PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكلات اجراي بازيهاي پلي استيشن 1 و 2

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

M E H D I
15-08-2006, 19:23
با سلام

با توجه به اينكه قصد داريم اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فقط جنبه آموزشي داشته باشه، همه پستهايي كه توي اون تاپيك داده شده بود حذف شدن و اين تاپيك براي حل مشكلات شما باز شد.

Morteza4SN
16-08-2006, 03:08
سلام داش مهدی !!

یه سوال داشتم :

من از دسته های شوک دار پلی استیشن برا بازی با شبیه ساز استفاده میکنم. ولی بازیهایی که با پلی استیشن دارای شوک هستن با شبیه ساز شوک دسته رو فعال نمی کنن.
حالا من می خوام بدونم آیا با شبیه ساز امکان شوک دسته ها هست یا نه ؟ من که هر کاری کردم نتونستم. لطفا راهنمایی کنید.

M E H D I
16-08-2006, 10:42
سلام داش مهدی !!

یه سوال داشتم :

من از دسته های شوک دار پلی استیشن برا بازی با شبیه ساز استفاده میکنم. ولی بازیهایی که با پلی استیشن دارای شوک هستن با شبیه ساز شوک دسته رو فعال نمی کنن.
حالا من می خوام بدونم آیا با شبیه ساز امکان شوک دسته ها هست یا نه ؟ من که هر کاری کردم نتونستم. لطفا راهنمایی کنید.

سلام
مرتضي جان من كه نگاه كردم مشخصات پلاگين ها رو چيزي نديدم. شما هم اينجا رو ببين و امتحان كن شايد يكيش پشتيباني كرد از شوك دسته:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mina200
16-08-2006, 17:49
من در اجراي بازي سوني اشكال دارم يعني صداهاي Xa خرابه و گرافيكش هم درست باز نميكنه ميشه بهترين پلاگينها را بزاريد چون من وقتي بازي فينال فانتازي 9 را باز ميكنم اولش مياد بعد گرافيكش ارور ميده بازيهاي ديگه اينطوري نميشه ميشه بهترين گرافيك وصدا را معرفي كنيد لينكش هم بزاريد با تشكر

Morteza4SN
17-08-2006, 00:37
من در اجراي بازي سوني اشكال دارم يعني صداهاي Xa خرابه و گرافيكش هم درست باز نميكنه ميشه بهترين پلاگينها را بزاريد چون من وقتي بازي فينال فانتازي 9 را باز ميكنم اولش مياد بعد گرافيكش ارور ميده بازيهاي ديگه اينطوري نميشه ميشه بهترين گرافيك وصدا را معرفي كنيد لينكش هم بزاريد با تشكر
من از این پلاگینها استفاده می کنم و راضیم :

پلاگین گرافیک:

پلاگین صدا :

Morteza4SN
17-08-2006, 00:48
سلام
مرتضي جان من كه نگاه كردم مشخصات پلاگين ها رو چيزي نديدم. شما هم اينجا رو ببين و امتحان كن شايد يكيش پشتيباني كرد از شوك دسته:

مهدی جون ممنون ولی من هم هر چی پلاگین بود امتحان کردم و بازم شوک فعال نشد ! البته فکر کنم شدنی باشه چون تو قسمتی که دکمه های دسته رو برا شبیه ساز معرفی می کنیم سمت راستش سه تا گزینه هست که فکر کنم مال تنظیمات شوک هست اگه اشتباه نکنم . ولی با این حال موفق نشدم.... در هر حال بی خیالش شدم. ولی اگه کسی فهمید چطور میشه شوک رو فعال کرد به ما هم بگه.

با تشکر

Master
17-08-2006, 04:42

دنلود پلاگینها :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر من پلاگینهای گرافیکی pete از همه عالی ترن ..سازگارتر و روان تر اجرا میکنند ..شما تو تنظیمات هم یه دستی برید بد نیستا... ;)

reza5872000
17-08-2006, 18:28
وقتي يک بازي PS2 را اجرا ميکنم 2 گزينه ظاهر ميشه
1_Browser
2_System Configuration
اولي وارد Memory ميشه که داخلش هيچي نيست دومي هم وارد تنظيمات ميشه.حالا چطور ميشه بازي را بالا آورد.
در ضمن من همه کارها مثل کپي کردن memcards را انجام دادم

soliman
17-08-2006, 19:39
با عرض سلام
ببخشید من چگونه متوانم به وسیله برنامه epsxe 6.0 , PSXeven_v0.19 سی دی game sharck و crash 4 را اجرا کنم ویا به چه پلاگین هایی نیاز دارند. لطفا به من کمک کنید.
باتشکر

M E H D I
18-08-2006, 15:41
1_Browser
2_System Configuration
اولي وارد Memory ميشه که داخلش هيچي نيست دومي هم وارد تنظيمات ميشه.حالا چطور ميشه بازي را بالا آورد.

اين رو من نفهميدم! :blink: بيشتر توضيح ميدين لطفا؟

با عرض سلام
ببخشید من چگونه متوانم به وسیله برنامه epsxe 6.0 , PSXeven_v0.19 سی دی game sharck و crash 4 را اجرا کنم ویا به چه پلاگین هایی نیاز دارند. لطفا به من کمک کنید.
باتشکر

ePSXe نمي تونه اينها رو باز كنه. اما يادم هست كه حسين جان يه گيم شارك رو براي داونلود گذاشته بود كه توي ePSXe هم باز ميشد. نمي دونم الان هم داره يا نه؟ اما بازي ‍Crash Team Racing رو نمي تونه باز كنه كلا. يعني من نتونستم :happy:

Mehrshad-msv
18-08-2006, 18:12
اما بازي ‍Crash Team Racing رو نمي تونه باز كنه كلا. يعني من نتونستم :happy:

چه عجيب.....آخه براي من ميتونه بازكنه :blink:

M E H D I
18-08-2006, 21:36
چه عجيب.....آخه براي من ميتونه بازكنه :blink:

مال تو 1.52 هستش يا 1.60؟ من كه با 1.52 هر بلايي سرش آوردم نشد. شايد مشكل از من بوده :blink:

Morteza4SN
19-08-2006, 03:07
اين رو من نفهميدم! :blink: بيشتر توضيح ميدين لطفا؟

1_Browser
2_System Configuration

من هم بازی shadow of the colossus رو گرفتم و وقتی بازی رو از دی وی دی اجرا کردم فقط همین گزینه ها میاد و خبری از منوهای بازی نیست ....
اصلا شاید دلیلش اینه که شبیه ساز نمی تونه بازی رو اجرا کنه ! حالت اجرای این بازی که گفتم تو compat_list به صورت Ingame تعیین شده بود ( رنگ آبی ) .

مهدی جون امیدوارم متوجه مشکل شده باشی . راستی در مورد این compat_list که داخل شبیه ساز بود بیشتر توضیح بده . منظورم در مورد حالت هایی که در مورد اجرای بازی تعریف شده Playable _Ingame_Menus_Intro_Nothing و اینکه در هر حالت بازی چطوریه ؟ ویه سوال دیگه اینکه تکلیف بازی هایی که تو این لیست نیست چیه ؟

ARASH BAHAL
19-08-2006, 09:15
دليل اومدن
system configuration
اين است كه يا بايد ازپلاگين
s.p.u peopes1.2
براي خواندن dvd استفاده كني و يا بايد از dvdبازي يك imageبگيري.

براي imageگرفتن از بازي برنامه ي DELTA رااز سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود كني

بعد از نصب برنامه برو به داخل پوشه ي نصب بازي و اون فايلي كه شبيه CD است را اجرا كن و از بازي يكimage بگير.

arash bahal

ARASH BAHAL
19-08-2006, 09:20
آقا بي زحمت يكم درباره ي برنامه يpcsx2 0.9.1 بیشتر صحبت کنید.

آرش باهال در خدمتم

Mehrshad-msv
19-08-2006, 20:30
مال تو 1.52 هستش يا 1.60؟ من كه با 1.52 هر بلايي سرش آوردم نشد. شايد مشكل از من بوده :blink:

نه عزيزم من ازورژن 1.60 استفاده ميكنم....پس نتيجه ميگيريم مشكل ازشمانبوده :happy:

من هم بازی shadow of the colossus رو گرفتم و وقتی بازی رو از دی وی دی اجرا کردم فقط همین گزینه ها میاد و خبری از منوهای بازی نیست ....
اصلا شاید دلیلش اینه که شبیه ساز نمی تونه بازی رو اجرا کنه ! حالت اجرای این بازی که گفتم تو compat_list به صورت Ingame تعیین شده بود ( رنگ آبی ) .

مهدی جون امیدوارم متوجه مشکل شده باشی . راستی در مورد این compat_list که داخل شبیه ساز بود بیشتر توضیح بده . منظورم در مورد حالت هایی که در مورد اجرای بازی تعریف شده Playable _Ingame_Menus_Intro_Nothing و اینکه در هر حالت بازی چطوریه ؟ ویه سوال دیگه اینکه تکلیف بازی هایی که تو این لیست نیست چیه ؟

سلام

بله شبيه سازنميتونه بازي رواجراكنه.... اين شبيه ساز فقط بازي هايي روكه قبل ازساخته شدنش به بازاراومدن روميتونه اجراكنه.....اونم تازه فقط بعضي هاشونو....چون من يه جاخوندم كه پي اس 2 يك جوري بازي هاروساخته كه هيچكسي نتونه به راحتي سورس بازي هاروهك كنه....چون اگه غيراين بودهمه ميرفتن اين مبدلوميگرفتن ديگه كسي كه پي اس 2 نميخريد.....اونوقت بود كه سوني ضرر ميداد ;)

ممكنه به اين حرف من كسي گوش نده چون باورواقعيت يكم به آدم فشارمياره! :biggrin: ولي به نظرمن حالاحالاها قيداين مبدلوبزنيد.....بريد سراغ مبدلاي كنسولاي قديميتركه بهترجواب ميدن بااوناحال كنيد....خودتونوخسته نكنيد....كافيه 3-4 سال وايستيدتايه مبدل درست وحسابي براي اين كنسولم(play station 2) بياد....بيخودزورندين :)

حالااگه بازم ميخواي تلاش كني ازپلاگين اول گرافيك(اسمشونميدونم) وازبايوس ورژن اروپاكمك بگيروايميج بازي رم ميتوني بابرنامه الكل بگيري

قرمز يعني نميشه حتي داخل بازي رفت

نارنجي يعني فقط تو لودينگ اولاي بازي ميتوني بري

زرد يعني ميتوني فقط تومنوهاي بازي اونم به صورت ضايع بري

سبزيعني ميتوني داخل لودينگ هاي آخريه بازي بشي ولي نميتوني خودبازي روبه رووني انجام بدي

و آبي هم يعني اگرتنظيمات روبه خوبي انجام بدي ميتوني بري داخل بازي وبه راحتي بازي كني(كه اونم تقريبا بعيدميبينم)

موفق باشي :happy:

alizarei
19-08-2006, 21:36
اگه بويز هاي شماره ي pcsx2 0.9.1 با بويز هاي شماره ي قبليش (0.8.1) فرق مي كنه لطفا بويز هاي جديد رو براي ما بذار چون لينك بويز هايي كه گذاشتي دانلود نمي شه(خرابه) .

M E H D I
19-08-2006, 21:51
لينك رو تست كردم مشكلي نداشت. اين لينك غير مستقيم هست يعني مستقيما نمي تونين اين لينك رو توي Download Manager داونلود كنين.

alizarei
19-08-2006, 22:26
وقتي آدرس پلاگين هايي رو كه از اين سايت دانلود كردم رو مي دم پلاگين ها رو نمي شناسه(پلاگين هاي صدا و گرافيك براي برنامه ي pcsx2 0.9.1 )

alizarei
19-08-2006, 22:39
بابا وقتی روی لینک دانلود کلیک می کنم (با اپرا )یه صفحه مبنی بر خراب بودن لینک باز می شه وقتی هم که با نرم افزار های دانلود دانلودش می کنم همون صفحه رو دانلود میکنه اگه می شه یه لینک دانلود دیگه واسه ی بویز های پی سی اس ایکس 2 بزار با تشکر.

ARASH BAHAL
21-08-2006, 14:56
آقا تو را به خدا يكي ساختن patchبراي pcsx2 راتوضيح بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M E H D I
21-08-2006, 16:23
بابا وقتی روی لینک دانلود کلیک می کنم (با اپرا )یه صفحه مبنی بر خراب بودن لینک باز می شه وقتی هم که با نرم افزار های دانلود دانلودش می کنم همون صفحه رو دانلود میکنه اگه می شه یه لینک دانلود دیگه واسه ی بویز های پی سی اس ایکس 2 بزار با تشکر.

4 تا جاي ديگه آپلود كردم. ديگه فكر نكنم كسي مشكل داونلود داشته باشه.

آقا تو را به خدا يكي ساختن patchبراي pcsx2 راتوضيح بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آموزش ساخت يك Patch اده براي توقف پخش فيلم ها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdidll
22-08-2006, 01:05
سلام دوستان
مهدي جان من با كلا هم با اجراي بازي هاي پلي استيشن 2 مشكل دارم
ببينيد من رفتم از يكي از دوستا dvdrom شو گرفتم و چند تا بازي كه ميخوام از اينا ايميج بگيرم ولي با الكول تا 12 درصد ميره
و پيغام خطا ميده اسم اين بازي گودوار هست كه خيلي تعريفشو شنيدم در ضمن بازي هاي ديگه رو هم ايميج گرفتم
ولي فكر كنم بايد به پسوند iso يا ... تبديل بشه ؟
حالا ميخوام بدون با چي ايميج بگيرم و همچنين آيا كسي اين بازي رو با اين نرم افزار اجرا كرده يا نه
ممنونم

Hamed jalili
22-08-2006, 02:16
سلام دوستان
من با استفاده از تاپيكي كه آقا مهدي زدن نتونستم بازي مورد نظرم رو بازي كنم
مشكلاتمو براتون مينويسم
1- اين برنامه به چه سيستمي احتياج داره ؟!!
مشخصات سيستم من اينه : CPU : 2G Full Ram:512DDR VGA:256Mb GeForce 5700
با اين سيستم كار ميكنه ؟

2- وقتي من برنامه رو اجرا مي كنم fps برنامه ميشه 0.1 !!!!!
20 دقيقه طول ميكشه تا نوشته SONY cpmputer entertainment از روي صفحه پاك بشه !!!!!
اگه با اين وضع بره كه اصلا لود خود بازي 1 روز طول ميكشه تازه بعد لود اگه بخواهم يه حركت انجام بدم بايد دگمه رو بزنم برم يه چايي بخورم بعد بيام نتيجه رو ببينم !!!!!! چي كارش كنم ؟

3- در ليست باز هايي كه اين برنامه مي تونه باز كنه ، بازي MetalGearSolid 3 Snake Eater هم هست ولي آيا واقعا اين بازي رو ساپورت مي كنه ؟

Hamed jalili
22-08-2006, 02:22
اشتباهي رخ داده
من ليست ساپورت ها رو دوباره ديدم ، اين برنامه اصلا اين بازي رو ساپورت نميكنه

كسي برنامه اي نميشناسه كه اين بازي رو ساپورت كنه ؟
خيلي ضروريه من دارم به خاطر اين بازي مي ميرم !!!!!!!!

