PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كرك براي EasyPano Panoweaver 4 و Particle Illusion 3

behzadnorouzi
19-04-2005, 11:45
لطفا كرك يا سريال اين برنامه ها رو اگه كسي ميتونه به من كمك كنه و اونا رو به من بده ...
ممنونم ....

nardin
19-04-2005, 11:56
Particle Illusion 3.0
Name: Partical Illusion
S/N: 7RT3-5FAB1835-OP0Q

منظور همينه :
600 دولار قيمتشه و فقط ورژن هاي 1.2 و2.2 و 3 موجوده

Serial Number: PWPW30-S0181
License Key: 2WR4Y-F759R-4B41Y-4UAHP-85WGT-TI1FH-GM9TM-SIXKH

Panoweaver 3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

behzadnorouzi
20-04-2005, 12:49
سلام ...
از اينكه اين همه مزاحم ميشم واقعا خجالت زده ام ... به هر حال مشكل اينه كه اين دو نرم افزار كه شما لطف كرد و شماره سريالشو داديد ...يه مشكلاتي دارن ....
1- نرم افزار particle illusion 3 متاسفانه اصلا جايي براي وارد كردن سريال نداره يعني تو سايتش نسخه دمو گذاشته واسه دنلود كه فكر كنم كرك يا رجيستر هم نشه .. اگه ميشه جايي رو معرفي كنيد تا نسخه اصليشو بتونم دانلود كنم تا اين سريال رو اون كار كنه
2- نرم افزار panoweaver 3 هم تو سايتش نسخه 3.01 هستش كه با اين سريال رجيستر نميشه متاسفانه .. باز اگه كمكم كنيد ممنون ميشم
خداحافظ

nardin
20-04-2005, 13:30
سلام ...
از اينكه اين همه مزاحم ميشم واقعا خجالت زده ام ... به هر حال مشكل اينه كه اين دو نرم افزار كه شما لطف كرد و شماره سريالشو داديد ...يه مشكلاتي دارن ....
1- نرم افزار particle illusion 3 متاسفانه اصلا جايي براي وارد كردن سريال نداره يعني تو سايتش نسخه دمو گذاشته واسه دنلود كه فكر كنم كرك يا رجيستر هم نشه .. اگه ميشه جايي رو معرفي كنيد تا نسخه اصليشو بتونم دانلود كنم تا اين سريال رو اون كار كنه
2- نرم افزار panoweaver 3 هم تو سايتش نسخه 3.01 هستش كه با اين سريال رجيستر نميشه متاسفانه .. باز اگه كمكم كنيد ممنون ميشم
خداحافظ

دوست عزيز وقت ميبره اگه دوستان كمك نكردن من شايد تا يكشنبه وقت نكنم . :)

behzadnorouzi
21-04-2005, 10:35
هر چي طول بكشه مهم نيست فقط به اميد خدا بشه پيدا كرد ... بازم مرسي

nardin
21-04-2005, 13:32
ورژني كه داري لينك دانلودشو بذار هجمش زياده

Panoweaver 4.0

behzadnorouzi
24-04-2005, 11:07
من یه سایت پیدا کردم که توش همه نرم افزار هایی که میخواهم با توضیح کامل به همراه کرک و سریال و اینا توش هست ولی یه نکته اینه که همه فایلهای سایت به یه فایل ارجاع داده میشن که 66 کیلو بایت هم بیشتر نیست منم شک کردم که چی میتونه باشه .... خواستم بهم کمک کنید ...