PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Bureau: XCOM Declassified

3Dmajid
27-09-2013, 14:11
نمیدونم اعضا اجازه دارن تاپیک بزنن یا نه.
ولی من موندم چرا واسه این بازی تاپیک نزدین.
یکی از بهترین بازی هایی که دارم انجام میدم :n02:

اگر مدیر ها اجازه میدهند بحث کنیم در این تایپک :n02:

pharm
27-09-2013, 20:57
یعنی اینقدر ضعیفه بازیش ؟؟

3Dmajid
27-09-2013, 21:50
یعنی اینقدر ضعیفه بازیش ؟؟

بازی واقعا عالیه !
من نمیدونم چرا هیچ کی نه براش تاپیک زده نه در موردش بحث میکنه.
خیلی جای تعجب داره :n04:

Layken
30-09-2013, 01:07
نمیدونم اعضا اجازه دارن تاپیک بزنن یا نه.
ولی من موندم چرا واسه این بازی تاپیک نزدین.
یکی از بهترین بازی هایی که دارم انجام میدم :n02:

اگر مدیر ها اجازه میدهند بحث کنیم در این تایپک :n02:

چرا نمی تونن؟ کی همچین چیزی گفته؟ تو فقط عکس 3*4 شو نشون من بده :دی

نمرات بازی:

EGM: 8
Joystiq: 8
EGM Now: 8
TheSixthAxis: 8
VentureBeat: 8
Cheat Code Central: 8
OXM:7
GameReactor: 7
MTV Multiplayer: 7
OPM :7
Polygon: 7
Eurogamer: 7
Edge: 6
Gamespot: 6
Gamesradar: 6
The Escapist:6
IGN: 5.5
Destructoid: 4.5

به به هلو برو تو گلو : دی
+
مجید جان یه 10 خط نقد از بازی بنویس بزار تو پست اول بزار زیاد خشک و خالی نباشه :n06:

Killzone2
30-09-2013, 16:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The Bureau: XCOM Declassified
سازنده : 2K Marin
ناشر : 2K Games
طراح : Zak McClendon
نویسنده : Erik Caponi
موتور : Unreal Engine 3
سبک : Tactical shooter
حالت ها : Single-player

من بازی رو گرفتم ولی واقعا بازی در حد بالایی نبود به نظرم!

شروع بازی بسیار کسل کننده هست و نمایش کات سین ها در سطح بازی هایی مثل god father 2 بود, یعنی دلیلی برای دیدن کات سین ها نداشتم چون هم کیفیت نداشت هم اینکه هیچ نوع نکته مثبتی کلا نداشت! برای همین داستان بازی هم زیر سوال میره و هیچ نوع چیز متحیر کننده ای تو داستان بازی نمیبنم و اینکه برای جذاب تر کردن بازی انتخاب هایی رو گذاشتن به عهده گیمر که اونم زیاد جزابیت بازی رو افزایش نمیده در بخش داستانی... ولی پایان بازی چند حالت نوع پایان داره بسته به انتخاب شما صورت میگیره که با توجه به ارتباط با خط داستانی کلا 4 نوع پایان داریم که مربوط به کشتن یا نکشن و... میشه. حوادث اصلی بازی در سال 1962 در زمان جنگ سرد اتفاق میوفته و درگیری بین ایالت متحده و اتحاد جماهیر شوروی هست.

گرافیک بازی هم خیلی پایین هست سطحش , رنگ بندیش بی روحه, ولی تو بعضی جاهاش خوب کار شده بود مثل مناطقی که در حال اتش سوزی بود + باگ های متعدد و همینطور نوع انیمیشن کارکتر ها و کاور گرفتن زیاد خوب کار نشده.

صدا گذاری و موزیک بازی هم به نظرم در حد متوسط رو به پایین بود بخصوص اینکه بعضی صدا ها اصلا خوب کار نشده و دوبله شخصیت ها هم از کیفیت مناسبی برخوردار نبود.

گیم پلی بازی ولی چیزای جالبی برای ارائه داره مثلا میتونید یه جور مدیریت تیمتون رو داشته باشید و انتخاب هایی مثله دستور به افراد برای پرتاب نارنجک یا کاور گرفتن در قسمتی دیگر از محل درگیری و... داشته باشید, که اگر بیشتر روش کار میکردند شاید بهتر میتونست باشه. این کاری که تو گیم پلی انجام دادن (دستور به یاران خودی و حرکت دادن اونا و یا دستور شلیک) من رو یاد Brother in Arms انداخت و اون رو یک جور کپی ساده از این بازی میدونم. بقیه جزئیات گیم پلی ساده هست حرکت از یک منطقه به منطقه دیگه و کشتن دشمنان که عاری از اشکال هم نبود... همینطور تنوع سلاح ها با اینکه خوبه ولی از هیچ نوع کیفیتی در یک بازی شوتر بهره نبرده و حسی که در بقیه عنواین هم سبک میبینم دیده نمیشه.

در کل نمره ای که به بازی میدم 4.5 هست فکر نکنم چیز خاصی برای ارائه داشت یه جوری شبیه واقعا عناصر بازی رو خراب کردن... شاید دلیلش همین تغییر سبک بازی بین مراحل ساخت بوده که سازنده بعضی موارد رو بی توجه ازش رد شده.

در کل اگر داستان خوب و گرافیک و اینجور چیزا میخوایید دنبال این بازی نرید ولی اگر برای تجربه هم که شده میخوایید بازی کنید میتونه تجربه جالبی باشه براتون! یک عنوان با زمینه کلاسیک که با موجودات فضایی ترکیب شده شاید خیلی ها رو سمت خودش جذب کنه...

+
تو اسم بازی هم یه اشکال تایپی کوچیک هست که اگر درست کنید بهتره The Bureau: XCOM Declassified

3Dmajid
30-09-2013, 19:27
من بازی رو گرفتم ولی واقعا بازی در حد بالایی نبود به نظرم!
من واقعا از این همه اختلاف نظر تعجب میکنم.
من خیلی دارم با بازی حال میکنم و خیلی نظرم با شما فرق داره. :n02:
چند تا از دوستامم که دارن بازی میکنن خیلی با بازی حال کردن.
به نظرم یکی از بهترین بازی های الانه ! من قبل از این BlackList رو بازی کردم اینقد باگ داشت زد تو ذوقم ! این بازیو ترجیح میدم به سم فیشر جدید !

شروع بازی بسیار کسل کننده هست
من از شروع بازی خیلی خوشم اومد !
و جذب گیم پلی بازی شدم.
به نظرم اصلا کسل کننده نیس.

گرافیک بازی هم خیلی پایین هست سطحش , رنگ بندیش بی روحه, ولی تو بعضی جاهاش خوب کار شده بود مثل مناطقی که در حال اتش سوزی بود + باگ های متعدد و همینطور نوع انیمیشن کارکتر ها و کاور گرفتن زیاد خوب کار نشده.
این دیگه واقعا عجیبه :n04: گرافیک بازی یکی از نکات مثبت بازیه !

صدا گذاری و موزیک بازی هم به نظرم در حد متوسط رو به پایین بود بخصوص اینکه بعضی صدا ها اصلا خوب کار نشده و دوبله شخصیت ها هم از کیفیت مناسبی برخوردار نبود
من با موزیک بازی حال میکنم ولی قبول دارم صداگذاری بعضی جاها ضعفایی داره.

در کل به نظرم یکی از بهترین بازی های الانه، و کاملا مشخصه که یه تیم قوی روش کار کردن.
level design واقعا عالیه ... game design هم در نوع خودش خیلی خوبه و یه سری خلاقیت های جدید و خوب داره، هر چند ایده هایی از بازی مس افکت هم گرفته شده.
من از game play هم راضی ام و اصلا برام خسته کننده نیس.
البته بگم هنوز بازی رو تموم نکردم ... !
از فضای بازی هم خیلی خوشم اومد.

وای چقد نظرامون با هم فرق داره :n02:

Killzone2
30-09-2013, 19:50
من خیلی دارم با بازی حال میکنم و خیلی نظرم با شما فرق داره. :n02:
چند تا از دوستامم که دارن بازی میکنن خیلی با بازی حال کردن.
به نظرم یکی از بهترین بازی های الانه ! من قبل از این BlackList رو بازی کردم اینقد باگ داشت زد تو ذوقم ! این بازیو ترجیح میدم به سم فیشر جدید !
اگر نمرات رو هم نگاه کنیم هر کسی از یه دیدی نمره داده :n02:
البته نظر شما محترمه... من خودم مثلا موقعی که کسی با COJthe cartel حال نمیکرد, من خوشم اومد و 2 بار هم تمومش کردم! : دی
بلک لیست چقدر باگ داشت؟:n02:

من از شروع بازی خیلی خوشم اومد !
و جذب گیم پلی بازی شدم.
به نظرم اصلا کسل کننده نیس.
این بر میگرده به سلیقه...

این دیگه واقعا عجیبه :n04: گرافیک بازی یکی از نکات مثبت بازیه !
دقیقا چه نکته مثبتی؟ بافت های با کیفت؟ رنگ بندی متنوع؟ فیزیک قوی؟ انیمیشن های روان؟ متوجه منظورت نشدم, واقعا بی روح کار شده چه از نظر فنی چه تکنیکی... یه چند مورد باگ هم بود که بیشتر مشکلاتش رو نشون میداد بخصوص فیزیک هم حرفی نداشت بزنه, الان موتوری که باهاش بازی رو ساختن مقایسه کن با بازی های مشابه که رو همین موتور بازیشون رو توسعه دادن و سازنده بازی که همچین چیزی بوجود آورده کمی تعجب اوره.

level design واقعا عالیه ... game design هم در نوع خودش خیلی خوبه و یه سری خلاقیت های جدید و خوب داره، هر چند ایده هایی از بازی مس افکت هم گرفته شده.
دیگه وقتی بایوشاک و TLOU باشه لول دیزاین این بازی به 1 هم نزدیک نمیشه ( البته نظر منه):n02:

در کل اینا سلیقه هست و هر چیزی باعث میشه مخاطب جذبش بشه... ولی برای من جالب نبود.

3Dmajid
30-09-2013, 20:05
بلک لیست چقدر باگ داشت؟
به اندازه ی کافی توی تاپیکش با بچه ها سر باگاش بحث کردیم. :n02:
واقعا مث نسخه های قبلیش نچسبید. :n14:

دقیقا چه نکته مثبتی؟ بافت های با کیفت؟ رنگ بندی متنوع؟ فیزیک قوی؟ انیمیشن های روان؟ متوجه منظورت نشدم, واقعا بی روح کار شده چه از نظر فنی چه تکنیکی... یه چند مورد باگ هم بود که بیشتر مشکلاتش رو نشون میداد بخصوص فیزیک هم حرفی نداشت بزنه, الان موتوری که باهاش بازی رو ساختن مقایسه کن با بازی های مشابه که رو همین موتور بازیشون رو توسعه دادن و سازنده بازی که همچین چیزی بوجود آورده کمی تعجب اوره.
من از گرافیک بازی واقعا راضیم ... مطمئنی رو آخرین درجه ی گرافیکیش بازی کردی ؟ :n02:

در کل اینا سلیقه هست و هر چیزی باعث میشه مخاطب جذبش بشه... ولی برای من جالب نبود.
آره سلیقه ها خیلی فرق داره. :n17::n16:

Killzone2
30-09-2013, 20:21
به اندازه ی کافی توی تاپیکش با بچه ها سر باگاش بحث کردیم. :n02:
واقعا مث نسخه های قبلیش نچسبید. :n14:

من از گرافیک بازی واقعا راضیم ... مطمئنی رو آخرین درجه ی گرافیکیش بازی کردی ؟ :n02:

آره سلیقه ها خیلی فرق داره. :n17::n16:

اگر نسبت به کانویکشن میگی, که خیلی بهتر بود. ولی نسبت به قبلی ها اره اصلا بهتر نبود...

رو اخرین تنظیمات گرافیک بود بله ولی بازم میشه توش مشکلاتی پیدا کرد همونطور که بالا گفتم. به نظرت رنگ ها تغییر میکنه؟ یا باگ ها کم میشه؟ مشخصا نه...

در کل گرافیک بیشتر از همه مشکل داشت بعد هم داستان و بقیه موارد به نظرم.