PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ::::::::مشكل صداي كامپيوتر :::::::::

jennnifer
17-08-2006, 12:17
چند وقته كه كامپيوتر من هيچ صدايي رو پخش نميكنه ... مشكل از بلند گو ها نيست چون قبلا تستشون كردم ... چند بار هم درايو صدا رو uninstall كردم و دوباره نصبش كردم ... بازم هيچ صدايي پخش نميشه ... فكر نكنم مشكل از كارت صدا هم باشه چون وقتي un installl ميكردم ويندوز بلافاصله hardware جديد رو ميشناخت ... ديگه عقلم به جايي نميرسه ... بعضي وقتها هم وقتي روگزينه advanced كليك ميكنم يه پيغام ميده : direct sound settings not availeble ...
لطفا راهنماييم كنيد ... راستي كارت صدا هم هست ... Creative Sound Blaster PCI ... يه چيزه ديگه ممكنه مشكل از سيدي نصب باشه كه مثلا كامل نصب نكنه ؟؟؟!!!! ...

G A B R I E L
17-08-2006, 12:22
شما یه بار دیگه کارت صداتون رو نصب کنید و بعدش برید تو دیوایس منیجر ببینید آیا درست نصب شده ؟

یعنی نباید در کنار نام کات صدا تون یا مدلش علامت تعجب زرد رنگ یا قرمز باشه

rocket
17-08-2006, 14:35
سلام دوست عزيز
مشكل شما كنترلر درايور صداي شماست كه ويندوز شما به علت خرابي قادر به شناسايي اون نيست
شما اولين كاري كه ميكني اينه كه تنظيمات بايوس سيستم رو به حالت Default بر میگردونی بعد ویندوز رو دوباره نصب میکنی تا درست شه

B O L O T
17-08-2006, 21:14
بعضي وقت ها وقتي كارت صدا رو نصب كيكني جواب نميده برو توي سي دي وتوي فايل سوند وتمام اون فايل سوند ها رو نصب كن مشكلت رفع ميشه

jennnifer
17-08-2006, 21:33
شما یه بار دیگه کارت صداتون رو نصب کنید و بعدش برید تو دیوایس منیجر ببینید آیا درست نصب شده ؟

یعنی نباید در کنار نام کات صدا تون یا مدلش علامت تعجب زرد رنگ یا قرمز باشه

نه ... كامل نصب ميشه ... اينو مطمئنم ...

سلام دوست عزيز
مشكل شما كنترلر درايور صداي شماست كه ويندوز شما به علت خرابي قادر به شناسايي اون نيست
شما اولين كاري كه ميكني اينه كه تنظيمات بايوس سيستم رو به حالت Default بر میگردونی بعد ویندوز رو دوباره نصب میکنی تا درست شه
ميشه لطفا قدم به قدم توضيح بديد :blush: .... امكانش نيست كه ويندوز رو دوباره نصب نكنم ؟؟

بعضي وقت ها وقتي كارت صدا رو نصب كيكني جواب نميده برو توي سي دي وتوي فايل سوند وتمام اون فايل سوند ها رو نصب كن مشكلت رفع ميشه
منظورتون اينه كه هر چي كه مربوط به hardware من نيست رو هم نصب كنم!!!؟؟؟؟

rocket
18-08-2006, 00:35
نه ... كامل نصب ميشه ... اينو مطمئنم ...

ميشه لطفا قدم به قدم توضيح بديد :blush: .... امكانش نيست كه ويندوز رو دوباره نصب نكنم ؟؟

دوست عزيز
اگه شما نميتوني ويندوزت رو دوباره نصب كني از System Restore ویندوزت استفاده کن و برگرد به حالتی که تازه ویندوزتو نصب کردی یا اینکه سیستم رو به روزی که صدات درست کار میکرد برگردون

Start--All programs--Accessories--System Tools--System Restore

rocket
18-08-2006, 00:39
در واقع System Restore ابزاریه که برای همین کارا ساخته شده
باور کن وقت ندارم وگرنه بطور کامل راهنماییت میکردم.

jennnifer
19-08-2006, 13:40
در واقع System Restore ابزاریه که برای همین کارا ساخته شده
باور کن وقت ندارم وگرنه بطور کامل راهنماییت میکردم.

سلام .. من ويندوز روكاملا عوض كردم ... هنوز هم مشكل هست ... نميدونم ممكنه سخت افزاري باشه ؟؟؟؟ يا مثلا تو كيس جا بجا شده باشه يا ضربه اي چيزي باعثش بشه؟؟؟ آخه من همون روز مودممو كه سوخته بود عوض كردم و دقيقا از همون روز بود كه ديگه صدا نداشت ....

B O L O T
19-08-2006, 23:55
بيبينيد شما در قبل ممكن است علاوه بر برنامه صداي خود برنامه اي را نصب كرديد كه مربوط با ان است و ممكن است كامپيوتر تان
ممكن است ان را بهتر از صداي قبلي بشناسد پس بهتره تمام فايل صوند را كه ممكن استaudo 3d هم توي ان باشد نصب كنيد چون ويندوز من قبلا دچار اين مشكل بود

wshahrooz
25-08-2010, 01:21
کامپیوتر من هیچ صدایی پخش نمیکندومن اسپیکروباندهارا تست کردم سالمندومن تازه فن سی پیو عوض کردم و پاور وبعد اوردم دیدم صدای کامپیوتر در نمیادو بهمین علت ویندوز عوض کردم وکارت صداوگرافیگ نصب کردم ولی بازهم صداش نه امد و من به درایوhardwareرفتم صدا کاملان نصب شده چون هیچ علامتی زرد ندارم خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید تشکر

omidrezap
30-08-2010, 00:36
سلام دوست عزیز میشه لطف کنید مد مادربوردتون رو بفرمایید .