PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل سرعت دانلود پی سی ورلد

macpc
30-09-2013, 20:27
سلام من مشکل سرعت دانلود از لینک های مستقیم پی سی ورلد دارم. در ضمن از اپلود بوی و بیشتر اپلود سنتر های خارجی داخلی فری و حتی با اکانتم میگیرم مشکل دارم

الان ادمین رسیدگی کنه لطفا چون میخوام از پی سی ورلد با سرعت بالا دان کنم مثل دانلود ها پیسی دی و غیره

بیشتر سایت های داخلی با سرعت بالا دان میدن بهم ولی پی سیورلد و چند سایت و اپلود سنتر های که گفتم شدید با سرعت کم دان میدم بهم

اموزش نصب کانفیگ ریست مودم و وصل شدن با یو اس بی مودم دی لینک هم بهم بدید ممنون

zed2
01-10-2013, 01:01
دوست عزیز در صورتی که منظورتون همین انجمن p30world است لطفا در اینجا مشکلتون رو بگین
ارایه پیشنهاد / انتقاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در صورتی که با تعداد زیادی از هاست فایل ها مسئله دارین در تاپیک سرویس دهنده یا منطقتون این مطلب رو بپرسین ببینین عمومی هست یا نه.

در رابطه با سوال اخر لطفا به بخش شبکه مراجعه و در صورتی که تاپیک مرتبط با مودمتون هست در ان تاپیک و در صورت عدم وجود با ساخت تاپیک جدید با گفتن مدل کامل مودمتون انجا مطرح کنید.
با تشکر:n16:

macpc
02-10-2013, 16:42
دوست عزیز در صورتی که منظورتون همین انجمن p30world است لطفا در اینجا مشکلتون رو بگین
ارایه پیشنهاد / انتقاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در صورتی که با تعداد زیادی از هاست فایل ها مسئله دارین در تاپیک سرویس دهنده یا منطقتون این مطلب رو بپرسین ببینین عمومی هست یا نه.

در رابطه با سوال اخر لطفا به بخش شبکه مراجعه و در صورتی که تاپیک مرتبط با مودمتون هست در ان تاپیک و در صورت عدم وجود با ساخت تاپیک جدید با گفتن مدل کامل مودمتون انجا مطرح کنید.

ببنید از سایت های دانلود ها وغیره سریع میگیرم با سرعت دان بالا ولی سایت شما ببنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

macpc
04-10-2013, 10:37
ببنید شات مشکل گذاشتم الان
اشکال در هاست یا سرور سایت مورد نظر دچار مشکل شده باشه باز ممکنه دانلودت با سرعت پایین انجام بشه
پهنای باند سایت مورد نظر اگه پهنای باند سایت مورد نظر کم باشه باز دانلودتون با سرعت کم انجام میشه
وغیره مشکل چیه
کدومه سرعت پایین سایتتون دان میده به من ادمین رسیدگی کنه عکسم گذاشتم پست یالا اینجا هم میذارم ببنید

zed2
04-10-2013, 20:49
ببنید از سایت های دانلود ها وغیره سریع میگیرم با سرعت دان بالا ولی سایت شما ببنید

ببنید شات مشکل گذاشتم الان
اشکال در هاست یا سرور سایت مورد نظر دچار مشکل شده باشه باز ممکنه دانلودت با سرعت پایین انجام بشه
پهنای باند سایت مورد نظر اگه پهنای باند سایت مورد نظر کم باشه باز دانلودتون با سرعت کم انجام میشه
وغیره مشکل چیه
کدومه سرعت پایین سایتتون دان میده به من ادمین رسیدگی کنه عکسم گذاشتم پست یالا اینجا هم میذارم ببنید

من لینک فایل رو تست کردم و مشکلی باسه دانلود نیست

مواردی که احتمال می دم باشه:
-تنظیمات دانلود منیجر مسئله داشته باشه ( در تاپیک دانلود منیجر مطرح کنید)
- isp باسه بعضی پسوند فایل ها یا به طور مستقیم باسه بعضی دامنه ها محدودیت سرعت دانلود گذاشته باشه( که باید در تاپیک سرویس دهنده یا تاپیک استانی بررسی کنید این موضوع رو - پیشنهاد می کنم در تاپیک استانی نام سرویس دهندتون را هم بگین که بفهمیم کدوم isp این کارو کرده )

macpc
04-10-2013, 23:44
من لینک فایل رو تست کردم و مشکلی باسه دانلود نیست

مواردی که احتمال می دم باشه:
-تنظیمات دانلود منیجر مسئله داشته باشه ( در تاپیک دانلود منیجر مطرح کنید)
- isp باسه بعضی پسوند فایل ها یا به طور مستقیم باسه بعضی دامنه ها محدودیت سرعت دانلود گذاشته باشه( که باید در تاپیک سرویس دهنده یا تاپیک استانی بررسی کنید این موضوع رو - پیشنهاد می کنم در تاپیک استانی نام سرویس دهندتون را هم بگین که بفهمیم کدوم isp این کارو کرده )

فک نکنم سایت دانلود ها وغیره بالای 150 کیلو هم بهم دان میدن حتی اسان دانلود و پی سی دی وغیره بهتره مثل اونا از اینجا هاست دی ال بگرید.
{ادیت}

لینک هاتون با سرعت پایین دان میده ۳ کیلو همش سرعت دان میده.من سرعت دانم بالای ۱۵۰ کیلو هست .بهتر پر سرعت کنید برای اینکار هاست دی ال بگرید از اینجا
{ادیت}