PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكلات اجراي بازيهاي پلي استيشن 1 و 2

صفحه ها : 1 2 3 4 [5]

TAMIGI
05-10-2009, 12:30
چه عجيب.....آخه براي من ميتونه بازكنه :blink:
برای اجرای بازی کراش ماشینی باید از پلاگین صدای خاصی استفاده کنی که در این تایپینگ توضیحاتش هست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

b28
13-11-2009, 22:12
سلام ، بازی god of war اجرا کردم منتهی حرکت آهستست .
لطفا راهنمایی کنید
چکار کنم؟

saeedn70
16-11-2009, 18:36
سلام و خسته.......
من pcsx2 .6.9 v رو نصب کردم بایوسمم SCPH-70012_BIOS_V12_USA

فریم ریتم پایینه یعنی بازی وری اسلو اول بازی تو نوشته ها 60 فریم میره تو بازی میشه 20 فریم نمیشه اینطوری بازی کرد.

cpu dual 5200
9400 1 gig
ram 4 gig

Squall Leonhart
16-11-2009, 19:04
سلام و خسته.......
من pcsx2 .6.9 v رو نصب کردم بایوسمم SCPH-70012_BIOS_V12_USA

فریم ریتم پایینه یعنی بازی وری اسلو اول بازی تو نوشته ها 60 فریم میره تو بازی میشه 20 فریم نمیشه اینطوری بازی کرد.

cpu dual 5200
9400 1 gig
ram 4 gig

بايد تنظيماتش رو تغيير بدي. مخصوصا قسمت اسپيد هك رو. بهترين راه روش آزمون و خطا هست. از پلاگين هاي جديد بايد استفاده كني و دايركت ايكس جديد نصب كني.

saeedn70
17-11-2009, 09:11
سلام و خسته.....

آقا باید چه کار کرد که برنامه pcsx2 0.9.6 موقه بازی fullscreen نباشه .. آخه میخام frame rate رو ببینم.

و اینکه دم شما گرم یه راهی بگید که 20 تا فریم ریت بیشتر داشته باشم. الان 20 تا دارم 40 بشه بسه آخه خیلی آرومه

مورتال کمبات گذاشتم وقتی میپرم رو هوا 1 دقیقه طول میکشه بیاد پایین.

من با همین سیستمم دارم resident evil 5 کامپیوتر رو روی پیش فرض high 35 فریم میگیرم. و چند روز پیش تمومش کردم.

حالا این بازیهای بی گرافیک ps2 رو باید با 19 فریم برم که اصلا نمیفهمی داری میجنگی با طرف یا نازش می کنی.

mortal kombat 2008
19-11-2009, 19:12
سلام و خسته.....

آقا باید چه کار کرد که برنامه pcsx2 0.9.6 موقه بازی fullscreen نباشه .. آخه میخام frame rate رو ببینم.

و اینکه دم شما گرم یه راهی بگید که 20 تا فریم ریت بیشتر داشته باشم. الان 20 تا دارم 40 بشه بسه آخه خیلی آرومه

مورتال کمبات گذاشتم وقتی میپرم رو هوا 1 دقیقه طول میکشه بیاد پایین.

من با همین سیستمم دارم resident evil 5 کامپیوتر رو روی پیش فرض high 35 فریم میگیرم. و چند روز پیش تمومش کردم.

حالا این بازیهای بی گرافیک ps2 رو باید با 19 فریم برم که اصلا نمیفهمی داری میجنگی با طرف یا نازش می کنی.

دقیقا منم همین مشکل رو دارم ، مورتال کمبات دسپشن و ارماگدون وشائولین مونکس رو خریدم که شائولین مونکس امکان اجراش نیست ولی دو تای دیگه رو هر کار کردم بیشتر از 25 فریم نتونستم تندترش کنم. ارماگدون که کامل اجرا میشه وهمه چیش تند تنده ، فقط موقع بازی یه دفعه سرعتش میشه بین 20 تا 25 فریم.
اگه کسی بازی های کمبات را با سرعت بیشتر بازی میکنه به ما هم بگه چه تنظیماتی انجام داده.
(این مورتال کمبات های ps2 عجب دمویی دارنا!!)

mortal kombat 2008
19-11-2009, 19:20
راستی اینم جواب سوالت:
اگه از پلاگین gsdx استفاده میکنی باید در قسمت config بری توی بخشgraphics و اونجا اولین گزینه یعنی ریزولیشن رو روی windowed بزاری وا گه از zero gs استفاده میکنی باید بری تو همین قسمت گرافیک ولی اینجا باید در قسمت پایین بین سایز ها480×640 رو انتخواب کنی. وقتی بازی تو یه پنجره کوچیک نمایش داده بشه هم گرافیک بازی بیشتر به نظر میاد وهم اطلاعاتی از جمله سرعت بر مبنای fps در بالای پنجره نشون داده میشه .

h-s-game
07-01-2010, 16:51
سلام.ببخشید من یه سیدی خریدم و با نرم افزار epsxe نتونستم بازش کنم.مشکل چیه.نام بازی:
POWER RANGERS3:DINO THUNDER

Abolfazl_Real
09-01-2010, 12:47
سلام خدمت همه ی دوستان
من بازی های پلی استیشن 2 را با این برنامه که دوستان عزیز معرفی کردن با 40 تا 50 فریم بازی میکنم مخصوصا بازیه SmackDown_vs._Raw_2009
سیستمم هم اینه:
ram 4g
cpu amd x4 940
vga Ati 4850 1g
پلاگین هام هم (r1873) ماله Plugins-19-September-2009 هستن
پلاگین جدیدتری هم هست؟؟؟

SADEGH 7
09-01-2010, 13:00
برنامه اصلی رو از اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو پلاگینهاش رو هم از اینجا دان کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوست عزیز می شه لطف کنی لینک دقیق دانلود bios ها رو هم بذاری؟
ممنون می شم.

Abolfazl_Real
09-01-2010, 15:02
دوست عزیز می شه لطف کنی لینک دقیق دانلود bios ها رو هم بذاری؟
ممنون می شم.

شما برو به این لینک هرچی بخای هست:

h-s-game
09-01-2010, 15:24
سلام.ببخشید من یه سیدی خریدم و با نرم افزار epsxe نتونستم بازش کنم.مشکل چیه.نام بازی:
POWER RANGERS3:DINO THUNDER
لطفا جواب بدین

mortal kombat 2008
18-01-2010, 07:12
کسی تنظیمات این بازی ها رو میدونه :
mortal kombat armageddon ، mortal kombat shaolin monks ، mortal kombat deseption
اینم سیستم من :
cpu : 1.7gh intel -do hastei
grafik :geforse 8300
ram:2 gig

Squall Leonhart
23-01-2010, 15:55
لطفا جواب بدین

ميتوني دقيق تر مشكلت رو توضيح بدي. اگه ارور خاصي ميده ازش يه عكس بنداز بزار اينجا.

M@hdi-B
25-01-2010, 22:01
سلام به همه دوستان گیم باز:31:

من شبیه ساز پلی 2 رو نصب کردم و الان چند تا اشکال تو کارم هست:

1.تصویری که دارم گرافیکش خوب نیست...کند هم هست
2.صدا اصلا ندارم
3.تنظیمات دسته رو نتونستم خوب انجام بدم.

صفحات تاپیک زیاده منم وقت خوندن ندارم....اگه سوالم تکراریه به بزرگیه خودتون ببخشید:20:

این مشخصات سیستممه:

Cpu: Core2 Quad 6600
VGA: XFX 8600 GT
RAM: 2gig
پلاگینی که با این کارت گرافیک سازگار باشه رو معرفی کنید.
ممنون:40:

Squall Leonhart
25-01-2010, 22:22
سلام به همه دوستان گیم باز:31:

من شبیه ساز پلی 2 رو نصب کردم و الان چند تا اشکال تو کارم هست:

1.تصویری که دارم گرافیکش خوب نیست...کند هم هست
2.صدا اصلا ندارم
3.تنظیمات دسته رو نتونستم خوب انجام بدم.

صفحات تاپیک زیاده منم وقت خوندن ندارم....اگه سوالم تکراریه به بزرگیه خودتون ببخشید:20:

این مشخصات سیستممه:

Cpu: Core2 Quad 6600
VGA: XFX 8600 GT
RAM: 2gig
پلاگینی که با این کارت گرافیک سازگار باشه رو معرفی کنید.
ممنون:40:

اين رو بخون كارت راه ميافته :

سيستمت خيلي خوبه راحت بازي ها رو فول فريم ميتوني بازي كني. حالا چي ميخوايي بازي كني؟ من God of war يك و دو رو تازه خريدم از اول بازي كه خيلي خوشم اومد تا ببينم آخرش چي ميشه. فوتباليست ها رو هم از دست ندي. فاينال فانتازي ها و اويل ها هم ارزش بازي كردن دارن.

M@hdi-B
26-01-2010, 19:52
اين رو بخون كارت راه ميافته :

سيستمت خيلي خوبه راحت بازي ها رو فول فريم ميتوني بازي كني. حالا چي ميخوايي بازي كني؟ من God of war يك و دو رو تازه خريدم از اول بازي كه خيلي خوشم اومد تا ببينم آخرش چي ميشه. فوتباليست ها رو هم از دست ندي. فاينال فانتازي ها و اويل ها هم ارزش بازي كردن دارن.

ممنون...این فایل پی دی اف راهنماست درسته؟؟؟ اگه همونه که دارمش....مشکل من اینه که تو اون فایل پی دی اف لینکهایی واسه دانلود پلاگینهای مورد نیاز هست که من توش هیچی پیدا نکردم.:41:

Squall Leonhart
26-01-2010, 20:08
همين الان چك كردم همه لينك ها درست هستن. ولي مستقيم نيستن اين كار رو مخصوصا كردم تا لينك ها از بين نرن. لينك ها به تاپيكي ميره كه سازنده پلاگين داره روش كار ميكنه. در نتيجه هميشه لينك ها سالم ميمونن و ميتوني از پست اول همشون آخرين پلاگين مورد نظرت رو بگيري.

M@hdi-B
27-01-2010, 20:54
دوست عزیز من یه بار بازی رو بدون مشکل اجرا کردم ولی دفعه دوم هر کاری کردم بعد از لودینگ صفحه سیاهی ظاهر شد و ادامه بازی نیومد.

به نظرت مشکل از کجاست؟؟؟

Squall Leonhart
27-01-2010, 23:06
دوست عزیز من یه بار بازی رو بدون مشکل اجرا کردم ولی دفعه دوم هر کاری کردم بعد از لودینگ صفحه سیاهی ظاهر شد و ادامه بازی نیومد.

