PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی فوری

E.G_band
19-09-2013, 13:27
سلام:

یه مشکل برام پیش اومده و نیازمند راهنمایی هستم:

1: آپدیت کنسول من الان lt2 هست و می خوام ببینم که با آپدیت به lt3 من دیگه نمی تونم بازی ها قدیمیم رو اجرا بکنم؟؟؟؟؟؟

متشکرم....:n16:

aha2012
19-09-2013, 14:17
سلام:

یه مشکل برام پیش اومده و نیازمند راهنمایی هستم:

1: آپدیت کنسول من الان lt2 هست و می خوام ببینم که با آپدیت به lt3 من دیگه نمی تونم بازی ها قدیمیم رو اجرا بکنم؟؟؟؟؟؟

متشکرم....:n16:

salam دوست عزیز
میخوای gta بازی کنی؟ :دی
فقط بازیهایی که زمان ال تی 2 خریده بودیو نمیتونی اجرا کنی.بقیه که زمان ال تی 1.9 خریده بودی اجرا میشن.البته بازیهاییکه زمان ال تی 2 گرفته بودیو دوباره بصورت پچ شده بخری رو ال تی 3 اجرا میشن

E.G_band
19-09-2013, 15:35
:n02:بله..........تا xb داریم یه سودی ازش ببریم .......

می شه بگید چه بازی های رو نمی تونم اجرا کنم؟؟؟؟

الان اینا رو ببینید:The Elder Scrolls V: Skyrim ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Batman: Arkham City ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Assassin's Creed: Revelations ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n's_Creed%3A_Revelations&ei=uec6UrnpHsrWtAbkhICoBA&usg=AFQjCNG0d0EObHZ-23vqmxFAfOPHjBZjJA&bvm=bv.52288139,d.Yms)
Saints Row: The Third ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
L.A. Noire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یعنی هنوز هیچ فناوری تو این دنیای xbox نیومده که هم lt2 و iهم lt3 رو بشه اجرا کرد؟؟؟

aha2012
20-09-2013, 00:08
:n02:بله..........تا xb داریم یه سودی ازش ببریم .......

می شه بگید چه بازی های رو نمی تونم اجرا کنم؟؟؟؟

الان اینا رو ببینید:The Elder Scrolls V: Skyrim ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Batman: Arkham City ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Assassin's Creed: Revelations ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n%27s_Creed%3A_Revelations&ei=uec6UrnpHsrWtAbkhICoBA&usg=AFQjCNG0d0EObHZ-23vqmxFAfOPHjBZjJA&bvm=bv.52288139,d.Yms)

Saints Row: The Third ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

L.A. Noire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یعنی هنوز هیچ فناوری تو این دنیای xbox نیومده که هم lt2 و iهم lt3 رو بشه اجرا کرد؟؟؟

batman و assassin نمیتونی.بقیه رو دقیق نمیدونم.باید بذاری تو کنسول ببینی اجرا میشن یا نه
خیر-فناوری ای نیومده برای همچین کاری :)