PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی با بودجه 1200

avator20002000
18-09-2013, 18:36
مختصر و مفید:n02::
بودجه حول و حوش 1200 هستش کمی بالاتر اگر مورد عالی می دونید معرفی کنید مشکلی نیست
اندروید 4.1+
سایز صفحه"+4.5
gpu و cpu معقول
کاربرش هم همه کار باهاش می کنه در حد زیاد مثل اسب سواری:n09:
خودم نظرم رو این مدل هاست:
nexus 4,gs3,xperia sp
جز این سه مدل مدل بهتری میشناسید معرفی کنید لطفا و کدوم از اینا بهتره به نظرتون با دلیل خودتون؟!!
مشکل هایی که دیدم تو این سه تا:
sp می گن تاچش مورد داره و دو هسته ای هستش البته می دونم 1.7 هستش
gs3 ماله 2012 هستش اندرویدش هم مثله اینکه هنوز 4.1 هست و اپدیتی در کار نیست هنوز و هی میگن امروز میاد فردا میاد و gpu ضعیف تری داره و نمی دونم شاید به این خاطر بازی ها رو خوب اجرا نکنه
nexus 4 اینم چند جا خوندم مشکل تاچ داره بعضی اوقات
نکته خاصی هم بود فکر می کنید بدردم میخوره خوشحال میشم مطرح کنید:n16:
فردا بازار موبایل ایران میرم تا فردا می خوام نظرهاتون رو بدونم:n12:

mous3030
18-09-2013, 22:13
sp میگین تاچش با آپدیت حل میشه، سرعت و رونیشم چهار هسته ای ها رو جا میذاره . اونجور که من خوندم میگن چهار هسته ای بیشتر جنبه تبلیغاتی داره که اثرات منفیش داغ کردن گوشی و مصرف زیاد باطریه
ایراداتی که به sp وارده بیشتر رو کیفیت دوربین و سنگینی ودسترسی مشکل به باطریشه
از اونیکه برندا اطلاعاتی ندارم چون از سونی خوشم میاد که بیشتر با علایق وسلایق من سازگاره

avator20002000
18-09-2013, 22:35
ممنون.دوربینش که خیلی عقب تر از s3 بود تو عکس ها دیدم با فیلم (دوربین برام اولویت نیستش)ولی باتریش عوض نمیشه برای من خیلی خوبه مشکلی ندارم باهاش
هنوز منتظر نظر بقیه دوستان هستم:n16:

avator20002000
19-09-2013, 09:49
اقا یکی یه help به من بده لطفا:n16:
بین sp و nexus موندم
sp دوهسته ای و اینکه سونی اپدیت درست درمون نداره رو مخمه
nexus هم تو 4.3 خرابکاری کرده انگار و باتری زود خالی میشه پشتش هم شیشه ایه
چی کار کنم به نظرتون؟

clau
19-09-2013, 10:35
گلکسی اس 3 اندروید 4.1.2 که رسمی براش اومده 3تا نسخه ازمایشی 4.2.2 براش اومد در حال حاضر اخرین اپدیت اندروید 4.2.2 رو گوشیم نصبه بعد سامسونگ گفته تا یک ماه دیگه اپدیت اندروید 4.3 برای s4 و s3به بازار میاد مشکلی بابت اپدیت نداره اگه نگران اپدیت هستین پس اصلن طرف سونی نرین بهتره چون همیشه تو اپدیت شکم درده

در ضمن من بازیهایی مثل modern combat 4- most wanted 2012- asphalt 8- real racingرو اس 3 خودم اجرا کردم نمیدونم چجوری میگین تو اجرای بازی مشکل شاید داشته باشه

daniel2013
19-09-2013, 11:27
nexus 4 خوبه ولی گلکسی اس 4 مینی هم انتخاب خوبی می تونه باشه.مشخصاتش:
پردازنده 2هسته ای 1.7 گیگاهرتزی اسنپدراگون 400
دوربین 8 مگاپیکسل
صفحه نمایش suoer amoled 4.3 اینچ با رزولوشن 540*960 (256 پیکسل در هر اینچ)
اندروید4.2.2
قیمتش هم 1200 تومنه.انتخاب خوبی میتونه باشه

1376MAXIMUM
19-09-2013, 11:44
به نظر من
1-nexus 4
2-xperia sp
3-xperia v

mhv_kntu
19-09-2013, 15:36
کلا سری Xperia رو بیخیال شین. من خودم رو کاغذ نگاه میکردم تو اکثر رنج قیمت ها بهترین امکانات رو داره ولی رفتم Youtube کلیپ هاشو نگاه کردم فهمیدم سونی چیجوری سر ملت رو با تبلیغات کلاه میزاره.
بزرگترین مشکل این گوشی ها بسیار طریف بودنشونه، راحت خش میگیرن(بخاظر لایه Anti shatter) و بسیار راحت میشکنن.
یک گوشی مثل لومیا نوکیا رو با پتک روش میزدن و با ماشین از روش رد میشدن هیچ چیش نمیشد. Xperia رو با اسباب بازی پلاستیکی خورد می کردن، همون پتک رو هم روش ول کردن یعنی ضربه نزدن!
در اثر وزن همون پتک تبدیل به آش شعله قلمکار شد! حتی در مقایسه با سامسونگ که دستت مس گیری مثل پلاستیک کهنه میمونه خیلی ظریفتر و شکننده تره.
در کل Xperia برای کسایی که خیلی مراقب گوشی نیستن یا از محافظ و این جور چیزا خوششون نمیاد به هیچ عنوان توصیه نمی کنم.

در مورد صحت گفته هام هم اگر اینترنت درست درمون دارین برین youtube و این موارد رو سرچ کنین و کلیپ های مربوطه رو ببینین:
Hammer drop test+اسم گوشی مورد نظر
scratch test
drop test
,...

موفق باشین.

avator20002000
19-09-2013, 16:27
رفتم بازار موبایل ایران هر سه تاشو از نردیک باهاش کار کردم
nexus 4 دقیقا همون چیزی بود که می خواستم بیرون تو افتاب هم اومدم چک کردم دیگه اون یه ذره شکم در خریدش هم بر طرف شد

مرسی از همه که پاسخ دادند:n16:

mous3030
19-09-2013, 20:39
مبارکه حالشو ببر
زیر نور افتاب کاملا واضحه ؟ مموری میخوره ؟

mhv_kntu
19-09-2013, 21:58
مبارکه،
نگران پشت گوشی نباش که شیشه ای هست. شیشه معمولی نیست که راحت خط و خش بیفته یا بشکنه ! اگه دلش رو داری می تونی با چاقو یا کلید چک کنی !
فقط کثیف شد یا خواستی جای اثر انگشتات رو پاک کنی با شلوارت نکن!!!
حتما گرد و غبار روش رو با فوتی یا چیزه دیگه آروم از رو گوشی بردار بعد پاک کن، چون ذرات خاک و شن مثل الماس می مونن و می تونن راحت خش بندازن، اگه محکم بکشیشون رو شیشه پشت و جلو گوشیت.

avator20002000
19-09-2013, 22:12
مبارکه حالشو ببر
زیر نور افتاب کاملا واضحه ؟ مموری میخوره ؟
ممنون.قابل قبول بودش sms زیر نور وقتی امتحان می کردم الان نوری وجود نداره بیرون برم عکس هم امتحان کنم ولی فکر نکنم اون هم مشکلی داشته باشه وقتی خط خواناست
auto bright هم تو nexus به نظرم رو به تاریکیه یعنی نسبت به زمانش کمتر auto صفحه رو روشنتر می کنه من این رو در مقایسه با اندرویدی های قبلیم می گم تو این مورد سونی بهتر auto bright انجام میده
نه مموری نمی خوره 16 گیگ هست حافظه داخلیش که gb12.92 در دسترس هست بودن نصب برنامه روی 4.2
سیم کارت عوض کردنش هم خیلی دردسر داره باید یه سوزنی هست بزنی بعد بیاری یه کیت رو بیرون توش میکرو سیم بزاری جاش بزنی ولی گوشی قبلی هام اینقدر دردسر نداشت حداکثر یه در پشت گوشی بود باز می کردم!

نگران پشت گوشی نباش که شیشه ای هست. شیشه معمولی نیست که راحت خط و خش بیفته یا بشکنه ! اگه دلش رو داری می تونی با چاقو یا کلید چک کنی !
نگرانیم از پشتش رو با یه گارد مشکی حلش کردم الان دیگه استرس ندارم از دستم بیوفته

mous3030
20-09-2013, 10:50
کلا سری Xperia رو بیخیال شین. من خودم رو کاغذ نگاه میکردم تو اکثر رنج قیمت ها بهترین امکانات رو داره ولی رفتم Youtube کلیپ هاشو نگاه کردم فهمیدم سونی چیجوری سر ملت رو با تبلیغات کلاه میزاره.
بزرگترین مشکل این گوشی ها بسیار طریف بودنشونه، راحت خش میگیرن(بخاظر لایه Anti shatter) و بسیار راحت میشکنن.
یک گوشی مثل لومیا نوکیا رو با پتک روش میزدن و با ماشین از روش رد میشدن هیچ چیش نمیشد. Xperia رو با اسباب بازی پلاستیکی خورد می کردن، همون پتک رو هم روش ول کردن یعنی ضربه نزدن!
در اثر وزن همون پتک تبدیل به آش شعله قلمکار شد! حتی در مقایسه با سامسونگ که دستت مس گیری مثل پلاستیک کهنه میمونه خیلی ظریفتر و شکننده تره.
در کل Xperia برای کسایی که خیلی مراقب گوشی نیستن یا از محافظ و این جور چیزا خوششون نمیاد به هیچ عنوان توصیه نمی کنم.

در مورد صحت گفته هام هم اگر اینترنت درست درمون دارین برین youtube و این موارد رو سرچ کنین و کلیپ های مربوطه رو ببینین:
Hammer drop test+اسم گوشی مورد نظر
scratch test
drop test
,...

موفق باشین.

این حرفاتون درباره zl هم صدق میکنه ؟ پس اینه که میگن ضد ضربه چیه؟ (متاسفانه من از اون ادمائیم که دقت و مراقبت زیادی ندارم )

mhv_kntu
20-09-2013, 17:13
بله. تبلیغات پوپولیستی! بهتره همون youtube سرچ کنی خودت ببینی. یک کار عجیبی که سونی کرده همین گداشت یه لایه روی صفحه جلو برای جلو گیری از پخش شدن شیشه هنگام شکستن هست!!
که این لایه اصلا خاصیت ضد خش نداره و خاصیتش همون Anti Shatter بودنه! خیلی از اینکار ها همون اول این لایه رو در میارن ولی متاسفانه خیلی از مدل ها مثل Z لوگوی Sony هم رو این لایست و باهاش در میاد!
نکته ای که تو یوتیوب همه می گفتن این بود که سونی خودش میدونست چقدر راحت صفحش میشکنه برای همین این لایه اضافی رو گداشته!!
گول تبلیغات رو نخورین که میگن ضدخش و ضدضربه و .... هستن و مثلا از Gorilla Glass استفاده میکنن. الان خیلی از مدل ها Gorilla Glass استفاده میکنن ولی یه سری مدلها این گوجه قابلیت ترکیدن دارن یه سری مدل ها مثل لومیا 920 مثل سنگ میشن! استفاده از این فناوری ها هم خودش تکنولوژی میخواد. من جزییات تخصصیش رو نمی دونم ولی مثلا لومیا 920 Gorilla Glass که استفاده میکنه قطرش بیشر ازخیلی گوشی های دیگست.