به نظرت مشکل از کجاست؟؟؟

اين طوري كه نميتونم بگم از كجا هست. لااقل از پلاگين هات يه عكس بنداز بزار ببينم مشكلش چيه. اگه اروري ميده از اونم يه عكس بنداز بزار اينجا

M@hdi-B
28-01-2010, 15:50
ارور که نمی ده....اول بازی میاد بعد چه استارت بزنم چه نزنم یه صفحه سیاه میاد دیگه ادامش نمیاد.

ممکنه از ایمیجی که گرفتم باشه؟؟؟ با برنامه Ultra ISO گرفتم:20:

گفته شده بود که با برنامه Alcohol 120% ایمیج گرفته بشه ولی اون برنامه فقط با فرمت .mds ذخیره می کنه. مشکل نداره؟

اینم از پلاگینهام:

Squall Leonhart
28-01-2010, 16:57
يه بازي ديگه امتحان كن.

M@hdi-B
29-01-2010, 10:31
يه بازي ديگه امتحان كن.

:31:

ندارم....اینم از یکی قرض گرفتم:biggrin:

پلاگینها مشکل ندارن؟؟؟ یه برنامه نیست که احتیاج به این دنگ و فنگها نداشته باشه و فول باشه خودش؟؟

مثل برنامه PS1 :20:

پ.ن: ارور جدید:

Squall Leonhart
30-01-2010, 00:26
دايركت ايكست آپديت نيست. اول جديدترين دايركت ايكسي كه داري نصب كن بعد اينو بگير و نصب كن تا دايركت ايكست رو از اينترنت آپديت كنه :

M@hdi-B
30-01-2010, 21:04
اونی که تو اون فایل پی دی اف لینک داده بودن دانلود کردم...بازم اینی که دادی دانلود کنم؟؟؟

پ.ن: دایرکت ایکس رو هم آپدیت کردم ولی بازم مثل قبل

Squall Leonhart
30-01-2010, 22:29
بيا اينو دانلود كن بعدش اكستركتش كن بريز توي پوشه System32 شايد حل بشه :

دات نت 3.5 نصب هست؟

M@hdi-B
31-01-2010, 21:32
بيا اينو دانلود كن بعدش اكستركتش كن بريز توي پوشه System32 شايد حل بشه :

دات نت 3.5 نصب هست؟

این فایل تو پوشه system32 بود و ریپلیس شد.

به دات نت ربط داره؟؟؟ ویندوزم ایکس پس سرویس پک 3 هست....دات نت 3 روش نصبه....اگه لازمه 3.5 رو دانلود کنم ...چون ندارم.

Squall Leonhart
01-02-2010, 01:09
پلاگين هات رو تغيير بده و دات نت 3.5 رو هم نصب كن.

Persian_Metal
01-02-2010, 17:10
سلام ؛
دوستان چرا مدال افتخار 2 اجرا نمیشه !
وقتی که ایمیج Iso را Run میکنم صفحه سیاه باقی میمونه !
کسی تا حالا با این مشکل برخورد کرده !
با تشکر

shab_2008
01-02-2010, 17:18
سلام ؛
دوستان چرا مدال افتخار 2 اجرا نمیشه !
وقتی که ایمیج Iso را Run میکنم صفحه سیاه باقی میمونه !
کسی تا حالا با این مشکل برخورد کرده !
با تشکر
پلاگینها رو همشونو ریختید؟
تنظیمات چی درسته؟
پسر خاله من بدون مشکل داره بازی میکنه برا همین نباید از بازی باشه .

Persian_Metal
02-02-2010, 12:38
پلاگینها رو همشونو ریختید؟
تنظیمات چی درسته؟
پسر خاله من بدون مشکل داره بازی میکنه برا همین نباید از بازی باشه .
ممنون عزیز از این که پاسخ دادید. :10:
میشه یه لینک Modifid Edition از این Emulator که کلیه پلاگین ها درش هست را قرار بدید!
با تشکر

shab_2008
02-02-2010, 13:22
میشه یه لینک Modifid Edition از این Emulator که کلیه پلاگین ها درش هست را قرار بدید!
با تشکر
خواهش میکنم

والا شما اول باید ببینید چه پلاگینهایی به درد کارت گرافیکتون میخوره و اونها رو دانلود کنید اما برای این منظور یکی از یچه ها در 2 صفحه قبل لینک دان پلاگینها را گذاشته که میتونید اونجا پلاگینهای مورد نظرتونو بگیرید.

kolange_edalat2001
02-02-2010, 18:23
با تشکر

تیم شبیه ساز هر روز یک public beta ی جدید رو میسازه پس نمیشه همه چی تو پوشه قرار داد چون بلاخره باید ورژنهای جدید رو دان کنید

king_of_0098
07-02-2010, 10:35
ُسلام خدمت همه دوستان عزیز

خواستم بپرس که حقیقت داره که بعضی می گن ps2 50000 بازی های جدید رو نمی خونه/؟

من pes2008 رو گرفتم اما روی ps2 نمیاد اما gods of war وking kong راحت اجرا میشه. به نظر شما مشکل از کجا ست؟

ممنون

konami-pes
07-02-2010, 12:22
من میخوام بازی Resident Evil code veronika رو با شبیه ساز PS2 بازی کنم. مشخصات سیستمم Geforce 9500 و دو گیگ رم Cpu 3.4 هستش . لطفا برنامه مورد نیاز رو با پلاگین ها و بایوس های کامل برای دانلود بذارید . ممنون میشم یه نفر کمکم کنه

Squall Leonhart
08-02-2010, 19:13
من میخوام بازی Resident Evil code veronika رو با شبیه ساز PS2 بازی کنم. مشخصات سیستمم Geforce 9500 و دو گیگ رم Cpu 3.4 هستش . لطفا برنامه مورد نیاز رو با پلاگین ها و بایوس های کامل برای دانلود بذارید . ممنون میشم یه نفر کمکم کنه

اينو بخون كارت راه مي افته

فقط بگم دايركت ايكسي كه توي اين آموزش هست قديمي هست. بايد جديدش رو نصب كني.

rambo929
11-02-2010, 19:31
سلام مشکلی با این شبیه ساز ها داشتم وقتی تنضیمات رو انجام میدم بعد رو ران کلیک میکنم اجرا نمیشه و چیزی مثل این عبارت میاد اب تودیت دایرکس در حالی که من دایرکس مارس 2009 رو دانلود واجرا کردم
از دوستان اگه کسی کمکی میتونه زودتر جواب بده

Squall Leonhart
11-02-2010, 20:13
سلام مشکلی با این شبیه ساز ها داشتم وقتی تنضیمات رو انجام میدم بعد رو ران کلیک میکنم اجرا نمیشه و چیزی مثل این عبارت میاد اب تودیت دایرکس در حالی که من دایرکس مارس 2009 رو دانلود واجرا کردم
از دوستان اگه کسی کمکی میتونه زودتر جواب بده

كوچيك بنويس تا كاغذ هدر نشه! :31:

اين رو دانلود كن و باهاش دايركت ايكست رو آپديت كن :

دايركت ايكس آخرين ورژنش فعلا ماله آگوست هست نه مارس.

king_of_0098
12-02-2010, 23:18
سلام خدمت همه دوستان عزیز

خواستم بپرس که حقیقت داره که بعضی می گن ps2 50000 بازی های جدید رو نمی خونه/؟

من pes2008 رو گرفتم اما روی ps2 نمیاد اما gods of war وking kong راحت اجرا میشه. به نظر شما مشکل از کجا ست؟

ممنون

Zelgadis
16-02-2010, 19:00
سلام دوستان يك سوال داشتم من سي دي game shark lite براي ps1 رو گرفتم و با epsxe160 و PSXeven_v0.19 و psx اجرا كردم ولي اجرا نشد تمام پلاگين ها رو نصب كردم. لطفا بايوس و تنظيمات رو بگين. يك سوال ديگه هم داشتم . آيا براي اجرا كردن كدهاي گيم شارك توي شبيه ساز احتياج به پلاگين خاصي هست يا بايد با سي دي گيم شارك اجراش كرد؟

kolange_edalat2001
27-02-2010, 16:49
سلام دوستان يك سوال داشتم من سي دي game shark lite براي ps1 رو گرفتم و با epsxe160 و PSXeven_v0.19 و psx اجرا كردم ولي اجرا نشد تمام پلاگين ها رو نصب كردم. لطفا بايوس و تنظيمات رو بگين. يك سوال ديگه هم داشتم . آيا براي اجرا كردن كدهاي گيم شارك توي شبيه ساز احتياج به پلاگين خاصي هست يا بايد با سي دي گيم شارك اجراش كرد؟

برنامه 'گیم شارک روی epsx کارایی نداره خود برنامه پلاگینی داره برای cheat زدن در ضمن شماز برنامه arc money هم میتونی در این برنامه استفاده کنی

sadrabadix
23-03-2010, 14:19
پلاگین چیه؟؟؟!!!

sadrabadix
23-03-2010, 14:39
گیم شارک چیه؟؟؟

nazila20
31-03-2010, 13:08
آقا سلام
تمام کارهایی که گفتین رو انجام دادم واسه بازی گادآووار بازی بالامی آد ولی کنترلر کارنمی کنه یعنی نیو گیم نمایش داده میشه ولی سلکت نمیشه نه با کیبوردونه با جویپد راهنمایی کنین ممنون میشم آخرین ورژن پی سی اس ایکس2 رو دان کردم

Andaron
12-04-2010, 11:13
سلام
من می خوام بازی های pl2 را روی کامپیوتر بازی کنیم مانند بازی هاروست مون و بلک
اگر مشکلی نیست لینک دانلود یک شبیه ساز خوب با تمام پلاگین ها رو برام بزارید با تشکر

Andaron
12-04-2010, 11:31
یه سوال دیگه من یه شبیه ساز دارک که از بسته های کوانتوم خود پی سی ورد اونو در آوردم وقتی نصب می کنم و پوشه پلاگین ها رو بهش معرفی می کنم و و هنگامی که دی وی دی هاروست مون مخصوص پلی دو رو می زارم توش و اجرا می کنم با همچین پیغامی روبرو می شوم

یه کادر میاد که تو قسمت سربرگ یا همون قسمت آبی رنگش می نویسه GSdx-sse2
و در کادر متن می نویسه :

would you like to open the download page in yuor browser?
و دو دکمه yes و no داره

Squall Leonhart
12-04-2010, 12:03
یه سوال دیگه من یه شبیه ساز دارک که از بسته های کوانتوم خود پی سی ورد اونو در آوردم وقتی نصب می کنم و پوشه پلاگین ها رو بهش معرفی می کنم و و هنگامی که دی وی دی هاروست مون مخصوص پلی دو رو می زارم توش و اجرا می کنم با همچین پیغامی روبرو می شوم

یه کادر میاد که تو قسمت سربرگ یا همون قسمت آبی رنگش می نویسه GSdx-sse2
و در کادر متن می نویسه :

would you like to open the download page in yuor browser?
و دو دکمه yes و no داره

دایرکت ایکست آپدیت نیست. اول آخرین دایرکت ایکسی که داری رو نصب کن ( ده نه نه).

