PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هدیه چی بگیرم؟ (بودجه محدود- مخاطب یک دانش‌آموز)

mohrd
07-09-2013, 14:30
سلام به همه‌ی دوستان.
(تاپیک قبلی -دو سال پیش- مرحوم شده، گفتن تاپیک جدید بزنید...)
تولد یکی از دوستان دانش‌آموزم هست. (پسر دبیرستانی هستند ایشون).
به نظر شما هدیه چی بگیرم؟ (حوالی 15 تومن)
تا حالا این دوتا به نظرم اومده: 1. کمربند 2. لیوان (اختصاصی با اسم خودش) 3. ماگ و فلاسک (یک‌نفره، کوچیک)

فرصت بسیار محدود هست! بنابراین از همه‌ی نظرات استقبال می‌کنم!

روز خوش!

vissoto
07-09-2013, 17:28
یک کارت هدیه که روی ان اسم دوستتان نوشته شده باشد+1. کمربند 2. لیوان (اختصاصی با اسم خودش) 3. ماگ و فلاسک (یک‌نفره، کوچیک)

Arash4484
07-09-2013, 17:36
سلام.
پیشنهادم: کتاب مناسب سن...ترجیح اینکه نفیس باشد که هم شکل هدیه رو بیشتر داشته باشه و هم شوق خواندن رو بیشتر کنه...با بودجه که در نظرگرفتید هم به شرط افزایش 5-6 تومنی ناسازگار نیست.
من که هدیه همیشگیم کتابه و نشونه احترام و علاقه میدونم که جستجو شده تا کتاب مناسب برای مخاطبِ هدیه، تهیه شده.

Atghia
07-09-2013, 20:30
همونطور که دوستمون گفتن کتاب عالیه البته اگه کتابخون باشن!
وگرنه میتونید سی دی مجموعه نرم افزارهای جدید بگیرید (حالا یا واسه کامپیوتر یا برای گوشی ) بنظرم بسیار کاربردی و مناسبه
کیف پول هم انتخاب خوبیه(حالا اگه با توجه به بودجه به چرم نرسید مدل های اسپرت جالبی جدیدا دیدم باحاله اون هم)
و نکته اخر هر هدیه ای که میگیرید اگر شکیل و جالب بسته بندی کنید ارزش کارتون رو بالا میبره و نشون میده چقدر برای دوستتون ارزش قائل بودید
موفق باشید:n16:

and-roid2
07-09-2013, 22:09
به نظر من اگر کتاب بهترین هدیه هست.
ولی چون سلایق فرق میکنه شاید کتاب مد نظر دوستتون رو نتونید تهیه کنید.(مگر اینکه خودتون بدونید چه عنوان هایی دوست داره)
===
من پارسال یکی از دوستام بدلیل شروع تحصیلات از دفترای خوب پاپکو برام هدیه گرفت که بسیار مورد پسندم قرار گرفت.
پارسال قیمتش فکر کنم 5 الی 8 تومن بود.امسال رو نمیدونم:n01:

حالا دفتر نشد لوازم ااتحریر هم چیز بدی نیست....

ملا نصرالدین
07-09-2013, 22:31
با لیوان و دفتر پاپکو موافقم
گزینه های دیگه ای که میتونم پیشنهاد بدم
اگر اهل فیلم هستند دی وی دی های فیلم یا یه فلش پر فیلم
اگر اهل موسیقی هستند به همین صورت برای موسیقی

اگر اهل عطر هستند و نام عطری که میزنند رو میدونید میتونید از همون عطر براشون بگیرید

vissoto
07-09-2013, 22:40
یک دفتر مشق حرفه ای (با طرحی به جز باربی!)
که وقتی مدرسه باز شد حالشو ببره!( با کادو پیچی سنگین و رنگین)

supermax15
08-09-2013, 01:34
یه فلش 4 گیگ بخر

mansuor2
08-09-2013, 01:42
به نظر من بهتره یه چیزی بگیری که واسش بمونه مثل یه قاب عکس خوشکل از این چند تیکه ها و یا یه کتاب جالب غیر علمی ( مثلا اگه به رمان علاقه داره داستانی و یا چندتا کتاب کوچیک مجموعه داستان) این خیلی لذت بخش تره... آخه چیزهایی مثل کمربند و کیف و اینا ادم زیاد میگیره! من خودم یه 6 تا کیف پول دارم که هیچکدومشو استفاده نکرده ام! اگه پولت بیشتر بود ادکلن هم خیلی خوبه چون آدم هرچی داشته باشه کمه :n02: