PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوازدهمـــ2ـ1ـین مسابقه ی عکاسی [ موضوع : کودک]

ELSIN
25-09-2013, 00:27
.
.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درود به همه علاقه مندان عکاسی

مدتی پیش مهران عزیز پیشنهاد داده بود همزمان با باز شدن مدرسه ها و برای 16 مهر ماه روز جهانی کودک مسابقه ای با موضوع کودک داشته باشم ، پس میریم که داشته باشیم دوازدهمین مسابقه ی عکاسی رو بـا موضوع کـودک ...

بر طبق روال قبل هر کاربر حداقل 1 و حداکثر 4 عکس جهت شرکت در مسابقه ارسال خواهد کرد. پس از اتمام مهلت ارسال آثار در تاریخ 16 مهر، عکس ها توسط تیم داوری تایید و از هر شرکت کننده حداکثر چهار عکس انتخاب خواهد شد و در تاپیک نظرسنجی به نمایش در خواهد آمد.
در پایان مسابقه دو نتیجه اعلام خواهد شد سه عکس به عنوان " پر طرفدارترین ها " که بر اساس نظرات و رای های کاربران عزیز هست و سه عکس به عنوان " برترین ها " که بر اساس نظرات تیم داوری و بر پایه ی اصول عکاسی انتخاب خواهند شد .

چند نکتـه مهـم :

1 / هر کاربر می تواند حداقل 1 و حداکثر 4 عکس ارسال کند.

2 / عکس ها باید دارای اگزیف ( exif ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باشند و عکس های بدون اگزیف در مسابقه شرکت داده نمی شوند.

3 / ضلع بزرگ عکس 1000 پیکسل / حجم : مطرح نیست ( سعی کنید با کیفیت بالا ارسال کنید )

4 / عکس ها فاقد هرگونه اسم یا لوگو باشند.

5 / جهت شرکت در مسابقه عکس ها را از طریق پیغام خصوصی ✉ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به بنده ارسال نمایید.

✘مهلت ارسال اثار به مدت یک هفته تمدید شد و تا تاریخ 23 مهر ماه خواهد بود ، بعد از تایید توسط داور های محترم نظرسنجی شروع خواهد شد .

با تشکر  - تیم مدیریت انجمن عکاسی

sara_program
25-09-2013, 08:25
واقعا خیلی ذوق زده شدم این تایپیک را خوندم.
دست همگیتون درد نکنه که موجبات ذوق کاربران را فراهم می آورید :n01:
یه سوال داشتم. محوریت عکس باید کودک باشه یا باید حتما رد پای مدرسه هم توی عکس باشه؟

ELSIN
25-09-2013, 20:49
موضوع کودک ـه حالا شرایط و لباس و محل مهم نیسیت ، این جاس که خلاقیت شما خودنمایی میکنه ، فقط دقت کنید موضوع کودک نه نوزاد یا نوجوان

mahpesar
27-09-2013, 18:40
سوژه جالبیه........:)

Spak
27-09-2013, 18:55
میگم حالا اگه کودک تو دست و بالمون نبود چیکار کنیم !؟ بابای کودک نمیشه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:n02:

از چند سال تا چند سال کودک حساب میشه !!؟
واینکه 4 عکس برای هر نفر زیاد نیست !؟

ursamajor
27-09-2013, 22:25
این از اون سوژه هایی هست که من بهش علاقه ای ندارم. به قول دوستمون کودک مودک تو دست و بالمون نیست.
راستی نمیشه از کودک درون عکس بگیریم؟

sara_program
27-09-2013, 22:39
این از اون سوژه هایی هست که من بهش علاقه ای ندارم. به قول دوستمون کودک مودک تو دست و بالمون نیست.

اتفاقا من عاشق این سوژه هستم.:n12: کودک همه جا هست. یه سر برید پارک روحیه خودتونم باز میشه اواتارتون هم از خواب بیدار میشه:n02:

دم مدیرا گرم. خیلی سوژه توپی معرفی کردن:n01:

mohammadirani
27-09-2013, 23:18
موضوع بسیار خوبیه
فقط امیدوارممسابقه تبدیل به مسابقه پرتره نشه

ELSIN
28-09-2013, 21:01
میگم حالا اگه کودک تو دست و بالمون نبود چیکار کنیم !؟ بابای کودک نمیشه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از چند سال تا چند سال کودک حساب میشه !!؟
واینکه 4 عکس برای هر نفر زیاد نیست !؟

کودک دیگه ، نوزاد نباشه نوجوان هم نباشه :n05:
احتمال این که همه ی 4 عکس کسی تایید بشه کمه ، البته هست

چرا ؟؟؟
چیزی که زیاد کودک !
شما ازش عکس بگیر بقیش با من :n02:

موضوع بسیار خوبیه
فقط امیدوارممسابقه تبدیل به مسابقه پرتره نشه

به نکته خوبی اشاره کردید ، ما هم امیدواریم :n11:

Переклад не
02-10-2013, 07:59
طرز تهیه ی عکس یک کودک خوشگل:
(توصیه شده برای کسانی که تو دس بالشون کودک نیست)

1.میروید پارک و مشغول سرچ کردن میشوید(درواقع در این فصل ممکنه کودک اینا کم باشه تو پارک یا اصلا نباشه)
2.سپس بهش نزدیک شده از پدرمادرش یا همراهش اجازه گرفته و از چهره ی مبارک و یا رفتار و بازی کردنش عکس میگیرید(پرتره نباشه فقط)
3.عکسهارا با خوشحالی زیاد به خانه آورده و مورد بررسی دقیق قرار میدهید
4.بعد از بررسی کاملا دقیق در صورتی که عکس مناسب یافت شد آنرا به مدیریت تحویل میدهید در غیر این صورت مراحل 1 تا 3 را دوباره انجام میدهید

توصیه:
از عکاسی های دور از عرف خودداری کنید (مثلا دزدکی و یا عکاسی در صورتی که بهتون اجازه داده نشده)
از پرتره هم در حد مقدرور اجتناب بشه

موارد توضیح داده شده قوانین یا روند این تاپیک نیستند .فقط در حد یک پیشنهاد برای انجام این حرکت هنری بود

ursamajor
02-10-2013, 13:23
طرز تهیه ی عکس یک کودک خوشگل:
(توصیه شده برای کسانی که تو دس بالشون کودک نیست)

1.میروید پارک و مشغول سرچ کردن میشوید(درواقع در این فصل ممکنه کودک اینا کم باشه تو پارک یا اصلا نباشه)
2.سپس بهش نزدیک شده از پدرمادرش یا همراهش اجازه گرفته و از چهره ی مبارک و یا رفتار و بازی کردنش عکس میگیرید(پرتره نباشه فقط)
3.عکسهارا با خوشحالی زیاد به خانه آورده و مورد بررسی دقیق قرار میدهید
4.بعد از بررسی کاملا دقیق در صورتی که عکس مناسب یافت شد آنرا به مدیریت تحویل میدهید در غیر این صورت مراحل 1 تا 3 را دوباره انجام میدهید

توصیه:
از عکاسی های دور از عرف خودداری کنید (مثلا دزدکی و یا عکاسی در صورتی که بهتون اجازه داده نشده)
از پرتره هم در حد مقدرور اجتناب بشه

موارد توضیح داده شده قوانین یا روند این تاپیک نیستند .فقط در حد یک پیشنهاد برای انجام این حرکت هنری بود

دستورالعمل ساده و خوبی هست. فقط مشکلی که من الان دارم اینه یکی از مواد لازم رو ندارم. دوربینم یه 2 هفته ای هست رفته مسافرت و به این زودی ها بر نمیگرده! :n27:

باید اون ته آرشیوم بگردم ببینم چیزی پیدا میشه.

a.g g.a
03-10-2013, 10:32
سلام

من یه عکس توی سایت عکاسی دیدم با همین موضوع خیلی قشنگه

توی تایپک بهترین عکسهایی که در طول هفته دیدیم هم میشد گذاشت ولی چون مربوط به این مسابقست می ذارم این جا اگه مشکلی نداشته باشه :n01:

Переклад не
04-10-2013, 09:44
اینم یه الگوی دیگه:

sara_program
06-10-2013, 17:51
اینم یه الگوی دیگه:

من شاید دیگه نیام پی سی ورلد. اگه نیومدم این یادگاری من برای شما. اگر هم اومدم که بازم این یادگاری من برای شما:n02:

ELSIN
08-10-2013, 02:10
سلام
مهلت ارسال عکس به مدت یک هفته تمدید شد
دیگه دوستان نمیتوند بگند یهویی شد و وقت نبود و سوژه پیدا نگردیمو اینا !

ELSIN
19-10-2013, 23:36
با تشکر از همه عزیزانی که عکس ارسال کردند

lılılıılıllıı نظر سنجی دوازدهمـــ2ـ1ـین مسابقه ی عکاسی [ موضوع : کودک] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])