بعد از لینک زیر این رو دانلود کن و نصب کن بعدش شروع میکنه به آپیدیت کردن دایرکت ایکست :

BLACK_SUN
23-04-2010, 13:52
سلام دوستان
من یه ps2 از اون قدیمیا که سیاه بود رو دارم.مشکلش اینه که بازی ها رو دیر میاره و میشه گفت شانسی لود میکنه.لنزش رو تمیز کردم اما باز تغییر نکرد.حالا میخواستم بدونم فریم ویر رو چطوری اپدیت میکنن؟
به نظر شما مشکل از کجاست؟
:10:

royalrose
23-04-2010, 15:05
برنامه 'گیم شارک روی epsx کارایی نداره خود برنامه پلاگینی داره برای cheat زدن در ضمن شماز برنامه arc money هم میتونی در این برنامه استفاده کنی
سلام داداش.آقا لينك دومت كه ايراد دشات.
دوم اينكه كسي هست كه smack down 2010 يا 2009 رو با pscx2 بازي كرده باشه؟؟
ram 2
cpu 2.7
graphic 9800
ولي بازم كنده.
دمتون گرم كسي هست كمك كنه؟؟؟

smohammadm
24-04-2010, 21:38
بچه ها من TEKKEN 4 رو سیستمم سرعتش کمه!!اگه کسی راهنمایی خاصی داره کمک کنه!!خیلی ممنون.

ufo-alien
26-04-2010, 15:14
سلا م
خسته نباشید دوست عزیز نرم افزاری رو می شناسید که بازی های کامپیو تری (pc) را تبد ل به بازی پلی 2 کنه ؟
یعنی بازی pc ر در پلی 2 اجرا شه...
فقط سریع ..
متشکرم

Squall Leonhart
26-04-2010, 17:48
سلا م
خسته نباشید دوست عزیز نرم افزاری رو می شناسید که بازی های کامپیو تری (pc) را تبد ل به بازی پلی 2 کنه ؟
یعنی بازی pc ر در پلی 2 اجرا شه...
فقط سریع ..
متشکرم

بله هست ولی فکر نکنم جواب بده. نگاه کن الان چند سال هست که واسه کامپیوتر یه شبیه ساز درست و حسابی PS2 نمیتونن درست بکنن. با اینکه PC قدرتش از PS2 قوی تره. به قول یکی واسه شبیه سازی X روی سیستم Y بایستی حتما سیستم Y حداقل ده برابر سیستم X قدرت داشته باشه تا شبیه سازی نتیجه مطلوبی داشته باشه.

به هر حال میتونی خودت یه نگاهی بهش بندازی. از اینجا میتونی دانلودش کنی :

اینم سایت شخص سازنده این شبیه ساز هست ولی از قرار معلوم دیگه روش کار نمیکنه :

ضمنا اگه خواستی واسه PS2 شبیه ساز های دیگه ای مثل میکرو و سگا و سوپر نینتندو هم هست که خیلی خوب جواب میدن. لیست کاملش رو میتونی از اینجا ببینی و دانلود کنی :

ufo-alien
28-04-2010, 01:23
بله هست ولی فکر نکنم جواب بده. نگاه کن الان چند سال هست که واسه کامپیوتر یه شبیه ساز درست و حسابی PS2 نمیتونن درست بکنن. با اینکه PC قدرتش از PS2 قوی تره. به قول یکی واسه شبیه سازی X روی سیستم Y بایستی حتما سیستم Y حداقل ده برابر سیستم X قدرت داشته باشه تا شبیه سازی نتیجه مطلوبی داشته باشه.

به هر حال میتونی خودت یه نگاهی بهش بندازی. از اینجا میتونی دانلودش کنی :

اینم سایت شخص سازنده این شبیه ساز هست ولی از قرار معلوم دیگه روش کار نمیکنه :

ضمنا اگه خواستی واسه PS2 شبیه ساز های دیگه ای مثل میکرو و سگا و سوپر نینتندو هم هست که خیلی خوب جواب میدن. لیست کاملش رو میتونی از اینجا ببینی و دانلود کنی :

سلام دوست عزیز
از بابت را هنمایی متشکرم
ولی
در این آدرس فقط یک فایل 40 کیلو بایتی بود باید چطوری مثلا یک بازی DVD کامپیو تری رو روی پلی 2 اجرا کنم با این فایل ؟؟؟!!!!!!!!
متشکرم

Squall Leonhart
28-04-2010, 08:45
سلام دوست عزیز
از بابت را هنمایی متشکرم
ولی
در این آدرس فقط یک فایل 40 کیلو بایتی بود باید چطوری مثلا یک بازی DVD کامپیو تری رو روی پلی 2 اجرا کنم با این فایل ؟؟؟!!!!!!!!
متشکرم

از اینجا میتونی دانلود کنی :

من نه PS2‌ دارم و نه این برنامه رو امتحان کردم. و فکر هم نمیکنم که جواب بده. اگه دنبال بازی کردن هستی بی خیال شو و بشین بازی هایی مثل سری اویل و سری فاینال فانتازی رو بازی کن :31:

ولی اگه دنبال این هستی که توی این راه یه سری اطلاعات کسب کنی و وارد بحث بشی که چه خبره برو اینجا :

اگه چیزی فهمیدی یه کم ساده تر بگو تا من هم یاد بگیرم! :31: :11:

m.prince
29-04-2010, 00:05
سلام دوستان من عاشق بازی Harvest moon برای ps2 هستم با شبیه ساز تونستم برای ps1 رو اجرا کنم ولی نتونستم برای Ps2 رو اجرا کنم در ضمن هم dvdrom دارم هم از نظر سخت افزاری سیستمم بالاست .
اگر کسی از اساتید بلد هست لطفا توضیح بده که چطور اجرا کنم!

Squall Leonhart
29-04-2010, 09:49
سلام دوستان من عاشق بازی Harvest moon برای ps2 هستم با شبیه ساز تونستم برای ps1 رو اجرا کنم ولی نتونستم برای Ps2 رو اجرا کنم در ضمن هم dvdrom دارم هم از نظر سخت افزاری سیستمم بالاست .
اگر کسی از اساتید بلد هست لطفا توضیح بده که چطور اجرا کنم!

واسه شبیه ساز PS2 این رو بخون کارت راه می افته :

به اینجا هم حتما یه سری بزن :

BLACK_SUN
01-05-2010, 17:13
سلام دوستان
من یه ps2 از اون قدیمیا که سیاه بود رو دارم.مشکلش اینه که بازی ها رو دیر میاره و میشه گفت شانسی لود میکنه.لنزش رو تمیز کردم اما باز تغییر نکرد.حالا میخواستم بدونم فریم ویر رو چطوری اپدیت میکنن؟

joykiller360
14-05-2010, 20:14
سلام دوستان
سلام
شما باید لنز رو عوض کنید

7evil
21-06-2010, 13:19
--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

این شبیه ساز توسط گروه Dr Hell ساخته شده که معمولا پلاگین طراحی می کردن. حجم برنامه بسیار کم هست. خودم امتحانش نکردم. این برنامه نیازی به بایوس و پلاگین نداره و حدودا یک ماه پیش ریلیز شده.

می تونین از اینجا داونلود کنین:
فايل هاي ضميمه Xebra_P30World.rar (108.4 کيلو بايت, مشاهده : 709)

سلام اقا مهدی شما تو بخش برنامه ی شبیه ساز ها این برنامه رو گزاشته بودین و. منم دانلود کردن حالا می خوام بدونم ایا این برنامه واسه ps1 هست یا 2 در ضمن طرز استفاده از اون رو هم بهم بگید و هم چنین لطفا اگه برنامه ی جدید تر از این ها هم واسه اجرای پلی استیشن 1و 2 اومده لطفا بهم معرفی کنید
با تشکر

7evil
21-06-2010, 21:16
سلام اقا مهدی شما تو بخش برنامه ی شبیه ساز ها این برنامه رو گزاشته بودین و. منم دانلود کردن حالا می خوام بدونم ایا این برنامه واسه ps1 هست یا 2 در ضمن طرز استفاده از اون رو هم بهم بگید و هم چنین لطفا اگه برنامه ی جدید تر از این ها هم واسه اجرای پلی استیشن 1و 2 اومده لطفا بهم معرفی کنید
با تشکر
سلام لطفا کسی جواب منو نمیده؟

7evil
23-06-2010, 22:48
لطفا يكي جواب بدههههههههههههههههههه؟چرا كسي جواب نميدههههههههههههه؟لطفاااا ااااااااااااااااااااااااا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lovei_2006
24-06-2010, 00:06
salam age kasi midone che jori fw ps2 up mikonan ro bege????????????
\

Squall Leonhart
24-06-2010, 07:34
لطفا يكي جواب بدههههههههههههههههههه؟چرا كسي جواب نميدههههههههههههه؟لطفاااا ااااااااااااااااااااااااا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عزیزم دنبال چی میگردی؟ دقیق بگو تا بگم. اگه دنبال شبیه ساز واسه پلی استیشن یک و دو هستی بهترین ها اینها هستن :

واسه PS1 : شبیه ساز ePSXe 1.6 (ورزن 1.7 هم اومده ولی بعضی از بازی ها (ماننده RE3) رو اجرا نمیکنه)
سایت رسمی :

واسه PS2 : شبیه ساز PCSX2 0.9.7
سایت رسمی :

sadrabadix
02-07-2010, 10:19
ببخشید کیفیت تصویر در بازی روی تلوزیونم خیلی پایین م تو دفترچه PS2 ام ید که نوشه ود کیفیت تصویر با کابل Compoent بیشتره تا کابل AV ضمن اینکه تلوزیون مان یه ورودی و یه کانا داره که روش نوشته Compoent ممنونم لطفا سریعتر راهمنماییم کنید دارم دیونه میشم!!!

AhmadReza.
22-07-2010, 01:13
سلام ..
من بازی god of war 2 رو خریدم و یک dvd بود ...
حالا نصبش کردم و باید با شبیه ساز نصب بازی های ps2 روی pc بازی رو انجام بدم ولی وقتی میرم تو بازی هیچ دکمه ای عمل نمیکنه ..دسته هم دارم..
کسی میتونه تنظیماتش رو بزاره....
مرسی....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

Squall Leonhart
22-07-2010, 07:51
سلام ..
من بازی god of war 2 رو خریدم و یک dvd بود ...
حالا نصبش کردم و باید با شبیه ساز نصب بازی های ps2 روی pc بازی رو انجام بدم ولی وقتی میرم تو بازی هیچ دکمه ای عمل نمیکنه ..دسته هم دارم..
کسی میتونه تنظیماتش رو بزاره....
مرسی....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

از منوی Config برو روی Controllers بعد Plulgin Settings. در پنجره ای که باز میشه Pad1 رو انتخاب کن و دکمه ها رو تنظیم بکن.

AhmadReza.
22-07-2010, 23:12
میدونم باید تنظیم کنم...ولی مشکلم اینه که نمیدونم کدوم دکمه ها رو روی چه دکمه هایی از دسته تنظیم کنم...
چون خودم تنظیم کردم و توی بازی هم رفتم و ضربه هم میزد ولی به اطراف نمیشد بری ..یعنی جهت نداشت..
کسی میتونه دکمه ها رو تنظیم کنه و عکسشو برام بگذاره...ممنون

Squall Leonhart
23-07-2010, 10:08
میدونم باید تنظیم کنم...ولی مشکلم اینه که نمیدونم کدوم دکمه ها رو روی چه دکمه هایی از دسته تنظیم کنم...
چون خودم تنظیم کردم و توی بازی هم رفتم و ضربه هم میزد ولی به اطراف نمیشد بری ..یعنی جهت نداشت..
کسی میتونه دکمه ها رو تنظیم کنه و عکسشو برام بگذاره...ممنون

خیلی هم سخت نیست و به نظر من تقریبا مشخص هستن. بیا ببین این کارت رو راه میندازه :

AhmadReza.
24-07-2010, 14:52
خیلی خیلی ممنون ...:11:
اما دسته ی من شوک نداره..ولی مشکلی نیست میتونم روی صفحه کلید تنظیمشون کنم..

AhmadReza.
24-07-2010, 22:16
سلام..مشکلم حل شد:31:
ولی حالا نمیتونم بازی رو سیو کنم .کسی میتونه بگه که چطور بازی God of War 2 رو سیو کنم؟؟؟:46:
راستی وقتی اون یارو گندهه پاشو میزاره روی کریتوس میگه من دایره رو میزنم پاشو برمیداره و دوباره میذاره . و من له میشم..اونجا باید چکار کنم..؟؟؟؟:41:

AhmadReza.
25-07-2010, 11:02
کسی نیست که بگه چطور بازی رو سیو کنم...دیگه کلافه شدم....:19:

AhmadReza.
25-07-2010, 21:10
یکی جواب بدههههههههههههههههههههههه ه؟؟؟؟؟/:19::19::42::42:

mohammad_dj96
03-08-2010, 10:43
آقا من این بیوس رو اصلا پیدا نمیکنم!!!!
ار کجا دان کنم؟!
کجا بریزمش؟

Squall Leonhart
03-08-2010, 12:16
آقا من این بیوس رو اصلا پیدا نمیکنم!!!!
ار کجا دان کنم؟!
کجا بریزمش؟

کدوم شبیه ساز؟ حداقل به خاطر خودت یه کم اطلاعات بده تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

من موندم که این تاپیک چرا بسته نمیشه؟ آخه مگه زدن تاپیک کلی ممنوع نیست؟! هدف این تاپیک چیه؟ :13:

kiuq
03-08-2010, 17:38
من با به کار انداختن دسته مشکل دارم؟؟
برنامه هم epsxe هستش مشکل اینجاست که تو بازی یا اصلا کلا تو محیط بازی دسته کار نمیکنه.!!:13:

light
14-08-2010, 15:43
جديدترين ورژن و كامل ترين epsxe رو ميخواستم

Squall Leonhart
14-08-2010, 17:02
جديدترين ورژن و كامل ترين epsxe رو ميخواستم

از خود سایت اصلیش بگیر :

واسه پلاگین هاش هم برو اینجا :

و

tohidkarimi
29-08-2010, 13:18
سلام
من دوتا سوال دارم لطفا حتما جواب بدید.ممنون
1.وقتی بازی god of war 2 رو با این نرم افزار اجرا میکنم بعد از تمام شدن دمو اولش وقتی وارد بازی میشه محیط سبز رنگه و چیزی به جز کریتوس ودشمناش دیده نمیشه!باید چکار کنم؟
2.من میخوام بازی mortal kombat armageddon رو با این نرم افزار اجرا کنم چکار کنم که سرعت بره بالا وگرافیکش بهتر بشه؟
خیلی ممنون
:11:

alireza1411
22-10-2010, 00:05
سلام
من دوتا سوال دارم لطفا حتما جواب بدید.ممنون
1.وقتی بازی god of war 2 رو با این نرم افزار اجرا میکنم بعد از تمام شدن دمو اولش وقتی وارد بازی میشه محیط سبز رنگه و چیزی به جز کریتوس ودشمناش دیده نمیشه!باید چکار کنم؟
2.من میخوام بازی mortal kombat armageddon رو با این نرم افزار اجرا کنم چکار کنم که سرعت بره بالا وگرافیکش بهتر بشه؟
خیلی ممنون
:11:

در مورد سوال دومتون من تست کردم ولی مشکلی ناشت. من از پلاگین gsdx آخرین ورژن استفاده کردم و تنظیمات هم برای سی پی یو core 2 dou و directx 10 بود. آپشنای مختلف پلاگین تصویر رو تغییر بدی احتمالا باید حل بشه. :11:

---------- Post added at 02:05 AM ---------- Previous post was at 02:00 AM ----------

سلام..مشکلم حل شد:31:
ولی حالا نمیتونم بازی رو سیو کنم .کسی میتونه بگه که چطور بازی God of War 2 رو سیو کنم؟؟؟:46:
راستی وقتی اون یارو گندهه پاشو میزاره روی کریتوس میگه من دایره رو میزنم پاشو برمیداره و دوباره میذاره . و من له میشم..اونجا باید چکار کنم..؟؟؟؟:41:

نه بابا من یه تیکه اول بازی رو رفتم جلو و پاش رو هم محکم هل دادم که ببینم امولیتور درست کار میکنه یا نه و درست بود. شما شل هل دادی لابد. :31: گذشته از شوخی دکمه ها رو درست تنظیم کنی نباید این طوری بشه.

برای سیو مموری کارت نداری مگه ؟ فایل 8 مگابایتیه توی فولدر مموری کارد رو ببین هست یا نه. بعد تو برنامه آدرسش رو بده از اول. اصلا مموری کارت دوم رو کپی کن و اسمش رو بزار مموری کارد 1 و بعد ببین باز نمیتونه سیو کنه یا نه.

ehsan_update
24-10-2010, 18:13
سلام دوستان. من بازی Crash bandicoot 3 رو بدون مشکل با امولاتور ePsxe v1.6 اجرا کردم. اما حالا که Crash team racing رو دانلود کردم فقط صدای بازی رو دارم و هیچ تصویری ندارم! با امولاتور pSX1.8 هم اجرا کردم همونطور بود. اسم فایلی که دانلود کردم اینه: Crash Team Racing [SCUS-94426].bin . میشه بگین این SCUS-94426 که توی پرانتز نوشته چیه؟ باید چیکار کنم بازی اجرا شه؟ :41: ممنون میشم از راهنماییتون

alireza1411
24-10-2010, 20:26
سلام دوستان. من بازی Crash bandicoot 3 رو بدون مشکل با امولاتور ePsxe v1.6 اجرا کردم. اما حالا که Crash team racing رو دانلود کردم فقط صدای بازی رو دارم و هیچ تصویری ندارم! با امولاتور pSX1.8 هم اجرا کردم همونطور بود. اسم فایلی که دانلود کردم اینه: Crash Team Racing [SCUS-94426].bin . میشه بگین این SCUS-94426 که توی پرانتز نوشته چیه؟ باید چیکار کنم بازی اجرا شه؟ :41: ممنون میشم از راهنماییتون

اون نشون میده بازی ریلیس US یا United States هست که همون آمریکا میشه. این مشکل اگه با پلاگینای مختلف وجود داره فکر نمیکنم راهی داشته باشه. ببینم بازی دیگه ای هم داری تست کنی ؟ پلاگین تصویر رو ور برو باهاش ببین چی میشه. همه جوره امتحان کن بالاخره نتیجه میده.:11:

Squall Leonhart
24-10-2010, 22:45

طبق این تنظیمات عمل کن :

منبع :

alireza1411
29-10-2010, 04:54
ورژن 3974 برنامه ی PCSX2 به همراه پلاگینهای جدید صوت و تصویر در این فایل موجوده که باید به جای فایلهای اصلی در فولدر برنامه قرار بگیرن:

خودم تست نکردم ببینم سرعت اجرا و کیفیت و گزینه های جدیدش چی هست. :31::11::11::11:

alireza1411
21-11-2010, 21:42
ورژن جدیدتر pcsx2 یعنی ریویزن 4042:

تست نکردم ولی امکان جدیدی که دیدم داره اینه که میشه سیو استیتهای دیگر ورژنها رو برای استفاده تو ورژن جدید مورد استفاده قرار داد و خوشبختانه این طور که گفتن باگهای زیادی نداره و جواب میده.

:11::11::11:

Bobby Sands
27-11-2010, 10:39
این برنامه PCSX2 0.9.7 رو از سایتش کرفتم وقتی میخوام نصبش کنم اون مرحله آخر نصب میگه بایوس رو انتخاب کن . این بایوس چیه اصلا؟ بعد میگه اگه بایوس نداری کنسل کن، خارج میشه و هیچی نصب نشده!
این چطوریه سیتمش میشه یکی از دوستان مارو راهنمایی کنه؟

Maggy_P
27-11-2010, 11:10
این برنامه PCSX2 0.9.7 رو از سایتش کرفتم وقتی میخوام نصبش کنم اون مرحله آخر نصب میگه بایوس رو انتخاب کن . این بایوس چیه اصلا؟ بعد میگه اگه بایوس نداری کنسل کن، خارج میشه و هیچی نصب نشده!
بایوس یک فایله که برای اجرای برنامه باید حتما باشه.
جداگانه باید دانلودش کنید
اینجا فایلاش هست. توضیح هم داده :

Squall Leonhart
27-11-2010, 12:07

برای استفاده از این شبیه ساز اول اینا رو بخون بعد :

Black Prince
28-12-2010, 07:05
من با این شبیه ساز epsxe یک مشکل دارم! وقتی تو بازی فاینال فانتزی وارد قسمت آیتم ها میشم اینجوری نشون میده:

هرچی پلاگین مربوط به گرافیک بود رو تست کردم، ویرایش کردم، ورژن شبیه ساز رو تغییر دادم، درست نشد!

کسی میتونه کمک کنه؟:10::19:

Squall Leonhart
28-12-2010, 11:04
من با این شبیه ساز epsxe یک مشکل دارم! وقتی تو بازی فاینال فانتزی وارد قسمت آیتم ها میشم اینجوری نشون میده:

هرچی پلاگین مربوط به گرافیک بود رو تست کردم، ویرایش کردم، ورژن شبیه ساز رو تغییر دادم، درست نشد!

کسی میتونه کمک کنه؟:10::19:
من که خیلی راحت اجراش کردم. همین الان تست کردم با هر دو تا ورژن 1.6 و 1.7 راحت اجرا میشه. :

از پلاگین های مشخص توی عکس زیر استفاده بکن :

تنظیمات رو بزار روی Nice اگه کامپیوترت ضعیف هست بزار روی Fast.

به نظرم شبیه سازت یه ورژن غیر رسمی هست بهتره به اینجا بری و ورژن رسمیش رو دانلود کنی :

soliman
10-01-2011, 01:02
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
من در مورد اجرای GOD OF WAR 1 و 2 به مشکل برخوردم.

تو اخرای GOD OF WAR 1 بعد از این صحنه و دمو ، صفحه بازی سفید میشه و دیگه ادامه بازی نمیاد. این صحنه بعد از مبارزه کریتوس با ادمکهای شبیه خودشه که میخوان زن و بچه اش رو بکشند.

تو بازی GOD OF WAR 2 هم بعد از این صحنه یهو تصویر بازی سیاه میشه و قبل از اینکه کاری رو انجام بدم بازی خود به خود GAME OVER میشه . این صحنه هم بعد از باز کردن دستهای اون غوله بزرگه است.

در ضمن من بازی ها رو با امولاتور PCSX 2 اجرا میکنم.
لطفا بگید مشکل از کجاست.

alireza1411
10-01-2011, 20:44
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
من در مورد اجرای GOD OF WAR 1 و 2 به مشکل برخوردم.

تو اخرای GOD OF WAR 1 بعد از این صحنه و دمو ، صفحه بازی سفید میشه و دیگه ادامه بازی نمیاد. این صحنه بعد از مبارزه کریتوس با ادمکهای شبیه خودشه که میخوان زن و بچه اش رو بکشند.

تو بازی GOD OF WAR 2 هم بعد از این صحنه یهو تصویر بازی سیاه میشه و قبل از اینکه کاری رو انجام بدم بازی خود به خود GAME OVER میشه . این صحنه هم بعد از باز کردن دستهای اون غوله بزرگه است.

در ضمن من بازی ها رو با امولاتور PCSX 2 اجرا میکنم.
لطفا بگید مشکل از کجاست.

من این بازی رو دارم ولی چون کلا علاقه نداشتم بازی نکردم برم جلو ببینم این جوری میشه یا نه. ولی دیروز داشتم Persona میزدم متوجه شدم یک سری Speed ---- ها با اینکه خیلی جاها هیچ مشکلی ایجاد نمیکنند ولی یه جاهای خاصی مشکل زا میشن. ممکنه ربطی به پلاگین صدا و تصویر نداشته باشه و در واقع بخش کامپایلری EE و VU مشکل داشته باشه. تازه یه جورایی فکر نم احتمالش خیلیییییییی بیشتر هستش.

من توصیه میکنم آخرین ورژنش رو دانلود کن چون یه سری پریست اضافه کرده که راحت تر میشه حین اجرای بازی سرعت اجرا و تنظیمات رو عوض کرد. بعد با تنظیمات مختلف تست کن.

میشه یه کار راحت تر هم کرد. تمام Speed ---- ها را نافعال کن ببین چی میشه. اگه این بازی نسخه ی اصلی رو داشتم میگفتم سیو استیت اون تیکه رو برام بفرستی و تنظیمات رو خودم ور میرفتم میگفتم که آخرین ورژن درست کار میکنه یا نه ولی متاسفانه من نسخه ی ترجمه فارسی رو به طور تصادفی گرفتم ..:41::41:

این نسخه ی دیروزه یعنی 4184:

و نسخه های قدیمی تر رو اینجا گذاشتم:

این دو تا لینک بالا مربوط به پلاگینهاست و بایوس و اینا توش نیست. شما این فایل 13 مگی رو دانلود کنی کلا همه چی توش هست ولی آپدیت نیست:

در واقع اگه فکر میکنی نسخه ای که داری کامل نیست این فایل آخر رو دانلود کن و یه جا بازش کن. بعد اون فایل اول رو هم باز کن و محتواش رو بریز تو فولدر این فایل آخر جوری که پیغان Replace رو حتما ببینی و جای پلاگین ها درست باشه.:11::11::11:

soliman
13-01-2011, 11:55
ممنون علیرضا جان . با اون برنامه 13 مگابایت مشکل هر دو بازی حل شد. حتی بازی های دیگه هم رو با سرعت و فریم عالی بدون مشکل دارم اجرا میکنم. واقعا دستت درد نکنه.

alireza1411
13-01-2011, 13:37
ممنون علیرضا جان . با اون برنامه 13 مگابایت مشکل هر دو بازی حل شد. حتی بازی های دیگه هم رو با سرعت و فریم عالی بدون مشکل دارم اجرا میکنم. واقعا دستت درد نکنه.

اون نسخه ی 3700 بوده ها!!! من پیشنهاد میکنم حتما نسخه های جدیدتری که میذارم رو هم تست کنی چون پلاگین ها و خود برنامه بهینه تر میشه ....

اگه کارایی در حد رضایت هست فعلا نیاز چندانی نداری ولی امکانات یکم بهتر شده. باز هر طور راحتی. نسخه های بعدی که ببینم تغییر عمده ای داره یا امکان خاصی اضافه شده رو هم گهگاه میذارم همین جا.

senatory
25-02-2011, 15:16
لطفآ کمک کنید
بازی های Winning_eleven_2002 و Winning_eleven_2000
پلی استیشن 1 با چه بایوس تو نرم افزار شبیهساز ePSXe اجرا کنم
به هیچ عنوان بازی ها اجرا نمیشه لطف کنید راهنماییم کنید

senatory
25-02-2011, 20:21
لطفآ راهنمایی کنید
بازی های Winning_eleven_2002 وWinning_eleven_2000 تو شبیه ساز ePSXe اجرا نمیشه
تمامی تنظیمات اجام دادم
فقط بایوس نرم افزار خونده میشه البته هنوز نمی دونم باچه بایوسی این بازیها رو اجرا کنم
لطفآ کمک کنید

senatory
26-02-2011, 22:14
لطفآ کمک کنید
بازی های Winning_eleven_2002 و Winning_eleven_2000
پلی استیشن 1 با چه بایوس تو نرم افزار شبیهساز ePSXe اجرا کنم
به هیچ عنوان بازی ها اجرا نمیشه لطف کنید راهنماییم کنید
کسی نیست به این سوال جواب بده
خیلی نیاز دارم:41:
فقط می خوام بدونم با چه تنظیماتی این بازی هارو اجرا کنم؟؟

water_lily_2012
05-03-2011, 14:20
سلام
من از pcsx2 0.9.6 استفاده مي كنم ولي هنگام اجراي بازي ها در هنگام نمايش اولين صفحه پيغام Visual Studio Just-In Time Debugger مشاهده مي شه. بعد
تنظيمات گرافيك را به Software تغيير دادم وارد بازي مي شه ولي صفحه كليد كار نمي كنه. مي تونم از صفحه كليد استفاده كنم يا نه. تنظيماتش چطوري هست.

CPU كامپيوتر : E5200 و گرافيك آنبرده G33/31
دو گيگ هم رم

Ghaioom
05-03-2011, 15:00
سلام
من از pcsx2 0.9.6 استفاده مي كنم ولي هنگام اجراي بازي ها در هنگام نمايش اولين صفحه پيغام Visual Studio Just-In Time Debugger مشاهده مي شه. بعد
تنظيمات گرافيك را به Software تغيير دادم وارد بازي مي شه ولي صفحه كليد كار نمي كنه. مي تونم از صفحه كليد استفاده كنم يا نه. تنظيماتش چطوري هست.

CPU كامپيوتر : E5200 و گرافيك آنبرده G33/31
دو گيگ هم رم
سلام
تنظیمات صفحه کلید تو منوها یه قسمت به نام control بود مثل اینکه اونجا هست.

منم از pcsx2 0.9.6 استفاده میکنم.
دوستان یه کاری میشه کرد که گرافیک بازی بره پایین و بتونیم سریعتر بازی کنیم؟ سیستم ما که خوبه ولی بازم خوب نمیکشه دیگه دموها رو که خوب میاره ولی تو بازی یکم کنده!

water_lily_2012
05-03-2011, 17:12
سلام
تنظیمات صفحه کلید تو منوها یه قسمت به نام control بود مثل اینکه اونجا هست.

منم از pcsx2 0.9.6 استفاده میکنم.
دوستان یه کاری میشه کرد که گرافیک بازی بره پایین و بتونیم سریعتر بازی کنیم؟ سیستم ما که خوبه ولی بازم خوب نمیکشه دیگه دموها رو که خوب میاره ولی تو بازی یکم کنده!

اين قسمت ها را ديدم ولي هر چه تلاش كردم سودي نبردم.

Ghaioom
06-03-2011, 08:39
اين قسمت ها را ديدم ولي هر چه تلاش كردم سودي نبردم.
باید روی اسم دکمه ها کلیک کنی بعد از کیبورد هر چی میخوای بزنی تا در سمت چپ ثبت بشه.

