PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كتاب آموزشي كامل كامل VB يا VB .net كدومه؟؟؟؟؟؟

Arash_XL7710i_207
15-08-2006, 22:24
كتاب آموزشي كامل VB .net يا VB كه حتي كنترلهايي مثل Microsoft Windows common control 6.0 يا كل كنترلهايي كه درون كادر component هست رو داشته باشه

m.abooei
24-04-2007, 18:25
بله باید باشد

Mitibob
25-04-2007, 16:24
بله باید باشد

این دیگه چه جوابیه؟!!! اگه می دونی بزار دیگه!

کنترلی که گفتی تو کتاب های مقدماتی VB بررسی میشه! کنترل هایی مثل Winsock و mscomm و .. بسته به موضوع تو مقالات و کتاب های تخصصی هست اما اگه همه رو کامل می خوای بهترین جا msdn.com هست.

Common control تو کتاب VB مقدماتی کانون نشر علوم هست.

anvar.net
25-04-2007, 23:26
بهترين كتاب فارسي براي كار با VB.net يا حتي VB6 كتابهاي انتشارات نص است.(فكر كنم نامي شبيه آموزش ويژوال بيسيك در 21 روز داشت يا آموزش VB.NET در 21 روز)، اما اگر دنبال منابع خارجي هستي بايد كتاب

VB .NET Language in a Nutshell از انتشارات OReilly lkjav را بخوانيد. اين كه كجا گير ميياد من اطلاعي ندارم.

whisper
26-04-2007, 10:53
سلام به همگی
منم کتابهایVB و vb.net نص رو خیلی قبول دارم و می تونم به جرات بگم از تمام کتابهایی که به فارسی ترجمه شدن کاملتره
منم دنبال یه کتاب که درباره پایگاه داده در vb.net باشه میگردم اگه کتاب خوبی میشناسید بگید لطفا:5:

omidreza812
29-07-2007, 14:58
سلام
كتاب پايگاه داده در vb.net 2005 از انتشارات نص تو بازار هست.
موفق باشيد

LOVEMT
21-09-2007, 03:30
دوستان من كتاب اموزشي كار باشبكه داخلي رو با Vb6 ميخام كي داره ؟

تکنیک برتر
21-09-2007, 03:38
سلام خسته نباشید

این دیگه چه جوابیه؟!!! اگه می دونی بزار دیگه!

کنترلی که گفتی تو کتاب های مقدماتی VB بررسی میشه! کنترل هایی مثل Winsock و mscomm و .. بسته به موضوع تو مقالات و کتاب های تخصصی هست اما اگه همه رو کامل می خوای بهترین جا msdn.com هست.

Common control تو کتاب VB مقدماتی کانون نشر علوم هست.
کاملا موافقم

بهترين كتاب فارسي براي كار با VB.net يا حتي VB6 كتابهاي انتشارات نص است.(فكر كنم نامي شبيه آموزش ويژوال بيسيك در 21 روز داشت يا آموزش VB.NET در 21 روز)، اما اگر دنبال منابع خارجي هستي بايد كتاب
VB .NET Language in a Nutshell از انتشارات OReilly lkjav را بخوانيد. اين كه كجا گير ميياد من اطلاعي ندارم.

موافقم ولی در مورد کتاب های اینگلیسی فقط و فقط msdn بقیه کتاب های راهنمای خوبی هستند./