PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم شدن محدودیت دانلود بدون دلیل

Kit_Kat
21-09-2013, 14:12
با سلام
آقا ما نزدیک 2سال adsl مخابرات اراک داریم و تا الان مشکلی نداشتم یعنی هرچقدر که دانلود کردم تو سایت مخابراتم همونه تا اینکه دیروز ویندوز سون قبلیمو پاک کردم یک ویندوز سون دیگه نصب کردم بعدشم قسمت آپدیت ویندوزو کامل بستم و never رو زدم ولی 3-4 ساعته دارم تلاش میکنم علت بالا رفتن کیلو بایت ها توی connection کنترل پنل چیه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
بیخود و بی جهت به محض اتصال به اینترنت شروع میشه به بالا رفتن و از ساعت 10صبح امروز تا الان نزدیک 900 مگ دانلود شده که اصلن نمیدونم چیه و کجاست و برای چیه؟!!!!!
اینم بگم که هرکاری بگید انجام دادم و حتی آپدیت خودکار هر نرم افزاری که بگید رو از کار انداختم ولی بازم میره بالا، تازه یک لپ تاپ دارم که عینا همین ویندوز و همون نرم افزارهایی که روی کامپیوترم نصبه روی اونم نصبه ولی توی لپ تاپه که الان دارم باهاش تاپیک میزارم هیچ کیلوبایتی اضافه وارد نمیشه مطمئنم هیچ نرم افزاری ندارم روی کامپیوتر ولی آخه واسه چیه این؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
اینم بگم که internet lock و bwmeter روهم نصب کردم ولی اونا هم نتونستن جلوی این کم شدن حجم دانلودو بگیرن...
توروخدااااااااااااااااااا ااا یکی بگه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

pedram_01
21-09-2013, 14:48
شما فایروال کمودو یا یک چیز مشابه نصب کنید ببینید چه چیزی داره از اینترنتت استفاده میکنه بعد جلوش رو بگیر

urumchi
21-09-2013, 14:52
شما پسورد مودم،اکانت و WiFi رو تغییر بدید ، ببینید بازم همین مشکلو دارید یا نه

از برنامه ای مثل process explorer چک کنید ببینید فایل خاصی پردازش میشه که از اینترنت استفاده کنه

Kit_Kat
21-09-2013, 15:09
نه مطمئنم مشکل از اونجا نیست آخه توی کامپیوتر خودم داره یه چیزی دانلود میشه واسه همین نیاز به تغییر پسورد و این حرفا نیست...
از proessorهم فقط کروم و چیزایی که خودم باز کردم نشون داده میشه...
این فایروال کومودو کار باهاش چجوریه یعنی چجوری میشه فهمید چی داره چه چیزی رو دانلود میکنه؟
راستی میشه این کومودو رو در کنار نود32 نصب کرد یعنی مشکلی پیش نمیاد؟
ممنون از پاسخ هاتون:n16::n16:

urumchi
21-09-2013, 18:09
نه مطمئنم مشکل از اونجا نیست آخه توی کامپیوتر خودم داره یه چیزی دانلود میشه واسه همین نیاز به تغییر پسورد و این حرفا نیست...
از proessorهم فقط کروم و چیزایی که خودم باز کردم نشون داده میشه...
این فایروال کومودو کار باهاش چجوریه یعنی چجوری میشه فهمید چی داره چه چیزی رو دانلود میکنه؟
راستی میشه این کومودو رو در کنار نود32 نصب کرد یعنی مشکلی پیش نمیاد؟
ممنون از پاسخ هاتون:n16::n16:

ناد32 رو کلا ولش کن ...
یا کومودو نصب کن یا نورتون360 ببین چیزی پیدا می کنن یا نه

Kit_Kat
21-09-2013, 18:58
ناد32 رو کلا ولش کن ...
یا کومودو نصب کن یا نورتون360 ببین چیزی پیدا می کنن یا نه
کومودو هم نصب کردم فقط یه منوی کوچیک داشت که همشونو زدم ولی هیچی پیدا نکرد فقط تنها نشانه ای که دیدم این بود که کنار ساعت علامت ویندوز آپدیت اومد و دیدم کلی داشته واسه خودش دانلود میکرده و من خبر نداشتم خلاصه never رو زدم از تو کنترل پنل و ریستارتشم کردم ولی درست نشد اما الان از توی ادمینیستریتور تولز منترل پنل از توی قسمت service دیزیبلش کردم که به نظر دیگه درست شده...
مثلا الا هنوزم داره به عدد کیلوبایت های دانلود اضافه میشه ولی اون اول توی 10 دقیقه 20-30 مگ کم میشد ولی الان خیلی کم کم داره کم میشه مثلا توی 10 دقیقه حدود 5 مگ کم شده که خیلی بهتره ولی موندم چرا متوقف نمیشه؟!!!! شایدم ریستارت کنم درست شه؟!!!!
به هر حال ممنووووووون:n16:

urumchi
22-09-2013, 00:51
کومودو هم نصب کردم فقط یه منوی کوچیک داشت که همشونو زدم ولی هیچی پیدا نکرد فقط تنها نشانه ای که دیدم این بود که کنار ساعت علامت ویندوز آپدیت اومد و دیدم کلی داشته واسه خودش دانلود میکرده و من خبر نداشتم خلاصه never رو زدم از تو کنترل پنل و ریستارتشم کردم ولی درست نشد اما الان از توی ادمینیستریتور تولز منترل پنل از توی قسمت service دیزیبلش کردم که به نظر دیگه درست شده...
مثلا الا هنوزم داره به عدد کیلوبایت های دانلود اضافه میشه ولی اون اول توی 10 دقیقه 20-30 مگ کم میشد ولی الان خیلی کم کم داره کم میشه مثلا توی 10 دقیقه حدود 5 مگ کم شده که خیلی بهتره ولی موندم چرا متوقف نمیشه؟!!!! شایدم ریستارت کنم درست شه؟!!!!
به هر حال ممنووووووون:n16:

تو run تایپ کن msconfig و از برگه سرویس ها ، در پایین، تیک گزینه آپدیت رو بردار