مهرسا1
14-05-2011, 21:41
یه برنامه بود که ایکونش یه دست بود که یه دسته رو گرفته بود من اون شبیه سازو میخوام
بعدش چجوری از سی دی بازیهای پلی یک با کلون سی دی ایمیج بگیرم؟

ferarri
23-06-2011, 08:31
سلام من وقتی که وارد بازی میشم بعد از چند لحظه این ارور میاد
pcx2 has stop working
باید چه کار کنم؟

kiuq
02-07-2011, 02:29
یکی من رو دریابه لطفا :

SamGun
02-07-2011, 14:24
یکی من رو دریابه لطفا :

عزیزم شما با چند تا Bios File این مورد رو چک کردی ؟

kiuq
04-07-2011, 12:45
عزیزم شما با چند تا Bios File این مورد رو چک کردی ؟
همون 4 تا که البته 2تاش مشابه هست و اسمش فرق داره . . .
همونطور که میدونید این بایوس ها منسوخ شده و کپی هستن . ..
کلا این نرم افزاری که من دارم با اونی که تو آموزشها هست فرق داره . .. لینک اونا هم که همش پرپر شده . .

DHAMID
04-07-2011, 17:56
لطفا یه نفر بازی مدال افتخار ps1 رو بزاریه
شماره اولش منظورمه
هر جا میگردم واسه دانلود پیدا نمیشه

alireza1411
05-07-2011, 02:25
همون 4 تا که البته 2تاش مشابه هست و اسمش فرق داره . . .
همونطور که میدونید این بایوس ها منسوخ شده و کپی هستن . ..
کلا این نرم افزاری که من دارم با اونی که تو آموزشها هست فرق داره . .. لینک اونا هم که همش پرپر شده . .

این را دانلود کن ، آخرین ورژن پلاگین و بایوس و این چیزا توش هست، کامله و میشه بازی رو باهاش اجرا کرد.

آخرین پلاگین صدا واقعا نسبت به یه ماه پیش متحول شده و کیفیت صدا محشره. تصویر هم که روند رو به رشدی داشته و بهتر شده. امیدوارم درست کار کنه همه چیش چون توضیح قدم به قدم سخته. باید ور بری مشکلات رو یکی یکی حل کنی.:11::11:

hma6226
05-07-2011, 16:19
سپاس جناب.

alireza1411
05-07-2011, 16:41
سپاس جناب.

دوستان سربازی در فروم ها دیده میشوند:31::11::11:

Zelgadis
08-08-2011, 12:31
ببخشید من مشکل اجرای بازی Resident Evil 3 ps1 با ePSXe 1.7 روی ویندوز 7 رو دارم.بعد از آمدن آرم capcom دیگه بازی بالا نمیاد . من همه ی پلاگین های جدید و بایوس ها رو دارم . لطفا فقط شما به من بگید چیکار کنم . قبلا با سیستم قدیمیم بیشتر بازی ها رو با ePSXe روی ویندوز xp اجرا میکردم ولی حالا هیچ بازی رو با ePSXe 1.7 روی ویندوز 7 نمیتونم اجرا کنم
من با psx کار کردم ولی میخوام با ePSXe کار کنم و از شیدر افکت استفاده کنم.

cpu: intel core i5 750 2.66 ghz
main board : gigabyte P55_ ud3L_TPM
graphic: ati xfx hd 5770 1gb
ram 4gb

windows 7

ممنون میشم کمکم کنید.

Squall Leonhart
08-08-2011, 14:06
ببخشید من مشکل اجرای بازی Resident Evil 3 ps1 با ePSXe 1.7 روی ویندوز 7 رو دارم.بعد از آمدن آرم capcom دیگه بازی بالا نمیاد . من همه ی پلاگین های جدید و بایوس ها رو دارم . لطفا فقط شما به من بگید چیکار کنم . قبلا با سیستم قدیمیم بیشتر بازی ها رو با ePSXe روی ویندوز xp اجرا میکردم ولی حالا هیچ بازی رو با ePSXe 1.7 روی ویندوز 7 نمیتونم اجرا کنم
من با psx کار کردم ولی میخوام با ePSXe کار کنم و از شیدر افکت استفاده کنم.

cpu: intel core i5 750 2.66 ghz
main board : gigabyte P55_ ud3L_TPM
graphic: ati xfx hd 5770 1gb
ram 4gb

windows 7

ممنون میشم کمکم کنید.

من روی Xp فقط با 1.6 میتونم RE3 رو اجرا بکنم. اونم حتما باید از بازی ایمیج بردارم و بزنمش توی درایو مجازی و ران سی دی رام بزنم. به هیچ عنوان مستقیم از روی ایمیج اجرا نمیشه! توهم این طوری یه تست بکن و نتیجه رو بگو.

kolange_edalat2001
09-08-2011, 20:09
یکی من رو دریابه لطفا :

روی یکی از بایوسها کلیک کن بعد از highlight شدن میتونی next رو بزنی

behroz 61
15-08-2011, 13:33
pcsx2تازه دانلود كردم اغلب پلاگينه بروز هستن پلي يك رو راحت اجرا ميكنه اما پلي دو روصفحه سياه ميمونه بازي بلكو ميخوام اجرا كنم ازروي دي وي دي پيغام ميده نميتونه بخونه وارور ميده واز روي ايميج صفحه سياه ميمونه

mehran_286
31-08-2011, 23:34
سلام دوستان ورژن0 . 9. 8 pcsx بازی های پلی استیشن 2 را رحت اجرا می کند ؟؟

بازی tekken رو چطور ؟؟

mehran_286
03-09-2011, 22:04
سلام دوستان

آخرین بایوس رو دان کردم ولی برنامه نمیشناستش چیکار کنم ؟؟؟

کسی نمیدونه!!

Mahdi_591
04-09-2011, 21:06
به نام خدا
سلام دوستان
من یه چیزی میخام نمیدونم اینجا جاش هست بگم یا نه
من جدیدن tekken 5 گرفتم با مبدلش همه کارکتراشو باز کردم غیراز یکی این چه جور باز میشه
البته زیاد گشتم نتونستم راهشو پیاد کنم
مبدلم Pcsx2 R4828 البته با خودش بود
اگر تنظیمات بهتر اجرا شدنم بلدید بگید برا من وسطش خط میاد
ممنون

abdorrahman
18-06-2012, 10:38
سلام دوستان خسته نباشید.من از playstation 2 emulator استفاده میکنم همه پلاگین ها رو داره ولی نمیدونم چرا پیغام not found system.cnf رو میده

pershiran
30-06-2012, 09:50
سلام
من گرافیکم انویدیا 8400 جی اس هستش
وقتی شبیه ساز پلی 2 رو نصب میکنم برای کانفیگ ارور دایرکتس میده
دایرکتس 9 رو هم نصب کردم (فکر کنم 9.2 بود) اما بازم خطا میده
مشکل چیه؟ گرافیکم ضعیفه؟
اصلا این 8400 به درد بازی میخوره؟ (میدونم قدیمیه:41: )

miladfergie
12-07-2012, 17:57
سلام دوستان خسته نباشین لطفا یکی به من کمک کنه

من سی دی vigilante 8 بازی ps1 رو دارم و با نرم افزار ePSXe بازی رو بالا میارم مشکلم اینه که دسته دوم usb 2 کار نمیکنه تو هیچکدام از بازی ها نمیدونم چی کار کنم
اینو هم بگم که من از ویندوز 7 استفاده میکنم

Mohammad Mahdi.G
28-07-2012, 16:44
وقتي يک بازي PS2 را اجرا ميکنم 2 گزينه ظاهر ميشه
1_Browser
2_System Configuration
اولي وارد Memory ميشه که داخلش هيچي نيست دومي هم وارد تنظيمات ميشه.حالا چطور ميشه بازي را بالا آورد.
در ضمن من همه کارها مثل کپي کردن memcards را انجام دادم

فکر کنم از بایوس دیگه ای باید استفاده کنید. راستی آدرس بازی رو به شبیه ساز دادید؟ یا این که حتّی ممکنه شبیه ساز را روی گزینه بایوس اجرا کرده باشید.

my_god_99
28-12-2012, 03:09
سلام به همه دوستان خواهشا يكي به من كمك كنه
وقتي ايميج فوتبال پلي استيشن يك رو با هر شبيه سازي اجرا ميكنم همچيزش خوبه فقط صدا نداره دومين مشكلم اينكه تصوير قبلا كل صفحه مانيتور رو ميگرفت الان تصوير كوچيك شده
درضمن فوتبالي كه بازي ميكنم الون2002 هستش
خواهشا به من كمك كنيد
باتشكر:n28::n28:

saeed19999
07-05-2013, 17:44
سلام. در بازی تیکن 5 در شبیه ساز : سرعت بازی کنده و دسته هم تنظیم نمیشه چه کنم؟

yahiko
12-05-2013, 15:26
درود
آقا بنده یک مشکل اساسی دارم خداییش اگر میتونید کوتاهی نکنید و بنده رو راهنمایی کنید چون که بد جور نیاز به کمک شما دارم چند وقت پیش من یک بازی به اسم GENJI برای پلی ۲ دانلود کردم همونطور که آپلود کنندش گفته بود این فایل ISO هست و بنده هم قصد داشتم اون رو توی شبیه ساز پلی ۲ بازی کنم این بازی 2 پارت بود پارت اول ۱گیگ و ۵۰۰ مگ بود که فایلش RAR بود اما فایل دوم RAR نبود شکل یک فایل بود موقعی که هر دو پارت رو دانلود کردم نه میشه اکستراکتش کرد نه میشه با شبیه ساز پلی ۲ اجراش کرد پیغام میده که فایلت ISO نیست
این هم تصاویر دوتا فایل پارت دوم rar نیست خودم پسوندش رو RAR کردم گفتم شاید درست بشه اما نشد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):n28:

لطفا لطفا اگر میشه کمک کنید نمیدونم باید چکار کنم از یک دوستی پرسیدم گفت به احتمال زیاد باید دوتا فایل رو یکی کنی تا بتونی از حالت فشرده بیاریشون بیرون تا فایل ایمیج رو بهت بده:n14:

kalantarahura
12-05-2013, 18:54
درود
آقا بنده یک مشکل اساسی دارم خداییش اگر میتونید کوتاهی نکنید و بنده رو راهنمایی کنید چون که بد جور نیاز به کمک شما دارم چند وقت پیش من یک بازی به اسم GENJI برای پلی ۲ دانلود کردم همونطور که آپلود کنندش گفته بود این فایل ISO هست و بنده هم قصد داشتم اون رو توی شبیه ساز پلی ۲ بازی کنم این بازی 2 پارت بود پارت اول ۱گیگ و ۵۰۰ مگ بود که فایلش RAR بود اما فایل دوم RAR نبود شکل یک فایل بود موقعی که هر دو پارت رو دانلود کردم نه میشه اکستراکتش کرد نه میشه با شبیه ساز پلی ۲ اجراش کرد پیغام میده که فایلت ISO نیست
این هم تصاویر دوتا فایل پارت دوم rar نیست خودم پسوندش رو RAR کردم گفتم شاید درست بشه اما نشد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):n28:

