PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست ديكشنري جديد Oxford

mdchicho
17-08-2006, 10:40
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز من نسخه جدید دیکشنری Oxford Advanced Learn's Dictionary را می خواهم. البته خودم لینکهایی ازش توی سایت Rapid پیدا کردم اما کار نمی کنه . البته باید حجمش خیلی باشه چون قطر کتابش 15 سانتیمتر است. در ضمن لینکهایی که پیدا کردم رو میگذارم ببینید.
من نیاز فوری به این دیکشنری دارم اگر کسی لطف کنه و لینکهایش رو پیدا کنه ممنون می شوم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] th_Ed_1_.MythTW.part01.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] th_Ed_1_.MythTW.part02.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] th_Ed_1_.MythTW.part03.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] th_Ed_1_.MythTW.part04.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] th_Ed_1_.MythTW.part05.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] th_Ed_1_.MythTW.part06.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] th_Ed_1_.MythTW.part07.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] th_Ed_1_.MythTW.part08.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] th_Ed_1_.MythTW.part09.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] th_Ed_1_.MythTW.part10.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7th_Ed.MythTW.part11.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7th_Ed.MythTW.part12.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7th_Ed.MythTW.part13.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7th_Ed.MythTW.part14.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7th_Ed.MythTW.part15.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7th_Ed.MythTW.part16.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7th_Ed.MythTW.part17.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7th_Ed.MythTW.part18.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7th_Ed.MythTW.part19.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7th_Ed.MythTW.part20.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7th_Ed.MythTW.part21.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7th_Ed.MythTW.part22.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7th_Ed.MythTW.part23.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7th_Ed.MythTW.part24.rar.html

mdchicho
18-08-2006, 16:21
يعني واقعا كسي نبود كه بتونه اين نرم افزار رو واسه من پیدا کنه ؟ بابا کجان مهندسهای نرم افزار و مسئولین سایت

mdchicho
19-08-2006, 09:08
دوستان عزيز خواهش مي كنم حداقل جواب من رو بدين تا متوجه بشم كه حرفهاي من رو فهميدين . من خواهش كردم اگر كسي اين ديكشنري رو مي شناسه به من لينكش رو معرفي كنه .خواهش