M E H D I
22-08-2006, 12:56
سلام دوستان
من با استفاده از تاپيكي كه آقا مهدي زدن نتونستم بازي مورد نظرم رو بازي كنم
مشكلاتمو براتون مينويسم
1- اين برنامه به چه سيستمي احتياج داره ؟!!
مشخصات سيستم من اينه : CPU : 2G Full Ram:512DDR VGA:256Mb GeForce 5700
با اين سيستم كار ميكنه ؟

2- وقتي من برنامه رو اجرا مي كنم fps برنامه ميشه 0.1 !!!!!
20 دقيقه طول ميكشه تا نوشته SONY cpmputer entertainment از روي صفحه پاك بشه !!!!!
اگه با اين وضع بره كه اصلا لود خود بازي 1 روز طول ميكشه تازه بعد لود اگه بخواهم يه حركت انجام بدم بايد دگمه رو بزنم برم يه چايي بخورم بعد بيام نتيجه رو ببينم !!!!!! چي كارش كنم ؟

3- در ليست باز هايي كه اين برنامه مي تونه باز كنه ، بازي MetalGearSolid 3 Snake Eater هم هست ولي آيا واقعا اين بازي رو ساپورت مي كنه ؟

1. كامپيوتر شما براي اجراي روان بازيها پايين هست مشخصاتش. براي اين كه بتونين يه بازي رو با كيفيت معمولي و با سرعت نسبتا خوب بازي كنين بايد CPU شما بالاي 3 باشه و Ram بالاي 1024 و گرافيك بالاي 256 باشه.

2. به همون دلايل بالا ميشه استناد كرد گرچه دلايل ديگه اي هم ممكنه داشته باشه.

3. :blink:

اين برنامه همونطور كه گفتيم بهترين برنامه هست تو نوع خودش. برنامه هاي ديگه اي هم هستن كه اصلا به موفقيت اين نبودن.

سلام دوستان
مهدي جان من با كلا هم با اجراي بازي هاي پلي استيشن 2 مشكل دارم
ببينيد من رفتم از يكي از دوستا dvdrom شو گرفتم و چند تا بازي كه ميخوام از اينا ايميج بگيرم ولي با الكول تا 12 درصد ميره
و پيغام خطا ميده اسم اين بازي گودوار هست كه خيلي تعريفشو شنيدم در ضمن بازي هاي ديگه رو هم ايميج گرفتم
ولي فكر كنم بايد به پسوند iso يا ... تبديل بشه ؟
حالا ميخوام بدون با چي ايميج بگيرم و همچنين آيا كسي اين بازي رو با اين نرم افزار اجرا كرده يا نه
ممنونم

آموزش رايت و ايميج گرفتن از DVD هاي پلي 2 هست. عكسهاش اگه نمياد از ف ي ل ت ر ش ك ن استفاده كنين.

Hamed jalili
22-08-2006, 17:10
مهدي جان
ممنون از راهنماييت ، همون طور كه گفتم من ليست اين برنامه رو با دقت ديدم كه نوشته اين بازي رو اصلا ساپورت نميكنه !!!!

aminspy12
23-08-2006, 21:25
سلام.
من با اجراي بازي هاي PS1 با برنامه ePSXe 1.6 مشكلي ندارم اما نمي تونم با pSX Emulator 1.8 اجراشون كنم.در واقع اصلا برنامه اجرا نمي شه واين ارور رو مي گيره:

اين رو از كجا گير بيارم؟؟؟ :blink: d3dx9_26.dll

MOH333EN
23-08-2006, 21:51
سلام عزيزم اينو بگير و كپي كن تا مشكل شما حل بشه امين جان :biggrin:

aminspy12
23-08-2006, 23:22
من d3dx9_30 رو دانلود كردم نه 26 رو.كار هم نكرد باز همون ارور رو ميده.
در ضمن بگم كه طبق readme فايل رو توي پوشه سيستم ويندوز كپي كردم.

aminspy12
24-08-2006, 00:03
آقا ممنون مشكلم حل شد.
d3dx9_26 رو از همون سايتي كه گذاشته بودي دانلود كردم.مرسي!

2hossein
25-08-2006, 21:31
با سلام به آقا مهدي من با ورژن 2.9و2.901 مودل پلستيشن 2 بازي ها را اجرا ميكنم ولي اول هر بازي كه ميگذارم باسرعت عالي اجرا ميشود ولي فقط لود اول هر بازي تمام شد صفحه سياه ميشود و ديگه چيزي نشان نميدهد حتي در منوي اول بازي هم نمي رود ضمناً سيستم من 3 دو هسته اي 1024 رم دي دي آر 2 و گرافيك جيفرس6600 512مگابايت

2hossein
26-08-2006, 08:03
يك سايت معرفي كنيد كه در آن patches به روز بازي ها در آن باشد

M E H D I
26-08-2006, 11:00
با سلام به آقا مهدي من با ورژن 2.9و2.901 مودل پلستيشن 2 بازي ها را اجرا ميكنم ولي اول هر بازي كه ميگذارم باسرعت عالي اجرا ميشود ولي فقط لود اول هر بازي تمام شد صفحه سياه ميشود و ديگه چيزي نشان نميدهد حتي در منوي اول بازي هم نمي رود ضمناً سيستم من 3 دو هسته اي 1024 رم دي دي آر 2 و گرافيك جيفرس6600 512مگابايت

اسم بازي شما چي هست؟

يك سايت معرفي كنيد كه در آن patches به روز بازي ها در آن باشد

همچين سايتي نداريم متاسفانه. اما اينجا ميشه چند تا رو پيدا كرد:

2hossein
26-08-2006, 14:14
اسم بازي ها
need 4 speed under grand2 slus210.65
gta sand andreas slus_209.46
prance of persia the two thrones slus_537.77
smackdown vs raw 2006 sles_536.76
tekken5 slus_210.59
final fight streetwise slus_212_38

تمام اين بازي ها همان طور كه گفتم تا لود اول بازي به خوبي اجرا و از آن به بعد صفحه سياه مي شود
با تشكر

golestani_info
26-08-2006, 18:56
من وقتي كه مي خواهم برنامه را اجرا كنم با پيام كمبود مموري مواجه مي شوم .

در ضمن ضميمه memory را در همان جايي كه گفتيد كپي كرده ام .

M E H D I
27-08-2006, 10:32
اسم بازي ها
prance of persia the two thrones slus_537.77
smackdown vs raw 2006 sles_536.76
tekken5 slus_210.59
final fight streetwise slus_212_38

تمام اين بازي ها همان طور كه گفتم تا لود اول بازي به خوبي اجرا و از آن به بعد صفحه سياه مي شود
با تشكر

شما اين متني كه من نوشتم رو ديدين؟

چه بازيهايي رو ميشه با اين برنامه بازي كرد؟
اين سوال براي همه هست. براي اين كه جواب همه سوالاتتون رو بگيرين، به پوشه compat_list برين(Pcsx2_P30world\compat_list) و فايل compat_list.html رو باز كنين. ليست تمام بازيهايي كه ميشه با اين برنامه اجرا كرد اونجا نوشته شده. قبل از خوندن اين فايل هيچ سوالي راجع به اجرا شدن يا اجرا نشدن يك بازي نپرسين چون به اين سوالها جواب داده نميشه .

-----------------------------------------------------------------------------------------

من وقتي كه مي خواهم برنامه را اجرا كنم با پيام كمبود مموري مواجه مي شوم .

در ضمن ضميمه memory را در همان جايي كه گفتيد كپي كرده ام .

اين مشكل شما مربوط به مقدار كم Ram شما هست نه مموري كارد پلي استيشن 2.

2hossein
27-08-2006, 21:49
دوست عزيز من اول نمي خواهم صحبت هام حالت چت گونه بگيره از اين بابت ببخشيد ولي من نوشته كامل شما را خواندم و در ليست اين 2 بازي بود ولي گفتم چطور اجرا شدن
ولي بازي resident evil 4 SLES_537.02 را رفتم گرفتم اجرا مي شود ولي داخل بازي خيلي تكه تكه مي شود سيستم من هم پايين نيست چكار بايد بكنم
و در آخر patches در اين برنامه چكار مي كند من بدون patches بازي resident evil 4 SLES_537.02 را اجرا كردم
با تشكر

mina200
28-08-2006, 05:56
با سلام به همگي

من در اجراي بازيهاي Pcsx2
اشكال دارم يعني وقتي چه سيدي بازي بزارم چه نزارم ميگه select u lagugae
نميدونم چي كار كنم كسي ميدونه بگه

از plugin هستش

يا از برنامه؟

golestani_info
28-08-2006, 09:54
من وقتي بازي را شروع مي كنم در صفحه ي Ps2 Output اين پيام را مي دهد:
GS ERROR : Need at least vs2.0

لطفا كمك كنيد :sad:

M E H D I
28-08-2006, 10:20
با سلام به همگي

من در اجراي بازيهاي Pcsx2
اشكال دارم يعني وقتي چه سيدي بازي بزارم چه نزارم ميگه select u lagugae
نميدونم چي كار كنم كسي ميدونه بگه

از plugin هستش

يا از برنامه؟

نفهميدم :blink: يه خورده بيشتر توضيح بدين يا اين كه يه عكس كوچولو بگيرين.

من وقتي بازي را شروع مي كنم در صفحه ي Ps2 Output اين پيام را مي دهد:
GS ERROR : Need at least vs2.0

لطفا كمك كني

شما از پلاگينهاي GSdx استفاده نكنين و به جاش zeroGS رو امتحان كنين. احتمالا كارت گرافيك شما Pixel shader رو ساپورت نمي كنه.

mina200
28-08-2006, 17:09
مشكل قبلي من حل شد يك مشكل تازه دارم

من چه سيدي بزارم چه نزارم بازي اجرا نميشه

ديويدي رام هم دارم

بايد چي كار كنم چندتا هم بازي گذاشتم ولي بازي اجرا نميشه

mina200
28-08-2006, 19:53
سيدي بازي را ميزارم ولي بازي نمياد كسي ميدونه چرا؟

فكر كنم پلاگين ديويدي باشه كسي ميتونه بهترين پلاگين ديويدي را معرفي كنه

و بگه چرا بازيها من اجرا نميشن

reza boy
29-08-2006, 06:50
بابا خسته شدیم اینقدر دانلود کردیم.............................
هر کاری مکنی ارور ميده ........................................
راهنمایی کنید.

M E H D I
29-08-2006, 10:10
سيدي بازي را ميزارم ولي بازي نمياد كسي ميدونه چرا؟

فكر كنم پلاگين ديويدي باشه كسي ميتونه بهترين پلاگين ديويدي را معرفي كنه

و بگه چرا بازيها من اجرا نميشن

بهترين پلاگين رو ضميمه كردم. قبل از گذاشتن DVD بايد پلاگين DVD رو تنظيم كنين كه از كدوم درايو بخونه. (Config==>Cdvdrom)

كسايي كه اين برنامه براشون Error ميده لطف كنن يا متن خطا رو بذارن يا اينكه يه عكس از پيغام خطا بگيرن بذارن.

فايل ضميمه رو بگيرين:

MOH333EN
29-08-2006, 10:12
سلام به همگی

مینا خانم

شما از سی دی با برنامه هایی همچون clone cd iso alkol120 از بازی ایمچ گرفته تا به شکل یک تک فایل در بیاید بعد با برنامه بازی آدرس ایمچ را بدهید تا بازی اجرا شود

در ضمن آقایون یک لینک مستقیم برای بایوس بزارید من که هر کاری کردم نشد ممنون میشم

golestani_info
29-08-2006, 10:38
با zeroGS هم امتحان كردم با همان پيام را ميدهد. :blink:

mina200
29-08-2006, 15:20
اول اين قسمت مياد ميزنم ميره

mina200
29-08-2006, 15:50

بعد چه بازي را بزارم چه نزارم اينطوري ميشه و همين قسمت ميايد

كمك كنيد راهنمايي كنيد چه كار بايد بكنم اينطوري نشه؟

EhsanHF
29-08-2006, 17:33
شما ظاهرا دي وي دي رام رو براش تعريف نكرديد . دوباره كانفيگ مبدل رو چك كنيد .
من يك مشكل ديگه دارم . چند در صد از سرعت اجرا به سي پي يو بستگي داره ؟ چون من با كارت گرافيك بالا و 1 گيگ رم سرعت خيلي كمي دارم .

M E H D I
29-08-2006, 17:40

بعد چه بازي را بزارم چه نزارم اينطوري ميشه و همين قسمت ميايد

كمك كنيد راهنمايي كنيد چه كار بايد بكنم اينطوري نشه؟

شرمنده من اين روزا يه خورده سرم شلوغ بود نتونستم توضيح كامل بدم. ببينيد اين صفحه كه براي شما مياد صفحه بايوس هست و براي كار كردن با Memory Card هاي پلي استيشن هست. هر وقت توي دستگاه پلي استيشن 2 هيچ چيزي قرار داده نشه،‌خود به خود به صفحه تنظيمات بايوس ميره. حالا شما براي اين كه بتونين DVD خودتون رو به PCSX2 بشناسونين بايد كارهايي رو انجام بدين تا PCSX2 بدونه كه از كدوم درايو شما بايد بازي رو بخونه. خوب اينجا دو راه وجود داره:

1. DVD شما به صورت ايميج روي هارد شما باشه.
2. DVD شما توي درايو DVD شما باشه.

اولا كه من هميشه توصيه مي كنم كه بازيهايي كه شبيه سازي ميشه رو هميشه از روي هارد بازي كنين چون سرعت فراخواني اطلاعات توي هارد خيلي بيشتر از CDROM و DVD-ROM هست كه البته اين موضوع براي DVD خيلي بيشتر ملموس هست. حالا به هر حال من هر دو مورد رو توضيح ميدم.