لطفا لطفا اگر میشه کمک کنید نمیدونم باید چکار کنم از یک دوستی پرسیدم گفت به احتمال زیاد باید دوتا فایل رو یکی کنی تا بتونی از حالت فشرده بیاریشون بیرون تا فایل ایمیج رو بهت بده:n14:

سلام.من یه پیشنهاد میکنم.این کارو بکنین احتمالا جواب بگیرین.
پارت اول که همون 1.5 گیگ هست رو کاملا بدین گونه Rename کنین:
Genji.7z.001

پارت بعدی رو هم این گونه:
Genji.7z.002

همانطور که در عکس نشون دادینTypeفایل دومتون نوشته 002 File.بنابراین بعد از این Rename پارت اولتون هم باید در قسمت Type بشه 001 File.انگاه Extract کنین.انشاالله حل میشه.اگر تونستین خبرشو بدین

yahiko
13-05-2013, 20:29
سلام.من یه پیشنهاد میکنم.این کارو بکنین احتمالا جواب بگیرین.
پارت اول که همون 1.5 گیگ هست رو کاملا بدین گونه Rename کنین:
Genji.7z.001

پارت بعدی رو هم این گونه:
Genji.7z.002

همانطور که در عکس نشون دادینTypeفایل دومتون نوشته 002 File.بنابراین بعد از این Rename پارت اولتون هم باید در قسمت Type بشه 001 File.انگاه Extract کنین.انشاالله حل میشه.اگر تونستین خبرشو بدین

خیلی ممنون بابت راهنمایی
اما دوست عزیز باور کن باز هم نشد ارور داد موقع اکسترکتش:28:

saeed19999
14-05-2013, 08:39
خیلی ممنون بابت راهنمایی
اما دوست عزیز باور کن باز هم نشد ارور داد موقع اکسترکتش:28:

دوست عزیز.فایلهارو برگردون به همون حالتی که بود منظورم اینه که اگه تغیر نام دادی دوباره درستش کن ، همونجوری که از اول بود.
بعد برو توپوشه ای که دانلود کردی سپس با 7zip بهتره.اما با winrar هم خوبه.روی اولین فایل راست کلیک کن و دستور اکسترانت هیر ( همینجا بازش کن ) رو بده اگه فایلهات سالم باشن تا آخرین فایل رو به ترتیب خودش باز میکنه و فایل ایزو رو تحویلت میده.

yahiko
14-05-2013, 10:28
آقا سعید سلام
اول تشکر میکنم بابت راهنمایی
از دو بزرگواری که تا الان بنده رو راهنمایی کردن اما همون کاری که که شما گفتید اکستراکت هیر هم زدم فایل ها رو به اسم اول شون بر گردوندم و مو به مو کارهایی که گفتید رو انجام دادم باز هم نشد این ارور را داد با هر دو برنامه هم امتحان کردم هم ۷ زیپ هم با وینرار :sq_4:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kalantarahura
18-05-2013, 08:43
آقا سعید سلام
اول تشکر میکنم بابت راهنمایی
از دو بزرگواری که تا الان بنده رو راهنمایی کردن اما همون کاری که که شما گفتید اکستراکت هیر هم زدم فایل ها رو به اسم اول شون بر گردوندم و مو به مو کارهایی که گفتید رو انجام دادم باز هم نشد این ارور را داد با هر دو برنامه هم امتحان کردم هم ۷ زیپ هم با وینرار :sq_4:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام.دوست من در عکس سمت راست اسم کامل فایلتون بدین صورت است:
GenjiDawnOfTheSamurai.7z.001.7z

ولی من گفتم که باید اینگونه باشه:
GenjiDawnOfTheSamurai.7z.001
پسوند اخر رو بردارین.دقتکنین که هر دو فایل این پسوند رو در اخر نداشته باشن.

Squall Leonhart
19-05-2013, 10:11
از کدوم سایت دانلود کردی؟

yahiko
19-05-2013, 20:16
آقا :n16: kalantarahura ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خیلی ممنون لطف کردین ولی باور کن باز هم درست نشد:n16:
اما آقای :n16:Squall Leonhart ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])از سایت ایزو زون دانلود کردم The iso zone یک سایت خارجی هست:n03:

kalantarahura
20-05-2013, 07:23
آقا :n16: kalantarahura ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خیلی ممنون لطف کردین ولی باور کن باز هم درست نشد:n16:
اما آقای :n16:Squall Leonhart ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])از سایت ایزو زون دانلود کردم The iso zone یک سایت خارجی هست:n03:
خواهش میکنم.تنها چیزی که امکان داره اینه که فایل Corrupt شده باشه ولی اگر can not open بزنه مربوط به فرمت هست.چند نکته هم بگم که فایلهای چند قسمتی با فرمت 7z حتما باید با نرم افزار 7zip باز شوند.نکته بعدی اینکه همه قسمتها باید در کنار هم و در یک پوشه مشترک باشند.
این که تاکید دارم extension فایل باید به صورت 7z.003، 7z.002،7z.001 .... باشه واسه اینه که خودم یه فایل 200 مگی رو به دو قسمت توسط 7zip تقسیم کردم و به این نکات رو تجربی رسیدم.امیدوارم به یه راه حل خوب برسین.این تمام چیزی بود که میدونستم:n16:

Squall Leonhart
20-05-2013, 16:24
داداش اول باید بری تو کنترل پانل بعد برو بهFolder Options بعد به تب View برو اونجا یه گزینه هست Hide extensions for known file types تیک اون رو بردار و اوکی بکن.
بعد اسم فایل هات رو کامل به این صورت بکن :
GenjiDawnOfTheSamurai.7z.001
GenjiDawnOfTheSamurai.7z.002

دقت بکن که پسوند کلی فایل ها 001 و 002 هست نه 7z
بعد برنامه winrar رو کلا uninstall بکن و برنامه 7zip رو دانلود و نصب بکن
حالا روی پارت اول راست کلیک بکن و اکسترکش بکن

meyn
20-05-2013, 17:33
شما بهتره بازی های Playstation 2 رو از سایت emuparadise.me دانلود کنید چون هیچ محدودیتی نداره و فایل بطور دائم در سرور سایت موجوده و همچنین بیشتر بازی های معروف Playstation 2 و کنسول های دیگه رو داره...

لینک مستقیم بازی شما:

Golbarg01
04-06-2013, 11:23
دوستان بازی resident evil 6 روی ps2 هم اجرا میشه یا فقط ps3?
کدومش ورژنش روی ps2 اجرا میشه؟

meyn
04-06-2013, 20:42
دوستان بازی resident evil 6 روی ps2 هم اجرا میشه یا فقط ps3?
کدومش ورژنش روی ps2 اجرا میشه؟

دوست عزیز، Resident Evil 6 فقط برای Xbox 360، PlayStation 3 و PC منتشر شده و اینکه نمیشه بازی های PlayStation 3 رو روی PlayStation 2 اجرا کرد! :n02:

8969
27-07-2013, 13:23
سلام
من نسخه جدیدی امولاتور ePSXe.180 رو نصب کردم
اما وقتی بازی ها رو اجرا میکنم ارور زیر رو میده
همچنین نسخه جدید pSX_1_13 هم نصب کردم ارور بایوس میده
برای حل این دو مشکل باید چکار کنم ؟؟؟؟

Alinho
30-07-2013, 14:24
تکراری شد. حذف بشه. مرسی

parvaz12369
28-08-2013, 11:54
سلام دسته بازی کار نمی کند در برنامه PCSX2 1.0.0 (r5350) برای پلستشن 2:n12:

javad2015
28-08-2013, 15:02
برو قسمت config \controllers اونجا تنظیمش کن.

parvaz12369
31-08-2013, 16:25
سلام دسته بازی جهت چب وراست کارنمی کند مشکل سخت افزاری نیست:n14:

parvaz12369
31-08-2013, 16:36
سلام ورچن برنامه من pcsx2-r5350 است مشکل جهت در بازی دارم تنظیمات دسته چب وراست کار نمی کند :n28:

parvaz12369
31-08-2013, 17:03
سلام
:n25: برنامه من pcsx2-r5350 است مشکل جهت در بازی دارم تنظیمات دسته چب وراست کار نمی کن

Drug Man
03-09-2013, 23:41
سیو نشدن تنظیمات شبیه ساز پلی استیشن 1
من با نرم افزار ePsxe بازی های پلی 1 رو سیستم بازی میکنم اما هر دفعه باید ار اول تنظیمش کنم هم تنظیمات بایوسش رو هم تنظیمات دسته بازی رو چیکار کنم که تنظمات سیو بشن و هر بار نیاز به تنظیم کردن نباشه

اینم عکس محیط نرم افزار برای راهنمایی بیشتر:

meyn
04-09-2013, 07:54
بهتره از ورژن جدید این شبیه ساز یعنی ورژن 1.9.0 استفاده کنی. می تونی از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنی.

iman reza
11-09-2013, 17:13
سلام
چرا شبیه ساز تو ویندوز 7 و 8 اجرا نمیشه ؟
من فقط تو اکس پی می تونم اجراش کنم ... مشکل از چیه ؟

countesss
03-11-2013, 10:23
سلام من میخوام فایلهای iso بازی های پلی استیشن 2 رو دانلود کنم ولی برای دانلود دو سته فایل وجود داره ایمیج USA و ایمیج Europe برای اجرا روی اجرا روی خود کنسول (روی کامپیوتر نمیخوام بازی کنم) باد کدومو دانلود کنم؟

Squall Leonhart
03-11-2013, 10:35
باید ببینی ریجن کنسولت چی هست
اگه پال باشه یوروپ دانلود کن
اگه ان تی اس سی باشه یو اس ای دانلود بکن
اگه ریجن فری باشه فرقی نداره کدوم رو دانلود بکنی

countesss
03-11-2013, 10:42
ممنون بابت جوابتون ولی از کجا بفهمم ریجن دستگام چیه؟

Squall Leonhart
03-11-2013, 12:10
معمولا پشت دستگاه مینویسه
یا روی جعبه
ممکنه یه شماره سریال مربوط به بایوس هم بنویسه از روی اون هم میشه فهمید
دستگاهت جدید هست یا قدیمی؟
فکر میکنم جدیدها ریجن فری باشن

countesss
03-11-2013, 13:22
من فروشنده هستم و میخوام بازیهای کمیابو کپی کنم و بفروشم واسه همین موندم کدومو دانلود کنم حجمشونم زیاده میخوام بدونم تو ایران بیشتر دستگاها چجورین که فایلای درستو دانلود کنم

