PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمکم کنید... خیلی ضروریه

Winter is coming
22-09-2013, 00:06
سلام دوستان یه سری گزینه در اینترنت اکسپلورر هست که فعاله ولی وقتی روش کلیک میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده!
برای مثال در عکس زیر ( انتخاب واحد دانشگاه) کد درس و گروه رو وارد میکنم گزینه‌ی (اضافه به لیست(ثبت موقت)) رو میزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده، درحالی که با زدن این گزینه باید درس انتخاب شده ثبت میشد.
فقط سیستم من این مشکل رو داره!! فکر کردم با تعویض ویندوز این مشکل حل بشه ولی نشد :n13:
شانس نیست که ! پس فردا هم انتخاب واحد دارم
کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم عکسش، اون گزینه ای که دورش رو خط قرمز کشیدم منظورمه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
22-09-2013, 17:53
سلام دوستان یه سری گزینه در اینترنت اکسپلورر هست که فعاله ولی وقتی روش کلیک میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده!
برای مثال در عکس زیر ( انتخاب واحد دانشگاه) کد درس و گروه رو وارد میکنم گزینه‌ی (اضافه به لیست(ثبت موقت)) رو میزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده، درحالی که با زدن این گزینه باید درس انتخاب شده ثبت میشد.
فقط سیستم من این مشکل رو داره!! فکر کردم با تعویض ویندوز این مشکل حل بشه ولی نشد :n13:
شانس نیست که ! پس فردا هم انتخاب واحد دارم
کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم عکسش، اون گزینه ای که دورش رو خط قرمز کشیدم منظورمه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تمام مرورگر هایی که داشتی تست کردی؟ ( مثلا ie ، فایرفکس ، کروم و ... )
برای دوستات هم همین حالت رخ داده یا فقط برای شماست؟
احیانا جاوا اسکریپت رو بلوک نکردی تو مرورگر؟

Winter is coming
22-09-2013, 18:24
با تمام مرورگر هایی که داشتی تست کردی؟ ( مثلا ie ، فایرفکس ، کروم و ... )
برای دوستات هم همین حالت رخ داده یا فقط برای شماست؟
احیانا جاوا اسکریپت رو بلوک نکردی تو مرورگر؟
الان با همه مرورگرها امتحان کردم (کروم، موزیلا، اوپرا) همه همین مشکل رو دارن
فقط برای من همین مشکل رو داره، ترم پیش هم به خاطر همین مشکل رفتم کافی نت انتخاب واحد کردم
کاری به کار جاوا اسکریپت نداشتم

ninipc
22-09-2013, 19:32
الان با همه مرورگرها امتحان کردم (کروم، موزیلا، اوپرا) همه همین مشکل رو دارن
فقط برای من همین مشکل رو داره، ترم پیش هم به خاطر همین مشکل رفتم کافی نت انتخاب واحد کردم
کاری به کار جاوا اسکریپت نداشتم

چیزی که اینجا به نظر با کافی‌نت براتون فرق داشته،‌شاید فقط ISP شما بوده. می‌تونید توی کامپیوتر خونه با یه اینترنت دیگه تست کنید. مثلاً اگه مودم دایال‌آپ دارین مجدد با اون تست کنید.

Winter is coming
22-09-2013, 19:41
چیزی که اینجا به نظر با کافی‌نت براتون فرق داشته،‌شاید فقط ISP شما بوده. می‌تونید توی کامپیوتر خونه با یه اینترنت دیگه تست کنید. مثلاً اگه مودم دایال‌آپ دارین مجدد با اون تست کنید.
یعنی به نظر شما مشکل از isp هستش؟ مگه میشه همچین چیزی؟
متاسفانه اینترنت دایل‌آپ ندارم :n14:

ninipc
24-09-2013, 01:40
یعنی به نظر شما مشکل از isp هستش؟ مگه میشه همچین چیزی؟
متاسفانه اینترنت دایل‌آپ ندارم :n14:

چون دیدم گفتین توی کافی‌نت مشکل نداشتین و همه جور مرورگر رو توی کامپیوتر خودتون تست کردین، گفتم شاید مشکل از اینترنت باشه. می‌‌تونه هم باشه. برای مثال توی یکی از شرکتهایی که ازش اینترنت می‌گیرم، جدیداً دیدم که صفحات شهرداری تهران رو بدون فی.لتــر-بشکن خوب نشون نمی‌ده. با اینکه قاعدتاً نبایستی اینجور باشه، ولی هست. اگه تونستین یه بار از یه جای دیگه مثل خونه دوست یا آشنا هم تست کنید. اینجوری مطمئن می‌شید که مشکل فقط از کامپیوتر و تنظیماتش هست.

aligsm
24-09-2013, 01:48
منم يه مشكلي با سايت گلستان داشتم رو حالت سيف مود ويندوز ديگه مشكلي نبود- تست كن