PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش تنظیم آهنگ

ali_star
15-08-2006, 21:17
سلام آقا کسی می دونه چطوری آهنگا و صدای خواننده رو تنظیم می کنند با چه نرم افزاری هست ؟
من با adobe audiotion و sound fourg کار کردم ولی اون افکتایی که من دیدم رو نداره .

N I M A
16-08-2006, 06:38
سلام آقا کسی می دونه چطوری آهنگا و صدای خواننده رو تنظیم می کنند با چه نرم افزاری هست ؟
من با adobe audiotion و sound fourg کار کردم ولی اون افکتایی که من دیدم رو نداره .

با سلام ..!

برنامه adobe audiotion ، برنامه اي بسيار قدرتمند مي باشد كه خيلي از حرفه اي ها رو به خودش جذب كرده و امروزه به يكي از اولينهاي تنظيم و ويرايش صدا است!
شما زمانيكه كه اين برنامه رو خريداري ميكنيد در واقع هسته اصلي برنامه رو خريداري كرده ايد .. اين برنامه شامل كامپونت ها و پلاگين هاي تخصصي و زيادي است .. كه بايد شما تك تك آنها بنا به خواسته هايتان خريداري و يا دانلود كنيد.
البته خيلي از حرفه اي در كنار adobe audiotion از برنامه اي مانند Cool Edit Pro هم استفاده مي برند .. كه تقريبا كارائي آن شبيه به adobe audiotion مي باشد ولي در واقع اين دو در كنار هم مكمل هم هستند.

برنامه adobe audiotion دنيائي است در بحث ويرايش صدا و تنظيم موسيقي و ... اما بايد ديد شما تا چه حد از اين برنامه اطلاعات داريد و تا چه حد كار كرده ايد ؟
تنظيم موسيقي و صداي خوانندگان خود رشته مجزا و بسيار وسيع مي باشد كه در حد كارشناسي موسيقي و بالاتر هم مي باشد!
اگر بخواهيد به صورت آزاد كار كنيد مشخصه هائي دارد ، به عنوان مثال ابتدا شما مي بايست حداقل هارموني و اركستراسيون و سازشناسي و همچنين صدا شناسي را كار كرده باشيد .. يعني زماني كه صدائي مي شنويد بتوانيد آنرا كاملا تحليل و تجزيه كنيد !
مراحل متعددي دارد كه اگر بخواهم همه را اين اينجا شرح بدهم و از وقت و حوصله ي خودم و شما خارج مي باشد.

شاد باشيد - نيما احدي

ali_star
16-08-2006, 12:41
بله مثلا بخوام صدا رو Dj کنم هم باید تخصص داشته باشم؟

N I M A
16-08-2006, 18:53
بله مثلا بخوام صدا رو Dj کنم هم باید تخصص داشته باشم؟

سلام ..

Dj كردن صدا و موزيك تنها با اين نرم افزارهاي نامبرده نيست ...

در هر حال فرقي نميكنه ... آهنگسازي و تنظيم آهنگ بسيار وسيع است و فقط با يادگيري نرم افزار امكان پذير نمي باشد.

شاد باشيد - نيما احدي