Squall Leonhart
03-11-2013, 14:57
اوپس! پس که این طور! :n24:

omid 1357
10-11-2013, 20:18
:n13::n13:

vahidreza_sh
20-04-2014, 23:49
دوستان یه سوال:

همونطور که میدونید بازیهای قدیمی ps1دیگه پیدا نمیشه و باید دانلودش کنیم.
منم این کارو انجام دادم و با نرم افزاهای مربوطه تو سی دی با سرعت بسیار کم 8 رایت کردم منتهی دستگاه من بازی در میاره این باز ها رو یکی در میون اجرا میکنه اونم بعضی وقتها گیر میکنه یعنی در واقع بازیهایی که خودم رایت میکنم رو یا اجرا نمیکنه یا به زور اجرا میکنه ولی این سی دی به اصلاح ارجینال که شرکتهای داخلی میدن بیرون رو به راحتی هر چه تمامتر اجرا میکنه.برای مثال درایور 1 رو که از شرکت لوح زرین بود راحت اجرا میکرد ولی من همین درایور 1 رو برا تست که دانلود کردم اجرا نمیکنه و یه بار که سی دی رو در میارم و دوباره میزارم سر جاش شاید اجرا بشه ولی همین سی دی رایتی که خودم رایت کردم رو داخل ps2 خودم میزارم به راحتی اجرا میکنه

به طور خلاصه میشه ps1 من بازیهایی که خودم رایت میکنم رو به سختی اجرا میکنه یا اصلا" اجرا نمیکنه ولی همین سی دی های رایتی منو ps2 من به راحتی اجرا میکنه

دستگاه رو پیش تعمیرکار ماهر بردم و گفت دستگاهت عالیه و سالمه سالمه و هیچ مشکلی نداره.حتی بقول خودش بازی هایی به اصلاح شرکتی مثل کراش و شورش در شهر و کشتی و مرتال کمبات و تیکن رو تست کرد و به راحتی اجراشد و گفت فقط و فقط مشکل از سی دی هاته و میگفت بازی های ps1 رو باید با سرعت 2x رایت کرد که خود دستگاه مربوطه بتونه راحت اجراشون کنه ولی خب همونطور که میدونید هم رایتر ها و هم نرم افزارهای رایت و سی دی ها مینیمم سرعتشون 8 هست حتی یه نرم افزار سرعت 1 داشت ولی موقع رایت یک تبدیل به 8 شد

و این تعمیرکار درباره اجرای همین بازی های رایتی من داخل ps2 میگفت چون لنز ps2 قویتره و سرعت خوندنش هم بالاتره واسه همینه که راحت اجراشون میکنه

حالا میخواستم نظر شما دوستان رو بدونم که مشکل از چی میتونه باشه؟

روانپریش
11-07-2014, 11:52
چرا من با هر شبیه سازی رو اجرا میکنم نمیتونه تنظیمات دسته و گرافیک و صدا و غیره رو تو خودش سیو کنه یعنی بعد از هر ریستارتی باید دوباره از نو همه چی رو تنظیم کنم:n03:

روانپریش
14-07-2014, 12:38
چرا من با هر شبیه سازی رو اجرا میکنم نمیتونه تنظیمات دسته و گرافیک و صدا و غیره رو تو خودش سیو کنه یعنی بعد از هر ریستارتی باید دوباره از نو همه چی رو تنظیم کنم:n03:

کسی علتش رو میدونه؟خلی نیازم هست

Alban
15-07-2014, 09:51
کسی علتش رو میدونه؟خلی نیازم هست

احتمالـا پچ هـای جدید احتیاج داری
اگه از ePSX استفاده می کنــی و ویندوزت Xp هست نسخه 1.7.0 رو استفاده کن ... پچ هاشم مقه علف ریخته تو نِت ..

:n02:

روانپریش
16-07-2014, 12:31
احتمالـا پچ هـای جدید احتیاج داری
اگه از ePSX استفاده می کنــی و ویندوزت Xp هست نسخه 1.7.0 رو استفاده کن ... پچ هاشم مقه علف ریخته تو نِت ..

:n02:

والا هر نسخه ای رو امتحان کردم جواب نمیده و نمیتونه تنظیمات دسته رو سیو کنه تو خودش هر بار باید هی تنظیمات دسته رو از نو انجام بدم

Alban
16-07-2014, 19:22
والا هر نسخه ای رو امتحان کردم جواب نمیده و نمیتونه تنظیمات دسته رو سیو کنه تو خودش هر بار باید هی تنظیمات دسته رو از نو انجام بدم

دیگه والا نمی دونم ... :(

arash2006
27-07-2014, 22:45
سلام من هرجی برنامه برای پی اس وان دانلود میکنم اجرا نمیکنه بازی هارو
معمولا میزنه اینسرت سی دی رام من حتی سی دی رامو غیر فعالم کردم از درایو مجازی استفاده میکنم اونجا مونت کردم ولی بازم اجرا نشد
قبلا میشد الان نمیشه نمیدونم مشکل از کجاست

MBShareat
20-08-2014, 09:03
سلام
من نسخه کامش رو از اینترنت گرفتم.اما با epsxe نمیتونم برم مرحله دوم. با PSXFin هم امتحان کردم نشد.
فکر می کنم چند سال سی دی هم خریده بودم اجرا نشد.
بازی قشنگیه..راهی نیست که بتونم تو کامپیوتر مرحله دو رو هم ببینم؟ شاید اگر شما ذخیره مرحله دو توی epsxe رو بذارید بشه.
نمیدونم ممکنه ایمیج خراب باشه؟چون Win Iso و Nero نتونستند ایمیج ازش بگیرند ولی CloneCD خیلی راحت و سریع تونست.(فایل فشرده ای که دانلود کردم حاوی تعدادی فایل bin بود که توی Virtual Clone Drive به صورت یه سی دی باز میشد!)

mohammadi_4u
20-08-2014, 10:12
دیگه والا نمی دونم ... :(

بفرمایید اگه ازین ورژن بدی دیدید من پاسخگو هستم :n01: الان اپلودش کردم

shiraz13
11-03-2015, 04:20
سلام من بازی های پلی استیشن یک رو روی کامپیوتر اجرا کردم
بازی جکی جان و بازی کراش ریسینگ رو نتونستم اجرا کنم
مبدلم رو عوض کردم بازی کراش ریسینگ رو تونستم اجرا کنم اما
بازی جکی جان اجرا نشد چکار کنمتا بشه اجراش کرد کسی مبدلی داره
که بتونه این بازی رو اجرا کنه خیلی ممنون

x2x3
05-08-2015, 14:15
سلام داداش من بعضی ا ز بازی ها رو که میگذارم وقتی وقتی بالا میاذ میگه please insert a playstation or play stion2 format disc. موندم چی کار کنم:n13::n13::n13::n13::n13::n14::n14::n14:کم ک کنید من این بازی دوست دارم ps2هم که ذارم رنگش مشکیه و مارکش سونی:n37::n37::n37:کمک heeeeeeeeLP

javadfzn
21-06-2016, 15:08
سلام
من سابقا بارها و بارها از برنامه ePSXe ورژن های مختلف (از 120-150-152-160-170-180) استفاده می کردم و با تغییر دادن ویندوز هم جواب می گرفتم.
اما الان یک ساله که دیگه نمی تونم این برنامه را اجرا کنم. یعنی بعد از زدن run صفحه سیاه میشه و هیچ اتفاقی نمیفته
من ورزن 2 و 2.0.2 را هم گرفتم. اما حتی اجرا نمیشه
پک پلاگین گرفتم و با پلاگین های مختلف امتحان کردم
تنها چیزی که فکر می کنم تغییر کرده اینه که من قبلا برنامه Visual C + + را نصب نمی کردم.
کارت گرافیک هم ممکنه موثر باشه؟ من قبلا یک کارت ATI قدیمی داشتم و حالا یکم اپگرید شد کامپیوتر و یک کارت Geforce 520 دارم:n28:

shahpoor1
02-02-2017, 22:44
با سلام : از بین دوستان عزیز آیا کسی میدونه تو برنامه epsxe چگونه میتوان با دو نفره بازی کرد ؟ با وجود برای دوتا دسته از دو uslb جدا استفاده کردم ولی باز هم بازیها یکی از دسته ها رو بیشتر نمیشناسند . لطفاً راهنمایی کنید . متشکرم

majidhmt
12-02-2017, 19:54
سلام

من بازی درایور2 از یک سایت گرفتم حجمش حدودا دو تا سی دی میشه 1.25 گیگ!

توی بازی مرحله داره و موقع که ارور میاد سی دوم باید وارد شود توسط نرم افزار مبدل پلی استیشن ورژن 2 لودش میکنم صفحه ای باز میشه لودینگ میره و گیر میکنه

همچنین ارور زیر هم می آید!

چکار باید کرد؟؟؟

abbas_2010
14-05-2017, 15:34
سلام کسی بازی 007 The World Is Not Enough رو اجرا کرده؟؟؟؟؟

Amir703
22-05-2018, 18:49
سلام. برنامه ePSXe تو کامپیوترم اجرا نمیشه.آیا به برنامه اضافی مثل دایرکت ایکس نیاز داره؟ دایرکت ایکس 9 رو هم نصب کردم ولی باز اجرا نشد.

aylar6888
27-02-2019, 12:01
سلام :
من بازی مرتال کامبت رو وقتی اجرا میکنم اخطار نداشتن پروفایل میده و فقط دکمه های جهت نما و اف و آر کار میکنن و جایی برای ساخت پروفایل نیست..
مهمترین مشکل اینه که وقتی از این مرحله رد شدم خطای مموری کارت میده و میگه مموری کارت وحود نداره یا فرمت نشده...من فایلهای مموری کارت رو از چند جا دانلود و جایگزین کردم اما هیچ تو.فیری نکرد...

یه راهنمایی کنین

سحر144
16-06-2019, 15:13
سلام خسته نباشید کمک کنید من این شبیهساز دانلود کردم برای ps2 تو تنظیمات دسته اپلای نداره چکار کنم

سحر144
16-06-2019, 15:14
:n13::n13::n28::n28::n28:

سحر144
16-06-2019, 15:17
:n28::n28::n28::n13::n13::n41::n41: