PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مواجه شدن با مشکل خفن در یونیتی(Heeeeeeeeeeeeelp Me)

ehsanyacoza0021
24-09-2013, 13:46
سلام:37:
آقا کل استم به ف ا ک رفت:42:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اومدم سین رو باز کردم دیدم همه آبجکتا missing (mesh زده بعد رفتم سراغ پریفب دیدم ارتباط بین اون و آنجکت ها قطعه همه ی پریفب ها میسینگ مش شدن با اینکه اسم هیچ کدوم از فولدرا رو تغییر ندادم.:n13:

اگه بخوام کل پریفب هارو آبجکت هاشو نسبت بدم ۱ هفته طول میکشه پیر میشم:n17:

حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

ehsanyacoza0021
24-09-2013, 19:06
یعنی هیچکس نمیدونه چه بلایی سر این اومده؟؟؟؟؟؟
زررشک

UfnCod3r
24-09-2013, 19:18
منم قبلنا ی سری این اتفاق برام افتاد خودمم نفهمیدم واس چی اینطور شد .
چارش>> Shift + Delete :n10:
:n09:

3Dmajid
24-09-2013, 20:25
آیا از یه نسخه به نسخه ی دیگه پروژه تو چنج کردی ؟
آیــــــــــــا ؟ :n01:

ehsanyacoza0021
24-09-2013, 22:49
آره چندین بار شده که ورژن جدید یونیتی اومده و پروژه رو با یونیتی جدید باز کردم تقریبا چند روز پیش بود ولی سالم بود و هیچ اتفاق خاصی نیفتاد

ehsanyacoza0021
24-09-2013, 22:57
منم قبلنا ی سری این اتفاق برام افتاد خودمم نفهمیدم واس چی اینطور شد .
چارش>> Shift + Delete :n10:
:n09:

شیفت + دیلیت نمیخواد ارتباط پریفب ها با مش ها قطع شده باید دونه دونه پریفب هارو به مش هاشون نسبت بدم ولی همین دو هفته طول میکشه:n04::n04::n28:

این مشکل وقتی پیش میاد که اسم آبجکتا یا فولدرا رو از تو برازر ویندوز تغییر بدی ولی جالب اینجاست اصلا همچین کاری نکردم بخاطر همین نمیدونم چشه

کلا نمیدونم چرا سازنده ی ادیتور یونیتی اومده کاری کرده که به جای این که آدرس هارو داخل خود فرمت سین ذخیره بشه داخل یه سری فایل های پروژه ذخیره میشه یه اینجوری دونفر بخوان رو یه پروژ کار کنن بدون نرم افزار های خود سازنده ی یونیتی که دادن نمیشه کهر کنن همزمان یا هر کی خونشون بعدا بیان پروژه رو با هم ترکیب کنن

3Dmajid
25-09-2013, 10:30
من این مشکلو وقتی داشتم که از یه نسخه قدیمی خواستم پروژمو روی یه نسخه ی جدید باز کنم.
وقتی آپریگت کرد پروژمو اینجوری شد.
منم بی خیال نسخه ی جدید شدم و دوباره پروژمو توی نسخه ی قدیمی باز کردم.

:n16:

parvizamd
26-09-2013, 06:02
همان طور که مجید گفت این مشکلات سر تغییر ورژن میاد . شما ابتدا مطممن شدید نرم افزار های که مدل هاتو باهاش ساختید روی نصب کردید نصب اند بعدش از منوی Assist گزینه reimport انتخاب کنید امیدوارم بتونه کمکی بکنه این کاری حدوده بیشتر از چندین دقیقه طول میکشه (قبلش از پروژه بکاپ بگیرید ).

ehsanyacoza0021
26-09-2013, 23:03
اول از همه ممنونم برای همه ی راهنمایی خیلی مفید بود
درسته به خاطر همون تغییر ورژن بود من نمیدونستم یکی از بچه ها اومده بود ورژن جدید نصبیده بود بعد اونو لود کرده بود بعد تو شبکه شیر کرده بود منم لول رو اصلا باز نکردم بعد رفتم خونه اونو کپی پیست کردم و پروژه بک آپ خونه قبلیو شیف دیلیت کردم بعد از این که بازش کردم دیدم به فنا رفته این دفعه آخری که ورژن جدید یونیتی رو نصب کردیم به فنا داد همه چی رو

اوکیش کردم با کمی زمان بهترین راه حل
از بچه ها آخرین بک آپ که باسه چند هفته پیش بود رو گرفتم بعد کل فولدر asset جدید رو با سین هاش ریختم رو قدیمیه(اول برعکس اینکارو کردم ولی چیزی فرق نکرد) بعد ری اینپورت کردم
اینجوری تونستم دوباره ارتباط بین Prefab با Mesh رو درست کنم
ولی مشکلش اینجا بود که آبجکتایی که جدیدا پریفب کرده بودم و تو پروژه جدید بود همین مشکل رو داشت و هم مش ها به پریفب و هم متریال ها رو به مش و حتی تکستچر ها به متریال و ... باید دوباره نسبت میدادم
ولی در کل تونستم زودتر از اونچه فکرشو میکردم درستش کنم

3Dmajid
27-09-2013, 11:05
پروژه بک آپ خونه قبلیو شیف دیلیت کردم

هیچ وقت پروژه ی بک آپو پاک نکن :n09:

هیچ وقت :n02:

همین دیروز یه سوتی دادم توی کارم، خیلی شانس اوردم یه دقیقه قبلش بک آپ گرفتم وگرنه کل زحماتم هدر میرف :n14: