PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسلاید شو حرفه ای!!اگه اساتید یه مددی بدن عالی میشه!

abb4s
05-09-2013, 12:51
سلام به همه دوستان

کد اسلاید شو

یکی دو ماه پیش پست دادم برای اینکه اگه کسی یه کد اسلاید شو حرفه ای داره به اشتراک بزاره که خبری نشد
رفتم تو یکی از این سایت های طراحی قالب یه قالبی پیدا کردم که اسلاید شو داش (که مخصوص اون قالب بود)ولی برای اجرای این اسلاید شو باید یه فایل css و دو تا جاواو اسکریپت رو فراخانی کنه مشکل اینجا پیش میاد که بعد فراخانی سی اس اس تنظیمات قالب اصلی شما ممکنه کلا بهم بخوره به همین خاطر باید بعد از فراخانی فایل css اسلاید شو css خودتون رو بنویسید!در ضمن چون این اسلاید شو یه دایو با پس زمینه سفید داش(بخاطر پس زمینه قالب اصلی خودش)من مجبور شدم یکم تغیرات بدم با فتوشاپ...
نمونه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اساتید من خیلی سعی کردم استایل های مربوط اسلاید شو رو از css بیرون بکشم ولی نتونسم (که باعث پیش اومدن این همه مشکل میشه) اگه میشه یه مددی بدین ...
فایل ها پیوست شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shahinfarasystem
12-09-2013, 20:28
دوست من سلام
شما firebug كه پلاگيني توي firefox هست رو نصب كن و از اون استفاده كن
با اون ميتوني بفهمي كه كجاي صفحت از كدوم خط سي اس اس شما داره ميخونه و جاهايي كه ربطي به اسلايدر نداره حذف كني
اينجوري ميتوني به سي اس اس ي كه فقط براي اسلايدر شماست دست پيدا كني

عروس دریایی
02-10-2013, 10:17
وقتی کروم به این توپی این کارو واست انجام میده چرا بری فایر باگ و نصب کنی :n04::n05: