PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاعیه

Переклад не
24-09-2013, 18:53
با سلام و عرض وقت بخیر خدمت دوستان

آقا مهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز به علت مشغله ی کاری و درسی به فعالیت خودش در این انجمن پایان دادند . ایشون پشت پرده ی تمامی اصلاحات و هماهنگ کننده ی تمامی فعالیت های انجمن بودن. ازشون تشکر میکنیم و امیدواریم هر جا که هستن موفق و تن درست باشن.ایشالله با یاری شما عزیزان و با به اشتراک گذاری دونسته ها موجبات پیشرفت رو فراهم خواهیم کرد.

باتشکر
تیم مدیریت انجمن عکاسی

شاهزاده خانوم
24-09-2013, 19:01
مهران ! کاربری فرای همه کاربرها.
هر کاری ک میکنه همیشه موفق و سرفراز باشه

sara_program
24-09-2013, 19:03
ایشالا سر فرصت بر می گردند دیگه؟ من از خداحافظی بدم میاد.:n28: آقا مهران قول می دین که سر فرصت برگردین؟
در هر صورت براتون آرزوی شادکامی و موفقیت دارم. هر جاهستین خوب و خوش و خرم باشین

یا حق

mahpesar
24-09-2013, 19:54
امیدوارم مدرک دکتری phd بگیرید

هر جا که هستید موفق باشید :»

ELSIN
24-09-2013, 23:28
نمیدونم چی بگم چون هم خوشحالم هم ناراحت ، ناراحت از این لحاظ که دیگه کنارمون نیست (تا من اذیتش کنم :n02:)، یه پشتیبان بزرگ و یه فکر خوب دیگه پیشمون نیست ، اما خوشحالام چون درس خیلی مهمه و نمیشه راحت از کنارش گذشت بنظرم تصمیم درستی گرفتی و بهترین ها رو در این مسیر برات ارزو میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همیشه تو جیگر من جا داری :n02: ، جیگر طلا :n12:

Alinho
25-09-2013, 12:50
یکی از بهترین مدیرهایی که نه تنها تو پی‌سی‌ورلد بلکه تو کل دنیای مجازی دیدم ایشونه.. ممنون از زحماتت مهران جان..:n12::n12:

a.g g.a
25-09-2013, 23:36
مهران ! کاربری فرای همه کاربرها.
هر کاری ک میکنه همیشه موفق و سرفراز باشه

ایشالا سر فرصت بر می گردند دیگه؟ من از خداحافظی بدم میاد.:n28: آقا مهران قول می دین که سر فرصت برگردین؟
در هر صورت براتون آرزوی شادکامی و موفقیت دارم. هر جاهستین خوب و خوش و خرم باشین

یا حق

امیدوارم مدرک دکتری phd بگیرید

هر جا که هستید موفق باشید :»

نمیدونم چی بگم چون هم خوشحالم هم ناراحت ، ناراحت از این لحاظ که دیگه کنارمون نیست (تا من اذیتش کنم :n02:)، یه پشتیبان بزرگ و یه فکر خوب دیگه پیشمون نیست ، اما خوشحالام چون درس خیلی مهمه و نمیشه راحت از کنارش گذشت بنظرم تصمیم درستی گرفتی و بهترین ها رو در این مسیر برات ارزو میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همیشه تو جیگر من جا داری :n02: ، جیگر طلا :n12:

یکی از بهترین مدیرهایی که نه تنها تو پی‌سی‌ورلد بلکه تو کل دنیای مجازی دیدم ایشونه.. ممنون از زحماتت مهران جان..:n12::n12:

با همه این پست ها موافقم

خیــلــی با رفتن ایشون جا خوردم و ناراحت شدم

امیدوارم هر جا هستن موفق باشن و باز هم بتونن برگردن این جا،واقعا با حضورشون خیلی به این انجمن کمک می کردن

من خودمم سال اوله که دانشجو شدم و کمتر می تونم سر بزنم امیدوارم بازم بتونم برگردم و از دوستان چیز یاد بگیرم :n01:

Mool Tee
27-09-2013, 03:33
اقا مهران خیلی داداش گلی هستی خیلی اخلاق عالی هم داری امیدوارم هرجا که هستی سبز و پیروز باشی :n12: :n06:(همرنگ خودت :n02:)