PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید کابل MHL برای گوشی SONY

AMIR MOHAMMAD . M
11-09-2013, 10:17
سلام
من یه گوشی سونی T دارم و میخوام یه کابل MHL براش بگیرم
میخواستم بدونم این کابل رو از کجا میشه تهیه کرد ( اصلا هست تو ایران؟ )
و چطوری باشه خوبه؟:n02:
قیمت چند؟

AMIR MOHAMMAD . M
08-10-2013, 18:55
نبود....:n17:

اصلا کسی تا به حال از این کابل استفاده کرده؟

mehdihamed
12-11-2013, 23:51
سلام
من یه گوشی سونی T دارم و میخوام یه کابل MHL براش بگیرم
میخواستم بدونم این کابل رو از کجا میشه تهیه کرد ( اصلا هست تو ایران؟ )
و چطوری باشه خوبه؟:n02:
قیمت چند؟

پاساژ علایدین طبقه همکف میتونی تهیه کنی قیمتش حدود 50 تومنه

AMIR MOHAMMAD . M
16-11-2013, 08:26
پاساژ علایدین طبقه همکف میتونی تهیه کنی قیمتش حدود 50 تومنه

ممنون دوست عزیز بعد از مدتها یکی پیدا شد جواب بده...
شما اطلاعی از اینکه چه برند و مدلی بهتره دارین .اصلا مدل و برند داره یا همینجوری از این چینیاس؟
من تو سرچی که تو نت زدم دیدم مدلهای مختلفی داره .مثلا یه مدل بود که یه کابل برای شارژ و یه کابل برای تی وی داشت. و یکی هم بود کابل برق و تی وی یکی بود

mohzamohza
31-12-2013, 15:06
سلام دوست عزیز شما میتونید مبدل mhl to vga را هم از سایت nicpc.ir تهیه کنید.

mehdihamed
31-12-2013, 21:33
ممنون دوست عزیز بعد از مدتها یکی پیدا شد جواب بده...
شما اطلاعی از اینکه چه برند و مدلی بهتره دارین .اصلا مدل و برند داره یا همینجوری از این چینیاس؟
من تو سرچی که تو نت زدم دیدم مدلهای مختلفی داره .مثلا یه مدل بود که یه کابل برای شارژ و یه کابل برای تی وی داشت. و یکی هم بود کابل برق و تی وی یکی بود

من زیاد به سایت سر نمیزنم شرمنده دیر جواب دادم
کابل mhl برای اتصال گوشی به تلویزیون از طریق کابل hdmi هست و برای گوشی های مختلف نوعش فرق میکنه بیشتر جاهایی که پرسیدم اصلاً نمیدونستن چی هست ولی یه مغازه تو طبقه زیر زمین پاساژ علائدین بهم گفت که کابلش رو دارم گوشیت رو بیار برات تست کنم بهت بدم اما دیگه چینی بودن یا نبودنش رو نمیدونم ولی کلاً 90% اجناس الان از چین میان احتمالاً اینم چینی باشه :n02:
اطلاعات بیشتر هم میخوای اینجا هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohzamohza
01-01-2014, 00:32
من زیاد به سایت سر نمیزنم شرمنده دیر جواب دادم
کابل mhl برای اتصال گوشی به تلویزیون از طریق کابل hdmi هست و برای گوشی های مختلف نوعش فرق میکنه بیشتر جاهایی که پرسیدم اصلاً نمیدونستن چی هست ولی یه مغازه تو طبقه زیر زمین پاساژ علائدین بهم گفت که کابلش رو دارم گوشیت رو بیار برات تست کنم بهت بدم اما دیگه چینی بودن یا نبودنش رو نمیدونم ولی کلاً 90% اجناس الان از چین میان احتمالاً اینم چینی باشه :n02:
اطلاعات بیشتر هم میخوای اینجا هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
ببینید دوست عزیز نیاز نیست گوشیتون را ببرید امبدل های microusb یا همون mhl دو نوعه نوع قدیمی که mhl1 معروفه برای گوشی هایی که که سری قدیمی تر هستند مناسبه به اونا 5 پین هم میگن ولی مدل جدید که اکثرا در مدلای جدید سامسونگ مثل note 2 به کار رفته micro usb 11pin یا mhl 2 هست .
اگر گوشی شما mhl 2 باشه بنده مبدلش را در سایت nicpc.ir میفروشم ولی برای مدلای قدیمی مبدلش را ندارم.
موفق باشید:n01:

mehdihamed
01-01-2014, 00:42
سلام
ببینید دوست عزیز نیاز نیست گوشیتون را ببرید امبدل های microusb یا همون mhl دو نوعه نوع قدیمی که mhl1 معروفه برای گوشی هایی که که سری قدیمی تر هستند مناسبه به اونا 5 پین هم میگن ولی مدل جدید که اکثرا در مدلای جدید سامسونگ مثل note 2 به کار رفته micro usb 11pin یا mhl 2 هست .
اگر گوشی شما mhl 2 باشه بنده مبدلش را در سایت nicpc.ir میفروشم ولی برای مدلای قدیمی مبدلش را ندارم.
موفق باشید:n01:

من وقتی شنیدم طرف گفت 50 تومن قیمتشه بیخیال کابل شدم فقط برای اطلاع دوستمون که سوال کرد، قضیه رو تعریف کردم :n06: