PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هارد ایکس باکس

H 2 H
07-09-2013, 23:22
سلام دوستان
وقت بخیر
یه هارد ایکس باکس واسه یکی از دوستان بوده بعد دادش به من. حالا وقتی به کنسول وصلش میکنم . دستگاه روشن میشه ولی نه تصویر میاره نه صدایی نه چیزه دیگه ای و همینطوری روشن میمونه و به محض اینکه هارد رو در میارم مشکل حل میشه .
چه مشکلی هست ؟؟؟؟ باید match بشه ؟؟؟ راهی داره ؟؟
راهنمایی کنید
ممنون

alireakhan
21-05-2015, 19:13
سلام دوستان
وقت بخیر
یه هارد ایکس باکس واسه یکی از دوستان بوده بعد دادش به من. حالا وقتی به کنسول وصلش میکنم . دستگاه روشن میشه ولی نه تصویر میاره نه صدایی نه چیزه دیگه ای و همینطوری روشن میمونه و به محض اینکه هارد رو در میارم مشکل حل میشه .
چه مشکلی هست ؟؟؟؟ باید match بشه ؟؟؟ راهی داره ؟؟
راهنمایی کنید
ممنون

واسه منم همین اتفاق افتاده

ata.royalfalcon
21-05-2015, 19:47
واسه منم همین اتفاق افتاده

اگر میتونید ، هارد دیسک رو ایکس باکس خارج و به کامپیوتر متصل کنید و ببینید در بایوس بدرستی Detect میشه ؟ اگر Detect شده و میتونید وارد ویندوز بشید (منظور ویندوزی که روی هارد دیسک اصلی سیستم نصب شده) و کامپیوتر هم هنگ نمیکنه ، برید به قسمت Health برنامه HD Tune Pro و Smart Status هارد دیسک ایکس باکس را بررسی کنید که همه موارد OK هست یا خیر .

willow90
12-01-2016, 16:02
سلام و درود دوستان من سال پیش یه ایکس باکس گرفتم 250 گیگ توی بخش storage هم 250 گیگ فضا داشت هم 4 بدون اینکه هاردی بهش متصل بشه وقتی ماه پیش دموی فیفا 16 رو ریختم توی فلشم ( کانفیگ شده ) و زدم به کنسول اون فضای 250 گیگ پرید ممنون میشم کمکم کنید