PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیجی کالا دزد شده است

apple021
15-09-2013, 15:10
سلام بنده یک ایپاد تاچ نسل 5 از دیجی کالا خریداری کردم گفتم سفید باشه پارت امریکا و ورژن 6.1.2 گفتن پارت امریکا نداریم گفتم فکر کنم جواب میدم بهتون بعد گفتم ورژنش 6.1.2 هست فقط؟ گفتن بله هست
منم زنگ زدنم گفتم بفرستید فقط پارت امریکا مطمن هستید ندارید گفتند بله و گفتم پس مطمن باشم 6.1.2 هست با عصبانیت گفتن بله
رسید ساعت 7 شب دستم دیدیم 6.1.3 هست فردا زنگ زدنم بعد از کلی گفتگو گفتن زنگ میزنیم باز هم زنگ نزدن خودم زنگ زدم وصل کردن به کارشناس طوری صحبت کرد انگار میخواست منو بخوره کم مونده بود یک قالب صابون بدن منو قورت بده بعد من گفتم بابا 2 تا از همکاراتون تایید کردن 6.1.2 هست بعد گفتن با لحنی تند من 20 سال کارم اینه 6.1.2 تولید نمیشه!!! منم گفتم اصلان 45 سال همکارتون گفتند 6.1.2 هست ولی باز هم با عصبانیت نمیذاشتند من صحبت کنم منم گفتم باشه شما راست میگید خدانگهدار بدون اینکه توهین کنم
دیجی کالا عوض شـــــــــده
من خیلی خرید داشتم از خیلیاش خدایی راضی بودم ولی واقعاً گند زده

sabzefosfori
15-09-2013, 17:07
ديجی کالا ديگه بدرد نميخوره مثل اينکه مديريتش عوض شده يا غيره الان در حال حاضر سايت خوب برای خريد ال ديجيتال هستش هر موردی هم باشه چه سالم چه خراب اصلاً شما پشيمون شدی 48 ساعت وقت داری جنست رو تست کنی و پس بفرستين براشون من خودم 2 تا گوشی پس دادم بهشون
:n16:

apple021
15-09-2013, 17:18
والا من گفتنم پارت منو عوض کنید میگه نه اقا استفاده کردی نمیشه!دیجی کالای دزد

=CYBER=
15-09-2013, 17:21
بخش فنی اینطوری هست ، خیلی وقته اینطوری هست ( 2 سال پیش اتفاق افتاد برام )

بخش فروش هم جز قربون صدقه رفتن چیزی بلد نیستن ، فقط می تونی بگی فلان رنگ می خوام بقیه رو حالیشون نمیشه :دی

از نظر تخصصی چیزی حالیشون نیست ، بخش فنی هم که چیزی حالیش هست فرض رو بر این میگیره که همه به جز خودش اوس** تشریف دارن !

gmd
15-09-2013, 23:13
بخش فنی اینطوری هست ، خیلی وقته اینطوری هست ( 2 سال پیش اتفاق افتاد برام )

بخش فروش هم جز قربون صدقه رفتن چیزی بلد نیستن ، فقط می تونی بگی فلان رنگ می خوام بقیه رو حالیشون نمیشه :دی

از نظر تخصصی چیزی حالیشون نیست ، بخش فنی هم که چیزی حالیش هست فرض رو بر این میگیره که همه به جز خودش اوس** تشریف دارن !

سلام
من که شک دارم اصلا" بخش فنی داشته باشند و اگر هم چنین بخشی وجود داشته باشد مثل همان بخش فروش است که غیر از رنگ کالا چیز دیگری تشخیص نمی دهند تازه بعضی مقتها ممکن است آنرا هم اشتباه تشخیص ، یا ارسال کنند .

hldvpsdk
15-09-2013, 23:22
ولی من تا به حال هرچی خرید داشتم واقعا راضی بودم.نمیدونم شاید به قول شما جدیدا اینطوری شده.

mehrdad x
20-09-2013, 03:04
آره منم موارد مشابهی درباره دیجی کالا شنیده بودم...

دیجی کالا ازینکارا میکنه
فقط

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خدایی انگار رفتی چین داری هرید می کنی حتما سر بزنید بهش من که یکی از بچه های سایت بهم معرفیش کرد خیلی ازش راضی بودم

ایم دلف که شبیه جمعه بازاره!!! :n02: واقعا شما میتونی بهش اعتماد کنی؟؟؟!!!!

alireza021_18
23-09-2013, 14:35
قبلا که خوب بود الان شاید اینطوری شده من خیلی وقته خرید نداشتم ازشون :n04:

arash59b
23-09-2013, 15:06
ولی من تا به حال هرچی خرید داشتم واقعا راضی بودم.نمیدونم شاید به قول شما جدیدا اینطوری شده.