1. اگه DVD شما به صورت ايميج روي هارد شما باشه، شما ميتونين از پلاگين Linuzappz ISO CDVD Driver يا هر پلاگين ديگه اي كه توي اسمش ISO باشه استفاده كنين. البته نوع ايميجي كه مي تونين با اين پلاگينها استفاده كنين معمولا فقط ISO نيست و مي تونين از ساير ايميجها هم استفاده كنين بر حسب مورد. خوب تنظيمات اين قسمت رو من با 2 تا عكس نشون دادم. جاهايي كه رنگي هستن بايد تنظيم بشن. (Config==>Configure)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از اين كه مطابق شكل پلاگين مربوطه رو انتخاب كردين، دكمه Configure كه زيرش نشون داده شده رو مي زنين تا صفحه بعدي ظاهر بشه. بعد از انجام تنظيمات،‌ براي اجراي بازي مي تونين از منوي File گزينه Run CD رو بزنين.

2. در دو صورت مي تونين از روش دوم استفاده كنين: اگه DVD شما به صورت ايميج توي هارد شما باشه اما نخواين يا نتونين اون رو به صورت مستقيم به پلاگينها معرفي كنين. در اين صورت مي تونين از برنامه هاي ايجاد سي دي مجازي مثل Daemon Tools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) يا Alcohol 120% ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده كنين.
حالت دوم اين هست كه شما نخواين از ايميج استفاده كنين كه البته اين روش توصيه نميشه زياد. علت اين هست كه سرعت شبيه سازي در حالت عادي كم هست و اگه سرعت كم درايو هم روش تاثير بذاره بدتر هم ميشه. اما به هر حال اين روش رو هم ميشه استفاده كرد و با اين روش ديگه نيازي به درايوهاي مجازي هم نيست.

براي اين كه از روش دوم استفاده كنين، از صفحه تنظيمات PCSX2 پلاگين P.E.Op.S CDVD Driver رو انتخاب كنين و دكمه Configure رو فشار بدين:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طبق عكس تنظيمات رو اعمال كنين. توي تنظيمات بايد درايوي كه بازي توش هست رو انتخاب كنين كه فرقي نمي كنه مجازي باشه يا واقعي. بعد از انجام تنظيمات مي تونين از منوي File گزينه Run CD رو بزنين تا بازي اجرا بشه.

براي ايميج گرفتن از DVD هاي پلي استيشن 2 يا 1 سعي كنين از Alcohol استفاده كنين و توي قسمت Datatype نوع سي دي رو Playstation يا Playstation 2 بزنين تا بهترين تنظيمات رو خود نرم افزار براي ايميج گرفتن اعمال كنه. براي ايميج گرفتن يا رايت كرده بهترين كار اين هست كه از سرعت پايين استفاده كنين.

با zeroGS هم امتحان كردم با همان پيام را ميدهد. :blink:

پس مشكل از كارت گرافيك شماست احتمالا. نوع ارت گرافيك و مدلش رو بگين تا بگردم ببينم ميشه كاري كرد يا نه.

سلام به همگی
در ضمن آقایون یک لینک مستقیم برای بایوس بزارید من که هر کاری کردم نشد ممنون میشم
يعني از بين اين 4 تا لينك، هيچ كدوم كار نكرد؟ :blink:

اگه كار نكرد بگين جاي ديگه آپلود كنم گرچه اگه از اينها نتونين داونلود كنين از جاهاي ديگه هم نمي تونين طبيعتا!

شما ظاهرا دي وي دي رام رو براش تعريف نكرديد . دوباره كانفيگ مبدل رو چك كنيد .
من يك مشكل ديگه دارم . چند در صد از سرعت اجرا به سي پي يو بستگي داره ؟ چون من با كارت گرافيك بالا و 1 گيگ رم سرعت خيلي كمي دارم .

توي نسخه هاي قبلي زياد مهم نبود سرعت CPU اما از نسخه 0.9 به بعد CPU هم مهم شده حتي شايد مهمتر از كارت گرافيك.

mina200
29-08-2006, 19:11
ممشكلم حل شد ممنونم

من بازي را اجرا ميكنم ولي صداش نمياد چي كار كنم كه صدا داشته باشم؟

M E H D I
29-08-2006, 21:21
ممشكلم حل شد ممنونم

من بازي را اجرا ميكنم ولي صداش نمياد چي كار كنم كه صدا داشته باشم؟

متاسفانه براي اين كه صداهاي بازي بياد بايد كارت صوتي داشته باشين يا حداقل اگه كارت صوتي onboard هست قوي باشه كه مال من متاسفانه نيست و بازي من صدا نداره :sad: البته به صورت پيش فرض پلاگين SPU NULL انتخاب شده كه اون هيچ صدايي توليد نمي كنه. شما اين پلاگين رو بگيرين و نصب كنين ممكنه كه كار كنه:

MOH333EN
29-08-2006, 21:31
سلام آقا مهدي

خواهش ميكنم يك بايوس اينجا بذاريد اونا را اصلا نميشه دانلود كرد

reza boy
30-08-2006, 07:31
با سلام
من وقتي ميخوام بازي کنم اين error رو مي ده
error opening gs plugin
بايد چکار کنم
ممنون..................................

undr
30-08-2006, 10:35
چقدر حجم بایوس هاش زیاده....حالا نمیشه بدون بایوس این شبیه ساز رو درست کنیم.؟؟؟!

BABI_ESHGHY
30-08-2006, 12:49
با سلام و تشکر از همه مدیران سایت
من یه مشکلی داشتم که از دوستان می خوام منو تو رفع این مشکل یاری کنن.
من می خوام بازی های ps2 رو رو کامپیوتر اجرا کنم. که تا الان هر کاری کردم نشده.
خوب اول سیستمم رو می گم:
کارت گرافیک :NVIDIA GeForce FX 5500
رم :512
سی پی یو :Celeron(R) CPU 2.00GHz
کارت صدا : Realtek AC97 Audio
دی وی دی :DVD-ROM SUZUKI 16x
ویندوز :Windows XP Professional sp2
خوب من برنامه pcsx2 0.9.1 رو که تو تاپیک زیر گذاشتید رو به همراه Bios دانلود کردم.
این تاپیک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب تا اینجا مشکلی نیست.
من برنامه رو از حالت zip خارج می کنم و بازش می کنم. وبرای تنظیمات به قسمت configure می رم .
حالا تنظیماتی که من می کنم رو می نویسم:
graphics: GSdx9(MSVC 14.00.SSE2) 0.9.0
Sound: P.E.Op.S SPU2 DSound Driver 1.4.0
first controller : SSSPSX PAD Plugin 1.6.0 و دسته رو تنظیم می کنم.
Cdvdrom:CDVDnull Driver 0.6.0
Dev9: DEV9 null Driver 0.3.0
Usb :USBnull Driver 0.4.0
FIreWire : FWnull Driver 0.4.0
Bios : USA v01.60(07/02/2002)Console
لازم به ذکر است که تنظیمات داخلی هر کدام از اینها رو تغییری ندادم.
بعد من cd بازی رو تو dvd می زارم و از منوی File روی Run cd کلیک می کنم.
بعد یه کادری میاد و دموی اولی پلی استییشن 2 نمایش داده میشه.
و دیگه هیچی وارد بازی نمی شه.
از دوستان خواهشمندم به من کمک کنند اگر تنظیماتم اشتباه بهم بگید.
لطفا به صورت کاملا مبتدی توضیح بدید.
با تشکر بابک :rolleye:

reza boy
30-08-2006, 13:46
منتظرم................................

M E H D I
30-08-2006, 14:41
سلام آقا مهدي

خواهش ميكنم يك بايوس اينجا بذاريد اونا را اصلا نميشه دانلود كرد

اين هم دو تا آدرس براي يه بايوس:(اگه اينها رو هم نتونين داونلود كنين مشكل از شماست)

با سلام
من وقتي ميخوام بازي کنم اين error رو مي ده
error opening gs plugin
بايد چکار کنم
ممنون..................................

مشكل شما از كارت گرافيك هست احتمالا اما براي آزمايش هم كه شده پلاگينهاي ديگه رو امتحان كنين.

چقدر حجم بایوس هاش زیاده....حالا نمیشه بدون بایوس این شبیه ساز رو درست کنیم.؟؟؟!

اين لينكهايي بالا دادم كم حجم تر هستن. احتمالا لينك كل بايوسها رو با حجم كمتر ميذارم( حجم كلش 2.7 مگابايت)

با سلام و تشکر از همه مدیران سایت
من یه مشکلی داشتم که از دوستان می خوام منو تو رفع این مشکل یاری کنن.
من می خوام بازی های ps2 رو رو کامپیوتر اجرا کنم. که تا الان هر کاری کردم نشده.
خوب اول سیستمم رو می گم:
کارت گرافیک :NVIDIA GeForce FX 5500
رم :512
سی پی یو :Celeron(R) CPU 2.00GHz
کارت صدا : Realtek AC97 Audio
دی وی دی :DVD-ROM SUZUKI 16x
ویندوز :Windows XP Professional sp2
خوب من برنامه pcsx2 0.9.1 رو که تو تاپیک زیر گذاشتید رو به همراه Bios دانلود کردم.
این تاپیک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب تا اینجا مشکلی نیست.
من برنامه رو از حالت zip خارج می کنم و بازش می کنم. وبرای تنظیمات به قسمت configure می رم .
حالا تنظیماتی که من می کنم رو می نویسم:
graphics: GSdx9(MSVC 14.00.SSE2) 0.9.0
Sound: P.E.Op.S SPU2 DSound Driver 1.4.0
first controller : SSSPSX PAD Plugin 1.6.0 و دسته رو تنظیم می کنم.
Cdvdrom:CDVDnull Driver 0.6.0
Dev9: DEV9 null Driver 0.3.0
Usb :USBnull Driver 0.4.0
FIreWire : FWnull Driver 0.4.0
Bios : USA v01.60(07/02/2002)Console
لازم به ذکر است که تنظیمات داخلی هر کدام از اینها رو تغییری ندادم.
بعد من cd بازی رو تو dvd می زارم و از منوی File روی Run cd کلیک می کنم.
بعد یه کادری میاد و دموی اولی پلی استییشن 2 نمایش داده میشه.
و دیگه هیچی وارد بازی نمی شه.
از دوستان خواهشمندم به من کمک کنند اگر تنظیماتم اشتباه بهم بگید.
لطفا به صورت کاملا مبتدی توضیح بدید.
با تشکر بابک :rolleye:

اين پست رو بخونين:

reza boy
30-08-2006, 15:31
ميشه يکي معرفي کني؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M E H D I
30-08-2006, 15:39
ميشه يکي معرفي کني؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4 تا پلاگين تو خود برنامه هست و يكي رو هم من توي تاپيك معرفي كردم.

undr
30-08-2006, 19:38
برای من هم همین ارور error opening gs plugin رو میده.
خواهش میکنم کمک کنین.

MARTIN
31-08-2006, 06:55
اقا من یه سوال داشتم
ایا پلاگینی برای epcsx است که بشه باهاش دمو های psone رو دید
یا اصلا باهاش بشه فیلم نگاه کرد؟

reza boy
31-08-2006, 08:51
بي فايده است فکر کنم بايد بي خيالش بشم.......................................

3ddream
31-08-2006, 10:15
سلام
1-حدااقل سیستم مورد نیاز برای اجرای Pcsx2 چقدر است؟
2-GS error:need at least vs2.0 این ارور برای چیه؟
با تشکر.

M E H D I
31-08-2006, 19:50
برای من هم همین ارور error opening gs plugin رو میده.
خواهش میکنم کمک کنین.

لطفا مشخصات كارت گرافيك رو بگين.

اقا من یه سوال داشتم
ایا پلاگینی برای epcsx است که بشه باهاش دمو های psone رو دید
یا اصلا باهاش بشه فیلم نگاه کرد؟

اين برنامه ها براي پخش فيلم هاي PS1 هستن. بعضياشون امكانات ديگه هم علاوه بر پخش فيلم دارن:

دومي از همه بهتر هست. اگه دومي باز نكرد مي تونين اولي رو هم امتحان كنين چون اولي فشرده ها رو هم باز مي كنه.

سلام
1-حدااقل سیستم مورد نیاز برای اجرای Pcsx2 چقدر است؟
2-GS error:need at least vs2.0 این ارور برای چیه؟
با تشکر.

1. تا حالا چند بار گفته شده فكر كنم. CPU بالاي 3 - RAM بالاي 1024 - گرافيك بالاي 256 با امكانات خاص(PS - VS)
2. كارت گرافيك شما Vertex Shader 2.0 رو ساپورت نمي كنه.

reza boy
31-08-2006, 23:22
فقط یه سوالی دارم کسی با این برنامه بازی کرده(ps2)?????????????????????????

MARTIN
01-09-2006, 01:26
اين برنامه ها براي پخش فيلم هاي PS1 هستن. بعضياشون امكانات ديگه هم علاوه بر پخش فيلم دارن:

دومي از همه بهتر هست. اگه دومي باز نكرد مي تونين اولي رو هم امتحان كنين چون اولي فشرده ها رو هم باز مي كنه.

دستت درد نکنه مهدی جان ولی من منظورم این برنامه ها نبود اینا خیلی وقت پیش گرفتم
فک کنم شما تو تاپیک قبلی یه پلاگین برایه این کار معرفی کرده بودی البته اگه اشتباه نکنم می خواستم اگه بشه با همین epcsx دید چون اون برنامه ها در حالت تمام صفحه کیفیت و خراب میکنن
با تشکر

golestani_info
01-09-2006, 19:21
مدل كارت گرافيك من اينه :
Ati 128 Radeon 9200 Seies

vorojax
02-09-2006, 16:11
دوستان چه جوري بايد از يه بازي دي وي دي ايميج بگيرم (با چه برنامه اي)

MOH333EN
03-09-2006, 02:09
سلام شما با Iso Boster یا Clone Cd به طوری که قبل از ایمچ پسوند Iso بذار ی میتونی ایمج بگیری

ja_ghaedi
03-09-2006, 03:16
من درقسمت بايوس چيزي ندارم
ارورر بايوس ميده چيكار كنم

vorojax
03-09-2006, 10:16
دوستان الون 10 رو اجرا کردم اما به سختی!

golestani_info
03-09-2006, 10:30
اگر ميشه نسخه جديد Pcsx2 را به من معرفي كنيد :wub:

M E H D I
03-09-2006, 11:26
اگر ميشه نسخه جديد Pcsx2 را به من معرفي كنيد :wub:

اين برنامه نسخه جديد نداره فعلا! ضمنا كارت گرافيك شما اصلا Pixel shader رو ساپورت نمي كنه.

