البته برخی ها جواب گرفتن برخی خیر )

احتمالا در آپدیت بعدی این مشکل حل می شه

ho3in2012
09-09-2014, 18:43
دستتون درد نکنه درست شد!
فقط تو اتصالات بعدی به اینترنت چه مواردی رو باید رعایت کنم؟
موقع اجرای بازی حتما اینترنت رو قطع کن
و اگر Origin باز هست Logout کن و در حالت آفلاین وارد بشو

mehrabooni
09-09-2014, 23:57

سافت نودو هشت میگه اوریجن نمیخاد

Public Enemy
10-09-2014, 00:30
یحتمل زبان بنده ضعیفه و الا چیزی که بنده دارم توی اطلاعات کرک ورژن 4 می خونم اینه که در ورژن بعدی قراره بدون Origin باشه نه این ورژن.

شما به بزرگی خودتون بنده رو ببخشید . احتمالا فروم همساده زبانشون قوی هست و 100 البته کرک رو بدون Origin تست کردن و الا اینا که بدون تست قرار نمی دن :n06:

mehrabooni
10-09-2014, 02:45
من الان فقط نسخه خام بازیو دانلود کردم.هنوز اپدیت رو نریختم.کرک هم هنوز دانلود نکردم حالا به نظرتون تا اومدنه نسخه بعدی صبر کنم بهتره

mehrabooni
10-09-2014, 02:46
راستی اگه این بازیو (چون پرتابل هست) بریزم روی یک سیستم دیگ جواب میده

vxp
10-09-2014, 07:51
راستی اگه این بازیو (چون پرتابل هست) بریزم روی یک سیستم دیگ جواب میده

آره جوا می ده!
می تونی اکسرکت کنی بعد اپدیت و کرک رو برزی و فایل اصلی رو نگه داری!

mehrabooni
10-09-2014, 13:07
فایل اصلی رو پاک کردم متاسفانه
الان فقط پوشه ی بازی رو دارم که هنوز هیچ کرکی روش نصب نکردم حتی اپدیت هم داخلش نریختم حالا میگی چکار کنم

Layken
10-09-2014, 14:10
دو سایت معتبر دیگه امروز نقد خودشون رو تموم کردن:

IGN: 7.5/10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکات مثبت:

توانایی ساخت حالات بهبود یافته
احساسات بسیار قوی
ایجاد یک خانواده یا Sim عظیم

منفی:

نبود محتوای کافی
صفحات بارگذاری مکرر

eurogamer:7/10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehrabooni
10-09-2014, 14:44
آره جوا می ده!
می تونی اکسرکت کنی بعد اپدیت و کرک رو برزی و فایل اصلی رو نگه داری!

فایل اصلی رو پاک کردم متاسفانه
الان فقط پوشه ی بازی رو دارم که هنوز هیچ کرکی روش نصب نکردم حتی اپدیت هم داخلش نریختم حالا میگی چکار کنم

راه حلی به ذهنت میاد داش

vxp
10-09-2014, 15:23
راه حلی به ذهنت میاد داش

فایل رو زیپ کن یا ازش یک کپی بگیر

ho3in2012
10-09-2014, 15:50
راه حلی به ذهنت میاد داش

برو تو فولدر بازی همه فایلا رو انتخاب کن راست کلیک کن بزن Add to archive بعد هم Ok کن
کل بازی رو میبره برات تو یه فایل زیپ همون بغل میزاره میتونی این فایلو نگه داری به عنوان بازی اصلی
هر وقت خواستی اکسترکتش کنی

mehrabooni
10-09-2014, 16:17
میگن اپدیت ورژن دو هم اومده با کرک چهار

ho3in2012
10-09-2014, 17:39
میگن اپدیت ورژن دو هم اومده با کرک چهار

بله درسته اومده
این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ویرایش کردم و بهش اضافه کردم

Altairezio
10-09-2014, 21:15
دوستان بازی رو از سایت تاپ 2 دانلود ،دانلود کردم ولی نصب نداره و صرفا" اکسترکت کردنه....بعد اکسترکت و ریختن کرک نمیدونم چرا بازی اجرا نمیشه و ارور استاپ ورکینگ میده...چنین مشکلی پیش اومده برا کسی؟!
از کرک نباشه!؟
Update:
آقا من اصلا" اوریجینو نصب نکرده بودم....
الان نصب کردم ولی اکانتشو یا لاگین کردنو چی کار کنم!؟

vxp
10-09-2014, 22:56
دوستان بازی رو از سایت تاپ 2 دانلود ،دانلود کردم ولی نصب نداره و صرفا" اکسترکت کردنه....بعد اکسترکت و ریختن کرک نمیدونم چرا بازی اجرا نمیشه و ارور استاپ ورکینگ میده...چنین مشکلی پیش اومده برا کسی؟!
از کرک نباشه!؟
Update:
آقا من اصلا" اوریجینو نصب نکرده بودم....
الان نصب کردم ولی اکانتشو یا لاگین کردنو چی کار کنم!؟
ho3in2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چند صفحه پیش به من کامل توضیح داده نگاه کنید!

ho3in2012
11-09-2014, 13:49
کرک ورژن 5 منتشر شد
متاسفانه این نسخه هم Origin میخواد
در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اضافه شد

vxp
11-09-2014, 15:51
اگه شد لطفا کرک ها و اپدیت ها رو جدا قرار بدید!

ho3in2012
11-09-2014, 17:37
اگه شد لطفا کرک ها و اپدیت ها رو جدا قرار بدید!
لینک آپدیت ورژن 2 بدون نیاز به ورژن 1

لینک کرک ورژن 5

vxp
11-09-2014, 17:48
یک سوال اگر اپدیت ورژن 2 رو بریزیم دیگه لازم نیست ورژن 1 رو بریزیم؟
یا ربطی نداره؟

Altairezio
11-09-2014, 18:02
آقا من بازی رو اکسترکت کردم هر چی تو پوشه ی اینیستالر بودو نصب کردم...اوریجینو نصب کردم اکانت درست کردم لاگ اوت کردم ،اومدم آپدیت یکو ریختم بعد کرکشو ریختم بعد لاگ این کردم تو حالت آفلاین بعد که میرم بازی رو اجرا کنم ارور استاپ ورکینگ میده.....:|

ho3in2012
11-09-2014, 18:08
یک سوال اگر اپدیت ورژن 2 رو بریزیم دیگه لازم نیست ورژن 1 رو بریزیم؟
یا ربطی نداره؟
اگر آپدیت ورژن 2 اونی رو دانلود کردی که جلوش نوشته بدون نیاز به ورژن 1 یعنی ورژن 1 تو خود این آپدیته هست
در غیر اینصورت اول آپدیت ورژن 1 بعد ورژن 2 رو در پوشه بازی بریز

ho3in2012
11-09-2014, 18:11
آقا من بازی رو اکسترکت کردم هر چی تو پوشه ی اینیستالر بودو نصب کردم...اوریجینو نصب کردم اکانت درست کردم لاگ اوت کردم ،اومدم آپدیت یکو ریختم بعد کرکشو ریختم بعد لاگ این کردم تو حالت آفلاین بعد که میرم بازی رو اجرا کنم ارور استاپ ورکینگ میده.....:|
شما یه اسکرین شات از ارور بزار دوستان راهنماییت کنن
آپدیت ورژن 2 رو هم بریز روی بازی با کرک ورژن 5
بعد شما The.Sims.4.Launcher.exe رو باز می کنید ؟

Altairezio
11-09-2014, 18:14
شما یه اسکرین شات از ارور بزار دوستان راهنماییت کنن
آپدیت ورژن 2 رو هم بریز روی بازی با کرک ورژن 5
بعد شما The.Sims.4.Launcher.exe رو باز می کنید ؟

بابا اونجا دو تا لانچر داره هر لانچر اصلی رو زدنی ارور میده لانچر دومی رو زدنی وایمیسته نگا میکنه :|
آپ دیت 4 رو بزنم کفایت نمیکنه!؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+
البته اینم بگم که قبل از این که اوریجین رو نصب کنم من یه بار بازی رو اجرا کردم که این ارورو داد.....
بعد هم که اوریجین رو نصب کردم بعد لاگ این ،بازی رو هم میخواستم اجرا کنم که گفت برا اجرا باید بازی رو فعال کنی.....بعد منم اینترنتو خاموش کردم دوباره بازی رو اجرا کردم که دو باره همون ارور بالایی رو داد.........

goldenmember
12-09-2014, 13:16
کرک جدید نیاز به اوریجین داره
تو خود سایت اسکیدرو نوشته بود کرک پنج نیاز به اوریجین نخواهد داشت

vxp
13-09-2014, 15:16
تو یک سیستم دیگه نصب کردم اما وقتی The.Sims.4.Launcher کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته!

squall12
15-09-2014, 11:34
چجوری میشه تو سیمز 4 یک نفر از خانواده رو به یک خونه دیگه منتقل کرد؟ من هرکاری کردم کل خونواده رو منتقل میکنه نه یک نفر رو

Seyed Artyom
15-09-2014, 14:18
دوستان بازی رو کسی تونسته تو مشهد بخره؟؟اصن اومده؟؟

sub▬zero
15-09-2014, 15:26
دوستان من هنوز اینو بازی نکردم و هنوز هم دارم سیمز 3 بازی میکنم.
سیمز 3 به همراه dlc هاش اینقدر خوب و کامل بود که دیگه نمیتونم تصور کنم که مثلا چه چیزی میخوان به شماره ی 4 بازی اضافه کن!!!
به نظرتون چیزی بیشتری نسبت به سیمز 3 داره که من بخوام اینو دانلود و بعدش نصب کنم؟

Gregar
15-09-2014, 22:02
دوستان من هنوز اینو بازی نکردم و هنوز هم دارم سیمز 3 بازی میکنم.
سیمز 3 به همراه dlc هاش اینقدر خوب و کامل بود که دیگه نمیتونم تصور کنم که مثلا چه چیزی میخوان به شماره ی 4 بازی اضافه کن!!!
به نظرتون چیزی بیشتری نسبت به سیمز 3 داره که من بخوام اینو دانلود و بعدش نصب کنم؟

منم دارم الان نسخهSims 3 Complete Collection رو میگیرم . نسخه 4 رو اصلا دیگه سمتش نرفتم با این اوصاف . اونطور که دوستان چه ایرانی ها و چه تو تاپیکهای خارجی میگن تنها چند مزیت داره نسبت به نسخه قبل و بقیه چیزا اکثرا برداشته شده یا تغییری نکرده .
مثلا بازی سبک تر شده و اجراش روونتره . گرافیکش یکی میگه بهتر شده یکی میگه بدتر شده . احساسات خیلی میگن پیشرفت کرده . ولی به طور کلی به همه هنوز هم دارن sims3 رو میزنن تو سر این sims . بماند که دیگه sims 2 رو باز سرتر 3 میدونن . من از هر کی پرسیدم گفت اصلا سمت sims4 نیا .
نمیدونم با ملت چه کار کرده اما خیلی تو ذوق طرفدارها خورده .

vxp
16-09-2014, 00:04
جستجو در اینترنت کنید هست مثلا در ایسام

Crawling In MySkin
19-09-2014, 18:10
آقا این ارور unable to start اعصاب منو بهم ریخته
چند بار بازی رو از اول دانلود کردم چند بار origin رو از اول نصب کردم دانلود کردم هیچی به هیچی
یه بار بازی کردم دفعه بعدی رفتم دیگه هی unable to start میده درست هم نمیشه
کسی راه حلی داره ؟
بعضیا گفتن درایو اوریجین و بازی رو یکی کن کردم نشد اوریجین از اول نصب کن نشد
اصلا کلا رو اعصابه

vxp
19-09-2014, 18:12
بچه ها به سیو های این بازی از کجا می تونم دسترسی پیدا کنم؟

Crawling In MySkin
19-09-2014, 20:32
C:\Users\M\Documents
فایلی به نام
electeronic arts

vxp
19-09-2014, 21:00
چند بار بازی رو از اول دانلود کردم چند بار origin رو از اول نصب کردم دانلود کردم هیچی به هیچی
کسی راه حلی داره ؟
اصلا کلا رو اعصابه
بر اساس تجربه :
اول بهتره اورجین رو با یور اینستالر پاک کنی
دوم فایل TS4.par رو به اسم The.Sims.4.Launcher.par تغییر بده

vxp
19-09-2014, 21:17
کسی راه حلی داره ؟
اصلا کلا رو اعصابه
بر اساس تجربه :

R O O T
20-09-2014, 00:06
کسی راه حلی داره ؟
اصلا کلا رو اعصابه

با قند شکن اوریجین رو باز کن .

aliamini4208
20-09-2014, 09:44
دوستان عزیر بازی من اجرا شد شاید مال شما هم اجرا شه این روال را طی کنید شاید عمل کرد
اول بازی را از نو نصب کنید حتما تو این پوشه باشه c:programfile/origin games یا هر جا که origin را ریختیند همان جا origin game هم هست
بعد آنتی ویروس خود را غیر فعال کرده و حتما کراک ورژن 3 بریزید از سایت بازی تک میتونید دانلود کنید کراک v3
آپدیت 2 بازی هم بریزید تو گوگل سرچ کنید میاد
بعد اینترنت را قطع کرده و وارد اکانت origin بشیند و بعد از بالا origin را زده وapplication settings را زده و از بخش origin in game تیک enable origin in game را بردارید و لاچر را در origin اضافه کنید و بعد به محل نصب رفته و روی لانچر کلیک راست کرده و گزینه ی run as administrator را بزنید اگر ابن کار ها را صحیح انجام داده باشید بازی شما بدون مشکل اجرا خواهد شد تصویر: images/smi/s0 (25).gif
ابن هم ایمیل من هر سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتان کنم aliamini4208@yahoo.com

aliamini4208
20-09-2014, 09:50
بر اساس تجربه :

ببین این راه حل باید جواب بده اینترنت را قطع کن و به صورت آفلاین برو تو اکنت origin حتما کراک ورژن 3 هم بریز

aliamini4208
20-09-2014, 09:51
کسی راه حلی داره ؟
اصلا کلا رو اعصابه

ببین این راه حل باید جواب بده اینترنت را قطع کن و به صورت آفلاین برو تو اکنت origin حتما کراک ورژن 3 هم بریز

Crawling In MySkin
20-09-2014, 17:41
یه مشکلی هست
اوریجین من اصلا نمیزاره آفلاین وارد شم
وقتی میخوام آفلاین برم میگه برا بار اول باید آنلاین باشی..حالا 50 بار قبلش آنلاین رفتم داخلا..بازم همینو میگه

sub▬zero
20-09-2014, 18:37
یه مشکلی هست
وقتی میخوام آفلاین برم میگه برا بار اول باید آنلاین باشی..حالا 50 بار قبلش آنلاین رفتم داخلا..بازم همینو میگه

چه شباهتی منم دقیقن همین مشکل رو برای واچ داگز داشتم:n04:

aliamini4208
20-09-2014, 18:58
یه مشکلی هست

وقتی آنلاین میری از بالا origin را زده و گزینه go offline را بزن بعد از اکانتت برو بیرون امتحان کن ببین میتونی آفلاین بری

vxp
21-09-2014, 14:17

دوست عزیز یه pm می دی به من؟

Crawling In MySkin
21-09-2014, 18:14
ای خدا عجب بدبختی گیر کردیما.......بار سومه دارم بازی رو دانلود میکنم
5 بار هم اوریجین رو دانلود کردم و آپدیت
تا الآن 30 40 گیگ خرج این بازی نکبت کردم
و جالب تر از همه اینا اینه که بازی من اصلا کپی نیست که کرک بخوام
کاملا اورجیناله و ورژن limited edition هست
دهن منو سرویس کرده
2 بار ریپورت دادم به اوریجین پدرسوخته ها هیچ کاری نمیکنن
هر کاری میکنم درس نمیشه
5 ساعت بازی کردیم بعد 5 ساعت سرویس کرده مارو
آفلاین آنلاین آشلاین آبلاین هرطور میرم unable to start

Gregar
21-09-2014, 18:17
ای خدا عجب بدبختی گیر کردیما.......بار سومه دارم بازی رو دانلود میکنم
5 بار هم اوریجین رو دانلود کردم و آپدیت
تا الآن 30 40 گیگ خرج این بازی نکبت کردم
و جالب تر از همه اینا اینه که بازی من اصلا کپی نیست که کرک بخوام
کاملا اورجیناله و ورژن limited edition هست
دهن منو سرویس کرده
2 بار ریپورت دادم به اوریجین پدرسوخته ها هیچ کاری نمیکنن
هر کاری میکنم درس نمیشه
5 ساعت بازی کردیم بعد 5 ساعت سرویس کرده مارو
آفلاین آنلاین آشلاین آبلاین هرطور میرم unable to start

یه عکس از ارور بزاری بهتره .

اگه توی تاپیک فیفا هم بپرسی خیلی خوبه . اونجا بیشترین بحث در مورد اریجین میشه :n02:

Crawling In MySkin
21-09-2014, 18:47
عکس نمیخواد دیگه
کل متنش اینه
Unable to start
initialization error at start up
[135dec40:984c6a38:00000077]
البته اینم ذکر کنم الآن به ذهنم رسید
مشکل از جایی آغاز شد که اوریجین شروع به آپدیت کرد
حالا میخوام برم کاری کنم نزارم آپدیت شه تیک های آپدیت اتوش رو بردارم ببینم چی میشه
حالا بدبختی اگه این کارم بکنم باید یکی دیگه نصب کنم
زدم ایندفعه لوکیشن بازی رو داخل خود اوریجین
پاکش کنم بدبختم....
پ.ن:در مورد انتقال بازی های اوریجین کسی سوال داشت بگه روش جالبی در اینترنت بود
به هر حال در مورد بازی هم به صورت اتفاقی خودش درست شد
یعنی چند بار زدم هیچی نشد
رفتم اومدم یه بار دیگه امتحان کردم درست شد
در کل ORIGIN SUX

daren
24-09-2014, 23:29
بعد عمری هوای سمیز به سرمون زد 3شو نصبیدیم دیدم پ! چهارشم اومده ما خبر نداریم :)
نظرات رو که می خوندم بیشتر ناراضی بودن. از جمعشم اینجور به نظر میمود از جنبه هایی شبیه سیمز 2ه، نه؟
اونایی که بازی کردن لطفا روشنمون کنن. مثلا مثه سیمز 2ه که اگه بخوایی بری جایی مسیرو نشون نمیده در عوض لود میکنه میری اونجا؟ یعنی ماشین و اینایی در کار نیست؟ اه پسر قلب آدم که اینجوری میگره. اصلا شهرو باس دید.
در مورد مردن و اینا هم راسته؟ اگه زیادی خجالت بکشه سیمزت می میره؟ بنظرم از این لحاظ باحاله ها! احتمال مرگ بالا میره هیجانش بیشتره:n09:
سیستم خانوادهاش چجوریه؟ حداکثر چنتا سیمزو رو می تونی تو یه ساختمون داشته باشی؟ گرافیک کاراکتراش بیشتر فانتزیه یا واقعی؟
سیوش چطوره؟ زود انجام میگره؟ حجم فایل سیواش زیاده؟
البته خیلی کمبوداش قطعا تو اضافاتش برطرف میشه قطعا نمیشه انتظار داشت نسخه بیس خیلی فوق العاده باشه اما می خوام بدونم دلگرم کننده است بازی یا نه؟ دانلودش کنم یا صبر کنم اضافاتش بیاد یا کلا هیچ نوعه دانلود نکنم؟

Audrina
24-09-2014, 23:35
سلام دوستان، راهنمایی کنید لطفاً...
هرکار لازم بود رو انجام دادم، اما هنوز برای ورود به بازی ازم Activation Code میخواد...چیکار کنم؟! کچل شدم از دست این!!!!

vxp
25-09-2014, 08:16
سلام دوستان، راهنمایی کنید لطفاً...
هرکار لازم بود رو انجام دادم، اما هنوز برای ورود به بازی ازم Activation Code میخواد...چیکار کنم؟! کچل شدم از دست این!!!!
روی لانچز باید کلید کنید

vxp
25-09-2014, 08:26
بعد عمری هوای سمیز به سرمون زد 3شو نصبیدیم دیدم پ! چهارشم اومده ما خبر نداریم :)
نظرات رو که می خوندم بیشتر ناراضی بودن. از جمعشم اینجور به نظر میمود از جنبه هایی شبیه سیمز 2ه، نه؟
اونایی که بازی کردن لطفا روشنمون کنن. مثلا مثه سیمز 2ه که اگه بخوایی بری جایی مسیرو نشون نمیده در عوض لود میکنه میری اونجا؟ یعنی ماشین و اینایی در کار نیست؟ اه پسر قلب آدم که اینجوری میگره. اصلا شهرو باس دید.
در مورد مردن و اینا هم راسته؟ اگه زیادی خجالت بکشه سیمزت می میره؟ بنظرم از این لحاظ باحاله ها! احتمال مرگ بالا میره هیجانش بیشتره:n09:
سیستم خانوادهاش چجوریه؟ حداکثر چنتا سیمزو رو می تونی تو یه ساختمون داشته باشی؟ گرافیک کاراکتراش بیشتر فانتزیه یا واقعی؟
البته خیلی کمبوداش قطعا تو اضافاتش برطرف میشه قطعا نمیشه انتظار داشت نسخه بیس خیلی فوق العاده باشه اما می خوام بدونم دلگرم کننده است بازی یا نه؟ دانلودش کنم یا صبر کنم اضافاتش بیاد یا کلا هیچ نوعه دانلود نکنم؟
فعلا تنها چیزی که بهبود یافته سرعت لود و سیو بازیه

Crawling In MySkin
25-09-2014, 09:08
هر بار که سیمزی میاد بدون پک های الحاقیش خشک و بی روحه
این سیاست EA ست که پک بسازه و بفروشه
این نسخه هم مستثنی نیست
اگه پکه های سیمز 3 رو داری فعلا اونو بازی کن تا این بیاد
چون کامل شده و کاملا هم open world اهه ..مخصوصا اون پچ nudity که اصلا بازی رو فوق العاده کرد..البته اگه +18 ایی :n02:
کاملا مثل سیمز 2 نیست شهر رو به چند محله تقسیم کرده فرض کن قیطریه - ونک - نازی آباد :دی
اینطوری سرعت لود میره بالاتر
اما یه مشکل داره اونم اینه که بار اول بخوای همسایه خودت هم سر بزنی باید لود کنه :n29:
گرافیک هارو کارتونی تر کردن یکم هم طبیعی تر که موجب شده دلچسب تر باشه
کاری که در آخرین پک های سیمز 3 هم کرده بودن اینجا هم انجام شده :
تقسیم کردن ورلد ها این امکان رو بوجود میاره که با یه سیم به تمام شهر هایی که برا بازی میاد از هر پک دسترسی پیدا کنی میتونی travel کنی
فقط یه سری مشکلات داخل گیم پلی هست...از جمله اینکه تا skill دستشویی رفتن هم میشه کتاب خرید......آخه altheic کتاب میخونی ببینی چجوری وزنه بزنی ؟:|
یا مثلا اومدن قسمت نوزادی رو حذف کردن که به شدت کار درستی کردن..نوزاد ها کلا مفت خور بودن نمیشد باهاشون حرفم بزنی :دی
ولی حذف کردن ماشین و استخر یکم مسخرس که میخوان با پک بدن بیرون احتمال زیاد
سیو هم طبق آخرین کشفم اگر نخوای همراه بقیه مد ها و کاستوم میوزیک هات کپی کنی اص فایل سیو که سریع هم سیو میکنه مسیر زیر و حدود 30 مگه :
C:\Users\M\Documents\Electronic Arts\The Sims 4\saves
نحوه ی استفاده هم به این صورت که این فایل saves رو باید نگه داری و وقتی دوباره بازی ریخته شد ویندوز عوض شد فایل EA از documents حذف شد یه بار بری داخل بازی تا فایل EA رو بسازه بعد saves رو کپی کنی داخلش
علت محدود کردن مناطق و کم کردن open world سریع تر لود کردن بود...که این افتضاح بودن موتور گرافیکی های ea رو نشون میده
چرا که sims 3 هم تا یه چندتا پک و مود داخلش میریختی با یه دستگاه غول شروع میکرد به لگ زدن
چنانچه بازی battlefield هم گرافیک بالایی داره اما علیرقم گرافیکش دستگاهی میخواد که نشون میده چقدر موتور گرافیکیش افتضاحه
کلا ea در این زمینه اوضاش خرابه

Audrina
25-09-2014, 13:01
روی لانچز باید کلید کنید
خب این که معلومه باید رو Launcher کلیک کرد. با اون هم کار نمیکنه.

Audrina
25-09-2014, 13:48
آنتی ویروسم رو غیرفعال کردم، دوباره کرک رو ریختم تا فایل 3dmgame.dll پاک نشه...اما اینبار که روی لانچر کلیک میکنم، کلاً سیستم هیچ عکس العملی از خودش نشون نمیده. انگار نه انگار که روی برنامه ای کلیک شده... چیکار کنم؟!

SAEED 120
25-09-2014, 19:51
شاید کرکت از کا رافتاده. به ظنر آخرین کرک بازی رو دوباره دانلود کن . و همچنین مواظب باش آنتی ویروست پاک نکنه کرک رو.

Audrina
25-09-2014, 22:14
بازی رو ریختم...یه فایل vcredist_x64 باید نصب میکردم که نکرده بودم...
چقد بازیش کسل کنندس :\ کلاً سیمز گند زد....تازه زیادی کارتونی کرده قیافه ها رو...کلاً بیشتر منو یاد سیمز 2 میندازه...

Gregar
26-09-2014, 13:47
امروز sims3 رو با همه پکهاش نصب کردم (تقریبا 20 گیگ) و رفتم تو بازی دیدم چقدر سنگین شده . توی CAS که همش میپرید بیرون . توی خود بازی هم یک ساعت بیشتر دووم نمیاورد . کلا چون نسخه AIO هستش هم نمیشه بعضی از پک ها رو پاک کرد . بهتر نیست سیمز 4 نصب کنم با این اوضاع ؟

vxp
26-09-2014, 21:14
امروز sims3 رو با همه پکهاش نصب کردم (تقریبا 20 گیگ) و رفتم تو بازی دیدم چقدر سنگین شده . توی CAS که همش میپرید بیرون . توی خود بازی هم یک ساعت بیشتر دووم نمیاورد . کلا چون نسخه AIO هستش هم نمیشه بعضی از پک ها رو پاک کرد . بهتر نیست سیمز 4 نصب کنم با این اوضاع ؟
والا سرعتش خیلی بهتره ولی بازیش اصلا جذاب نیست

Gregar
26-09-2014, 22:19
والا سرعتش خیلی بهتره ولی بازیش اصلا جذاب نیست

به خاطر اینکه هنوز اکسپنشن واسش نیومده میگن خوب نیست یا نه ؟
الان مثلا نسبت به sims 3 base game بهتره یا بدتر ؟

این بهتر شدن performance که به نظرم خوبه . من این مشکلات رو که تو بازیم دیدم کلی تو تاپیکهای خارجی گشتم و راه حلی هم نبود .
خیلی ها مثل اینکه همون زمان ناراضی بودن از Sims3 اون هم به خاطر همین کرش های زیادش . اکثرا هم کسایی بودن که EP زیادی نصب کرده بودن رو بازیشون . البته بیشتر کسایی که سیستمشون خیلی خوف نبود مشکل داشتن . فکر کنم رم بالای 4 گیگ میخواد و گرافیک بالای 1 گیگ .
احتمال میدم این کاهش بار گرافیکی بازی و کم کردن open world به همین خاطر باشه . نه فقط به خاطر جذب مشتری بلکه به خاطر کم شدن مشکلات بازی . الان من همه پکهای سیمز سه رو که دارم توی قسمت لباسها واسه sim ام که میرم تا یه حدی که لود میکنه کرش میکنه .

حالا بازی بدون مشکل اجرا میشه میخوام بگیرم . چرا سایتهای ایرانی میگن هنوز نسخه معتبر نیومده ؟ مگه همین DD نسخه معتبر نیست ؟ یعنی الان اینکه باید از طریق اریجین اجرا بشه مشکل از نسخه است یا کرک ؟

SamGun
27-09-2014, 00:14
یکی از بهترین خاطرات دوران حرفه ای Game ام بود سری Sims و ساعات زیادی براش وقت گذاشتم و به شدت لذت بردم

دوستان این شماره چطور بوده ؟

دوستانی که میگن بازی جذاب نیست دقیقا به چه دلیل این حرف رو میزنن ؟!

vxp
27-09-2014, 14:30
به خاطر اینکه هنوز اکسپنشن واسش نیومده میگن خوب نیست یا نه ؟
الان مثلا نسبت به sims 3 base game بهتره یا بدتر ؟

این بهتر شدن performance که به نظرم خوبه . من این مشکلات رو که تو بازیم دیدم کلی تو تاپیکهای خارجی گشتم و راه حلی هم نبود .
خیلی ها مثل اینکه همون زمان ناراضی بودن از Sims3 اون هم به خاطر همین کرش های زیادش . اکثرا هم کسایی بودن که EP زیادی نصب کرده بودن رو بازیشون . البته بیشتر کسایی که سیستمشون خیلی خوف نبود مشکل داشتن . فکر کنم رم بالای 4 گیگ میخواد و گرافیک بالای 1 گیگ .
احتمال میدم این کاهش بار گرافیکی بازی و کم کردن open world به همین خاطر باشه . نه فقط به خاطر جذب مشتری بلکه به خاطر کم شدن مشکلات بازی . الان من همه پکهای سیمز سه رو که دارم توی قسمت لباسها واسه sim ام که میرم تا یه حدی که لود میکنه کرش میکنه .

حالا بازی بدون مشکل اجرا میشه میخوام بگیرم . چرا سایتهای ایرانی میگن هنوز نسخه معتبر نیومده ؟ مگه همین DD نسخه معتبر نیست ؟ یعنی الان اینکه باید از طریق اریجین اجرا بشه مشکل از نسخه است یا کرک ؟
تنها مشکل این بازی این هست که شما در حالت اجرای بازی نباید به اینترنت متصل باشید. (کرک)

amir hoosein
05-10-2014, 14:30
سلام
ببین من اورجین دارم!نصبه!ازشم استفاده میکنم میرم تو بازی!بازیمم سیمز 4 هست!
ولی الان جدیدا یک مشکلی پیش اومده که نمیره تو بازی.هرموقع اورجینو اجرا میکنم و میزنم بره تو بازی این پیغام میاد و نمیره!
ACTIVATION REQUIRED

to paly DISPLAY NAME FIELD MISSING FROM REGISTRY. you must first activate in on your ORGIN account.

اولا که اصلا این نمیومد بعد یکی دوبار اومد منم اورجینو قط میکردم بعد ریست میکردم سیستمو میرفتم میرفت تو بازی!الان جدیدا که این میاد هرکاری میکنم نمیره تو بازی هررکاری!
اکانت جدیدام ساختم بازم نمیره.آپدیتا و کرکشم دوباره نصب کردم بازم نمیره!
آها یک نکته رو بگم که فک میکنم از وقتی آنتی ویروس ریختم اینطوری شده چون قبلش نداشتم!ولی بازم من آنتی رو خاموش میکنم بازم میرم نمیشه!خاموش میکنم کرکو آپدیتاشم نصب میکنم بازم نمیره!
چیکار کنم ؟!
مرسی
آقا هرکی میدونه این چشه جون عزیزش بگه گیرما:n06:

amir hoosein
05-10-2014, 18:17
سلام
ببین من اورجین دارم!نصبه!ازشم استفاده میکنم میرم تو بازی!بازیمم سیمز 4 هست!
ولی الان جدیدا یک مشکلی پیش اومده که نمیره تو بازی.هرموقع اورجینو اجرا میکنم و میزنم بره تو بازی این پیغام میاد و نمیره!
ACTIVATION REQUIRED

to paly DISPLAY NAME FIELD MISSING FROM REGISTRY. you must first activate in on your ORGIN account.

اولا که اصلا این نمیومد بعد یکی دوبار اومد منم اورجینو قط میکردم بعد ریست میکردم سیستمو میرفتم میرفت تو بازی!الان جدیدا که این میاد هرکاری میکنم نمیره تو بازی هررکاری!
اکانت جدیدام ساختم بازم نمیره.آپدیتا و کرکشم دوباره نصب کردم بازم نمیره!
آها یک نکته رو بگم که فک میکنم از وقتی آنتی ویروس ریختم اینطوری شده چون قبلش نداشتم!ولی بازم من آنتی رو خاموش میکنم بازم میرم نمیشه!خاموش میکنم کرکو آپدیتاشم نصب میکنم بازم نمیره!
چیکار کنم ؟!
مرسی
آقا هرکی میدونه این چشه جون عزیزش بگه گیرما:n06:

aligsm
06-10-2014, 14:27
آپدیت شماره 3 بازی + کرک 3DM ورژن 7 (جدید)

تغییرات :

برطرف شدن تمامی باگ های بازی
اضافه شدن تمامی DLC ها

توجه : این کرک نیاز به Origin دارد
۳ : به اکانت Origin خودتون وارد بشید
۴ : بازی رو از طریق آدرس Game\bin\The.Sims.4.Launcher.exe اجرا کنید

پسورد فایل زیپ:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

somi.j
11-10-2014, 00:59
salam..man nmitoonam downloadesh konam .!mige not found:n03:

vxp
14-10-2014, 20:17
salam..man nmitoonam downloadesh konam .!mige not found:n03:
چه چیزی رو؟

somi.j
15-10-2014, 01:24
bade 3 ruz update 3 o crack 7 ro toonestam download konam ..copy ham kardam to pooshe asli..ama The.Sims.4.Launcher ro mizanam hich etefaghi nmiofte !!ah asabam khurd shod dg nakhastam aslan bazio:n27:

raya2
24-10-2014, 15:41
بالاخره کـرک غیر آنلاین و بدون مشکل بازی منتشر شد. افرادی که قبلا نسخه ی 3DM رو گرفتن, آپدیت زیر رو بگیرن و در محل نصب بازی کپی کنن و اجرا کنن:

افرادی هم که میخوان از اول دانلود کنن, دو مورد زیر رو بگیرن:

برای غیر فعال کردن موزاییک ها هم فایل زیر را دانلود و از حالت فشرده خارج کرده و در یکی از دو پوشه ی زیر قرار دهید:

C:\Users\XXX\Documents\Electronic Arts\The Sims 4\Mods
C:\Users\XXX\My Documents\Electronic Arts\The Sims 4\Mods

QSEVEN
24-10-2014, 18:24
بالاخره کـرک غیر آنلاین و بدون مشکل بازی منتشر شد. افرادی که قبلا نسخه ی 3DM رو گرفتن, آپدیت زیر و بگیرن و در محل نصب بازی کپی کنن و اجرا کنن:

افرادی هم که میخوان از اول دانلود کنن, دو مورد زیر رو بگیرن:

برای غیر فعال کردن موزاییک ها هم فایل زیر را دانلود و از حالت فشرده خارج کرده و در یکی از دو پوشه ی زیر قرار دهید:

C:\Users\XXX\Documents\Electronic Arts\The Sims 4\Mods
C:\Users\XXX\My Documents\Electronic Arts\The Sims 4\Mods

دوست عزیز بهتره کسی که میخواهد حتما نسخه ریلود رو بگیره اخه توی یک سایت نوشته بود که سیو بازی نسخه قبل روی ریلود کار نمیکنه و ...

raya2
24-10-2014, 19:47
دوست عزیز بهتره کسی که میخواهد حتما نسخه ریلود رو بگیره اخه توی یک سایت نوشته بود که سیو بازی نسخه قبل روی ریلود کار نمیکنه و ...

بله, ممکنه حق با شما باشه و سیو نسخه ی قبلی کار نکنه ولی اشخاصی هستن (مثل خودم) که اصلا نسخه ی 3DM براشون اجرا نشد که بخوان سِیوی داشته باشن و یا اینکه سرعت اینترنتشون در حدی نیست که بتونن دوباره 8 گیگ دانلود کنن. بنابراین برای این افراد, بهترین گزینه همین آپدیت 200 مگی هستش.

251251
07-11-2014, 02:52
دوستان عزیز بنده با سیستمی که دارم میتونم این بازی رو اجرا کنم ؟

Ram : 4Gb
Vga : 1Gb
Cpu : Core Dou 2.50

raya2
07-11-2014, 14:02
دوستان عزیز بنده با سیستمی که دارم میتونم این بازی رو اجرا کنم ؟

Ram : 4Gb
Vga : 1Gb
Cpu : Core Dou 2.50

البته مدل کارت گرافیکتو دقیق ننوشتی ولی شاید بشه, امتحان کن. فوقش رزولوشن و تنظیمات گرافیکی رو میاری پایین. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- این هم آخرین آپدیت منتشر شده:

mehrabooni
01-01-2015, 23:45
اکستندد مد براش اومده
کسی تونسته نصب کنه

S0R3N4
02-01-2015, 18:00
سلام به همه ی عزیزان

این بازی رو میتونم رو سیستم دخترم نصب کنم؟!

فکر کنم مشخصات لپ تاپش اینه :

پردازنده : Core i5 m480 2.67 GHz
رم : 6.00GB - 5.80 Usable
گرافیک : Radeon (TM) HD 6470M
سیستم عامل : Windows 7 Ultimate Service Pack 1 64-bit

امتیاز خوده ویندوز به سیستم : 5.3

B U L U T
03-01-2015, 16:45
سلام به همه ی عزیزان

این بازی رو میتونم رو سیستم دخترم نصب کنم؟!

فکر کنم مشخصات لپ تاپش اینه :

پردازنده : Core i5 m480 2.67 GHz
رم : 6.00GB - 5.80 Usable
گرافیک : Radeon (TM) HD 6470M
سیستم عامل : Windows 7 Ultimate Service Pack 1 64-bit

امتیاز خوده ویندوز به سیستم : 5.3

فقط توی سیستم عاملت شک دارم(os)
بقیه موارد خوبن

خوب این هم از سیستم عاملت

اتفاقا تنهای نقطه ی قوتش سیستم عاملشه

B U L U T
12-01-2015, 16:51
/////////////

mehrabooni
12-01-2015, 21:21
فقط توی سیستم عاملت شک دارم(os)
بقیه موارد خوبن

اتفاقا تنهای نقطه ی قوتش سیستم عاملشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

bahar2430
25-02-2015, 15:08
سلام سیمز ریلود دانلود کردم نصبش کردم ولی ارورorigin is not installed.and is required to play your game.pleas reinstall origin.میده
اورجین هم نصب کردم واکانت ساختم هم به صورت افلاین هم به صورت انلاین وصل کردم اما بازم همین ارور میده لطفا کمکم کنید:n35:

raya2
25-02-2015, 19:11
سلام سیمز ریلود دانلود کردم نصبش کردم ولی ارورorigin is not installed.and is required to play your game.pleas reinstall origin.میده
اورجین هم نصب کردم واکانت ساختم هم به صورت افلاین هم به صورت انلاین وصل کردم اما بازم همین ارور میده لطفا کمکم کنید:n35:

اوریجین نمیخواد. اورجین رو پاک کن. اولا که نباید اجازه بدی بازی به اینترنت وصل شه. دوما آخرین آپدیت رو با جستجوی عبارت زیر بگیر و نصب کن:

bahar2430
26-02-2015, 06:07
اوریجین نمیخواد. اورجین رو پاک کن. اولا که نباید اجازه بدی بازی به اینترنت وصل شه. دوما آخرین آپدیت رو با جستجوی عبارت زیر بگیر و نصب کن:

ممنون:n40::n16:
من اپدیت رو دانلود کردم (1.34gb) اورجین هم پاک کردم واپدیتو نصب کردم ولی بازم همون ارور رو میده کمک:n28::n28::n28::n28:

raya2
26-02-2015, 16:05
ممنون:n40::n16:
من اپدیت رو دانلود کردم (1.34gb) اورجین هم پاک کردم واپدیتو نصب کردم ولی بازم همون ارور رو میده کمک:n28::n28::n28::n28:

آیا با کمک فایروال, جلوی اتصال بازی به اینترنت رو گرفتی؟ اگه نگرفتی, که اشکال کار همونجاست و اگه گرفتی و باز هم ارور میده, کلا بازی رو پاک کن و از اول نصب و با این آپدیت آخری آپدیت کن و امتحان کن.

البته بمنظور اطمینان قبل از نصب دوباره ی بازی, رجیستری رو با نرم افزار زیر پاک سازی کن:

bahar2430
26-02-2015, 19:14
آیا با کمک فایروال, جلوی اتصال بازی به اینترنت رو گرفتی؟ اگه نگرفتی, که اشکال کار همونجاست و اگه گرفتی و باز هم ارور میده, کلا بازی رو پاک کن و از اول نصب و با این آپدیت آخری آپدیت کن و امتحان کن.

البته بمنظور اطمینان قبل از نصب دوباره ی بازی, رجیستری رو با نرم افزار زیر پاک سازی کن:

نه اصلا نمیدونستم باید اینجوری جلوی اتصال به اینترنت رو بگیرم میشه بهم بگید چه طوری باید انجام بدم؟
و میشه بگید چه طوری باید ریجستر کنم ؟؟؟؟ (رفتم توی لینک که داده بودید ولی نفهمید باید چیکار کنم)
ببخشید و ممنون:n12::n16:

raya2
26-02-2015, 19:40
نه اصلا نمیدونستم باید اینجوری جلوی اتصال به اینترنت رو بگیرم میشه بهم بگید چه طوری باید انجام بدم؟
و میشه بگید چه طوری باید ریجستر کنم ؟؟؟؟ (رفتم توی لینک که داده بودید ولی نفهمید باید چیکار کنم)
ببخشید و ممنون:n12::n16:

من نمیدونم که آیا آنتی ویروسی که داری خودش فایروال داره یا نه. اگه داره که باید بری داخل تنظیماتش درست کنی. اگه نداره, من آنتی ویروس و فایروال رایگان زیر رو پیشنهاد میدم که بعد از نصب, هر موقع بازی یا نرم افزاری خواست به اینترنت وصل بشه, ازت سوال می پرسه و میتونی بگی آره یا نه:

در مورد رجیستری هم, نرم افزار زیر رو نصب کن و باهاش اسکن کن. این نرم افزار کارش اینه که کلیدهای رجیستری زاید و بی استفاده ی ویندوز رو حذف میکنه و سرعت ویندوز رو کم و بیش بیشتر میکنه:

bahar2430
28-02-2015, 18:49
من نمیدونم که آیا آنتی ویروسی که داری خودش فایروال داره یا نه. اگه داره که باید بری داخل تنظیماتش درست کنی. اگه نداره, من آنتی ویروس و فایروال رایگان زیر رو پیشنهاد میدم که بعد از نصب, هر موقع بازی یا نرم افزاری خواست به اینترنت وصل بشه, ازت سوال می پرسه و میتونی بگی آره یا نه:

در مورد رجیستری هم, نرم افزار زیر رو نصب کن و باهاش اسکن کن. این نرم افزار کارش اینه که کلیدهای رجیستری زاید و بی استفاده ی ویندوز رو حذف میکنه و سرعت ویندوز رو کم و بیش بیشتر میکنه:

سلام این برنامه هارو دانلود کردم ولی بازم همون ارور میده راه حل دیگه ای ندارید ؟؟ شرمنده:n35:

raya2
02-03-2015, 00:25
سلام این برنامه هارو دانلود کردم ولی بازم همون ارور میده راه حل دیگه ای ندارید ؟؟ شرمنده:n35:

آخرین راه حلی که به ذهنم میرسه اینه که یه نسخه ی ریپک (بازی کامل همراه با آخرین آپدیت بگیری) که البته هیچ تضمینی نیست که دوباره این مشکلو نداشته باشی ولی ممکنه هم کار کنه:

Gregar
02-03-2015, 19:20
دوستان هنوز پک نیومده ؟

raya2
03-03-2015, 16:32
دوستان هنوز پک نیومده ؟

نه, پکی در کار نیست. فقط 2 تا DLC اومده که همراه اون آپدیتی که تو پست 202 اسمشو نوشتم, هست.

goldenmember
22-03-2015, 15:18
سلام دوستان
من کلی لباس و مدل مو لازم دارم.مال خودش خیلی کمه
احیانا کسی یه لینکی داره که خیلییییییییی مد تو یه فایل فشرده باشه
یا
یه سایتی که لینکاش مثل بچه آدم کار کنه و vip نخواد و یه سایت دیگه تحویل نده و سایت پرباری باشه

اگه باشه ممنون میشم

farabanafsh
10-07-2015, 22:56
ببخشید یه سوال غیر فنی دارم ولی برام خیلی مهمه.
من همه پک های سیمز3 رو نصب نکردم. میخوام بدونم
شیردادن مادر به نوزاد سیمز مربوط به کدوم پک بازیه؟؟

mohamadfa
26-10-2015, 16:20

تو نسخه اصلی بازیه با پستونک به بچه شیر میدی بچه که بزرگتر شد خودش پستونک میخوره

- - - Updated - - -

تو نسخه اصلی بازیه با پستونک به بچه شیر میدی بچه که بزرگتر شد خودش پستونک میخوره

- - - Updated - - -

Mehdi-HTC
07-11-2015, 00:05
دوستان یه خواهش من هرچی تاپیک رو میخونم متوجه نمیشم...هم لینکا پاک شده هم توضیحات واضح نیست...میشه یکی کامل و دقیق و پله پله بگه چجوری من باید بازی رو کرک کنم ... روی دی وی دی بازی کرک هست اما فایل دل ال اخطار میده... خواهشن از اول با لینک سالم یکی بگه واقعا ممنون میشم یک هفته هست خریدم هر کاری میکنم نمیتونم ...

- - - Updated - - -

دوستان یه خواهش من هرچی تاپیک رو میخونم متوجه نمیشم...هم لینکا پاک شده هم توضیحات واضح نیست...میشه یکی کامل و دقیق و پله پله بگه چجوری من باید بازی رو کرک کنم ... روی دی وی دی بازی کرک هست اما فایل دل ال اخطار میده... خواهشن از اول با لینک سالم یکی بگه واقعا ممنون میشم یک هفته هست خریدم هر کاری میکنم نمیتونم ...

raya2
07-11-2015, 01:00
دوستان یه خواهش من هرچی تاپیک رو میخونم متوجه نمیشم...هم لینکا پاک شده هم توضیحات واضح نیست...میشه یکی کامل و دقیق و پله پله بگه چجوری من باید بازی رو کرک کنم ... روی دی وی دی بازی کرک هست اما فایل دل ال اخطار میده... خواهشن از اول با لینک سالم یکی بگه واقعا ممنون میشم یک هفته هست خریدم هر کاری میکنم نمیتونم ...- - - Updated - - -دوستان یه خواهش من هرچی تاپیک رو میخونم متوجه نمیشم...هم لینکا پاک شده هم توضیحات واضح نیست...میشه یکی کامل و دقیق و پله پله بگه چجوری من باید بازی رو کرک کنم ... روی دی وی دی بازی کرک هست اما فایل دل ال اخطار میده... خواهشن از اول با لینک سالم یکی بگه واقعا ممنون میشم یک هفته هست خریدم هر کاری میکنم نمیتونم ...اینو که دانلود کنی, آخرین آپدیت و DLC و کــرک رو همشو با هم یه جا داره:

Mehdi-HTC
07-11-2015, 01:20
اینو که دانلود کنی, آخرین آپدیت و DLC و کــرک رو همشو با هم یه جا داره:

کجا دانلود کنم این لینکش چجوریه ؟

mohamadfa
20-11-2015, 00:04
این اروره چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohamadfa
20-11-2015, 00:13
این اروره چیه؟

در ضمن من سیمز 4 delux رو از تورنت با حجم تقریبا 9 گیگ دانلود کردم و فایل کرکی هم توش نبود

bushido
28-05-2016, 03:04
get to work
get togater
Spa Day
اینا آپدیتن؟؟
به ترتیب کدومارو باید اول نصب کرد

- - - Updated - - -

get to work
get togater
Spa Day
اینا آپدیتن؟؟
به ترتیب کدومارو باید اول نصب کرد

shimbaloo1371
03-07-2017, 11:19
نصب کردنش خییییییلی سختهه :n28::n28::n28: من چندوقته خریدم دی ویدیشو منتهی نمی تونم نصبش کنم ! کاش طریق نصبش رو توضیح میدادین

general133
23-11-2017, 14:25
آقا من سیمز 4 نصب کردم
آدم درست کردم . خونه ساختم ولی داخل خونه نمیره
در رو باید حذف کنم یعنی خونه بدون در باشه تا بره تو خونه

چیکار کنم؟

general133
23-11-2017, 23:04
جواب بدین دیگه
کد تقلب هم اصلا نویشته نمیشه و کار نمیکنه
ctrl + shift + c رو میزنم وای کد نوشته نمیشه فقط عدد تو نوار بالا نوشته میشه
من با لپ تاپ بازی میکنما

tannaz20
13-04-2020, 17:23
بچه ها سیمز 4 رو من خریدم اپدیت و کرکشم کپی کردم ولی میخوام وارد بازی بشم میره تو اوریجین activation code میخواد چیکار کنم؟