شاید هرچی خرید کردین بدون مشکل بوده. شده تا الان نیاز بشه تعویض یا پس بدید و این کار رو کرده باشن؟

sh_asian
13-10-2013, 11:17
هنوز تو ایران تا مجبور نشدیم نباید اینترنتی خرید کنیم.حضوری میریم جلوی خودمون سرمون کلاه میگذارند وای به اینترنتی!

mrnoor
13-01-2014, 23:01
دوستان، طبق قوانین خرید اینترنتی، خریدار میتونه تا 7 روز کالا رو بدون هیچ دلیلی عودت بده و فروشنده هم مجبور به قبول اون هست. این قضیه تو سایتهای معتبر درج شده و درصورت عدم قبول میتونید به مراجع ذیربط شکایت کنید.

رابینسون
14-02-2014, 12:23
سلام
کاملا درست میفرمایین ولی اگه تحویل نگرفتن چه جوری میشه از یه فروشگاه شکایت کرد؟
لطفا دوستان همکاری کنید که از تجربه دوستان استفاده بشه.:n05::n05:

رابینسون
14-02-2014, 12:26
یه مساله دیگهمنم 5 مورد در طی حدودا سه سال از دیجیکالا داشتم
مشکل خاصی نداشتم به جز یک مورد در مورد گارانتی.کارت گارانتی نبود
یک مشکل کوچک تر هم موقع حمل بود پرینتر خریده بودم جعبه اش پاره شده بود.البته من این مورد رو پیگیری کردم گفتن کش موتور پیک پاره کرده جعبه رو(خدا داند):n23:

afshin b
14-02-2014, 13:23
منم یه لپتاپ گرفتم چند هفته پیش. هاردش با اونی که تو سایت بود فرق داشت. بعد نصب ویندوز فهمیدم. زنگ زدم و گفتن پس بفرستین. حدود ده روز طول کشید که لپتاپ جدید رو بفرستن. منم کچلشون کردم و هر روز زنگ میزدم. پیشتیبانیشون بوقن. خلاصه چون هزینه پست بار دوم رو خودشون میدادن دیگه لپتاپ دو میلیونی رو بخاطر سه هزار تومن بیمه نکردن! انتی ویروسی که همراش بود شکسته بود و بسته نرم افزاری اشانتیون هم نفرستادن. دوباره سمج شدم تا بسته نرم افزاری رو ارسال کردن. من که دیگه شاید هیچ وقت خرید نکنم. فکر کنم پنجاه تومن پول تلفنم بشه. جالب اینجاست باید نیم ساعت سعی کنی تا جواب بدن.
خلاصه اگر به مشکلی برخوردین کوتاه نیاین به هیچ وجه. دنبالش رو بگیرین تا پس بگیرن یا تعویض کنن.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

رابینسون
14-02-2014, 14:10
خیلی جالبه این جور که معلومه دیجیکالا واقعا دیگه اون فروشگاه قدیم نیست.
واقعا برخوردشون
تاسف آوره:n21:

رابینسون
14-02-2014, 14:12
کسی میدونه چه جوری میشه شکابت کرد از این فروشگاه ها؟بیاین همه رو از حقوق واقعی شون آگاه کنیم.

apple021
14-02-2014, 16:47
من حدود یک ماه پیش اومدم iphone 4s بخرم از دیجی کالا بعد من تو توضیحات ذکر کردم پلمپه جعبه باید علامت t روش باشه و 10 نکته دیگه ولی وقتی دستم رسید دیدم سلفونش سبزه !!!
علامت T رو که اصلان ولش کن!!!بعد رفتم تو سایت چک کردم دیدم لاک هستش!!بعد زنگ زدم میگه بعد 5 مین که تحویل گرفتم میگه چون جزو گارانتی نیست خودتون باید پس بگرید منم زنگ زدم به پستی که اومده بود در خونمون اخه خواست خدا بود که ایفون خونه خراب بود پست هم زنگ زد به شماره تلفنم منم زنگ زدم به پست دیجی کالا یک دستی زدم گفتم خودشون گفتن پس بگیر و منم پولو گرفتم دزد دزد دزد خیلی ادمای بی وجدانی شدن :n24:

رابینسون
14-02-2014, 23:03
واقعا خیلی زشته این رفتار برای فروشگاهی که انقدر اسم در کرده]:n21:
دمتون گرم که تجربیات تون رو میگین:n16:

leo.unique
14-02-2014, 23:55
دزد بود اما صبر کرد تا به اندازه کافی سر زبونها بیوفته:n10:

SADEGH 7
15-02-2014, 00:07
چون enamad دارن، می تونید ازشون شکایت کنین.چون تا 7 روز بی هیچ قید و شرط وظیفشونه که پس بگیرن.
حداقلش اینه که enamad رو ازشون می گیرن.همین یعنی حداقل چند ماه بدبختی. چون همینجوریشم خیلی سخت enamad می دن.حالا اگه enamad باطل شه، معلوم نیست دیگه چجوری می دن.
اگر هم قرار باشه طبق قانونی که گفتن عمل کنن، با شکایت شما 5 میلیون تومن جریمه می شن.
عکس هایی که ضمیمه این پست کردم، از فایل pdf قانون تجارت الكترونیكی از صفحه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که آدرس مستقیم pdf می شه:
امیدوارم فروشگاه های اینترنتی ایران هم یه روز با احترام و عزت با مشتری هاشون برخورد کنن و دقیقا همون کالایی که به مشتری گفتن رو بهش بدن.
موفق باشید.

ho3in0861
15-02-2014, 00:22
دی جی کالا فروشگاه فیزیکی (!) نداره؟
من اراکم میخوام یه لپتاپ بخرم که فقط دیجی کالا اون کانفیگو داره و از طرفی هم میترسم اینترنتی بخرم!

=CYBER=
15-02-2014, 00:31
من اراکم میخوام یه لپتاپ بخرم که فقط دیجی کالا اون کانفیگو داره و از طرفی هم میترسم اینترنتی بخرم!

استان تهران - شهر تهران - خيابان جلفا - روبروي فرهنگسرای ارسباران - شماره 17 - ساختمان ديجی کالا

رابینسون
15-02-2014, 00:47
درود
واقعا ممنون که این نکته رو در قانون اشاره کردبن
من خودم نمیدونستم ابن دو ماده رو
سوال مهم تر باید به کجا شکایت کرد؟آیا از هر فروشگاهی میشه سکایت کرد؟
سپاس فروان :n16:

رابینسون
15-02-2014, 00:51

نخر برادر من این همه تجربه کافی نبود.؟
من که دیگه شاید هیچ وقت ازشون چیزی نخرم
شاید حدودا 5 تومن ازشون خرید کرده بودم..البته جدیدا اینجوری شده این جور که دوستان میفرماین.
پاشو بیا تهران حتما پیداش میکنی تو بازار.
کمکی از دستم بربیاد در خدمت هستم:n06:

SADEGH 7
15-02-2014, 11:48
درود
واقعا ممنون که این نکته رو در قانون اشاره کردبن
من خودم نمیدونستم ابن دو ماده رو
سوال مهم تر باید به کجا شکایت کرد؟آیا از هر فروشگاهی میشه سکایت کرد؟
سپاس فروان :n16:
خواهش می کنم.
برای شکایت می تونید به این آدرس مراجعه کنید:
تو همین صفحه بخش شکایات و نظرات رو انتخاب کنید.
شما می تونید تو این صفحه از فروشگاه هایی که دارای Enamad هستن، شکایت کنین.
واسه شکایت از فروشگاه هایی که Enamad ندارن هم بهتره از طریق پلیس فتا اقدام کنید.

Ro mina
15-02-2014, 11:56
من یه بار میخواستم از دیجی کالا خرید کنم وقتی باهام بد حرف زدن خرید نکردم ، رفتم از زنبیل خریدم پیگیری سفارشمم خیلی محترمانه و سریع انجام دادن :n01:

ho3in0861
16-02-2014, 00:01
نخر برادر من این همه تجربه کافی نبود.؟
من که دیگه شاید هیچ وقت ازشون چیزی نخرم
شاید حدودا 5 تومن ازشون خرید کرده بودم..البته جدیدا اینجوری شده این جور که دوستان میفرماین.
پاشو بیا تهران حتما پیداش میکنی تو بازار.
کمکی از دستم بربیاد در خدمت هستم:n06:

لپ تاپ Lenovo IdeaPad Y510p - A - با رم 16 گیگ میخوام بگیرم. کجای تهران میتونم پیداش کنم؟:n13::n12:

ho3in0861
16-02-2014, 00:03
استان تهران - شهر تهران - خيابان جلفا - روبروي فرهنگسرای ارسباران - شماره 17 - ساختمان ديجی کالا

ممنون
فقط بخش پشتیبانی هست یا فروش هم دارند؟

رابینسون
16-02-2014, 00:10
لپ تاپ Lenovo IdeaPad Y510p - A - با رم 16 گیگ میخوام بگیرم. کجای تهران میتونم پیداش کنم؟:n13::n12:

سلام
قطعا مبتونی پیداکنی.بیا چهار راه ولیعصر به سمت میدان ولیعصر حرکت کن.انقدر مغازه هست اونجا و پاساژ که قطعا پیدا میکنی.
یه سوال
واقعا به 16 گیگ رم نیاز داری؟عملا فکر کنم غیر قابل استفاده هست برات بخشی از اون:n13:

ho3in0861
16-02-2014, 00:22
سلام
قطعا مبتونی پیداکنی.بیا چهار راه ولیعصر به سمت میدان ولیعصر حرکت کن.انقدر مغازه هست اونجا و پاساژ که قطعا پیدا میکنی.
یه سوال
واقعا به 16 گیگ رم نیاز داری؟عملا فکر کنم غیر قابل استفاده هست برات بخشی از اون:n13:
میخوام یه چیز بگیرم که تا چندسال ساپورتم کنه:n13:

رابینسون
16-02-2014, 01:09
میخوام یه چیز بگیرم که تا چندسال ساپورتم کنه:n13:
اگر از من میشنوی 8 گیگ بیشتر جنبه تبلیغاتی داره
یه چیز مهم تر مگه فقط رم هست که باعث میشه تا چند سال ساپورت بشی؟ سنگین ترین نرم افزار ها هم به رم زیاد نیاز ندارند.
به نظرم بیشتر باید در مورد خرید لپتاپ مناسب تحقیق کنی..شاید رم سومین فاکتور قدرت سیستم باشه از نظر من
البته بهتره این سوال رو توی فروم همون بخش بپرسی
زیاد در گیر اعداد نباش
موفق باشی:n01:

ho3in0861
16-02-2014, 13:55
اگر از من میشنوی 8 گیگ بیشتر جنبه تبلیغاتی داره
یه چیز مهم تر مگه فقط رم هست که باعث میشه تا چند سال ساپورت بشی؟ سنگین ترین نرم افزار ها هم به رم زیاد نیاز ندارند.
به نظرم بیشتر باید در مورد خرید لپتاپ مناسب تحقیق کنی..شاید رم سومین فاکتور قدرت سیستم باشه از نظر من
البته بهتره این سوال رو توی فروم همون بخش بپرسی
زیاد در گیر اعداد نباش
موفق باشی:n01:

همین لپتاپ 8 گیگشم هست
کلا سیستم خوبی داره

yaran99
26-02-2014, 12:21
دقیقا همین طوره. یک دزد به تمام معنا. منم سه ماه پیش لپ تاپ hp با گارانتی یکساله سریر خریدم . روی فاکتور یه شماره سریال زده بودن هر چقدر تو سایت سریر برای تایید صحت گارانتی وارد میکردم تایید نمیشد. بعد فهمیدم که نامردها لپ تاپ بدون گارانتی فرستادن و اون شماره سریال یه چیز فرمالیته است . شما خودتون حساب کنید دیگه اختلاف یه لپ تاپ 2 میلیونی با گارانتی و بدون گارانتی حدود 200 هزار تومنه. ایشالا خرج دوا دکتر زن و بچه هاشون بشه

years
26-02-2014, 19:25
دی جی دزد ..................:n08:

leo.unique
26-02-2014, 19:31
دقیقا همین طوره. یک دزد به تمام معنا. منم سه ماه پیش لپ تاپ hp با گارانتی یکساله سریر خریدم . روی فاکتور یه شماره سریال زده بودن هر چقدر تو سایت سریر برای تایید صحت گارانتی وارد میکردم تایید نمیشد. بعد فهمیدم که نامردها لپ تاپ بدون گارانتی فرستادن و اون شماره سریال یه چیز فرمالیته است . شما خودتون حساب کنید دیگه اختلاف یه لپ تاپ 2 میلیونی با گارانتی و بدون گارانتی حدود 200 هزار تومنه. ایشالا خرج دوا دکتر زن و بچه هاشون بشه
:n04: تا این حد ؟؟؟ باورکردنی نیست !

farokhe
28-02-2014, 12:52
عجب من تا حالا چیزی نخریدم ازشون پس خوش به حالم

DJMOKHTAR
13-03-2014, 16:08
عجب !!! نزدیک بود فریب ظاهر این فروشگاهشونو بخورم و یه وایو از اینها سفارش بدم !! :n04:

خوب شد این تاپیکو دیدم

مثل اینکه خرید از اینها ریسکه و نه گارانتی در کاره و نه .. :n24:

COD MW3
13-03-2014, 16:15
تو تهران که 1 میلیون تا مغازه و فروشگاه هستش ...چه اصراریه که اینترنتی خرید بکنید؟

DJMOKHTAR
13-03-2014, 22:32
تو تهران که 1 میلیون تا مغازه و فروشگاه هستش ...چه اصراریه که اینترنتی خرید بکنید؟

کاملا درسته دوست عزیز

ایران حالا حالاها مونده که به حدی از اطمینان برسه که بشه اینترنتی خرید کرد و بتوان خدمات دهی مناسب دریافت کرد

بازم دم ایران رهجو گرم . خدا شاهده 6 میلیون و 40 دادم یه سونی مشکلی تو صفحش دیدم بردمش بدون اینکه بگه چرا و ... برام تعویضش کردن و یه لپ تاپ جدید بهم دادن . اگه گیر اینا افتاده بودم که پولم میشد ضرر

برخورد بسیار حرفه ای با ارباب رجوع . خلاصه بگم چیزی که من حس کردم و رفتم از نزدیک دیدم در ایران رهجو برات فیلم بازی نمیکنند و وافعا به مشکلت رسیدگی میکنند

کلا تو کار سونی هستم . تا حالا با این دیجی کار نکردم ولی قیمت سونی هاش از رهجو ارزان تره نزدیک بود برم سمت اینها که با خوندن این تاپیک منصرف شدم

fabio montari
15-03-2014, 20:41
منم با دیچی به مشکل خوردم سره لپ تاپ یه مشت عوضی توش کار میکنن من یه جوری تهدیدشون کردم که یارو ری.. بود به خودش باید باهاشون از اولش بعد صحبت کنید تازه من اخرش هرجی از دهنم دراومد به بخش فنیشون گفتم اونم وصل کرد به یارو دیگه اون کارمو راه انداخت . لپ تاپ فرستاده بودن بدونه گارانتی در صورتی که من با گارانتی سفارش داده بودم کلا خیلی دزدن اون بخش فنیشم اندازه الاغم چیزی حالیشون نیست

amir_t6262
20-04-2014, 08:16

این چیزی که من از گارانتی سریر فهمیدم، این است که شما بعد از خرید کالا باید دستگاه را در سایتشان ثبت کنی تا گارانتی بشه.
یعنی اینطور نیست که شما دستگاهت با گارانتی باشد، بعد از اینکه سریالش را ثبت کردی، گارانتی اش آغاز میشود.

خودم لپ تاپی با این گارانتی خریدم. حدود 40 هزار تومان جداگانه باید پول گارانتی اش را میدادی. بعد میرفتی در سایت سریر و سریال دستگاه را وارد میکردی تا گارانتی بشه.

میتوانستی همان دستگاه را بخری ولی پول گارانتی اش را ندی و همان گارانتی بین الملل را داشته باشد.

در کل بخواهم بگویم گارانتی سریر میاد و اجناس متفرقه بازار را گارانتی میکنه. چون مشخصات دستگاهی که من در خود سایت سازنده چک کردم، برای فروش در کنیا بود! رویش هم هنوز برچسب ارسال از امارات بود.
خود فروشنده هم میگفت که این اجناس از امارات میاد، بعد یک شرکتی مثل سریر و .... میان و گارانتی اش میکنند.

مثل سازگار و ... نیست که خودشان جنس بیاورند و از اول گارانتی کنند.

apple021
24-04-2014, 15:39
دوستان بنده کسی هستم که این تاپیک رو باز کرد سره ایپاد اما ..
سرم به سنگ نخورد باز خواستم از دیجی خرید کنم اما ...
بنده یک ایفون 4 اس خواستم بخرم تو نکات تمام موردی هایی که گفته بودم رو ذکر کردم باز نشده باشه پلمپ جعبه t باشه
بعد اینا فرستادن بعد دیدم اصلان سلفن سبزه !!!!!!!بعد چک کردم با سایت اپل دیدیم باز شده و روشن شده قبلا زنگ زدم گفتن چون شامل گارانتی نیست پس نمیگیریم منم شانسی که اوردم اف اف خانه خراب بود مامور پست هم به موبایلم زنگ زد بعد منم زنگ زدم به همون مامور پست گفتم پشتیبانی میگه برگرد و پس بگیر خدا رو شکر برگشت
دزده واقعی شده!

mehdi0012
03-05-2014, 11:24
وقتی جلو چشم خودت فروشنده سرت کلاه میزاره اون وقت شما دوستان به این سایتها چه جور اعتماد میکنین

yaran99
30-05-2014, 00:19
این چیزی که من از گارانتی سریر فهمیدم، این است که شما بعد از خرید کالا باید دستگاه را در سایتشان ثبت کنی تا گارانتی بشه.
یعنی اینطور نیست که شما دستگاهت با گارانتی باشد، بعد از اینکه سریالش را ثبت کردی، گارانتی اش آغاز میشود.

خودم لپ تاپی با این گارانتی خریدم. حدود 40 هزار تومان جداگانه باید پول گارانتی اش را میدادی. بعد میرفتی در سایت سریر و سریال دستگاه را وارد میکردی تا گارانتی بشه.

میتوانستی همان دستگاه را بخری ولی پول گارانتی اش را ندی و همان گارانتی بین الملل را داشته باشد.

در کل بخواهم بگویم گارانتی سریر میاد و اجناس متفرقه بازار را گارانتی میکنه. چون مشخصات دستگاهی که من در خود سایت سازنده چک کردم، برای فروش در کنیا بود! رویش هم هنوز برچسب ارسال از امارات بود.
خود فروشنده هم میگفت که این اجناس از امارات میاد، بعد یک شرکتی مثل سریر و .... میان و گارانتی اش میکنند.

مثل سازگار و ... نیست که خودشان جنس بیاورند و از اول گارانتی کنند.

خوب برادر من منم میخواستم همون شماره سریال را ثبت کنم که گارانتی آغاز بشه که پیغام میداد چنین شماره سریالی وجود ندارد

hm@d@
27-06-2014, 06:02
سلام و عرض ادب به همه شما...میخوام تجربه تلخی باهاتون در میون بذارم و امیدوارم اطلاع رسانی به همه بشه.

من تاریخ 92.4.30 یه دونه لپ تاپ fujitsu lifebook s761A از سایت دیجی کالا خرید کردم.البته تنها خریدم نبود و بیش از دو میلیون خرید کردم.این دستگاه از ابتدا مشکل شدید پرش تصویر داشت(بماند که بعد 7 روز به دستم رسید!!) که با تماس های تلفنی مکرر بهونه میاوردن که مشکلش از سیستم عاملشه گذشت و گذشت من همش انواع سیستم عامل تعویض کردم و با مشکلات کاریم تداخل داشت تا اینکه مهلت تست به اصطلاح 7 روزش تموم شد گرچه به قول خودشون توی اون مهلت هم تعویض نمیکردن(با توجیه های مسخره ای که آدم به حالشون افسوس میخوره).امسال در تاریخ 93.2.30 واسه یه مصاحبه کاری رفتم تهران و در اوج بی اعتمادی به این شرکت تصمیم گرفتم حضوری بهشون تحویل بدم.با پیدا کردن آدرس لپ تاپ رو به همراه متعلقات تحویل دادم(البته من با یک سال گارانتی طلایی خودشون خریدم).در بدو ورودم با صحنه عجیبی روبرو شدم،آقایی که با مسئول اونجا صحبت میکرد به شدت شاکی بود از عملکردشون و ظاهرا اپراتوری رو میخواست که در فلان روز بابت یه موضوعی بهش زنگ زده و خانومه هم در جبهه مقابل میگفت ما اینجا 50 تا تلفنچی داریم نمیتونم تک تکشونو بهت معرفی کنم(در حالی که مکالمات ثبت و ضبط میشه) تو همین بهبوهه از طبقه بالا صدای یکی از خانوم های تلفنچی میومد که با صدای بلند داشت پشت تلفن با یکی دیگه شدید بحث میکرد. کاملا خشکم زده بود که چرا اینجا اینطوریه.در همین حین یه آقایی اومد لپ تاپو تحویل دادم و رسید گرفتم.فکر میکردم این همه راه بردمش یه تست اولیه میزنه یا یه نظر میده اما فقط حرفش همین بود که با شما تماس میگیریم.

اما داستان از اینجا شروع میشه:بعد از گذشت 17 روز تماس گرفتم که شما چرا تماس نگرفتین؟به کجا رسید این موضوع؟ در جواب شنیدم که آقای محترم گارانتی ما زمان بره.25روز طول میکشه.در صورتی که من حرفم این بود که مشکلش چیه! اما تلفن قطع شد به فاصله هر دوروزی زنگ میزدم و هر روز جوابای سر بالا و اخلاق تند رو شاهد بودم.اصرارم بر این بود که تا ابتدای تیرماه ارسال کنند چون وسیله کارم بود و سفر کاری داشتم.ظاهرا قبول کردن اما هنوز لپ تاپی به دستم نرسیده.بارها ایمیل زدم و و در صفحه تماس با ما پیام دادم اما کسی جواب نداد! هر روز دارم زنگ میزنم اما هر روز جواب متفاوتی میشنوم.بعضی از جواب هارو گوش کنین:در دست بررسیه-امروز که پنج شنبست شنبه براتون 100% ارسال میشه-همچین سفارشی به دست ما نرسیده-یکشنبه ارسال شده-سه شنبه ارسال شده-آقای محترم صحبت کردن یاد نداری؟کد مرسوله با کد رهگیری تفاوت داره!!-همکارمون نیست-من در جریان نیستم-کد رهگیری پستی رو به ما ندادن!-فردا بهتون زنگ میزنم-همکارمون شنبه میاد-شماره بخش گارانتی رو نمیتونم بهتون بدم!-مطمئنین برای ما ارسال کردین(در صورتی که حضوری تحویل دادم ها)-چند بار بهتون بگم در دست بررسیه و...
هیچ گونه شفافیتی در صحبت کردنشون نیست.معلوم نیست چه بلایی سرش آوردن که دیگه جوابگو نیستن و دارن میپیچوننش.حتی زمانی که از خونه زنگ میزنم اتومات قطع میکنه از تلفن همراه هم تا خودمو معرفی میکنم پشت خط نگهم میدارن و بعدش قطع میکنن!
دوستان کافیه قبل خرید به بخش فروش و خدمات پس از فروش تماس بگیرین تا تفاوت هارو حس کنین.نهایت بی احترامی و بی اعتنایی به شعور مشتری و خریدار رو میشه فهمید.فقط به فکر سود کردنن یه سرچ بزنین میفهمین چی میگم.من به عنوان یه مشتری که کلی از خریدم پشیمونم بهتون پیشنهاد میدم از این سایت خرید نکنین تا توی این منجلاب ها گرفتار نشین.اون وسیله کارم بود و الان با نبودش کلی ضرر بهم وارد شده علاوه بر اون اطلاعات شخصی ،خانوادگی و کاریم داخلشه. من حتی ابتدای خریدم داخل همون صفحه لپ تاپ یه بررسی منصفانه گذاشتم و حقایق رو گفتم اما نمیدونم چرا محتواش تغییر کرد و تایید شد!!
از سایت آل دیجیتال هم فقط یه خرید داشتم اونم نوت3 بود که فوق العاده راضی ام با همون شرایطم که خواستم ارسال شد دو روزه به دستم رسید.پلمپ و آنلاک فکتوری بود.فقط فقط آل بسته بندی هاش ساده هست که نمیشه اینم جزو معایبش گذاشت جدا از این کارشناس آل قبلش بهت زنگ میزنه کلی راجع به اون موضوع صحبت میکنی و سوالاتو جواب میده خدایی لذت میبری مثل اون خانومه توی دیجی نیست که نمیدونه آنلاک فکتوری چیه!
امیدوارم این متنم رو یکی از همون تیم بیخیالشون ببینه تا شاید روش هاشو اصلاح کنه و اما در پایان:
فقط محض اطلاع :

هزينه جذب يک مشتري جديد، بين 5تا 11 برابر نگهداري يک مشتري قديم است.

براي افزايش 2 درصدي مشتري، بايد 10 درصد هزينه کرد.

ضرر و زيان از دست دادن يک مشتري، در حکم فرار 100 مشتري ديگر است.

معادل 98 درصد مشتريان ناراضي، بدون شکايت به سمت رقبا مي روند.

رضايت مشتري، مهمترين اولويت مديريتي در مقابل اهداف ديگري چون سودآوري، سهم بيشتر بازار، توسعه محصول و... مي باشد.

اگر نتايج حاصل از استفاده یک محصول براي مشتری مطلوب و رضايت‌بخش باشد، به حدود 10% - 15% افراد ديگر جامعه اطلاع خواهد داد.

اگر نتايج استفاده یک محصول براي مشتری مطلوب و رضايت‌بخش نباشد، اين نارضايتي را به بيش از 80% افراد ديگر منتقل خواهند كرد.
فعلا که داخل سایت enamad.ir ازشون شکایت کردم شما هم اگه نظری به ذهنتون میرسه که بتونین کمکم کنید بفرمایید.بازم تشکر که این نقد منو خوندین :n13:

bob1977
12-08-2014, 12:05
من دو بار ازش خرید کردم ولی پول رو درب منزل بهشون دادم که خوب فقط برای تهران امکانش هست خوبیش اینه که همون جا تستش میکنی بعد پولشو میدی یک بار هم یک گوشی ازش خریدم فرداش زنگ زدن گفتن تا سه روز دیگه میفرستن که منم عجله داشتم کنسلش کردم به هر حال این خوبی رو داره که تا زمانی که پول رو ندادی افسارشون دست شماست:n02:

boose_bar_khoda
16-04-2015, 23:40
سلام
من حدود 3 سال هست که از این سایت خرید میکنم
تنها جاییه که بهش اعتماد دارم
بازار موبایل و علاءالدین تقریبا همه منو میشناسن از بس رفت و آمد دارم اونجا و یه جورایی تابلو شدم
ولی فقط به یکی از مغازه های اونجا اعتماد دارم اونم بازار موبایله
از دیجی 10 ملیون خرید داشتم تماما سالم و بدون مشکل بوده
پشتیبانیش از قدیم که چت آنلاین نداشت و تا الان که چت داره بسیار خوب و مودب بوده فقط یه بار یه گوشی آلکاتل گرفته بودم تصویرش یه کم پرش داشت گفت بفرستش چک کنیم منم نفرستادم چون به نظر میومد همه این مدل این مشکل و دارن
خلاصه همه جوره ازش راضی ام و سعی میکنم همیشه از این سایت خرید کنم
فقط تنها مشکلی که داره قیمت گذاریاش جالب نیست و خریدار باید خیلی با هوش باشه
مثلا وان مکس آورده بود قیمت زده بود 1800.000 و فرداش قیمتش شد 1200.000 اگه کسی خبر نداشته باشه که قیمت روز فلان جنس چنده مطمئنا ضرر میکنه و خریدار باید زمینه قبلی راجع به قیمتها داشته باشه چون تقریبا هر روز قیمتاش تغییر میکنه
ولی از لحاظ اصالت جنس آک بودن و... کاملا راضی بودم
فقط آخر سال اگه کسی خواست خرید کنه ممکنه اینور اونور شه ارسالش و دیر و زود شه

amin fear
17-04-2015, 00:28
فقط کافیه به عنوان مثال همین امروز قیمت یک هارد اکسترنال WD My Passport Ultra 1tb را در فروشگاه دیجی کالا با فروشگاه کیمیا آنلاین مقایسه کنید تا متوجه عمق فاجعه بشید... قیمت دیجی 255 و قیمت کیمیا 229 ، 26 هزار تومن اختلاف قیمت برای یک هارد...!!!

ruslan
08-04-2016, 21:49
سلام
من 5 سال پیش یک لپ تاپ از این دیجی کالا خریدم الان فهمیدم که 2 تا از پیچ های لپ تاپ نیستش!!!!!!!!!

desperanish
13-07-2016, 16:31
به نظرم بیش از 100 خرید داشته باشم از دیجی کالا.
کیفیت مطلوب بوده. همواره رسیدن کالا به دستم سر موقع بوده.
اغلب سعی میکنم اجناس ارزان را از دیجی تهیه کنم به شما هم توصیه میکنم.
و برای خرید موبایل یا تبلت به بازار موبایل مراجعه میکنم و 10-20 هزار تومان بیشتر میدم ولی جنس 100% اصل میخرم.
به گارانتی ها هم دقت میکنم. بین گارانتی ها تفاوت زیاده

monahabibizadeh
17-10-2019, 14:23
دیجی کالا دیگه قدیمی شده و تا الانم داره پول اسمشو میخوره. الان خیلی از فروشگاه ها دارن خوب کار میکنن ولی شاید هنوز اسمشون اینقد شناخته شده نیست . مثل فروشگاه اینترنتی پلازا

erfan.m111
18-10-2019, 11:41
من تاحالا خیلی خرید کردم ازش و هیچوقت مشکلی نداشتم
از سال 93 تا الان مشتری دیجی کالا هستم
پریروز هم یه جارو برقی پارس خزر ازش خریدم که قیمتش از نمایندگی پارس خزر کمتر بود

Baharkhani
25-12-2019, 13:37
این روزها خرید از فروشگاه آنلاین دغدغه امنیتی خودش رو داره. این دغدغه زمانی دوچندان میشه که سایت های فروش آنلاین با تبلیغات نادرست خودشون سعی در فریب دادن مشتری رو دارن. توضیح می کنم مقاله سایت رونق درباره فروشگاه آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بخونید.