من درقسمت بايوس چيزي ندارم
ارورر بايوس ميده چيكار كنم

خوب بايد اول فايلهاي بايوس كه گذاشتم رو داونلود كني و كپي كني توي پوشه Bios برنامه ديگه!

ja_ghaedi
04-09-2006, 07:00
خوب بايد اول فايلهاي بايوس كه گذاشتم رو داونلود كني و كپي كني توي پوشه Bios برنامه ديگه![/QUOTE]

شرمنده ببخشيد ميشه آدرسشو بديد
من يه مرتال كمبد نميتونم بيارم

M E H D I
04-09-2006, 10:28
شرمنده ببخشيد ميشه آدرسشو بديد
من يه مرتال كمبد نميتونم بيارم

MOH333EN
04-09-2006, 23:52
دوستانی که نمی توانند بایوس را دانلود کنند بفرمایید اینم 3 تا بایوس با حجم 11 مگابایت دانلود فرمایید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :cool:

titanic1912
05-09-2006, 01:11
اوووووووووووووووه

چه جلب بازي اي شده اين پلي استيشن

من يادمه پارسال يه برنامه از يكي از رفقا گرفتم كه بازي ها رو بدون هيچ دنگ و فنگي برام بالا مي اورد
حيف كه پاكش كردما

باورتون ميشه از اين چيزايي كه نوشتين اصلا سر در نميارم

چه حركتاي پيچيده اي داره!!!!

به هر حال يه سري از اينا رو گرفتم ببينم چي ميشه

شايدم من براي كنكور 2 سال درس خوندم از دنيا عقبم - راستي 5شنبه 16شهريور85 جواب آزاد مياد رفقا منم دعا كنيد مرسي (ممماچ)

MOH333EN
05-09-2006, 01:38
سلام دوستان

توی این تاپیکی که معرفی کردم بازیهایی که به خوبی اجرا میشوند با این برنامه را معرفی کنید اونایی که خودتون تست کردید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :blink:

ja_ghaedi
05-09-2006, 02:41
ممنون بروبچز

vorojax
06-09-2006, 20:47
دوستان اين يه لينكه ديگه از برنامه
اينم بايوس اروپا(بهترينش) كه حجمش 2 مگه

golestani_info
07-09-2006, 12:16
مدل کارت گرافیک من اینه :
256 GEFORCE 6200
وقتی بازی god of war را اجرا میکنم در صفحه ی اول بازی می اید و دیگر داخل هیچ منوی دیگری نمی رود و این ERROR را در عنوان Out Put میدهد :
Patch not found can't apply patches crc =d6385328
لطفا راهنمايي كنيد . :sad:

E:\Masood\error5.bmp

M E H D I
07-09-2006, 18:40
مدل کارت گرافیک من اینه :
256 GEFORCE 6200
وقتی بازی god of war را اجرا میکنم در صفحه ی اول بازی می اید و دیگر داخل هیچ منوی دیگری نمی رود و این ERROR را در عنوان Out Put میدهد :
Patch not found can't apply patches crc =d6385328
لطفا راهنمايي كنيد . :sad:
E:\Masood\error5.bmp

شما اينجا رو خوندين؟

چه بازيهايي رو ميشه با اين برنامه بازي كرد؟
اين سوال براي همه هست. براي اين كه جواب همه سوالاتتون رو بگيرين، به پوشه compat_list برين(Pcsx2_P30world\compat_list) و فايل compat_list.html رو باز كنين. ليست تمام بازيهايي كه ميشه با اين برنامه اجرا كرد اونجا نوشته شده. قبل از خوندن اين فايل هيچ سوالي راجع به اجرا شدن يا اجرا نشدن يك بازي نپرسين چون به اين سوالها جواب داده نميشه .

اين بازي ببينين جلوش چي نوشته شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golestani_info
07-09-2006, 19:00
علاوه بر مشکل قبلی این مشکل هم هست . علاوه بر همان error که در عنوان میومد بازی اجرا ميشد ولی :
وقتی میخواهیم از صفحه اول بازی به یک صفحه بعدی برویم خیلی طول می کشد و در بازی نیز صفحه خط خطی است . و من با تمام پلاگینهای کارت گرافیک امتحان کردم . وسی دی بازی همان طوری که گفته بودید به صورت image است .
و بازي GOD OF WAR در اون ليست هست .!!!

M E H D I
08-09-2006, 13:01
و بازي GOD OF WAR در اون ليست هست .!!!

هست ولي جلوش نوشته شده Menus يعني فقط تا منوهاي بازي ميره و بقيه بازي رو نمياره.

pedix
08-09-2006, 16:21
1_Browser
2_System Configuration

من هم چنین اشکالی برایم پیش آمده یعنی بعد از اجرای بازی به جای رفتن به بازی این دو گزینه ی ذکر شده پدیدار
می شوند و وارد بازی نمی شود حالا باید چه کار کنم.

M E H D I
08-09-2006, 16:45
من هم چنین اشکالی برایم پیش آمده یعنی بعد از اجرای بازی به جای رفتن به بازی این دو گزینه ی ذکر شده پدیدار
می شوند و وارد بازی نمی شود حالا باید چه کار کنم.

pedix
08-09-2006, 19:56
ازت متشکرم.ولی...

pedix
08-09-2006, 20:34
در برنامه ی مبدل ps2 در كامپيوتر در قسمت configuration در قسمت تنظيم graphics گزینه ی ZeroGS KOSMOS 0.95.2 وجود ندارد خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید.

vorojax
08-09-2006, 23:44
خاب دوست عزیز پلاگینش رو دانلود کن بعد
یا اینکه اخرین ورژن این نرم افزارو رو ازا این جا بگیر

M E H D I
09-09-2006, 00:21
در برنامه ی مبدل ps2 در كامپيوتر در قسمت configuration در قسمت تنظيم graphics گزینه ی ZeroGS KOSMOS 0.95.2 وجود ندارد خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید.

براي اين كه برنامه شما اين پلاگين رو بشناسه بايد جديدترين DirectX runtime زو از اينجا داونلود كنين:

pedix
09-09-2006, 11:30
سايت ديگري را نمي شناسيد كه بتوان DirectX runtime را دانلود کرد.

M E H D I
09-09-2006, 17:21
سايت ديگري را نمي شناسيد كه بتوان DirectX runtime را دانلود کرد.

لازم نبود كه 10 تا تاپيك بزنين! ‌فرار كه نكرده بودم :blink: اين رو داونلود كنين:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] f1%2f7%2f1%2f1718ccc4-6315-4d8e-9543-8e28a4e18c4c%2fdxwebsetup.exe

pedix
09-09-2006, 18:00
Direct X رو نصب کردم ولی باز همZeroGS KOSMOS 0.95.2 در قسمت گرافیک پدیدار نشد! :sad:

mm23_m
09-09-2006, 22:07
سلام دوستان يه سوال داشتم ارزش داره من برای بازی کردن ps2 یه دی وی دی رایتر بخرم؟؟

یعنی گرافیکش همونه یا میاد پایین اگه میاد پایین چقدر میاد میشه بازی کرد آخه من کشتی کجشو بازی کردم عاشقش شدم لطفا" هرچه سریعتر جواب بدید

راستی من گرافیکم 256 و رم 512 و سی پی یو 2.4 دارم

MARTIN
10-09-2006, 01:15
سلام دوستان يه سوال داشتم ارزش داره من برای بازی کردن ps2 یه دی وی دی رایتر بخرم؟؟

یعنی گرافیکش همونه یا میاد پایین اگه میاد پایین چقدر میاد میشه بازی کرد آخه من کشتی کجشو بازی کردم عاشقش شدم لطفا" هرچه سریعتر جواب بدید

راستی من گرافیکم 256 و رم 512 و سی پی یو 2.4 دارم
اگه کارتت gf 5500 باشه سیستمت مثل سیتم داداش منه بی خیالش شی بهتره تو RE 4 فقط 2 فریم
زیاد امیدوار نباش...
مدل کارتت چیه؟

golestani_info
10-09-2006, 13:26
من وقتی بازی winning eleven 10 را اجرا میکنم تا مرحله شروع بازی خوب پیش میرود ولی به محض اجرا شدن از بازی بیرون میاید و صفحه ارور Don't Send وsend Error Repot باز میشود و در ضمن این بازی در اون لیست به صورت Playable میباشد . :sad:
و وقتی بر روی Don't Send میزنیم ارور زیر را میدهد.

The instruction at"0x722968fb" referenced memory at "0x09f9000cc". The memory could not be "read". Click OK to terminate the program
در ضمنRAM من 1024 هست .

وهرچه بازی دارم صدا ندارند . :puke:

mm23_m
10-09-2006, 15:52
اگه کارتت gf 5500 باشه سیستمت مثل سیتم داداش منه بی خیالش شی بهتره تو RE 4 فقط 2 فریم
زیاد امیدوار نباش...
مدل کارتت چیه؟

geeforce 5500 xfx

میشه بیشتر توضیح بدی!! اگه تونستی عکس هم از فضای بازی در کامپیوتر بزار یه دنیا ممنون :blush:

golestani_info
10-09-2006, 20:22
من وقتی Pcsx2 را اجرا میکنم و در قسمت configuration میروم این ارور را میدهد و وارد صفحه configuration میشود .

This application has failed to start because glid3x.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.

شاید اون مشکل مال این ارور باشه!!!

pedix
10-09-2006, 21:28
نمی شه پلاگینZeroGS KOSMOS 0.95.2 در قسمت گرافیک configuration را از اينترنت دانلود كنم.

MARTIN
11-09-2006, 01:33
geeforce 5500 xfx

میشه بیشتر توضیح بدی!! اگه تونستی عکس هم از فضای بازی در کامپیوتر بزار یه دنیا ممنون :blush:
دوست عزیز برای بازی کردن بازی هایی با تحرک معمولی حداقل 20 تا 25 فریم لازمه البته گفتم حداقل با این توضیح 2 تا 3 فریم که جای خود دارد یعنی هیچی
همان طوری که گفته شد اگر شما cpu 3 gig و یه گیگ رم هم داشتی باز هم امکان داشت با بازی ها مشکل داشته باشی
دو تا عکس هم از محیط بازی گرفتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mm23_m
11-09-2006, 13:09
مرسی عزیز اگه میشه عکس کشتی کج پی اس 2 که تو کامپیوتر بازی شده رو بزار

SANR
11-09-2006, 21:46
Cpu 2500 Intel Celeron D
512 Ram
Graphic 128 Redeon 9250
Combo Drive
با اين شرايط ميشه پلي استيشن 2 رو بازي كرد؟

MARTIN
12-09-2006, 08:11
من فقط همین این یکی دارم متاسفانه

golestani_info
12-09-2006, 10:11
سرعت بازي devilmaycry خيلي پايين هست لطفا كمك كنيد Geforce 6200 256
RAM 1024

mm23_m
12-09-2006, 11:14
من فقط همین این یکی دارم متاسفانه

به هر حال از کمکت ممنون :blush:

golestani_info
12-09-2006, 20:24
سلام من با نرم افزار EPSXe1 مشكل دارم وقتي بازي را شروع ميكنم خيلي سرعتش بالاست . لطفا كمك كنيد .
مثل اينكه بازي را تند كردي !!!

M E H D I
12-09-2006, 20:38
سلام من با نرم افزار EPSXe1 مشكل دارم وقتي بازي را شروع ميكنم خيلي سرعتش بالاست . لطفا كمك كنيد .

تنظيمات گرافيكي رو عوض كنين و يه خورده كيفيت رو بيشتر كنين.

Mehrshad-msv
13-09-2006, 00:02

من اين بازي روازسرعت خود پلي استيشن 2 هم بيشتروبهتراجرامي كنم...ولي نمي دونم چرا تولوگوي اول بازي گيرمي كنه!درحالي كه تو ورژن قبلي اين برنامه باسرعت كمتروكيفيت پايين تراجرامي شدولي حداقل داخل ذيازي مي رفت...
واقعاعجيبه!!! :blink:

Mehrshad-msv
13-09-2006, 00:17

عزيزمنم مشكل شماروداشتم....اين كاروكني احتمالادرست مي شه:

اول بروبه قسمت config video وازاونجاپلاگين Pete's OpenGL2 Driver 2.8 v روانتخاب كن

بعدبروبه تنظيمات پلاگين ازطريقه configure
وازاونجا گوشه سمت چپ پايين nice روانتخاب كن واين كاراروكه مي گم بكن:

تيك fullscreen روبزن بعد desktop resolution روروي842*1152 بزار وويندوزسايزرو روي480 * 640 بزار وتيك screen filtering روهم بزار يه باربرنامه رورستارت كن ودوباره اجراش كن

براي من كه اينجوري درست شداميدوارم مشكل توهم حل شه

golestani_info
13-09-2006, 14:23
دستت درد نكنه مشكلم حل شد ولي گزينه ي screen filtering و پلاگين Pete's OpenGL2 Driver 2.8 v را من ندارم و گرافيك بازي يك ذره كم شده به هر حال دستت درد نكنه .

golestani_info
13-09-2006, 14:25
من وقتی بازی winning eleven 10 را اجرا میکنم تا مرحله شروع بازی خوب پیش میرود ولی به محض اجرا شدن از بازی بیرون میاید و صفحه ارور Don't Send وsend Error Repot باز میشود و در ضمن این بازی در اون لیست به صورت Playable میباشد .
و وقتی بر روی Don't Send میزنیم ارور زیر را میدهد.

The instruction at"0x722968fb" referenced memory at "0x09f9000cc". The memory could not be "read". Click OK to terminate the program
در ضمنRAM من 1024 هست .

وهرچه بازی دارم صدا ندارند .

aminspy12
13-09-2006, 15:04
جناب golestani_info كافي بود تو تنظيمات ويديويي رو گزينه nice كليك ميكردي!
من ميخواستم جوابتو يه ربع ساعت بعد اينكه تو نوشتي بدم اما نشد!

golestani_info
13-09-2006, 20:51
سلام وقتي من نرم افزار psxfin اجرا ميكنم اين ارور را ميدهد :
This application has failed to start becase d3dx9-26.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.
اگر شما اين d3dx9-26.dll را داريد به من هم بدهيد . متشكرم .

X_man
13-09-2006, 21:11
سلام وقتي من نرم افزار psxfin اجرا ميكنم اين ارور را ميدهد :
This application has failed to start becase d3dx9-26.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.
اگر شما اين d3dx9-26.dll را داريد به من هم بدهيد . متشكرم .

فايل زير رو دانلود و در پوشه system32 ويندوز كپي كنيد.

aminspy12
13-09-2006, 22:05
لينك بالا expire شده براتون آپلودش كردم اينجا:

در ضمن هيچي به ePSXe نمي رسه!تنها مزيت pSX Emulator اينه كه نوشته ها رو بهتر نشون ميده ولي گرافيك بازي تو ePSXe بهتره.

YAHYA-PRO
15-09-2006, 20:05
آقا تو رو خدا كمك كنيد وقتي با Pcsx2 0.9.1 رزيدنت اويل 4 رو باز مي كنم يا وارد قسمت مموري كارد ميشه (انگار گكه اصلا بازي رو لود نمي كنه)يا تو همين قسمت قبل از اين كه مموري كاردارو بياره مي نويسه DVDROM شما نصب نيست كلا اصلا داخل بازي نميشه
با تشكر

YAHYA-PRO
15-09-2006, 20:20
آقا اون صفحه رو ديدم شرمنده اول دقت نكردم.

MOH333EN
16-09-2006, 01:32
سلام دوستان
من قبلا یک آدرس گذاشتم که بازیهایی که به خوبی اجرا میشن را بنویسید اما کسی سر نزده
بیایید بهترین اجرا ها را نام ببرید

only4you_mehr
18-09-2006, 18:01
سلام بيوز هاي pcsx2 0.9.1 رو می خواستم

ali_si84
18-09-2006, 18:08
سلام من هر وقت نرم افزار ePSXe اجرا مي كنم بازي اجرا نمي شه و زودي از بازي خارج ميشه لطفا مشكل من را حل كنيد.
با تشكر

rsh
18-09-2006, 18:30
سلام
شبيه ساز ps2براي دانلود ميشناسيد

Mehrshad-msv
18-09-2006, 18:38
سلام
شبيه ساز ps2براي دانلود ميشناسيد

سلام
به اينجاسرزديد؟:pcsx 2

ali_si84
18-09-2006, 20:53
سلام
نرم افزاري براي اجراي پلي استيشن 2 معرفي كنيد كه بر روي گرافيك 128 اجرا شود.
متشكرم

ali_si84
18-09-2006, 20:58
سلام pcsx2 0.9.1روي چه گرا فيكي ميگيره؟
متشكرم

aminspy12
18-09-2006, 23:09
pcsx 2 روي گرافيك 128 خيلي كنده افتضاحه!!
در مورد ePSXe هم اگه ميشه بگين چه اروري ميگيره؟اصلا ارور ميگيره يا نه؟شايد ا نصب دوباره حل بشه.

B O L O T
18-09-2006, 23:20
من بايوس كاملش رو دارم ميخواهي اپلود كنم بدم

SANR
20-09-2006, 15:08
Cpu 2500 Intel Celeron D
512 Ram
Graphic 128 Redeon 9250
Combo Drive
با اين شرايط ميشه پلي استيشن 2 رو بازي كرد؟

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Mehrshad-msv
20-09-2006, 21:26
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

فكرنكنم روون بتوني بازي كني...متاسفم

vorojax
21-09-2006, 07:51
سلام بيوز هاي pcsx2 0.9.1 رو می خواستم

این بایوس اروپا هست که از همه بهتر
حجمش 2 مگه

ehsan7156
27-09-2006, 01:26
آقا اين vpcsx2 9.2 كي مياد اگر بياد بازيهارو بهتر اجرا ميكنه يا بايد منتظر باشيم .

با تشكر

MehdiNedved
27-09-2006, 14:09
سلام
اگه ميشه بايوس هاي Pcsx2 رو به صورت لينك مستقيم آپلود كنيد چون لينك هاي قبلي مشكل پيدا كردن (تو سند اسپيس تا 57 درصد ميره , تو راپيد شر تا 94 درصرد بعد ارور ميده)

MARTIN
27-09-2006, 14:12
سلام
اگه ميشه بايوس هاي Pcsx2 رو به صورت لينك مستقيم آپلود كنيد چون لينك هاي قبلي مشكل پيدا كردن (تو سند اسپيس تا 57 درصد ميره , تو راپيد شر تا 94 درصرد بعد ارور ميده)
اول همین صفحه رو نگاه کن

MehdiNedved
27-09-2006, 23:03
MARTIN ممنون (ولي نشد)
من بعد از 8 ساعت بالا خره تونستم همه موارد رو دانلود كنم اما بازي رو اجرا نكرد
سيستمم به اين صورته
cpu :Celeron R ) CPU 2.40 GHz
ram :512 MB of RAM
graphic : GeForce FX 5700 256 MB
بازي اي هم كه ميخوام بكنم we10 به صورت ايميچ هست

MARTIN
29-09-2006, 02:07
MARTIN ممنون (ولي نشد)
من بعد از 8 ساعت بالا خره تونستم همه موارد رو دانلود كنم اما بازي رو اجرا نكرد
سيستمم به اين صورته
cpu :Celeron R ) CPU 2.40 GHz
ram :512 MB of RAM
graphic : GeForce FX 5700 256 MB
بازي اي هم كه ميخوام بكنم we10 به صورت ايميچ هست
سلام
تو این صفحه می تونی بازی هایی که توسط این کامل یا نصفه اجرا میشن رو ببینی we10 توش هست؟ :sad:

راستی سی پی یو شما هم زیاد قوی نیست البته امیدوارم بتونی بازی ها رو خوب اجرا کن.

sonixax
29-09-2006, 03:50
سلام به همگي ...

من كل جواب هاي اين تاپيك رئو خوندم .خو تقريبا همه نتيجي اي نگرفتن ...

اول از همه اينكه براي اجرا شدن بازي هاي پلي استيشن روي كامپيوتر هاي شخصي شما سخت افزار نسبتا قوي لازم داريد
من خودم با كارت Nvidia Gforce 7900 SLI نتونستم درست بازی رو اجرا کنم
در مورد بایوس
بهترین کار این هست که شما بایوس رو با نرم افزار های BIOS DUMPER از یک دستگاه PS2 استخراج کنید .
من از روی دستگاه خودم بایوس رو بر داشتم .

میتونید از توی تورنت ها هم دانلود کنید مثل BIt Torrent

در مورد پلاگین ها :

گرافیک : بهترینشون Gsdx9 هستش
درایو دی وی دی : P.E.op.S هست
کنترلر : فرقی نداره که از چی استفاده میکنید
صدا : برای صدا از همه بهتر طبق ادعای شرکت سازنده برنامه :P.E.Op.S. SPU2 DSound Drive 1.4.0
(من که خودم حتی نتونستم توی لیست پاگین هام بیارمش چه برسه به اینکه ازش استفاده کنم)
اگر کسی تونسته از این پلاگین استفاده کنه لطفا یه ندا بده چون بازی PS2 بدون صدا اصلا حال نمیده .

sonixax
29-09-2006, 03:58
آقا تو رو خدا كمك كنيد وقتي با Pcsx2 0.9.1 رزيدنت اويل 4 رو باز مي كنم يا وارد قسمت مموري كارد ميشه (انگار گكه اصلا بازي رو لود نمي كنه)يا تو همين قسمت قبل از اين كه مموري كاردارو بياره مي نويسه DVDROM شما نصب نيست كلا اصلا داخل بازي نميشه
با تشكر

سلام ...
آقا شما از چه پلاگين صدايي استفاده ميكنيد ؟

sonixax
29-09-2006, 04:28
با عرض سلام
باتشکر

سلام
برای گیم شارک شما نمیحخواد که از CD استفاده کنید . میتونید از این برنامه استفاده کنید همئون کار رو میکنه :
PEC
لينك دانلوش هم اينه :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد كراش 4 هم .
اگر اون ُSplash screen اول بازی میاد و همینجوری صدای دری وری چخش میکنه باید این تنظیمات رو اعمال کنید تا کار کنه :

از پلاگین صدای P.E.Op.S. DSound Audio Driver 1.9 با تنظیمات زیر استفاده کن :
Enable XA playing
Change XA speed
SPU IRQ - Wait for CPU action
SPU IRQ - Handle irqs in decode sound buffer areas
mono sound mode
اینهارو توی منوی تنظیمات پلاگین تیک بزن همچنین این ها رو هم تیک بزن :
Enable Sound
Enable CDDA sound
Enable XA sound
بازی اجرا میشه ... اگر هم نتونستی با PEC کار کنی به Sonixax@yahoo.com میل بزن یا همینجا اعلام کن تا من برات بنویسم
بای

sonixax
29-09-2006, 04:31

سلام
من طريقه باز كردنشونو نوشتم
باي

MehdiNedved
29-09-2006, 17:02
سلام
تو این صفحه می تونی بازی هایی که توسط این کامل یا نصفه اجرا میشن رو ببینی we10 توش هست؟ :sad:

راستی سی پی یو شما هم زیاد قوی نیست البته امیدوارم بتونی بازی ها رو خوب اجرا کن.

ممنون اسم كامل بازي winning Eleven 10 هست
فكر كنم vorojax بود كه تو صفحه هاي قبلي نوشته بود كه تونسته اين بازي رو انجام بده ازشون ميخوام من رو راهنمايي كنن

vorojax
30-09-2006, 15:16
اگه سيستمت بالاست اجراش كن و گر نه صفايي نداره از بازي بيزار مي شي
پچشم كه بايد بگيري

mehdidll
30-09-2006, 17:46
سلام دوستان آقا من یه مشکل دارم با این برنامه من بازی گودوار رو که اجرا میکنم اصلا اجرا نمیشه ومیگه یه پلاگین لازمه عکس ها
رو ببینید متوجه میشیین
این پیغام اولی که میده بعد از کلیک رو RUN
اینم بعد اینکه پیغام اولی رو اوکی میکنی میده
راستی سیستم من اینه
CPU 2600
RAM 256 DDR
GRAPIC GFORSE 65MB
و همین دیگه DVD ROM هم ایسوز گرفتم
ممنون میشم راهنمایی کنید

Mehrshad-msv
30-09-2006, 20:47
سلام دوستان آقا من یه مشکل دارم با این برنامه من بازی گودوار رو که اجرا میکنم اصلا اجرا نمیشه ومیگه یه پلاگین لازمه عکس ها
رو ببینید متوجه میشیین
این پیغام اولی که میده بعد از کلیک رو RUN
اینم بعد اینکه پیغام اولی رو اوکی میکنی میده
راستی سیستم من اینه
CPU 2600
RAM 256 DDR
GRAPIC GFORSE 65MB
و همین دیگه DVD ROM هم ایسوز گرفتم
ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه اين مشكلي كه مي گي براي pcsx 2 هستش بايدبگم كه مشكلتون ازكارت گرافيك هست

فكركنم كارت گرافيك شماپيكسشل شدرروپشتيباني نمي كنه....تازه بااين مشخصات سيستمت ازخيرش بگذري بهتره.

mehdidll
01-10-2006, 10:34
ممنون ذوست عزیز آقا پس اگه سیستم بدرد نمی خوره یه لطفی کنید بگین باید کدوم قطعات رو عوض کنم
چون میخوام ارتقاء بدم هم رم هم گرافیک اگه سی پی یو هم بالاتر میخواد بگین چی بگیرم که مشکلی نداشته باشم
ممنون در ضمن اگه میشه بگین این بازی رو کسی اجرا کرده یا نه ؟
ممنونم

Mehrshad-msv
01-10-2006, 12:45
ممنون ذوست عزیز آقا پس اگه سیستم بدرد نمی خوره یه لطفی کنید بگین باید کدوم قطعات رو عوض کنم
چون میخوام ارتقاء بدم هم رم هم گرافیک اگه سی پی یو هم بالاتر میخواد بگین چی بگیرم که مشکلی نداشته باشم
ممنون در ضمن اگه میشه بگین این بازی رو کسی اجرا کرده یا نه ؟
ممنونم

سلام

من تخصص انچناني توسخت افزارندارم....ولي سيستم خودم اينه كه خيلي ازش راضيم...چندتابازي روراحت باهاش اجراكردم چندتارم نصفه ونيمه:

intel pentium 4 cpu 2.66 GHZ l2 cache:1,024kb

ram 1024 mb

mainboard Asuse Tek.P5GD1 Pro

Video card Asus X700Series RAM 256.00MB

CdRom Asus CB-5216A

خوب چيكاركنم ديگه...من عشق ايسوزم!

موفق باشي

cully_4u
03-10-2006, 12:30
من یه مشکل دارم و اون اینه که من داخل بازی با pcsex2 میشم و داخل منوها و دموها بازی راحت اجرا میشه ولی وقتی به خود بازی میرسم یه کم ریپ میزنه .مشخصات سیستم من اینه:
cpu 2.4 celeron
graphic 256 6200 xfx
ram 256

Mehrshad-msv
04-10-2006, 07:09
من یه مشکل دارم و اون اینه که من داخل بازی با pcsex2 میشم و داخل منوها و دموها بازی راحت اجرا میشه ولی وقتی به خود بازی میرسم یه کم ریپ میزنه .مشخصات سیستم من اینه:
cpu 2.4 celeron
graphic 256 6200 xfx
ram 256

شمااول بريدبه اين ادرسي كه مي گم....ببينيداگه جلوي بازي نوشته playable يعني اين بازي بدون هيچ مشكلي اجرابايد بشه(به رنگ سبز):

بريدداخل پوشه اي كه برنامه روداخلش اكستركت كرديد،ازاونجاداخل اين پوشه بريد:compat_list
دوباره داخل اين پوشه يك فايل html مي بينيدكه به همين اسم هست(compat_list)
ببينيدبازي كه انتخاب كرديد جلوش روبايد بايك علامت سبز نشون بده وجلوش بنويسه playable

بعداگه سوالي داشتيددرخدمتيم.

