PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تخریب آثار باستانی

z-asghari
28-09-2013, 21:33
با سلام قبل از پیوستن به این انجمن واقعا احساس تنهایی داشتم از اینکه می بینم در مقابل چشمانم هویت تاریخی و باستانس ما را به غارت می برند فرق نداره این سارق هویت چه کسی و با چه لباسی دست به چنین اقدامی می زنند /
از تمام عزیزان که با عشق و علاقه در این فضای مجازی انتظار همراهی دارم کاری شروع کردم قانونی و باید به سرانجام برسه /
در منطقه ای بنام بهارستان از توابع استان تهران روستای خوش آب هوایی هست بنام امامزاده باقر که در آن یک بقعه تاریخی و مذهبی که در مناسب های مختلف شاهد تردد صدها نفر از مردم بودیم . و از آنجائیکه اطراف این بقعه نیز قبور نیز وجود دارد هر از گاهی برای فاتحه خوانی به اموات گذشتگان به آنجا مراجعه می کردم که در همین روزا وقتی وارد محوطه آن مکان شدم شوک عجیبی سراپای منو گرفت و گفتم خدای امروز من چمه /تو خوابم و یا... دهها فکر دیگه ولی از رهگذری سوال کردم آقا اینجا امازاده باقر است گفت بله و زبانم گرفت و گفتم پس کو صحن آن ؟ چه اتفاقی افتاده ؟گفت تخریبش کردن > آخه چرا چرا.....
به هر حال کریه امانم را بریده بود و گفتم خدا این چه روزی است یعنی به همین راحتی یک مکان تاریخی و مذهبی را اینگونه تخریب می نمایند و پیگیری کردم و هر کدام از آقایان مرتبط با امامزاده گفت داشت ریزش میکرد ، آقا ی محترم اون امازاده تاریخی نیست و ....
اما بنده بر اساس بروشور های موجود و اسناد که بر دست دارم قدمت بالای 400 سال را دارد این روند همچنان ادامه دارد تا اینکه موفق شدم یکی از وبلاگ های حذف شده آن مکان را یافتم که خوشبختانه در آنجا نیز حرف ما درست در آمد ولی بخاطر برخی مسائل افشا نکردم که تو وب خودتون نیز به قدمت این امامزاده پرداختید
حال منتظرم تا ببینم از طریق دوستان عزیزم در این انجمن چه همراهی و راهکاری برایم تعریف می کنند

متشکرم تنهام نذارید

VAHID
28-09-2013, 23:42
انجمن مربوطه//

علوم انسانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])