موفق باشي

YAHYA-PRO
10-10-2006, 16:33
[b]با سلام
آقا من این نرم افزار رو به همراه بایوس حتی جدیدترین پلاگینها دانلود کردم
خوب حالا وقتی اجراش میکنم دو تا اتفاق می افته اولیش میره تو قسمت مموری کارت یعنی سیدی وجود نداره در صورتی که من بازی رو روی هاردم ریختم و 3 نوع مختلف ازش پشتیبان گرفتم (بازی اویل 4)
دومیش اینه که وقتی از روی فایل Iso اجراش میکنم میگه نمیدونم فایل System چی چی نداره در صورتی که وقتی فایل ایزو رو با برنامه های دیگه باز میکنم این فایل هست

حالا یکی محبت کنه جواب بده راستی چند تا بایوس رو هم امتحان کردم پیشاپیش بگم اشکال از بایوس نیست

golestani_info
14-10-2006, 12:43
با سلام من با نرم افزار ePSXe مشکل دارم وقتی تمام کارهای تنضیمت را انجام میدهم در بازی Crash فقط همان صفحه ی اول میاید ولی صداش جلو میره در ویندوز قبلیم اجرا میشد ولی توی این یکی نه ! تنضیمات گرافیک را هر چه قدر که فکر کنین دست کاری کردم ولی درست نشد اگه میتونین کمکی کنین . اینم مدل کارت گرافیک من: 256MB GeForce 6200

golestani_info
14-10-2006, 12:43
با سلام من با نرم افزار ePSXe مشکل دارم وقتی تمام کارهای تنضیمت را انجام میدهم در بازی Crash فقط همان صفحه ی اول میاید ولی صداش جلو میره در ویندوز قبلیم اجرا میشد ولی توی این یکی نه ! تنضیمات گرافیک را هر چه قدر که فکر کنین دست کاری کردم ولی درست نشد اگه میتونین کمکی کنین . اینم مدل کارت گرافیک من: 256MB GeForce 6200

majid 59
23-10-2006, 12:58
سلام لطفا طرز استفاده از پلاگنها را توضيح بدين ممنون

sonixax
24-10-2006, 12:45

سلام :
قبلا هم یکی دیگه از بچه ها این مشکل رو داشت ... من براش توضیح دادم
اینجا کلیک کن تا ببینی
همش مربوط به تنظیمات صدا هست نه تصویر
بای

farshad_4017
03-11-2006, 03:19
سلام به همه دوستان!!!
بعد از مدتها هوش کردیم که بازیهای Ps1 رو بازی کنیم.... که خورد تو زوقمون!!! چرا؟؟؟
الان شبه ساعت 3!!!! اینهمه دانلود کردم باز نتونستم بازی رو اجرا کنم!!!
بابا زمون قدیم سی دی رو می گرفتیم می نداختیم تو دستگاه هو ....
دیگه نمی دونم پلاگین و بایاس و از این جور حرفا نبود....
من که هر چی ور رفتم هیچی نفهمیدم!!! فقط یه عالمه دانلود کردم :(
اگر یکی کمک کنه و بگه که باید چی کار کنم ، خیلی ممنون می شم. :)

farshad_4017
04-11-2006, 00:31
کسی نیس جواب بده؟؟؟

MARTIN
04-11-2006, 02:16
کسی نیس جواب بده؟؟؟
شما اموزش های صفحه اول و دانلود کردین؟
درباره مشکلت بیش تر توضیح بده...

kingpcsx2
09-11-2006, 15:13
من هم سوال reza5872000 را مطرح ميكنم زيرا من هم دچار اين مشكل شده ام
زيرا موقعي از منوی file به روی run کلیک میکنم
برنامه در حال اجرا دو گزینه 1- System Configuration- 2-Browser را میاورد که با زدن System Configuration وارد تنظیمات
برنامه میشود و با زدن Browser به قسمت مموری کاردها می رود که با زدن هریک از دو مموری کارد هیچ اتفاق خاصی روی نمیدهد!!!!!!!!!!!!؟ تو رو به خدا یک کمکی بکن!

kingpcsx2
09-11-2006, 15:35
من هم سوال reza5872000 را مطرح ميكنم زيرا من هم دچار اين مشكل شده ام
زيرا موقعي از منوی file به روی run کلیک میکنم
برنامه در حال اجرا دو گزینه 1- System Configuration- 2-Browser را میاورد که با زدن System Configuration وارد تنظیمات
برنامه میشود و با زدن Browser به قسمت مموری کاردها می رود که با زدن هریک از دو مموری کارد هیچ اتفاق خاصی روی نمیدهد!!!!!!!!!!!!؟ تو رو به خدا یک کمکی بکن! :blink:

Mehran NZ
22-11-2006, 07:14
دوستان اگه می خواین بی درد سر بازیهای ps1 بازی کنید وحوصله bios و این مسخره بازیها رو ندارید من پیشنهاد میکنم از vgs
استفاده کنید خیلی هم کار باهاش راحت و باحله
این هم لینک دانلود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hs32hs
23-11-2006, 10:26
اگه ممکنه برای این برنامه که مخصوص پلی استیشن 2 هست بایوس بزارین

MARTIN
24-11-2006, 01:22
اگه ممکنه برای این برنامه که مخصوص پلی استیشن 2 هست بایوس بزارین

All Ps2 Bios
DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
11MB

فک کنم جدا جدا هم تو صفحات قبل باشه.....

behnam_roli
24-11-2006, 07:50
ببخشيد من یک game shrak برای برنامه های epsxe,psx even, vgs برای بازی harvest moon می خوام.خیلی ممنون.

behnam_roli
24-11-2006, 08:43
با سلام من game shark بازی harvest moon رو با برنامه های epsxe,psxeven میخوام.با تشکر

بنیامین گل
26-11-2006, 11:52
من هرچي شبيه ساز رو مي گيرم باز نميش
بهترين برنامه شبيه ساز( امولاتور) براي كنسول معروف پلي استيشن 1 برنامه ePSXe هست. آخرين نسخه اين برنامه 1.6.0 هست اما اين نسخه كارايي كمي نسبت به نسخه قبلي داره به [QUOTE]همين خاطر ما روي نسخه 1.5.2 كار مي كنيم.

بنیامین گل
26-11-2006, 11:56
توخدا جواب بده [quote]

بنیامین گل
27-11-2006, 12:40
:exclamati

B O L O T
27-11-2006, 21:26
من هرچي شبيه ساز رو مي گيرم باز نميش
بهترين برنامه شبيه ساز( امولاتور) براي كنسول معروف پلي استيشن 1 برنامه ePSXe هست. آخرين نسخه اين برنامه 1.6.0 هست اما اين نسخه كارايي كمي نسبت به نسخه قبلي داره به [QUOTE]همين خاطر ما روي نسخه 1.5.2 كار مي كنيم.
نه اين برنامه بهتر از اون هست
pSX_1_8

بنیامین گل
28-11-2006, 11:46
لطفا بیا داخل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من ديروز يكي گرفتم باز ميشه اسمش adripsx

B O L O T
28-11-2006, 21:42
لطفا بیا داخل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من ديروز يكي گرفتم باز ميشه اسمش adripsx
ممنئن ولي بدرد نيخوره
براي ps2 داري بده

horaman
30-11-2006, 18:22
سلام دوستان ببخشید شبیه ساز ps2 با xpسازگاری داره وضمنا مدیر گرامی اموزش شبیه ساز عکس هاش مشگل داره لطفا بررسی کنید

taghi_ramzi
04-12-2006, 00:38
سلام
من بازیای پی اس دو رو روی پی سی اجرا میکنم ولی سرعتش خیلی پایینه علتش چیه ؟
این یه عکس در حال اجرای رزیدنت اویل کد ورونیکا که توی لیست playable هستش :

با سرعت (که تو عکس دورش خط کشیدم بازی اصلا قابل بازی نیست !)
در ضمن از برادری که اون فایل 11 مگی بایوس رو هم گذاشتن تشکر میشه

MARTIN
04-12-2006, 01:41
سلام
من بازیای پی اس دو رو روی پی سی اجرا میکنم ولی سرعتش خیلی پایینه علتش چیه ؟
این یه عکس در حال اجرای رزیدنت اویل کد ورونیکا که توی لیست playable هستش :

با سرعت (که تو عکس دورش خط کشیدم بازی اصلا قابل بازی نیست !)
در ضمن از برادری که اون فایل 11 مگی بایوس رو هم گذاشتن تشکر میشه
سلام
مشخصات سیستمت؟

taghi_ramzi
05-12-2006, 00:37
سی پی یو 3200+ 64 بیت
گرافیک 7300 ایسوس 256
رم 512

hamid_hitman47
09-12-2006, 01:51
تفاوت نسخه جديد برنامه pcsx2 با نسخه قديميش تو چيه ؟؟؟
آيا بازي هاي بيشتري رو اجرا مبكنه و يا سريعتر اجرا ميكنه ......؟
خلاصه يكي درباره اين نسخه جديد توضيح بده......

mafalda
09-12-2006, 04:58
سلام.
من 1 هفته هست كه پي اس تو خريدم.... كلي خوش حال بودم كه بازي هايي رو مي خرم 800 تومان...اما يكي از دوستانم گفت كه اينا سي دي هاش بد كيفيت هست...كپي شده داخلي هست و از اين حرفا. براي من فرقي نمي كنه, اگر به لتز دستگاه صدمه نزنه يا عمرشو كم نكنه... سوال من همين هست كه شما چي فكر ميكنيد؟ آيا حتما بايد برم بازي 1500 توماني بخرم؟؟؟ يا آدزس بدم شما هم بياين از محله ما بخرين.:):)
با سپاس.

بنیامین گل
13-12-2006, 06:15
فکر میکنم سی دی خوب می خری چون

R.Carlos
13-12-2006, 08:09
سلام
اقا من هیچ بازی با این برنامه روی سیستمم جواب نمیده
اول اینکه سی دی های پلی استیشن 2 دی وی دی هستند دوم اینکه من دی ویدی رام لازم دارم یانه
بعد هم خیلی سرعت کنده و گرافیک هم بسیار بد
چیکار کنم
سیستم
رم 256
گرافیک 7000 اتی ای
سی پی یو 1800 پنتیم 4
لطفا کمک کنید

mostafaharvest
17-12-2006, 17:07
1. كامپيوتر شما براي اجراي روان بازيها پايين هست مشخصاتش. براي اين كه بتونين يه بازي رو با كيفيت معمولي و با سرعت نسبتا خوب بازي كنين بايد CPU شما بالاي 3 باشه و Ram بالاي 1024 و گرافيك بالاي 256 باشه.

2. به همون دلايل بالا ميشه استناد كرد گرچه دلايل ديگه اي هم ممكنه داشته باشه.

3. :blink:

اين برنامه همونطور كه گفتيم بهترين برنامه هست تو نوع خودش. برنامه هاي ديگه اي هم هستن كه اصلا به موفقيت اين نبودن.

آموزش رايت و ايميج گرفتن از DVD هاي پلي 2 هست. عكسهاش اگه نمياد از ف ي ل ت ر ش ك ن استفاده كنين.

خیلی ببخشید ولی اونجوریهام که میگید نیست.
من بازی FF10 و harvest moon رو با این سیستم در حد مطلوب راه انداختم
CPU:AMD 64bit 3200+ 2gh
Ram:512 MB
Gpu:geforce 7300 gs 256MB
PCSX2 09.2 R2 VM

mostafaharvest
17-12-2006, 17:15
با سلام
من از بازی رو هارد یه ایمیج گرفتم
واسه راه انداختن بازی هم از ZeroGs sse2 و Peop واسه دی وی دی رام استفاده می کنم.
اما وقتی منوی اصلی بازی رو رد می کنم و وارد اولین مرحله بازی میشم سرعت بازی از حدود 24 تا 30 FPS به حدود 5 تا میرسه .اگه کسی میدونه اشکال از گجاست خواهش میکنم راهنمایی کنید.
CPU: AMD 64bit 3200+ 2gh
Ram : 512MB
GPU: geforce 7300 gs 256MB

راستی من قبلا بازی های RE4 و Harvest Moon رو راه انداختم.باسرعت خوب.

Gladiator_2000
26-12-2006, 23:41
System information :
AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+ 1.81 GHz
512 MB of RAM

Graphics Card information :
Processor : GeForce 6600
Memory : 256 MB

سلام به رفقا
اين سيستم رايانه منه ، مي خواستم ببينم با اين سيستم مي تونم بازي هاي سوني 2 را در کامپيوتر به خوبي اجرا کنم
در صورت مشکل بگيد که اون قطعات را عوض کنم
در ضمن حافظه رم 256 ميباشد اگه فقط اين قسمتا بالا ببرم بهتر ميشه يا نه؟
يه راه حل خوبي به من پيشنهاد دهيد
خيلي ممنون میشم

razgriz2006
31-12-2006, 23:02
من با این خطا زمان باز شدن pcsx 0.9.2 مواچه میشم

"
XML patch loader:could not load file

\default.xmlpatches
error error
document is empty

ahmadreza1363
05-01-2007, 14:09
من taken 4 رو با psx_1_10 ولی اولش هنگ می کنه ...چه کنم؟
گرافیکم 128 هست..بایو سم ریختم
sch1010.bin

M E H D I
05-01-2007, 20:48
من taken 4 رو با psx_1_10 ولی اولش هنگ می کنه ...چه کنم؟
گرافیکم 128 هست..بایو سم ریختم
sch1010.bin

با ePSXe امتحان کنین. با بایوس 7502 ترجیحا!

ahmadreza1363
05-01-2007, 23:24
اگه میشه لینک bios و خود برنامه رو بذارید
تازه کارم

ahmadreza1363
06-01-2007, 00:36
plugins می خاد

@R3Z
09-01-2007, 12:24
سلام
من وقتی تو pcsx 2.0 روی run cd کلیک میکنم یه صفحه باز میشه دو تاگزینه browse و system confi ...i داره که هیچ کدوم کار خاصی انجام نمیدن اگه میشه یکی نحوه اجرای بازی با این برنامه رو حتی با سرعت پایین آموزش بده در ضمن دو نفر دیگه هم این سوالو کرده بودن.
من بایوس 40 mb از سایت تبیان گرفتم
اگه تصویری باشه بهتره.
ممنون

shiraz13
09-01-2007, 22:35
:tongue: سلام خسته نباشید من یه بازی فوتبال پلی استیشن 2 رو اجرا کردم اما گرافیگ قاطی می کنه و سرعت بازیم هم کنده آیا راهی داره بشه یه جور بر طرفش کرد اینم مشخصات سیستمم البته فک کنم به خاطر سی پیومه به هر حال مرسی:evil: :puke: :ohno: :blink: :biggrin: :rolleye: :)

atlon64 2800
ata 256
ram512
dvd ausus

@R3Z
13-01-2007, 13:14
من مشکل قبلیم حل شد اما یه gta lirerty city خریدم که وقتی برنامرو اجرا میکنم صفحه سیاه میاد یه matrix هم گرفتم که فقط loding میاد چی کار کنم؟

mehr22
14-01-2007, 14:09
من شبيه ساز pcsx2 9.2 رو دارم ولي دو تا error ميده

1.error opening cdvd plugin بعد از زدن run cd

could not load file patches\default.xml error=error ocument empety.2 در صفحه سياه

mehr22
14-01-2007, 14:17

could not load file patches\default.xml error=error ocument empety.2 در صفحه سياه

FCBarcelona.ir
19-01-2007, 11:07
این لینک فایل های بایوس که گذاشتین کار نمی کنه!
از کجا باید پیدا کرد؟

Mehrshad-msv
21-01-2007, 09:28
من با این خطا زمان باز شدن pcsx 0.9.2 مواچه میشم

"
XML patch loader:could not load file

\default.xmlpatches
error error
document is empty
پوشه اي كه داخلش پتچ هاقراردارن خاليه بخاطرهمين گير ميده يابايد پتچ هارودانلودكني وداخل اين پوشه قراربدي يا بري به قسمتMisc و تيكenable patches روبرداري.

اگه میشه لینک bios و خود برنامه رو بذارید
تازه کارم

اين لينك تمام بايوس هاست به اضافه لينك شبيه سازهاي ps1 وps2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/CODE]

من مشکل قبلیم حل شد اما یه gta lirerty city خریدم که وقتی برنامرو اجرا میکنم صفحه سیاه میاد یه matrix هم گرفتم که فقط loding میاد چی کار کنم؟
ميشه مشخصات سيستمتم بگي؟

1- ارورپلاگين سي ديرامومي ده عوضش كن

2-شماهم مثل اولين نفرپوشه پتچتون خاليه يامشكل داره همون كاري كه گفتم بايدبكنيد.

این لینک فایل های بایوس که گذاشتین کار نمی کنه!
از کجا باید پیدا کرد؟

ازاينجامي توني باحجم 16 مگ بگيري

ahmad.z10
21-01-2007, 17:56
سلام...
ببخشيد . برنام pcsx2 من اصلا پلاگيني در باره صدا نمياره ميشه كمك كنيد

shiraz13
23-01-2007, 18:06
من اجرا کردم این بازیو اما مشکل سرعت دارم خیلی سرعت پایینه قابل بازی نیست
اینم مشخصات سیستمم cpu atlon 64 2800
ram 512 geraphic ATA 256 :angry:

lord_hell
24-01-2007, 04:13
سلام
من بچه ها یک مشکلی با بازی harvest moon پیدا کردم اینه که داخل کامپیوترم نمی تونم اجراش کنم چون با هزار بدبختی اول سی دی پلی استیشن رو از یکی تهیه کردم حالا باز اینجوری زد حال مزنه اگر لطف کنید هم نرم افزار و هم راهنمایی کنید در باره این موضوع ممنونم

mahyarbadry
02-02-2007, 16:45
با سلام
دوستان عزیز من امالاتور جدید پی اس 2 + بایوس دانلود نمودم اما متاسفانه بسیار کند عمل می کند مشخصات سیستم من
1- CPU 4.4 doual core
2- 2 gig rom
3- moder board asus
4- grafic quadrom512
+ dvdrew

نمی دانم مشکل از چیست تمامی بازی ها را بخوبی اجرا می کند اما این یکی

mamad_night
07-02-2007, 02:36
سلام دوستان عزیز من برنامه daemon tools دارم ولی نمیتونم از image, cd بگیرم لطفا یکی بگه چگونه این کار را بکنم

Mehran NZ
07-02-2007, 04:13
سلام دوستان عزیز من برنامه daemon tools دارم ولی نمیتونم از image, cd بگیرم لطفا یکی بگه چگونه این کار را بکنم

من بهت برنامه Alcohol 120% رو در زمینه ایمیج گرفتن (و نه درایو مجازی) پیشنهاد می کنم باید بگم این برنامه واقعا بهترینه;)

mamad_night
08-02-2007, 02:11
mer30 hall shod

Maste^Bazy
08-02-2007, 10:20
سلام
من بچه ها یک مشکلی با بازی harvest moon پیدا کردم اینه که داخل کامپیوترم نمی تونم اجراش کنم چون با هزار بدبختی اول سی دی پلی استیشن رو از یکی تهیه کردم حالا باز اینجوری زد حال مزنه اگر لطف کنید هم نرم افزار و هم راهنمایی کنید در باره این موضوع ممنونم

اين بازي را فقط emulator ePSXe
باز ميكنه ولي نميدونم اون يكي emulatorha چرا بازش نميكنن واسه من كه باز نميشن

اقا بيا اينو دانلود كن شايد كار كرد

mahyarbadry
09-02-2007, 23:12
با سلام
دوستان عزیز من امالاتور جدید پی اس 2 + بایوس دانلود نمودم اما متاسفانه بسیار کند عمل می کند مشخصات سیستم من
1- CPU 4.4 doual core
2- 2 gig rom
3- moder board asus
4- grafic quadrom512
+ dvdrew

نمی دانم مشکل از چیست تمامی بازی ها را بخوبی اجرا می کند اما این یکی

با سلام
دوستان چرا کسی جوابگو نمی باشد
این نرم افزار را در یک سیستم دیگر که مشخصاتش
2.8 amd 64
ram 512
grafic 128
بود تست کردم توفیری نداشت یکی بگه مشکل چیست تا جایی که می دانم یکی از دوستان که چند وقتی است که ندیدمش با سیستم خیلی پایین تر از این حرفها داشت کار میکرد نمی دانم چرا اینقدر کند بصورتی که روی بایوس تیک تیک میزنه یکی بدادم برسه تو کف اینم بخدا یکی ما را از کف در بیاره بابا جان:blink:

MARTIN
10-02-2007, 01:23
با سلام
1- CPU 4.4 doual core
2- 2 gig rom
3- moder board asus
4- grafic quadrom512
+ dvdrew
نسخه pcsx شما چنده و شما در چه بازیی و چند فریم می گیرید؟

به هر حال این رو امتحان کنید:
تو menu اصلی:
config=>cpu=> chek "multithread"
config=>cpu=> chek "doual core mode"

امیدوارم کار بده.

mahyarbadry
11-02-2007, 00:15
با سلام خدمت دوست عزیزم
ازاینکه محبت نمودید متشکرم دوست عزیز مشخصاتسیستم من و دوسیتم را برایتان نوشتم باید اصولا" در هر دو سیستم جواب بدهد درسته ؟ اما متاسفانه در هر دو سیستم یک جور است اصلا وقتی که می خواهد بایوس بالا بیاداینطوری میشود بخداانگار سی پی یو کم اورده ولی من هم باسیستم خودم و هم باسیستم دیگر انیمیشن و کارهای گرافیکی بالایی انجام می دههیم و تا کنون سیستم کم نیاورده بود به غیر از این دفعه که هر دو سیستم اینگونه شدند
نسخه من PCSX2_0.9.2 این است و 3 تا بایوس دانلود نمودم هم با سیستم خودم تست کردم و هم باسیستم دیگری که هردو مشخصات را برایتان در سایت گزاشتم ضمنا" بازی که میخواهم اجرا کنم blood willtell می باشد اما هنوز در کفم

MARTIN
11-02-2007, 03:01
ضمنا" بازی که میخواهم اجرا کنم blood willtell می باشد اما هنوز در کفم
سلام
تو لیست نگاه کن فک کنم این بازی توسط این شبیه ساز پشتیبانی نمی شود و قابل اجرا نیست.
لیست کامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$&s1=1&s2=1&s3=1&s4=1&s5=1)

اون تنظیمات سی پیو که گفتم هم در حال پیش فرض غیر فعال و فقط مخصوص سی پیو های دو هسته ای است.
راهنمای کامل و فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mhd 007
12-02-2007, 23:20
برای اجرا بازیهای پلی 2 نیاز به یه سیستم خاصی داره

_LOVE_CODER_
13-02-2007, 13:21
13/2/2007
امروز تو سایت نوشته بود که تیم PCSX2 در حال کار بر روی روایت 64 بیتی این شبیه ساز هستن احتمالا (احتمالا) روایت بعدی این شبیه ساز 32 بیتی نداشته باشه
البته روایت 64 بیتی مخصوص سیستم عامل های 64 بیتی مانند ویستا x64 و Windows 2003 Server x64 هست

در ضمن یک خبر خوش ها برای لینوکسیها روایت بعدی این سیستم عامل برای لینوکس (64 بیتی) ساخته خواهد شد

بگفته تیم طراحی این شبیه ساز (در فروم تخصصی شان) بهبود قابل توجه ای در سرعت و سازگاری روایت بعدی این شبیه ساز ایجاد شده است البته تاریخ انتشار روایت بعدی هنوز اعلام نشده است

hpk34
20-02-2007, 15:33
با سلام خدمت همگی
من در اجرای برنامه epsxe مشکل دارم

من bios و plugin ها رو دانلود کردم و طبق عکسهایی که آقا مهدی گذاشته بودن تنظیمات رو انجام دادم ولی هیچ بازی ای رو نتونستم بازی کنم وقتی RUN CDROM رو میزنم چه سی دی تو CDROM باشه چه نباشه فقط یک صفحه سیاه میادو یک ساعت هم وایسی هیچی نمیشه وحتی ارور هم نمیده.

ممنون میشم اگه کسی به من کمک کنه

HP2007
22-02-2007, 16:00
من برنامه epsxe 160 رو دانلود كردم.
يه عالمه پلاگين و بايوس هم براش گرفتم ولي بازي هارو اجرا نمي كنه
با وسط بازي اجرا شده گير ميكنه. من چي كار كنم؟
لطفا كمكم كنيد.

HP2007
22-02-2007, 20:34
من برنامه epsxe 160 رو دانلود كردم يه عالمه هم پلاگين و بايوس براش ريختم ولي تعداد كمي از بازي ها را اجرا مي كند
از 20 تا بازي 3 تا بازي بيشتر اجرا نكرد.
يا وسط بازي اجرا شده گير ميكند
هر چي تنظيمات گرافيكي رو دست كاري مي كنم درست نميشه
اگه مي شه بازي هايي رو كه با اين برنامه اجرا ميشن رو بنويسيد.

Ali-Bahal
28-02-2007, 17:18
آقا یکی بایوس خوب و کم حجم بزاره ما صفا کنیم

eimi
02-03-2007, 11:04
سلام به همه ps2 بازها
من تازه یه ps2 خریدم و با یه چیز عجیب روبرو شدم
هر بازی رو که اجرا میکردم گرافیکش اونقدر پایین بود که اصلا رغبت نمی کردم بازی کنم(بهتره بگم که من یه 15 سالی هست که به شدت pc بازم یعنی هر بازی ای که فکرشو بکنی رو Pc بازی کردم)
حالا میخواستم ببینم این مشکل راه حلی داره؟مثلا با دانلود بایوسی یا اپدیتی چیزی برای ps2
من حتی نمی دونم چطور باید اینکار ها رو انجام بدم
لطفا راهنماییم کنید...ممنون میشم ....بای

Black Prince
03-03-2007, 01:14
براي روون اجرا شدن بازي هاي PS2 بايد حد اقل با 35 فريم بازي اجرا بشه. منكه فاينال 10 رو راحت اجرا كردم. البته براي من همچين روون نيست ولي فعلا 10 ساعت از بازي رو رفتم
اينم يك عكس:

hpk34
10-03-2007, 08:42
با سلام خدمت همگی
من در اجرای برنامه epsxe مشکل دارم

من bios و plugin ها رو دانلود کردم و طبق عکسهایی که آقا مهدی گذاشته بودن تنظیمات رو انجام دادم ولی هیچ بازی ای رو نتونستم بازی کنم وقتی RUN CDROM رو میزنم چه سی دی تو CDROM باشه چه نباشه فقط یک صفحه سیاه میادو یک ساعت هم وایسی هیچی نمیشه وحتی ارور هم نمیده.

ممنون میشم اگه کسی به من کمک کنه

کسی نمیدونه مشکل من چیه؟

mohammad madhani
13-03-2007, 19:53
سلام عليك

من مي خوام بازي harvest moon back to nature ( مزرعه دار ) رو كه ما ل پلي استشن 1 است رو با pc بازي كنم يعني من از شمه خواهش مي كنم يك شبيه ساز بازي هاي پلي 1 رو براي pc به من معرفي كنيد

من با يك شبيه ساز بازي رو مي خواستم اجرا كنم ولي پيغام مي داد كه حافظه شما كم است

با تشكر

سيستم من

cpu : intel 2.8

ram :512
vga:256/7300

razraz01
14-03-2007, 11:03
با عرض سلام خدمت همه دوستان
لطفا من راراهنمايي كنيد كه پلي استيشن 2 درچه كامپيوتري اجرا ميشود وبايوسها راچگونه ميتوانم وازكجا دانلود كنم

M E H D I
14-03-2007, 23:06
کسی نمیدونه مشکل من چیه؟

بعد از اينكه همه تنظيمات رو انجام دادين، از منوي Config گزينه CDROM رو بزنين. بعد توي تظيمات برين و اونجا درايو سي دي رو انتخاب كنين. اگه پيدا نكردين بگين با عكس بذارم.

با عرض سلام خدمت همه دوستان
لطفا من راراهنمايي كنيد كه پلي استيشن 2 درچه كامپيوتري اجرا ميشود وبايوسها راچگونه ميتوانم وازكجا دانلود كنم

كامپيوتر بايد مشخصاتش در حد بالايي باشه. CPU بالاي 3 - گرافيك 256 - رم بالاي 1 گيگ و ...
بايوس رو مي تونين از اينجا داونلود كنين:

Master
16-03-2007, 17:23
مشخصات سیستم برای اجرای بازی های پی اس 2 در کامپیوتر...
گفتم بعد از مدتی اینم بذارم خوبه ...چون خیلی مشخصات سیستمیش نسبت به قیل عوض شده ...

PCSX2

Quick info
Name: PCSX2
First release: Mar 23, 2002
Homepage: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Programmer(s): shadow, GoldFinger0, florin, refraction
Current version: v0.9.2
Supported OS's: Windows, Linux
Current status: Alive and kicking!

Hardware check

Required:
P4 2.8 Ghz
512MB RAM
Good 3D card

Recommended:
4 - 5 Ghz machine
1024MB RAM
X1800 / Geforce 7800 GT

در ضمن ورژن 0.9.3 اونم اومده ..(ریلیس نشوده ..و الان در حال تست سازگاری با بازی هاست ..فک کنم تا یکی دو اه دیگه شایدم زودتر ریلیس بشه ... )

mohammad madhani
16-03-2007, 20:40
با سلام

من با pSX_1_8 ( شبيه ساز پلي 1 ) بازيه رو اجذا مي كنم اما وقتي بازي هاروست مون رو بازي مي كنم د ربعضي مواقع قفل مي كند همچنين هنگام سيو كردن در مموري كارد و مشكل ديگه وقتي يك باز فوتبال بالا مي آرم وقتي مثلا تيم برزيل رو مي خوام بگيرم به طور خودكار تيم ديگه به من ميده مشكل چيست

mojtaba007
18-03-2007, 14:13
سایت p30world به تازگی نرم افزار ps 2 و xbox را برای دانلود گذاشته
کسی میدونه این نرم افزار خوب هست یا نه

Master
18-03-2007, 17:06
برای شبیه سازی اکس باکس که ما چیزی نداریم که همه بازی ها رو اجراکنه فقط یخ شبیه سازه برای یه بازی اونم هالو ...
در مورد پی اس دو که مشخصات بالا رو ببین ..اگه سیستمت اینه بگیر ..تازه شبیه سازیش با مزخرفیت بسیارزی همرا ههست ...

حداقل این که 130 تومن خرج کن تا یه پی اس دو درست وحسابی داشته باشی ..خودتو راحت کن ...

B O L O T
18-03-2007, 18:53
برای شبیه سازی اکس باکس که ما چیزی نداریم که همه بازی ها رو اجراکنه فقط یخ شبیه سازه برای یه بازی اونم هالو ...
در مورد پی اس دو که مشخصات بالا رو ببین ..اگه سیستمت اینه بگیر ..تازه شبیه سازیش با مزخرفیت بسیارزی همرا ههست ...

حداقل این که 130 تومن خرج کن تا یه پی اس دو درست وحسابی داشته باشی ..خودتو راحت کن ...

من شبيه ساز ايكس باكس دارم اون هم كامل :31: ولي بازي ايكسش باكس ندارم به همون دليل امتحان نكردم:41:
:18:

axilbam
19-03-2007, 03:16
سلام
میشه بگین اصلاً برای اجرای بازی های ps2 رو pc چه کارت گرافیک یا امکانات دیگه ای لازمه؟
من تا حالا این کار رو نکردم ولی مشتاقانجام این کارم .
ممنون میشم

Master
19-03-2007, 05:41
عزیز من تا اونجا که من خبر دارم شبیه سازی برای ایکس باکس نیومده که بازیی غیر از هالو رو اجرا کنه .. خوب اگه شما داری بذار اینجا دسوتان استفاده کنند ... در مورد اکس بازی بازی هاشممشکلی نیست اون با من ... لینک دنلود بهت میدم ...

اکسی بم جان من سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی هایپی اس دو رو رو کامپیوتر گفتم ..صفحه قبله ...
CPu حداقل 2.8 اما سی پییو پیشنهادی 4 , 5 گیگا هرتز هست ...
رم حداقل 512 اما پیشنهادی بالا یک گیگ
کارت گرافیک قوی باشه (6600)...پیشنهادی 7800 به بالا

تازه بااینها بازی با مشکلات فراووونی اجرا میشه ..یادت باشه پردازنده پی اس 2 128 بیتی هست و ام پردازنده PC تنها 32 بیتی هست ...برای همینه که این همه بدبختی هست ...

B O L O T
19-03-2007, 14:58
عزیز من تا اونجا که من خبر دارم شبیه سازی برای ایکس باکس نیومده که بازیی غیر از هالو رو اجرا کنه .. خوب اگه شما داری بذار اینجا دسوتان استفاده کنند ... در مورد اکس بازی بازی هاشممشکلی نیست اون با من ... لینک دنلود بهت میدم ...

اکسی بم جان من سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی هایپی اس دو رو رو کامپیوتر گفتم ..صفحه قبله ...
CPu حداقل 2.8 اما سی پییو پیشنهادی 4 , 5 گیگا هرتز هست ...
رم حداقل 512 اما پیشنهادی بالا یک گیگ
کارت گرافیک قوی باشه (6600)...پیشنهادی 7800 به بالا

تازه بااینها بازی با مشکلات فراووونی اجرا میشه ..یادت باشه پردازنده پی اس 2 128 بیتی هست و ام پردازنده PC تنها 32 بیتی هست ...برای همینه که این همه بدبختی هست ...

64 بيتي هم داريم ولي خوب 64 كجا 128 كجا

Master
19-03-2007, 19:14
همونطور که قبلا گفتم ... شبیه ساز اکس باکس تنها یک بازی اونم هالو رواجرامیکنه ...

This is an emulator for the X-BOX platform. Xeon runs only one commercial game and it is Halo NTSC version, it plays very roughly, the images are too slow to get in game, of course the emulator is still under development so let’s expect more for this great emulator.

If you want to run it properly, it is strongly recommended to have the next:

* Windows XP
* Latest DirectX
* Pentium 4 2.0Ghz
* 1024mb RAM
* Recommended Video Cards: GeForce FX or Radeon 9200 Pro or higher

سیم ایول ببین نزدیک بودمارم به شک بندازی دم پیری ... :دی
اره بیت هست اما عمومیت بیت رو نداره تازه داره راه میوفته ... اما کو تا 128 بیت ...ا

MOH333EN
21-03-2007, 04:05
آیا این برنامه pcsx2 9.2 که صفه اصلی همین سایت گذاشته شده به خوبی جواب میده و آیا بایوس هم میخئات راهنمایی بفرمایید

YAGHOB SPEED
22-03-2007, 14:42
با سلام من برنامه را اجرا مي كنم و از درون DVD يك فايل با پسوند IMG انتخاب مي كنم و برنامه بطور خودكار اجرا ميشود در قسمت اول يك چيزي شبيه تبليغات PS2 و .. مي آيد در آخر دو گزينه مي آيد كه نوشته Browse و يكي System كه اگر Browse را بزني شكل دو حافظه Memory مي آيد و ميگويد كه فرمت كن و اگر سيستم را بزني يك تنظيماتي مانند زبان ساعت كشور و... مي آيد

حواهش مي كنم راهنمايي كنيد

B O L O T
22-03-2007, 15:19
آیا این برنامه pcsx2 9.2 که صفه اصلی همین سایت گذاشته شده به خوبی جواب میده و آیا بایوس هم میخئات راهنمایی بفرمایید

نه بايوس مي خواهد ولي جواب نميدهد

mrmmnb
02-04-2007, 20:23
در برنامه pSX 1.11 راهی وجود داره که بشه بازیها را روی هارد سیو کرد ؟؟

Scream 4
06-04-2007, 10:27
وقتی بازی می زارم خطایی می آید اینجوری GS Plugin Error V.2
راهنمایی کنید
متشکرم

Scream 4
07-04-2007, 09:34
با سلام من برنامه را اجرا مي كنم و از درون DVD يك فايل با پسوند IMG انتخاب مي كنم و برنامه بطور خودكار اجرا ميشود در قسمت اول يك چيزي شبيه تبليغات PS2 و .. مي آيد در آخر دو گزينه مي آيد كه نوشته Browse و يكي System كه اگر Browse را بزني شكل دو حافظه Memory مي آيد و ميگويد كه فرمت كن و اگر سيستم را بزني يك تنظيماتي مانند زبان ساعت كشور و... مي آيد

حواهش مي كنم راهنمايي كنيد

:40: :40: :40:
پس چرا اسمشو گزاشتن نرم افزار پلی 2 به کامپیوتر ؟؟؟:18:

good_messi
07-04-2007, 16:58
با سلام خدمت همگی من از برنامه ی epxe استفاده می کنم ولی بازی خیلی سریع انجام می شه و سرعتش زیاد شده لطفا کمکم کنید.

good_messi
07-04-2007, 19:15
:40: :40: :40: :40:
با سلام خدمت همگی من از برنامه ی epxe استفاده می کنم ولی بازی خیلی سریع انجام می شه و سرعتش زیاد شده لطفا کمکم کنید.

MARTIN
07-04-2007, 20:17
بروید به قسمت تنظیمات پلاگین ویدیو و بعد قسمت
FPS limit(10-200)
را انتخاب کنید و
عدد دلخواه را وارد کنید(عدد 60 را پیشنهاد می کنم)

راه دیگه:
بروید به قسمت تنظیمات پلاگین ویدیو
رزولوشن را بالا ببرید و بیت رو روی 32 بیت بزارید و بقیه تنظیمات رو هم بالا ببرید تا سیستم کم بیاره و سرعت متعادل بشه.

good_messi
08-04-2007, 13:43
اقا مارتين دستت درد نكنه

mohsen848
13-04-2007, 21:03
اين برنامه شبيه سازي شده پلي استيشن 2 كار ميده اما وقتي باهاش وارد بازي مي شي هر چي كليدهاي كيبورد را مي زنم داخل بازي نمي شه حتي تنظيمات دسته را عم انجانم دادم اما بازم نشد اگه ميشه راهنماييم كن

masy222
16-04-2007, 02:45
با سلام
من از برنامه epsxe152 براي اجراي بازيهاي PS1 استفاده مي كنم كه از سايت خوب شما دانلود كردم ولي مشكل من با صداي بازيهاست كه موقع اجرا بعضي از صداهاي زمينه يا صحبتهاي ابتداي بازي قطع و اجرا نميشه.البته با كمي دست كاري كردن در قسمت تنظيمات صدا توانستم صداها را داشته باشم ولي اينبار مشكل اين بود كه صداها بريده بريده پخش ميشدند.
اگه ممكن من را براي رفع اين مشكل راهنمايي كنيد.

masy222
19-04-2007, 03:12
چطوري ميشه از دسته هاي پلي استيشن در كامپيوتر استفاده كرد؟آيا رابط خاصي براي تبديل پورت آنها به Usp
وجود دارد؟و همينطور آيا استفاده از دسته هاي پلي استيشن براي اين بازي بهتره يا دسته هاي جديدي كه براي كامپيوتر اومده كه از همه نظر شبيه دسته هاي پلي استيشن هستند؟

*PiNk PaNTHeR*
19-04-2007, 23:27
من RE 1 ر با epsxe 1.6 و فایل nrg اجرا میکنم.
پلاگین تصویر درست کار میکنه اما بازی نمیاد.
امولاتورهای دیگه اجرا میکنن اما anti aliasing ندارن.

MARTIN
23-04-2007, 01:14
نقل قول :"همينطور آيا استفاده از دسته هاي پلي استيشن براي اين بازي بهتره يا دسته هاي جديدي كه براي كامپيوتر اومدن كه از همه نظر شبيه دسته هاي پلي استيشن هستند؟"
بله من خودم گرفتم و با شبیه سازم کی شه بازی کرد.

masy222
23-04-2007, 03:01
Martin جان
ممنونم از اينكه لطف كردي و جوابم را دادي.
هميشه شاد و موفق باشي.

Safajou
25-04-2007, 14:59
من که زیاد از این چیزا سر در نمی یارم.مگه برای به دست اوردن این برنامه ها نباید اون ضمیمه ها رو که در تاپیک اون برنامه هست سیو کنیم؟
من که سیو کردم یه فایل windows picture and fax viewer اومد که وقتی روش کلیک کردم عکسی نیاورد و ارور داد.

only4you_mehr
25-04-2007, 18:47
سلام من وقتی بازیه ps 2 می زارم با برنامه pcsx باید رو کدوم گزینه کلیک کنم تا بیاد بازی؟

ClubMilad
26-04-2007, 09:42
بابا چرا کسي توجه نميکنه
چرا با اينکه پلاگين صدا داخل پوشه پلاگين هست اون رو نميشناسه و ليست اون خاليه )PCSXE 9.2(

Safajou
27-04-2007, 18:46
پس چرا کسی جواب نمی ده؟

maxoud
02-05-2007, 20:02
سلام
میخواستم بدونم حداق سیستمی که میشه با اون بعد ریختن برنامه بازی های ps2رو اجرا کرد چی باید باشه.
مرسی

M E H D I
02-05-2007, 22:31
من که زیاد از این چیزا سر در نمی یارم.مگه برای به دست اوردن این برنامه ها نباید اون ضمیمه ها رو که در تاپیک اون برنامه هست سیو کنیم؟
من که سیو کردم یه فایل windows picture and fax viewer اومد که وقتی روش کلیک کردم عکسی نیاورد و ارور داد.

شما بگين كدوم ضميمه تا راهنمايي كنم.

سلام من وقتی بازیه ps 2 می زارم با برنامه pcsx باید رو کدوم گزینه کلیک کنم تا بیاد بازی؟

شما اول بايد از منوي Config آدرس DVD-ROM خودتون رو براي برنامه مشخص كنين. بعد از منوي File ميتونين بازي رو اجرا كنين. آموزش كامل تنظيمات برنامه به فارسي:

بابا چرا کسي توجه نميکنه
چرا با اينکه پلاگين صدا داخل پوشه پلاگين هست اون رو نميشناسه و ليست اون خاليه )PCSXE 9.2(

براي اين كه پلاگينهاي صوتي توي بازي كار كنن نبايد كارت صوتي شما Onboard باشه و بايد كارت صوتي پيشرفته اي باشه. ضمنا اگه بازي با صدا باشه 3 تا 5 فريم افت فريم اتفاق مي افته.

سلام
میخواستم بدونم حداق سیستمی که میشه با اون بعد ریختن برنامه بازی های ps2رو اجرا کرد چی باید باشه.
مرسی

d_a_n_t_e
06-05-2007, 21:25
با سلام خدمت شما دوستان گرامی می خواستم عرض کنم که وقتی بنده می خوام بازی god of war رو با pcsx2 0.9.1 اجرا بکنم بعد از زدن run cd و شروع به کار کردن برنامه بعد از رفتن آرم ps2 با دو گزینه مواجه می شوم که در بالا BROWSER و در پایین SYSTEM CONFIGURATION مواجه می شم چگونه می توانم وارد بازی شوم لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید:2:

d_a_n_t_e
06-05-2007, 22:13
خیلی ممنون مشکلم با خوندن پست های قبلی تاپیک حل شد ولی یه مشکل دیگه دارم اونهم سرعت بازی است که خیلی پایینه البته من بازی رو از روی هارد و به صورت ایمیج اجرا نمی کنم در ضمن بنده تا درون بازی ها هم موفق شدم بروم منظورم بازی god of wart است لطفا در مورد سرعت بنده را راهنمایی کنید

با تشکر Dante

d_a_n_t_e
07-05-2007, 11:34
با سلام می خواستم عرض کنم که بنده بعد از دانلود کردن برنامه pcsx2 0.9.2 و اجرای آن با قسمت تنظیمات مواجه می شوم که پلاگین sound خال است و هر پلاگینی هم دانلود کردم به آن نخورد لازم به ذکر است که زمانی که تنظیمات را ok می زنم با ارور همان پلاگین صدا مواجه می شوم و به درون نرم افزار نمیرود لطفا بنده را کمک به فرمایید